انتشار نامه‌ پناهگاههای مدارس حاشیه‌ساز شد

انتشار نامه‌ پناهگاههای مدارس حاشیه‌ساز شد

سازمانی که در فضای مجازی منتشر شده ' مدیریت آموزش و پرورش دزفول از مدیران آموزشگاههای تابعه در خواست کرده وضعیت . . . این نامه در فضای مجازی روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش دزفول به نقل از مدیر آموزش و پرورش این شهرستان پاسخی منتشر . . . پاسخ مذکور به نقل از عبدالمحمد جرجانی مدیر آموزش و پرورش دزفول آمده است: اینکه این نامه برای اعلام آمادگی برای جنگ . . . عوامل انتشار این نامه برخورد خواهد شد. مدیر آموزش و پرورش دزفول از شهروندان خواست شایعه های منتشر شده در فضای مجازی را . . .

12:56 - 1396/03/31
جاعلان اسناد دولتی در دزفول به دام افتادند

جاعلان اسناد دولتی در دزفول به دام افتادند

سرهنگ علی الهامی روز دوشنبه در تشریح تلاش ماموران انتظامی دزفول برای شناسایی و دستگیری این افراد متخلف به خبرنگار . . . فعالیت 2 نفر در امر جعل اسناد و مدارک دولتی در سطح شهرستان دزفول موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت. . . . چک و نیز تجهیزات رایانه ای کشف و ضبط شد. فرمانده انتظامی دزفول با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضایی از شهروندان . . .

14:11 - 1396/03/29
تعقیب عوامل خسارت به پل 1700 ساله دزفول

تعقیب عوامل خسارت به پل 1700 ساله دزفول

مهم‌ترین اثر تاریخی دزفول با بیش از ۱۷ قرن قدمت، یکی از قدیمی ترین پل های استوار . . . پل های استوار جهان است.بخشی از دیواره جان پناه پل باستانی دزفول چندی پیش از سوی افرادی تخریب شد.به گزارش خبرنگار ایرنا . . . اله آریایی نیا روز شنبه در جریان بررسی وضعیت پل 1700 ساله دزفول افزود: افراد متخلف که شناسایی آنها در حال انجام است . . . دوربینی جهت ثبت و ضبط این گونه حوادث در پل باستانی دزفول نصب نشده و با توجه به اینکه گشت میراث فرهنگی حدود 15 . . . ایرنا رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری دزفول اضافه کرد:با وجود اینکه نگهبان شهرداری وظیفه نگهبانی . . .

16:8 - 1396/03/27
نخستین برنامه مشترک ایران و فائو در زمینه کشت سویا در دزفول اجرا می شود

نخستین برنامه مشترک ایران و فائو در زمینه کشت سویا در دزفول اجرا می شود

این پروژه به شمار می‌آیند. مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول در زمستان 1342 پس از انجام مطالعات نهایی پروژه آبیاری . . . است که هر یک به موسسه مادر مربوط به خود وابسته اند . دزفول با بیش از 100 هزار هکتار زمین قابل کشت و تولید سلانه . . . زمینه کشت و تولید دانه های روغنی از جمله سویا و کلزا دارد. دزفول رتبه اول کشور در تولید بذر کلزا را دارد. 7278/6068 . . .

15:53 - 1396/03/27
تعقیب عوامل خسارت به پل 1700 ساله دزفول

تعقیب عوامل خسارت به پل 1700 ساله دزفول

پل قدیم مهم‌ترین اثر تاریخی دزفول و با بیش از 17 قرن قدمت، یکی از قدیمی ترین پل های . . . پل های استوار جهان است.بخشی از دیواره جان پناه پل باستانی دزفول چندی پیش از سوی افرادی تخریب شد.به گزارش خبرنگار ایرنا . . . اله آریایی نیا روز شنبه در جریان بررسی وضعیت پل 1700 ساله دزفول افزود: افراد متخلف که شناسایی آنها در حال انجام است . . . دوربینی برای ثبت و ضبط این گونه حوادث در پل باستانی دزفول نصب نشده و با توجه به اینکه گشت میراث فرهنگی حدود 15 . . . رخ می دهد.رئیس اداره میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری دزفول اضافه کرد:با وجود اینکه وظیفه نگهبانی از پل باستانی . . .

14:41 - 1396/03/27
راهیابی آثار هنرمندان دزفولی به نمایشگاه بین المللی انگلستان

راهیابی آثار هنرمندان دزفولی به نمایشگاه بین المللی انگلستان

آثار عبدالرضا رابطی و حمید نورآبادی از هنرمندان صاحب نام دزفولی به چشم می خورد. وی اظهارکرد: در این نمایشگاه آثار . . . 16 ژوئن 26 خرداد جاری گشایش می یابد گفت: آثار این 2 هنرمند دزفولی در بخش فینالیست ها قرار گرفته که با هنرمندان دیگر . . . دیگر کشورها به رقابت می پردازند. آثار این 2 هنرمند دزفولی تاکنون بارها در نمایشگاه های مختلف بین المللی کشورهای . . .

14:41 - 1396/03/24
برقراری پرواز دزفول - مشهد از اول تیر

برقراری پرواز دزفول - مشهد از اول تیر

ریزی صورت گرفته شرکت هواپیمایی کاسپین از اول تیر در مسیر دزفول - مشهد و بازگشت خط پروازی برقرار می کند. وی افزود: این . . . کاسپین بوئینگ MD انجام خواهد شد. وی گفت:پرواز مشهد به مقصد دزفول با شماره پرواز 6978 ساعت 17:50 دقیقه یکم تیر و پرواز . . . شماره پرواز 6978 ساعت 17:50 دقیقه یکم تیر و پرواز برگشت از دزفول به مقصد مشهد با شماره پروازی 6979 ساعت 20:05 انجام . . . دوشنبه این مسیر نیز ساعت 7:50 دقیقه صبح از مشهد به مقصد دزفول و ساعت 10:20 دقیقه از دزفول به مقصد مشهد انجام می شود. . . . 7:50 دقیقه صبح از مشهد به مقصد دزفول و ساعت 10:20 دقیقه از دزفول به مقصد مشهد انجام می شود. هم اکنون 14 پرواز رفت و . . .

15:29 - 1396/03/20
هجوم پشه ها به منازل مسکونی شهر صفی آباد دزفول

هجوم پشه ها به منازل مسکونی شهر صفی آباد دزفول

به گزارش ایرنا اهالی شهر صفی آباد از توابع بخش مرکزی دزفول در روزهای اخیر با هجوم گسترده پشه ها در منازل مسکونی . . . هجوم آنها روبه رو هستیم.مدیر مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول نیز در این خصوص به ایرنا گفت:به دلیل برداشت محصول گندم . . . کنند تا سم ویژه آنها ارائه شود.رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول نیز در این خصوص گفت:آتش زدن کاه و کلش مزارع گندم چرخه . . .

15:46 - 1396/03/17
مهار آتش در جنگل های سالند دزفول

مهار آتش در جنگل های سالند دزفول

مهار آتش گروه های مختلف از جمله گروه 40 نفره کوهنوردان دزفول آمادگی خود را برای مهار آتش سوزی در منطقه اعلام کردند . . . انار است.ارتفاعات کوهستانی و سخت گذر کوه سالند در شمال شهر دزفول در بخش شهیون واقع است.بخش شهیون با بیش از 200 روستا و . . . است.بخش شهیون با بیش از 200 روستا و پنج دهستان در شمال دزفول واقع شده و بیش از 15 هزار نفر جمعیت دارد. 7278/6068/ . . .

15:36 - 1396/03/17
آتش‌سوزی 40 هکتار از ارتفاعات سالند دزفول

آتش‌سوزی 40 هکتار از ارتفاعات سالند دزفول

بخشدار شهیون دزفول روز سه شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: آتش سوزی در مراتع و . . . آتش سوزی سریعتر خاموش می شد. رئیس اداره حفاظت محیط زیست دزفول نیز گفت:در هفته گذشته 2 مورد آتش سوزی در جنگل های . . . دزفول نیز گفت:در هفته گذشته 2 مورد آتش سوزی در جنگل های دزفول گزارش شد که یکی از آنها در زاویه حمودی و دیگری در جنگل . . . است. ارتفاعات کوهستانی و سخت گذر کوه سالند در شمال شهر دزفول در بخش شهیون واقع است. بخش شهیون با بیش از 200 روستا و . . . است. بخش شهیون با بیش از 200 روستا و پنج دهستان در شمال دزفول واقع شده و بیش از 15 هزار نفر جمعیت دارد. 7278/6068 / . . .

13:24 - 1396/03/16
مدیر کل بنیاد حفظ آثار خوزستان: مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس مستندسازی شود

مدیر کل بنیاد حفظ آثار خوزستان: مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس مستندسازی شود

روز پنجشنبه در آئین افتتاح فاز نخست پارک موزه دفاع مقدس دزفول به مناسبت چهارم خرداد روز دزفول افزود:ایستادگی و . . . نخست پارک موزه دفاع مقدس دزفول به مناسبت چهارم خرداد روز دزفول افزود:ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع . . . مناسبت چهارم خرداد روز دزفول افزود:ایستادگی و مقاومت مردم دزفول در هشت سال دفاع مقدس الگویی ماندگار برای نسل آینده است . . . را به درستی جمع آوری ، مستندسازی و منتقل کرد.وی از مردم دزفول که دلاورانه زیر بمباران موشکی ، هوایی و توپخانه ای . . . ، آثار دفاع مقدس را گنجینه ای بیکران دانست و گفت: امروز دزفول باید آنچه را که از گذشته داشته برای حفظ و انتقال آنها . . .

14:13 - 1396/03/04
فاز نخست پارک موزه دفاع مقدس دزفول همزمان با روز مقاومت و پایداری افتتاح شد

فاز نخست پارک موزه دفاع مقدس دزفول همزمان با روز مقاومت و پایداری افتتاح شد

به گزارش ایرنا مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول علاوه بر پژوهشکده و کتابخانه ، دارای موزه ای مسقف و . . . مقدس همچنین مکانی برای استقرار ادوات جنگی و ماکت شهر موشکی دزفول گنجانده شده است. طراحی این مرکز از سال 89 آغاز شده و . . . رفته است. به مناسبت چهارم خرداد روز مقاومت و پایداری - روز دزفول بخش موزه مسقف مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول افتتاح شد.در . . . و پایداری - روز دزفول بخش موزه مسقف مرکز فرهنگی دفاع مقدس دزفول افتتاح شد.در این آئین کتابخانه تخصصی دفاع مقدس نیز که . . . از چهار هزار و 500 عنوان کتاب با موضوع جنگ و دفاع مقدس و دزفول در آن نگهداری می شود مورد بازدید قرار گرفت و نقشه . . .

14:12 - 1396/03/04
مقاومت ملت انقلابی ایران عامل شکست نظام سلطه و صهیونیسم

مقاومت ملت انقلابی ایران عامل شکست نظام سلطه و صهیونیسم

مقدس در این بیانیه با اشاره به جنایات صدام نسبت به مردم دزفول در طول جنگ تحمیلی هشت ساله آمده است:دزفول قهرمان با . . . نسبت به مردم دزفول در طول جنگ تحمیلی هشت ساله آمده است:دزفول قهرمان با تقدیم 2600 شهید، 4هزار جانباز، 147 مفقود و . . . افزوده است:ایستادگی و حضور فداکارانه و ایثارگرانه مردم دزفول در دفاع از اسلام، انقلاب و خانه و کاشانه خود حتی در . . . کلام دلنشین حضرت امام خمینی (ره) است که فرمودند: 'شما دزفولی ها امتحان دادید و از این امتحان خوب بیرون آمدید و شما . . . با تبریک این روز خجسته و افتخارآمیز به مردم غیور و سلحشور دزفول و نیز آحاد ملت ایران و تجلیل از مقام شامخ شهیدان و . . .

11:3 - 1396/03/04
یادمان سروقامتان حماسه ساز دزفول

به مناسبت روز دزفول، مقاومت و پایداری

یادمان سروقامتان حماسه ساز دزفول

«اینکه مرحوم قاضی در دزفول ماند و موجب شد که مردم در دزفول بمانند و با این همه . . . مرحوم قاضی در دزفول ماند و موجب شد که مردم در دزفول بمانند و با این همه موشکی که به دزفول زدند، دزفول . . . و موجب شد که مردم در دزفول بمانند و با این همه موشکی که به دزفول زدند، دزفول تخلیه نشود، راز آن اینجا است؛ چون اگر . . . مردم در دزفول بمانند و با این همه موشکی که به دزفول زدند، دزفول تخلیه نشود، راز آن اینجا است؛ چون اگر دزفول از سکنه . . . به دزفول زدند، دزفول تخلیه نشود، راز آن اینجا است؛ چون اگر دزفول از سکنه خالی می شد، گرفتن آن آسان بود.» این جمله ها . . .

8:51 - 1396/03/04
ثبت ملی پنج اختراع جدید توسط دانشجویان دزفول

ثبت ملی پنج اختراع جدید توسط دانشجویان دزفول

و مرتضی اسکندری و محمد احمدی سیاه پوش از دانشگاه آزاد دزفول موفق به ثبت اختراع ها شدند. یاسین چمایی نژاد یکی از . . . یاسین چمایی نژاد یکی از دانشجویان مخترع دانشگاه جندی شاپور دزفول روز چهارشنبه در این خصوص به ایرنا گفت:این طرح ها و . . . کرد. دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی جند‌ی‌شاپور و آزاد اسلامی دزفول در بیست‌وهشتمین دوره مسابقات و نمایشگاه بین‌المللی . . . مالزی (آیتکس 2017) موفق به کسب چندین نشان شدند. این مخترع دزفولی گفت:در این مسابقات که در مالزی برگزار شد مخترعان 20 . . . حسین اسدی ذاکر مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: مرتضی اسکندری دانش . . .

14:40 - 1396/03/03
معرفی 2 رقم جدید بذر ذرت در دزفول

معرفی 2 رقم جدید بذر ذرت در دزفول

عضو هیات علمی و مسئول بخش تحقیقات ،اصلاح وتهیه بذر مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول که کار تحقیقاتی و اصلاح بذر ذرت برای تولید ارقام . . . می شود ضمن اینکه والدین این بذر در مرکز تحقیقات کشاورزی دزفول اصلاح شده و امکان تولید این بذر در این مرکز وجود دارد . . . ،خانم قاسمی ایلامی از ایلام ،رنجبر از مرکز تحقیقات کشاورزی دزفول و سایر همکاران در شوشتر، شوش، بهبهان، و دزفول است که . . . کشاورزی دزفول و سایر همکاران در شوشتر، شوش، بهبهان، و دزفول است که در زمینه سازگاری این رقم و مقایسه با رقم شاهد . . .

12:59 - 1396/03/02
شعب اخذ رای در دزفول با کمبود تعرفه مواجه شدند

روز درخشش ملت؛

شعب اخذ رای در دزفول با کمبود تعرفه مواجه شدند

مخابره خبر بیش از 60 هزار برگ تعرفه رای در شعب اخذ رای دزفول مصرف شده است.وی افزود: تعرفه مورد نیاز شعب اخذ رای از . . . ستاد انتخابات استان خوزستان تامین شده و در حال انتقال به دزفول برای توزیع در شعب اخذ رای است.رئیس ستاد انتخابات . . . برای توزیع در شعب اخذ رای است.رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول اظهار کرد:علاوه بر تعدادی از شعب اخذ رای در دزفول ، در . . . شهرستان دزفول اظهار کرد:علاوه بر تعدادی از شعب اخذ رای در دزفول ، در بخش های سردشت و شهیون نیز با کمبود تعرفه مواجه . . . با وجود گرمای هواهمچنان تمام 357 شعبه اخذ رای در شهرستان دزفول شاهد حضور پر شور مردم در پای صندوق های اخذ رای . . .

17:44 - 1396/02/29
نماینده ولی فقیه در لرستان: رای مردم قدرت آفرین و امید بخش است

روز درخشش ملت؛

نماینده ولی فقیه در لرستان: رای مردم قدرت آفرین و امید بخش است

و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است؛ اگر امدادهای الهی نبود با آن همه موانع و تجهیزات سنگین دشمن فتح خرمشهر امکان پذیر نبود.آیت الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سالروز مقاومت مردم دزفول در چهارم خرداد گفت: 176 موشک و بیش از 2 هزار و 500 گلوله به این شهر اصابت شد اما مردم تسلیم نشدند و در چنین شرایطی روحیه مقاومت و استقامت خود را حفظ کردند.وی افزود: در سایه همین روحیه مقاومت، . . .

15:22 - 1396/02/29
ضریب خوداتکایی کشور در تولید شکر به 75 درصد رسید

مجری طرح چغندرقند وزارت جهاد کشاورزی:

ضریب خوداتکایی کشور در تولید شکر به 75 درصد رسید

از کشاورزان خوزستان حمایت شود لذا حل مشکلات کارخانه قند دزفول در دستور کار قرار گرفته است .وی بیان کرد :در استان . . . است .وی بیان کرد :در استان خوزستان 2 کارخانه قند اهواز و دزفول را داریم که حل مشکل کارخانه قند دزفول در شمال خوزستان . . . کارخانه قند اهواز و دزفول را داریم که حل مشکل کارخانه قند دزفول در شمال خوزستان به صورت جدی از سوی سازمان گسترش در دست . . . می کند که امیداریم این هزینه ها با فعالیت مجدد کارخانه قند دزفول از دوش کشاورزان برداشته شود تا کشاورزان با میل بیشتری . . . چغندرقند وزارت جهاد کشاورزی ضمن بازدید از مزارع چغندرقند دزفول گفت: محصول چغندر قند تولید دزفول قابل رقابت با محصول . . .

21:6 - 1396/02/26
بانوی دزفولی تمام اموال خود را برای ساخت مدرسه اهدا کرد

بانوی دزفولی تمام اموال خود را برای ساخت مدرسه اهدا کرد

همچنین منزل مسکونی خود به مساحت 175 مترمربع در مرکز شهر دزفول را برای ساخت مدرسه اهدا کرد. وی ضمن تقدیر از اقدام این . . . مدرسه اهدا کرد. وی ضمن تقدیر از اقدام این بانوی نیکوکار دزفولی گفت:ارزش مالی این املاک و زیور آلات اهدایی هنوز . . . اهدایی هنوز برآورد نشده است. رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز دزفول همچنین افزود: با برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه . . . افزود: با برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در دزفول که با رویکرد مشارکت در ایمن سازی مدارس برگزار شد علاوه . . . برگزار شد علاوه بر کمک های نقدی قابل توجه از سوی خیرین دزفول ، یک فرد خیر هزینه 20 میلیارد ریالی بازسازی یک واحد . . .

13:17 - 1396/02/24
اعضای باند سرقت از اماکن زیارتی دزفول دستگیر شدند

اعضای باند سرقت از اماکن زیارتی دزفول دستگیر شدند

اواسط فروردین ماه امسال بقعه متبرک محمدابن جعفرطیار (ع) که در فاصله پنج کیلومتری شهر دزفول و در روستای بن جعفر واقع شده شبانه مورد سرقت تعدادی . . . ریال وجه نقد از بقعه متبرک حضرت محمدبن جعفر طیار (ع) دزفول در اوایل امسال با توجه به حساسیت موضوع و تحت تاثیر . . . مسئولان پرونده به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی دزفول قرار گرفت. این مقام انتظامی افزود:ماموران پلیس با . . . قضایی شدند. بقعه محمدابن جعفر طیار(ع) در پنج کیلومتری شهر دزفول از جمله مکان های زیارتی و جاذبه های گردشگری مذهبی . . .

16:38 - 1396/02/20
گردشگر سهل انگار سه هکتار از مراتع منطقه حفاظت شده دزفول را آتش زد

گردشگر سهل انگار سه هکتار از مراتع منطقه حفاظت شده دزفول را آتش زد

فرهاد قلی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:بی احتیاطی یک گردشگر در افروختن آتش در منطقه قلعه شاداب دزفول موجب سرایت آتش به مراتع منطقه شد و نابودی حدود سه هکتار از مراتع را به دنبال داشت. وی با بیان . . . و با کمک افراد محلی و جنگلبانان منابع طبیعی اقدام به مهار آتش کردند. منطقه شکار ممنوع قلعه شاداب دزفول با مساحت پنج هزار و 700 هکتار در شمال خوزستان واقع شده و زیستگاه انواع گونه های حیات وحش است. . . .

17:29 - 1396/02/12
قتل چوپان دزفولی بر سر چرای دام

قتل چوپان دزفولی بر سر چرای دام

به گزارش ایرنا فرمانده انتظامی دزفول روز دوشنبه در تشریح این حادثه گفت: در پی اعلام درگیری . . . این حادثه گفت: در پی اعلام درگیری مسلحانه در حاشیه شهر دزفول ماموران پلیس و امدادی به محل حادثه اعزام شدند. سرهنگ . . . گذشته نیز اختلاف ملکی بر سر زمین کشاورزی در شهر میانرود دزفول به مرگ مردی 49 ساله منجر شد. 6068/7278 / 6037خبرنگار: . . .

15:22 - 1396/01/21
یک بنای قاجاری دردزفول به‌طورکامل تخریب شد

یک بنای قاجاری دردزفول به‌طورکامل تخریب شد

سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مقررات خاصی برای . . . خاصی برای شهرهای دارای بافت قدیم در کشور وجود دارد و شهر دزفول با وجود آثار تاریخی فراوان یکی از شاخصه های آجرکاری . . . اله آریایی افزود: انجام هرگونه فعالیت عمرانی در بافت قدیم دزفول منوط به کسب اجازه کتبی از سازمان میراث فرهنگی است. وی . . . شده بود. سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول اضافه کرد:حدود 80 درصد از بافت قدیم دزفول در محله قلعه . . . دستی و گردشگری دزفول اضافه کرد:حدود 80 درصد از بافت قدیم دزفول در محله قلعه واقع شده و این محله تاریخی حریم و چشمه . . .

15:28 - 1396/01/20
معاون اول رئیس جمهوری:عملکرد اقتصادی کشور در سال 95 بسیار درخشان بود

معاون اول رئیس جمهوری:عملکرد اقتصادی کشور در سال 95 بسیار درخشان بود

در آئین افتتاح فاز نخست مجتمع فولاد روهینا جنوب در دزفول افزود: یکی از مهمترین مسایل و اولویت های کشور که مورد . . . ها باید میدان دار و محور اصلی اقتصاد مقاومتی باشد گفت:در دزفول بخش خصوصی کارخانه فولاد ،روغن کشی و قارچ را با تلاش . . . بودن است .معاون اول رئیس جمهوری به بیان ظرفیت های شهرستان دزفول پرداخت و گفت:دزفول معروف به مقاومت و ایستادگی است و . . . رئیس جمهوری به بیان ظرفیت های شهرستان دزفول پرداخت و گفت:دزفول معروف به مقاومت و ایستادگی است و دارای زمین حاصلخیز و . . . شد در هفته آینده 100 میلیارد ریال برای احیاء کارخانه قند دزفول اختصاص یابد تا کشاورزان منطقه محصول چغندرقند خود را در . . .

20:12 - 1396/01/16
فاز نخست بزرگترین کارخانه فولاد شمال خوزستان در دزفول افتتاح شد

با حضور معاون اول رئیس جمهوری/

فاز نخست بزرگترین کارخانه فولاد شمال خوزستان در دزفول افتتاح شد

عصر چهارشنبه برای افتتاح چند طرح صنعتی و کشاورزی وارد دزفول شد.به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری پس از افتتاح کارخانه . . . جهانگیری پس از افتتاح کارخانه روغن کشی و کارخانه کمپوست در دزفول از خط تولید فولاد در بزرگترین واحد صنعتی در شمال استان . . . رسید.حبیب اله آصفی معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه دزفول در گفت و گو با خبرنگار ایرنا میزان سرمایه گذاری انجام . . . در زمینی به مساحت 36 هکتار در فاصله 7 کیلومتری شهرستان دزفول به سمت شوشتر و در کنار بزرگراه بندر امام - تهران احداث . . . به 39.5 میلیون تن می رسد.آصفی با بیان اینکه کارخانه فولاد دزفول در خاورمیانه بی نظیر و تنها سه کارخانه مشابه آن در . . .

18:12 - 1396/01/16
کارخانه تولید کمپوست با حضور معاون اول رئیس جمهوری در دزفول افتتاح شد

کارخانه تولید کمپوست با حضور معاون اول رئیس جمهوری در دزفول افتتاح شد

آلی و غنی شده با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی در دزفول راه اندازی شده است.غلامعلی اسلامی زاده مدیر عامل و . . . مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز ( قارچ دزفول) گفت:پسماند کمپوست پس از برداشت محصول قارچ خوراکی به . . . رئیس جمهوری روز چهارشنبه برای سفری 2 روزه از طریق فرودگاه دزفول وارد استان خوزستان شد.6068/7278/6064خبرنگاران:رقیه . . .

18:0 - 1396/01/16
افتتاح کارخانه تولید روغن خوراکی در دزفول با حضور جهانگیری

افتتاح کارخانه تولید روغن خوراکی در دزفول با حضور جهانگیری

نفر است. شرکت فربست تولید کننده روغن خوراکی در شهرک صنعتی دزفول واقع شده که با حضور معاون اول رئییس جمهوری و وزیر صنعت . . . و تجارت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی عصر چهارشنبه وارد دزفول در استان خوزستان شدند. به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری . . . در سفر به خوزستان چند طرح را در شهرستان های اهواز، دزفول و اندیکا بهره برداری می کند. بازدید از کانون های گرد و . . .

16:5 - 1396/01/16
آسیاب های آبی دزفول از قدیمی ترین سازه آبی جهان

آسیاب های آبی دزفول از قدیمی ترین سازه آبی جهان

به گزارش ایرنا با تلاش اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و نیز شهرداری دزفول بخشی از آسیاب های آبی دزفول واقع در بستر رودخانه دز در . . . دستی و گردشگری و نیز شهرداری دزفول بخشی از آسیاب های آبی دزفول واقع در بستر رودخانه دز در این شهر به موزه آب تبدیل . . . گردشگران از جمله میهمانان نوروزی است. نخستین آسیاب آبی دزفول در دوره ساسانی بنا شده که استفاده از آنها برای آرد . . . و اقتصاد این شهر را رونق بخشیده بود. تعداد آسیاب های آبی دزفول بین 50 تا 60 حلقه هستند که برخی از این آسیاب ها در . . . پل قدیم ، پل جدید ، و برخی در محدوده 'علی کله' دزفول واقع شده اند که به دلیل طغیان رودخانه و قرار گرفتن در . . .

17:6 - 1396/01/12
محسن رضایی:کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است

محسن رضایی:کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است

رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه ثارالله دزفول افزود:باید انقلاب اقتصادی در کشور رخ دهد تا فساد و . . . در ادامه با گرامیداشت سالروز عملیات فتح المبین افزود: دزفول با تقدیم عالم بزرگوار و مجاهد علمی آیت الله انصاری و . . . اسلام وارد شد نقش موثری در اسلام ناب محمدی داشت.وی افزود:دزفول در تحقق اسلام ناب ، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز نقش . . . درخشانی در دفاع مقدس دارد .وی به سابقه تاریخی مردم دزفول و لبیک مردم در شرایط کنونی نیز اشاره کرد و گفت:امروز . . .

19:24 - 1396/01/04
صفحه 1 از 6 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6