فضای رسانه ای کشور نیازمند خلاقیت و حرفه ای گری است

بیانیه پایانی جشنواره مطبوعات و خبرگزاریها:

فضای رسانه ای کشور نیازمند خلاقیت و حرفه ای گری است

از آنچه هست، می‌کند و بی‌گمان راه پرفراز و نشیبی که رسانه‌ها در سنوات گذشته طی کرده‌اند، مؤید این ادعاست.در . . . دیگری ضرورت پایبندی به اصول حرفه‌ای در همه ابعاد در عرصه رسانه‌های کشور احساس می‌شود.این بیانیه می افزاید: مروری بر . . . مطبوعاتی انجمن، ما را به این نکته رهنمون می‌کند که هنوز رسانه‌های کشور تشنه مطالب عمیق و پرمغز بوده و در یک کلام جای . . . جای خالی گزارش‌های حرفه‌ای و مصاحبه‌ها و مقالات کارآمد در رسانه‌های کشور شدیداً احساس می‌شود.در این بیانیه از کمبود . . . این بیانیه از کمبود آموزش و جالی خالی اصول حرفه ای رسانه انتقاد شده و آمده است:بر این اساس و با توجه به کیفیت . . .

18:56 - 1396/02/10
تعطیلی رسانه در سایه ازدست دادن مخاطب رخ می دهد

فعال رسانه :

تعطیلی رسانه در سایه ازدست دادن مخاطب رخ می دهد

انجمن صنفی خبرنگاران و روزنامه نگاران ایران گفت: امروز رسانه های کشور با چالش های فراوانی مواجه هستند که باید آن را . . . به ظهور و بروز شبکه های اجتماعی و فضای مجازی به عنوان رسانه های جدید ، اظهار داشت: رسانه‌های رسمی کشور در فضایی که . . . اجتماعی و فضای مجازی به عنوان رسانه های جدید ، اظهار داشت: رسانه‌های رسمی کشور در فضایی که شبکه‌های اجتماعی هم به موضوع . . . در فضایی که شبکه‌های اجتماعی هم به موضوع اطلاع‌رسانی و کار رسانه‌ای ورود کرده‌اند نیاز دارند که مزیت هایی برای خود مهیا . . . مزیت هایی برای خود مهیا کنند تا ماندگار شوند.این پیشکسوت رسانه اضافه کرد: رسانه‌های جدید امروز با امواج سنگینی در حال . . .

18:28 - 1396/02/10
نماینده مجلس: ایرنا از جایگاه مهمی در انعکاس شفاف اخبار برخوردار است

نماینده مجلس: ایرنا از جایگاه مهمی در انعکاس شفاف اخبار برخوردار است

از پیش در این زمینه نقش آفرین باشد. وی، رویکرد تعاملی این رسانه با مدیران و نمایندگان مجلس شورای اسلامی را مهم توصیف . . . استان خراسان رضوی در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه رسانه های ارتباط جمعی باید در کنار بیان عملکرد و نقاط مثبت . . . عملکرد مثبت مسئولان به هیچ عنوان صحیح نیست. وی تصریح کرد: رسانه ها نباید تنها به نقاط ضعف دولتمردان و مسئولان بپردازند . . .

14:27 - 1396/02/10
میزگرد ایرنا/کارکردهای مثبت و منفی رسانه های کهگیلویه وبویراحمد در انتخابات

میزگرد ایرنا/کارکردهای مثبت و منفی رسانه های کهگیلویه وبویراحمد در انتخابات

حوزه های مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و حتی اخلاقی را برای رسانه ها قائل شده اند. رسانه‌ ها گرچه در جریان مشارکت سیاسی . . . فرهنگی و حتی اخلاقی را برای رسانه ها قائل شده اند. رسانه‌ ها گرچه در جریان مشارکت سیاسی با چینش و مهندسی . . . در بزنگاه انتخابات به بیراهه می روند. امروزه نفوذ گسترده رسانه های جمعی و تکثر و تنوع منابع خبری بویژه رسانه ها و . . . نفوذ گسترده رسانه های جمعی و تکثر و تنوع منابع خبری بویژه رسانه ها و شبکه های اجتماعی مجازی و ابزارهای پیام رسان در . . . بخشی از کارکردهای اساسی در کنار آسیب ها و آفت های فراروی رسانه های جمعی در این عرصه حساس سیاسی پرداخته است. این . . .

13:44 - 1396/02/10
رسانه ها بیشتر به انتخابات شوراها بپردازند

معاون اجرایی اداری شورای عالی استان ها:

رسانه ها بیشتر به انتخابات شوراها بپردازند

به اهمیت جایگاه شوراها در مدیریت شهری و محلی ،نیاز است که رسانه ها با اختصاص وقت و فرصت بیشتری در خصوص معرفی و تبیین . . . و آگاهانه تر رای دهند .وی با اشاره به اینکه پر مخاطب ترین رسانه در کشور صدا و سیما است ،گفت : بخصوص صدا و سیما می . . . شوراها آگاهی کامل نداشته باشند .روشناسی تاکید کرد: اگر رسانه ها بیشتر به معرفی جایگاه شوراها بپردازند مردم هم می . . .

13:25 - 1396/02/10
بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی - 5 / دوئل رقبا

بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی - 5 / دوئل رقبا

به گزارش ایرنا، با برگزاری اولین مناظره میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، رسانه های مهم جهان در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی وشبکه . . . ریاست جمهوری، رسانه های مهم جهان در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی وشبکه های اجتماعی، این مناظره را از زوایای . . . مازاد، چه خواهد کرد سوالی است که بدون پاسخ مانده است.» این رسانه غربی نوشت: «ابراهیم رئیسی نامزد محافظه کاران . . . دهد چرا که میزان بیکاری در ایران به 13 درصد رسیده است. این رسانه غربی درباره اولین مناظره میان شش نامزد انتخابات ریاست . . . آورده اقتصادی نداشته است.» این خبرگزاری انگلیسی به نقل از رسانه های ایران نوشت: « روحانی در یزد گفت: ما اجازه نمی دهیم . . .

12:16 - 1396/02/10
ترامپ: رسانه ها در 100 روز نخست دوران ریاست جمهوری ام مردود شدند

ترامپ: رسانه ها در 100 روز نخست دوران ریاست جمهوری ام مردود شدند

انگیز و سازنده بوده است، صحبت کنیم، اجازه دهید عملکرد رسانه ها را ارزیابی کنیم. وی با حمله لفظی شدید به خبرنگارانی . . . کرد و به آماری اشاره کرد که نشان از کاهش اعتماد عمومی به رسانه ها دارد.وی همچنین با اشاره به نظرسنجی هایی که به . . . دمکرات ها در انتخابات نوامبر 2016 اشاره داشتند، پوشش رسانه ها را نادرست خواند و گفت: آنها افرادی نالایق و متقلب . . . پوشش خبری خود بسیاری از افراد را از دست دادند. اگر وظیفه رسانه ها صادق بودن و بیان حقایق است، من فکر می کنم که رسانه . . . رسانه ها صادق بودن و بیان حقایق است، من فکر می کنم که رسانه ها مستحق یک نمره مردودی بزرگ هستند. ترامپ از زمان روی . . .

10:31 - 1396/02/10
تاکید تهران- دهلی بر تقویت روابط رسانه ای

تاکید تهران- دهلی بر تقویت روابط رسانه ای

به گزارش روز یکشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، حسین انتظامی در دیدار با هیئت رسانه ای هندوستان، افزایش مراودات علمی و همچنین استفاده از . . . ای هندوستان، افزایش مراودات علمی و همچنین استفاده از ظرفیت رسانه‌ای هند برای معرفی بهتر ایران در منطقه و جهان را مورد . . . فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه با استقبال از رفت‌ و آمدهای رسانه‌ای میان ایران و دیگر کشورها، اظهار داشت: برقراری روابط . . . با تاکید بر اینکه یکی از علل توجه ما به دیپلماسی عمومی و رسانه ای، فراهم کردن زمینه روابط مردمی از طریق آن است، . . . احساس پیوستگی به توسعه روابط کمک می کند و در این زمینه، رسانه ها و دیپلماسی فرهنگی می‎تواند رکن مهمی در مسیر این . . .

9:47 - 1396/02/10
تحلیل رسانه های عربی از مناظره 6 نامزد ریاست جمهوری

تحلیل رسانه های عربی از مناظره 6 نامزد ریاست جمهوری

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، شش نامزد انتخابات ریاست جمهوری با حضور در رسانه ملی سه ساعت درباره برنامه ها و مسائل جاری کشور با محوریت مسائل اجتماعی دیدگاه‌های خود را بیان . . . سه ساعت درباره برنامه ها و مسائل جاری کشور با محوریت مسائل اجتماعی دیدگاه‌های خود را بیان کردند. رسانه های جهان عرب از این رویداد انتخاباتی ایران و حاشیه های آن غافل نمانده اند و تحلیل هایی در این . . .

16:30 - 1396/02/09
بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی-4/ مجادله نامزدها در اولین مناظره

بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی-4/ مجادله نامزدها در اولین مناظره

به گزارش ایرنا، با برگزاری اولین مناظره میان نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری، رسانه های مهم جهان در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی وشبکه . . . ریاست جمهوری، رسانه های مهم جهان در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی وشبکه های اجتماعی، این مناظره را از زوایای . . . ایران و محمد باقر قالیباف شهردار تهران روی داد. این رسانه فرانسوی افزود: اتهام هایی نظیر «دروغگویی» و «سوء . . . بود که میان شش نامزد ریاست جمهوری مورد بحث قرار گرفت. این رسانه فرانسوی ادامه داد: سه نامزد دیگر انتخابات ریاست جمهوری . . . قالیباف شهردار اصولگرای تهران از سوی دیگر بود. برخی از رسانه های ایران عنوان کردند که در نظرسنجی که پس از این . . .

16:9 - 1396/02/09
یک مناظره و چند رویکرد

یک مناظره و چند رویکرد

آرای نامزدها، اهمیت این پویش انتخاباتی را نزد افکار عمومی، رسانه ها و تحلیلگران افزایش داده است؛ تا جایی که امروز یکی . . . به بررسی مناظره دیروز اختصاص یافت.این گزارش مهمترین تحلیل رسانه ها در خصوص مناظره را محوریابی کرده است.**انتقاد از . . . روند پیشروی بحث و نظرها و نتیجه آن تاثیر بسزایی دارد. برخی رسانه ها از این منظر نحوه اجرای برنامه مناظره از سوی سیمای . . . چندان مورد توجه قرار نگرفت؛ این مساله مورد توجه برخی رسانه ها قرار گرفت. تارنمای «تابناک» در این خصوص نوشت: . . . کاندیداها و طرح مباحث مهم در این عرصه بود، از دست رفت.برخی رسانه ها اما مدعی شدند تغییر موضوع مناظره حاصل تلاش . . .

15:42 - 1396/02/09
تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها زیر ذره بین ناظران

تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها زیر ذره بین ناظران

٦٨ قانون انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر محدودیت های قانونی رسانه‌های دولتی و بخش عمومی برای تبلیغ له یا علیه نامزدهای . . . عمومی برای تبلیغ له یا علیه نامزدهای ریاست جمهوری، و رصد رسانه های مشمول این ماده جدول مربوطه منتشر شد. براساس اعلام . . . گزارشهای مردمی از تخلفات احتمالی، راه اندازی شده است.اسامی رسانه ها در جدولی بر اساس اخبار منتشر شده در روز پنجشنبه ٧ . . .

14:4 - 1396/02/09
سازمان خبرنگاران بدون مرز: تایوان آزادترین رسانه ها را در آسیا دارد

سازمان خبرنگاران بدون مرز: تایوان آزادترین رسانه ها را در آسیا دارد

به گزارش روز شنبه ایرنا بر اساس گزارش جدید خبرنگاران بدون مرز در مورد وضعیت آزادی رسانه های 180 کشور مختلف دنیا در سال 2016 میلادی ، تایوان . . . (چین تایپه)به رغم کسب رتبه 45 جهانی به عنوان اولین دارنده رسانه آزاد در آسیا مطرح شده است .البته گروه دیده بان فرانسه . . . آمده اما این منطقه هنوز مشکلات زیادی در رابطه با فعالیت رسانه ای دارد و هنوز مقامات دولتی در چاپ و نشر مطالب رسانه . . . رسانه ای دارد و هنوز مقامات دولتی در چاپ و نشر مطالب رسانه ای دخالت می کنند.تایوان، عضوی از سازمان تجارت جهانی . . . کره جنوبی ، ژاپن و هنگ کنگ به ترتیب جایگاه دوم تا چهارم رسانه های آزاد در آسیا را کسب کردند.بر این اساس رتبه جهانی . . .

13:5 - 1396/02/09
سرخط روزنامه‌های چین - شنبه 9 اردیبهشت

سرخط روزنامه‌های چین - شنبه 9 اردیبهشت

پکن - ایرنا - انتقاد چین از گزارش سازمان ملل درباره محدودیت آزادی مذهب در کشور، آزمایش موشک بالستیک توسط کره شمالی و درگیری در پارلمان مقدونیه عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز شنبه نهم اردیبهشت ماه است.

6:3 - 1396/02/09
کمیته بین المللی رسانه ای ضدافراط گرایی با شرکت ایران تاسیس شد

کمیته بین المللی رسانه ای ضدافراط گرایی با شرکت ایران تاسیس شد

با خبرنگار ایرنا، هدف از تاسیس این کمیته را ایجاد اتحاد رسانه ای علیه افراط گرایی و تروریسم خواند.پوپوف سفیر پیشین . . . که دیروز برگزار شد، اظهار کرد: تاسیس کمیته مشترک مبارزه رسانه ای با افراط گرایی و تروریسم به مبارزه منسجم تر با این . . . افراط گرایی و تروریسم به مبارزه منسجم تر با این پدیده در رسانه ها و هماهنگی بین کشورهای شرکت کننده کمک می کند.وی . . . ترکیه در سوریه با یکدیگر همکاری می کنند، می خواهیم در عرصه رسانه ای و به ویژه در مساله مبارزه با تروریسم تعامل داشته . . . بین المللی «خبرنگاران مسلمان علیه افراط گرایی»، نمایندگان رسانه ها و نیز برخی شخصیت های اجتماعی از کشورهای مختلف از . . .

16:13 - 1396/02/08
سرخط روزنامه‌های چین - جمعه 8 اردیبهشت

سرخط روزنامه‌های چین - جمعه 8 اردیبهشت

پکن - ایرنا - غرق کشتی نیروی دریایی روسیه در تنگه بسفر، آمریکا درصدد اعمال تحریم های بیشتر علیه کره شمالی و آزمایش موشک بالستیک قاره پیما توسط آمریکا عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز جمعه هشتم اردیبهشت ماه است.

5:45 - 1396/02/08
همایش خبرنگاران کشورهای اسلامی علیه افراط گرایی با حضور ایران در مسکو آغاز شد

همایش خبرنگاران کشورهای اسلامی علیه افراط گرایی با حضور ایران در مسکو آغاز شد

تروریستی در مناطق مختلف از جمله خاورمیانه است.وی افزود: رسانه ها و خبرنگاران کشورهای مختلف به ویژه اسلامی وظیفه . . . می کند، روشنگری و اطلاع رسانی کنند.در این نشست نمایندگان رسانه ها از کشورهای مختلف از جمله ایران، ترکیه، ازبکستان، . . . این همایش که سالانه برگزار می شود، گفت وگوی اصحاب رسانه ها در چارچوب هماهنگی های بیشتر با هدف آگاهی رسانی . . .

12:9 - 1396/02/07
رویدادهای خبری روز پنجشنبه در استانها

رویدادهای خبری روز پنجشنبه در استانها

- برخی رویدادهای مهمی که فردا/پنجشنبه/ هفتم اردیبهشت در استان سیستان و بلوچستان خبری می شوند. **سیاسی -نشست خبری علاءالدین بروجردی رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با اصحاب رسانه در زاهدان** همدان (همدان)- شورای اداری همدان با حضور دستیار رئیس جمهوری در حوزه شهروندی -مجمع انتخابات هیات ورزش های همگانی همدان با حضور سرتیپ مجدآرا رئیس فدراسیون ورزش های همگانی - - نشست هیات . . .

8:25 - 1396/02/07
سرخط روزنامه‌های چین - پنجشنبه 7 اردیبهشت

سرخط روزنامه‌های چین - پنجشنبه 7 اردیبهشت

پکن - ایرنا - به آب انداخته شدن دومین ناو هواپیمابر چین، افزایش سه برابری سرمایه گذاری های چین در آمریکا در سال 2016 و آغاز استقرار سامانه تاد آمریکا در شبه جزیره کره عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز پنجشنبه هفتم اردیبهشت ماه است.

5:48 - 1396/02/07
هر هوادار یک رسانه،فریب نخورید، چک سفید امضا و توصیه یک مرجع تقلید

خبرهای 20 تا 20 انتخاباتی استانها (1)

هر هوادار یک رسانه،فریب نخورید، چک سفید امضا و توصیه یک مرجع تقلید

برنامه این ستاد برای جبران ضعف اطلاع رسانی و همراهی نکردن رسانه های تاثیر گذار با دولت را اجرای طرح ' هر هوادار یک . . . های تاثیر گذار با دولت را اجرای طرح ' هر هوادار یک رسانه ' عنوان کرد .****نماینده مردم تهران در مجلس شورای . . . در خبرگزاری جمهوری اسلامی مرکز ایلام با حضور فعالان رسانه ای استان نقش رسانه ها در انتخاب گزینه اصلح برای . . . اسلامی مرکز ایلام با حضور فعالان رسانه ای استان نقش رسانه ها در انتخاب گزینه اصلح برای انتخابات 29 اردیبهشت ماه . . .

19:58 - 1396/02/06
سامانه دریافت گزارش تخلفات انتخاباتی رسانه ها فعال شد

اطلاعیه

سامانه دریافت گزارش تخلفات انتخاباتی رسانه ها فعال شد

68 قانون انتخابات ریاست جمهوری مبنی بر محدودیت های قانونی رسانه‌های دولتی و بخش عمومی برای تبلیغ له یا علیه نامزدهای . . . له یا علیه نامزدهای ریاست جمهوری، و رصد تخلفات احتمالی رسانه های مشمول این ماده و بهره گیری از نظارت عمومی در جهت . . . این ممنوعیت به شرح زیر اعلام می شود:مؤسسات مطبوعاتی (همه رسانه‌های مؤسسه)؛ اطلاعات، ‌ ایران، خراسان، کیهان، ‌همشهری . . . خبری مشابه نیز مشمول این قاعده هستند. آخرین وضعیت رسانه‌ها (و از جمله نام صاحب امتیاز آنان) همواره با مراجعه . . . جمله نام صاحب امتیاز آنان) همواره با مراجعه به سامانه جامع رسانه‌های کشور (e-rasaneh.ir ) قابل دسترسی است.دوازدهم دوره . . .

19:25 - 1396/02/06
بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی -3/ توصیه رهبر ایران به نامزدها

بازتاب انتخابات ایران در رسانه های خارجی -3/ توصیه رهبر ایران به نامزدها

به گزارش ایرنا، با نزدیک شدن زمان انتخابات ایران رسانه های مهم جهان در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی و شبکه . . . زمان انتخابات ایران رسانه های مهم جهان در کنار حجم انبوه رسانه های مجازی و شبکه های اجتماعی، این انتخابات را از . . . ماه جاری به ویژه دوازدهمین دوره ریاست جمهوری را در رسانه های جهان بصورت گزارشی که در ذیل می آید، ارائه می کند: . . . کشور و بیگانگان، به داخل و قابلیت های داخلی باشد. این رسانه فرانسوی افزود: عالیترین مقام جمهوری اسلامی ایران از . . . رأی قاطع را به دست بیاورد، سخت کرده است. با این‌حال دستگاه رسانه‌ای محافظه‌کاران (اصولگرایان) تلاش می‌کند تا اعتبار او . . .

14:44 - 1396/02/06
فعالیت رسانه های ایران و ترکیه در خصوص روابط متقابل آسیب شناسی شد

فعالیت رسانه های ایران و ترکیه در خصوص روابط متقابل آسیب شناسی شد

شهر وان ترکیه در حال برگزاری است، صاحب نظران و اصحاب رسانه دو کشور با برگزاری نشست تخصصی بر قضاوت منصفانه در . . . دو کشور با برگزاری نشست تخصصی بر قضاوت منصفانه در فعالیت رسانه ای ایران و ترکیه در خصوص کشور مقابل و نیز بر همکاری . . . و ترکیه در خصوص کشور مقابل و نیز بر همکاری های بین اصحاب رسانه دو کشور تاکید شد.در این نشست تخصصی، مشکلات موجود در . . . تاکید شد.در این نشست تخصصی، مشکلات موجود در عرصه فعالیت رسانه ها بررسی شده و راه های برون رفت از مشکلات کنونی و . . . سخنران های ایرانی حاضر در این نشست تخصصی، شناخت کم رسانه های ترکیه از واقعیت های موجود و تحلیل ایران از منظر . . .

12:29 - 1396/02/06
میزگرد ایرنا/ نقش رسانه ها در انتخاب گزینه اصلح

میزگرد ایرنا/ نقش رسانه ها در انتخاب گزینه اصلح

به گزارش ایرنا، واقعیت اینکه رسانه ها و مطبوعات در بحبوبه برگزاری و حتی تا مدت ها پس از . . . ترکیب کابینه، دیگر رویدادها و حواشی مربوط به آن هستند.رسانه ها در جهان امروزی که روز به روز با گسترش فناوری های . . . فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی مردم بر عهده دارند.به سبب قدرت رسانه ای و فراگیری حوزه نفوذ و تاثیر این ابزارها بی جهت نیست . . . نظام های مردم سالار هم و غم خود را مصرف این می کنند تا از رسانه ها و مطبوعات نهایت بهره و استفاده را در راستای منافع . . . را در راستای منافع فردی و گروهی حزبی و تشکیلاتی خود برند.رسانه ها و مطبوعات در جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه به . . .

8:54 - 1396/02/06
دعایی: آزادی بیان در دولت یازدهم به اوج خود رسید

دعایی: آزادی بیان در دولت یازدهم به اوج خود رسید

رغم بیان تلخ ترین، وقیحانه ترین و بدترین الفاظ توسط برخی رسانه ها نسبت به دولت یازدهم، هیچ گونه فشاری بر آنها نبود، . . . در این دوره به اوج خود رسید.وی تصریح کرد: عده ای با ابزار رسانه و مطبوعات آنگونه که خواستند علیه دولت تاخته و هرآنچه . . . توسط برخی، دولت مانع آزادی بیان آنها نشد.دعایی وضعیت کنونی رسانه ها و مطبوعات را از نظر شان و جایگاه و منزلت نیز بسیار . . . ارشاد اسلامی دولت یازدهم، شرایط ایده آل تری برای مطبوعات و رسانه ها مهیا شده است.به گفته دعایی آمار، اسناد و اطلاعات . . .

8:21 - 1396/02/06
بازتاب بیانات رهبر انقلاب درباره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه‌های چین

بازتاب بیانات رهبر انقلاب درباره انتخابات ریاست جمهوری در رسانه‌های چین

باید برای رشد کشور به توانایی های داخلی متکی بود.گزارش رسانه های چین حاکیست: رهبر عالی ایران تاکید کرده است که . . . از مرزهای کشور و بیگانگان، به داخل و قابلیت های داخلی باشد.رسانه های چین افزوده اند: رهبر انقلاب اسلامی ایران از همه . . . رای بالای مردم در انتخابات مایوس و دلسرد شوند.بنا به نوشته رسانه های گروهی چین، آیت‌الله خامنه ای تاکید کرده اند که . . .

6:57 - 1396/02/06
سرخط روزنامه‌های چین - چهار‌شنبه 6 اردیبهشت

سرخط روزنامه‌های چین - چهار‌شنبه 6 اردیبهشت

پکن - ایرنا - انجام رزمایش توپخانه ای کره شمالی در سالگرد تاسیس ارتش این کشور، تحریم های جدید آمریکا علیه سوریه و اعتراض مردم کره جنوبی به حضور ناوهای آمریکایی در منطقه عناوین خبری روزنامه‌های چین در روز چهارشنبه ششم اردیبهشت ماه است.

5:56 - 1396/02/06
معاون وزیر ارشاد:تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها روزانه به ستاد انتخابات اعلام می‌شود

معاون وزیر ارشاد:تخلفات انتخاباتی رسانه‌ها روزانه به ستاد انتخابات اعلام می‌شود

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، حسین انتظامی عصر سه شنبه با اشاره به محدودیت های قانونی رسانه‌های دولتی و منتفع از بودجه عمومی در انتخابات ریاست . . . مسئول نشریات درهیات نظارت برمطبوعات با اشاره به تفاوت رسانه های بخش خصوصی و دولتی اظهار کرد: فهرست رسانه های . . . به تفاوت رسانه های بخش خصوصی و دولتی اظهار کرد: فهرست رسانه های مشمول، قبلا توسط اداره کل مطبوعات داخلی اعلام شده . . . قبلا توسط اداره کل مطبوعات داخلی اعلام شده است و عملا شامل رسانه های غیرخصوصی است؛ چه آن هایی که از بودجه عمومی اعم از . . . اصول حرفه ای یعنی نادیده نگرفتن مهم ترین خبر کشور، اگر یک رسانه مشمول ماده ٦٨ مطالبی بصورت متوازن به نفع هر 6 نامزد . . .

18:57 - 1396/02/05
میزگرد ایرنا/ بررسی تاثیر رسانه ها بر رفتار انتخاباتی

میزگرد ایرنا/ بررسی تاثیر رسانه ها بر رفتار انتخاباتی

خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) مرکز هرمزگان با حضور جمعی از مدیران و فعالان رسانه ای این استان دیدگاه آنان را درباره موضوع نقش رسانه های . . . فعالان رسانه ای این استان دیدگاه آنان را درباره موضوع نقش رسانه های رسمی به ترغیب مردم برای مشارکت حداکثری در انتخابات . . . روزنامه دریا ؛ عبدالعلی پوراشرف و لیلا بایگان از فعالان رسانه ای با 2 پرسش اصلی درباره تاثیر رسانه در تحقق مشارکت . . . لیلا بایگان از فعالان رسانه ای با 2 پرسش اصلی درباره تاثیر رسانه در تحقق مشارکت حداکثری و نقش اقتصاد رسانه در تعیین مرز . . . درباره تاثیر رسانه در تحقق مشارکت حداکثری و نقش اقتصاد رسانه در تعیین مرز آگاهی بخشی به مردم و فعالیت تبلیغی در . . .

9:29 - 1396/02/05
اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور خطاب به مدیران و اصحاب رسانه

اطلاعیه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور خطاب به مدیران و اصحاب رسانه

نبی مکرم اسلام (ص) با صدور اطلاعیه ای، توجه مدیران و اصحاب رسانه را به چارچوب های قانونی لازم الاتباع در روند اطلاع . . . اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور با اذعان به نقش برجسته رسانه ها در این روند و تاکید بر تحقق رسالت پراهمیت رسانه ها . . . برجسته رسانه ها در این روند و تاکید بر تحقق رسالت پراهمیت رسانه ها در امر اطلاع رسانی انتخابات و انتقال برنامه های . . . می کند؛مطابق ماده 68 قانون انتخابات ریاست جمهوری، مؤسسات رسانه ای برخوردار از بودجه عمومی (به هر مقدار) از انجام . . . قانون و در عین حال زمینه سازی برای تحقق رسالت اطلاع رسانی رسانه ها،کمیسیون بررسی تبلیغات انتخابات که برابر ماده 62 و . . .

20:9 - 1396/02/04
صفحه 1 از 138 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >