دویچه وله ادعا کرد: فشار بر نمایندگان رسانه های خارجی در ترکیه افزایش یافت

دویچه وله ادعا کرد: فشار بر نمایندگان رسانه های خارجی در ترکیه افزایش یافت

پایگاه اطلاع رسانی دویچه وله صدای آلمان در گزارشی به شرح زیر نوشت : فشار بر نمایندگان رسانه‌های خارجی در ترکیه افزایش یافته است. بنا به گفته‌ی . . . پس از کودتای نافرجام در تابستان گذشته تا کنون کوشیده است، رسانه‌های این کشور را تحت کنترل گرفته و با استفاده از . . . در شبکه‌ی اجتماعی توئیتر به سود سیاست اردوغان 'جوسازی' کند.رسانه‌ها از گفت‌وگوی آنگلا مرکل، صدراعظم آلمان، با بینالی . . . امنیتی مونیخ ، صورت گرفته است. مرکل پس از آن در کنفرانسی رسانه‌ای ابراز امیدواری کرد که قوه‌ی قضاییه ترکیه پرونده . . . یوجل را عادلانه بررسی کند.دویچه وله افزود: بنا به گزارش رسانه‌ها، وضعیت روزنامه‌نگاران ترک در این کشور به مراتب . . .

23:7 - 1395/12/09
ترامپ؛ موج سواری بر فراز بی اعتباری رسانه ها * محمد مهدی مظاهری

ترامپ؛ موج سواری بر فراز بی اعتباری رسانه ها * محمد مهدی مظاهری

مؤثر بودند؟اگر نگاهی به سرخط اخبار و محتوای تحلیلهای رسانه های مهم آمریکایی بیندازیم به وضوح مشخص می شود که اکثر . . . های مهم آمریکایی بیندازیم به وضوح مشخص می شود که اکثر این رسانه ها رویکرد مثبتی نسبت به برنامه ها و عملکرد ترامپ . . . ها و عملکرد ترامپ نداشته و مرتبا در حال نقد وی هستند. رسانه های آمریکایی که در دوران تبلیغات ریاست جمهوری کوچکترین . . . انها رویکردی انتقادی نسبت به وی در پیش گرفتند. معارضه رسانه ها با دولت ترامپ از مراسم تحلیف ترامپ آغاز شد. زمانی . . . بوده، با این وجود انتقادات رئیس جمهور تازه کار امریکا از رسانه ها همچنان ادامه داشته است. زمانی که ترامپ از جدیت خود . . .

17:2 - 1395/12/09
وزیر ارشاد در حکمی مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) را منصوب کرد

وزیر ارشاد در حکمی مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا (ع) را منصوب کرد

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی اکبر شیخ را به مدت چهار سال به سمت مدیر عامل بنیاد بین المللی امام رضا(ع) منصوب کرد.

9:58 - 1395/12/09
رسانه های تخریبگر دولت به اخلاق بی‌اعتنا هستند

رسانه های تخریبگر دولت به اخلاق بی‌اعتنا هستند

دیده است، اما تغییر رؤسا نتوانسته است در رابطه فراگیرترین رسانه کشور با دولت برآمده از رأی مردم تغییر چندانی ایجاد . . . مدیریت عبدالعلی علی عسگری، اندکی از تیزی انتقادهای این رسانه به دولت کاسته شده است، اما گویی صدا و سیما به اندازه . . . کند. روحانی این بار به این نکته اشاره کرد که چرا این رسانه در بیان موفقیت‌های دولت از جمله در بخش سلامت، لکنت . . . چیزی نیست که تنها منحصر به صدا و سیما باشد. برخی از رسانه‌های مکتوب نیز رویکرد خود را نسبت به دولت بر این قاعده . . . شود. با تکیه بر چنین واقعیت‌هایی است که فعالان سیاسی، این رسانه‌ها را بی اعتنا به اخلاق حرفه‌ای و رسانه‌ای توصیف کرده . . .

9:34 - 1395/12/09
فرصت سازی از تهدید شبکه های اجتماعی

فرصت سازی از تهدید شبکه های اجتماعی

رفت، اکنون نیز با برداشته شدن فاصله ها و گسترش ارتباطات، رسانه های کاغذی رفته رفته جای خود را به رسانه های مجازی می . . . و گسترش ارتباطات، رسانه های کاغذی رفته رفته جای خود را به رسانه های مجازی می دهند. با گسترش ابزارهای پیشرفته ارتباطی . . . ها شده است. در این میان می توان به نقش شبکه های موسوم به رسانه های اجتماعی پرداخت که یک گام جلوتر از رسانه های جمعی . . . های موسوم به رسانه های اجتماعی پرداخت که یک گام جلوتر از رسانه های جمعی نظیر تلویزیون سبب ژرفتر شدن شکاف ها بین نسل . . . نظیر تلویزیون سبب ژرفتر شدن شکاف ها بین نسل های نو و سنتی رسانه شده اند.2- شبکه های اجتماعی فرصت های تازه ای را فراهم . . .

9:13 - 1395/12/09
صالحی امیری: لایحه سازمان نظام صنفی رسانه ای وارد دولت شده است

صالحی امیری: لایحه سازمان نظام صنفی رسانه ای وارد دولت شده است

مطبوعات امسال از بررسی لایحه ای به نام لایحه سازمان نظام رسانه ای در دولت خبر داده و گفته بود که این لایحه به زودی پس . . . همچنین در سفر به مازندران گفته بود که با تشکیل سازمان نظام رسانه ای؛ مشکلات رفاهی، بیمه، رسیدگی تخلفات رسانه ای در . . . سازمان نظام رسانه ای؛ مشکلات رفاهی، بیمه، رسیدگی تخلفات رسانه ای در مطبوعات، خبرگزاری ها و سایت های خبری زیر پوشش . . .

9:12 - 1395/12/09
تظاهرات مخالفان پوتین در مسکو سرخط روزنامه‌های چین/9 اسفند

تظاهرات مخالفان پوتین در مسکو سرخط روزنامه‌های چین/9 اسفند

پکن - ایرنا - تظاهرات مخالفان پوتین در سالگرد قتل نمتسوف، تشویق بخش خصوصی برای تولید تسلیحات نظامی در چین و انصراف ترامپ از جشن سالانه خبرنگاران کاخ سفید عناوین مهم روزنامه های چین در روز دوشنبه نهم اسفند ماه است.

5:1 - 1395/12/09
حمله لوپن به رسانه های فرانسه

حمله لوپن به رسانه های فرانسه

«افراد ذی نفوذ در عرصه اقتصاد فرانسه و رابط های آنها در رسانه ها» را به حمایت آشکار از نامزد مستقل و پیشرو انتخابات . . . نظرسنجی های اخیر محبوبیت بیشتری کسب کرده است، ادامه داد : رسانه ها ادعای اخلاق دارند و تظاهر می کنند که تنها وقایع را . . . اما زمانی که از آنها انتقاد می کنی، به سرعت فریاد آزادی رسانه سر می دهند.نتایج آخرین نظرسنجی ها حاکی از پیروزی لوپن . . .

1:7 - 1395/12/09
معاون ایرنا: سیاست های ما در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است

معاون ایرنا: سیاست های ما در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی است

خواهند شد. مدیرکل اخبار استان های خبرگزاری جمهوری اسلامی نیز در این نشست صمیمی بر هدفگذاری این رسانه برای تولید اخبار تاثیرگذار و هدفمند تاکید و بیان کرد:ایرنا با توجه به سابقه 80 ساله، از . . . مقبولیت نزد جامعه هدف متمرکز کند. علی حیدری، آموزش مستمر نیروی انسانی را از برنامه های اصلی این رسانه عنوان کرد و افزود: سوژه یابی، مدیریت سوژه و تولید محصولات جذاب از مواردی است که باید مورد توجه . . .

23:35 - 1395/12/08
پیام‌رسانهای خارجی باید مجوز فعالیت دریافت کنند

معاون مرکز ملی فضای مجازی:

پیام‌رسانهای خارجی باید مجوز فعالیت دریافت کنند

گذشته شورای عالی فضای مجازی، از ملزم شدن دریافت مجوز پیام‌رسان‌های خارجی خبر داد. وی افزود: بخشی از مسئولیت دستگاه‌های . . . مرتبط در جریان باشند که چگونه آئین‌نامه اعطای مجوز به پیام‌رسان‌های داخلی و خارجی را تهیه کنند.وی از نقش حمایتی . . . و فناوری اطلاعات و نقش حمایتی سایر دستگاه ها در حوزه پیام‌رسان‌های داخلی مشخص شد.معاون مرکز ملی فضای مجازی کشور در . . . خصوصی خواهد بود و امکان رقابت تولیدکنندگان داخل را با پیام‌رسان‌های خارجی فراهم می‌کند.وی با تأکید بر اینکه این رویکرد . . . مجازی در کشور بوده است، اظهار داشت: علاوه بر موضوع پیام‌رسان‌ها، در جلسه شب گذشته شورای عالی فضای مجازی، موضوع موتور . . .

16:12 - 1395/12/08
شناخت ضعف ها و آسیب ها به تبیین فعالیت های آینده کمک می کند

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

شناخت ضعف ها و آسیب ها به تبیین فعالیت های آینده کمک می کند

تهران - ایرنا - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: با شناخت ضعف ها و قوت ها و همچنین بررسی فرصت ها و آسیب های سال های گذشته، می توان روش های جدیدی برای سال های آینده تبیین کرد.

15:6 - 1395/12/08
نبرد بی سابقه یک رئیس جمهوری آمریکا و رسانه های مهم

نبرد بی سابقه یک رئیس جمهوری آمریکا و رسانه های مهم

حملات پی در پی رئیس جمهوری آمریکا به رسانه ها تا آنجا پیش رفته است، که در نشست های خبری رسمی خود . . . رفته است، که در نشست های خبری رسمی خود بارها تعدادی از ابررسانه های آمریکایی را جعلی نامیده و در توییت های مختلف به . . . روند همچنان ادامه داد و طی روزهای گذشته تعدادی از رسانه های آمریکا به نشست ویژه کاخ سفید دعوت نشدند و برخی نیز . . . کاخ سفید شرکت نخواهد کرد.این رفتارها و برخوردها بین رسانه های آمریکا و رئیس جمهوری که کم سابقه است، هر روز ابعاد . . . است، هر روز ابعاد جدیدی به خود گرفته ونیویورک تایمز از رسانه های مخالف و سرسخت آمریکا که به حزب دمکرات تعلق دارد، . . .

13:17 - 1395/12/08
تحریف سخنان روحانی در رسانه‌های منتقد

تحریف سخنان روحانی در رسانه‌های منتقد

در ادامه این گزارش می خوانیم: این رسانه‌ها بدون اشاره به مقدمه و مؤخره گفته‌های رئیس جمهوری، . . . بر زبان آورد و محتوای سخنان وی به هیچ وجه همخوان با ادعای رسانه‌های منتقد نیست.روحانی در «نشست مشترک کارگروه ملی . . . متن کامل سخنان روحانی از این قرار است، بخشی که از سوی رسانه‌های منتقد دولت آن را تقطیع و در نتیجه معنی آن را عوض . . .

9:28 - 1395/12/08
انتقاد شدید رسانه های آمریکا از اعمال محدودیت برای خبرنگاران در کاخ سفید

انتقاد شدید رسانه های آمریکا از اعمال محدودیت برای خبرنگاران در کاخ سفید

به گزارش خبرگزاری فرانسه از واشنگتن، کاخ سفید روز جمعه با تشدید جنگ دولت ترامپ علیه رسانه ها، اعلان کرد : در ادامه تنش ها بین دولت و رسانه های . . . علیه رسانه ها، اعلان کرد : در ادامه تنش ها بین دولت و رسانه های آمریکا، کاخ سفید روز جمعه مانع از ورود شماری از . . . آمریکا، کاخ سفید روز جمعه مانع از ورود شماری از نمایندگان رسانه هایی شد که گزارش هایی انتقاد آمیز را از یک گفت وگوی . . . روزمره عمومی استفاده کردند. با اینکه مقام های کاخ سفید به رسانه های محافظه کار حامی دولت ترامپ مانند فاکس نیوز، شبکه . . . نشست خبری داده بودند، اما بی بی سی، لس آنجلس تایمز و دیگر رسانه های منتقد از حضور در این نشست منع شده بودند.ترامپ روز . . .

20:27 - 1395/12/07
پیش ثبت نام نمایشگاه رسانه‌های تخصصی آغاز شد

پیش ثبت نام نمایشگاه رسانه‌های تخصصی آغاز شد

تخصصی اول و 10 پایگاه خبری اول (مطابق طرح رتبه بندی رسانه ها)، غرفه های برتر بیست و یکمین و بیست و دومین . . . بیست و یکمین و بیست و دومین نمایشگاه مطبوعات، نمایندگی های رسانه های خارجی در تهران، روابط عمومی دستگاه ها، نشریات علمی . . . دانشگاه ها» به عنوان برنامه های پیش بینی شده برای نمایشگاه رسانه های تخصصی نام برد. وی خاطر نشان کرد: به منظور برآورد . . . نمایشگاه پس از برآورد نهایی و بر اساس میزان ثبت نام اولیه رسانه ها و رسیدن به نصاب، اعلام می شود. قائم مقام بیست . . . ودومین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها تاکید کرد: نمایشگاه رسانه های تخصصی به درخواست مکرر خود اهالی رسانه بویژه رسانه . . .

16:38 - 1395/12/07
شهرهای محروم صاحب سینماسیار می‌شوند

مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری:

شهرهای محروم صاحب سینماسیار می‌شوند

به گزارش روز شنبه گروه فرهنگی ایرنا از موسسه رسانه های تصویری،سیدمصطفی ابطحی درباره افتتاح سینما سیار در . . . را در دستگاه های سینما سیار مشاهده کنند.مدیرعامل موسسه رسانه های تصویری با بیان اینکه 8 سینما سیار به استان فارس . . . دومین طرح افزایش تعداد سینماهای سیار در کشور در موسسه رسانه های تصویری آغاز شود.این مدیر فرهنگی افزود: در تلاشیم . . .

14:34 - 1395/12/07
جنگ نفس گیر ترامپ با رسانه های آمریکایی

جنگ نفس گیر ترامپ با رسانه های آمریکایی

در روزهای اخیر «دونالد ترامپ» رییس جمهوری آمریکا، بارها رسانه ها را به دروغگویی و فریب افکار عمومی متهم کرده است. . . . به دروغگویی و فریب افکار عمومی متهم کرده است. ترامپ همچنین رسانه ها را به مجازات و تنبیه تهدید کرد.ترامپ گفت وقتی رسانه . . . رسانه ها را به مجازات و تنبیه تهدید کرد.ترامپ گفت وقتی رسانه ها به مردم دروغ می گویند من به هیچ عنوان به آنها اجازه . . . آنها اجازه نخواهم داد که از تنبیه فرار کنند. جدال ترامپ با رسانه ها که به دوران رقابت های انتخابات ریاست جمهوری در سال . . . اخیر به شدت بالا گرفته است. اختلاف و جنگ میان ترامپ و رسانه ها، طی روزهای گذشته یکی از محورهای بررسی و تحلیل رسانه . . .

12:39 - 1395/12/07
تشدید تنش ها بین دونالد ترامپ و ابررسانه های آمریکا

تشدید تنش ها بین دونالد ترامپ و ابررسانه های آمریکا

به گزارش روزشنبه ایرنا، بسیاری از رسانه های معتبر و شناخته شده آمریکایی از حضور در نشست ویژه . . . خبری دیروز(جمعه) کاخ سفید منع شدند، که به گفته بسیاری از رسانه های غرب در ادامه حملات بی پرده دونالد ترامپ رئیس . . . ادامه حملات بی پرده دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا علیه رسانه های آمریکایی و انتقاد صریح از آنها صورت می گیرد.سی ان . . . و انتقاد صریح از آنها صورت می گیرد.سی ان ان که یکی از رسانه های آمریکایی بود که از حضور در این نشست خبری ویژه منع . . . ادامه خواهیم داد.بنابر گزارش ها کاخ سفید روزگذشته نشریات و رسانه های بزرگ آمریکایی چون نیویورک تایمز، پلتیکو، لس آنجلس . . .

11:46 - 1395/12/07
لس آنجلس تایمز: سخنگوی ترامپ جنگ با رسانه های آزاد را ارتقا داد

لس آنجلس تایمز: سخنگوی ترامپ جنگ با رسانه های آزاد را ارتقا داد

اینکه تایمز، سی ان ان، پولیتیکو، نیویورک تایمز و بی بی سی رسانه هایی بودند که پشت در نگه داشته شدند، این داستان باید . . . روزشان را می گرفت، خلاص شده اند. بالاخره این همان مشاور رسانه ای است که کار خود را در کاخ سفید با گفتن این نکته به . . . تشکیل خواهد شد.سپس دفتر اسپایسر خبرنگاران این چند رسانه و روزنامه منتخب را از فهرست خارج کرده و در عوض سه نفر . . . محافظه کاران یک سخنرانی کوبنده ایراد کرد که با حمله به رسانه های خبری بخاطر استفاده آنها از منابع ناشناس برای خراب . . . است. او از خبرهایی که توسط کسانی که درون دولت او هستند به رسانه ها و مطبوعات درز پیدا کرده اند عصبانی است. اینها همان . . .

11:43 - 1395/12/07
ابتلای چهار درصد جمعیت جهان به افسردگی سرخط روزنامه‌های چین/7 اسفند

ابتلای چهار درصد جمعیت جهان به افسردگی سرخط روزنامه‌های چین/7 اسفند

* گلوبال تایمز:- واکنش چین به دخالت انگلیس در امور هنگ کنگ - ابتلای 4 درصد جمعیت جهان به افسردگی- اتهام ترامپ به رسانه‌ها برای انتشار اخبار جعلی در باره او- هشدار وزارت دفاع چین به تحرکات نظامی آمریکا در دریای جنوبی* چاینا ارگ:- کشته شدن برادر ناتنی رهبر کره شمالی با «سم اعصاب»- وزارت دفاع چین: پکن همواره مخالف . . .

5:6 - 1395/12/07
تقویت رسانه های خصوصی باعث افزایش رقابت در فضای رسانه ای کشور می شود

مدیر مسوول سایت انتخاب:

تقویت رسانه های خصوصی باعث افزایش رقابت در فضای رسانه ای کشور می شود

امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی مبنی اینکه «هدف ما تقویت رسانه های غیردولتی است» اشاره کرد و افزود: با توجه به بدنه . . . های غیردولتی است» اشاره کرد و افزود: با توجه به بدنه سنگین رسانه های دولتی و قدرت پایین انعطاف پذیری این دست رسانه ها . . . سنگین رسانه های دولتی و قدرت پایین انعطاف پذیری این دست رسانه ها همچون نهادهای دیگر دولتی و همچنین لزوم افزایش کیفیت . . . دیگر دولتی و همچنین لزوم افزایش کیفیت پردازش اخبار در فضای رسانه ای، اهمیت تقویت رسانه های غیردولتی دو چندان می شود.به . . . افزایش کیفیت پردازش اخبار در فضای رسانه ای، اهمیت تقویت رسانه های غیردولتی دو چندان می شود.به گفته این فعال رسانه . . .

18:26 - 1395/12/06
ژنرال بازنشسته آمریکایی:حمله ترامپ به رسانه ها دمکراسی آمریکا را تهدید می کند

ژنرال بازنشسته آمریکایی:حمله ترامپ به رسانه ها دمکراسی آمریکا را تهدید می کند

وی منجر شد، دیروز (پنجشنبه) افزود: اتهامات داغ ترامپ که رسانه های اصلی خبری آمریکا، دشمن مردم این کشور هستند، نه . . . است، از روزنامه نگاران آمریکا خواست با این سخن و احساس که رسانه های خبری، دشمن مردم آمریکا هستند، مقابله کنند. ترامپ . . . کنند. ترامپ در 17 فوریه (29 بهمن ماه) در توییتر نوشت: رسانه های خبری دروغ پرداز نیویورک تایمز، ان بی سی نیوز، ای . . .

12:14 - 1395/12/06
تکذیب حضور ستاره فوتبال انگلیس در چین سرخط روزنامه‌های چین/6 اسفند

تکذیب حضور ستاره فوتبال انگلیس در چین سرخط روزنامه‌های چین/6 اسفند

پکن - ایرنا - تاسیس دفتر مبارزه با ترویسم در سازمان ملل، تکذیب حضور «وین رونی» ستاره فوتبال انگلیس در چین و انتقاد شدید کره شمالی از مالزی در ارتباط با قتل «کیم جونگ نام» عناوین مهم روزنامه های چین در روز جمعه ششم اسفند ماه است.

5:5 - 1395/12/06
نگرانی آمریکایی‌ها از وقوع جنگ در زمان ترامپ سرخط روزنامه‌های چین/5 اسفند

نگرانی آمریکایی‌ها از وقوع جنگ در زمان ترامپ سرخط روزنامه‌های چین/5 اسفند

پکن - ایرنا - آلمان به دنبال افزایش هزینه های دفاعی، نگرانی آمریکایی ها از وقوع جنگ در دوران ریاست جمهوری ترامپ، راه اندازی عملیات جدید ضد تروریستی توسط ارتش پاکستان و کشف هفت سیاره جدید توسط ستاره شناسان عناوین مهم روزنامه های چین در روز پنجشنبه پنجم اسفند ماه است.

5:42 - 1395/12/05
دولت یازدهم براقتصاد هنر تاکید دارد

مشاور اقتصادی وزیر ارشاد:

دولت یازدهم براقتصاد هنر تاکید دارد

خلق، تولید و توزیع محصولات و خدماتی سروکار دارند و خلاقیت و مالکیت معنوی دو عنصر عمده تشکیل دهنده آنها هستند.وی افزود: در کنفرانس تجارت صنایع خلاق مرتبط با میراث فرهنگی و صنایع خلاق هنری، صنایع خلاق رسانه و صنایع خلاق کاربردی طبقه بندی می‌شوند.خلیل ارجمندی اظهار داشت:‌ کاربرد صنایع خلاق در فعالیت های روزمره وجود دارد و اهمیت صنایع خلاق بویژه صنایع بومی کشور در پتانسیل رشد قوی، اشتغال با کیفیت . . .

15:45 - 1395/12/04
اعضای هیئت مدیره روزنامه های غیر دولتی مشخص شدند

اعضای هیئت مدیره روزنامه های غیر دولتی مشخص شدند

تهران - ایرنا - عضو ناظر مجلس شورای اسلامی در هیئت نظارت بر مطبوعات از برگزاری انتخابات هیئت مدیره روزنامه های غیر دولتی خبر داد و گفت: با حضور 59 عضو از 70 عضو انجمن روزنامه های غیر دولتی این دوره انتخابات برگزار شد.

14:44 - 1395/12/04
رسانه های روسی: رهبر انقلاب ایران راهکار آزادی فلسطین را اعلام کرد

رسانه های روسی: رهبر انقلاب ایران راهکار آزادی فلسطین را اعلام کرد

از سخنان رهبر معظم انقلاب، اسرائیل را موجودیت جعلی خواند.رسانه روسی در باره این کنفرانس گفت: کنفرانس بین المللی حمایت . . . خواند که در فصلی ننگین از تاریخ بشریت به وجود آمده است.رسانه روسی افزود: رهبر عالی ایران روحیه حمایت کامل از فلسطین . . . فلسطین، جنبش های حزب الله لبنان و حماس فلسطین تاکید کرد.» رسانه روسی در پایان به نقل از حضرت آیت الله خامنه ای نوشت: . . . مردم فلسطین تا پایان اشغالگری در این سرزمین بازتاب داد.رسانه روسی نوشت: آیت الله خامنه ای کمک و حمایت امت جهانی . . .

11:14 - 1395/12/04
اعتراف رسانه های صهیونیستی/کنفرانس حمایت از انتفاضه درتهران بی سابقه بود

اعتراف رسانه های صهیونیستی/کنفرانس حمایت از انتفاضه درتهران بی سابقه بود

به گزارش ایرنا، شبکه المیادین به نقل از رسانه های صهیونیستی افزود: کنفرانس حمایت از انتفاضه در تهران . . . اسلامی» و« حماس» در آن حضور یافته اند. براساس این گزارش، رسانه های رژیم صهیونیستی با اشاره به اینکه حضرت آیت الله . . . روزنامه صهیونیستی به نام این مسئول فلسطینی اشاره نکرده است.رسانه های صهیونیستی همچنین اظهارات رهبر معظم انقلاب اسلامی . . . وغده سرطانی و رژیم ترورریستی خواندن آن را منتشر کرده اند.رسانه های صهیونیستی اعلام کرده اندکه حضرت آیت الله خامنه ای . . . و بزودی این رژیم ناپاک از تاریخ پاک می شود».در گزارش های رسانه های صهیونیستی همچنین به نقل از رهبر معظم انقلاب اسلامی . . .

6:5 - 1395/12/04
پاداش 5 میلیون یوانی برای معرفی تروریست‌ها سرخط روزنامه‌های چین/4 اسفند

پاداش 5 میلیون یوانی برای معرفی تروریست‌ها سرخط روزنامه‌های چین/4 اسفند

پکن - ایرنا - مرگ 340 نفر در دو ماه اول سال 2017 در دریا برای رسیدن به سواحل اروپا، پاداش 5 میلیون یوانی برای معرفی تروریست ها در چین و آمریکا و روسیه بزرگترین صادرکنندگان تسلیحات نظامی عناوین مهم نشریات چین در روز چهارشنبه چهارم اسفند ماه است.

5:7 - 1395/12/04
بازتاب سخنان امروز مقام معظم رهبری در مورد فلسطین در رسانه های ترکیه

بازتاب سخنان امروز مقام معظم رهبری در مورد فلسطین در رسانه های ترکیه

فلسطین وظیفه همه ماست.'در این خبر که توسط خبرنگار این رسانه در تهران مخابره شده، به نقل از مقام معظم رهبری آمده . . . امروز هم در پشت فتنه های این منطقه قرار دارند.'در خبر این رسانه از قول مقام معظم رهبری آمده است: 'حوادث امروز جهان . . . مساله فلسطین می تواند جهان اسلام را متحد کند.'همچنین این رسانه نوشته است: 'تاسیس اسرائیل نتایج یک توطئه است ولی سه . . . اسرائیل ضربات سنگینی وارد خواهد کرد.به گزارش ایرنا، سایر رسانه های ترکیه نیز به نقل از همین خبرگزاری موضوع کنفرانس . . .

23:9 - 1395/12/03
صفحه 1 از 152 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >