محسن رضایی:کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است

محسن رضایی:کشور نیازمند انقلاب اقتصادی است

رزمندگان و پیشکسوتان هشت سال دفاع مقدس در حسینیه ثارالله دزفول افزود:باید انقلاب اقتصادی در کشور رخ دهد تا فساد و . . . در ادامه با گرامیداشت سالروز عملیات فتح المبین افزود: دزفول با تقدیم عالم بزرگوار و مجاهد علمی آیت الله انصاری و . . . اسلام وارد شد نقش موثری در اسلام ناب محمدی داشت.وی افزود:دزفول در تحقق اسلام ناب ، انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نیز نقش . . . درخشانی در دفاع مقدس دارد .وی به سابقه تاریخی مردم دزفول و لبیک مردم در شرایط کنونی نیز اشاره کرد و گفت:امروز . . .

19:24 - 1396/01/04
اسکان اضطراری مسافران نوروزی در شمال خوزستان

اسکان اضطراری مسافران نوروزی در شمال خوزستان

پنجشنبه در شمال استان خوزستان آغاز شده همچنان در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک ادامه دارد.بارندگی در دزفول در عصر . . . در شهرهای دزفول ، شوش و اندیمشک ادامه دارد.بارندگی در دزفول در عصر روز جمعه به صورت رگباری و با شدت بیشتری آغاز . . . رگباری و با شدت بیشتری آغاز شده است.رئیس جمعیت هلال احمر دزفول روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در پی . . . گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت:در پی بارندگی پنجشنبه شب در دزفول دهها خانواده و مسافر نوروزی که در بوستان های شهری چادر . . . مسافران نوروزی در محل های سرپوشیده اضطراری جمعیت هلال احمر دزفول اسکان داده شدند.وی با اشاره به اسکان تعدادی از مسافران . . .

19:19 - 1396/01/04
آمادگی یادمان های ارتش برای بازدید راهیان نور در خوزستان

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:

آمادگی یادمان های ارتش برای بازدید راهیان نور در خوزستان

حجت الاسلام سید محمدعلی آل هاشم روز شنبه در حاشیه افتتاح نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول به خبرنگار ایرنا افزود: سه یادمان ارتش شامل رمضان ، دهلاویه و چذابه در خوزستان مسیر تردد . . . بر اینها نمایشگاه نیروی دریایی در محل پایگاه دریایی خرمشهر ، نمایشگاه هوایی در پایگاه چهارم شکاری دزفول و نمایشگاه پدافند هوایی در اهواز همچنین نمایشگاهی در ایستگاه آب تیمور در جاده اهواز - خرمشهر . . .

20:37 - 1395/12/28
رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:راهیان نور ،حرکتی ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس است

رئیس عقیدتی سیاسی ارتش:راهیان نور ،حرکتی ماندگار در راستای حفظ دستاوردهای دفاع مقدس است

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با تاکید بر ضرورت انتقال ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس به . . . راهیان نور نیروی هوایی روز شنبه در پایگاه چهارم شکاری دزفول افتتاح شد. این نمایشگاه از 30 اسفند ماه تا 11 فروردین . . . نفر از نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول دیدن کردند. دزفول در شمال خوزستان همه ساله در ایام . . . هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول دیدن کردند. دزفول در شمال خوزستان همه ساله در ایام نوروز میزبان مسافران . . .

18:54 - 1395/12/28
نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول بر پا شد

نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول بر پا شد

به گزارش ایرنا فرمانده پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول در آئین افتتاح این نمایشگاه به تشریح نقش نیروی هوایی . . . برپایی نمایشگاه هوایی راهیان نور در پایگاه چهارم شکاری دزفول را فرصتی برای نمایش توان و اقتدار نیروی هوایی دانست و . . . مسافران نوروزی قرار می گیرد. در نمایشگاه هوایی راهیان نور دزفول علاوه بر نمایش هواپیماهای جنگنده و شکاری انواع تجهیزات . . . تجهیزات هوایی ، نظامی و فرهنگی به نمایش در آمده است. شهر دزفول پایتخت مقاومت ایران در ایام نوروز پذیرای مسافران . . . نوروزی و راهیان نور از سراسر کشور است. پایگاه چهارم شکاری دزفول با اجرای یک هزار و 515 سورتی پرواز برون مرزی در دوران . . .

14:16 - 1395/12/28
انتقال پیکرهای مطهر 165شهید دفاع مقدس به دزفول

انتقال پیکرهای مطهر 165شهید دفاع مقدس به دزفول

در جنوب غربی خوزستان وارد میهن اسلامی شد و عصر امروز به دزفول انتقال یافت. کاروان حامل پیکرهای پاک این شهدا بر روی . . . شهدا بر روی چهار دستگاه تریلر در بدو ورود به شهر شهید پرور دزفول با ازدحام مردم استقبال کننده روبرو شد. مردم دزفول که . . . پرور دزفول با ازدحام مردم استقبال کننده روبرو شد. مردم دزفول که خود 2 هزار و 600 شهید تقدیم اسلام و انقلاب کرده اند . . . پیکرهای این شهدا پس از عبور از خیابان امام خمینی (ره) دزفول و حرکت به سمت آستان متبرک حضرت سبزقبا (ع) درمیان . . . متبرک حضرت سبزقبا (ع) درمیان استقبال باشکوه مردم ولایتمدار دزفول تا حسینیه ثارا... این شهر تشییع، و آئین شبی با شهدا در . . .

22:17 - 1395/12/22
بانوی نیکوکار دزفولی پایگاه اورژانس ساخت

بانوی نیکوکار دزفولی پایگاه اورژانس ساخت

رئیس دانشگاه علوم پزشکی دزفول روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تجلیل از . . . نقش مهمی در امداد رسانی به مصدومان حوادث جاده ای در جاده دزفول - شمس آباد دارد در زمینی به مساحت 270 متر مربع ساخته . . . از خیرین حوزه سلامت که همواره یاریگر دانشگاه علوم پزشکی دزفول در زمینه ساخت بیمارستان ، مراکز بهداشتی و درمانی و نیز . . . شهرداری شمس آباد اهدا شده است. مدیر عامل مجمع خیرین سلامت دزفول نیز با بیان اینکه خیرین این شهرستان امسال تاکنون 32 . . . کرده اند گفت:هشت طرح در حوزه سلامت امسال به همت خیرین دزفول به بهره برداری رسید که شامل سه پایگاه اورژانس جاده ای . . .

15:59 - 1395/12/21
راه اندازی نخستین یگان پهپادی امداد هلال احمر کشور در دزفول

راه اندازی نخستین یگان پهپادی امداد هلال احمر کشور در دزفول

رودخانه دز در پایگاه امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر دزفول برگزار شد با بیان اینکه اینک بیش از 10 هزار کاربر . . . نخستین یگان پهپادی امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در دزفول گفت:در نخستین گام حدود 100 داوطلب کاربر پهپاد برای . . . در نخستین یگان پهپادی امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور در دزفول شناسایی شده و 30 کاربر نیز برای کمک در مواقع امداد و . . . مواقع امداد و نجات ساماندهی شده اند. رئیس جمعیت هلال احمر دزفول نیز در این آئین، تجهیز هلال احمر به امکانات روز امدادی . . . و سایر حوادث را مهم و ضروری دانست و گفت: جمعیت هلال احمر دزفول با جذب جوانان نخبه و مبتکر ، طرح استفاده از پهپاد در . . .

15:49 - 1395/12/16
تشییع پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام در دزفول و اندیمشک

تشییع پیکرهای مطهر 2 شهید گمنام در دزفول و اندیمشک

دفاع مقدس صبح روز چهارشنبه در محل آستان متبرک بن جعفر(ع) دزفول با حضور خانواده معظم شهدا و اقشار مختلف مردم برگزار . . . شهادت حضرت فاطمه زهرا(س) از آستان متبرک حضرت سبزقبا(ع) دزفول به سمت آموزشگاه نظامی سردار شهید مهدی باکری دزفول . . . دزفول به سمت آموزشگاه نظامی سردار شهید مهدی باکری دزفول تشییع و در نمازخانه این یگان نظامی به خاک سپرده می . . . آئین شبی با شهدا چهارشنبه شب در مسجد امام سجاد (ع) دزفول با حضور اقشار مختلف مردم برگزار می شود.در اندیمشک نیز . . .

17:18 - 1395/12/11
کوهنوردان سرگردان در منطقه کوهستانی سردشت دزفول پیدا شدند

کوهنوردان سرگردان در منطقه کوهستانی سردشت دزفول پیدا شدند

به گزارش ایرنا ، قطع ارتباط تلفنی یک گروه کوهنورد که روز جمعه به منطقه کوهستانی شمال دزفول صعود کرده بودند موجب نگرانی شده بود. غلامحسین حسن پور . . . شده بود. غلامحسین حسن پور از امدادگران جمعیت هلال احمر دزفول که عصر روز شنبه به همراه یک تیم امداد و نجات به منطقه . . . یکی از مناطق کوهستانی بعد از کوه هفت تنان در بخش سردشت ، دزفول را ترک کرده بودند در برنامه ریزی برای صعود از نظر . . . کامل در روستای کارنج مشاهده شده و در حال انتقال به شهر دزفول می باشند. حسن پور افزود: مقصد این کوهنوردان روستایی . . . سردشت بوده که بدلیل آنتن ندادن تلفن همراه ، ارتباط آنها با دزفول قطع شده و امکان تماس با آنها نبود. وی به کوهنوردان و . . .

21:50 - 1395/12/07
دکتر ولایتی: توسعه و رشد علمی کشور در دوران پس از انقلاب شتاب چشمگیری داشته است

دکتر ولایتی: توسعه و رشد علمی کشور در دوران پس از انقلاب شتاب چشمگیری داشته است

جندی شاپور در محل سالن اجتماعات دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود: در ایران علم بسیار گسترش یافته و این رشد علمی . . . همچنان ظرفیت پیشرفت علمی دارد و در استان خوزستان و شهرستان دزفول نیز ظرفیت های ارزشمند علمی وجود دارد که باید از آنها . . . اهمیت و ضرورت برگزاری اولین کنگره بین المللی جندی شاپور در دزفول گفت:جندی شاپور با سابقه درخشان علمی بیانگر تاریخ تمدن . . . تمدن شورای عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تشریح ظرفیت های دزفول گفت: دزفول همچون ستاره ای در خوزستان می درخشد، آیت . . . عالی انقلاب فرهنگی در ادامه با تشریح ظرفیت های دزفول گفت: دزفول همچون ستاره ای در خوزستان می درخشد، آیت الله مرتضی . . .

0:55 - 1395/12/05
دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:ایران سهم 1،5درصدی در تولید علم در جهان دارد

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی:ایران سهم 1،5درصدی در تولید علم در جهان دارد

به گزارش ایرنا محمدرضا مخبر دزفولی در دومین روز از کنگره جندی شاپور در سرسرای آمفی تئاتر . . . جندی شاپور در سرسرای آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول با اشاره به اینکه نهضت تولید علم از دو دهه پیش در کشور . . . و موفقیت های بسیاری در سطح بین جهانی کسب کرده اند.مخبر دزفولی با بیان اینکه برای ساخت تمدن زمان بیشتری نیاز است . . . نداشت و این نظام طبقاتی در جندی شاپور به هم می خورد. مخبردزفولی با تاکید بر اینکه یک دانشگاه جامعه شناسانه باعث رواج . . . و یا ناقص مانده و یا در سینه دانشمندان حبس شده است. مخبر دزفولی افزود: اهتمام مسئولان و حاکمان در عمق بخشیدن به این . . .

15:9 - 1395/12/04
زمینه احیای دانشگاه باستانی جندی شاپور در خوزستان فراهم شود

معاون سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور:

زمینه احیای دانشگاه باستانی جندی شاپور در خوزستان فراهم شود

کشوری و استانی در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد،‌ دزفول را شهر فرهنگ و دانش معرفی کرد و گفت: . . . سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار شد،‌ دزفول را شهر فرهنگ و دانش معرفی کرد و گفت: برگزاری کنگره . . . ارزش بین المللی دارد.وی گفت: سابقه 1800 ساله جندی شاپور دزفول علاوه بر هویت بخشی برای دانشجویان موجب اعتماد به نفس . . . تهاجم فرهنگی نیاز به احراز هویت است که دانشگاه جندی شاپور دزفول با 1800 سال سابقه علمی می تواند در عین هویت بخشی علمی . . . از میراث فرهنگی کشور برداریم.کنگره بین المللی جندی شاپور دزفول از امروز به مدت 2 روز با حضور وزیر علوم، تحقیقات و . . .

23:29 - 1395/12/03
رشد علمی کشور با رویکرد جدیدی شتاب گرفته است

معاون وزیر علوم:

رشد علمی کشور با رویکرد جدیدی شتاب گرفته است

به گزارش ایرنا سیدضیاء هاشمی که امروز سخنران نخستین کنگره بین المللی جندی شاپور در دزفول بود، افزود: رشد علمی کشور از سال 2014 میلادی روند رو به رشد جدیدی را بدست آورد که این رشد . . . چند قرن محدود است.وی ایران زمین را مهد دانشگاه و رشد علمی و فرهنگی دانست و گفت:دانشگاه جندی شاپور دزفول از 1800 سال پیش و 800 سال پیشتر از قدیمی ترین دانشگاه اروپا به میزبانی دانشجویان و اساتید از . . .

21:29 - 1395/12/03
مرکز تحقیقات جندی شاپور در دزفول راه اندازی می شود

وزیر علوم ،تحقیقات و فناوری:

مرکز تحقیقات جندی شاپور در دزفول راه اندازی می شود

برگزاری کنگره بین المللی جندی شاپور در جمع خبرنگاران در دزفول افزود: در راستای کاوش های باستانی در جندی شاپور . . . به جهانیان خواهد کرد.وی اظهار کرد: دانشگاه جندی شاپور دزفول در قرن سوم میلادی (سال 271 ) تاسیس شده و در کنار آن . . . دانشگاه های کشورمان قرار گیرد ، گفت: دانشگاه جندی شاپور دزفول دانشگاه جامعی بوده که دانشجویان ایرانی و سایر کشورهای . . . های آن زمان ایجاد کرده بود.فرهادی گفت: دانشگاه جندی شاپور دزفول مادر دانشگاه های جهان است و باید الگوی دانشگاه ها قرار . . . مطرح شود.وی ابراز امیدواری کرد دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول دنباله رو دانشگاه باستانی جندی شاپور باشد و لذا در . . .

20:35 - 1395/12/03
توسعه،800منطقه تاریخی خوزستان را ازبین برد

توسعه،800منطقه تاریخی خوزستان را ازبین برد

به گزارش ایرنا ؛ محمدحسن طالبیان روز سه شنبه در کنگره بین المللی جندی شاپور دزفول در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور این شهر . . . چغازنبیل، شوشتر و شوش ثبت جهانی شده اند و مجموعه ساسانی دزفول نیز در فهرست موقت جهانی شدن قرار دارند .معاون سازمان . . . یاری گر باشند.وی ضمن تقدیر از تلاش پاپی زاده نماینده مردم دزفول در مجلس برای جذب 10 میلیارد اعتبار برای مجموعه جندی . . . در مجلس برای جذب 10 میلیارد اعتبار برای مجموعه جندی شاپور دزفول گفت:جندی شاپور یکی از شهرهای مهم ساسانی است که از آن . . . است .وی به نتایج کاوش های صورت گرفته در محوطه جندی شاپور دزفول اشاره کرد و گفت:در کاوش های صورت گرفته بخشی از یک . . .

20:28 - 1395/12/03
فرهادی:نخستین فرصت مطالعات علمی بشر در دانشگاه جندی شاپور دزفول شکل گرفت

فرهادی:نخستین فرصت مطالعات علمی بشر در دانشگاه جندی شاپور دزفول شکل گرفت

به گزارش ایرنا محمد فرهادی روز سه شنبه در نخستین کنگره بین المللی جندی شاپور دزفول در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول . . . شاپور دزفول در سالن آمفی تئاتر دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود: نیاکان ما دانش و خردورزی را پاس داشته و همواره . . . برگزاری همایش بین المللی جندی شاپور در شهر دانش گستر دزفول را که در ادوار باستان پایتخت علوم و فنون جهانی بوده . . . به دانشگاه بولونیا ایتالیا محدود می شود دانشگاه جندی شاپور دزفول در قرن سوم میلادی در سال 271 میلادی بنا شده است که . . . گفت که نخستین فرصت های مطالعاتی دنیا در دانشگاه جندی شاپور دزفول ابداع شده است.وی تاسیس کتابخانه دانشگاه جندی شاپور با . . .

14:48 - 1395/12/03
فرود پرواز تهران-دزفول در فرودگاه اهواز

به دلیل شرایط بد جوی/

فرود پرواز تهران-دزفول در فرودگاه اهواز

مسئول روابط عمومی فرودگاه دزفول در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: این پرواز که ساعت . . . که ساعت 6:40 دقیقه صبح امروز فرودگاه تهران را به مقصد دزفول ترک کرده بود برای نشستن در فرودگاه دزفول 2 بار تلاش . . . تهران را به مقصد دزفول ترک کرده بود برای نشستن در فرودگاه دزفول 2 بار تلاش کرد اما به دلیل شرایط بد جوی و کاهش دید . . . از لغو 2 پرواز رفت و برگشت هواپیمایی نفت و کاسپین تهران - دزفول این فرودگاه در شنبه شب به دلیل کاهش دید و شرایط بد جوی . . . افزود: پرواز ساعت 8:30 دقیقه صبح یکشنبه هواپیمایی آسمان از دزفول به مقصد تهران نیز لغو شده است. پدیده گرد و غبار شدید . . .

11:29 - 1395/12/01
لغو کنسرت موسیقی عبدالمالکی در دزفول

لغو کنسرت موسیقی عبدالمالکی در دزفول

کنسرت موسیقی علی عبدالمالکی خواننده موسیقی پاپ قرار بود 16 بهمن در سرسرای مهتاب دزفول برگزار شود. بلیت های این کنسرت نیز از چند روز پیش در . . . دزفول برگزار شود. بلیت های این کنسرت نیز از چند روز پیش در دزفول به فروش رفته بود. نادر سعادتی فرد روز شنبه در گفت و گو . . . تغییر کرد. وی اظهار کرد:این کنسرت قرار بود در سرسرای مهتاب دزفول برگزار شود که به دلیل آماده نشدن این تالار به دلیل . . . لغو شد. سید مسعود سبزقبا مدیر برگزاری کنسرت عبدالمالکی در دزفول نیز با تائید لغو این کنسرت به دلیل آنچه ناهماهنگی در . . .

11:24 - 1395/11/16
کشف سه هزار سکه طلا تقلبی در دزفول

کشف سه هزار سکه طلا تقلبی در دزفول

تقلبی، هفت دستگاه گوشی تلفن همراه ، 12 عدد سیم کارت و یک عدد سلاح شکاری غیر مجاز کشف کردند .وی ادامه داد: در پی وقوع چند فقره کلاهبرداری با استفاده از سکه های تقلبی به وسیله ارسال پیامک در شهرستان دزفول موضوع بصورت ویژه جهت شناسایی و دستگیری کلاهبرداران در دستور کار ماموران پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت .این مقام انتظامی بیان داشت: ماموران با انجام اقدامات گسترده پلیسی به سرنخ هایی دست یافته . . .

23:37 - 1395/11/12
تمایل هند به گسترش همکاری اقتصادی با دزفول

تمایل هند به گسترش همکاری اقتصادی با دزفول

به گزارش ایرنا سوراب کومار روز دوشنبه در نشست با فرماندار دزفول با تقدیر از میهمان نوازی مسئولان دزفول در سفر غیررسمی . . . در نشست با فرماندار دزفول با تقدیر از میهمان نوازی مسئولان دزفول در سفر غیررسمی به این شهرستان گفت:با توجه به ظرفیت های . . . در سفر غیررسمی به این شهرستان گفت:با توجه به ظرفیت های دزفول در تولیدات کشاورزی و قطب کشاورزی بودن این شهرستان، . . . بهتر از گذشته شود. سفیر هندوستان در ایران گفت: سفر به دزفول جنبه تاریخی و فرهنگی دارد و تمایل دارم پس از دزفول به . . . سفر به دزفول جنبه تاریخی و فرهنگی دارد و تمایل دارم پس از دزفول به شهرهای شوشتر و شوش نیز سفر کنم. فرماندار دزفول نیز . . .

13:59 - 1395/11/11
تصادف در حومه دزفول هفت کشته برجا گذاشت

تصادف در حومه دزفول هفت کشته برجا گذاشت

شهیار میرخشتی یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: این تصادف در ساعت 00:11 بامداد در محل بین دزآب و شهر انقلاب از توابع دزفول رخ داد. وی افزود: فوتی ها شامل 6 نفر زن شامل دو دختر سه و پنج ساله، و چهار زن 16، 26، 28 و 50 ساله و یک مرد 22 ساله بودند. این افراد همه از یک خانواده با فامیلی کعبی بودند. میر خشتی ادامه داد: . . .

8:40 - 1395/11/10
نجات 7 گردشگر در منطقه کوهستانی دزفول

نجات 7 گردشگر در منطقه کوهستانی دزفول

در عملیاتی در بامداد شنبه از سوی ناجیان جمعیت هلال احمر دزفول اظهار کرد:در پی بروز مشکل برای این گردشگران در هوای . . . سالند رسانده و از طریق ماموران راهداری از جمعیت هلال احمر دزفول در خواست کمک کردند. رضای مرساق گفت:در پی این حادثه . . . گفت:در پی این حادثه بامداد شنبه 2 تیم از جمعیت هلال احمر دزفول به وسیله یک دستگاه آمبولانس و خودرو کمک دار با تجهیزات . . . و مواد غذایی به محل حادثه اعزام شدند. رئیس جمعیت هلال احمر دزفول افزود:تیم های امدادی اعزامی به منطقه کوهستانی بخش . . . افزود:تیم های امدادی اعزامی به منطقه کوهستانی بخش شهیون دزفول پس از عبور از مسیرهای کوهستانی و سخت گذر در محل . . .

12:35 - 1395/11/09
یک مسئول وزارت بهداشت: طلاق بین زوج های تک فرزند در حال افزایش است

یک مسئول وزارت بهداشت: طلاق بین زوج های تک فرزند در حال افزایش است

بر سلامت کودک و مادر در سالن اجتماعات دانشگاه علوم پزشکی دزفول افزود: متاسفانه شرایط به گونه ای شده که برخی افراد که . . . نیز شهرستان هویزه با 3.6 بیشترین نرخ باروری و شهرستان دزفول با 1.7 کمترین نرخ باروری را در سال 90 داشته اند این . . . در این سه شهر است و باید در جهت افزایش باروری در شهرستان دزفول بیشتر تلاش کرد.معاون فنی دفتر سلامت وزارت بهداشت: طبق . . .

19:54 - 1395/11/06
لغو پروازهای زاگرس از دزفول تا 8 بهمن

لغو پروازهای زاگرس از دزفول تا 8 بهمن

نامه ای اعلام کرد کلیه پروازهای این هواپیمایی از فرودگاه دزفول به تهران و بالعکس از دوم بهمن تا هشتم بهمن ماه لغو شده . . . وی گفت: نخستین پرواز شرکت هواپیمایی زاگرس در حالی 30 دی از دزفول به تهران انجام شد که به دلیل معرفی نشدن نماینده این . . . به دلیل معرفی نشدن نماینده این شرکت هواپیمایی در فرودگاه دزفول مشکلاتی به وجود آمد. بخشی با تائید اینکه بی نظمی اخیر . . . اخیر در پروازهای این شرکت هواپیمایی ارتباطی با فرودگاه دزفول ندارد گفت: در پرواز روز پنجشنبه هواپیمایی زاگرس که . . . روز پنجشنبه هواپیمایی زاگرس که نخستین پرواز این شرکت از دزفول به تهران بود 6 نفر بلیت تهیه کرده بودند ولی به دلیل . . .

13:25 - 1395/11/02
سرگردانی مسافران زاگرس درفرودگاه دزفول

سرگردانی مسافران زاگرس درفرودگاه دزفول

نماینده فرمانداری دزفول در فرودگاه این شهر در گفت وگو با ایرنا با انتقاد از بی . . . از حوالی ساعت پنج بامداد در مقابل در بسته پایانه فرودگاه دزفول اظهار کرد: شرکت هواپیمایی زاگرس که از هفته گذشته . . . زاگرس که از هفته گذشته پروازهای خود را در مسیر تهران به دزفول و بالعکس برقرار کرده از نخستین روزهای فعالیت به دلیل . . . وی همچنین از دایر نشدن دفتر نمایندگی شرکت زاگرس در فرودگاه دزفول انتقاد کرد و گفت: این امر موجب شده تا در مواقعی که . . . پرواز هواپیمایی زاگرس که از بسته بودن در پایانه فرودگاه دزفول انتقاد داشتند گفت:متاسفانه به دلیل بسته بودن پایانه . . .

10:16 - 1395/11/02
آتش سوزی در نمایندگی شرکت سایپا در دزفول

آتش سوزی در نمایندگی شرکت سایپا در دزفول

به گزارش ایرنا از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دزفول، این آتش سوزی ساعت 21:20 دقیقه جمعه شب از طریق سامانه . . . داده شد و در پی آن یک گروه از ایستگاه عملیاتی شماره یک دزفول به محل اعزام شدند.به گفته فرمانده عملیات سازمان آتش . . . به محل اعزام شدند.به گفته فرمانده عملیات سازمان آتش نشانی دزفول در این حادثه که علت آن در دست بررسی است، یکدستگاه . . . است، یکدستگاه خودروی وانت نیسان در محل نمایندگی سایپا در دزفول دچار آتش سوزی شده بود که با سرعت عمل ماموران آتش نشان . . . شرکت سایپا در ابتدای جاده شوشتر و مجتمع صنعتی شماره 2 دزفول رخ داد.وی افزود: یک دستگاه وانت نیسان پارک کرده در این . . .

22:50 - 1395/11/01
یافته های جدید از کاوش در جندی شاپور دزفول

یافته های جدید از کاوش در جندی شاپور دزفول

نخستین کاوش باستان شناسان ایرانی در محوطه باستانی جندی شاپور دزفول از سوی پژوهشگاه باستان شناسی سازمان میراث فرهنگی ، . . . باستانی جندی شاپور با 800 هکتار وسعت در 12 کیلومتری شهر دزفول در مجاورت روستای اسلام آباد واقع است. نخستین دانشگاه . . . دانشگاه جندی شاپور واقع در محوطه باستانی شهر جندی شاپور دزفول که اکنون تنها بقایایی از آن برجا مانده، نخستین مرکز . . . ملی به ثبت رسید. کنگره بین المللی جندی شاپور بهمن امسال در دزفول برگزار می شود. دزفول دارای آثار ارزشمند باستانی از . . . بین المللی جندی شاپور بهمن امسال در دزفول برگزار می شود. دزفول دارای آثار ارزشمند باستانی از دوره های مختلف تاریخ . . .

10:58 - 1395/10/28
انفجار شی مشکوک در دزفول یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت

انفجار شی مشکوک در دزفول یک کشته و 2 مصدوم بر جای گذاشت

شب و حوالی ساعت 19:30 دقیقه در کوی پیام نور در حاشیه شهر دزفول و در یک انبار ضایعات فلزی رخ داده است. نیروی انتظامی . . . دزفول و در یک انبار ضایعات فلزی رخ داده است. نیروی انتظامی دزفول وقوع این انفجار و کشته شدن یک نفر و مصدوم شدن 2 نفر . . . 2 مصدوم این حادثه برای درمان به بیمارستان آیت الله نبوی دزفول منتقل شدند. اطلاعی از وضعیت جسمی مصدومان این انفجار تا . . .

20:58 - 1395/10/26
رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:رویکرد این سازمان پیشگیری فراکیفری است

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح:رویکرد این سازمان پیشگیری فراکیفری است

حجت الاسلام شکراله بهرامی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در دزفول و در حاشیه بازدید از دادسرای نظامی این شهرستان با بیان . . . نیرو روبه رو است. وی همچنین پس از بازدید از دادسرای نظامی دزفول اظهارکرد: در استان خوزستان و دزفول نیز سازمان قضایی . . . بازدید از دادسرای نظامی دزفول اظهارکرد: در استان خوزستان و دزفول نیز سازمان قضایی نیروهای مسلح کمبود نیرو دارد و . . .

12:49 - 1395/10/26
صفحه 1 از 8 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8