لغو پروازهای زاگرس از دزفول تا 8 بهمن

لغو پروازهای زاگرس از دزفول تا 8 بهمن

نامه ای اعلام کرد کلیه پروازهای این هواپیمایی از فرودگاه دزفول به تهران و بالعکس از دوم بهمن تا هشتم بهمن ماه لغو شده . . . وی گفت: نخستین پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس در حالی 30 دی از دزفول به تهران انجام شد که به دلیل معرفی نشدن نماینده این . . . به دلیل معرفی نشدن نماینده این شرکت هواپیمایی در فرودگاه دزفول مشکلاتی به وجود آمد. بخشی با تائید اینکه بی نظمی اخیر . . . اخیر در پروازهای این شرکت هواپیمایی ارتباطی با فرودگاه دزفول ندارد گفت: در پرواز روز پنجشنبه هواپیمایی زاگرس که . . . روز پنجشنبه هواپیمایی زاگرس که نخستین پرواز این شرکت از دزفول به تهران بود 6 نفر بلیت تهیه کرده بودند ولی به دلیل . . .

13:25 - 1395/11/02
سرگردانی مسافران زاگرس درفرودگاه دزفول

سرگردانی مسافران زاگرس درفرودگاه دزفول

نماینده فرمانداری دزفول در فرودگاه این شهر در گفت وگو با ایرنا با انتقاد از بی . . . از حوالی ساعت پنج بامداد در مقابل در بسته پایانه فرودگاه دزفول اظهار کرد: شرکت هواپیمایی زاگرس که از هفته گذشته . . . زاگرس که از هفته گذشته پروازهای خود را در مسیر تهران به دزفول و بالعکس برقرار کرده از نخستین روزهای فعالیت به دلیل . . . وی همچنین از دایر نشدن دفتر نمایندگی شرکت زاگرس در فرودگاه دزفول انتقاد کرد و گفت: این امر موجب شده تا در مواقعی که . . . پرواز هواپیمایی زاگرس که از بسته بودن در پایانه فرودگاه دزفول انتقاد داشتند گفت:متاسفانه به دلیل بسته بودن پایانه . . .

10:16 - 1395/11/02
آتش سوزی در نمایندگی شرکت سایپا در دزفول

آتش سوزی در نمایندگی شرکت سایپا در دزفول

به گزارش ایرنا از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، این آتش سوزی ساعت 21:20 دقیقه جمعه شب از طریق سامانه . . . داده شد و در پی آن یک گروه از ایستگاه عملیاتی شماره یک دزفول به محل اعزام شدند.به گفته فرمانده عملیات سازمان آتش . . . به محل اعزام شدند.به گفته فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی دزفول در این حادثه که علت آن در دست بررسی است، یکدستگاه . . . است، یکدستگاه خودروی وانت نیسان در محل نمایندگی سایپا در دزفول دچار آتش سوزی شده بود که با سرعت عمل ماموران آتش نشان . . . شرکت سایپا در ابتدای جاده شوشتر و مجتمع صنعتی شماره 2 دزفول رخ داد.وی افزود: یک دستگاه وانت نیسان پارک کرده در این . . .

22:50 - 1395/11/01
یافته های جدید از کاوش در جندی شاپور دزفول

یافته های جدید از کاوش در جندی شاپور دزفول

نخستین کاوش باستان شناسان ایرانی در محوطه باستانی جندی شاپور دزفول از سوی پژوهشگاه باستان شناسی سازمان میراث فرهنگی ، . . . باستانی جندی شاپور با 800 هکتار وسعت در 12 کیلومتری شهر دزفول در مجاورت روستای اسلام آباد واقع است. نخستین دانشگاه . . . دانشگاه جندی شاپور واقع در محوطه باستانی شهر جندی شاپور دزفول که اکنون تنها بقایایی از آن برجا مانده، نخستین مرکز . . . ملی به ثبت رسید. کنگره بین المللی جندی شاپور بهمن امسال در دزفول برگزار می شود. دزفول دارای آثار ارزشمند باستانی از . . . بین المللی جندی شاپور بهمن امسال در دزفول برگزار می شود. دزفول دارای آثار ارزشمند باستانی از دوره های مختلف تاریخ . . .

10:58 - 1395/10/28
انفجار شی مشکوک در دزفول یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت

انفجار شی مشکوک در دزفول یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت

شب و حوالی ساعت 19:30 دقیقه در کوی پیام نور در حاشیه شهر دزفول و در یک انبار ضایعات فلزی رخ داده است. نیروی انتظامی . . . دزفول و در یک انبار ضایعات فلزی رخ داده است. نیروی انتظامی دزفول وقوع این انفجار و کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن 2 نفر . . . 2 مصدوم این حادثه برای درمان به بیمارستان آیت الله نبوی دزفول منتقل شدند. اطلاعی از وضعیت جسمی مصدومان این انفجار تا . . .

20:58 - 1395/10/26
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:رویکرد این سازمان پیشگیری فراکیفری است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:رویکرد این سازمان پیشگیری فراکیفری است

حجت الاسلام شکراله بهرامی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در دزفول و در حاشیه بازدید از دادسرای نظامی این شهرستان با بیان . . . نیرو روبه رو است. وی همچنین پس از بازدید از دادسرای نظامی دزفول اظهارکرد: در استان خوزستان و دزفول نیز سازمان قضایی . . . بازدید از دادسرای نظامی دزفول اظهارکرد: در استان خوزستان و دزفول نیز سازمان قضایی نیروهای مسلح کمبود نیرو دارد و . . .

12:49 - 1395/10/26
دستگیری 2 دختر موتور سوار در دزفول

دستگیری 2 دختر موتور سوار در دزفول

می کردند، در بوستان جنگلی لاله در ابتدای جاده بخش سردشت دزفول موتورسواری می کردند.سرهنگ علی الهامی چهارشنبه شب در . . . امنیت اخلاقی و مقابله با بی نظمی و ناهنجاری ها در جاده دزفول به سردشت حضور داشتند، افزود: در این بین 2 دختر هنجار . . . بین 2 دختر هنجار شکن از نبود نیروی انتظامی در بوستان جنگلی دزفول سوء استفاده کرده و در اقدامی ناپسند و مخالف با ارزش . . .

0:0 - 1395/10/23
دانش آموختگی جمعی از خلبانان F5 پایگاه وحدتی دزفول

باحضور فرمانده نیروی هوایی/

دانش آموختگی جمعی از خلبانان F5 پایگاه وحدتی دزفول

دزفول - ایرنا - با حضور امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران جشن دانش آموختگی جمعی از خلبانان F5 پایگاه وحدتی دزفول برگزار شد.

15:10 - 1395/10/19
خلبانان F5 پایگاه وحدتی دزفول فارغ التحصیل شدند

با حضور فرمانده نیروی هوایی ارتش؛

خلبانان F5 پایگاه وحدتی دزفول فارغ التحصیل شدند

تهران - ایرنا - خلبانان F5 پایگاه وحدتی دزفول نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران صبح امروز(شنبه) با حضور امیر سرتیپ خلبان حسن شاه صفی فرمانده این نیرو فارغ التحصیل شدند.

14:49 - 1395/10/18
مشاور تغذیه برنامه جهانی غذا: هیچ محصول ارگانیکی در ایران تولید نمی شود

مشاور تغذیه برنامه جهانی غذا: هیچ محصول ارگانیکی در ایران تولید نمی شود

سالم، محیط زیست سالم' با حضور کارشناسان بهداشت حرفه ای دزفول در سرسرای اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود: با . . . بهداشت حرفه ای دزفول در سرسرای اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود: با توجه به اینکه در تولید محصول ارگانیک باید از . . . ولی مرغ ارگانیک تولید نمی شود. وی در خصوص وجود فروشگاهی در دزفول که محصولات ارگانیک به فروش می رساند نیز اظهارکرد:ممکن . . . شود. وی در خصوص کمبود ویتامین D نیز گفت:60 درصد مردم دزفول و 90 درصد مردم تهران از کمبود ویتامین D رنج می برند که . . . قرص ویتامینD مصرف کنند. معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی دزفول نیز در این نشست گفت: برای داشتن محصولی سالم ابتدا باید . . .

15:24 - 1395/10/12
مشاور وزیر کشور:شاخص های پائین برخورداری بانوان از اوقات فراغت سالم نگران کننده است

مشاور وزیر کشور:شاخص های پائین برخورداری بانوان از اوقات فراغت سالم نگران کننده است

دزفول - ایرنا - مشاور وزیر کشور در امور بانوان و مدیر کل دفتر بانوان و خانواده وزارت کشور گفت:پائین بودن شاخص های برخورداری بانوان از اوقات فراغت سالم و ایمن در کشور نگران کننده است.

19:59 - 1395/10/08
انهدام باند سوداگر مرگ در عملیات مشترک پلیس مواد مخدر دزفول واندیمشک

انهدام باند سوداگر مرگ در عملیات مشترک پلیس مواد مخدر دزفول واندیمشک

مشترک که روز یکشنبه انجام شد، یک باند سابقه دار خرید و فروش مواد مخدر متلاشی گردید.فرمانده انتظامی دزفول بیان کرد: در این عملیات 2 دستگاه خودروی پژو و یک دستگاه موتورسیکلت نیز کشف و ضبط شد.سرهنگ . . . این باند سوداگر مرگ دستگیر و تحویل مقام قضایی شدند.وی تاکید کرد:ماموران جان بر کف نیروی انتظامی دزفول با تلاش شبانه روزی خود تمام موارد ناامنی و ناهنجاری را در سطح شهرستان رصد کرده و اجازه فرصت . . .

0:6 - 1395/09/29
10هزار مدرسه در ایران فرسوده و تخریبی است

معاون وزیرآموزش و پرورش:

10هزار مدرسه در ایران فرسوده و تخریبی است

در حاشیه افتتاح مجتمع ورزشی خیرساز زنده یاد ریسمانسج در دزفول در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات و کمبود فضاهای . . . استان خوزستان به عنوان اقدامی شاخص در کشور یاد کرد و گفت:دزفول نیز شهری با خیرین بسیار است که مردم آن علاوه بر اینکه . . . ای داشته اند.رئیسی همچنین قول داد تا در سفر خود به دزفول تلاش خود را برای کاهش مدارس 2 نوبته، تامین وسایل . . .

19:39 - 1395/09/26
واحدهای آموزشی نیمه تمام با مشارکت خیرین تکمیل می شود

معاون وزیر آموزش و پرورش:

واحدهای آموزشی نیمه تمام با مشارکت خیرین تکمیل می شود

افتتاح مجتمع ورزشی خیرساز زنده یاد حاج کاظم ریسمانسج در دزفول افزود: واحدهای آموزشی نیمه تمامی که به همت خیرین تکمیل . . . به خانواده خیر مدرسه ساز ریسمانسج افزود: این خانواده خیر دزفولی تاکنون چندین واحد آموزشی و طرح ورزشی در استان های . . . تشکر کرد.رئیسی در ادامه یکی از بزرگترین ویژگی های مردم دزفول را فعالیت های خیرخواهانه در امر مدرسه سازی نام برد و . . . های خیرخواهانه در امر مدرسه سازی نام برد و گفت: مردم دزفول با وجود اینکه در هشت سال جنگ تحمیلی متحمل خسارت شدند و . . . ریال در جوار دبیرستانی به همین نام از این خانواده در جنوب دزفول ساخته شده در آیینی به مناسبت خجسته سالروز میلاد پیامبر . . .

18:59 - 1395/09/26
خانواده دزفولی 40 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع ورزشی هزینه کرد

خانواده دزفولی 40 میلیارد ریال برای ساخت مجتمع ورزشی هزینه کرد

با قرائت پیام تجلیل وزیر آموزش و پرورش از این خانواده خیر دزفولی و اهدای لوح تقدیر صبح روز جمعه افتتاح شد. مدیر کل . . . رضایی ضمن دعوت از جامعه خیر استان خوزستان و شهرستان دزفول برای کمک به رفع مشکلات و کمبودهای آموزش و پرورش استان . . . آموزش و پرورش استان خوزستان افزود: به همت این خانواده خیر دزفولی یک مجتمع آموزشی در شمال دزفول در زمینی به مساحت 12 . . . به همت این خانواده خیر دزفولی یک مجتمع آموزشی در شمال دزفول در زمینی به مساحت 12 هکتار در دست ساخت است ضمن اینکه . . .

17:25 - 1395/09/26
قتل پدر با اسلحه شکاری در میانرود دزفول

قتل پدر با اسلحه شکاری در میانرود دزفول

این حادثه که پنجشنبه شب در شهر میانرود از توابع بخش مرکزی دزفول رخ داد، پسری در پی اختلاف خانوادگی با پدر خود با اسلحه . . . شد، افزود: مصدوم این حادثه با حدود 50 سال سن به بیمارستان دزفول منتقل شد اما بر اثر شدت جراحت و خون ریزی ساعتی پیش جان . . . حوادث تلخی را در این شهرستان رقم زده است. فرمانده انتظامی دزفول افزود: متاسفانه سهولت دسترسی به اسلحه موجب شده است تا . . . نیروی انتظامی تحویل دهند. میانرود از شهرهای تابعه شهرستان دزفول است.شهریورماه پارسال نیز جوانی با حدود 25 سال سن به . . .

21:57 - 1395/09/25
اهالی 33 روستای دزفول به دلیل نداشتن جاده با احشام تردد می کنند

اهالی 33 روستای دزفول به دلیل نداشتن جاده با احشام تردد می کنند

به گزارش ایرنا حبیب الله آصفی روز دوشنبه در نشست بررسی مشکلات ارتباطات مخابراتی در دزفول افزود: شهرستان دزفول چهار هزار و 700 کیلومتر مربع وسعت . . . بررسی مشکلات ارتباطات مخابراتی در دزفول افزود: شهرستان دزفول چهار هزار و 700 کیلومتر مربع وسعت دارد که با وجود . . . مخابراتی، تصویری، برق و سایر امکانات محروم است. وی گفت: دزفول با دارا بودن رودخانه دز، زمین های حاصلخیز و وجود . . . اهالی روستاها به مرگ محکوم شدند که این خوشایند شهری مانند دزفول نیست. فرماندار دزفول با بیان اینکه 60 درصد وسعت این . . . محکوم شدند که این خوشایند شهری مانند دزفول نیست. فرماندار دزفول با بیان اینکه 60 درصد وسعت این شهرستان از نعمت مخابرات . . .

16:10 - 1395/09/22
باند آدم ربایی در دزفول متلاشی شد

باند آدم ربایی در دزفول متلاشی شد

اعضای این باند یک مرد 41 ساله را در یکی از مناطق حاشیه دزفول ربوده و متواری شدند. وی افزود: در پی این اقدام یک تیم . . . افزود: در پی این اقدام یک تیم مجرب از ماموران پلیس آگاهی دزفول برای شناسایی متهمان و آزادی فرد گروگان تشکیل شد. . . . متهمان و آزادی فرد گروگان تشکیل شد. فرمانده انتظامی دزفول ادامه داد: با توجه به شناخت کامل ماموران از محل وقوع . . . الهامی گفت: نفر سوم این باند در یکی از جاده های ورودی دزفول فرد گروگان را رها کرده و متواری شد که تحت تعقیب است. . . .

10:4 - 1395/09/21
پیکر مطهر یکی از شهدای انفجار تروریستی حله در دزفول تشییع شد

پیکر مطهر یکی از شهدای انفجار تروریستی حله در دزفول تشییع شد

به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم دزفول پیکر این شهید را از مقابل یادمان شهدای گمنام دزفول تا . . . مردم دزفول پیکر این شهید را از مقابل یادمان شهدای گمنام دزفول تا شهید آباد تشییع و به خاک سپردند.در این آیین که امام . . . تشییع و به خاک سپردند.در این آیین که امام جمعه و فرماندار دزفول و نیز فرمانده انتظامی استان خوزستان شرکت داشتند اقشار . . . بزرگداشت این شهید نیز پنجشنبه شب در مسجد امام حسن عسکری(ع) دزفول برگزار می شود.در انفجار تروریستی در حله عراق بیش از 80 . . . در حله عراق بیش از 80 زائر اربعین که سه تن از آنان دزفولی بودند به شهادت رسیدند. پیکرهای 2 شهید دزفولی این . . .

14:23 - 1395/09/18
حافظه محور بودن کنکور مغایر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

عضو کارگروه شورای عالی انقلاب فرهنگی:

حافظه محور بودن کنکور مغایر سند تحول بنیادین آموزش و پرورش است

به گزارش ایرنا غلامرضا کریمی روز چهارشنبه در همایش کنکور و دزفول در سالن اجتماعات دبیرستان استعدادهای درخشان شیخ انصاری . . . خودکشی شده است.معاون آموزش متوسطه مدیریت آموزش و پرورش دزفول نیز در این همایش گفت:هدف از برگزاری این همایش که با . . . از برگزاری این همایش که با حضور مدیران و مشاوران مدارس دزفول همراه است استفاده از خرد جمعی همکاران و آمادگی بیشتر . . . مدرسه به دانش آموزان ارائه کنند .مرتضوی به مشکلات کنکور در دزفول اشاره کرد و گفت: متاسفانه در برخی موارد از افراد بی . . .

18:22 - 1395/09/17
خشت نوشته های هشت هزار ساله چغامیش دزفول نخستین ابزار مبادله اقتصادی بشر

خشت نوشته های هشت هزار ساله چغامیش دزفول نخستین ابزار مبادله اقتصادی بشر

ایران و موسسه شرق شناسی دانشگاه شیکاگو در تپه های چغامیش دزفول کشف شدند. در این حفاری ها تعداد 264 کتیبه گل نوشته با . . . شد. سرپرست اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری دزفول روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا پیرامون این . . . و اکنون در تهران نگهداری می شوند. تپه چغامیش که در دزفول واقع شده شهری از دوران پیش از اختراع خط است. پوپک های . . . اسناد اقتصادی ایران محسوب می شود. تپه های باستانی چغامیش دزفول با قدمت پنجهزار سال پیش از میلاد گنجینه اطلاعاتی کاملی . . .

16:58 - 1395/09/14
پیکرهای مطهر 3 شهید انفجار حله عراق در دزفول و شوش تشییع شد

پیکرهای مطهر 3 شهید انفجار حله عراق در دزفول و شوش تشییع شد

پیکرهای هفت شهید فاجعه حله از جمله 2 شهید دزفولی و یک شهر اهل شوش پنجشنبه شب به خوزستان منتقل شدند. به . . . به گزارش خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی اقشار مختلف مردم دزفول صبح روز جمعه و در هوایی بارانی پیکر شهیده رزاق پناه و . . . این 2 شهید پس از اقامه نماز میت بر آنها در بهشت علی دزفول به خاک سپرده شدند. مجلس بزرگداشت این شهدا جمعه شب در . . . سپرده شدند. مجلس بزرگداشت این شهدا جمعه شب در مسجد جامع دزفول برگزار می شود. در روستای بهرام شهرستان شوش نیز پیکر . . .

11:54 - 1395/09/12
خطبه عقدی که در بیمارستان جاری شد

خطبه عقدی که در بیمارستان جاری شد

به گزارش ایرنا این آیین معنوی روز پنجشنبه با همکاری مدیریت بیمارستان بزرگ دزفول در بخش جراحی مردان این بیمارستان برگزار شد. داماد که . . . برگزار شد. داماد که در بخش جراحی مردان بیمارستان بزرگ دزفول بستری بود با موافقت خانواده عروس آیین عقد را در . . . بیمارستان برگزار کرد. مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی دزفول عصر پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت:در پی تقاضای خانواده . . . عمل بسر می برد. برگزاری آیین عقد این زوج در بیمارستان بزرگ دزفول در نخستین روز از ماه مبارک ربیع الاول شادمانی بیماران . . . داشت. با آغاز ماه مبارک ربیع آیین های جشن و شادمانی در دزفول آغاز شده است و دفاتر ثبت ازدواج در دزفول در نخستین روز . . .

18:25 - 1395/09/11
انهدام باند سوداگران مرگ در شمال خوزستان

انهدام باند سوداگران مرگ در شمال خوزستان

این عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرهای دزفول و اندیمشک با پشتیبانی اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان . . . گروه عملیاتی از ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرهای دزفول و اندیمشک و سربازان گمنام امام زمان(عج) پس از هماهنگی . . . صالحی در ادامه با اشاره به شناسایی دیگر اعضای این باند در دزفول گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر دزفول، اندیمشک و شوش . . . اعضای این باند در دزفول گفت: ماموران مبارزه با مواد مخدر دزفول، اندیمشک و شوش با هماهنگی قضایی در چهار عملیات جداگانه . . . ، پراید و پژو 206 و یک دستگاه موتورسیکلت را در نقاط مختلف دزفول دستگیر کردند. وی خاطرنشان کرد: اعضای باند 9 نفره . . .

16:5 - 1395/09/09
تجلیل از مترجم فرمان کوروش در دزفول

تجلیل از مترجم فرمان کوروش در دزفول

آجر و آجرکاری در هنر و معماری ایران به عنوان پیش همایش دزفول شهر آجر که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول برگزار . . . پیش همایش دزفول شهر آجر که به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی دزفول برگزار شد در سخنانی به تشریح ویژگی های آجر نوشته های . . . آجر و آجرکاری در هنر و معماری ایران به عنوان پیش همایش دزفول شهر آجر روز چهارشنبه به همت فرهنگستان هنر و همکاری . . . اسلامی ، فرمانداری ، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی دزفول برگزار شد. برپایی نمایشگاه عکس از بناها و خانه های . . . برگزار شد. برپایی نمایشگاه عکس از بناها و خانه های تاریخی دزفول از سوی استاد حمید تجلی فر از حاشیه های این همایش یک . . .

16:22 - 1395/09/03
فرماندار: اعتباری برای حفاظت از بافت تاریخی دزفول نداریم

فرماندار: اعتباری برای حفاظت از بافت تاریخی دزفول نداریم

افزون بر 200 هکتار بافت قدیم دزفول با بناها و آثار معماری منحصر بفرد، دزفول را به شهر آجر . . . هکتار بافت قدیم دزفول با بناها و آثار معماری منحصر بفرد، دزفول را به شهر آجر معروف کرده است. به گزارش ایرنا حبیب الله . . . معماری ایران در تالار شیخ انصاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد دزفول افزود:در حالی که روند تخریب بافت قدیم دزفول شتاب گرفته . . . اسلامی واحد دزفول افزود:در حالی که روند تخریب بافت قدیم دزفول شتاب گرفته اعتبار و بودجه ای برای حفاظت از این بافت . . . این بافت و نیز شناسایی و معرفی آنها اظهارکرد: بافت قدیم دزفول با وجود بناهای منحصربفرد و معماری زیبا ظرفیت ثبت ملی . . .

13:33 - 1395/09/03
قاچاقچی مواد مخدر در درگیری با پلیس کشته شد

قاچاقچی مواد مخدر در درگیری با پلیس کشته شد

فرمانده انتظامی شهرستان دزفول با تایید تعقیب و گریز صورت گرفته برای دستگیری این . . . اظهار کرد: این باند سوداگر مرگ با تلاش ماموران انتظامی دزفول و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر و فرماندهی انتظامی . . . گفت: 2قاچاقچی مواد مخدر که تحت تعقیب ماموران نیروی انتظامی دزفول بودند با ورود به محدوده شهرستان شوش در کمین ماموران . . . بودند که با هوشیاری پلیس تحت تعقیب قرار گرفتند.شهرستان های دزفول و شوش در شمال استان خوزستان قرار دارند. . . .

23:27 - 1395/09/02
پرونده کلاهبرداری میلیاردی با وانت به دادگاه رفت

پرونده کلاهبرداری میلیاردی با وانت به دادگاه رفت

بیش از 300 میلیارد ریال کلاهبرداری کرده است.رئیس دادگستری دزفول با تایید اینکه دستگاه قضایی رای این پرونده را صادر . . . مال باختگان شرکت مهر زراعتکاران سبزآب تاکنون چند بار در دزفول دست به تجمع زده و خواستار تسریع در رسیدگی به این . . . پرونده کلاهبرداری شرکت نوتاش کمپوست رئیس دادگستری دزفول همچنین در خصوص پرونده کلاهبرداری نوتاش کمپوست گفت: این . . . انجام است.وی به دیگر پرونده های کلاهبرداری در دستگاه قضایی دزفول اشاره کرد و گفت:پرونده کلاهبرداری یک زن که با وجود . . . یک زن که با وجود نداشتن مدرک دیپلم میلیاردها ریال از مردم دزفول کلاهبرداری کرده است نیز در دادسرای این شهرستان در حال . . .

19:31 - 1395/09/02
حوادث رانندگی در مسیر برگشت زائران کربلا در شمال خوزستان2 کشته و 8 مصدوم  بر جای گذاشت

حوادث رانندگی در مسیر برگشت زائران کربلا در شمال خوزستان2 کشته و 8 مصدوم بر جای گذاشت

دزفول - ایرنا - در 2 حادثه رانندگی در مسیر برگشت زائران کربلا در جاده های شمال استان خوزستان 2 زائر جان باختند و هشت نفر دیگر مصدوم شدند.

13:15 - 1395/09/01
قتل در حاشیه شهر دزفول

قتل در حاشیه شهر دزفول

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه شهرستان دزفول شامگاه جمعه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، ضمن اعلام . . . مطلب فوق افزود: ساعاتی پیش مردی میانسال از اهالی کوی مدرس دزفول مقابل ورودی منزل خود مورد اصابت گلوله قرار گرفت که . . . سال جاری یک فقره درگیری بین اعضای دو طایفه در کوی مدرس دزفول اتفاق افتاد که این درگیری منجر به کشته شدن یک نفر و . . .

0:50 - 1395/08/29
صفحه 1 از 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9