شرق: بابک زنجانی بزرگ‌ترین بدهکار بانکی نیست

شرق: بابک زنجانی بزرگ‌ترین بدهکار بانکی نیست

اما نمایندگان منتقد در کمیسیون فرهنگی چندان به تولیدات فاخر در صداوسیما قائل نیستند و معتقدند رسانه‌ای که براساس شرح وظایفش باید ملی عمل کند، بیش از هر زمان دیگری جناحی عمل کرده و افزایش . . . آورده یا خواهد آورد.او دیپلماتی است مبادی آداب، هم خشمش و هم هیجانش را کنترل می‌کند و خوب می‌داند رسانه و فراتر از آن عالم دیپلماسی از او چه انتظاری دارد، به همین دلیل هم می‌آید، قاطعانه و بی ‌حرف . . .

9:39 - 1395/11/04
تعادل: نقشه دولت برای ارزان‌سازی بیمه‌ها

تعادل: نقشه دولت برای ارزان‌سازی بیمه‌ها

تهران- ایرنا- «نقشه دولت برای ارزان‌ سازی بیمه‌ها»، «100 هزار میلیارد تومان در حبس»، «نوسان شاخص کل متاثر از دادوستدهای واقعی»، «حبس اخبار پشت درهای بیمارستان» و «خلأ آمارهای رسمی در حوادث صنعت نفت» از مهم ترین موضوع های اختصاصی روزنامه تعادل در شماره دوشنبه چهارم بهمن به شمار می رود.

9:29 - 1395/11/04
همدلی: تکمیل پازل ترامپیسم در قاره سبز

همدلی: تکمیل پازل ترامپیسم در قاره سبز

تهران- ایرنا- «تکمیل پازل ترامپیسم در قاره سبز»، «عدالت آموزشی یا حقارت آموزشی»، «گزارش همدلی از موضع‌گیری‌های جدید موافقان برجام در مقابل ترامپ»، «گفت‌وگوی «همدلی» با کارشناس موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی در مورد الزامات توسعه صنعت نفت»، «چرا پلاسکو فرو ریخت؟»، «فرهنگ نباید تنها به شعار ختم شود!» و «تاریخ به روایت تاج زاده» از مهم ترین موضوع های اختصاصی روزنامه همدلی در شماره دوشنبه چهارم بهمن به شمار می رود.

9:19 - 1395/11/04
اعتماد: چشمان منتظر یک ملت

اعتماد: چشمان منتظر یک ملت

امیدها برای تیم‌های حاضر در محل می‌شود تا تمام توان‌شان را به کار گیرند و با تجهیزات موجود راهی برای رسیدن به محبوسین آوار پلاسکو باز کنند. ٤ روز پیش بود که فروریختن پلاسکو تبدیل به مهم‌ترین خبر رسانه‌ها شد، گمانه‌زنی‌ها در مورد قربانیان حادثه گاهی تبدیل به شایعه می‌شد، اما منابع رسمی تاکنون آمار سه شهید آتش‌نشان را در این حادثه تایید کرده‌اند. بر اساس آماری که خانواده‌های مفقودین به نیروی . . .

9:14 - 1395/11/04
اطلاعات از قول معاون اول رییس جمهوری: حضور بخش خصوصی نجات بخش اقتصاد کشور است

اطلاعات از قول معاون اول رییس جمهوری: حضور بخش خصوصی نجات بخش اقتصاد کشور است

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در شماره دوشنبه چهارم بهمن در تیتر نخست، نوشت: اسحاق جهانگیری دیروز در مراسم قدردانی از کارآفرینان بخش خصوصی گفت: هر کس فرصت دارد باید مسیر کارآفرینان و تولید کنندگان را تسهیل کند و اگر ندارد آنها را دوست داشته باشد و اقتصاد ایران راهی ندارد جز این که بخش خصوصی به میدان بیاید و با سرمایه گذاری و تولید، کار و اشتغال ایجاد کنیم.

9:0 - 1395/11/04
ایران: پرونده زنجانی با اعدام او مختومه نمی‌شود

ایران: پرونده زنجانی با اعدام او مختومه نمی‌شود

تهران- ایرنا- «پرونده زنجانی با اعدام او مختومه نمی‌شود»، «ثبات نسبی بازار ارز در دی ماه»، «دوره انبارکردن کالا به پایان رسیده است»، «قلب ایران همچنان در «پلاسکو» می تپد» و «هنرمندان روی صحنه احترام به آتش‌نشان ها» از مهم ترین موضوع های اختصاصی روزنامه ایران در شماره دوشنبه چهارم بهمن است.

8:45 - 1395/11/04
پلاسکو عرصه جدال آتش و آوار

نگاه اجتماعی- فرهنگی روزنامه ها

پلاسکو عرصه جدال آتش و آوار

و حوادث به نمایش گذاشته شده و مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. رسانه‌های جهانی فروریزی پلاسکو را دیدند. نمی‌توان حادثه . . . خط قرمزها را احساس نکند.پریسا هاشمی در این گزارش می نویسد: رسانه های مکتوب به دلیل نبود امکانات توزیع و چاپ، روز حادثه . . . اندیشکده ها – پژوهشکده ها - دانشکده ها - مراکز تحقیقاتی و رسانه های ایران و جهان* . . .

8:42 - 1395/11/04
مردم سالاری: مرجع رسیدگی به تخلفات احمدی‌نژاد کیست؟

مردم سالاری: مرجع رسیدگی به تخلفات احمدی‌نژاد کیست؟

ریاست‌جمهوری احمدی‌نژاد می‌گذرد اما همچنان اسمش بر سر زبان هاست. گرچه هربار به بهانه‌ای اسمش در رسانه‌ پررنگ می‌شود اما حلقه مشترک همه آنها این است که به خوبی از این اسم یاد نمی‌شود. این بار اما . . . امیرعبدالهیان به سمت مشاور وزیر امور خارجه مشخص کرد که حضور او در عمان منتفی شده است. با پیگیری رسانه‌ها مشخص شد مشاور جدید وزیر خود از سفر به عمان انصراف داده و مسائل خانوادگی و شخصی را علت این . . .

8:29 - 1395/11/04
اعتراضات میلیونی علیه ترامپ سرخط روزنامه‌های چین/4 بهمن

اعتراضات میلیونی علیه ترامپ سرخط روزنامه‌های چین/4 بهمن

پکن - ایرنا - رشد اقتصادی چین در سال 2016، صدور مجوز ساخت 566 واحد مسکونی دیگر در سرزمین‌های اشغالی فلسطین و اعتراضات میلیونی علیه ترامپ در آمریکا و سایر نقاط دنیا، عناوین مهم نشریات چین در روز دوشنبه 4 بهمن ماه است.

5:8 - 1395/11/04
آسوشیتدپرس: ترامپ ریاست جمهوری اش را با پرداختن به مسائل کم اهمیت آغاز کرد

آسوشیتدپرس: ترامپ ریاست جمهوری اش را با پرداختن به مسائل کم اهمیت آغاز کرد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، این خبرگزاری با اشاره به انتقاد ترامپ از نحوه پوشش رسانه ها از مراسم سوگندش در روز جمعه و درخواست از «شان . . . و درخواست از «شان اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید برای انتقاد از رسانه ها نوشت: اتفاقات این روز تردیدی باقی نگذاشت که ترامپ . . . که ترامپ به این نتیجه رسیده که بخشی از موفیقتش را با تخریب رسانه های ملی کسب خواهد کرد. وی از بی اعتمادی عمیق حامیانش . . . حامیانش به روزنامه نگاران و این واقعیت که بیشتر کارشناسان رسانه پیش بینی کردند که بازنده انتخابات خواه بود، بهره می . . . بی اعتمادی بهره بردند. حضور فعال ترامپ در توئیتر و سایر رسانه های اجتماعی به او اجازه داد توجهات را به نسخه ای که . . .

14:32 - 1395/11/03
سی ان ان: ترامپ به سیا رفت اما به رسانه ها حمله کرد

سی ان ان: ترامپ به سیا رفت اما به رسانه ها حمله کرد

دیوار یادبود و ماموران این سازمان از فرصت استفاده کرد و رسانه های آمریکایی را مورد حمله و انتقاد قرار داد.شوتو گفت: . . . دراین محل ، 9 دقیقه از 15 دقیقه سخنرانی را به حمله به رسانه های آمریکایی اختصاص داد. بنابراین گزار ش ترامپ خطاب به . . . خطاب به کارکنان و ماموران سیا گفت: می دانید من جنگی علیه رسانه ها به راه انداخته ام، آنها در میان بی اعتماد ترین . . . سی ان ان درادامه گزارش داد: ترامپ از این فرصت استفاده و رسانه ها را متهم کرد که شمار شرکت کنندگان در مراسم سوگند . . . آگاه است ، اعلام کردند. ترامپ دراین دیدار دو بار گفت که رسانه های آمریکایی در زمره بی اعتماد ترین افراد جهان قرار . . .

12:0 - 1395/11/03
گفت وگوی فرهنگی میان ایران و جهان عرب به قدمت تاریخ است

گفت وگوی فرهنگی میان ایران و جهان عرب به قدمت تاریخ است

به گزارش خبرنگار گروه فرهنگی ایرنا، هادی خانیکی روز یکشنبه در نشست بین المللی رسانه ها و گفت و گوی فرهنگی ایران و جهان عرب که در دانشکده . . . شد افزود: اکنون باید دید و پرسید که گفت وگوهای که در جهان رسانه ایی شده به کدام سو در حال حرکت است و با چه تهدید و . . . ایران و عرب حضور دارند اضافه کرد: هدف از باب گفت وگو بر سر رسانه و نقش آن در تحقق و پیشبرد ارتباطات میان فرهنگی در جهان . . . گفت: 15 تن از اندیشمندان و کنشگران حوزه ارتباطات و رسانه ها در نشست های مقدماتی این همایش که دانشگاه های علامه . . . صادق (ع)، آزاد اسلامی، صدا و سیما و چهره های شاخص فرهنگی و رسانه ای حضور داشتند در خصوص مسایل کنونی به بحث و گفت وگو . . .

11:32 - 1395/11/03
کاخ سفید رسانه ها را به کم اهمیت نشان دادن جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ترامپ متهم کرد

کاخ سفید رسانه ها را به کم اهمیت نشان دادن جمعیت حاضر در مراسم تحلیف ترامپ متهم کرد

را اعلام نمی کند.اسپایسر افزود: مسائل بسیاری در مورد نقش رسانه ها درباره پاسخگو دانستن ترامپ مطرح می شود. این مسیری . . . ترامپ مطرح می شود. این مسیری دو طرفه است و ما می خواهیم رسانه ها هم پاسخگو باشند.مسئولان متروی واشنگتن اعلام کرده . . . از جمعیت حاضر در مراسم سوگند ترامپ بود.ترامپ از مدتها قبل رسانه ها را به تلاش برای شکست در راهیابی اش به کاخ سفید متهم . . . شکست در راهیابی اش به کاخ سفید متهم کرده است. وی روز شنبه، رسانه ها را به دلیل انتشار اخبار جعلی درباره دشمنی اش با سیا . . . ایرنا، ترامپ در جریان کمپین انتخاباتی اش نیز بارها به رسانه های آمریکایی حمله کرد و گفت: من فقط با «هیلاری . . .

10:55 - 1395/11/03
بازی بدون توپ با «نامزد زن»

بازی بدون توپ با «نامزد زن»

آینده نادیده می‌انگارند. چه اصولگرایان سنتی در مجموعه‌هایی چون جامعتین و جبهه پیروان و چه احمدی‌نژادی‌های جبهه یکتا و پایداری. در این میان بیشتر فعالان پیاده نظام اصولگرا در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه‌ها هستند که تا اینجا بر آتش نامزدی یک زن از این جریان دمیده‌اند. سابقه اصولگرایان و خصوصاً بخش‌های سنتی‌تر آنها هم نقطه امیدی برای پذیرش نامزدی یک زن برای انتخابات 96 ندارد. آنها پیش‌تر در . . .

10:13 - 1395/11/03
همشهری: آستانه، مهیای مذاکرات صلح سوریه

همشهری: آستانه، مهیای مذاکرات صلح سوریه

یک روز پس از ادای سوگند دونالد ترامپ به‌عنوان چهل و پنجمین رئیس‌جمهور این کشور، اعتراض‌شان نسبت به او و سیاست‌هایش را اعلام کنند. چنین تجمع بزرگی هیچ‌گاه در تاریخ آمریکا سابقه نداشته است. طبق گزارش رسانه‌های آمریکا بیش از یک میلیون و 500هزار زن در دیگر شهرهای این کشور هم به خیابان‌ها رفتند تا به ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ، سرمایه‌دار بزرگ نیویورکی اعتراض کنند. خیابان پنسیلوانیا در قلب واشنگتن روز . . .

9:45 - 1395/11/03
حادثه پلاسکو و ضرورت همبستگی ملی

نگاه اجتماعی - فرهنگی روزنامه ها

حادثه پلاسکو و ضرورت همبستگی ملی

نمی‌گیرد و این از نقصان‌های بزرگ اطلاع رسانی و دیده بانی رسانه‌های ماست.روزنامه «شهروند» در یادداشتی با قلم امین . . . از جان‌گذشتگی هم به خرج می‌دادند و از خبرنگاران و عکاسان رسانه‌های رسمی برای رسیدن به سوژه عکس متهورتر بودند.پیش از . . . خصوص کاری کرد. در حالی که خیلی از افراد جامعه در مدرسه یا رسانه‌های عمومی یاد نگرفته‌اند که در مواقع بحران چگونه باید . . . اندیشکده ها – پژوهشکده ها - دانشکده ها - مراکز تحقیقاتی و رسانه های ایران . . .

9:43 - 1395/11/03
جام جم: همه با هم در برابر گرد و غبار

جام جم: همه با هم در برابر گرد و غبار

به شکلی دنبال شود که رفع نیاز جوامع محلی در اولویت قرار گیرد و مانند کارگران روز مزد، با آنها برخورد نشود.** تلاش هنرمندان برای بحران کم آبیکمیل انتظاری در گزارشی آورد: سال‌هاست که برخی مسئولان و رسانه‌ها بحران خشکسالی و کم‌آبی را فریاد می‌زنند و آن را جدی‌ترین بحران کشور در سال‌های آینده می‌خوانند، اما انگار تا سرمان به سنگ نخورد و چیزی را به چشم نبینیم آن را باور نمی‌کنیم. همین ساختمان . . .

9:32 - 1395/11/03
روایت مردم سالاری از طراحی انقلاب مخملی علیه ترامپ

روایت مردم سالاری از طراحی انقلاب مخملی علیه ترامپ

شنیده می‌شود. با این اتفاق و شهید شدن جمعی از آتش نشانان، دیگر کاسه‌های صبر لبریز شد و قالیباف مورد هجمه‌های سنگین قرار گرفت. مخصوصا که چند روز پیش خبری درباره راه افتادن ستادهای تبلیغاتی اش در رسانه‌ها منتشر شد. از طرفی شهرداری هم سکوت کرده و به نظر می‌رسد تقصیر را پذیرفته است!** گروه اطلاع رسانیخبرنگار: فاطمه مهدوی** انتشاردهنده:شهربانو . . .

9:27 - 1395/11/03
ابتکار: مدیران مقصر مدیران بی تقصیر

ابتکار: مدیران مقصر مدیران بی تقصیر

که میلیون‌ها انسان را به کام مرگ خواهد کشید.**بحران های رسانه ای در ستادهای بحران«صدای ناله می‌آید»،‌ «چند جسد جدید . . . می‌خواهیم که اخبار مربوط به حادثه پلاسکو را از طریق رسانه ملی و همچنین رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کرده . . . اخبار مربوط به حادثه پلاسکو را از طریق رسانه ملی و همچنین رسانه‌ها و خبرگزاری‌های معتبر پیگیری کرده و به شایعات توجه . . .

9:24 - 1395/11/03
اعتماد: جنگ تن به تن با کوه آوار

اعتماد: جنگ تن به تن با کوه آوار

تهران- ایرنا- «جنگ تن به تن با کوه آوار»، «تاکید اعتماد ملی بر انسجام اصلاح‌طلبان و اعتدالگرایان»، «اوباما محبوب اروپایی‌ها بود، مغضوب خاورمیانه نشین‌ها»، «احکام جبرانی و مالی احمدی‌نژاد در حال اجرا است» و «امیدواریم معجزه اتفاق بیفتد» از مهم ترین موضوع های اختصاصی روزنامه اعتماد در شماره یکشنبه سوم بهمن است.

8:57 - 1395/11/03
همدلی: جذابیت های ترامپ برای روسیه و انگلیس

همدلی: جذابیت های ترامپ برای روسیه و انگلیس

دارند نه طلبکار کسی هستند. حالا فکر می‌کنم این وظیفه رسانه است که وارد شود و بگوید بخشی از فکر‌ها و زیبایی‌ها یا . . . فرو ریخت، چندان لزومی به ورود مالک ساختمان به ماجراهای رسانه‌ای نبود.اما سخنان شهردار و رئیس شورای شهر مبنی بر . . . پیش رو گفت و گو کردیم که در ادامه می‌خوانید.مدتی است که رسانه‌ها درباره اختلاف نظر شورای هماهنگی و شورای عالی . . .

8:47 - 1395/11/03
شرق: بودجه سامانه اشتراک ٢٠‌ میلیارد تومان است

شرق: بودجه سامانه اشتراک ٢٠‌ میلیارد تومان است

تهران- ایرنا- «بودجه سامانه اشتراک ٢٠‌ میلیارد تومان است»، «اصرار روسیه به حضور آمریکا»، «تأثیر درگذشت آیت‌الله هاشمی بر انتخابات ٩٦»،‌ »گلایه‌های فرزندان ناخلف» و «سامانه تبدیل نشریات به کاغذ باطله» از مهم ترین موضوع های اختصاصی روزنامه شرق در شماره یکشنبه سوم بهمن است.

8:45 - 1395/11/03
دنیای اقتصاد گزارش داد: چهره متفاوت کارنامه بورس

دنیای اقتصاد گزارش داد: چهره متفاوت کارنامه بورس

تهران- ایرنا- «چهره متفاوت کارنامه بورس»، «پادزهر تکرار پلاسکو»، «سقف دلار کوتاه‌تر شد»، «روایت تجار از طرح جدید جذب سرمایه» و «چشم‌انداز صعود شکننده در بازار فولاد» مهمترین موضوع های اختصاصی روزنامه دنیای اقتصاد در شماره یکشنبه سوم بهمن است.

8:37 - 1395/11/03
ایران: دولت امید، نهضت روشنگری راه بیندازد

ایران: دولت امید، نهضت روشنگری راه بیندازد

این مدت چه کار کردند و چه کارهایی مانده است.متأسفانه نظام رسانه‌ای دولت چندان پویا و چالاک نیست.**باران، اشک‌ها را . . . به دست می‌دهد.یکی از این آمارها که طی ماه‌های اخیرمانور رسانه‌ای بسیاری پیرامون آن انجام گرفت، افزایش بدهی دولت به . . . خود است که البته خواسته و ناخواسته مورد غفلت این بخش از رسانه‌ها قرارمی گیرد.دولت یازدهم و بازوی سیاستگذار پولی آن . . . بحث در فضای مجازی تبدیل شده است. برخی از کاربران و حتی رسانه‌ها می‌گویند: ساختمان پلاسکو حتی از سیستم اطفای حریق . . .

8:36 - 1395/11/03
آرمان: ایران نقش فرادستی در آستانه دارد

آرمان: ایران نقش فرادستی در آستانه دارد

تهران- ایرنا- «ایران نقش فرادستی در آستانه دارد»، «مراسم تشییع آیت‌ا...هاشمی بزرگ‌ترین رفراندوم بود»، «تحمیل فروش مواد به کودکان»،‌ «مواضع ایران روشن است، اهل پنهان‌کاری نیستیم» و «عدم جدیت در شهرداری پلاسکو را ویران کرد» از مهم ترین موضوع های اختصاصی روزنامه آرمان در شماره یکشنبه سوم بهمن است.

8:29 - 1395/11/03
اطلاعات به نقل از رییس جمهوری: حادثه تلخ پلاسکو باید درسی برای آینده باشد

اطلاعات به نقل از رییس جمهوری: حادثه تلخ پلاسکو باید درسی برای آینده باشد

روسیه در سوریه، آورد: مسکو و دمشق توافقنامه‌ای را درباره گسترش ناوگان دریایی روسیه در بندر طرطوس سوریه امضا کردند به طوری که این توافقنامه اجازه حضور ۱۱ کشتی جنگی در این بندر را در آن واحد می‌دهد. رسانه‌های روسیه اعلام کردند، مدت زمان اجرای این توافقنامه ۴۹ سال است و روسیه در طول این مدت حمایت از مرکز امداد وابسته به ناوگان خود را از دریا و هوا برعهده خواهد گرفت، در حالی که سوریه به دفاع زمینی . . .

8:25 - 1395/11/03
ایران دی ماه میزبان 49 خبرنگار از 14 کشور جهان بود

ایران دی ماه میزبان 49 خبرنگار از 14 کشور جهان بود

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، اداره کل خبرگزاریها و رسانه های خارجی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در جداول جداگانه . . . «روادید مطبوعاتی زمان دار» برای خبرنگاران «غیر مقیم» رسانه های خارجی که در دی 95 به ایران آمدند را منتشر . . . این گزارش مجموعا برای 49 خبرنگار و عوامل خبری وابسته به 27 رسانه خارجی از 14 کشور جهان، مجوز روادید مطبوعاتی صادر شده . . . رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داشته است. حدود ١٥٠ رسانه بین المللی دارای دفتر نمایندگی فعال در ایران هستند و . . . رسانه بین المللی دارای دفتر نمایندگی فعال در ایران هستند و رسانه های دیگری که در ایران دفتر ندارند، بنابر تقاضا، مجوز . . .

17:13 - 1395/11/02
اعلام نتایج رتبه‌بندی خبرگزاری‌ها تا نیمه اول بهمن ماه جاری

اعلام نتایج رتبه‌بندی خبرگزاری‌ها تا نیمه اول بهمن ماه جاری

تهران-ایرنا- دبیر کمیته رتبه بندی خبرگزاری ها و پایگاههای خبری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعلام نتایج رتبه بندی خبرگزاری ها تا نیمه بهمن اول ماه سال جاری خبر داد.

15:43 - 1395/11/02
نیاز سعودی به بازنگری در مناسبات با تهران

تحلیل رسانه های عرب زبان

نیاز سعودی به بازنگری در مناسبات با تهران

و دیگر نقاط منطقه با یکدیگر کار کنیم. این گزارش در بردارنده برجسته ترین محور تحلیل هایی است که در رسانه های عربی درباره روابط ایران و عربستان منتشر شده است.** ضرورت اصلاح رویکردهای عربستان در قبال . . . های آمریکا به دلیل اتهام های حمایت از تروریست ها پشتیبانی می کند.دکتر «عدنان سراج» رییس مرکز توسعه رسانه های عراق نیز در مورد روابط تهران و ریاض به خبرگزاری اسپوتنیک گفت: عربستان اکنون نیاز به کمربند . . .

12:59 - 1395/11/02
روایت دنیای اقتصاد از مقاومت معاملات آتی در برابر نزول قیمت

روایت دنیای اقتصاد از مقاومت معاملات آتی در برابر نزول قیمت

تهران- ایرنا- «مقاومت معاملات آتی در برابر نزول قیمت»، «پشت صحنه اقتصادی فاجعه پلاسکو»، «آینده فولاد 96»، «شروع سرد زمستان بورس» و «شور سکه در ماه منفی دلار» از مهمترین موضوع های اختصاصی روزنامه دنیای اقتصاد در شماره شنبه دوم بهمن است.

10:16 - 1395/11/02
صفحه 1 از 150 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >