وزیرنیرو: 4.5 میلیارد مترمکعب آب سطحی در دولت تدبیر و امید مهار شد

وزیرنیرو: 4.5 میلیارد مترمکعب آب سطحی در دولت تدبیر و امید مهار شد

از سد سردشت میزان آب تنظیم شده در چهار سال گذشته و در دولت یازدهم به 4.5 میلیارد مترمکعب رسید.وی اظهار کرد: . . . در نقاط دوردست کشور، بی نام و نشان کار می کنند و در این دولت توانستیم با همراهی پیمانکاران بیش از 31 سد بزرگ را به . . . از انقلاب با تکیه بر توان داخلی، صنعت سدسازی شکوفا شد و در دولت یازدهم به اوج رسید.وزیر نیرو ادامه داد: از سال 57 تا 92 . . . ما حدود 20 میلیارد مترمکعب آب استحصال شده است اما در این دولت با احداث 31 سد در مجموع حدود 4.5 میلیارد مترمکعب آب . . .

19:36 - 1396/04/01
آغاز 10طرح بزرگ سرمایه گذاری و حضور 30 شرکت خارجی در البرز/سخن اعداد

آغاز 10طرح بزرگ سرمایه گذاری و حضور 30 شرکت خارجی در البرز/سخن اعداد

ارتقاء استان به رتبه اول در تعداد واحدهای صنعتی نسبت به دولت قبل و کسب رتبه 9 کشور از جمله این اقدامات است. حضور یک . . . 9 کشور از جمله این اقدامات است. حضور یک سرمایه گذار بخش دولتی چین به تازگی در البرز و ابراز تمایل برای سرمایه گذاری . . . توان از جمله این موارد برشمرد. مدیر یک شرکت سرمایه گذاری دولتی چین گفت که این شرکت سرمایه گذاری 200 میلیون دلاری در . . . دلار افزایش خواهد یافت. استیوین زینگ مدیر این شرکت دولتی چینی از همکاری بین دو کشور ایران و چین ابراز خرسندی . . . ای بی ای تی پارس است. مسئولان استان بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید با نگاه ویژه به رویکرد صادرات نقشه راه . . .

16:39 - 1396/04/01
ترکیب کابینه دوازدهم باید زمینه تامین خواسته های مردم را فراهم کند

نماینده مجلس:

ترکیب کابینه دوازدهم باید زمینه تامین خواسته های مردم را فراهم کند

و فضای انتخاباتی بیرون بیاییم و با حاشیه سازی ها مانع حرکت دولت منتخب مردم نشویم.بیگدلی اظهار کرد: با توجه به مشکلات . . . منطقه و دنیا بر علیه نظام و مملکت ایجاد می شود، باید به دولت اجازه دهیم تا در آرامش کارش را انجام دهد.نماینده مردم . . . مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت با تشکیل کابینه جدید در واقع مسیر و حرکت چهار سال آینده . . . جوانان و زنان با خواسته ها و انتظاراتی به ادامه فعالیت دولت روحانی رأی دادند بنابراین دولت آینده در ترکیب کابینه . . . و انتظاراتی به ادامه فعالیت دولت روحانی رأی دادند بنابراین دولت آینده در ترکیب کابینه دوازدهم باید طوری عمل کند تا . . .

12:49 - 1396/04/01
توسعه بخش کشاورزی خراسان رضوی؛ برگ زرینی در کارنامه دولت یازدهم

دولت یازدهم/ سخن اعداد

توسعه بخش کشاورزی خراسان رضوی؛ برگ زرینی در کارنامه دولت یازدهم

38 نوع محصول باغی دراین استان تولید می شود. با روی کارآمدن دولت یازدهم بخش کشاورزی استان به طور جدی مورد توجه قرار گرفت . . . و 690 میلیارد ریال تسهیلات برای بخش مکانیزاسیون کشاورزی در دولت یازدهم رئیس سازمان جهاد کشاروزی خراسان رضوی در گفت و گو . . . و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد : همزمان با روی کارآمدن دولت یازدهم 80 درصد ماشین آلات بخش کشاورزی استان فرسوده و . . . و 20 هزار دستگاه از رده خارج بود ولی امروز در سایه توجه دولت سازمان جهاد کشاورزی در مسیر فنی و با برنامه در حرکت . . . ریال تسهیلات برای بخش مکانیزاسیون کشاورزی این استان در دولت یازدهم اختصاص یافته است ، افزود :در بخش مکانیزاسیون . . .

10:2 - 1396/04/01
همه پازل ‌‌‌های دیپلماسی ایرانی

همه پازل ‌‌‌های دیپلماسی ایرانی

جدیدی از نظم منطقه‌ای شده است، مهمترین اولویت سیاست خارجی دولت دوازدهم باید حرکت به سوی اعتمادسازی عزت‌مندانه و . . . این حال و با وجود همه تنش‌های منطقه‌ای نوید آن می‌رود که دولت آینده روحانی علاوه بر تلاش برای ثبیت و حفظ دستاوردهای . . . برجام منطقه‌ای از مهم‌ترین اولویت‌های آتی دستگاه دیپلماتیک دولت دوازدهم خواهد بود که به تبیین آنها مبادرت می‌کنیم.** . . . آنها مبادرت می‌کنیم.** برجام و نقش آن در آینده سیاست خارجی دولت دوازدهمبدون تردید هنوز هم برجام در جایگاه مولفه‌ای مهم . . . در جایگاه مولفه‌ای مهم در تعیین سمت‌ و سوی سیاست خارجی دولت دوازدهم قرار دارد. موضوع توافق هسته‌ای و برجام یکی از . . .

9:32 - 1396/04/01
دولت چپگرای رومانی پس از 6 ماه سقوط کرد

دولت چپگرای رومانی پس از 6 ماه سقوط کرد

به گزارش ایرنا از رسانه های خبری بالکان، سقوط دولت چپگرای 'سورینا گریندیانو' به خاطر مبارزه اعضای حزب حاکم . . . سوسیال دموکرات که روز چهارشنبه در پارلمان رومانی مطرح شد، دولت این کشور که اعضای حزبی خود به آن رای عدم اعتماد دادند . . . برکنار شد.اکثریت اعضای حزب حاکم رومانی، نخست وزیر و هیات دولت را به ناتوانی در امور کشور و تاخیر در اجرای اصلاحات . . . کشور و تاخیر در اجرای اصلاحات متهم کردند و خواهان انحلال دولت شده بودند.بنابه این گزارش، 'گریندیانو' حاضر به دادن . . . ها نخست وزیر جدیدی را پیشنهاد خواهند کرد که برای تشکیل دولت جدید و حمایت پارلمان فقط ده روز فرصت خواهد داشت.حزب . . .

1:4 - 1396/04/01
آیین­ نامه های اجرایی دو مورد از قانون بودجه سال 96کل کشور ابلاغ شد

آیین­ نامه های اجرایی دو مورد از قانون بودجه سال 96کل کشور ابلاغ شد

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیات وزیران در جلسه بیست و یکم خرداد 96 به پیشنهاد . . . را براساس صدر ماده (7) قانون تنظیم بخشی از مقررات مالی دولت و آیین‌نامه اجرایی آن به عنوان هزینه قطعی منظور . . . تحصیل باشند.تبصره- با توجه به اینکه واگذارنده اعتبار شرکت دولتی بوده و محل تأمین اعتبار منابع داخلی شرکت دولتی است، . . . اعتبار شرکت دولتی بوده و محل تأمین اعتبار منابع داخلی شرکت دولتی است، باقی­مانده اعتبار، اصل و سود تسهیلات و اقساط . . . این آیین‌نامه مجدداً به صورت تسهیلات در اختیار بخش‌های غیردولتی قرار ‌گیرد.ماده 8- به منظور نظارت بر حسن اجرای این . . .

19:53 - 1396/03/31
ابلاغ مصوبات دولت در خصوص طرح های جامع مناطق ویژه اقتصادی کاشان و سمنان

ابلاغ مصوبات دولت در خصوص طرح های جامع مناطق ویژه اقتصادی کاشان و سمنان

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی دولت، هیات وزیران در جلسه بیست و یکم خرداد 1396 به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری - . . . کرد:1- طرح های جامع مناطق ویژه اقتصادی کاشان و سمنان به شرح پیوست که تایید شده به مهر دفتر هیات دولت است، تعیین می‌شود.2- هر گونه عملیات اجرایی منوط به تصویب ارزیابی زیست محیطی (EIA) . . .

19:52 - 1396/03/31
پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیت اولویت بهزیستی در دولت دوازدهم

رئیس سازمان بهزیستی:

پیشگیری از آسیب های اجتماعی و معلولیت اولویت بهزیستی در دولت دوازدهم

مانند کارگری، دانش آموزی، دانشگاهی و محیط های نظامی را در دستور کار قرار داده است. وی با بیان اینکه پیشگیری اصل کار ماست، چرا که اثر بخشی آن بیشتر است، ادامه داد: مرحله دوم اقدامات سازمان بهزیستی در دولت دوازدهم، اقدامات درمان مدار با بررسی اقدامات و تجربیات موفق و گسترش مراکز درمان اجتماع مدار و توجه ویژه به افراد بهبود یافته در خصوص اشتغال، مسکن و شرایطی است که بتوانیم مهارت آموزی را برای آنها . . .

19:41 - 1396/03/31
تجربه دولت در شکل دهی به کابینه دوازدهم

تجربه دولت در شکل دهی به کابینه دوازدهم

که در فضای اجتماعی و رسانه ای مطرح می شود، ترکیب کابینه دولت دوازدهم است. بیشتر صحبت ها نیز گمانه زنی ها درباره . . . صحبت ها نیز گمانه زنی ها درباره فهرست افرادی است که در دولت دوازدهم قرار است سکان وزارتخانه ها را به دست بگیرند. با . . . زمینه به ذکر چند نکته می پردازیم؛1- تغییر و تحول کابینه در دولت های مختلف مساله ای پذیرفته شده است. دولت ها بر اساس خط . . . و تحول کابینه در دولت های مختلف مساله ای پذیرفته شده است. دولت ها بر اساس خط مشی، رویکرد و اهدافی که دنبال می کنند، . . . کابینه می تواند امید به تحقق وعده‌ها و برنامه هایی باشد که دولت خود را ملزم به پاسخگویی آن می داند. در واقع بخشی از . . .

18:45 - 1396/03/31
دولت رومانی سقوط کرد

دولت رومانی سقوط کرد

به گزارش خبرگزاری فرانسه از بخارست، رای عدم اعتماد به دولت رومانی که از سوی حزب حاکم سوسیال دمکرات این کشور . . . با 241 رای موافق در برابر 10 رای مخالف، به شش ماه زمامداری دولت رومانی پس از پیروزی در انتخابات این کشور پایان داد. حزب . . . به کناره گیری از قدرت شد.همچنین اعتراضات گسترده ماه فوریه دولت رومانی را به بستن پرونده لایحه ای وا داشت که با هدف . . .

16:45 - 1396/03/31
رشد37 درصدی بودجه آموزش و پرورش خراسان رضوی دردولت یازدهم

رشد37 درصدی بودجه آموزش و پرورش خراسان رضوی دردولت یازدهم

مکانهای آموزشی کشور(5.2 مترمربع ) نزدیک شود. وی افزود: در دولت یازدهم 57 هزار مسکن مهر در استان ساخته شده است که با . . . مسکن مهر در استان ساخته شده است که با رویکرد زیربنایی این دولت بیش از 20 مدرسه فقط در شهر گلبهارساخته شده است . . . . عنوان سند بالادستی در حوزه آموزش و پرورش کشور مورد تاکید دولت تدبیر وامید قرار دارد و به هیچ وجه سند 2030 در دستور . . . و 893 نفر است که 100هزارو660 نفر از این تعداد در مدارس غیر دولتی مشغول به تحصیل هستند که این آماردر مقایسه با دولت دهم . . . غیر دولتی مشغول به تحصیل هستند که این آماردر مقایسه با دولت دهم نشانگر رشد 19 درصدی تعداد دانش آموزان مدارس غیر . . .

15:9 - 1396/03/31
امیری: مساله حمایت از فلسطین موضوع اصلی جهان اسلام است/امتداد مشی اعتدال در معرفی دولت دوازدهم

امیری: مساله حمایت از فلسطین موضوع اصلی جهان اسلام است/امتداد مشی اعتدال در معرفی دولت دوازدهم

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، حسینعلی امیری در پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران درباره اهمیت روز قدس افزود: انقلاب . . . گذشته در روز قدس حضور خواهند داشت.**امتداد مشی اعتدالی در دولت دوازدهم معاون امور مجلس رئیس جمهوری درباره همراهی دولت . . . در دولت دوازدهم معاون امور مجلس رئیس جمهوری درباره همراهی دولت با مجلس در معرفی وزرا نیز گفت: با مجلس در زمینه طرح ها . . . معرفی شوند که فارع از تبار سیاسی با توجه به فراجناحی بودن دولت آقای روحانی، کار آمد تر، خلاق تر و نوآورتر باشند.وی . . . تر، خلاق تر و نوآورتر باشند.وی اضافه کرد: آقای روحانی در دولت یازدهم از همه نیروها به صورت فراجناحی در همه سطوح دولت . . .

14:19 - 1396/03/31
تکمیل و تحویل 29 هزار واحد مسکن مهر در خراسان جنوبی در دولت یازدهم

دولت یازدهم - سخن اعداد

تکمیل و تحویل 29 هزار واحد مسکن مهر در خراسان جنوبی در دولت یازدهم

شامل 209 کیلومتر بزرگراه در سال های 93 تا 95 و در زمان دولت یازدهم به بهره برداری رسید، گفت: تکمیل 50 کیلومتر دیگر . . . و 25 کیلومتر از راه های روستایی در سال های 92 تا 95 در دولت یازدهم صورت گرفته است. وی یادآور شد: قبل از این دولت، . . . 95 در دولت یازدهم صورت گرفته است. وی یادآور شد: قبل از این دولت، راه 749 روستای استان آسفالت بود که در مدت چهار سال . . . بشرویه، سرایان و فردوس در شمال خراسان جنوبی در این دولت تکمیل شد و در مجموع اقدامات دولت در بخش راه های روستایی . . . شمال خراسان جنوبی در این دولت تکمیل شد و در مجموع اقدامات دولت در بخش راه های روستایی در مقایسه با قبل 15 درصد رشد . . .

14:8 - 1396/03/31
رشد 3برابری تحویل مسکن مهر در البرز نسبت به دولت قبل/سخن اعداد

رشد 3برابری تحویل مسکن مهر در البرز نسبت به دولت قبل/سخن اعداد

که صاحبانش سالها درانتظار آن بودند. با تسهیلاتی که در دولت یازدهم برای ساماندهی پروژه های مسکن مهر اختصاص داد، بیش . . . تکمیل شد تا مردم این استان خانه دار شوند. با حمایت های دولت تعداد قابل توجهی از پروژه های مسکن مهر در این دولت . . . های دولت تعداد قابل توجهی از پروژه های مسکن مهر در این دولت ساماندهی شده است و افزایش سقف تسهیلات بانکی از 30 به 40 . . . بانکی از 30 به 40 میلیون یکی از آن امتیازاتی بوده که در دولت یازدهم پیگیری و اجرایی شد تا از 90 هزار واحد در استان . . . استاندار البرز گفت که تکمیل واحدهای مسکن مهر استان در دوره دولت یازدهم با 45 هزار واحد به 3 برابر افزایش یافت. سید حمید . . .

13:50 - 1396/03/31
افزایش 60 درصدی جمعیت دانش آموزان عشایر در خراسان رضوی

دولت یازدهم/ سخن اعداد

افزایش 60 درصدی جمعیت دانش آموزان عشایر در خراسان رضوی

است. وی ادامه داد: شمار مدارس عشایری نیز در چارچوب فعالیت دولت یازدهم نسبت به دولت گذشته رشد 37 درصدی دارد. سال 1392 . . . شمار مدارس عشایری نیز در چارچوب فعالیت دولت یازدهم نسبت به دولت گذشته رشد 37 درصدی دارد. سال 1392 تعداد 142 آموزشگاه . . . روزی بود، نخستین آموزشگاه شبانه روزی ویژه عشایر با تلاش دولت یازدهم در خراسان به بهره برداری رسید. وی به افزایش پنج . . . پنج برابری سرانه دانش آموزان عشایر در طول چهار سال فعالیت دولت تدبیر و امید نیز اشاره و بیان کرد: رشد 900 درصدی شمار . . . بومی محلی در راستای توسعه عدالت و کیفیت آموزشی با توجه دولت به عرصه ورزش دانش آموزی رخ داد. حقیقی افزود: سال 1392 . . .

13:38 - 1396/03/31
فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب امور در وزارت ارشاد است

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

فرمایشات رهبر معظم انقلاب فصل الخطاب امور در وزارت ارشاد است

به گزارش خبرنگار فرهنگی ایرنا، سید رضا صالحی امیری روز چهارشنبه در حاشیه جلسه هیئت دولت در جمع خبرنگاران افزود: در فرایندهای تصمیم گیری و نظارت باید امور منطبق با ارزشهای انقلاب، مبانی ارزشی و هنجارهای نظام باشد.وی گفت: بارها اعلام کردیم که از اصول قطعی ما این است که فرمایشات رهبر . . .

13:35 - 1396/03/31
فرانس 24 از خروج دو وزیر دیگر از دولت امانوئل مکرون خبر داد

فرانس 24 از خروج دو وزیر دیگر از دولت امانوئل مکرون خبر داد

(Francois Bayrou) وزیر دادگستری فرانسه اعلام کرد که از دولت (مکرون) خارج می شود.این شبکه تلویزیونی در ادامه نوشت: . . . (Marielle De Sarnez) وزیر'امور اروپایی' نیز اعلام کرد که دولت (مکرون) را ترک می کند.فرانس24 درادامه گزارش داد: حزب . . . ترک می کند.فرانس24 درادامه گزارش داد: حزب مهم میانه رو از دولت مکرون خارج می شود.به گزارش ایرنا، درحالی امروز دو وزیر . . . خارج می شود.به گزارش ایرنا، درحالی امروز دو وزیر دیگر از دولت امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه به خروج از دولت وی خبر . . . دیگر از دولت امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه به خروج از دولت وی خبر می دهند که روز گذشته سیلوی گولار (Sylvie . . .

12:21 - 1396/03/31
توسعه 600 درصدی اینترنت در روستاهای خراسان رضوی

دولت یازدهم - سخن اعداد

توسعه 600 درصدی اینترنت در روستاهای خراسان رضوی

اکنون یک سوم روستاهای دارای بالای 20 خانوار جمعیت در خراسان رضوی دارای اینترنت پرسرعت هستند و توسعه عملیات در سایر روستاها نیز در حال اجراست. مدیرعامل شرکت مخابرات خراسان رضوی گفت: در چارچوب فعالیت دولت یازدهم اقدامات خوبی در حوزه های ارتباطی این استان از جمله گسترش اینترنت پرسرعت، گسترش آنتن دهی تلفن همراه، افزایش ضریب نفوذ تلفن همراه و ثابت انجام شده بطوری که ضریب نوفذ تلفن همراه از 59 به 67 . . .

12:19 - 1396/03/31
آخوندی: عملیات موشکی سپاه بازتاب قدرت ایران در جهان بود

آخوندی: عملیات موشکی سپاه بازتاب قدرت ایران در جهان بود

هم ماهیت وحدت ملی دارد.آخوندی درباره جداسازی وزارتخانه متبوعش به دو وزارتخانه نیز گفت: ما تابع نظر دولت هستیم و دولت این موضوع را تصویب کرده است.وی همچنین درباره عملیات موشکی سپاه بر ضدداعش اظهار . . . ملی دارد.آخوندی درباره جداسازی وزارتخانه متبوعش به دو وزارتخانه نیز گفت: ما تابع نظر دولت هستیم و دولت این موضوع را تصویب کرده است.وی همچنین درباره عملیات موشکی سپاه بر ضدداعش اظهار داشت: بازتاب این . . .

12:13 - 1396/03/31
نجفی: صحبت جدی درباره شهرداری تهران با من نشده است

نجفی: صحبت جدی درباره شهرداری تهران با من نشده است

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، محمد علی نجفی روز چهارشنبه و پس از پایان جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران افزود: در بین اعضای جدید شورای اسلامی . . . از نجفی درمورد تشکیل کمیته هایی برای تعیین وزرای دولت دوازدهم سوال کرد که وی پاسخ داد: تا جایی که اطلاع دارم . . . کمیته ای تشکیل نشده است.وی در پاسخ به این سوال که آیا در دولت دوازدهم به وی پیشنهاد وزارت شده است یا خیر، پاسخ داد: . . .

12:11 - 1396/03/31
حمایت تامین اجتماعی از تولید و اشتغال/ ارائه الکترونیکی خدمات بیمه ای

تامین اجتماعی در دولت یازدهم؛

حمایت تامین اجتماعی از تولید و اشتغال/ ارائه الکترونیکی خدمات بیمه ای

یکی از موفقیت های حوزه بیمه ای سازمان تامین اجتماعی در طول دولت یازدهم بوده و همواره و در تمام شرایط سخت در کنار جامعه . . . های حوزه بیمه ای سازمان تامین اجتماعی بوده است که در دولت تدبیر و امید با هدف حمایت از تولید و رونق فضای کسب‌وکار . . . و پژوهشی از دیگر اقدامات سازمان تامین اجتماعی در طول دولت تدبیر و امید است که در این سازمان اجرا شد.در خصوص . . . بیمه کارفرمایان (اشخاص حقیقی) و مدیران اشخاص حقوقی غیردولتی،قانون معافیت بیمه کارفرمایی کارگاه‌های کشاورزی مشمول . . . های تشخیص مطالبات از دیگر اقدامات سازمان تامین اجتماعی در دولت یازدهم است که می توان به آن اشاره کرد.تشکیل پرونده فنی . . .

11:26 - 1396/03/31
افزایش هفت برابری جمعیت ورزشکاران خراسان رضوی در حوزه قهرمانی

دولت یازدهم/ سخن اعداد

افزایش هفت برابری جمعیت ورزشکاران خراسان رضوی در حوزه قهرمانی

کوروش صبوریان روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: در ابتدای فعالیت دولت یازدهم چهار هزار و 850 ورزشکار خراسان رضوی در حوزه ورزش قهرمانی فعال بودن اما هم اینک این جمعیت . . . ها ارائه شود. وی گفت: در گذشته به موضوع آموزش مجازی اهمیت چندانی داده نمی شد ولی در چارچوب فعالیت دولت یازدهم پنج دوره آموزشی در خراسان رضوی برگزار شده است. 562 هزار و 680 ورزشکار سازمان یافته در . . .

10:56 - 1396/03/31
کمیته احزاب حامی روحانی جبهه پیشرفت، وزیران پیشنهادی به رئیس جمهوری معرفی می کند

دبیر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت:

کمیته احزاب حامی روحانی جبهه پیشرفت، وزیران پیشنهادی به رئیس جمهوری معرفی می کند

رسالت جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت پس از انتخابات کمک به دولت و همراهی در مقام مشورتی برای توسعه کشور است.وی ادامه . . . و در جهت کمک و تسهیل در تصمیم گیری دکتر روحانی در تعیین یک دولت برخوردار و کارآمد این جبهه با بررسی سوابق گزینه های . . . در تلاش است تا پایان تیرماه کابینه پیشنهادی خود را به دولت معرفی کند.دبیر جبهه پیشرفت، رفاه و عدالت یادآور شد: . . . و مقبولیت را جزو معیارها و شاخص های انتخاب وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم برشمرد و تاکید کرد: دولت کارآمد و پرتوان ضامن . . . های انتخاب وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم برشمرد و تاکید کرد: دولت کارآمد و پرتوان ضامن اقتدار، توسعه و پیشرفت کشور خواهد . . .

10:54 - 1396/03/31
افزایش 44 درصدی برق رسانی روستایی در دولت یازدهم

تحولات صنعت آب و برق در چهار سال گذشته

افزایش 44 درصدی برق رسانی روستایی در دولت یازدهم

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا از وزارت نیرو، دولت یازدهم توسعه عدالت اجتماعی و محرومیت زدایی از مناطق . . . برخوردار بوده است.از کل 2 هزار و 150 روستایی که در این دولت برقدار شده اند، 217 روستا با جمعیتی بیش از 2350 خانوار . . . نو برقدار شده اند.گزارش ها حاکی از این است که در پایان این دولت تعداد روستاهای برقدار شده کشور به 56 هزار 811 روستا . . .

10:40 - 1396/03/31
ضرورت های دیپلماسی در دولت دوازدهم/دستگاه دیپلماسی بر ایجاد منطقه قوی تمرکز کند

در گفت و گو با عباس ملکی مطرح شد:

ضرورت های دیپلماسی در دولت دوازدهم/دستگاه دیپلماسی بر ایجاد منطقه قوی تمرکز کند

انرژی دانشگاه صنعتی شریف درخصوص ضرورت های دیپلماسی در دولت دوازدهم با عباس ملکی معاون پژوهش روابط بین الملل مرکز . . . تجارت جهانی هم از جمله دستور کارهای دستگاه دیپلماسی در دولت دوازدهم می تواند باشد.ملکی بر این باور است که در عرصه . . . سازی کند. مشروح این گفت و گو را در ذیل بخوانید:ایرنا: دولت یازدهم بر اساس راهبرد تعامل و گفت و گو مسیری را در چهار . . . داخلی که مردم مایل هستند این وظیفه اسلامی را انجام دهند دولت باید این را راه بیندازد.بنابراین چرا باید ماهمیشه با . . . فکر بیفتم به نوعی اینها را جواب بدهم.اما اینها توسط رهبران دولت اسلامی عراق و شام به انحراف کشیده می شود و با کمال . . .

10:2 - 1396/03/31
رئیس انجمن مسلمانان یونان: آل سعود به جهان اسلام تعلق ندارد

رئیس انجمن مسلمانان یونان: آل سعود به جهان اسلام تعلق ندارد

'نعیم القندور' سه شنبه شب (دیشب) در ضیافت افطاری که برای تعدادی از مسلمانان، شخصیت های سیاسی، فرهنگی، اصحاب رسانه ترتیب داده بود، با تاکید بر اینکه 'یک دولت مسلمان نمی تواند علیه مسلمانان عمل کند و تروریست تربیت و از آن حمایت کند'، افزود: نه تنها محاصره درازمدت نوار غزه توسط رژیم اشغالگر صهیونیستی و تجاوزات پیوسته این رژیم به مردم فلسطین، باعث نشده . . .

9:50 - 1396/03/31
چالش‌های پیش‌روی دومین کابینه روحانی

چالش‌های پیش‌روی دومین کابینه روحانی

روسای ادارات و مدیران کل همه یک کابینه باشند. متاسفانه در دولت یازهم این مهم وجود نداشت؛ بلکه چند دولت در یک دولت . . . باشند. متاسفانه در دولت یازهم این مهم وجود نداشت؛ بلکه چند دولت در یک دولت بودند. از این رو باید پذیرفت که ما نیازمند . . . در دولت یازهم این مهم وجود نداشت؛ بلکه چند دولت در یک دولت بودند. از این رو باید پذیرفت که ما نیازمند یک هم دستی و . . . نکته ای که باید در نظر گرفت این است که با توجه به اینکه دولت دست‌آوردهایی دارد حفظ آنها از یک سو و از سوی دیگر برای . . . تعریف شود.یعنی از تنبلی و نا هماهنگی افرادی که به نام دولت ظاهر می شوند باید جلوگیری کرد چرا که مباحث سیاسی و بین . . .

9:38 - 1396/03/31
روحانی پیام تغییر را شنید

روحانی پیام تغییر را شنید

کردند که میزان رأی ملت است و رأی مردم برای چهار سال آینده مشخص است. آنها خواست خود را به‌صراحت با رئیس‌جمهور در میان گذاشتند.رأی مردم تکالیف صریحی برای مسئولان و به‌خصوص منتخبان مردم ایجاد می‌کند. دولت باید به خواست مردم توجه کند. مردم ایران چیزی خارج از قوانین اسلامی مطالبه نخواهند کرد. قانون تاکید بر آزادی و حقوق مردم دارد. خواست مردم این است که گروهی خاص با دیدگاهی محدود حق قیمومیت بر جامعه . . .

9:1 - 1396/03/31
سفیر ترکیه: طرف های برجام از تعهدات خود طفره نروند/حوزه های ناآرامی در منطقه را متوقف کنیم

در گفت و گو با ایرنا

سفیر ترکیه: طرف های برجام از تعهدات خود طفره نروند/حوزه های ناآرامی در منطقه را متوقف کنیم

ایرنا درباره عملکرد دستگاه سیاست خارجی ایران در دوران دولت یازدهم و تاثیرات آن بر روابط تهران- آنکارا گفت: اخیرا . . . کرد: ما مطمئن هستیم که تحت هدایت های رئیس جمهور روحانی، دولت دوازدهم ایران تلاش های خود را در این زمینه دو برابر می . . . مثبتی در حل این مساله همچون پرونده هسته ای در دور اول دولت ایشان، شاهد باشیم.**پویایی در روابط دو کشور با رویکرد . . . وارد مرحله جدیدی از پویایی شد. ما امیدواریم در دوره دوم دولت ایشان، این پویایی را برای رسیدن به نتایج دقیق تر با . . . ژوئن 2014 یکی از نکات مهم در روابط دوجانبه ما در این دوره(دولت یازدهم) بود. هاکان تکین اضافه کرد: این مکانیزم به عنوان . . .

8:52 - 1396/03/31
صفحه 1 از 158 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >