واعظی: دولت الکترونیک خدمات حاکمیت را برخط به مردم ارایه می دهد

واعظی: دولت الکترونیک خدمات حاکمیت را برخط به مردم ارایه می دهد

دولت الکترونیک یا دولت دیجیتالی، به استفاده دولت از فناوری . . . الکترونیک یا دولت دیجیتالی، به استفاده دولت از فناوری اطلاعات برای جابه . . . الکترونیک یا دولت دیجیتالی، به استفاده دولت از فناوری اطلاعات برای جابه جایی اطلاعات بین مردم، . . . جابه جایی اطلاعات بین مردم، سازمان‌ها، بازار و ارکان دیگر دولتی گفته می‌شود.به گزارش سه شنبه وزارت ارتباطات و فناوری . . . فناوری اطلاعات، «محمود واعظی» درجلسه هماهنگی افتتاح همزمان دولت الکترونیک و دولت همراه افزود: وقتی درجهان حرف از دولت . . .

17:21 - 1396/05/03
ربیعی:سالانه 20هزار میلیارد ریال برای رفع سوء تغذیه هزینه می شود

ربیعی:سالانه 20هزار میلیارد ریال برای رفع سوء تغذیه هزینه می شود

تغذیه در کشور شناسایی شده است که زیر چتر حمایتی و خدماتی دولت قرار می گیرند.وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید در راستای . . . که زیر چتر حمایتی و خدماتی دولت قرار می گیرند.وی بیان کرد: دولت تدبیر و امید در راستای فقر درآمدی تلاش های بسیاری انجام . . . طرح های مسکن مهرشد اما در زمینه مسکن های حمایتی نیز در دولت تدبیر و امید اقدامات شایسته ای به منصه ظهور رسیده . . . ظهور رسیده است.وی تصریح کرد: حقوق بازنشستگان در ابتدای کار دولت یازدهم، چهار میلیون و 200 هزار ریال بود که این رقم به . . . کار و رفاه اجتماعی اضافه کرد: 11 میلیون ایرانی در دولت یازدهم با هدف جلوگیری از فقر درمانی، تحت پوشش بیمه قرار . . .

16:31 - 1396/05/03
ظرفیت پارسال انتقال گاز 12درصد بیشتر شد

ظرفیت پارسال انتقال گاز 12درصد بیشتر شد

تقویت فشار دشت، نکا، رامسر و رشت از مهترین اقدام های پارسال این شرکت بود.به گزارش ایرنا، در دولت تدبیر و امید رکوردهای بسیاری در بخش گازرسانی ثبت شد. از آغاز فعالیت شرکت ملی گاز ایران تا سال . . . فعالیت شرکت ملی گاز ایران تا سال 1392 در مجموع به 14 هزار روستا گازرسانی شد. در چهار سال فعالیت دولت یازدهم گازرسانی به 9 هزار روستای دیگر صورت گرفت.اکنون در مجموع یک هزار و 85 شهر و 23 هزار و 208 . . .

15:58 - 1396/05/03
آثار مثبت برجام در دولت دوازدهم شتاب می گیرد

آثار مثبت برجام در دولت دوازدهم شتاب می گیرد

شدن است اما به نظر می رسد در آینده این روند بخصوص در دولت دوازدهم شتاب بیشتری بگیرد.با بررسی روند به نتیجه رسیدن . . . شورای نگهبان و رهبر معظم انقلاب نشان می دهد که در این مسیر دولت یازدهم که با شعار تنش زدایی و حل مشکل هسته ای رای . . . ایران را گرفت توانسته است به شعارهایش عمل کند.در این مسیر دولت یازدهم از مشکلات بزرگی همچون لابی های صهیونیست ها در آی . . . از مشکلات بزرگی همچون لابی های صهیونیست ها در آی پک و دولت اشغالگر قدس، سعودی هایی که در لحظات آخر مذاکرات و توافق . . . متحد خارج کنیم؟آنگونه که علی اکبر صالحی وزیر امور خارجه دولت دهم روایت می کند، وقتی رییس جمهوری منتخب در ابتدای دولت . . .

15:41 - 1396/05/03
همگرایی دولت و سپاه

همگرایی دولت و سپاه

و خدمت خالصانه به مردم تاکید کرد.حجت الاسلام حسن روحانی ابراز امیدواری کرد که در دوره مسئولیت دولت دوازدهم، تلاش هماهنگ همه نیروهای مسلح، به سرعت بیشتر در تحقق خواست‌های مردم بینجامد و همه . . . گسترده میان مسئولان شکل گرفته بود. متاسفانه ذهنیت نادرستی در افکار عمومی نسبت به نقاط متمایز میان دولت و برخی نهادها ایجاد شده بود و تا حدودی جامعه را به سمت نوعی سردرگمی و قطبی سازی پیش برد. مساله . . .

14:55 - 1396/05/03
رهبر حزب حرکت ملی ترکیه: اقدامات اسرائیل با تروریسم هیچ تفاوتی ندارد

رهبر حزب حرکت ملی ترکیه: اقدامات اسرائیل با تروریسم هیچ تفاوتی ندارد

آنکارا- ایرنا- دولت باغچه لی رهبر حزب حرکت ملی ترکیه گفت: اسرائیل حقوق بشر را پایمال کرده است و اقدامات این رژیم با تروریسم هیچ تفاوتی ندارد.

14:23 - 1396/05/03
الکامپ23؛ بی افتتاحیه و اختتامیه با یک رهاورد ملی

الکامپ23؛ بی افتتاحیه و اختتامیه با یک رهاورد ملی

رسم بر این بود که چنین نمایشگاه هایی با حضور مسئولان دولتی و به صورت رسمی افتتاح می شد و سپس عامه مردم برای دیدن . . . نمایشگاه امسال در کمال سادگی و با حضور کمرنگ مقام های بخش دولتی آغاز شد.در روز نخست نمایشگاه فقط دبیر شورای عالی فضای . . . پس از این رونمایی ها از سی تیرماه درحالی آغاز شد که مجموعه دولت با غرفه دولت الکترونیک حضوری جدی در این نمایشگاه داشت. . . . ها از سی تیرماه درحالی آغاز شد که مجموعه دولت با غرفه دولت الکترونیک حضوری جدی در این نمایشگاه داشت. شرکت های بخش . . . سومین نمایشگاه الکامپ راه اندازی شد که بخش نخست آن در هفته دولت سال 1395 و با حضور معاون اول رییس جمهوری افتتاح شده بود . . .

14:9 - 1396/05/03
نماینده مجلس: ‌دیدار رییس جمهوری با فرماندهان ارشد سپاه خط بطلانی بر شائبه ها بود

در گفت و گو با ایرنا

نماینده مجلس: ‌دیدار رییس جمهوری با فرماندهان ارشد سپاه خط بطلانی بر شائبه ها بود

و هیچ فرقی بین نیروهای انتظامی و نظامی و افراد عادی و دولتی وجود ندارد.وی ادامه داد: دیدار رییس جمهوری با . . . نظامی بعد از جنگ به سازندگی بپردازند.یوسفیان ملا گفت: دولت نیز به این مساله توجه داشته است و در لایحه بودجه سال . . . به ردیف و بودجه توجه نمی کند و محکم جلو می رود و بعد با دولت حساب و کتاب می کند و همیشه دولت به سپاه بدهکار . . . و محکم جلو می رود و بعد با دولت حساب و کتاب می کند و همیشه دولت به سپاه بدهکار است.یوسفیان ملا بیان کرد: رییس جمهوری در . . . است.یوسفیان ملا بیان کرد: رییس جمهوری در کنار همتی که دولت دارد باید برای تحقق وعده هایش از قدرت سپاه به عنوان یک . . .

10:38 - 1396/05/03
سخنگوی دولت ترکیه: اقدامات اخیر اسرائیل خشم مسلمانان را برانگیخته است

سخنگوی دولت ترکیه: اقدامات اخیر اسرائیل خشم مسلمانان را برانگیخته است

به گزارش ایرنا، بکیر بوزداغ که روز دوشنبه به عنوان سخنگوی دولت ترکیه انتخاب شد، در نشست خبری خود در آنکارا افزود: بستن مسجدالاقصی به روی نمازگزاران، ممانعت از به جا آوردن شعائر دینی، حمله به نمازگزاران و معترضان و نصب دستگاه های بازرسی الکترونیکی در ورودی . . .

0:47 - 1396/05/03
بکیر بوزداغ وزیر دادگستری سابق به عنوان سخنگوی دولت ترکیه انتخاب شد

بکیر بوزداغ وزیر دادگستری سابق به عنوان سخنگوی دولت ترکیه انتخاب شد

به گزارش ایرنا، پیش از این نعمان کورتولموش معاون نخست وزیر و سخنگوی دولت ترکیه بود که با ترمیم کابینه وی به عنوان وزیر فرهنگ و . . . چهارشنبه هفته گذشته بینالی یلدریم نخست وزیر ترکیه کابینه دولت را ترمیم کرده و علاوه بر برکناری شش مقام ارشد دولت و . . . کابینه دولت را ترمیم کرده و علاوه بر برکناری شش مقام ارشد دولت و افزودن پنج فرد جدید به کابینه، تعدادی از وزرا و . . . و افزودن پنج فرد جدید به کابینه، تعدادی از وزرا و مقامات دولتی را نیز در داخل هیات دولت جا به جا کرد.در ترکیب جدید . . . کابینه، تعدادی از وزرا و مقامات دولتی را نیز در داخل هیات دولت جا به جا کرد.در ترکیب جدید کابینه، بوزداغ به عنوان . . .

22:18 - 1396/05/02
زمان راه اندازی رسمی دولت الکترونیک هفته آینده است/رونمایی آزمایشی از فردا

زمان راه اندازی رسمی دولت الکترونیک هفته آینده است/رونمایی آزمایشی از فردا

کرد: قرار است سه شنبه این هفته (فردا) نشست هماهنگی طرح دولت الکترونیک برگزار و با رونمایی آزمایشی، اشکال های . . . افزود: پس از بررسی های لازم، هفته آینده آیین افتتاح رسمی دولت الکترونیک در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برگزار می . . . سی و یکم تیرماه وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به تلاش دولت برای راه اندازی دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: دولت . . . ارتباطات و فناوری اطلاعات به تلاش دولت برای راه اندازی دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: دولت الکترونیک جلو رانت و . . . تلاش دولت برای راه اندازی دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: دولت الکترونیک جلو رانت و تبعیض و جعل را می گیرد.محمود واعظی . . .

18:22 - 1396/05/02
نمایشگاه الکامپ 23 پایان یافت

نمایشگاه الکامپ 23 پایان یافت

افزون بر ۴۵۰ شرکت استارتاپی ( کسب و کار نوپا) در این مدت ایده ها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار دادند.در این نمایشگاه، فاز سوم شبکه ملی اطلاعات به عنوان یکی از بزرگ ترین دستاوردهای دولت یازدهم رونمایی شد.به گفته رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، این نمایشگاه در قیاس با سال قبل ۷۰ درصد رشد کمی داشت و فضای مفید این نمایشگاه به ۳۴ هزار رسید.ناصر علی سعادت همچنین از مسیر ثبات و . . .

18:11 - 1396/05/02
قول مساعد دولت برای بودجه اختصاصی و حمایت از طرح ملی خادم

در جلسه شورای معاونین جمعیت هلال‌احمر:

قول مساعد دولت برای بودجه اختصاصی و حمایت از طرح ملی خادم

– اسلامی کشورمان، آنها را بومی کرده و از آن در توسعه فعالیت‌های داوطلبانه بهره برد. **کارنامه خوب دولت در حوزه ساماندهی و پشتیبانی سمن هاضیائی با اشاره به اینکه دولت در چهار سال گذشته در حوزه سمن‌ها . . . داوطلبانه بهره برد. **کارنامه خوب دولت در حوزه ساماندهی و پشتیبانی سمن هاضیائی با اشاره به اینکه دولت در چهار سال گذشته در حوزه سمن‌ها بسیار خوب عمل کرده و توانسته است شمار سازمان‌های مردم‌نهاد . . .

17:47 - 1396/05/02
شایسته سالاری مبنای حضور در کابینه دوازدهم

شایسته سالاری مبنای حضور در کابینه دوازدهم

جمهوری در آینده سیاسی کشور داده شود.**استفاده از زنان در دولت آینده نشان می دهد که آنان پتانسیل حل مشکلات را . . . شورای اسلامی نیز در گفت وگو با ایرنا درباره حضور زنان در دولت دوازدهم می گوید: آنچه که درباره حضور زنان در کابینه . . . کنند.عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه نباید حضور در دولت و انتصاب در مدیریت های ارشد را جنسیتی و زن و مرد را از . . . مجلس شورای اسلامی و فعال سیاسی اصولگرا درباره حضور زنان در دولت آینده در گفت وگو با خبرنگار سیاسی ایرنا می گوید: هر . . . از آقایان در جامعه است، پس باید اکثریت مدیران و حتی اعضای دولت از زنان باشد و اگر روزی بود که اصلا خانمی متخصصی وجود . . .

16:27 - 1396/05/02
آبرسانی به 20 درصد روستاهای مازندران در دولت یازدهم

آبرسانی به 20 درصد روستاهای مازندران در دولت یازدهم

مجید عبداللهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : دولت یازدهم برای اجرای طرح های آبرسانی به روستاهایی که طرح . . . هزینه کرده است .وی توضیح داد : تا پیش از آغاز فعالیت دولت یازدهم میانگین برخورداری جمعیت روستایی مازندران از آب . . . استان هم در این مناطق ساکن هستند.با وجود سرمایه گذاری کلان دولت یازدهم برای تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی روستائیان . . . به آب شرب کاهش یافته و در مقابل مازندران موفق شده با کمک دولت از محل صندوق توسعه ملی به میانگین کشوری نزدیک شود.وی . . . و خالی شدن سفره این آب ها برشمرد.عبداللهی گفت : تا پیش از دولت تدبیر و امید بستر سازی برای تامین آب شرب روستائیان از . . .

13:26 - 1396/05/02
کاهش مشکلات حاشیه نشینان یکی از اهداف همکاری بسیج و دولت است

جانشین رئیس سازمان بسیج:

کاهش مشکلات حاشیه نشینان یکی از اهداف همکاری بسیج و دولت است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از بسیج، سردار پاسدار علی فضلی در مراسم آغاز اجرای طرح کرامت در 325 نقطه حاشیه نشین کشور در سازمان بسیج مستضعفان، با اشاره به لزوم رسیدگی به مناطق حاشین‌نشین کشور، گفت: دولت و وزارت راه و شهرسازی برای کمک به محلات آسیب‌دیده از نظر اجتماعی و دیگر مسائل اقدامات خوبی را انجام داده‌اند و ما نیز در سپاه‌های استانی برای کمک به دستگاه‌های مسئول که وظیفه خدمت‌رسانی به مردم . . .

12:50 - 1396/05/02
ثبت روزانه 170 هزار تراکنش در سامانه تبادل اطلاعات اقتصادی کشور

معاون وزیر اقتصاد به ایرنا خبر داد:

ثبت روزانه 170 هزار تراکنش در سامانه تبادل اطلاعات اقتصادی کشور

نمایشگاه الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک و غرفه دولت الکترونیک در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: . . . (EIX) یکی از سامانه های مهم کشوری است که با هدف اجرایی شدن دولت الکترونیک راه اندازی شده و اکنون خدمات خوبی ارائه می . . . و توسعه بهتر کشور فراهم می کند و این بزرگ ترین دستاورد دولت خواهد بود.به گزارش ایرنا، مرکز تبادل اطلاعات اقتصادی . . . شهریور سال 94 با مشارکت 48 دستگاه اجرایی و با هدف استقرار دولت الکترونیک و در دسترس بودن اطلاعات اقتصادی کشور برای . . . الکترونیک این وزارتخانه در آستانه راه اندازی مرحله نخست دولت الکترونیک اشاره کرد و گفت: سامانه جامع مالیاتی ایران به . . .

10:45 - 1396/05/02
دولت دوازدهم بهتراست در مسیرجایگزینی نفت با فناوری های برتر گام بردارد

استاد دانشگاه امیرکبیردر گفت و گو با ایرنا :

دولت دوازدهم بهتراست در مسیرجایگزینی نفت با فناوری های برتر گام بردارد

که به گفته آنان «حلقه تحقیقات تا تولید» را تکمیل کند.این دولت باید با توجه به شرایط کنونی سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و . . . کنترل دانشگاه صنعتی امیرکبیر 12 اولویت اقتصادی را برای دولت برمی شمارد و می گوید: باید حلقه ای که از تحقیقات به . . . تحقیقات به تولید می رسد به ارزش افزوده بیشتری منجر شود و دولت دوازدهم برای دستیابی به این هدف تلاش دوچندان داشته . . . رشد برای دستیابی به فناوری های نوین را 2 اولویت ضروری برای دولت دوازدهم توصیف می کند و می افزاید: ما هنوز در زمینه . . . آینده‌ای تابناک، پیشینه‌ای تاریک»، باید سیاست های تشویقی دولت، به رشد امنیت شغلی و امنیت سرمایه گذاری منجر شود تا . . .

10:3 - 1396/05/02
نماینده مجلس: قوای سه گانه به تحقق شعارهای انتخاباتی رئیس جمهوری کمک کنند

نماینده مجلس: قوای سه گانه به تحقق شعارهای انتخاباتی رئیس جمهوری کمک کنند

امید در مجلس با بیان این که تحقق برنامه های اعلامی دولت یازدهم اولویت کاری این دولت محسوب می شود، گفت: انتظار . . . این که تحقق برنامه های اعلامی دولت یازدهم اولویت کاری این دولت محسوب می شود، گفت: انتظار می رود نهادها و دستگاه هایی . . . مردم اعتقاد دارند، اجازه ندهند این شعارها دستمایه تضعیف دولت شود و این گونه از ایجاد تفرقه و دو دستگی در جامعه نیز . . . اگر مجلس شورای اسلامی به تحقق این برنامه اعلامی کمک کند و دولت نیز در اجرای آن موفق شود، بسیاری از مشکلات جامعه در . . . امنیت سرمایه گذاری داخلی و خارجی به عنوان اولویت کاری دیگر دولت دوازدهم یاد کرد. پارسایی با اشاره به امضای قرارداد با . . .

9:54 - 1396/05/02
بهره برداری از 5 سد تا پایان دولت یازدهم

بهره برداری از 5 سد تا پایان دولت یازدهم

جاری در استان کرمانشاه و دیگر طرحهای آبی تا 2 هفته آینده، دولت یازدهم به تعهدات خود در بخش سدها عمل کرده است.وی ادامه . . . به تعهدات خود در بخش سدها عمل کرده است.وی ادامه داد: در دولت یازدهم 23 سد در 16 استان با حجم ذخیره بیش از 4 میلیارد . . . های عمرانی بخش آب و نیرو کارهای مهمی انجام شده است که در دولت های قبلی سابقه نداشت.میدانی یادآور شد: در دولت یازدهم . . . است که در دولت های قبلی سابقه نداشت.میدانی یادآور شد: در دولت یازدهم از منابع تجدید پذیر 11 میلیارد مترمکعب آب به . . . آب به عنوان حقابه بخش محیط زیست در نظر گرفته شد که در هیچ دولتی سابقه نداشت.به گفته وی، کارشناسان و متخصصان وزارت نیرو . . .

9:47 - 1396/05/02
کدام وزراء رفتنی شدند کدام وزراء ماندنی

کدام وزراء رفتنی شدند کدام وزراء ماندنی

گمانه زنی های زیادی درباره بودن یا نبودن وزرای فعلی در دولت دوازدهم شنیده می شود. اسامی که برخی از آنها بودنشان . . . ظریف مطرح باشد.کسی که زمانی به دلیل فشارهای روز افزون بر دولت، وزیر شدن و انجام کار در این پست را مناسب نمی‌دانست و . . . قطعی است. هرچند زمانی این شائبه که جهانگیری معاون اولی دولت را رها خواهد کرد تا شهردار تهران شود، باعث شده بود . . . تا شهردار تهران شود، باعث شده بود موضوع معاون اولی ظریف در دولت دوازدهم نیز قوت بگیرد.حتی برخی می‌گفتند محمود واعظی . . . از قرارداد توتال در تیررس دلواپسان قراردارد. اما از مجالس دولتی خبر می‌رسد که حضور این وزیر نیز در کابینه قطعی شده . . .

8:55 - 1396/05/02
اوج گیری ورزش سیستان و بلوچستان در دولت تدبیر و امید

اوج گیری ورزش سیستان و بلوچستان در دولت تدبیر و امید

ورزشی بصورت سازمان یافته بهره گرفت.یکی از فعالیت های مطلوب دولت تدبیر و امید ورود مستقیم به عرصه ورزش و جوانان بوده . . . و مشکلات را مطرح کرد.وی ادامه داد: ارزیابی مثبتی از عملکرد دولت تدبیر و امید در حوزه ورزش نه تنها در شهرستان زابل بلکه . . . رسیده است.وی ادامه داد: اجرای 24 پروژه مربوط به این بخش در دولت تدبیر و امید پیش بینی شد که استادیوم ورزشی 2 هزار نفری . . . ورزش همگانی را به صدا در بیاورد تا همه ی کارکنان دستگاههای دولتی به سمت ورزش سوق داده شوند.وی افزود: تمام سازمان ها و . . . سمت ورزش سوق داده شوند.وی افزود: تمام سازمان ها و نهاد های دولتی باید یک نفر را به عنوان نماینده ورزش همگانی به اداره . . .

8:37 - 1396/05/02
گزارش لایحه پولی و بانکی کمیسیون اقتصاد بررسی شد

در جلسه هیات دولت به ریاست روحانی

گزارش لایحه پولی و بانکی کمیسیون اقتصاد بررسی شد

به گزارش ایرنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، جلسه هیات دولت به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی، رئیس . . . ماهانه حداکثر به مبلغ پنج میلیون ریال بهره مند گردند.دولت همچنین در راستای استفاده از مزایای این تصویب نامه، . . . مبادی به بازارچه­ های مرزی و گمرکات را مجاز کرد.حمایت دولت از نوسازی و نظارت بر استانداردسازی مخازن و جایگاه های . . . در قالب انجام حفاری آب ژرف موافقت کرد.همچنین با تصویب دولت، دستگاه اجرایی طرح احداث خط دوم انتقال آب به زاهدان از . . . پنج هزار میلیارد ریال اعتبار به جمعیت هلال احمربا تصویب دولت، مبلغ پنج هزار میلیارد ریال اعتبار به منظور پیشگیری، . . .

23:27 - 1396/05/01
اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است

نماینده مجلس شورای اسلامی:

اقدامات دولت یازدهم در حوزه گازرسانی روستایی بی نظیر است

استان خراسان رضوی رتبه نخست گازرسانی در کشور را به خود اختصاص داده است اظهار کرد: شایسته است همه افرادی که زحمت می کشند و به مناطق مختلف به ویژه روستائیان خدمت رسانی می کنند، قدردانی شوند. با فعالیت دولت تدبیر و امید، ضریب نفوذ گاز روستایی در خراسان رضوی به 75 درصد و تعداد روستاهای بهره مند از مزایای شبکه گازرسانی به هزار و 440 روستا افزایش یافته است. شرکت گاز استان خراسان رضوی 2 میلیون و 61 هزار . . .

17:7 - 1396/05/01
رئیس سازمان نصر: دولت یازدهم توجه جدی به صنعت ICT داشته است

رئیس سازمان نصر: دولت یازدهم توجه جدی به صنعت ICT داشته است

تهران- ایرنا- رئیس سازمان نظام صنفی ایران (نصر) به اقدامات مناسب صورت گرفته در صنعت ICT در سه سال اخیر در کشور اشاره کرد و گفت: دولت یازدهم توجه جدی به توسعه زیرساخت های این بخش داشته است و این دستاوردها به پیشرفت این صنعت کمک خواهد کرد.

16:52 - 1396/05/01
درخواست فعالان معدنی برای بازنگری در برنامه توسعه صنعت سنگ آهن

درخواست فعالان معدنی برای بازنگری در برنامه توسعه صنعت سنگ آهن

و سهامداران این صنعت در آستانه انتخاب کابینه جدید، از رییس دولت دوازدهم خواستند برای چالش های این صنعت چاره اندیشی . . . و حاشیه نشین شود.براساس این بیانیه، به دلیل مشکل قیمتگذاری دولتی، عوارض صادراتی، دریافت حق انتفاع سنگین، مالیات های پی . . . فولادسازان خود قرار می دهد.در این بیانیه آمده است: مداخله دولت سبب شده است تولیدکنندگان سنگ آهن در ایران که سهامداران . . . قیمت در اختیار فولادسازان قرار دهند و در عمل تاکنون اولویت دولت حمایت از صنعت فولاد بوده است.فعالان صنعت سنگ آهن تاکید . . . منطقی ترین و عادلانه ترین راهکار برای پایان قیمت گذاری دولتی در این صنعت ارزیابی می شود و قیمتگذاری توافقی، دیگر . . .

15:37 - 1396/05/01
بررسی تفکیک سه وزارتخانه در سه کمیته کمیسیون اجتماعی مجلس

سخنگوی کمیسیون اجتماعی مجلس خبر داد:

بررسی تفکیک سه وزارتخانه در سه کمیته کمیسیون اجتماعی مجلس

خبرنگار پارلمانی ایرنا افزود: لایحه اصلاح بخشی از ساختار دولت در کمیسیون اجتماعی مجلس بررسی و کلیات آن تصویب شده است . . . ما دیگر نمی خواهیم این تفکیک با عجله باشد.به گزارش ایرنا، دولت یازدهم در اواسط خردادماه لایحه تفکیک سه وزارتخانه را به . . . معدن» و «بازرگانی» تبدیل می شود.همچنین در لایحه ارائه شده دولت به قوه مقننه، وزارت ورزش و جوانان نیز به «وزارت ورزش» و . . .

14:32 - 1396/05/01
پرداخت 91 درصد اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهوری به خراسان جنوبی

پرداخت 91 درصد اعتبار مصوبات سفر رئیس جمهوری به خراسان جنوبی

کاروان تدبیر و امید سوم دی ماه سال 93 در یازدهمین سفر استانی به خراسان جنوبی که مصادف با یازدهمین سالگرد تاسیس استان بود در دیدار با مردم، حمایت دولتمردان را برای رفع محرومیت ها و تلاش برای توسعه و پیشرفت استان اعلام کرد.در این سفر رئیس جمهوری، 271 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای 21 طرح مصوب خراسان جنوبی اختصاص یافت که در مقایسه آن با بودجه . . .

14:8 - 1396/05/01
تشکلهای بخش خصوصی: دولت در تصمیم سازی به اهل حرفه اعتماد کند

تشکلهای بخش خصوصی: دولت در تصمیم سازی به اهل حرفه اعتماد کند

پس از مراسم تحلیف مدت 2 هفته فرصت دارد برای معرفی وزیران دولت دوازدهم به مجلس و بدین ترتیب پس از رای اعتماد، یک . . . ملی ارتقا پیدا کند و معدن از رقم 1.1 به 1.5 درصد برسد .** دولت دوازدهم و رونق فعالیت معدنیمعاون وزیر صنعت، معدن وتجارت . . . و رونق فعالیت معدنیمعاون وزیر صنعت، معدن وتجارت معتقد است: دولت دوازدهم با بهره گیری از تجارب به دست آمده در این دوره . . . از معادن و صنایع معدنی می توان کلید زد .بهرام شکوری گفت: دولت یازدهم از طریق سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع . . . تعامل مناسبی با بخش خصوصی برقرار ساخت و در واقع افکار غیر دولتی در این سازمان، ضامن پیشرفت برنامه ها شد .** دولت آینده . . .

13:6 - 1396/05/01
استاندار سمنان:دولت دوازدهم با کابینه نخبه ادامه‌دهنده تلاش دولت یازدهم است

استاندار سمنان:دولت دوازدهم با کابینه نخبه ادامه‌دهنده تلاش دولت یازدهم است

همواره منویات رهبر انقلاب در بحث اقتصاد مقاومتی مورد توجه دولت یازدهم بوده است و این برنامه ها در دولت دوازدهم نیز با . . . مقاومتی مورد توجه دولت یازدهم بوده است و این برنامه ها در دولت دوازدهم نیز با قدرت ادامه می یابد، گفت: دولت یازدهم با . . . برنامه ها در دولت دوازدهم نیز با قدرت ادامه می یابد، گفت: دولت یازدهم با دستان خالی، اقدام منسجم و هماهنگی را برای رفع . . . جامعه اطلاع رسانی نشده است. خباز به خدمات و دستاوردهای دولت یازدهم در حوزه های مختلف اشاره کرد و ادامه داد: در . . . زمینه سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در استان سمنان بر اساس راهبرد دولت یازدهم برای توسعه استان، خاطرنشان کرد: گام های مهم برای . . .

12:55 - 1396/05/01
صفحه 1 از 162 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >