71 درصد از اعتبارات دهیاری ها در دولت یازدهم پرداخت شده است

معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری ها:

71 درصد از اعتبارات دهیاری ها در دولت یازدهم پرداخت شده است

ها به روستاها تزریق شده که 7 هزار و 300میلیارد تومان در دولت یازدهم بوده است.وی خاطرنشان کرد: 71 درصد این اعتبارات . . . یازدهم بوده است.وی خاطرنشان کرد: 71 درصد این اعتبارات در دولت یازدهم تخصیص یافته است و این نشان می دهد که به کمک مجلس . . . و همچنین آموزش دهیاران هزینه شده است.جندقیان یادآور شد:در دولت دکتر روحانی برای اولین بار توجه جدی به سلسه مراتب . . .

10:40 - 1396/02/07
نائب رئیس اتاق بازرگانی:امنیت اقتصادی دستآورد بزرگ دولت یازدهم است

نائب رئیس اتاق بازرگانی:امنیت اقتصادی دستآورد بزرگ دولت یازدهم است

مجید فانی روز پنج شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : دولت ها از ظرفیت های محدودی برای رونق اقتصادی برخوردار هستند . . . های محدودی برای رونق اقتصادی برخوردار هستند و آنچه توان دولت ها را در این زمینه افزایش می دهد سرمایه گذاری و تزریق . . . در بخش سرمایه گذاری خارجی عنوان کردو گفت : با این موضوع در دولت های گذشته نه تنها جذب سرمایه خارجی حاصل نشد بلکه باعث . . . ایران افزود : دخالت های غیر کارشناسانه ، هیجانی و سلیقه ای دولت های قبل در اقتصاد و برداشت سلیقه ای از قوانین به این . . . نداشته باشند .وی ایجاد امنیت اقتصادی را مهم ترین دست آورد دولت یازدهم دانست و گفت : مصداق این مطلب را می توان به وضوح . . .

8:39 - 1396/02/07
سلطانی فر: افزایش اعتبارات ورزش و اجرای 1200 پروژه از موفقیت های دولت یازدهم است

سلطانی فر: افزایش اعتبارات ورزش و اجرای 1200 پروژه از موفقیت های دولت یازدهم است

در حاشیه دهمین همایش بین المللی علوم ورزشی در جمع خبرنگاران افزود: موفقیت های بزرگی را از نظر کمی و کیفی در رویدادهای بین المللی مانند المپیک و پارالمپیک نسبت به گذشته کسب کردیم.وی کارنامه دولت یازدهم در ورزش را درخشان توصیف کرد و افزود: از سال 1392 تاکنون اعتبارات بخش ورزش سه برابر شده است؛ تعداد مدال های ورزشکاران ایرانی نیز در رویدادهای مهم ورزشی از جمله بازی های آسیایی و المپیک ریو . . .

17:19 - 1396/02/06
افزایش 360 درصدی نصب نیروگاه تولید پراکنده برق در دولت یازدهم

اقدام و عمل/

افزایش 360 درصدی نصب نیروگاه تولید پراکنده برق در دولت یازدهم

- که در امسال برابر با حدود 53 هزار مگاوات بود – معمولا دولت های مختلف برنامه های متفاوتی برای بالا بردن سطح تولید و . . . مصرف برق در دوره پیک مصرف انجام می دهند.یکی از اقداماتی که دولت های مختلف برای ایجاد انعطاف در ظرفیت تولید برق کشور و . . . برق پراکنده کشور (916 مگاوات)، حدود 127 مگاوات آن مربوط به دولت دهم و بیش از 590 مگاوات در دولت یازدهم تولید شده و بقیه . . . 127 مگاوات آن مربوط به دولت دهم و بیش از 590 مگاوات در دولت یازدهم تولید شده و بقیه نیز مربوط به دولت های گذشته . . . از 590 مگاوات در دولت یازدهم تولید شده و بقیه نیز مربوط به دولت های گذشته است.بر این اساس، در چهار سال اخیر نسبت به . . .

16:13 - 1396/02/06
عمده بدهی های اعلام شده، به دولت یازدهم به ارث رسیده است

اقدام و عمل/ پاسخ وزارت اقتصاد به حاشیه سازی درباره بدهی های دولت؛

عمده بدهی های اعلام شده، به دولت یازدهم به ارث رسیده است

مطلبی در روزنامه جوان درباره بدهی 700 هزار میلیارد تومانی دولت، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت امور اقتصادی و . . . پیش از این نیز اعلام و تصریح شده تا پیش از روی کار آمدن دولت یازدهم به هیچ وجه اقدامی در خصوص احصاء و یا ساماندهی . . . به هیچ وجه اقدامی در خصوص احصاء و یا ساماندهی بدهی های دولت صورت نپذیرفته و تصویر شفافی از این بدهی ها وجود . . . و تصویر شفافی از این بدهی ها وجود نداشت.پس از آغاز بکار دولت یازدهم با دستور وزیر امور اقتصادی و دارایی دفتر مشخصی . . . گزارش منتشره نیز حدود 400 هزار میلیارد تومان از بدهی های دولت شناسایی و اعلام شد.در ادامه روند شناسایی بدهی ها به . . .

15:51 - 1396/02/06
پرداخت 253 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک صنعت و معدن به صنایع در دولت یازدهم

پرداخت 253 هزار میلیارد ریال تسهیلات بانک صنعت و معدن به صنایع در دولت یازدهم

اعتبارات اسنادی ریالی را برای یک هزار و 427 طرح صنعتی اختصاص داد.همچنین در این دوره 9 هزار و 65 میلیون دلار اعتبار اسنادی ارزی برای 889 طرح صنعتی گشایش یافت.تسهیلات مصوب برای پرداخت به صنایع کشور در دولت یازدهم به 667 هزار و 282 میلیارد ریال رسید که به 12 هزار و 737 طرح صنعتی تخصیص پیدا کرد.به گزارش ایرنا، صندوق ضمانت سرمایه گذاری صنایع کوچک سوم اردیبهشت ماه اعلام کرد: ارزش ضمانتنامه های صادر شده . . .

15:3 - 1396/02/06
ابتکار: حق تعیین سرنوشت خود را نبایدبه بهای اندک مشارکت نکردن از دست بدهیم

ابتکار: حق تعیین سرنوشت خود را نبایدبه بهای اندک مشارکت نکردن از دست بدهیم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، معصومه ابتکار روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درخصوص لزوم مشارکت مردم در انتخابات افزود: ضرورت مشارکت مردم بر همگان مشخص است. هر کسی که در سرنوشت خودش مشارکت نکند و برای روی کار آمدن اهل تدبیر و فضل تلاش نکند باید بداند که . . .

14:57 - 1396/02/06
آخوندی: همراهی مدیریت شهری با سوداگران مسکن/سیاست دولت گذشته اتلاف منابع بود

آخوندی: همراهی مدیریت شهری با سوداگران مسکن/سیاست دولت گذشته اتلاف منابع بود

عباس آخوندی روز چهارشنبه پس از جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به اینکه رییس جمهوری رکود را . . . بهره وری از این ثروت حدود صفر است و نمی توانیم سیاست های دولت گذشته را ادامه دهیم؛ چون این سیاست فقط مبنی بر اتلاف . . . دار شدن خانه اولی ها است.آخوندی با بیان اینکه در ابتدای دولت یازدهم وام مسکن حدود 20 میلیون تومان بود، اظهار کرد: . . . درباره نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور نیز اظهار داشت: سیاست دولت نوسازی ناوگان ایران در حوزه های هوایی، جاده و ریلی است . . .

14:41 - 1396/02/06
احمدی: با تخلفات انتخاباتی برخورد قانونی می کنیم

احمدی: با تخلفات انتخاباتی برخورد قانونی می کنیم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، علی اصغر احمدی ظهر چهارشنبه در پایان جلسه هیات هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره برخورد با تخلفات انتخاباتی اظهارکرد:‌ مواردی که تخلف از قانون باشد چه . . . دولت در جمع خبرنگاران درباره برخورد با تخلفات انتخاباتی اظهارکرد:‌ مواردی که تخلف از قانون باشد چه دولتی باشد و چه مواردی که مربوط به کسی باشد، حتما اقدام قانونی کرده و خواهیم کرد و هیچ فرقی برای ما . . .

14:37 - 1396/02/06
امیری: رئیس دولت دوازدهم در مسیر ارتقای فضایل اخلاقی قدم بردارد

امیری: رئیس دولت دوازدهم در مسیر ارتقای فضایل اخلاقی قدم بردارد

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حسینعلی امیری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این سوال که توصیه شما به . . . قوانین و توسعه کشور باشد.وی افزود: من فکر می کنم باید در دولت آینده با کسی کار کنم که مبانی فکری آنها را قبول داشته . . . که مبانی فکری آنها را قبول داشته باشم و به همین شکل رئیس دولت بعدی نیز باید درباره من این گونه باشد.معاون امور مجلس . . .

14:30 - 1396/02/06
قوه قضاییه و وزارت کشور تخریب ها علیه دولت را رسیدگی کنند

واعظی در جمع خبرنگاران:

قوه قضاییه و وزارت کشور تخریب ها علیه دولت را رسیدگی کنند

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمود واعظی روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این سوال که فرآیند انتخابات در شبکه های . . . بخش برای مردم باشد.وی درباره تخریب های انجام شده علیه دولت نیز خاطرنشان کرد: این که برخی تخریب می کنند این تخریب . . . می کنند این تخریب فقط در شبکه اجتماعی نیست، هم اکنون تخریب دولت در بسیاری از سخنرانی ها و حتی برخی تریبون هایی است که . . . همچنین در پاسخ به سوالی درباره مهم ترین توصیه اش به دولت دوازدهم در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: در حوزه . . . باید انجام شود و خیلی هم مهم است، این بوده که زیرساخت های دولت الکترونیک را کامل کردیم. واعظی یادآور شد: بنا بر این . . .

14:12 - 1396/02/06
انصاری: دولت آینده پیگیر حقوق شهروندی و دفاع از حریم خصوصی باشد

انصاری: دولت آینده پیگیر حقوق شهروندی و دفاع از حریم خصوصی باشد

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین مجید انصاری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که دولت آینده باید . . . جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در پاسخ به این پرسش که دولت آینده باید چه مسائلی را پیگیری کند، افزود: دولت اقدامات . . . پرسش که دولت آینده باید چه مسائلی را پیگیری کند، افزود: دولت اقدامات بزرگی در بخش عمران انجام داده و ما لوایح متعددی . . . داد: اجرای مفاد حقوق شهروندی از دیگر مواردی است که در دولت بعدی باید پیگیری شود.معاون حقوقی رئیس جمهوری اظهار کرد: . . . اظهار کرد: البته دفاع از برخی از این حقوق در حیطه اختیارات دولت نیست و برخی از آنان احتیاج به لوایح قانونی دارد که پیش . . .

13:54 - 1396/02/06
گزارش عملکرد توسعه دولت الکترونیک در جلسه هیات دولت بررسی شد

گزارش عملکرد توسعه دولت الکترونیک در جلسه هیات دولت بررسی شد

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، گزارش عملکرد و برنامه‌های توسعه دولت الکترونیک با تمرکز بر قابلیت‌های کاربری فناوری اطلاعات . . . خدمات الکترونیکی تهیه شده است.تمامی زیرساخت‌های توسعه دولت الکترونیکی شامل مرکز ملی تبادل اطلاعات، معماری اطلاعات . . . الکترونیکی شامل مرکز ملی تبادل اطلاعات، معماری اطلاعات دولت، مراکز داده دولت، توسعه شبکه دسترسی دستگاه‌های اجرایی و . . . مرکز ملی تبادل اطلاعات، معماری اطلاعات دولت، مراکز داده دولت، توسعه شبکه دسترسی دستگاه‌های اجرایی و زیرساخت دولت . . . داده دولت، توسعه شبکه دسترسی دستگاه‌های اجرایی و زیرساخت دولت همراه در دولت یازدهم ایجاد و راه اندازی شده است.براساس . . .

13:48 - 1396/02/06
دولت یازدهم، سرآغازی برای برنامه های احیای تالاب ها و دریاچه های کشور-  غزال جعفری *

دولت یازدهم، سرآغازی برای برنامه های احیای تالاب ها و دریاچه های کشور- غزال جعفری *

تهران– ایرنا- استان‌های دارای تالاب مهم در سراسر کشور، نسبت به تشکیل کمیته‌های حفاظت از تالاب‌ها در سطح استان با مسولیت شرکت‌های آب منطقه ای و حضور دستگاه‌های مرتبط اقدام کرده اند.

13:29 - 1396/02/06
جهانگیری: در تمامی مناظرات شرکت می کنم/با همه رقبا رفیقیم

جهانگیری: در تمامی مناظرات شرکت می کنم/با همه رقبا رفیقیم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، جهانگیری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیات دولت در پاسخ به این سوال که آیا حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی نیز در تمامی مناظرات شرکت می کند، . . . ها دوباره به صدا و سیما خواهد رفت.معاون اول رئیس جمهوری درپاسخ به این سوال که آیا فکر می کنید در دولت بعد معاون اول باشید با خنده گفت: من فکر می کنم رئیس جمهوری شوم.جهانگیری همچنین درباره رقابت . . .

12:47 - 1396/02/06
«تعطیل ‌نمایی» برای تخریب دولت

«تعطیل ‌نمایی» برای تخریب دولت

ارج به خبر یک رسانه‌های کشور تبدیل شد. رسانه‌های منتقد دولت با آب و تاب تعطیلی این کارخانه ٨٠ ساله را در راس اخبار . . . می‌شد که بروند و خط تولید کارکرده اروپای شرقی را با ارز دولتی وارد کشور کنند، کسی به فکر احیای این واحد تولیدی که به . . . تسهیلات‌شان تولید شد و نه برندی برای اقتصاد کشور ساختند. دولت یازدهم وارث بسیاری از این «ارج»ها شد. پول‌هایی که از . . . تسهیلات را گرفتیم و نصب کردیم تا وام‌ها را استمهال کنند. دولت یازدهم وقتی سرکار آمد، با واقعیتی مواجه شد که هم پول . . . را دامن زدند، حالا جای خود را عوض کرده و می‌گویند، همین دولت کارخانه‌ها را تعطیل کرد. موج تعطیل‌سازی اگر با ارج . . .

12:6 - 1396/02/06
تحقق 3500 میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی ساوه درسال 95

تحقق 3500 میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی ساوه درسال 95

ساوه - ایرنا - سرپرست اداره صنعت، معدن و تجارت ساوه در استان مرکزی گفت: با توجه به همکاری های صورت گرفته با صنعتگران، سرمایه گذاری سه هزار و 500 میلیارد ریالی در حوزه صنعت این شهرستان سال گذشته محقق شد.

11:45 - 1396/02/06
صادرات کالا از استان مرکزی به 74 کشور در دولت یازدهم

صادرات کالا از استان مرکزی به 74 کشور در دولت یازدهم

وگو با ایرنا افزود: کالاهای تولیدی این استان در بدو فعالیت دولت یازدهم به 25 کشور صادر می شد که با اقدام ها و سیاست های . . . یازدهم به 25 کشور صادر می شد که با اقدام ها و سیاست های دولت یازدهم در حوزه افزایش مراودات تجاری با کشورهای خارجی و . . . است. وی ادامه داد: تراز تجاری استان مرکزی نیز با اقدام های دولت تدبیر و امید و فراهم شدن حضور تولیدکنندگان در بازارهای . . .

11:23 - 1396/02/06
خداحافظی سه میلیون و 800 هزار روستایی با «دبه و گالن»

جهش آبرسانی به روستاها در دولت یازدهم؛

خداحافظی سه میلیون و 800 هزار روستایی با «دبه و گالن»

تعدادی از اعضا گریه کردند».جهانگیری با گلایه از مدیریت دولت های نهم و دهم در حوزه آبرسانی، افزود: «خدا را خوش می . . . دوران به طور متوسط سالانه 240 روستا آبرسانی می شد اما در دولت یازدهم، دوستان تصمیم گرفتند و در یک سال به اندازه 10 . . . اشاره کرد و گفت: در 15 سال اخیر، یعنی سال های قبل از دولت یازدهم، سالانه 500 روستا به شبکه آبرسانی کشور وصل می . . . 958 روستا آبرسانی شد.وی اضافه کرد: در سه سال و نیم فعالیت دولت تدبیر و امید، پنج هزار و ٢٠٠ روستای کشور به جمع . . .

10:44 - 1396/02/06
مقابله با ابر بحران کرمان در دولت یازدهم

مقابله با ابر بحران کرمان در دولت یازدهم

توسعه این مناطق نیز می شود.کارگروه مقابله با ریزگردها در دولت تدبیر و امید تشکیل و موضوع ریزگردها در استان کرمان در . . . سال 85 مالچ پاشی شد و از سال 85 به بعد به دلیل اینکه دیگر دولت مالچ رایگان در اختیار منابع طبیعی استان کرمان قرار . . . نفتی با هزینه ای به نسبت پایین تر و به عنوان مصوبه هیات دولت در شهرستان های شرق استان کرمان بارقه امید و زندگی در دل . . . واگذار شده است.علیرضا رزم حسینی از واگذاری منابع و امکانات دولتی مربوط به این طرح با نظارت دولت به معین مناطق اقتصادی . . . از واگذاری منابع و امکانات دولتی مربوط به این طرح با نظارت دولت به معین مناطق اقتصادی خبر داد و گفت: 10 هزار هکتار از . . .

9:45 - 1396/02/06
مهم‌ترین اولویت‌های کاری دولت دوازدهم

مهم‌ترین اولویت‌های کاری دولت دوازدهم

یا حتی نحوه شناسایی و گزینش اصلح در انتخابات است.در هرحال دولت دوازدهم قرار است در شرایطی سکان اداره کشور را در دست . . . هم مردم باید در انتخاب خود دقت بیشتری را به‌کار ببرند و هم دولت آینده باید اجرای اقداماتی که نقش راهبردی دارند را در . . . از پنج مرحله فرآیند تحقق اهداف انقلاب اسلامی، شامل؛ ایجاد دولت اسلامی، ایجاد جامعه یا کشور اسلامی و در نهایت ایجاد . . . مبتنی بر عدالت اجتماعی در روند فعالیت دستگا‌ه‌های مختلف دولت و حتی غیردولتی. مبارزه جدی و مستمر با مفاسد، به‌ویژه . . . اجتماعی در روند فعالیت دستگا‌ه‌های مختلف دولت و حتی غیردولتی. مبارزه جدی و مستمر با مفاسد، به‌ویژه مفاسد اقتصادی و . . .

9:30 - 1396/02/06
بهره وری تولید گندم در دولت یازدهم 2 برابر شد

بهره وری تولید گندم در دولت یازدهم 2 برابر شد

محصولاتی شود که به آب زیادی برای تولید نیاز دارد.**رکورد دولت یازدهم در کاهش مصرف آبدر این خصوص محمدحسین شریعتمدار، . . . بروز مشکلات مختلف مجدداً واردکننده گندم شدیم. بدین جهت در دولت احمدی‌نژاد به ازای هر متر مکعب آب، 400 گرم گندم تولید . . . 400 گرم گندم تولید می‌شد که عدد بسیار پایینی بود،اما در دولت روحانی میزان گندم برداشت شده به ازای هر مترمکعب آب به . . .

8:45 - 1396/02/06
نماینده تهران: روحانی رقیب جدی ندارد

نماینده تهران: روحانی رقیب جدی ندارد

بیانی قوی دارد و می تواند در مناظره ها به خوبی از عملکرد دولت خود دفاع کند.وی با بیان اینکه جهانگیری قصد رقابت ندارد، . . . نمی شود.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: دولت روحانی در چهار سال گذشته دستاوردهای فراوانی داشته است و . . . بر رفع مشکلات، عملکرد موفق تری داشته باشد.وی اظهار کرد: دولت آقای روحانی در سه سال و نیم گذشته آواربرداری کرده و . . . و نیم گذشته آواربرداری کرده و بسیاری از مشکلات برجای مانده دولت های قبل را برطرف کرده و اکنون عزم خود را جزم کرده تا در . . . بیشتری به مردم ارائه دهد.صادقی با اشاره به ضعف اطلاع رسانی دولت روحانی افزود: رسانه های زیادی علیه دولت قلم زده اند و . . .

8:23 - 1396/02/06
توسعه بزرگراه ها و راه های شریانی استان تهران در دولت تدبیر و امید

یک مقام مسئول خبر داد؛

توسعه بزرگراه ها و راه های شریانی استان تهران در دولت تدبیر و امید

«محمدنادر محمدزاده» در معرفی پروژه‌های اجرا شده در دولت تدبیر و امید، به هدفگذاری برای احداث 100 کیلومتر . . . و راه‌های روستایی است.**ارتقای راه های اصلی تهران در دولت تدبیر و امیدمدیرکل راه و شهرسازی استان تهران، به اقدام . . . های انجام شده در بخش ارتقای راه های اصلی استان تهران در دولت تدبیر و امید نیز اشاره کرد و افزود: در این راستا . . . استان نیز به اجرا درآمد.محمد زاده در باره رونق بخش مسکن در دولت تدبیر و امید نیز گفت: اتمام مسکن مهر باقی‌مانده استان . . . راه روستایی در سال 96 خبر داد.وی با بیان اینکه از آغاز کار دولت یازدهم، برای احداث 100 کیلومتر بزرگراه در قالب هفت . . .

17:5 - 1396/02/05
فراهم سازی بازگشت 60درصد سایت های داخلی با توسعه شبکه ملی اطلاعات در دولت یازدهم

در گفت و گو با ایرنا اعلام شد؛

فراهم سازی بازگشت 60درصد سایت های داخلی با توسعه شبکه ملی اطلاعات در دولت یازدهم

تولید کننده محتوا به داخل کشور شده است».وی گفت: شبکه ملی اطلاعات طبق آنچه شورای عالی فضای مجازی تصویب کرده بود به بسترهایی نیاز داشت که فراهم نشده و امکان شکلگیری آنها ممکن نبود.به گفته وی، با تلاش دولت یازدهم برای تحقق شبکه ملی اطلاعات، اکنون قدرت و کیفیت دسترسی به سایت های داخلی بسیار بهتر شده و هزینه های آن کاهش یافته است.آسوشه مصوبه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای کاهش 50درصدی . . .

9:37 - 1396/02/05
مادورو :باید در ونزوئلا عقلانیت سیاسی  حاکم شود

مادورو :باید در ونزوئلا عقلانیت سیاسی حاکم شود

به گزارش ایرنا و به نقل از خبرگزاری اروپاپرس ، مادورو روز دوشنبه در سخنانی اظهار داشت من مخالفان دولت را به یک گفت و گو ملی دعوت می‌ کنم، افراد باهوش در مذاکرات همدیگر را درک می کنند، خواهان گفت و گو هستم و به دنبال فرمولهای صلح برای اینکه راه خشونت را ترک کنند، می‌ باشم .در این رابطه ، رئیس . . .

20:6 - 1396/02/04
نگاه دولت درمورد آیین‌نامه‌ها، بهره‌وری حداکثری ازمنابع مادی و انسانی است

معاون حقوقی رئیس جمهوری:

نگاه دولت درمورد آیین‌نامه‌ها، بهره‌وری حداکثری ازمنابع مادی و انسانی است

نوروزی ومعارفه خانم فاطمه السادات میرسلیمانی، اظهارکرد: دولت الکترونیک سعی بر این دارد تا توسعه‌طلبی فیزیکی و . . . موضوعاتی که وجود دارد، شناسایی شود.** باید اموال غیرمنقول دولت حفظ شود انصاری بربحث اموال غیرمنقول دولت به عنوان اموال . . . اموال غیرمنقول دولت حفظ شود انصاری بربحث اموال غیرمنقول دولت به عنوان اموال عمومی تأکید کرد وگفت: باید اموال . . . به عنوان اموال عمومی تأکید کرد وگفت: باید اموال غیرمنقول دولت را در جریان مستند سازی حفظ و در امانتداری آن هرچه در . . . می‌شود، افزود: این موضوع باعث خواهد شد که منافع عمومی، دولت و مردم آسیب ببیند.انصاری بحث امانتداری را در دستگاه‌ها . . .

20:5 - 1396/02/04
کاهش سود بانکی در بخش تولید در دولت یازدهم

نایب‌رئیس خانه صنعت ، معدن و تجارت ایران

کاهش سود بانکی در بخش تولید در دولت یازدهم

سود 16 درصدی به سپرده ها کرده است . وی یکی از خواسته‌های دولت یازدهم را رسیدن به اشتغال و تولید دانست و افزود : توسعه . . . اظهار کرد : متأسفانه اقتصاد کشور حول سه محور بانک ، نفت و دولت می‌چرخد که 80 درصد اقتصاد دولتی نیز به نفت وابسته است . . . . حول سه محور بانک ، نفت و دولت می‌چرخد که 80 درصد اقتصاد دولتی نیز به نفت وابسته است . وی ادامه داد : برای بیرون آمدن . . . مستقل باید بخش خصوصی ، توانمندی در پرداخت حق و حقوق دولت در حوزه‌هایی نظیر مالیات و تأمین اجتماعی را داشته باشد. . . .

19:58 - 1396/02/04
دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد

رئیس کانون انجمن های صنفی کارگران ساختمانی کشور:

دولت یازدهم با ساماندهی تامین اجتماعی آرامش خوبی را بر آن حاکم کرد

اشاره به اجرای طرح افزایش حقوق و مزایای کارگران و کارمندان دولت ازسال جاری، اظهارکرد: باید از عملکردهای دولت در این . . . و کارمندان دولت ازسال جاری، اظهارکرد: باید از عملکردهای دولت در این زمینه واقعا تشکر کرد.شوکت با اشاره به تورم 50 . . . اینکه بخشی از علت این تورم مربوط به سیاست های غلط و اشتباه دولت گذشته بوده است، گفت: عملکردهای ضعیف دولت های نهم و دهم . . . های غلط و اشتباه دولت گذشته بوده است، گفت: عملکردهای ضعیف دولت های نهم و دهم در حوزه اقتصاد فشار مضاعفی را بر روی قشر . . .

14:51 - 1396/02/04
موفقیت های دولت یازدهم در حوزه صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

موفقیت های دولت یازدهم در حوزه صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی

روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به فعالیت های دولت تدبیر و امید در استان افزود: از آغاز به کار دولت یازدهم . . . های دولت تدبیر و امید در استان افزود: از آغاز به کار دولت یازدهم تاکنون تعداد جواز تاسیس صنعتی 37 درصد، پروانه . . . شاهد 11 هزار و هشت فرصت شغلی با افزایش 40درصد نسبت به آغاز دولت یازدهم در بخش صنعت هستیم. وی ادامه داد: در این بازه . . . و توسعه و 11 پروانه تحقیق و توسعه از دیگر فعالیت های زمان دولت یازدهم است. ** 303 واحد تولیدی هزار و 706 میلیارد ریال . . . گذاری 600 میلیارد ریال و اشتغال 54 نفر از دیگر اقدامات دولت یازدهم است. رئیس سازمان صنعت استان با اشاره به انعقاد . . .

14:38 - 1396/02/04
صفحه 1 از 136 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >