خانه ابتهاج در رشت ثبت ملی می‌شود

خانه ابتهاج در رشت ثبت ملی می‌شود

حال به دلیل قرار گرفتن ملک در بافت تاریخی واجد ارزش شهر رشت، ضوابط فنی و حقوقی بافت بر آن حاکم خواهد بود.علیزاده با . . . مبنی بر خطر تخریب خانه پدری استاد ابتهاج در محله استادسرای رشت منتشر شد و اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری . . . به ه.ا.سایه شاعر و غزلسرای معاصر، زاده اسفندماه 1306 در رشت است و سرایش های پرنیانی اش از گیلان، آرام و ملایم ترجمان . . .

8:43 - 1396/03/30
خانواده ابتهاج برای ثبت خانه شاعر غزلسرای معاصر، مستندات ارائه کنند

مدیرکل میراث فرهنگی گیلان:

خانواده ابتهاج برای ثبت خانه شاعر غزلسرای معاصر، مستندات ارائه کنند

ایشان، خانواده و یا نهادهایی که اسناد دقیقی مبنی بر مشخص بودن خانه ابتهاج واقع در محله استادسرا رشت در اختیار ما قرار دهند، از هیچ کوششی برای ثبت کارشناسانه آن دریغ نمی کنیم.به گفته علیزاده، به . . . ثمری نخواهد داشت.امیر هوشنگ ابتهاج متخلص به ه.ا.سایه شاعر و غزلسرای معاصر، زاده اسفندماه 1306 در رشت است و سرایش های پرنیانی اش از گیلان، آرام و ملایم ترجمان جهان می شود تا هم امروز که برای فرزندان . . .

13:0 - 1396/03/28
خطیب جمعه رشت: بدخواهان ایران اسلامی در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند

خطیب جمعه رشت: بدخواهان ایران اسلامی در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند

و المسلمین یوسف صدیق عربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: کوردلان تروریست با هدف قراردادن بارگاه منور امام . . . دادند که در برابر ظلم، سر تعظیم فرود نمی آورند.خطیب جمعه رشت با قدردانی از اقدامات و تلاش های شجاعانه سربازان گمنام . . . انجام دهند، با سیلی ملت مواجه خواهند شد.امام جمعه موقت رشت در بخش دیگری از سخنانش با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، . . .

15:0 - 1396/03/26
قرارداد بیمه سلامت با 2 بیمارستان در رشت لغو شد

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت ایران:

قرارداد بیمه سلامت با 2 بیمارستان در رشت لغو شد

آموزش پزشکی، محمد جواد کبیر افزود: به دنبال اقدام این دو بیمارستان خصوصی به مدیر کل بیمه سلامت استان گیلان و بیمه آتیه سازان سلامت اعلام کردیم، که قرارداد خود را با بیمارستان های خصوصی گلسار و قائم رشت، قطع کنند.وی تاکید کرد: تلاش بیمه سلامت ایران و بیمه آتیه سازان بر این بوده تا منابعی که در اختیار دارد را در حداقل زمان ممکن، به این مراکز درمانی تخصیص دهند و سعی کردیم تا منابع را به هیچ عنوان . . .

11:38 - 1396/03/24
شهردار رشت برکنار شد

شهردار رشت برکنار شد

نائب رئیس شورای اسلامی کلانشهر رشت در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: جلسه استیضاح شهردار . . . باره به خبرنگار ایرنا گفت: جلسه استیضاح شهردار کلانشهر رشت صبح امروز (سه شنبه) برگزار شد و سید محمدعلی ثابت قدم . . . پاسخ داد.مظفر نیکومنش افزود: اعضای شورای اسلامی کلانشهر رشت پس از استماع جواب های شهردار، رای گیری کرده و 10 نفر . . . به استیضاح و برکناری شهردار رای دادند.جلسه استیضاح شهردار رشت روز سه شنبه با برگزاری جلسه فوق العاده شورای اسلامی این . . . کلانشهر بدون حضور خبرنگاران برگزار شد. با برکناری شهردار رشت، پس از رای گیری بین اعضای شورا، فرامرز جمشیدپور به عنوان . . .

14:43 - 1396/03/23
مسیر رفت آزاد راه رشت - قزوین مسدود شد

مسیر رفت آزاد راه رشت - قزوین مسدود شد

و حمل و نقل جاده ای گیلان به ایرنا، محمدرضا نازک کار یکشنبه شب بیان کرد: مسیر رفت این آزاد راه از رشت به قزوین محدوده سه راهی باباییان، به علت ریزش کوه تا اطلاع ثانوی بسته شده است.وی افزود: رانندگان . . . ای استان گیلان خاطرنشان کرد: راهداران در تلاشند این مسیر را هر چه سریع تر بازگشایی کنند. آزادراه رشت - قزوین به طول کلی 137.4 کیلومتر از مهمترین راه های کشور و بخشی از کریدور بین المللی شمال - جنوب . . .

23:35 - 1396/03/21
استقرار جوی پایدار در گیلان طی نخستین روزهای هفته پیش رو

استقرار جوی پایدار در گیلان طی نخستین روزهای هفته پیش رو

افزایش ابر و وزش باد پیش بینی کرد.وی بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 31 درجه مربوط به رشت (ایستگاه هواشناسی کشاورزی) و کمینه دما را با 10 درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.غلامی گفت: کمینه . . . (ایستگاه هواشناسی کشاورزی) و کمینه دما را با 10 درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.غلامی گفت: کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته 18 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

15:53 - 1396/03/19
امام جمعه رشت: ملت ایران با حمایت و اتحاد، دشمنان را زمین گیر می کنند

امام جمعه رشت: ملت ایران با حمایت و اتحاد، دشمنان را زمین گیر می کنند

قربانی در خطبه های این هفته آئین عبادی سیاسی نمازجمعه رشت ، با اشاره به حملات تروریستی اخیر در تهران و به شهادت . . . خللی به آرمان های انقلاب اسلامی وارد شود.امام جمعه رشت ادامه داد: دوصدایی در کشور معنا ندارد؛ همه طرفدار انقلاب . . . در بخش دیگری از سخنانش در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت، به ولادت امام حسن مجتبی (ع) و پاسداشت هفته اطعام و . . .

15:21 - 1396/03/19
برخورد دو کامیون در جاده قدیم رشت - قزوین، سه کشته بر جا گذاشت

برخورد دو کامیون در جاده قدیم رشت - قزوین، سه کشته بر جا گذاشت

سرهنگ حسین محمدپور روز جمعه با بیان این خبر به ایرنا گفت: ساعت 23 و 30 دقیقه شب گذشته ، یک دستگاه کامیون که در جاده قدیم رشت - قزوین محدوده نقله بر در حال تردد بود ، به یک دستگاه کامیون دیگر برخورد می کند.وی ادامه داد: در اثر برخورد دو دستگاه کامیون با یکدیگر، انفجاری رخ می دهد و دو کامیون در آتش سوختند.به گفته سرهنگ . . .

10:11 - 1396/03/19
آسمان گیلان تا اوایل هفته آینده صاف تا قسمتی ابری است

آسمان گیلان تا اوایل هفته آینده صاف تا قسمتی ابری است

(جمعه) و شنبه نیز همین شرایط را پیش بینی کرد.وی بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 39 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با 14 درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای رشت (ایستگاه هواشناسی فرودگاه) نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 30 و 22 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

16:37 - 1396/03/18
افزایش ابر، احتمال رگبار و رعد و برق در گیلان

افزایش ابر، احتمال رگبار و رعد و برق در گیلان

اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان بیشینه دمای استان در شبانه روز گذشته را با 31 درجه مربوط به رودبار و کمینه دما را با 10 درجه مربوط به ماسوله ذکر کرد.غلامی گفت: بیشینه و کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 29 و 20 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

15:44 - 1396/03/15
آسمان گیلان در نیمه خردادماه، صاف همراه با وزش باد است

آسمان گیلان در نیمه خردادماه، صاف همراه با وزش باد است

نیز همین شرایط را پیش بینی کرد.وی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 30 درجه مربوط به رشت (ایستگاه هواشناسی کشاورزی) و کمینه دمای استان را با هفت درجه مربوط به جیرنده ذکر کرد.سرپرست . . . درجه مربوط به جیرنده ذکر کرد.سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته 16 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد** انتشاردهنده: امیرحسین . . .

13:10 - 1396/03/14
آسمان گیلان در تعطیلات نیمه خردادماه، صاف تا نیمه ابری است

آسمان گیلان در تعطیلات نیمه خردادماه، صاف تا نیمه ابری است

و رعد و برق پراکنده پیش بینی کرد.غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 27 درجه مربوط به رشت و کمینه دمای استان را با 9 درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.وی گفت: کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز . . . با 27 درجه مربوط به رشت و کمینه دمای استان را با 9 درجه مربوط به دیلمان ذکر کرد.وی گفت: کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته 16 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده: امیرحسین . . .

15:51 - 1396/03/13
ادامه وزش باد و ابرناکی آسمان گیلان تا اوایل هفته آینده

ادامه وزش باد و ابرناکی آسمان گیلان تا اوایل هفته آینده

و احتمال رعدوبرق پیش بینی کرد.غلامی بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 31 درجه مربوط به رشت (ایستگاه هواشناسی کشاورزی) و کمینه دمای استان را با 11 درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.وی . . . کشاورزی) و کمینه دمای استان را با 11 درجه مربوط به دیلمان و جیرنده ذکر کرد.وی گفت: کمینه دمای رشت نیز در شبانه روز گذشته 17 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

15:0 - 1396/03/12
مسابقات شطرنج قهرمانی کشور در رشت پایان یافت

مسابقات شطرنج قهرمانی کشور در رشت پایان یافت

فارس و زنجان حضور داشتند. شطرنجبازان شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، در رده های سنی 50 تا 65 سال و 65 سال به بالا، در هفت دور به روش سوئیسی در تالار شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام رشت با هم به رقابت پرداختند. در پایان این رقابت ها ، پنج شطرنجباز برتر هر رده سنی انتخاب و به مرحله نهایی صعود کردند و مرحله نهایی مسابقات شطرنج قهرمانی پیشکسوتان کشور مردادماه سال جاری در تهران . . .

18:2 - 1396/03/05
خطیب جمعه رشت: دشمنان از حضور پرشور مردم در انتخابات متحیر شدند

خطیب جمعه رشت: دشمنان از حضور پرشور مردم در انتخابات متحیر شدند

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام یوسف صدیق عربانی در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود : حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای ، همه . . . را دوست دارند و این مملکت را مال خود می دانند.خطیب جمعه رشت ادامه داد: گرچه دشمنان این نظام خیلی تلاش کردند تا مردم . . . محکمی بر دهان یاوه گویان و دشمنان ایران بود.امام جمعه موقت رشت اضافه کرد: با توجه به حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای . . .

15:8 - 1396/03/05
مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات، مردم سالاری واقعی را نمایش دادند

محسنی اژه ای:

مردم ایران با حضور پرشور در انتخابات، مردم سالاری واقعی را نمایش دادند

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای روز پنجشنبه در مراسم افتتاح سالن همایش های امام خمینی(ره) دادگستری کل گیلان در رشت افزود: مردم با حضور پرشور و احساس ، با اقتدار ، عزت بخش و وحدت آفرین، برگ زرین دیگری را در تاریخ کشور ثبت کردند.وی با بیان اینکه مردم به ندای ولی فقیه خود پاسخ مثبت دادند، اظهار کرد: ملت ایران به . . .

16:10 - 1396/03/04
افزایش ابر، وزش باد  و احتمال رگبار باران طی آخر هفته در گیلان

افزایش ابر، وزش باد و احتمال رگبار باران طی آخر هفته در گیلان

بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 28 درجه مربوط به دیلمان و کمینه دما را با 9درجه مربوط به جیرنده ذکر کرد.سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 25 و 18 درجه ثبت شده است.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

14:38 - 1396/03/04
پاکبانی که عضو شورا شد: برای ارتقای وضعیت شغلی نارنجی پوشان می‌کوشم

پدیده های انتخاباتی شورای شهر؛

پاکبانی که عضو شورا شد: برای ارتقای وضعیت شغلی نارنجی پوشان می‌کوشم

محمدحسن علیپور کسبخی پنجمین منتخب مردم رشت در شورای اسلامی این شهر روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا . . . که از همه آنان تشکر می کنم. وی خود را نماینده قشر ضعیف شهر رشت معرفی و خاطرنشان کرد: نیت من برای نامزدی پنجمین دوره . . . امیدوارم لایق این کار مهم باشم. پدیده انتخابات شورای شهر رشت با تاکید بر اینکه خدمتگذار همه مردم شهرم هستم، بیان کرد: . . . علیپور کسبخی یکی از آنهاست. طبق اعلام فرمانداری شهرستان رشت، محمدحسن علیپور 18 هزار و 815 رأی کسب کرده و به عنوان . . . 18 هزار و 815 رأی کسب کرده و به عنوان پنجمین منتخب مردم رشت، به کرسی های پنجمین دوره شورای اسلامی این کلانشهر تکیه . . .

9:47 - 1396/03/02
نغمه همدلی در کنار سرود ظفر- گیتی بابایی*

نغمه همدلی در کنار سرود ظفر- گیتی بابایی*

بر گرایش ها و تفکرات سیاسی و جناحی ارجحیت دارد.ما همچون دانه های تسبیح از هم جدا هم که باشیم، اگر رشته اتحاد را نگه نداریم به راحتی از هم می پاشیم؛ پس اختلاف نظرها و رجزخوانی های زمان انتخابات را به . . . مرکز رشت . . .

15:20 - 1396/03/01
پدیده های انتخابات شوراهای شهر؛ از دستفروش پرتلاش تا پاکبان زحمتکش رشتی

پدیده های انتخابات شوراهای شهر؛ از دستفروش پرتلاش تا پاکبان زحمتکش رشتی

نفر اول شورای شهر خرم آباد شد که اتفاقی بی سابقه است و در رشت (مرکز استان گیلان) نیز یک پاکبان پرتلاش اهل رشت، توانست . . . است و در رشت (مرکز استان گیلان) نیز یک پاکبان پرتلاش اهل رشت، توانست با تبلیغاتی کم و بدون سر و صدا به شورای اسلامی . . . دوره انتخابات شوراهای اسلامی در جمعه گذشته، مردم کلانشهر رشت 11 عضو شورا را راهی پارلمان شهری کردند.طبق اعلام . . . را راهی پارلمان شهری کردند.طبق اعلام فرمانداری شهرستان رشت، محمدحسن علی پور کسبخی 18 هزار و 815 رأی کسب کرده و به . . . 18 هزار و 815 رأی کسب کرده و به عنوان پنجمین منتخب مردم رشت، به کرسی های پنجمین دوره شورای اسلامی این کلانشهر تکیه . . .

15:22 - 1396/02/31
امام جمعه موقت رشت: حضور پای صندوق رای نماد دموکراسی ،آزادی و مردمسالاری دینی است

روز درخشش ملت ؛

امام جمعه موقت رشت: حضور پای صندوق رای نماد دموکراسی ،آزادی و مردمسالاری دینی است

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام احمد عبدالله زاده در خطبه های این هفته نماز جمعه رشت افزود: شور مردم در انتخابات قابل توصیف نیست و حماسه دیگری در حال رقم خوردن است.وی اظهار کرد: . . . دموکراسی ، آزادی ، مردم سالاری دینی و حاکمیت قدرت الهی را به منصه ظهور می رسانند.امام جمعه موقت رشت با بیان اینکه رهبری معظم انقلاب فرمودند اگر کسی بخواهد در مقابل رای مردم بایستد ، در مقابلش می . . .

16:8 - 1396/02/29
افزایش نسبی دما در گیلان طی 2 روز آینده

افزایش نسبی دما در گیلان طی 2 روز آینده

بیشینه دمای گیلان در شبانه روز گذشته را با 22 درجه مربوط به منجیل و کمینه دما را با 9 درجه مربوط به جیرنده ذکر کرد.سرپرست اداره پیش بینی و هشدار اداره کل هواشناسی گیلان گفت: بیشینه و کمینه دمای شهر رشت نیز در شبانه روز گذشته به ترتیب 20 و 17 درجه ثبت شده است.خبرنگار: امیرپواحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

13:42 - 1396/02/28
کشف موتورسیکلت های قاچاق در رشت

کشف موتورسیکلت های قاچاق در رشت

به گزارش روز پنجشنبه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ علی یوسفی گفت: در پی دریافت گزارش های مردمی مبنی بر اینکه فردی در شهر رشت اقدام به خرید و فروش انواع موتورسیکلت های با قدرت بالای 250 سی سی می کند، موضوع مورد بررسی ماموران قرار گرفت. سرهنگ یوسفی با اشاره به شناسایی انبار و محل نگهداری موتورسیکلت ها افزود: ماموران در . . .

12:47 - 1396/02/28
قالیباف: برای تحول اقتصادی در اصلاح نظام بانکی تلاش می کنیم

قالیباف: برای تحول اقتصادی در اصلاح نظام بانکی تلاش می کنیم

به گزارش ایرنا، محمدباقر قالیباف روز دوشنبه در جمع مردم استان گیلان در سالن تختی مجموعه ورزشی شهید عضدی رشت بیان کرد: گیلانی ها همواره در این کشور خوش درخشیده و برای ایران عزیز، مجاهدت کرده اند.وی ادامه . . . نکرده ام.قالیباف در خاتمه سخنانش گفت: برای همه مذاهب مختلف احترام قائلم؛ صعود تیم فوتبال سپیدرود رشت را به لیگ برتر تبریک می گویم و امیدوارم که شادی ماندگار ما ، حل مشکل اقتصادی جوانان . . .

13:25 - 1396/02/25
کشف و ضبط افزون بر 915 هزار عدد انواع داروی قاچاق و غیرمجاز در رشت

کشف و ضبط افزون بر 915 هزار عدد انواع داروی قاچاق و غیرمجاز در رشت

کار قرار دادند. وی ادامه داد: کارآگاهان با کار فنی و اطلاعاتی، خودور مذکور را در پاسگاه پلیس راه رشت - قزوین شناسایی، متوقف و در بازرسی از آن، 915 هزار و 318 عدد انواع داروهای قاچاق و غیرمجاز را . . . استان گیلان، 19 اردیبهشت ماه جاری نیز از کشف 196 هزار و 220 قلم انواع دارو غیرمجاز در یک انباری در رشت خبر داده بود.خبرنگار:امیرپوراحمد**انتشاردهنده:امیرحسین . . .

14:1 - 1396/02/23
فراز و فرود لیگ حرفه ای فوتبال ایران

فراز و فرود لیگ حرفه ای فوتبال ایران

لیگ برتر چنین امکاناتی در اختیار داشته باشند.تیم سپیدرود رشت از جمله تیم های ریشه دار در استان گیلان است که نقش موثری . . . ایرنا گذرا از محدودیت های قانونی سخن گفت که سپیدرود رشت برای حضور در لیگ برتر با آن روبرو است.وی به این محدودیت . . . کردن این محدودیت ها هستند.گفته می شود مسئولان سپیدرود رشت رایزنی هایی برای واگذاری سهمیه این باشگاه به سرمایه . . . هیات فوتبال استان گیلان برای واگذاری امتیاز تیم سپیدرود رشت به سرمایه گذار احتمالی داشتن ‌تمکن مالی، ‌حفظ نام . . . به سرمایه گذار احتمالی داشتن ‌تمکن مالی، ‌حفظ نام سپیدرود رشت و توانایی شرکت قدرتمند در لیگ برتر عنوان شده است.تیم . . .

13:10 - 1396/02/23
امام جمعه رشت: نامزدها برای کسب رأی، حرف های نادرست به مردم نگویند

امام جمعه رشت: نامزدها برای کسب رأی، حرف های نادرست به مردم نگویند

به گزارش خبرنگار ایرنا، آیت الله زین العابدین قربانی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت در مصلی امام خمینی این شهر افزود: برخی نامزدها برای جلب . . . دینی و اسلامی نه بر اساس دروغ و فریب، سخن بگویند.امام جمعه رشت خاطر نشان کرد: نامزدهای انتخابات اگر تا امروز اشتباه . . . را برای شوراهای اسلامی شهر و روستا انتخاب کنیم.امام جمعه رشت در بخش دیگری از خطبه ها با تبریک ولادت حضرت قائم (عج) و . . .

14:51 - 1396/02/22
کشف و ضبط برنج قاچاق و داروهای غیرمجاز در رشت

کشف و ضبط برنج قاچاق و داروهای غیرمجاز در رشت

در یکی از کارخانه های برنجکوبی در بخش لشت نشاء شهرستان رشت، بررسی موضوع را در دستور کار قرار دادند. وی با بیان . . . همچنین از کشف 196 هزار و 220 قلم انواع دارو غیرمجاز در رشت خبر داد. سرهنگ یوسفی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از . . . سرهنگ یوسفی افزود: ماموران پلیس در بازرسی از انباری در رشت، 196 هزار و 220 قلم انواع داروهای غیرمجاز مورد استفاده . . .

16:6 - 1396/02/19
احداث 3هزارو500 کیلومترخط آهن دردست اجراست/ اتصال هشت مرکز استان به شبکه ریلی

اقدام و عمل/ مدیرعامل شرکت ساخت درگفت وگو با ایرنا:

احداث 3هزارو500 کیلومترخط آهن دردست اجراست/ اتصال هشت مرکز استان به شبکه ریلی

است، ابراز امیدواری کرد در آینده ای نزدیک خط آهن تهران - همدان و تا تابستان امسال خط آهن قزوین - رشت به بهره برداری برسد.خادمی، تکمیل خط آهن کرمانشاه - ملایر به طول 175 کیلومتر و مهاباد - ارومیه به . . . به شبکه ریلی) جهت افزایش بار ترانزیت از کشورهای آسیای میانه، اعتباری طرح احداث راه آهن قزوین ـ رشت ـ انزلی ـ آستارا جهت رونق ترانزیت از طریق کشور آذربایجان، اتمام عملیات اجرایی طرح راه آهن گرگان . . .

9:21 - 1396/02/16
صفحه 1 از 16 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >