وزش باد گرم و افزایش محسوس دما در گیلان تا فردا

وزش باد گرم و افزایش محسوس دما در گیلان تا فردا

باران و رعد و برق پیش بینی کرد.غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 20 درجه مربوط به رشت (ایستگاه هواشناسی فرودگاه) و کمینه دما را با با پنج درجه مربوط به دیلمان و ماسوله ذکر کرد.وی . . . هواشناسی فرودگاه) و کمینه دما را با با پنج درجه مربوط به دیلمان و ماسوله ذکر کرد.وی کمینه دمای رشت در شبانه روز گذشته را نیز 13 درجه عنوان کرد.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

16:2 - 1396/02/01
رئیس فدراسیون ووشو: سال پر کاری را پیش رو داریم

رئیس فدراسیون ووشو: سال پر کاری را پیش رو داریم

می شود. وی که برای افتتاح سالن اختصاصی ووشوی گیلان در رشت حضور داشت ، اظهار کرد: مسابقات جهانی ووشو مهر ماه سال . . . دانشجویی در تایوان برگزار می شود و برای اولین بار نیز، رشته ووشو در این رقابت ها حضور می یابد و به همین دلیا تیم . . . ساخت و سازهایی که انجام شده ، سالن های اختصاصی خوبی برای رشته های مختلف از جمله ووشو احداث شده که سالن شهید مدافع حرم . . . جمله ووشو احداث شده که سالن شهید مدافع حرم حامد کوچک زاده رشت نیز یکی از آنان است. رئیس فدراسیون ووشو افزود: البته . . . کوچک زاده عصر پنجشنبه در مجموعه ورزشی شش هزار نفره شهدای رشت افتتاح شد.خبرنگار: حسین مجرد ** انتشاردهنده: امیرحسین . . .

20:31 - 1396/01/31
معاون وزیر راه: سوت قطار در چهار استان تا پایان بهار به صدا درمی آید

معاون وزیر راه: سوت قطار در چهار استان تا پایان بهار به صدا درمی آید

به گزارش ایرنا، خیرالله خادمی روز چهارشنبه در حاشیه بازدید از روند پیشرفت ساخت راه آهن رشت -قزوین در جمع خبرنگاران استان گیلان افزود: براساس برنامه . . . دست اندرکاران این طرح ها، همدان تا 15 روز آینده، قزوین - رشت تا پایان دولت یازدهم، کرمانشاه و ارومیه تا پایان بهار به . . . هاست.خادمی با اشاره به ویژگی های این مسیرها، محور ریلی رشت - قزوین را به لحاظ مهندسی راهسازی، نوع بناها، زیبایی، . . . پل ریلی کشور که اکنون آماده ریل گذاری است، در محور رشت - قزوین قرار دارد، اظهار امیدواری کرد که مسیر ریلی . . . در یک روز کاری، شکسته شد.به گزارش ایرنا، ساخت طرح راه آهن رشت - قزوین به طول 164 کیلومتر از سال 1386 آغاز شده و این . . .

20:29 - 1396/01/30
یک مسئول وزارت ارشاد: جشنواره های فاقد جذابیت حذف می شوند

یک مسئول وزارت ارشاد: جشنواره های فاقد جذابیت حذف می شوند

به گزارش ایرنا، اصغر امیرنیا روز چهارشنبه در آئین اختتامیه جشنواره ملی فیلمنامه نویسی و نمایشنامه نویسی آیات در رشت افزود: جشنواره های کشوری باید چراغ راه باشند و بر همین اساس بسیاری از جشنواره های کشوری فاقد . . . و نمایشنامه نویسی آیات با حضور جمعی از هنرمندان کشور و استان در مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیا (ص) رشت برگزار شد.56 موسسه قرآنی در استان گیلان فعال هستند.خبرنگار: مرضیه ضامن ** انتشاردهنده: امیرحسین . . .

14:15 - 1396/01/30
یکی از دستاوردهای مهم برجام ، تقویت مناسبات بین المللی در ورزش است

رئیس فدراسیون گلف:

یکی از دستاوردهای مهم برجام ، تقویت مناسبات بین المللی در ورزش است

کیکاووس سعیدی عصر سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت افزود: برجام دستاوردهای زیادی در حوزه های گوناگون داشته . . . است. وی که برای نظارت بر انتخابات ریاست هیات گلف گیلان در رشت حضور داشت ، اظهار کرد: با توجه به این امر در سال گذشته ، . . . ، ایران میزبان 133 مسابقه جهانی ، آسیایی و بین المللی در رشته های ورزشی مختلف بود. وی ادامه داد: خوشبختانه ما نیز . . . حرفه ای ببرند. رئیس فدراسیون گلف به جایگاه ایران در این رشته نیز اشاره کرد و افزود: ما هم اکنون با 22 پله صعود، رتبه . . . دارد. انتخابات ریاست هیات گلف استان گیلان روز سه شنبه در رشت برگزار شد که در نهایت ، محسن خاکزاد با کسب هر 16 آرای . . .

17:11 - 1396/01/29
سرمربی سپیدرود رشت: در یک ضدحمله برابر ایرانجوان غافلگیر شدیم

سرمربی سپیدرود رشت: در یک ضدحمله برابر ایرانجوان غافلگیر شدیم

به گزارش خبرنگار ایرنا ، علی نظرمحمدی عصر دوشنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر در مصاحبه پس از بازی در رشت افزود: تیم . . . سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر در مصاحبه پس از بازی در رشت افزود: تیم سپیدرود در هر 2 نیمه برتر از ایرانجوان بوشهر . . . بازی خانگی به پیروزی برسیم. سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت ادامه داد: در دیداری که باید با برتری زمین مسابقه را ترک . . . در این مصاحبه خبری گفت: در دیداری سخت برابر تیم سپیدرود رشت به نتیجه مساوی دست یافتیم. سعید مفتخر اظهار کرد: البته . . . اظهار کرد: البته حضور پرشور طرفداران تیم فوتبال سپیدرود رشت نیز کار ما را سخت تر کرد اما در نهایت موفق شدیم یک . . .

20:29 - 1396/01/28
لیگ دسته اول فوتبال؛ تساوی تیم های سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر

لیگ دسته اول فوتبال؛ تساوی تیم های سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر

قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت ، در یک هوای صاف و آفتابی و در حضور بیش از 15 هزار . . . بیش از 15 هزار تماشاگر برگزار شد، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و ایرانجوان بوشهر در نهایت به نتیجه مساوی یک بر یک دست . . . جریان این دیدار و در نیمه اول ، تیم فوتبال سپیدرود رشت با حمایت طرفداران خود بر بازی تسلط داشت و توانست به گل . . . را به ثمر برساند. پس از به ثمر رسیدن این گل ، سپیدرود رشت بر بازی تسلط یافت و حملات متعددی انجام داد اما بازکنان . . . بازی ، حسین کعبی ، محمد رستمی و میثم فردوسی از تیم سپیدرود رشت ، مهدی طاهری و رضا بلیوند از تیم ایرانجوان بوشهر کارت . . .

20:5 - 1396/01/28
کشف قرص های نیروزا و مواد خوراکی قاچاق در رشت

کشف قرص های نیروزا و مواد خوراکی قاچاق در رشت

به ایرنا، سرهنگ علی یوسفی گفت: در پی دریافت گزارش مردمی مبنی بر فعالیت فردی در زمینه قاچاق کالا در رشت، ماموران پس از اطلاع از صحت موضوع از چند انبار در سطح شهرستان بازدید کردند.وی ادامه داد: در این . . . بزرگ قاچاق به استان، ماموران پس از اطلاع از صحت موضوع، موفق به توقیف محموله قاچاق در جاده سنگر رشت شدند.وی اظهار داشت: محموله کشف شده شامل 20 هزار و 647 عدد انواع قرص نیروزا و 54 هزار گرم پودر . . .

16:4 - 1396/01/28
تندباد گرم خسارت‌هایی را درگیلان برجاگذاشت

تندباد گرم خسارت‌هایی را درگیلان برجاگذاشت

در این مناطق بین 60 تا 80 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.به گفته مازیار غلامی، بر اساس گزارش های رسیده از ایستگاه های هواشناسی، سرعت وزش باد در دیلمان 58 کیلومتر بر ساعت، ماسوله 43 کیلومتر برساعت و در رشت بین ساعت های 21 و 30 دقیقه تا 22 و 30 دقیقه دیشب، 30 تا 36 کیلومتر بر ساعت ثبت شده است.هواشناسی گیلان آسمان امروز (شنبه) استان را نیمه ابری تا ابری و مه آلود، کاهش دما، وزش باد، بعضی ساعت ها . . .

10:21 - 1396/01/26
رگبار باران و وزش باد در گیلان از اواخر وقت جمعه

رگبار باران و وزش باد در گیلان از اواخر وقت جمعه

بعضی ساعت ها بارندگی و احتمال رعد و برق پیش بینی کرد.غلامی افزود: بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته مربوط به منجیل با 25 درجه و کمینه دما مربوط به ماسوله با 9 درجه بوده است.وی بیشینه و کمینه دمای رشت در شبانه روز گذشته را نیز به ترتیب 18 و 10 درجه ذکر کرد.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

15:0 - 1396/01/25
افزایش محسوس دما و وزش باد گرم در گیلان تا فردا

افزایش محسوس دما و وزش باد گرم در گیلان تا فردا

برق پیش بینی کرد.وی افزود: بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته مربوط به ایستگاه هواشناسی کشاورزی رشت با 19 درجه و کمینه دما مربوط به دیلمان با چهار درجه بوده است.غلامی کمینه دمای رشت در شبانه روز . . . هواشناسی کشاورزی رشت با 19 درجه و کمینه دما مربوط به دیلمان با چهار درجه بوده است.غلامی کمینه دمای رشت در شبانه روز گذشته را نیز 9 درجه ذکر کرد.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

14:39 - 1396/01/24
3 کشته در تصادف مسیر امام زاده هاشم به رشت

3 کشته در تصادف مسیر امام زاده هاشم به رشت

پیمان اسدی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: با اعلام یک مورد تصادف در محور امام زاده هاشم به رشت در صبح امروز (چهارشنبه) ، بلافاصله دو دستگاه آمبولانس با تجهیزات مورد نیاز برای امدادرسانی به محل اعزام شد.وی اظهار داشت: تکنسین های مرکز فوریت های پزشکی استان گیلان به همراه دو دستگاه آمبولانس در . . .

13:34 - 1396/01/23
رئیس فدراسیون: برگزاری منظم لیگ باعث پیشرفت هندبال می شود

رئیس فدراسیون: برگزاری منظم لیگ باعث پیشرفت هندبال می شود

علیرضا رحیمی عصر شنبه در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت افزود: برگزاری لیگ در همه رشته ها باعث پیشرفت می شود و . . . اختصاصی با خبرنگار ایرنا در رشت افزود: برگزاری لیگ در همه رشته ها باعث پیشرفت می شود و به همیبن دلیل انجام منظم و . . . جاری است. وی که برای انتخابات ریاست هیات هندبال گیلان در رشت حضور داشت ، اظهار کرد: همچنین رقابت های مختلفی را در سال . . . جذب کنیم و یکی از اهداف مهم ما ، جذب اسپانسر مناسب برای رشته هندبال است. وی به وضعیت هندبال گیلان نیز اشاره و . . . به وضعیت هندبال گیلان نیز اشاره و خاظرنشان کرد: گیلان در رشته ساحلی یکی از قطب های برتر در هندبال کشور بشمار می رود و . . .

17:31 - 1396/01/19
آسمان گیلان در اوایل هفته پیش رو، ابری با احتمال بارندگی است

آسمان گیلان در اوایل هفته پیش رو، ابری با احتمال بارندگی است

دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 28 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با پنج درجه مربوط به لاهیجان عنوان کرد.سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 17 و هشت درجه ثبت شده است.خبرنگار: امیرپوراحمد**انتشاردهنده: امیرحسین . . .

15:5 - 1396/01/18
استقرار جوی پایدار در گیلان تا 24 ساعت آینده

استقرار جوی پایدار در گیلان تا 24 ساعت آینده

دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 23 درجه مربوط به رودبار و کمینه دما را با دو درجه مربوط به دیلمان عنوان کرد.سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 21 و شش درجه ثبت شده است.خبرنگار: امیرپوراحمد**انتشاردهنده: امیرحسین . . .

13:29 - 1396/01/17
سرمربی سپیدرود رشت: در یک بازی سنگین برابر مس کرمان پیروز شدیم

سرمربی سپیدرود رشت: در یک بازی سنگین برابر مس کرمان پیروز شدیم

عصر چهارشنبه در پایان دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و مس کرمان در مصاحبه پس از بازی در رشت افزود: بازی بسیار . . . های فوتبال سپیدرود رشت و مس کرمان در مصاحبه پس از بازی در رشت افزود: بازی بسیار سنگین و تاکتیکی بود. وی اظهار کرد: . . . را در دور برگشت رقم بزنیم. سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بیان کرد: البته می توانستیم در این دیدار ، تعداد گل های . . . خاطرنشان کرد: خوشبختانه بازیکنان تیم فوتبال سپیدرود رشت از شخصیت بسیار بالایی برخوردار هستند و پس از یک هفته . . . فوتبال مس کرمان نیز گفت: داوران بازی این تیم با سپیدرود رشت در حد و اندازه این دیدار نبودند. منصور ابراهیم زاده در . . .

19:58 - 1396/01/16
لیگ دسته اول فوتبال؛ پیروزی سپیدرود رشت برابر مس کرمان

لیگ دسته اول فوتبال؛ پیروزی سپیدرود رشت برابر مس کرمان

قهرمانی لیگ دسته اول باشگاه های کشور در ورزشگاه شهید عضدی رشت، در یک هوای آفتابی و در حضور بیش از 10 هزار تماشاگر . . . حضور بیش از 10 هزار تماشاگر برگزار شد، تیم فوتبال سپیدرود رشت موفق شد با نتیجه یک بر صفر برابر تیم فوتبال مس کرمان به . . . دست یابد.در نیمه اول این بازی ، گرچه تیم فوتبال سپیدرود رشت برتر از حریف خود ظاهر شد و موقعیت هایی نیز به دست آورد . . . با تساوی بدون گل خاتمه یابد. در نیمه دوم نیز تیم سپیدرود رشت با حمایت طرفداران خود بر بازی تسلط داشت تا اینکه در . . . پنالتی از سوی داور این بازی ، سهیل حق شناس کاپیتان سپیدرود رشت پشت ضربه پنالتی قرار گرفت و با تبدیل این ضربه به گل ، . . .

19:48 - 1396/01/16
تضعیف تدریجی سامانه بارشی در گیلان از امروز

تضعیف تدریجی سامانه بارشی در گیلان از امروز

مربوط به جیرنده و ارتفاعات جنوب شرقی استان بوده است.غلامی همچنین گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 9 و پنج درجه ثبت شده است.سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل . . . روز گذشته را مربوط به لاهیجان با افزون بر 46 میلیمتر و پس از آن مربوط به ایستگاه هواشناسی فرودگاه رشت با نزدیک به 31 میلیمتر ذکر کرد.وی خاطرنشان کرد: در مدت زمان یادشده، در جیرنده، دیلمان و ماسوله . . .

13:56 - 1396/01/14
رئیس پلیس راه گیلان: ترافیک درتمامی محورها پرحجم و روان است

رئیس پلیس راه گیلان: ترافیک درتمامی محورها پرحجم و روان است

مسیرهای منتهی به مرکز استان گیلان به ویژه از سمت انزلی به رشت، شاهد ترافیک نیمه سنگین، پرحجم اما روان هستیم که این . . . این مسئله، به دلیل مراجعت مردم از مکان های گردشگری به سمت رشت است.به گزارش ایرنا، به منظور انتظام بخشی ترافیکی و . . . فروردین ماه) ممنوع کرده است. این ممنوعیت تردد در محور رشت - قزوین و بالعکس از ساعت هشت تا 24 فردا (14 فروردین ماه) . . .

20:44 - 1396/01/13
آسمان گیلان تا پایان تعطیلات نوروزی، نیمه ابری و بارانی است

آسمان گیلان تا پایان تعطیلات نوروزی، نیمه ابری و بارانی است

کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 22 درجه مربوط به رودبار و کمینه دما را با شش درجه مربوط به ماسوله و ارتفاعات جنوب غربی استان ذکر کرد.وی گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 19 و 10 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

16:34 - 1396/01/11
رئیس جمهوری رشت را به مقصد تهران ترک کرد

رئیس جمهوری رشت را به مقصد تهران ترک کرد

در یکی از پایگاه های امدادرسانی نوروزی هلال احمر گیلان در رشت حضور یافت و از خدمات و تلاش های امدادگران قدردانی کرد. . . . بزرگ صنعتی تولید ورق های فشرده چوبی در شهرک صنعتی سفیدرود رشت افتتاح شد.افتتاح مجتمع بندری کاسپین و آغاز عملیات احداث . . . به بازارهای مصرف کشورهای CIS، نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت از جمله مزایای منطقه آزاد انزلی است. شبد ** خبرنگار: رضا . . .

23:11 - 1396/01/10
کاهش محسوس دما و بارش متناوب باران در گیلان طی روزهای پایانی تعطیلات نوروزی

کاهش محسوس دما و بارش متناوب باران در گیلان طی روزهای پایانی تعطیلات نوروزی

عنوان کرد.غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 22 درجه مربوط به رودبار و کمینه دما را با سه درجه مربوط به جیرنده و ارتفاعات جنوب شرقی استان ذکر کرد.وی همچنین گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 17 و هشت درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

17:6 - 1396/01/10
افتتاح واحدهای صنعتی تولید چوب در رشت با حضور رئیس جمهوری

افتتاح واحدهای صنعتی تولید چوب در رشت با حضور رئیس جمهوری

رشت - ایرنا - با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری، روز پنجشنبه دو واحد بزرگ صنعتی تولید ورق های فشرده چوبی در رشت افتتاح شد.

11:53 - 1396/01/10
رئیس جمهوری: راه آهن قزوین - رشت امسال بهره برداری می شود/ طرح های اشتغالزا در اولویت است

رئیس جمهوری: راه آهن قزوین - رشت امسال بهره برداری می شود/ طرح های اشتغالزا در اولویت است

رئیس جمهوری صبح پنجشنبه در بدو ورود به فرودگاه سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران بیان کرد: راه آهن رشت به آستارا نیز از . . . فرودگاه سردار جنگل رشت در جمع خبرنگاران بیان کرد: راه آهن رشت به آستارا نیز از پروژه های مهم است که در رابطه با این خط . . . شاهد تحول خواهیم بود. رئیس جمهوری افزود: در اجرای راه آهن رشت به آستارا، با کشور آذربایجان مشارکت خواهیم داشت و این . . .

11:6 - 1396/01/10
رئیس جمهوری وارد رشت شد

رئیس جمهوری وارد رشت شد

افتتاح می شود.امروز طرح های درمانی در گیلان شامل بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی 180 تختخوابی پارس رشت، بیمارستان یکصد تختخوابی شهید بهشتی آستارا ، بیمارستان 32 تختخوابی شهدای رضوانشهر، کلینیک فوق . . . کلینیک فوق تخصصی گوارش و کبد، همچنین طرح روستای بدون بیکار دهنه سر شیجان خمام از توابع شهرستان رشت و 376 طرح حوزه مخابراتی استان ( ICT ) نیز با حضور حجت الاسلام روحانی رئیس جمهوری به بهره برداری . . .

10:38 - 1396/01/10
نام نویسی بیش از 15 هزار نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان

نام نویسی بیش از 15 هزار نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای گیلان

رشت - ایرنا - رئیس ستاد انتخابات گیلان گفت: 15 هزار و 454 نفر برای شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان ثبت نام کردند.

13:37 - 1396/01/07
ترافیک پرحجم در خروجی آزادراه رشت- قزوین

ترافیک پرحجم در خروجی آزادراه رشت- قزوین

وگو با خبرنگار ایرنا افزود: از صبح امروز شاهد خروج تدریجی مسافران ازجاده های گیلان بویژه آزادراه رشت - قزوین هستیم و خوشبختانه رانندگان با پلیس تعامل خوبی داشته اند.وی ادامه داد: طی امروز و تا زمان . . . انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی تا ساعت 24 امشب از محورهای قزوین به رشت و بالعکس و نیز محور اردبیل - آستارا و بالعکس ممنوع است.رئیس پلیس راه گیلان همچنین به بارش باران . . .

20:33 - 1396/01/04
نوبخت: عده ای با نزدیک شدن به زمان انتخابات، بیشتر قسمت خالی را می بینند

نوبخت: عده ای با نزدیک شدن به زمان انتخابات، بیشتر قسمت خالی را می بینند

به گزارش روابط عمومی استانداری به ایرنا، محمدباقر نوبخت عصر پنجشنبه در دیدار فرمانداران شهرستان های گیلان که در رشت برگزار شد، اظهار داشت: زمانی که گفته می شود رشد اقتصادی هفت درصد است، مشخص است که این رشد در قسمت های اقتصادی، صنعت، خدمات و کشاورزی است و به راحتی قابل راستی آزمایی است.وی با اشاره به در پیش رو . . .

17:52 - 1396/01/03
کسانیکه توانایی خدمت به مردم را دارند، وارد عرصه انتخابات شوراها شوند

استاندار گیلان:

کسانیکه توانایی خدمت به مردم را دارند، وارد عرصه انتخابات شوراها شوند

به گزارش ایرنا، محمدعلی نجفی روز پنجشنبه پس از بازدید از فرمانداری رشت و روند نام نویسی از داوطلبان شرکت در پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در این . . . به شوراها داده، اهمیت این بخش دوچندان است.نجفی به بازدید خود از ستاد انتخابات شهرستان و شهر رشت اشاره و اضافه کرد: خوشبختانه نظم خوبی را شاهد هستیم و بررسی ها نیز نشان می دهد که مانعی در مسیر . . .

10:48 - 1396/01/03
10هزار میلیارد ریال امسال برای تکمیل پنج محور شمال کشور هزینه شده است

معاون وزیر راه:

10هزار میلیارد ریال امسال برای تکمیل پنج محور شمال کشور هزینه شده است

محور هراز یک هزار تا یک هزار و 100 میلیارد ریال، آزادراه رشت - قزوین افزون بر یک هزار و 200 میلیارد ریال، آزادراه . . . یا تابستان سال آینده، زیربار ترافیک می رود.خادمی آزادراه رشت - قزوین را کریدور چهارم شمال کشور ذکر و اضافه کرد: این . . . شوند.سه هزار و 200 متر از باقی مانده 11 کیلومتر آزادراه رشت - قزوین امروز (پنجشنبه) با حضور محمدباقر نوبخت معاون . . . و بودجه بهره برداری شد.عملیات اجرایی ساخت آزادراه قزوین - رشت از سال 1383 آغاز و تا سال 1388 قسمت عمده آن تکمیل شد و . . .

20:5 - 1395/12/26
صفحه 1 از 17 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >