شکست اطلاع رسانی «گلدان محور» در حوادث تروریستی اخیر تهران

استادان ارتباطات و رسانه در میزگرد ایرنا تأکید کردند:

شکست اطلاع رسانی «گلدان محور» در حوادث تروریستی اخیر تهران

شبکه های اجتماعی مجازی گوی سبقت را از صدا و سیما و دیگر رسانه های رسمی کشور ربودند و این کانال تلگرام بود که حرف اول . . . خبری حادثه ذکر شده زد.این تعلل، انتقادات زیادی را متوجه رسانه ملی کشور کرد و ایرنا را بر آن داشت تا عملکرد رسانه ها . . . متوجه رسانه ملی کشور کرد و ایرنا را بر آن داشت تا عملکرد رسانه ها در ساعات ابتدایی وقوع حادثه را به نقد کارشناسی . . . تدریس می کند. مشروح میزگرد ایرنا با عنوان « بررسی عملکرد رسانه ها در پوشش اخبار حادثه تروریستی تهران» در پی می . . . تهران» در پی می آید:ایرنا: برخی اعتقاد دارند بسیاری از رسانه های کشور در جریان پوشش رویدادهای حوادث تروریستی روز 17 . . .

15:20 - 1396/04/03
بازتاب راهپیمایی روز قدس در رسانه های هند

بازتاب راهپیمایی روز قدس در رسانه های هند

دهلی نو-ایرنا- راهپیمایی میلیونی مردم ایران در حمایت از مردم مظلوم فلسطین بازتاب گسترده ای در رسانه های هند داشت.

11:26 - 1396/04/03
سرخط روزنامه‌های چین - شنبه 3 تیر

سرخط روزنامه‌های چین - شنبه 3 تیر

پکن - ایرنا - تدوین پیش نویس قانون احترام به سرود ملی در چین، پرتاب 31 ماهواره به فضا با یک موشک توسط هند و رد اتهامات وارده به کره شمالی در خصوص مرگ دانشجوی آمریکایی توسط پیونگ یانگ عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز شنبه 3 تیرماه ماه است.

5:39 - 1396/04/03
بازتاب راهپیمایی روز قدس در رسانه‌های چین

روز قدس؛ نماد مبارزه با استکبار و نظام سلطه

بازتاب راهپیمایی روز قدس در رسانه‌های چین

این تظاهرات اعلام می کنند که در کنار مردم فلسطین که زیر ظلم صهیونیست ها قرار دارند، ایستاده اند.رسانه های چین افزوده اند که ایران همواره رژیم صهیونیستی را به دلیل فشارها و ظلم هایی که علیه ملت . . . حسن روحانی رئیس جمهوری ایران پیشتر از مردم دعوت کرده بود که حضوری گسترده در راهپیمایی داشته باشند.رسانه های چین گزارش کرده اند که از دیدگاه ایران و بسیاری از مسلمانان، ریشه بحران در خاورمیانه . . .

17:50 - 1396/04/02
کره شمالی: درمان دانشجوی آمریکایی را با صداقت انجام دادیم

کره شمالی: درمان دانشجوی آمریکایی را با صداقت انجام دادیم

پکن - ایرنا - کره شمالی می گوید این کشور درمان «اتو وارمبیر» دانشجوی آمریکایی که 17 ماه در پیونگ یانگ در زندان بود و یک روز بعد از آزادی در آمریکا فوت شد را با صداقت و خلوص نیت انجام داده است.

17:10 - 1396/04/02
بازتاب راهپیمایی مردم ایران در روز جهانی قدس در رسانه های عربی

بازتاب راهپیمایی مردم ایران در روز جهانی قدس در رسانه های عربی

تهران- ایرنا- رسانه های مختلف عربی روز جمعه راهپیمایی میلیونی مردم ایران در روز جهانی قدس و بزرگداشت آن در حمایت از مردم مظلوم فلسطین را به طور گسترده بازتاب دادند.

16:19 - 1396/04/02
سرخط روزنامه‌های چین - جمعه 2 تیر

سرخط روزنامه‌های چین - جمعه 2 تیر

پکن - ایرنا - تخریب مسجد تاریخی النوری موصل توسط داعش، اعلام وضعیت هشدار برای بارندگی‌های گسترده در چین و تروریستی اعلام شدن حمله به مامور پلیس در فرودگاه میشیگان توسط «اف بی آی» عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز جمعه 2 تیرماه ماه است.

6:10 - 1396/04/02
سفیر ایران در آنکارا: در ارتباط با تمامیت ارضی عراق دیدگاه مشترکی با ترکیه داریم

سفیر ایران در آنکارا: در ارتباط با تمامیت ارضی عراق دیدگاه مشترکی با ترکیه داریم

به گزارش ایرنا، وی روز پنجشنبه در ضیافت افطاری با اصحاب رسانه ترکیه افزود: هر دو کشور ایران و ترکیه مخالف تروریسم، . . . خوبی قرار دارد.طاهریان فرد نقش و رسالت اصحاب و مدیران رسانه را برای توسعه مناسبات و همکاری های سازنده میان دو کشور . . . و همکاری های سازنده میان دو کشور مهم ارزیابی کرد و افزود: رسانه ها مسئولیت مهمی در مسیر بهبود، توسعه و ارتقای مناسبات . . . بین دو کشور هستیم.به گزارش ایرنا، در این جلسه، اصحاب رسانه ترکیه نیز به بیان سوالات، دیدگاه ها، دغدغه ها و . . .

3:27 - 1396/04/02
270 رسانه بین المللی در اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد حضور می یابند

همزمان با رویداد مشهد 2017

270 رسانه بین المللی در اجلاس مجمع عمومی اتحادیه رادیو و تلویزیون های اسلامی در مشهد حضور می یابند

اظهار کرد: برگزاری هشت دوره قبل این اجلاس سبب اتحاد بیشتر رسانه های اسلامی شد و رسانه های شرکت کننده در این اجلاس ها . . . دوره قبل این اجلاس سبب اتحاد بیشتر رسانه های اسلامی شد و رسانه های شرکت کننده در این اجلاس ها برای رشد فرهنگ اسلامی . . . های شرکت کننده در این اجلاس ها برای رشد فرهنگ اسلامی در رسانه به یک وحدت رویه مناسبی رسیده اند. اشتری با اشاره به . . . به یک وحدت رویه مناسبی رسیده اند. اشتری با اشاره به نقش رسانه ها در ایجاد فضای مد نظر خود در جوامع خاطر نشان کرد: . . . فضای مد نظر خود در جوامع خاطر نشان کرد: اکنون دشمن از طریق رسانه فضا را به سمتی برده است که موجب فریب اذهان عمومی شده و . . .

13:55 - 1396/04/01
سرخط روزنامه‌های چین - پنجشنبه اول تیر

سرخط روزنامه‌های چین - پنجشنبه اول تیر

پکن - ایرنا - برگزاری اولین دور گفت وگوهای امنیتی و دیپلماتیک چین و آمریکا، انفجار گلدسته مسجد تاریخی الحدباء توسط داعش و ا نتخاب محمدبن سلمان به عنوان ولیعهد عربستان عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز پنجشنبه اول تیر ماه است.

5:46 - 1396/04/01
رسانه هنگ کنگی: ایران توان نوآوری موشکی خود را نشان داد

رسانه هنگ کنگی: ایران توان نوآوری موشکی خود را نشان داد

توان فوق العاده موشکی ابداعی ایران یاد کرده که بازتابی به مراتب بیش از تصور در جهان داشته است.رسانه هنگ کنگی افزوده است که یکی از موشک های پرتاب شده توسط ایران ذوالفقار بوده است که بردی معادل . . . از اقتدار این کشور باشد و دشمنان ایران از این پس باید مراقب سیاست های خود در قبال منطقه باشند.این رسانه در گزارش خود‌ یادآور شده است که ایران در زمینه موشکی از قدرت های برتر دنیا است و به همین دلیل . . .

12:22 - 1396/03/31
مدیریت خبر در حوادث، قطعه گم شده پازل رسانه ها

مدیریت خبر در حوادث، قطعه گم شده پازل رسانه ها

مدیریت خبر در حوادث در رسانه های کشور ما همانند قطعه پازل گم شده ای از یک تصویر است . . . ایرنا، برخی از کارشناسان عرصه اطلاع رسانی بر این باورند که رسانه باید در انتشار اطلاعات و اخبار مستقل باشند و در غیر . . . انتشار اخبار از دیگر مسایلی است که کارشناسان آن را معضل رسانه ها و شکل گیری مدیریت خبر در حوادث عنوان می کنند.به . . . خبر در حوادث عنوان می کنند.به گفته دست اندرکاران امر رسانه، یکی از مهمترین دلایل شکل گیری مدیریت خبر در حوادث در . . . که از شایعه در جامعه جلوگیری می شود استقلال همه جانبه رسانه ها و بهره گیری از مجریان و متخصصان در امر اطلاع رسانی . . .

8:18 - 1396/03/31
سرخط روزنامه‌های چین - چهار‌شنبه 31 خرداد

سرخط روزنامه‌های چین - چهار‌شنبه 31 خرداد

پکن - ایرنا - استعفای وزیر دفاع فرانسه، ابررایانه چین در صدر قدرتمندترین ابررایانه‌های جهان و خنثی شدن حمله تروریستی در ایستگاه قطار بروکسل عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز چهار‌شنبه 31 خرداد ماه است.

5:52 - 1396/03/31
افزایش 60 درصدی بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر در سال 96

مدیرعامل صندوق اعتباری هنر خبر داد:

افزایش 60 درصدی بیمه شدگان صندوق اعتباری هنر در سال 96

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سیدحسین سید زاده دوشنبه شب در نشست هم اندیشی با اصحاب رسانه اظهار داشت: صندوق اعتباری حمایت از نویسندگان، هنرمندان . . . و روزنامه نگاران با هدف حمایت از اهالی فرهنگ، هنر و رسانه کشور بنا بر پیشنهاد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی براساس . . . صندوق اعتباری هنر برشمرد.** 45 هزار نفر اهالی فرهنگ، هنر و رسانه عضو صندوق هنر هستندسیدزاده به عضویت بیش از 45 هزار نفر . . . به عضویت بیش از 45 هزار نفر از اصحاب فرهنگ و هنر و رسانه در صندوق اعتباری هنر اشاره و پیش بینی کرد با حمایت و . . . تاکیدات دکتر روحانی، رئیس جمهوری بر حوزه فرهنگ، هنر و رسانه را یادآور شد و گفت: رئیس جمهوری دولت دوازدهم در اولین . . .

12:33 - 1396/03/30
رسالت رسانه در شرایط بحران چیست؟

در گفت وگوی ایرنا با کارشناسان ارتباطات عنوان شد :

رسالت رسانه در شرایط بحران چیست؟

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، مدیریت رسانه در شرایط بحران، مساله مهمی است که رسانه ها باید به آن . . . خبری ایرنا، مدیریت رسانه در شرایط بحران، مساله مهمی است که رسانه ها باید به آن توجه داشته باشند. اینکه رسانه های داخلی، . . . مهمی است که رسانه ها باید به آن توجه داشته باشند. اینکه رسانه های داخلی، در زمانی که یک واقعه مهم خبری رخ می دهد، چه . . . باید اتخاذ کنند؟ سوالی است که همواره وجود دارد. کارشناسان رسانه و جامعه شناسان بر این دیدگاه هستندکه وظیفه اصلی رسانه . . . رسانه و جامعه شناسان بر این دیدگاه هستندکه وظیفه اصلی رسانه ها، اطلاع رسانی، شفاف سازی و پاسخگویی به افکار عمومی . . .

11:49 - 1396/03/30
`پیام موشکی ایران`، تعبیر رسانه های پاکستان از حمله سپاه به داعش

'پیام موشکی ایران'، تعبیر رسانه های پاکستان از حمله سپاه به داعش

انجام حمله تروریستی در تهران بود.این روزنامه به نقل از سردار رمضان شریف یکی از سخنگویان سپاه پاسداران نوشته است که براساس اطلاعات موثق، عملیات حمله موشکی علیه مواضع داعش موفقیت آمیز بوده است .این رسانه پاکستانی همچنین به نقل از حساب توئیتری محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه ایران نوشته است: توان موشکی ایران، دفاع قانونی از مردم این کشور و اقدامی موثر برای مبارزه جهانی با گروه تروریستی داعش و . . .

10:51 - 1396/03/30
رسانه ها صداهای مختلف را به گوش جامعه برسانند

استاد علوم ارتباطات و روزنامه نگاری:

رسانه ها صداهای مختلف را به گوش جامعه برسانند

با خبرنگار فرهنگی ایرنا، با اشاره به نشست و دیدار اصحاب رسانه با رئیس جمهوری و سخنان دکتر روحانی مبنی بر اینکه در . . . حقایق نیز برای مردم بیان شود، گفت: در ارزیابی عملکرد یک رسانه، زمانی می توانیم آن را موفق جلوه دهیم که مخاطبان خود . . . حفظ کرده بلکه روند صعودی نیز به آن داده باشد.وی وظیفه اصلی رسانه را اطلاع رسانی جامع و کامل، نقد و بررسی، ارائه . . . و ارائه پیشنهاد سازنده در مقابل نقدها در جامعه عنوان و به رسانه ها توصیه کرد: مشکلات را در کنار واقعیات برای افکار . . . فرهنگ و ارشاد اسلامی در دولت یازدهم عنوان کرد و گفت:‌ رسانه ها باید در انتشار مطالب و اخبار نگاه منصفانه به عملکرد . . .

9:5 - 1396/03/30
بازتاب عملیات موشکی سپاه علیه داعش در رسانه های جمهوری آذربایجان

بازتاب عملیات موشکی سپاه علیه داعش در رسانه های جمهوری آذربایجان

از کشته شدن تعداد زیادی از تروریست ها و نابودی تجهیزات نظامی آنها خبر داد . بر اساس این گزارش، رسانه های ایران این عملیات موشکی را سیلی محکم'موشکی' سپاه به تروریست ها و پیام آشکار برای مجازات . . . ' مورد هدف قرار داد، به عملیات موشکی سپاه علیه گروه تروریستی تکفیری 'داعش' اشاره کرد و نوشت: رسانه های جهان نسبت به این عملیات موشکی که پاسخی به اقدامات تروریستی اخیر داعش در تهران بود ، واکنش . . .

21:52 - 1396/03/29
رسانه های اوکراین: توان بالای موشکی ایران ثابت شد

رسانه های اوکراین: توان بالای موشکی ایران ثابت شد

به گزارش ایرنا، شبکه های تلویزیونی و رسانه های اوکراینی روز دوشنبه اعلام کردند: ایران با حمله . . . و مراکز تجمع تروریست های داعشی در شرق سوریه حمله موشکی کرد.رسانه اوکراینی افزود: موشک های زمین به زمین از مناطقی در غرب . . . کرد که به تلافی حمله تروریستی اخیر داعش به تهران انجام شد.رسانه اوکراینی افزود: ایران این حمله را با موشک های بالستیکی . . . نوشت: ایران به مراکز تروریست ها در سوریه حمله موشکی کرد. رسانه اوکراینی یادآوری کرد: تروریست ها هفتم ژوئن (17 شهریور) . . . در صورت تکرار حمله تروریستی آنها به ایران ازسرگرفته شود.رسانه اوکراینی افزود: سپاه پاسداران روز گذشته شش موشک با برد . . .

20:28 - 1396/03/29
رسانه های مستقل نقد منصفانه را رواج می دهند

در گفت وگوی ایرنا جامعه شناس ارتباطات؛

رسانه های مستقل نقد منصفانه را رواج می دهند

ایرنا، حجت الاسلام «حسن روحانی» در میهمانی افطار با اصحاب رسانه که روز بیست و پنجم مرداد ماه برگزار شد، با تاکید بر . . . به اظهارات رییس جمهوری و اهمیت نقد سازنده در فضای کنونی رسانه های کشور، پژوهشگر ایرنا در گفت وگو با «محمدعلی الستی» . . . الستی از این قرار است: ** ایرنا: در سال های اخیر با افزایش رسانه های داخلی، فاصله گرفتن اخلاق از رسانه شاهد بوده ایم. . . . های اخیر با افزایش رسانه های داخلی، فاصله گرفتن اخلاق از رسانه شاهد بوده ایم. به نظر شما علت اصلی رواج این مساله . . . نظر شما علت اصلی رواج این مساله چیست؟ ** الستی: در کشور ما رسانه ای به نام رسانه مستقل وجود ندارد، به همین دلیل از صدا . . .

15:56 - 1396/03/29
جنگ رسانه ای ریاض علیه قطر و بررسی تنش های سیاسی در جهان عرب

جنگ رسانه ای ریاض علیه قطر و بررسی تنش های سیاسی در جهان عرب

جنگ رسانه ای عربستان و سه کشور دیگر عربی علیه قطر در حالی صورت . . . بر اختلافات خود بستر نامناسبی برای برهم زدن فضای سیاسی و رسانه ای منطقه فراهم کرده اند.عربستان، امارات، بحرین و مصر و . . . عرب دچار تغییرات جدی شد.افزایش دامنه و برد تنش های سیاسی و رسانه ای در جهان عرب، عملا شکاف عمیقی را در نهادهای تصمیم . . . جاری منطقه اثرگذار خواهد بود.از سوی دیگر، با افزایش حملات رسانه ای با محوریت عربستان علیه قطر، محور ریاض نشان داد که . . . قطر و برجسته سازی حمایت این کشور از تروریسم، در دستور کار رسانه های مورد حمایت ریاض قرار گرفته است.در این میان، آنچه . . .

15:12 - 1396/03/29
بازتاب های سفر دکتر ظریف در رسانه های الجزایر

بازتاب های سفر دکتر ظریف در رسانه های الجزایر

الجزایر-ایرنا- محمدجواد ظریف وزیرامورخارجه جمهوری اسلامی ایران روزیکشنبه درچارچوب سفر منطقه ای به شمال آفریقا، در رأس هیاتی وارد الجزایر شد و با نخست وزیر و همچنین همتای الجزایری اش دیدار کرد که این دیدارها بازتاب گسترده ای در رسانه های الجزایر داشت.

12:21 - 1396/03/29
میزگرد ایرنا/ هدایت افکار عمومی به امر به معروف و نهی از منکر رسالت مهم رسانه ها

میزگرد ایرنا/ هدایت افکار عمومی به امر به معروف و نهی از منکر رسالت مهم رسانه ها

شده باید از فضای موجود بهترین بهره را برد.در این میان رسانه ها، فضای مجازی، صاحبان تریبون و قلم و بزرگان و ریش . . . شان توجه به این امر مهم را مورد تاکید قرار داده اند. رسانه ها به عنوان عامل مهم تاثیر گذار در افکار عمومی می . . . داشته و از گسترش زشتی ها جلوگیری می کند می توان از قدرت رسانه ای در گسترش و ترویج این امر بهره گرفت.وی افزود: رسانه . . . قدرت رسانه ای در گسترش و ترویج این امر بهره گرفت.وی افزود: رسانه ها و در عصر کنونی فضاهای مجازی با توجه به حوزه گسترده . . . و نهی از منکر در جامعه، خبرگزاری جمهوری اسلامی به عنوان رسانه رسمی و فراگیر باید زمینه مشارکت و حضور سایر رسانه ها . . .

11:12 - 1396/03/29
سواد رسانه ای ابزاری ضروری برای فعالیت در فضای مجازی

سواد رسانه ای ابزاری ضروری برای فعالیت در فضای مجازی

سواد رسانه ای برای جدا کردن اخبار درست از نادرست منتشر شده در . . . این گونه شبکه ها باید برای تشخیص اخبار درست خود را به سواد رسانه ای مجهز کنند. دکتر یونس شکرخواه از اساتید علوم . . . ای مجهز کنند. دکتر یونس شکرخواه از اساتید علوم ارتباطات و رسانه، سواد رسانه ای را اینگونه تعریف کرده است که 'سواد . . . دکتر یونس شکرخواه از اساتید علوم ارتباطات و رسانه، سواد رسانه ای را اینگونه تعریف کرده است که 'سواد رسانه‌ای یک نوع . . . و رسانه، سواد رسانه ای را اینگونه تعریف کرده است که 'سواد رسانه‌ای یک نوع درک متکی بر مهارت است که می‌توان براساس آن . . .

10:9 - 1396/03/29
اطلاع ‌رسانی در مرزهای خطر و هشدار

اطلاع ‌رسانی در مرزهای خطر و هشدار

بحران بسیار آسان ‌تر خواهد شد، اما اگر این اتفاق نیفتد، رسانه ممکن ‌است خود به عاملی برای دامن ‌زدن به بحران تبدیل . . . رویکرد پیشگیرانهدو سال است که دفتر مطالعات و برنامه ‌ریزی رسانه ‌های معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌ رسانی وزارت فرهنگ و . . . ما جامعه‌ای اخلاقی و مذهبی است، می ‌افزاید: فعالیت ‌های رسانه ‌ای هم در کشور ما باید با توجه به عرف جامعه عمل‌ . . . شناخت درست و کافی داشته ‌باشد.‏** دشواری فعالیت ‌های رسانه ‌ای در حوزه سلامتدکتر محسن روشن ‌پژوه معاون پیشگیری و . . . و درمان اعتیاد سازمان بهزیستی، می ‌گوید: نقش و جایگاه رسانه در حوزه‌ های گوناگون اجتماعی و در تغییر سیاست‌ ها، . . .

9:55 - 1396/03/29
صدای سیلی ایران به گوش جهانیان رسید

واکنش رسانه های بین المللی به اقتدار ایران در حمله موشکی به مواضع داعش

صدای سیلی ایران به گوش جهانیان رسید

را به جهنم رهنمون می سازد.این اقدام با واکنش های رسانه های بین المللی روبرو شد و بسیاری از رسانه ها این مهم . . . با واکنش های رسانه های بین المللی روبرو شد و بسیاری از رسانه ها این مهم را مورد تحلیل و بررسی قرار دادند. * سی ان . . . در دیرالزور نوشت: ایران از داعش در سوریه انتقام گرفت.این رسانه نوشت: ایران با چند فروند موشک دیرالزور سوریه را هدف . . . به مواضع تروریستها در دیرالزور سوریه شلیک کرده استاین رسانه با اشاره به بیانیه سپاه پاسداران یادآور شد: این حمله . . . است که منجر به شهادت 17تن شد.*حمله موشکی سپاه تیتر یک رسانه های روسیهمدت کوتاهی پس از انتشار خبر حمله موشکی نیروی . . .

7:10 - 1396/03/29
سرخط روزنامه‌های چین - دوشنبه 29 خرداد

سرخط روزنامه‌های چین - دوشنبه 29 خرداد

پکن - ایرنا - عضویت سه کشور جدید در بانک زیرساخت آسیایی AIIB، پیدا شدن اجساد هفت ملوان آمریکایی و گزارش پلیس لندن از وضعیت 58 مفقود حادثه آتش سوزی گرنفل عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز دو‌شنبه 29 خرداد ماه است.

5:41 - 1396/03/29
اولین واکنش های رسانه ای به حملات موشکی ایران علیه داعش در عراق

اولین واکنش های رسانه ای به حملات موشکی ایران علیه داعش در عراق

خود انتخاب کرد و در ادامه جزییات این عملیات را به نقل از رسانه های ایرانی منتشر کرد.سایت زوراء، عنوان 'شروع انتقام . . . ترویست ها شلیک شد'.رادیو سواء که گفته می شود به جریان رسانه ای آمریکا نزدیک است، گزارش خود را با عنوان 'شلیک موشک . . . اول خود حفظ کرده است. این بازتاب های حمله موشکی ایران در رسانه های عراق تا ساعت ارسال گزارش (ساعت 3 بامداد) می باشد و . . . و انتظار می رود این رویداد، روز دوشنبه سرفصل اصلی محورهای رسانه ای عراق قرار بگیرد. . . .

4:19 - 1396/03/29
اسکای نیوز عربی: ایران از داعش در سوریه انتقام گرفت

بازتاب حمله موشکی ایران به مقر داعش در سوریه/

اسکای نیوز عربی: ایران از داعش در سوریه انتقام گرفت

تهران – ایرنا – پایگاه خبری شبکه اسکای نیوزعربی یکشنبه شب در واکنش به حمله موشکی سپاه پاسداران به مواضع تروریست ها در دیرالزور نوشت: ایران از داعش در سوریه انتقام گرفت.

1:13 - 1396/03/29
موشکباران ضدداعش ایران خبر اول روسیه شد

موشکباران ضدداعش ایران خبر اول روسیه شد

هوافضای سپاه علیه داعش از استان کرمانشاه، 39 مطلب در دهها رسانه روسی بازتاب یافت و همچنین با پیگیری و توجه کاربران در . . . اسلامی به پایگاه و مقر تروریست ها در سوریه حمله موشکی کرد.رسانه روسی افزود: ایران در این موشکباران به عنوان پاسخ به . . . تروریست ها در شرق سوریه حمله موشکی کردند.در گزارش رسانه روسی آمده است: در این عملیات مراکز تجمع تروریست ها در . . . و مراکز تروریست ها در دیرالزور سوریه حمله موشکی کرد. این رسانه افزود: ایران حمله موشکی را به تروریست هایی انجام داد . . .

0:53 - 1396/03/29
صفحه 1 از 122 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >