فرهنگ و جامعه؛ اولویت ٤ سال دوم

ویژه نوروز 96

فرهنگ و جامعه؛ اولویت ٤ سال دوم

کمتر از پنج ماه است که دومین وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت حسن روحانی در اتاق بزرگ و شیک خود در میدان قدیمی . . . قدیمی بهارستان مستقر شده است. سیدرضا صالحی‌امیری در همین دولت تدبیر و امید که سال آخر خود را سپری می‌کند، سابقه . . . حسن روحانی، فرهنگی و بعد سیاسی و اجتماعی است. او معتقد است دولت و رئیس‌جمهوری در حوزه‌های «اندیشه‌ورزی»، «سرمایه‌گذاری . . . مشکلاتی شوید که وزرای قبلی با آن مواجه بودند؟ بالاخره در دولت آقای روحانی مجوزها سرعت بیشتری گرفتند و خیلی‌ها راضی . . . ناچیز است که در کلام به حساب نمی‌آید.‌** اگر بخواهیم برای دولت آقای روحانی یک خصیصه در نظر بگیریم، قاعدتا دولت او . . .

8:36 - 1396/01/07
وزارت خارجه آمریکا :معترضان دستگیر شده در روسیه فورا آزاد شوند

وزارت خارجه آمریکا :معترضان دستگیر شده در روسیه فورا آزاد شوند

گفت: آمریکا شرایط به وجود آمده را رصد خواهد کرد و از دولت روسیه می خواهیم تا تمام افراد دستگیر شده را آزاد . . . خارجه امریکا همچنین از دستگیری الکسی ناوالنی از مخالفان دولت روسیه ابراز انزجار کرد و از دولت روسیه خواست تا به حقوق . . . الکسی ناوالنی از مخالفان دولت روسیه ابراز انزجار کرد و از دولت روسیه خواست تا به حقوق شهروندان روسیه و روزنامه نگاران . . . بگذارد.به گزارش ایرنا, در پی تظاهرات گروهی از مخالفان دولت در شهر مسکو پایتخت روسیه و سن پترزبورگ که چندین هزار . . .

7:28 - 1396/01/07
چارچوب و ‏دستور العملی را برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در ‏روزهای آتی صادر خواهم کرد

رئیس جمهوری در نخستین جلسه هیات دولت در سال 96:

چارچوب و ‏دستور العملی را برای اجرای منویات رهبر معظم انقلاب در ‏روزهای آتی صادر خواهم کرد

اطلاع رسانی ریاست جمهوری، رئیس جمهوری در نخستین جلسه هیات دولت در سال 96 همگان را به تلاشی مشترک برای تحقق شعار امسال . . . جمهوری همچنین از همه مسئولان و افرادی که در نهادهای دولتی، نیروهای انتظامی، مسلح، امنیتی و دیگر دستگاه‌ها در . . . تولید و اشتغال' را فرصتی مغتنم برای کشور دانست و گفت: ‏دولت در سال جدید مسئولیت سنگینی برای ارتقاء و رشد بخش تولید . . . باید مراقبت بیشتری نسبت به بنگاه‌های بزرگ ‏خصوصی، عمومی دولتی و عمومی غیردولتی داشته باشیم، تا ارتباط صحیح و رقابت . . . نسبت به بنگاه‌های بزرگ ‏خصوصی، عمومی دولتی و عمومی غیردولتی داشته باشیم، تا ارتباط صحیح و رقابت سالم و سازنده‌ای . . .

20:16 - 1396/01/06
بیش از 150 معترض درمسکو و سن پترزبورگ دستگیر شدند

بیش از 150 معترض درمسکو و سن پترزبورگ دستگیر شدند

به گزارش ایرنا، مخالفان دولت روسیه در مسکو به عنوان اعتراض به دولت در خیابان مرکزی . . . گزارش ایرنا، مخالفان دولت روسیه در مسکو به عنوان اعتراض به دولت در خیابان مرکزی این شهر تظاهرات کردند و ماموران امنیتی . . . تظاهرات به درخواست الکسی ناوالنی از مخالفان غربگرای دولت روسیه برگزار شد که با وجود هشدارهای مقام های مسکو مبنی . . . نوشت: بر اساس اطلاعات سازمان پلیس مسکو، در تظاهرات مخالفان دولت روسیه، حدود هشت هزار نفر شرکت داشتند.تظاهرکنندگان در . . . نفر شرکت داشتند.در سن پترزبورگ شماری از تظاهرکنندگان ضددولتی در میدان «واستانیا» (قیام) اجتماع کرده و شعارهای . . .

20:1 - 1396/01/06
رسیدن به قدرت، ارزش به خطر انداختن امنیت ملی را ندارد

ابوطالبی خطاب به یک جریان خاص سیاسی:

رسیدن به قدرت، ارزش به خطر انداختن امنیت ملی را ندارد

آفرینی های آن هشت سال و ایجاد وتعمیق شکاف درکشور است.معاون سیاسی دفتر رئیس جمهوری خطای راهبردی دوم این جریان را «خانه نشینی ١١روزه ،تهدید امنیت کلان سیاسی کشور، مقابله ساختارشکن با نظام و تعمیق شکاف دولت – نظام» برشمرد.ابوطالبی ادامه داد: خطای راهبردی سوم؛ نابودی فرهنگ واقتصادملی، تعمیق شکاف فقیروغنی، نابودی سرمایه ها ومدیریت کشور،... باتبدیل عقلانیت ساختاری به عوام گرایی است.وی اضافه کرد: اینک . . .

12:30 - 1396/01/06
کاهش واردات در دولت یازدهم

کاهش واردات در دولت یازدهم

می‌دهد میزان واردات کالا به ایران در نخستین سال فعالیت دولت نهم برابر با 39 میلیارد دلار بوده است. این در حالی است . . . است. این در حالی است که رقم واردات در آخرین سال فعالیت دولت نهم با رشدی برابر با 43 درصد به 56 میلیارد دلار رسید. . . . دلار رسید. میزان واردات کالا به ایران در نخستین سال فعالیت دولت نهم یعنی در سال 1385 برابر با 55.2 میلیارد دلار بود. . . . 62 میلیارد دلار افزایش یافت.در سال 1391، آخرین سال فعالیت دولت پیشین، پس از تشدید تحریم‌ها، حجم واردات کالا به کشور . . . و نقل و... به 53 میلیارد دلار کاهش یافت. در سال‌های فعالیت دولت پیشین بسیاری از کارشناسان نسبت به تبعات منفی رشد بالای . . .

11:46 - 1396/01/06
توسعه عدالت اجتماعی با محوریت روستاها

توسعه عدالت اجتماعی با محوریت روستاها

در ادامه این مطلب می خوانیم: وقتی صحبت از اقدامات دولت یازدهم می‌شود، همه ناخودآگاه یاد برجام می‌افتند و شروع . . . سفره مردم. حتی عده‌ای عمدی یا سهوی می‌گویند که در این مدت دولت تمام تمرکزش را به رفع تحریم‌ها اختصاص داده بود. اما . . . به رفع تحریم‌ها اختصاص داده بود. اما واقعیت چیز دیگری است. دولت یازدهم اگرچه برای رفع تحریم‌ها و جلوگیری از فروپاشی . . . عدالت اجتماعی. کارهایی که نه تنها در مقایسه با عملکرد دولت عدالت محور بلکه در طول چند دهه اخیر سابقه ندارد.** توجه . . . موضوع مهمی را عنوان کرد. حسن روحانی با اشاره به اینکه در دولت یازدهم بسیج بسیار گسترده‌ای برای گازرسانی به روستاها و . . .

11:43 - 1396/01/06
نخست وزیر مغرب: برای تشکیل دولت ائتلافی به توافق رسیدیم

نخست وزیر مغرب: برای تشکیل دولت ائتلافی به توافق رسیدیم

العثمانی روز شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در رباط ، اعلام کرد: دولت ائتلافی جدید علاوه بر آن که متشکل از حزب عدالت و توسعه . . . کرسی) خواهد بود.نخست وزیر مغرب تاکید کرد که احزاب ائتلاف دولت جدید از روز یکشنبه توافق بر سر ساختار دولت جدید و توزیع . . . که احزاب ائتلاف دولت جدید از روز یکشنبه توافق بر سر ساختار دولت جدید و توزیع وزارتخانه ها را آغاز خواهند کرد.العثمانی . . . با اعلام این خبر که حزب استقلال مغرب با 46 کرسی را از دولت ائتلافی خود کنار گذاشته است، درحالیست که حزب أصاله و . . . و المعاصره با احراز 102 کرسی، همچنان به عنوان حزب مخالف دولت مغرب خواهد ماند.محمد ششم شاه مغرب هفته گذشته العثمانی . . .

5:35 - 1396/01/06
تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به دوره مشابه زمانی1.8رشد داشته است

سخنگوی وزارت کشور:

تعداد ثبت نام کنندگان نسبت به دوره مشابه زمانی1.8رشد داشته است

تهران - ایرنا - سخنگوی وزارت کشور گفت: تعداد ثبت نام کنندگان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا نسبت به دوره مشابه زمانی 1.8 رشد داشته است.

20:31 - 1396/01/05
افزایش 60 درصدی ظرفیت سردخانه های کشور در دولت یازدهم

افزایش 60 درصدی ظرفیت سردخانه های کشور در دولت یازدهم

گفت: تا پایان سال 1391 ظرفیت مجموع سردخانه های کشور 2 میلیون و 500 هزار تن بود.اسفندیاری ظرفیت انبارهای فنی پیاز و سیب زمینی را تا سال 1391 نزدیک به 120 هزار تن بیان کرد و افزود: این ظرفیت در سه سال دولت تدبیر و امید با سه برابر افزایش به 344 هزار تن رسید.وی از پیشرفت فیزیکی 385 سردخانه نیمه فعال به ظرفیت یک میلیون و 200 هزار تن خبر داد و پیش بینی کرد در صورت تخصیص چهار هزار و 500 میلیارد ریال . . .

16:39 - 1396/01/05
روحانی روز ملی یونان را تبریک گفت

روحانی روز ملی یونان را تبریک گفت

را توسعه دهند.متن پیام حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به شرح زیر است:بسم الله الرحمن الرحیمجناب آقای پورو کوپیوس پاولو پولوسرییس جمهوری یونانفرا رسیدن روز ملی جمهوری یونان را به جناب عالی، دولت و مردم آن کشور صمیمانه تبریک می گویم.دو ملت ایران و یونان از ملت های تمدن ساز بشری بشمار می روند و همواره روابط مودت آمیز میان جمهوری اسلامی ایران و جمهوری یونان برقرار بوده است.کشورهای ما از . . .

16:35 - 1396/01/05
240هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و معدنی در دولت یازدهم

یک مسوول وزارت صنعت اعلام کرد

240هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری صنعتی و معدنی در دولت یازدهم

اندازی 14 طرح معدنی به ارزش 685 میلیون دلار از دیگر دستاوردهای این بخش بود.پیش از این وزیر صنعت، معدن و تجارت گفته بود پنج میلیارد و 500 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در صنعت و معدن از آغاز فعالیت دولت تا نیمه دی ماه 1395 صورت گرفت. خلفی اضافه کرد: تکمیل 25 طرح صنعتی معدنی با سرمایه گذاری 2 میلیارد و 200 میلیون دلار، از دیگر دستاوردهای بخش صنعت و معدن محسوب می شود.چندی پیش «مهدی کرباسیان» . . .

16:5 - 1396/01/05
کیهانیان: تحقق دولت اسلامی مهمترین نیاز کشور است

کیهانیان: تحقق دولت اسلامی مهمترین نیاز کشور است

تدوین و تبیین شده که شامل انقلاب اسلامی، نظام اسلامی، دولت اسلامی، کشور اسلامی و در نهایت رسیدن به تمدن اسلامی . . . نقش داشته اند و در راس آنها مقام معظم رهبری برای رسیدن به دولت اسلامی پافشاری و اصرار می کنند اما هنوز هیچ کدام از . . . که تاکنون سکاندار هدایت قوه مجریه بوده اند توجهی به تشکیل دولت اسلامی نداشته اند و پس از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب . . . نداشته اند و پس از گذشت 38 سال از پیروزی انقلاب هنوز دولت اسلامی بر اساس منویات رهبری محقق نشده است.وی تصریح کرد: . . . اسلامی بر اساس منویات رهبری محقق نشده است.وی تصریح کرد: دولت اسلامی، دولت تبیین و اجرایی شدن آرمان های انقلاب اسلامی . . .

15:21 - 1396/01/05
بیمه درمانی ترامپ کر،  ناکامی دیگر در کارنامه رئیس جمهوری آمریکا

بیمه درمانی ترامپ کر، ناکامی دیگر در کارنامه رئیس جمهوری آمریکا

اتباع هفت کشور عمده مسلمان به آمریکا، بزرگترین شکست برای دولت ترامپ در مدت کوتاه دو ماه حضور در قدرت تلقی می شود.شبکه . . . نبود حمایت کافی ازلایحه بیمه همگانی ارائه شده از سوی دولت جدید آمریکا موسوم به 'ترامپ کر' که قرار بود جایگزین . . . رویترز نیز روز شنبه در پی شکست روز گذشته طرح بیمه همگانی دولت ترامپ نوشت:پس از آنکه تعدادی از محافظه کاران همصدا با . . . حد نصاب 216 رای را برای تصویب این طرح به دست آورند.دولت ترامپ درحالی در نخستین آزمون خود در تصویب یک طرح . . . 1395در گزارشی اعلام کرده بود:بر اساس طرح بیمه درمانی دولت ترامپ و حذف 'بیمه درمانی اوباما'، تا سال . . .

11:18 - 1396/01/05
تحقق عدالت اجتماعی مهم ترین دستاورد دولت یازدهم

تحقق عدالت اجتماعی مهم ترین دستاورد دولت یازدهم

شهروندان، اعتیاد و ... نشانگر ایفای نقش سیاست داخلی دولتمردان است. بنابراین دولت ها می کوشند به منظور جلب رضایت . . . و ... نشانگر ایفای نقش سیاست داخلی دولتمردان است. بنابراین دولت ها می کوشند به منظور جلب رضایت جامعه با اقدام های . . . فضا و با مطالعه، مسیر را به طرف کارآمدی سیاست های اجتماعی دولتمردان هموار می کنند. دولت یازدهم نیز در چهار سال گذشته . . . به طرف کارآمدی سیاست های اجتماعی دولتمردان هموار می کنند. دولت یازدهم نیز در چهار سال گذشته با در دست گرفتن برنامه های . . . روحانی به شمار می رود. اصلاحات فرهنگی و اجتماعی از نظر دولت یازدهم، زمینه پیشرفت و توسعه در تمامی عرصه ها را ایجاد . . .

9:28 - 1396/01/05
آغاز برداشت نفت از بزرگ ترین میدان گازی دنیا و برابری تولید گاز ایران و قطر

کارنامه توسعه پارس جنوبی در سالی که گذشت

آغاز برداشت نفت از بزرگ ترین میدان گازی دنیا و برابری تولید گاز ایران و قطر

در عمل این فازها به مرحله نهایی و بهره برداری نرسیدند اما دولت یازدهم تلاش کرد با اولویت بندی طرح ها این عقب ماندگی را . . . ماندگی را جبران کند.**2 برابر شدن تولید گاز پارس جنوبی در دولت یازدهماولویت بندی فازهای پارس جنوبی در دولت یازهم سبب . . . پارس جنوبی در دولت یازدهماولویت بندی فازهای پارس جنوبی در دولت یازهم سبب تسریع در روند اجرای طرح های در دست اجرا در . . . عاید کشور شود.از سوی دیگر،‌ میزان تولید گاز پارس جنوبی در دولت یازدهم جهشی قابل توجهی یافت به طوری که نسبت به آغاز به . . . جهشی قابل توجهی یافت به طوری که نسبت به آغاز به کار این دولت، 2 برابر شد.تولید گاز از ١٠ فاز نخست پارس جنوبی در سال . . .

8:52 - 1396/01/05
کارهای مفیدی در کشور صورت گرفته است/ حضور پرشور مردم درانتخابات

نماینده ولی فقیه درالبرز:

کارهای مفیدی در کشور صورت گرفته است/ حضور پرشور مردم درانتخابات

کرج-ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان البرز و امام جمعه کرج با اشاره به فرمایشات نوروزی مقام معظم رهبری گفت: در سال جاری کارهای مفیدی توسط مسئولان در کشور انجام گرفته لیکن تلاش ها باید مضاعف شود.

15:23 - 1396/01/04
تقویت دیپلماسی فرهنگی در دولت یازدهم

رویدادهای مهم فرهنگی در سال 95

تقویت دیپلماسی فرهنگی در دولت یازدهم

فرهنگ و ارشاد اسلامی بپردازد.** گسترش رویکردهای فرهنگی در دولت یازدهمامیرزاده با بیان اینکه در 1395 خورشیدی در زمینه . . . فرهنگی که منظور از آن تخصیص منصفانه منابع در یک جامعه است، دولت کارنامه قابل قبولی دارد در این زمینه وزارت کل فرهنگ و . . . کرد. 600 نشست نیز در سرای اهل قلم از ابتدای آغاز به کار دولت یازدهم برگزار شد. ** تقویت ابعاد دیپلماسی . . .

9:34 - 1396/01/04
سخنگوی دولت ترکیه: نمی گذاریم در شمال سوریه پ.ی.د، جایگزین داعش شود

سخنگوی دولت ترکیه: نمی گذاریم در شمال سوریه پ.ی.د، جایگزین داعش شود

حمایت و استفاده کنند و ترکیه تنها در این صورت از عملیات رقه حمایت خواهد کرد.وی با اشاره به رایزنی دولت ترکیه با مقامات روسیه و آمریکا در این زمینه گفت: تلاش روسیه و آمریکا برای حمایت از یک گروه با . . . به دنبال صلح جهانی هستند، باید بیش از پیش از روند برقراری صلح پایدار در سوریه حمایت کنند.سخنگوی دولت ترکیه با اشاره به رایزنی مستمر آنکارا با همه طرفهای صاحب نفوذ در سوریه از جمله روسیه، آمریکا و . . .

23:18 - 1396/01/03
نوبخت: دولت گزارشی از اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ارائه می کند

نوبخت: دولت گزارشی از اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی ارائه می کند

در پیام نوروزی و نیز سخنان ایشان در مشهد مقدس افزود: دولت مصمم و مهیا در مسیر ارشادات و بیانات معظم له حرکت می . . . موجب استحکام داخلی و افزایش بازدارندگی ملی می شود.سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: دولت گزارش کاملی از آنچه که سال گذشته در . . . و افزایش بازدارندگی ملی می شود.سخنگوی دولت خاطرنشان کرد: دولت گزارش کاملی از آنچه که سال گذشته در اجرای سیاست های . . . از مهمترین پروژه های زیربنایی و شاخص اقتصادمقاومتی، اهتمام دولت به اتصال این استان ها به خطوط ریلی کشور است.نوبخت با . . . پس از بیانات معظم له در مشهد مقدس و تاکید بر توجه بیشتر دولت به اشتغال، امیدآفرین است.آیت الله زین العابدین قربانی . . .

22:11 - 1396/01/03
سخنگوی دولت: در سال 95 کسری بودجه نداشتیم

سخنگوی دولت: در سال 95 کسری بودجه نداشتیم

نوروزی با مدیران استان در رشت با اعلام این مطلب بیان داشت: دولت در حالی سال گذشته را بدون کسری به پایان برد که عده ای . . . و رئیس سازمان برنامه و بودجه افزود: با هر محدودیتی که بود، دولت توانست یارانه ها را بموقع به حساب مردم واریز کند.وی . . . ها را بموقع به حساب مردم واریز کند.وی اظهار کرد: خوشبختانه دولت در بخش درآمدهای مالیاتی نیز به خوبی عمل ﻛﺮﺩ و با دریافت . . . کشور ذکر و اضافه کرد: استاندار گیلان از استانداران موفق در دولت است و بخوبی سیاست های دولت تدبیر و امید را در استان . . . گیلان از استانداران موفق در دولت است و بخوبی سیاست های دولت تدبیر و امید را در استان اجرا می کند.با تصویب نمایندگان . . .

15:37 - 1396/01/03
وضع آن‌قدرها هم بد نیست

ویژه نوروز 96

وضع آن‌قدرها هم بد نیست

اجتماعی است. او معتقد است نگاه به بحث آسیب‌های اجتماعی کار دولت نیست؛ چون نمی‌شود به این موضوع کلاسه‌شده نگاه کرد. . . . ایجاد شده. ناهماهنگی دیگر ناهماهنگی نهادی است؛ یعنی اینکه دولت و مردم، در حوزه کاهش آسیب کار می‌کنند. اما منِ دولت با . . . اینکه دولت و مردم، در حوزه کاهش آسیب کار می‌کنند. اما منِ دولت با نهادهای مردمی در ارتباط نیستم. آنها کارهایی را انجام . . . همه ناهماهنگی در چیست؟مسئله اصلی این است که گفت‌وگو بین دولت و بخش خصوصی اتفاق نمی‌افتد؛ بنابراین آن هم‌افزایی که . . . خصوصی اتفاق نمی‌افتد؛ بنابراین آن هم‌افزایی که باید بین دولت و بخش خصوصی باشد، انجام نمی‌گیرد و ما به این مسئله شکست . . .

10:26 - 1396/01/03
وزیر کشور: ظرفیت های تاریخی و فرهنگی قزوین به شکل شایسته معرفی نشده اند

وزیر کشور: ظرفیت های تاریخی و فرهنگی قزوین به شکل شایسته معرفی نشده اند

قزوین-ایرنا- وزیر کشور در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: قزوین یک گنجینه تاریخی و فرهنگی در کشور است اما ظرفیت های آن به شکل شایسته و آن طور که باید معرفی نشده اند.

23:42 - 1396/01/02
روحانی: به پنج هزار و200 روستا در دولت تدبیر و امید آبرسانی شد

روحانی: به پنج هزار و200 روستا در دولت تدبیر و امید آبرسانی شد

روستاها را آباد کنیم راهی جز تامین نیازهای اصلی روستاییان نداریم. وی با بیان اینکه مساله آب برای کشور در بخش صنعت و کشاورزی از اهمیت زیادی برخوردار است ، گفت: آبرسانی به روستاها یکی از کارهای مهم در دولت یازدهم است که هنور هم ادامه دارد. رئیس جمهوری در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به ذخایر نفتی کشور، گفت: ذخایر و فراورده های نفتی در شرایط عادی ، عمومی و اضطراری بویژه در استان های مرزی با هدف . . .

21:13 - 1396/01/02
بازدید وزیرکشور از مسجدمدرسه صالحیه و آرامگاه حمدالله مستوفی درقزوین

بازدید وزیرکشور از مسجدمدرسه صالحیه و آرامگاه حمدالله مستوفی درقزوین

قزوین- ایرنا- عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور بعدازظهر چهارشنبه در چهارمین روز سفر خود به قزوین از عملیات مرمت و بازسازی بنای تاریخی مسجدمدرسه صالحیه و آرمگاه حمدالله مستوفی بازدید کرد.

19:0 - 1396/01/02
جهانگیری: حاکم کردن ثبات اقتصادی درکشور از دستاوردهای دولت است

جهانگیری: حاکم کردن ثبات اقتصادی درکشور از دستاوردهای دولت است

باید حد خود را بدانند و نباید به روشی اقدام کنند که مدیران دولتی را نسبت به انجام کار بی انگیزه کنند.معاون اول رئیس . . . را پیش ببریم.وی ادامه داد: در شرکت ها و واحدهای بزرگی غیر دولتی از جمله آستان قدس، بنیاد مستضعفان و سایر شرکت های غیر . . . از جمله آستان قدس، بنیاد مستضعفان و سایر شرکت های غیر دولتی باید مدیر حرفه ای سر کار آید.وی گفت: دولت نمی تواند یک . . . شرکت های غیر دولتی باید مدیر حرفه ای سر کار آید.وی گفت: دولت نمی تواند یک تاجر، تولید کننده و مدیر بنگاه خوب باشد و . . . کرد.معاون اول رئیس جمهوری افزود: در برخی نهادهای غیر دولتی مدیریت غیر حرفه ای را شاهد هستیم و در حال حاضر از این . . .

16:40 - 1396/01/02
دانش آشتیانی: تصدیگری در آموزش و پرورش کاهش می یابد

دانش آشتیانی: تصدیگری در آموزش و پرورش کاهش می یابد

شود.* کاهش کسری بودجه 11 هزار میلیارد تومانی آموزش و پرورش وزیرآموزش و پرورش گفت : درپی حمایت های دولت یازدهم و تخصیص حدود هفت هزار میلیارد تومان ، کسری بودجه آموزش و پرورش از 11 هزار میلیارد تومان . . . شدن حدود 30 میلیارد تومان برای ارتقای سطح هنرستان های آموزش و پرورش وزیرآموزش و پرورش گفت : دولت در بودجه سال جاری حدود 30 میلیارد تومان برای هنرستان های کارو دانش در نظرگرفته است که چنین . . .

16:36 - 1396/01/02
جهانگیری: دولت امانت دار واقعی رای مردم خواهد بود

جهانگیری: دولت امانت دار واقعی رای مردم خواهد بود

جمهوری، جزء مهمترین انتخابات کشور است.وی از آمادگی کامل دولت برای اجرای قانونمند انتخابات 29 اردیبهشت خبر داد و گفت: . . . برای اجرای قانونمند انتخابات 29 اردیبهشت خبر داد و گفت: دولت با بی طرفی کامل برای برگزاری انتخابات قانونمند و بر . . . رای مردم را جابجا کرده یا تغییر دهد.جهانگیری خاطرنشان کرد: دولت خود را موظف به صیانت و حفاظت از آرای مردم می داند و . . .

10:4 - 1396/01/02
پیوستن معاون اول رئیس جمهوری به کمپین `نه به تصادفات جاده ای`

پیوستن معاون اول رئیس جمهوری به کمپین 'نه به تصادفات جاده ای'

کرمان - ایرنا - معاون اول رئیس جمهوری به همراه استاندار کرمان و جمعی از مسئولان در نخستین روز سال 96 از ستاد تسهیلات نوروزی استان کرمان بازدید کرد و به کمپین 'نه به تصادفات جاده ای' پیوست.

21:37 - 1396/01/01
آذربایجان غربی در سالی که گذشت

آذربایجان غربی در سالی که گذشت

اقدام و عمل ' از سوی مقام معظم رهبری کلید خورد تا تلاش های دولتمردان آذربایجان غربی در این مسیر به بار نشیند و سفر دکتر . . . این مسیر به بار نشیند و سفر دکتر حسن روحانی و اعضای هیات دولت در خرداد ماه این سال به این تلاش ها شتاب مضاعف ببخشد. . . . این تلاش ها شتاب مضاعف ببخشد. *** سفر رئیس جمهوری و هیات دولت با رهاورد توسعه حجت الاسلام دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری . . . دوران وفور درآمد نفتی به جای اشتغال به واردات روی آوردند / دولت یازدهم دروازه هایی را که دشمنان با تحریم بسته بودند، . . . آبیاری مدرن تجهیز می شود / وعده داده بودم اولین مصوبه دولتم احیای دریاچه ارومیه خواهد بود و به آن عمل کردیم / سطح . . .

18:26 - 1396/01/01
صفحه 1 از 127 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >