ثبت ملی پنج اختراع جدید توسط دانشجویان دزفول

ثبت ملی پنج اختراع جدید توسط دانشجویان دزفول

و مرتضی اسکندری و محمد احمدی سیاه پوش از دانشگاه آزاد دزفول موفق به ثبت اختراع ها شدند. یاسین چمایی نژاد یکی از . . . یاسین چمایی نژاد یکی از دانشجویان مخترع دانشگاه جندی شاپور دزفول روز چهارشنبه در این خصوص به ایرنا گفت:این طرح ها و . . . کرد. دانشجویان دانشگاه‌های صنعتی جند‌ی‌شاپور و آزاد اسلامی دزفول در بیست‌وهشتمین دوره مسابقات و نمایشگاه بین‌المللی . . . مالزی (آیتکس 2017) موفق به کسب چندین نشان شدند. این مخترع دزفولی گفت:در این مسابقات که در مالزی برگزار شد مخترعان 20 . . . حسین اسدی ذاکر مسئول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول در این باره به خبرنگار ایرنا گفت: مرتضی اسکندری دانش . . .

14:40 - 1396/03/03
معرفی 2 رقم جدید بذر ذرت در دزفول

معرفی 2 رقم جدید بذر ذرت در دزفول

عضو هیات علمی و مسئول بخش تحقیقات ،اصلاح وتهیه بذر مرکز تحقیقات کشاورزی صفی آباد دزفول که کار تحقیقاتی و اصلاح بذر ذرت برای تولید ارقام . . . می شود ضمن اینکه والدین این بذر در مرکز تحقیقات کشاورزی دزفول اصلاح شده و امکان تولید این بذر در این مرکز وجود دارد . . . ،خانم قاسمی ایلامی از ایلام ،رنجبر از مرکز تحقیقات کشاورزی دزفول و سایر همکاران در شوشتر، شوش، بهبهان، و دزفول است که . . . کشاورزی دزفول و سایر همکاران در شوشتر، شوش، بهبهان، و دزفول است که در زمینه سازگاری این رقم و مقایسه با رقم شاهد . . .

12:59 - 1396/03/02
شعب اخذ رای در دزفول با کمبود تعرفه مواجه شدند

روز درخشش ملت؛

شعب اخذ رای در دزفول با کمبود تعرفه مواجه شدند

مخابره خبر بیش از 60 هزار برگ تعرفه رای در شعب اخذ رای دزفول مصرف شده است.وی افزود: تعرفه مورد نیاز شعب اخذ رای از . . . ستاد انتخابات استان خوزستان تامین شده و در حال انتقال به دزفول برای توزیع در شعب اخذ رای است.رئیس ستاد انتخابات . . . برای توزیع در شعب اخذ رای است.رئیس ستاد انتخابات شهرستان دزفول اظهار کرد:علاوه بر تعدادی از شعب اخذ رای در دزفول ، در . . . شهرستان دزفول اظهار کرد:علاوه بر تعدادی از شعب اخذ رای در دزفول ، در بخش های سردشت و شهیون نیز با کمبود تعرفه مواجه . . . با وجود گرمای هواهمچنان تمام 357 شعبه اخذ رای در شهرستان دزفول شاهد حضور پر شور مردم در پای صندوق های اخذ رای . . .

17:44 - 1396/02/29
نماینده ولی فقیه در لرستان: رای مردم قدرت آفرین و امید بخش است

روز درخشش ملت؛

نماینده ولی فقیه در لرستان: رای مردم قدرت آفرین و امید بخش است

و ایثارگران مایه افتخار و سربلندی است؛ اگر امدادهای الهی نبود با آن همه موانع و تجهیزات سنگین دشمن فتح خرمشهر امکان پذیر نبود.آیت الله میرعمادی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به سالروز مقاومت مردم دزفول در چهارم خرداد گفت: 176 موشک و بیش از 2 هزار و 500 گلوله به این شهر اصابت شد اما مردم تسلیم نشدند و در چنین شرایطی روحیه مقاومت و استقامت خود را حفظ کردند.وی افزود: در سایه همین روحیه مقاومت، . . .

15:22 - 1396/02/29
ضریب خوداتکایی کشور در تولید شکر به 75 درصد رسید

مجری طرح چغندرقند وزارت جهاد کشاورزی:

ضریب خوداتکایی کشور در تولید شکر به 75 درصد رسید

از کشاورزان خوزستان حمایت شود لذا حل مشکلات کارخانه قند دزفول در دستور کار قرار گرفته است .وی بیان کرد :در استان . . . است .وی بیان کرد :در استان خوزستان 2 کارخانه قند اهواز و دزفول را داریم که حل مشکل کارخانه قند دزفول در شمال خوزستان . . . کارخانه قند اهواز و دزفول را داریم که حل مشکل کارخانه قند دزفول در شمال خوزستان به صورت جدی از سوی سازمان گسترش در دست . . . می کند که امیداریم این هزینه ها با فعالیت مجدد کارخانه قند دزفول از دوش کشاورزان برداشته شود تا کشاورزان با میل بیشتری . . . چغندرقند وزارت جهاد کشاورزی ضمن بازدید از مزارع چغندرقند دزفول گفت: محصول چغندر قند تولید دزفول قابل رقابت با محصول . . .

21:6 - 1396/02/26
بانوی دزفولی تمام اموال خود را برای ساخت مدرسه اهدا کرد

بانوی دزفولی تمام اموال خود را برای ساخت مدرسه اهدا کرد

همچنین منزل مسکونی خود به مساحت 175 مترمربع در مرکز شهر دزفول را برای ساخت مدرسه اهدا کرد. وی ضمن تقدیر از اقدام این . . . مدرسه اهدا کرد. وی ضمن تقدیر از اقدام این بانوی نیکوکار دزفولی گفت:ارزش مالی این املاک و زیور آلات اهدایی هنوز . . . اهدایی هنوز برآورد نشده است. رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز دزفول همچنین افزود: با برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه . . . افزود: با برگزاری نوزدهمین جشنواره خیرین مدرسه ساز در دزفول که با رویکرد مشارکت در ایمن سازی مدارس برگزار شد علاوه . . . برگزار شد علاوه بر کمک های نقدی قابل توجه از سوی خیرین دزفول ، یک فرد خیر هزینه 20 میلیارد ریالی بازسازی یک واحد . . .

13:17 - 1396/02/24
اعضای باند سرقت از اماکن زیارتی دزفول دستگیر شدند

اعضای باند سرقت از اماکن زیارتی دزفول دستگیر شدند

اواسط فروردین ماه امسال بقعه متبرک محمدابن جعفرطیار (ع) که در فاصله پنج کیلومتری شهر دزفول و در روستای بن جعفر واقع شده شبانه مورد سرقت تعدادی . . . ریال وجه نقد از بقعه متبرک حضرت محمدبن جعفر طیار (ع) دزفول در اوایل امسال با توجه به حساسیت موضوع و تحت تاثیر . . . مسئولان پرونده به طور ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی دزفول قرار گرفت. این مقام انتظامی افزود:ماموران پلیس با . . . قضایی شدند. بقعه محمدابن جعفر طیار(ع) در پنج کیلومتری شهر دزفول از جمله مکان های زیارتی و جاذبه های گردشگری مذهبی . . .

16:38 - 1396/02/20
گردشگر سهل انگار سه هکتار از مراتع منطقه حفاظت شده دزفول را آتش زد

گردشگر سهل انگار سه هکتار از مراتع منطقه حفاظت شده دزفول را آتش زد

فرهاد قلی نژاد روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود:بی احتیاطی یک گردشگر در افروختن آتش در منطقه قلعه شاداب دزفول موجب سرایت آتش به مراتع منطقه شد و نابودی حدود سه هکتار از مراتع را به دنبال داشت. وی با بیان . . . و با کمک افراد محلی و جنگلبانان منابع طبیعی اقدام به مهار آتش کردند. منطقه شکار ممنوع قلعه شاداب دزفول با مساحت پنج هزار و 700 هکتار در شمال خوزستان واقع شده و زیستگاه انواع گونه های حیات وحش است. . . .

17:29 - 1396/02/12
قتل چوپان دزفولی بر سر چرای دام

قتل چوپان دزفولی بر سر چرای دام

به گزارش ایرنا فرمانده انتظامی دزفول روز دوشنبه در تشریح این حادثه گفت: در پی اعلام درگیری . . . این حادثه گفت: در پی اعلام درگیری مسلحانه در حاشیه شهر دزفول ماموران پلیس و امدادی به محل حادثه اعزام شدند. سرهنگ . . . گذشته نیز اختلاف ملکی بر سر زمین کشاورزی در شهر میانرود دزفول به مرگ مردی 49 ساله منجر شد. 6068/7278 / 6037خبرنگار: . . .

15:22 - 1396/01/21
یک بنای قاجاری دردزفول به‌طورکامل تخریب شد

یک بنای قاجاری دردزفول به‌طورکامل تخریب شد

سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول روز یکشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: مقررات خاصی برای . . . خاصی برای شهرهای دارای بافت قدیم در کشور وجود دارد و شهر دزفول با وجود آثار تاریخی فراوان یکی از شاخصه های آجرکاری . . . اله آریایی افزود: انجام هرگونه فعالیت عمرانی در بافت قدیم دزفول منوط به کسب اجازه کتبی از سازمان میراث فرهنگی است. وی . . . شده بود. سرپرست اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری دزفول اضافه کرد:حدود 80 درصد از بافت قدیم دزفول در محله قلعه . . . دستی و گردشگری دزفول اضافه کرد:حدود 80 درصد از بافت قدیم دزفول در محله قلعه واقع شده و این محله تاریخی حریم و چشمه . . .

15:28 - 1396/01/20
معاون اول رئیس جمهوری:عملکرد اقتصادی کشور در سال 95 بسیار درخشان بود

معاون اول رئیس جمهوری:عملکرد اقتصادی کشور در سال 95 بسیار درخشان بود

در آئین افتتاح فاز نخست مجتمع فولاد روهینا جنوب در دزفول افزود: یکی از مهمترین مسایل و اولویت های کشور که مورد . . . ها باید میدان دار و محور اصلی اقتصاد مقاومتی باشد گفت:در دزفول بخش خصوصی کارخانه فولاد ،روغن کشی و قارچ را با تلاش . . . بودن است .معاون اول رئیس جمهوری به بیان ظرفیت های شهرستان دزفول پرداخت و گفت:دزفول معروف به مقاومت و ایستادگی است و . . . رئیس جمهوری به بیان ظرفیت های شهرستان دزفول پرداخت و گفت:دزفول معروف به مقاومت و ایستادگی است و دارای زمین حاصلخیز و . . . شد در هفته آینده 100 میلیارد ریال برای احیاء کارخانه قند دزفول اختصاص یابد تا کشاورزان منطقه محصول چغندرقند خود را در . . .

20:12 - 1396/01/16
فاز نخست بزرگترین کارخانه فولاد شمال خوزستان در دزفول افتتاح شد

با حضور معاون اول رئیس جمهوری/

فاز نخست بزرگترین کارخانه فولاد شمال خوزستان در دزفول افتتاح شد

عصر چهارشنبه برای افتتاح چند طرح صنعتی و کشاورزی وارد دزفول شد.به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری پس از افتتاح کارخانه . . . جهانگیری پس از افتتاح کارخانه روغن کشی و کارخانه کمپوست در دزفول از خط تولید فولاد در بزرگترین واحد صنعتی در شمال استان . . . رسید.حبیب اله آصفی معاون استاندار خوزستان و فرماندار ویژه دزفول در گفت و گو با خبرنگار ایرنا میزان سرمایه گذاری انجام . . . در زمینی به مساحت 36 هکتار در فاصله 7 کیلومتری شهرستان دزفول به سمت شوشتر و در کنار بزرگراه بندر امام - تهران احداث . . . به 39.5 میلیون تن می رسد.آصفی با بیان اینکه کارخانه فولاد دزفول در خاورمیانه بی نظیر و تنها سه کارخانه مشابه آن در . . .

18:12 - 1396/01/16
کارخانه تولید کمپوست با حضور معاون اول رئیس جمهوری در دزفول افتتاح شد

کارخانه تولید کمپوست با حضور معاون اول رئیس جمهوری در دزفول افتتاح شد

آلی و غنی شده با سرمایه گذاری بخش خصوصی و تسهیلات بانکی در دزفول راه اندازی شده است.غلامعلی اسلامی زاده مدیر عامل و . . . مدیر عامل و رئیس هیات مدیره شرکت کشاورزی جلگه دز ( قارچ دزفول) گفت:پسماند کمپوست پس از برداشت محصول قارچ خوراکی به . . . رئیس جمهوری روز چهارشنبه برای سفری 2 روزه از طریق فرودگاه دزفول وارد استان خوزستان شد.6068/7278/6064خبرنگاران:رقیه . . .

18:0 - 1396/01/16
افتتاح کارخانه تولید روغن خوراکی در دزفول با حضور جهانگیری

افتتاح کارخانه تولید روغن خوراکی در دزفول با حضور جهانگیری

نفر است. شرکت فربست تولید کننده روغن خوراکی در شهرک صنعتی دزفول واقع شده که با حضور معاون اول رئییس جمهوری و وزیر صنعت . . . و تجارت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی عصر چهارشنبه وارد دزفول در استان خوزستان شدند. به گزارش ایرنا اسحاق جهانگیری . . . در سفر به خوزستان چند طرح را در شهرستان های اهواز، دزفول و اندیکا بهره برداری می کند. بازدید از کانون های گرد و . . .

16:5 - 1396/01/16
آسیاب های آبی دزفول از قدیمی ترین سازه آبی جهان

آسیاب های آبی دزفول از قدیمی ترین سازه آبی جهان

به گزارش ایرنا با تلاش اداره میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری و نیز شهرداری دزفول بخشی از آسیاب های آبی دزفول واقع در بستر رودخانه دز در . . . دستی و گردشگری و نیز شهرداری دزفول بخشی از آسیاب های آبی دزفول واقع در بستر رودخانه دز در این شهر به موزه آب تبدیل . . . گردشگران از جمله میهمانان نوروزی است. نخستین آسیاب آبی دزفول در دوره ساسانی بنا شده که استفاده از آنها برای آرد . . . و اقتصاد این شهر را رونق بخشیده بود. تعداد آسیاب های آبی دزفول بین 50 تا 60 حلقه هستند که برخی از این آسیاب ها در . . . پل قدیم ، پل جدید ، و برخی در محدوده 'علی کله' دزفول واقع شده اند که به دلیل طغیان رودخانه و قرار گرفتن در . . .

17:6 - 1396/01/12
محسن رضایی:کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است

محسن رضایی:کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است

رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه ثارالله دزفول افزود:باید انقلاب اقتصادی در کشور رخ دهد تا فساد و . . . در ادامه با گرامیداشت سالروز عملیات فتح المبین افزود: دزفول با تقدیم عالم بزرگوار و مجاهد علمی آیت الله انصاری و . . . اسلام وارد شد نقش موثری در اسلام ناب محمدی داشت.وی افزود:دزفول در تحقق اسلام ناب ، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز نقش . . . درخشانی در دفاع مقدس دارد .وی به سابقه تاریخی مردم دزفول و لبیک مردم در شرایط کنونی نیز اشاره کرد و گفت:امروز . . .

19:24 - 1396/01/04
اسکان اضطراری مسافران نوروزی در شمال خوزستان

اسکان اضطراری مسافران نوروزی در شمال خوزستان

پنجشنبه در شمال استان خوزستان آغاز شده همچنان در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک ادامه دارد.بارندگی در دزفول در عصر . . . در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک ادامه دارد.بارندگی در دزفول در عصر روز جمعه به صورت رگباری و با شدت بیشتری آغاز . . . رگباری و با شدت بیشتری آغاز شده است.رئیس جمعیت هلال احمر دزفول روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در پی . . . گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در پی بارندگی پنجشنبه شب در دزفول دهها خانواده و مسافر نوروزی که در بوستان های شهری چادر . . . مسافران نوروزی در محل های سرپوشیده اضطراری جمعیت هلال احمر دزفول اسکان داده شدند.وی با اشاره به اسکان تعدادی از مسافران . . .

19:19 - 1396/01/04
آمادگی یادمان های ارتش برای بازدید راهیان نور در خوزستان

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:

آمادگی یادمان های ارتش برای بازدید راهیان نور در خوزستان

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم روز شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول به خبرنگار ایرنا افزود: سه یادمان ارتش شامل رمضان ، دهلاویه و چذابه در خوزستان مسیر تردد . . . بر اینها نمایشگاه نیروی دریایی در محل پایگاه دریایی خرمشهر ، نمایشگاه هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول و نمایشگاه پدافند هوایی در اهواز همچنین نمایشگاهی در ایستگاه آب تیمور در جاده اهواز - خرمشهر . . .

20:37 - 1395/12/28
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:راهیان نور ،حرکتی ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس است

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:راهیان نور ،حرکتی ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس است

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با تاکید بر ضرورت انتقال ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس به . . . راهیان نور نیروی هوایی روز شنبه در پایگاه چهارم شکاری دزفول افتتاح شد. این نمایشگاه از 30 اسفند ماه تا 11 فروردین . . . نفر از نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول دیدن کردند. دزفول در شمال خوزستان همه ساله در ایام . . . هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول دیدن کردند. دزفول در شمال خوزستان همه ساله در ایام نوروز میزبان مسافران . . .

18:54 - 1395/12/28
نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول بر پا شد

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول بر پا شد

به گزارش ایرنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول در آئین افتتاح این نمایشگاه به تشریح نقش نیروی هوایی . . . برپایی نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول را فرصتی برای نمایش توان و اقتدار نیروی هوایی دانست و . . . مسافران نوروزی قرار می گیرد. در نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول علاوه بر نمایش هواپیماهای جنگنده و شکاری انواع تجهیزات . . . تجهیزات هوایی ، نظامی و فرهنگی به نمایش در آمده است. شهر دزفول پایتخت مقاومت ایران در ایام نوروز پذیرای مسافران . . . نوروزی و راهیان نور از سراسر کشور است. پایگاه چهارم شکاری دزفول با اجرای یک هزار و 515 سورتی پرواز برون مرزی در دوران . . .

14:16 - 1395/12/28
انتقال پیکرهای مطهر 165شهید دفاع مقدس به دزفول

انتقال پیکرهای مطهر 165شهید دفاع مقدس به دزفول

در جنوب غربی خوزستان وارد میهن اسلامی شد و عصر امروز به دزفول انتقال یافت. کاروان حامل پیکرهای پاک این شهدا بر روی . . . شهدا بر روی چهار دستگاه تریلر در بدو ورود به شهر شهید پرور دزفول با ازدحام مردم استقبال کننده روبرو شد. مردم دزفول که . . . پرور دزفول با ازدحام مردم استقبال کننده روبرو شد. مردم دزفول که خود 2 هزار و 600 شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند . . . پیکرهای این شهدا پس از عبور از خیابان امام خمینی (ره) دزفول و حرکت به سمت آستان متبرک حضرت سبزقبا (ع) درمیان . . . متبرک حضرت سبزقبا (ع) درمیان استقبال باشکوه مردم ولایتمدار دزفول تا حسینیه ثارا... این شهر تشییع، و آئین شبی با شهدا در . . .

22:17 - 1395/12/22
بانوی نیکوکار دزفولی پایگاه اورژانس ساخت

بانوی نیکوکار دزفولی پایگاه اورژانس ساخت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تجلیل از . . . نقش مهمی در امداد رسانی به مصدومان حوادث جاده ای در جاده دزفول - شمس آباد دارد در زمینی به مساحت 270 متر مربع ساخته . . . از خیرین حوزه سلامت که همواره یاریگر دانشگاه علوم پزشکی دزفول در زمینه ساخت بیمارستان ، مراکز بهداشتی و درمانی و نیز . . . شهرداری شمس آباد اهدا شده است. مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دزفول نیز با بیان اینکه خیرین این شهرستان امسال تاکنون 32 . . . کرده اند گفت:هشت طرح در حوزه سلامت امسال به همت خیرین دزفول به بهره برداری رسید که شامل سه پایگاه اورژانس جاده ای . . .

15:59 - 1395/12/21
راه اندازی نخستین یگان پهپادی امداد هلال احمر کشور در دزفول

راه اندازی نخستین یگان پهپادی امداد هلال احمر کشور در دزفول

رودخانه دز در پایگاه امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر دزفول برگزار شد با بیان اینکه اینک بیش از 10 هزار کاربر . . . نخستین یگان پهپادی امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در دزفول گفت:در نخستین گام حدود 100 داوطلب کاربر پهپاد برای . . . در نخستین یگان پهپادی امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در دزفول شناسایی شده و 30 کاربر نیز برای کمک در مواقع امداد و . . . مواقع امداد و نجات ساماندهی شده اند. رئیس جمعیت هلال احمر دزفول نیز در این آئین، تجهیز هلال احمر به امکانات روز امدادی . . . و سایر حوادث را مهم و ضروری دانست و گفت: جمعیت هلال احمر دزفول با جذب جوانان نخبه و مبتکر ، طرح استفاده از پهپاد در . . .

15:49 - 1395/12/16
تشییع پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام در دزفول و اندیمشک

تشییع پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام در دزفول و اندیمشک

دفاع مقدس صبح روز چهارشنبه در محل آستان متبرک بن جعفر(ع) دزفول با حضور خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار . . . شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) دزفول به سمت آموزشگاه نظامی سردار شهید مهدی باکری دزفول . . . دزفول به سمت آموزشگاه نظامی سردار شهید مهدی باکری دزفول تشییع و در نمازخانه این یگان نظامی به خاک سپرده می . . . آئین شبی با شهدا چهارشنبه شب در مسجد امام سجاد (ع) دزفول با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.در اندیمشک نیز . . .

17:18 - 1395/12/11
کوهنوردان سرگردان در منطقه کوهستانی سردشت دزفول پیدا شدند

کوهنوردان سرگردان در منطقه کوهستانی سردشت دزفول پیدا شدند

به گزارش ایرنا ، قطع ارتباط تلفنی یک گروه کوهنورد که روز جمعه به منطقه کوهستانی شمال دزفول صعود کرده بودند موجب نگرانی شده بود. غلامحسین حسن پور . . . شده بود. غلامحسین حسن پور از امدادگران جمعیت هلال احمر دزفول که عصر روز شنبه به همراه یک تیم امداد و نجات به منطقه . . . یکی از مناطق کوهستانی بعد از کوه هفت تنان در بخش سردشت ، دزفول را ترک کرده بودند در برنامه ریزی برای صعود از نظر . . . کامل در روستای کارنج مشاهده شده و در حال انتقال به شهر دزفول می باشند. حسن پور افزود: مقصد این کوهنوردان روستایی . . . سردشت بوده که بدلیل آنتن ندادن تلفن همراه ، ارتباط آنها با دزفول قطع شده و امکان تماس با آنها نبود. وی به کوهنوردان و . . .

21:50 - 1395/12/07
دکتر ولایتی: توسعه و رشد علمی کشور در دوران پس از انقلاب شتاب چشمگیری داشته است

دکتر ولایتی: توسعه و رشد علمی کشور در دوران پس از انقلاب شتاب چشمگیری داشته است

جندی شاپور در محل سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود: در ایران علم بسیار گسترش یافته و این رشد علمی . . . همچنان ظرفیت پیشرفت علمی دارد و در استان خوزستان و شهرستان دزفول نیز ظرفیت های ارزشمند علمی وجود دارد که باید از آنها . . . اهمیت و ضرورت برگزاری اولین کنگره بین المللی جندی شاپور در دزفول گفت:جندی شاپور با سابقه درخشان علمی بیانگر تاریخ تمدن . . . تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تشریح ظرفیت های دزفول گفت: دزفول همچون ستاره ای در خوزستان می درخشد، آیت . . . عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تشریح ظرفیت های دزفول گفت: دزفول همچون ستاره ای در خوزستان می درخشد، آیت الله مرتضی . . .

0:55 - 1395/12/05
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:ایران سهم 1،5درصدی در تولید علم در جهان دارد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:ایران سهم 1،5درصدی در تولید علم در جهان دارد

به گزارش ایرنا محمدرضا مخبر دزفولی در دومین روز از کنگره جندی شاپور در سرسرای آمفی تئاتر . . . جندی شاپور در سرسرای آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به اینکه نهضت تولید علم از دو دهه پیش در کشور . . . و موفقیت های بسیاری در سطح بین جهانی کسب کرده اند.مخبر دزفولی با بیان اینکه برای ساخت تمدن زمان بیشتری نیاز است . . . نداشت و این نظام طبقاتی در جندی شاپور به هم می خورد. مخبردزفولی با تاکید بر اینکه یک دانشگاه جامعه شناسانه باعث رواج . . . و یا ناقص مانده و یا در سینه دانشمندان حبس شده است. مخبر دزفولی افزود: اهتمام مسئولان و حاکمان در عمق بخشیدن به این . . .

15:9 - 1395/12/04
زمینه احیای دانشگاه باستانی جندی شاپور در خوزستان فراهم شود

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور:

زمینه احیای دانشگاه باستانی جندی شاپور در خوزستان فراهم شود

کشوری و استانی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد،‌ دزفول را شهر فرهنگ و دانش معرفی کرد و گفت: . . . سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد،‌ دزفول را شهر فرهنگ و دانش معرفی کرد و گفت: برگزاری کنگره . . . ارزش بین المللی دارد.وی گفت: سابقه 1800 ساله جندی شاپور دزفول علاوه بر هویت بخشی برای دانشجویان موجب اعتماد به نفس . . . تهاجم فرهنگی نیاز به احراز هویت است که دانشگاه جندی شاپور دزفول با 1800 سال سابقه علمی می تواند در عین هویت بخشی علمی . . . از میراث فرهنگی کشور برداریم.کنگره بین المللی جندی شاپور دزفول از امروز به مدت 2 روز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و . . .

23:29 - 1395/12/03
رشد علمی کشور با رویکرد جدیدی شتاب گرفته است

معاون وزیر علوم:

رشد علمی کشور با رویکرد جدیدی شتاب گرفته است

به گزارش ایرنا سیدضیاء هاشمی که امروز سخنران نخستین کنگره بین المللی جندی شاپور در دزفول بود، افزود: رشد علمی کشور از سال 2014 میلادی روند رو به رشد جدیدی را بدست آورد که این رشد . . . چند قرن محدود است.وی ایران زمین را مهد دانشگاه و رشد علمی و فرهنگی دانست و گفت:دانشگاه جندی شاپور دزفول از 1800 سال پیش و 800 سال پیشتر از قدیمی ترین دانشگاه اروپا به میزبانی دانشجویان و اساتید از . . .

21:29 - 1395/12/03
مرکز تحقیقات جندی شاپور در دزفول راه اندازی می شود

وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری:

مرکز تحقیقات جندی شاپور در دزفول راه اندازی می شود

برگزاری کنگره بین المللی جندی شاپور در جمع خبرنگاران در دزفول افزود: در راستای کاوش های باستانی در جندی شاپور . . . به جهانیان خواهد کرد.وی اظهار کرد: دانشگاه جندی شاپور دزفول در قرن سوم میلادی (سال 271 ) تاسیس شده و در کنار آن . . . دانشگاه های کشورمان قرار گیرد ، گفت: دانشگاه جندی شاپور دزفول دانشگاه جامعی بوده که دانشجویان ایرانی و سایر کشورهای . . . های آن زمان ایجاد کرده بود.فرهادی گفت: دانشگاه جندی شاپور دزفول مادر دانشگاه های جهان است و باید الگوی دانشگاه ها قرار . . . مطرح شود.وی ابراز امیدواری کرد دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول دنباله رو دانشگاه باستانی جندی شاپور باشد و لذا در . . .

20:35 - 1395/12/03
صفحه 1 از 7 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7