استرالیا نیروهای فیلیپین را برای مقابله با داعش آموزش می دهد

استرالیا نیروهای فیلیپین را برای مقابله با داعش آموزش می دهد

پلیس محلی همچنین نشان می دهد اعضای گروه جماعت اسلامی اندونزی که در بمب گذاری های سال 2002 و 2005 اندونزی دست داشتند، برای آموزش نظامی وارد فیلیپین شده اند. براساس این گزارش، تروریست های وابسته به داعش از دوم خرداد کنترل بخشی از شهر 'مراوی' در جنوب فیلیپین را در اختیار گرفته اند که همین اقدام باعث شد 'رودریگو دوترته' رئیس جمهوری این کشور در ابتدا برای یک دوره 60 روزه در جزیره میندانائو حکومت . . .

12:36 - 1396/05/02
داعش، آماده ظهور این بار در آسیا و آفریقا

وال استریت ژورنال:

داعش، آماده ظهور این بار در آسیا و آفریقا

'یاروسلاو تروفیموف' دیدگاه نویس روزنامه آمریکایی در تفسیری افزود: سه سال است که 'داعش' خلافت خودخوانده خود را اعلام کرده است و در این مدت . . . هم در آنها دارد از بین رفته است.سیطره نفوذ خلافت خودخوانده داعش که این گروه آنها را 'ولایات' خود می نامد، از غرب آفریقا . . . کرد و از سرتاسر جهان اسلام برای خود وفادارانی را طلبید.داعش این پهنای وسیع گستردگی ولایات خودخوانده اش را مرهون . . . جزیره 'سینا' در نام برد. در ابتدای امر تصور بر این بود که داعش شکست ناپذیر است و بر همین اساس هم این گروهها خود را زیر . . . و بر همین اساس هم این گروهها خود را زیر درفش علامت جدید داعش معرفی کردند، اما در جذب نیرو و اهدا کننده مالی مستقل . . .

10:29 - 1396/05/02
پیشروی ارتش سوریه در شرق تدمر

پیشروی ارتش سوریه در شرق تدمر

کرد که یگان های ارتش این کشور با ادامه تعقیب تروریست های داعشی در شرق استان حمص، خسارت های فراوانی به آن ها وارد . . . کردند.ارتش سوریه در ادامه مبارزه با گروه تروریستی تکفیری داعش برچند تپه و بلندی در شمال میدان نفتی الهیل و 40 . . . تدمر مسلط شد.دراین عملیات مواضع و محور تحرک تروریست های داعشی درشرق استان حمص زیرآتش سنگین ارتش قرارگرفت.جنگنده های . . . های نیروی هوایی سوریه نیز مواضع گروه تروریستی داعش در روستای ام الریش و شنداخیه در شرق حمص را بمباران . . . دیرالزور نیز یگان های ارتش سوریه، مواضع تروریست های داعشی را در شمال، جنوب و شرق و اطراف فرودگاه این هدف قرار . . .

9:59 - 1396/05/02
لاریجانی: دولت عراق باید از تمامیت ارضی خود دفاع کند

در دیدار وزیر دفاع عراق؛

لاریجانی: دولت عراق باید از تمامیت ارضی خود دفاع کند

ارزشمند استفاده نماید.رئیس قوه مقننه تصریح کرد: مسئله داعش باعث شد که شما نسبت به نواقص خود اطلاع کسب کنید و البته . . . را ندهند، زیرا اگر در عراق اختلافات سیاسی بروز نمی کرد، داعش نمی توانست در آنجا نفوذ کند.وی اظهار داشت: اکنون سطح . . . را تنها نگذاشتند فراموش نخواهند کرد، همانطور که کسانی که داعشی ها را به داخل عراق فرستادند هرگز از یاد نخواهند برد.وی . . . عراق مقر استوار و باثبات باشد و در اصل عراق پس از نابودی داعش جایگاهی برای عدم تفرقه خواهد بود.وزیر دفاع عراق تصریح . . . بود.وزیر دفاع عراق تصریح کرد: البته هنوز گروهک های کوچک داعش وجود دارد که آنها هم به زودی نابود خواهند شد زیرا رابطه . . .

20:1 - 1396/05/01
هشدار وزیر کشور ایتالیا در باره تهدید جنگجویان خارجی داعش برای اروپا

هشدار وزیر کشور ایتالیا در باره تهدید جنگجویان خارجی داعش برای اروپا

از 27 هزار جنگجوی خارجی از 100 کشور جهان که به صفوف داعش در سوریه و عراق پیوسته اند، تاکنون بسیاری کشته شده اند، . . . کند. اجی نوشت: البته شمار دقیق جنگجویان خارجی که به صفوف داعش در سوریه و عراق پیوسته اند، به صورت دقیق مشخص نیست و . . . جاسوسی آمریکا (سیا) در ماه سپتامبر 2014 که اوج گسترش داعش محسوب می شد، شمار آنها را از 20 هزار تا بیش از 31 هزار . . . دولت آمریکا از حدود 25 هزار نفر صحبت می کرد. اجی افزود: داعشی های دارای گذرنامه اروپایی که اغلب از اتباع تونس، . . . فرانسه، انگلیس، آلمان، بلژیک، سوئد، اتریش و هلند به صفوف داعش پیوسته اند. از هر یک از سایر کشورهای اروپایی نیز حدود . . .

15:3 - 1396/05/01
واشنگتن پست:با آزادی موصل، خطر بمب کثیف از بیخ گوش جهان گذشت

واشنگتن پست:با آزادی موصل، خطر بمب کثیف از بیخ گوش جهان گذشت

و ' لاودی موریس' افزود: با سقوط 'موصل' در سال 2014 به دست 'داعش'، یک گنجینه عظیم سلاح در دستان این گروه تروریستی . . . سلاح موجود در این شهر بود و عجیب است که هرگز مورد استفاده داعش قرار نگرفت و همین اواخر مشخص شده است که چه بلایی بر سر . . . فوق العاده کشنده دارد. این ماده در دوران اشغال موصل به دست داعش، در دو انبار مخفی در دانشگاهی در شهر نگهداری می . . . کبالت در شهر موصل مطلع و دلواپس بودند که مبادا جنگجویان داعش دستشان به این ماده کشنده برسد و از آن استفاده کنند. این . . . ها در اواخر سال 2014 شدیدتر هم شد. در آن هنگام رهبران داعش لاف زدند که دستشان به مواد رادیو اکتیو رسیده است. مجددا . . .

12:46 - 1396/05/01
ضمیر کابلوف: سرکوب داعش در افغانستان ناکام شود، روسیه اقدام نظامی می کند

ضمیر کابلوف: سرکوب داعش در افغانستان ناکام شود، روسیه اقدام نظامی می کند

به گزارش ایرنا، رسانه های افغانستان روز یکشنبه به نقل ضمیر کابلوف نوشتند که تحرکات داعش در افغانستان افزایش یافته و دولت کابل و اگر خارجی ها . . . بود که به گزینه نظامی متوسل شود.وی افزود: افزایش جنگجویان داعش و تلاش آنان برای ایجاد یک پایگاه مستحکم در افغانستان با . . . روسیه نگران کننده است و روسیه در صورت ناکامی مبارزه با داعش، نمی تواند بی تفاوت باشد.کابلوف گفت که روسیه بارها به . . . گفت که روسیه بارها به دولت کابل، نسبت به افزایش جنگجویان داعش به ویژه در شمال افغانستان هشدار داده و انتظار می رود که . . . اطلاعات تازه ای در اختیار دارد که بالگرد های ناشناس افراد داعش را به شمال افغانستان انتقال می دهند و از نظامیان خارجی . . .

10:7 - 1396/05/01
بالکان و جهان در معرض تهدیدات تروریستی افراط گرایان تکفیری

در پی بازگشت تروریست ها از میدان های جنگ،

بالکان و جهان در معرض تهدیدات تروریستی افراط گرایان تکفیری

افزایش بازگشت شمار قابل توجهی از افراط گرایانی که در صفوف داعش در میادین جنگ در سوریه و عراق می جنگیده اند، خبر داده . . . بر اساس آمارهای بین المللی نوشت: عناصر گروه تروریستی داعش در میان سازمان های تروریستی، بیشترین حملات تروریستی را . . . تروریستی را در بیش از 20 کشور جهان صورت داده اند. گروه داعش در عراق، افغانستان و پاکستان در سال 2016 میلادی، 11 . . . آمار نشان می دهد که 315 نفر از کوزوو برای جنگیدن در صفوف داعش به عراق و سوریه رفته اند که از این تعداد 58 نفر کشته . . . شده است، از 260 نفری که از بوسنی و هرزگوین در صفوف داعش در سوریه و عراق می جنگیده اند، 70 تن آنان تاکنون کشته . . .

17:34 - 1396/04/31
انتشار فهرستی از تروریستهای داعشی تهدید کننده اروپا توسط پلیس اینترپل

انتشار فهرستی از تروریستهای داعشی تهدید کننده اروپا توسط پلیس اینترپل

جاسوسی آمریکا در جریان آزادسازی سرزمین‌های تحت تصرف داعش در عراق و سوریه بدست‌آمده است.این روزنامه انگلیسی . . . شبکه‌های ضد تروریستی اروپا نگران هستند که فروپاشی خلافت داعش در خاورمیانه، خطر افزایش حملات انتحاری در اروپا را به . . . انگلیسی، این اطلاعات از طریق کشف اشیاء متعلق به پیکارجویان داعش در مخفیگاه‌های آن‌ها به‌دست‌آمده است.گاردین عنوان کرد: . . . سال 2015 تخمین زد که دست کم 20 هزار پیکارجو در گروه تکفیری داعش عضو هستند که از این میزان 4 هزار تن از اروپا . . .

16:50 - 1396/04/31
وزیر دفاع عراق با شمخانی دیدار می کند

وزیر دفاع عراق با شمخانی دیدار می کند

توسعه مناسبات دفاعی میان دو کشور جمهوری اسلامی ایران و عراق برگزار می شود.همکاری های دوجانبه در مقابله با تهدیدات امنیتی ناشی از تروریسم تکفیری و همچنین زمینه های توسعه همکاری با کشور عراق پس ازشکست داعش، از جمله موضوعاتی است که در این گفت و گو بررسی خواهد شد.به گزارش ایرنا وزیر دفاع عراق که امروز – شنبه – به دعوت همتای ایرانی خود وارد تهران شده است با سردار دهقان و مقامات بلند پایه سیاسی- دفاعی . . .

15:9 - 1396/04/31
ایران و عراق بعد از داعش

ایران و عراق بعد از داعش

روزنامه شرق دریادداشتی به قلم محمدعلی عسگری، نوشته است:کارشناسان پیش‌بینی می‌کنند داعش با ازدست‌دادن این دو مرکز ممکن است فعالیت‌های . . . فراتر از آن در کل منطقه خاورمیانه خواهد بود. می‌دانیم که داعش برخلاف القاعده تفکری مبتنی بر «خلافت» داشت و برای . . . سرزمین به معنای ازبین‌رفتن آن خلافت خواهد بود و اگر داعش نتواند چنین سرزمینی را فراهم کند، اثری از خلافتش نیز . . . نخواهد ماند. در یک خبر تأییدنشده گفته شد بعضی از نیروهای داعش از اینکه در موصل شکست خوردند، به شدت افسرده شده‌اند و . . . به شکاف‌ها و گسل‌هایی در درون این گروه شود. گفته می‌شود داعش هنوز مناطقی در لیبی، افغانستان و به‌ویژه آسیای مرکزی را . . .

9:41 - 1396/04/31
چهار گذرگاه امن برای خروج غیرنظامیان از شهر رقه سوریه ایجاد شد

چهار گذرگاه امن برای خروج غیرنظامیان از شهر رقه سوریه ایجاد شد

خبرگزاری اسپوتنیک به نقل از یک منبع میدانی اعلام کرد که ارتش سوریه و نیروهای هم پیمان، چهار گذرگاه امن برای خروج ساکنان رقه ایجاد کرده اند.این منبع آگاه نظامی افزود: گروه تروریستی داعش با پیشروی ارتش سوریه با پشتیبانی هوایی روسیه، شهروندان را با اقدامات غیرقانونی و غیر انسانی تحت فشار قرار داده است.وی اضافه کرد: براین اساس باید برای نجات و حفاظت از جان شهروندان اقدامی صورت می . . .

0:48 - 1396/04/31
بیشتر افراد مسلح مورد حمایت آمریکا به داعش و النصره پیوستند

بیشتر افراد مسلح مورد حمایت آمریکا به داعش و النصره پیوستند

دمشق- ایرنا - وزارت خارجه روسیه اعلام کرد که بر کسی پوشیده نیست که بیشتر مخالفان سوری که از طرف آمریکا آموزش دیدند به گروه های تروریستی - تکفیری داعش و النصره پیوستند.

23:56 - 1396/04/30
50 داعشی حین فرار از موصل با لباس مبدل، به هلاکت رسیدند

50 داعشی حین فرار از موصل با لباس مبدل، به هلاکت رسیدند

و تروریستها مجبور هستند تسلیم یا کشته شوند.بعد از گذشت 9 ماه از آغاز عملیات آزادسازی موصل دهم ماه میلادی جاری حیدر العبادی نخست وزیر عراق آزادسازی کامل شهر موصل مرکز استان نینوی را از دست تروریستهای داعش اعلام . . .

15:2 - 1396/04/30
هلاکت سرکرده مالزیایی داعش در سوریه

هلاکت سرکرده مالزیایی داعش در سوریه

عنوان جانشین 'محمد فضیل عمر' سرکرده تروریست های مالزیایی داعش انتخاب شده باشند.مقامات بر این باورند که این سه تروریست . . . فیسبوک در تلاش برای جذب مالزیایی ها برای حضور در کنار داعش در سوریه و همچنین گسترش تفکرات افراطی این گروه تروریستی . . . تروریستی بودند.وی همچنین وظیفه آموزش قرآن به فرزندان اعضای داعش، انتقال منابع مالی به حامیان داعش و محافظت از پست های . . . قرآن به فرزندان اعضای داعش، انتقال منابع مالی به حامیان داعش و محافظت از پست های امنیتی را بر عهده داشت.از جمله . . . در سوریه کشته شده و 53 مالزیایی دیگر در گروه تکفیری داعش فعالیت تروریستی انجام می دهند.نیروهای امنیتی مالزی موفق . . .

14:47 - 1396/04/30
قاسمی: گزارش آمریکا از وضع تروریسم در جهان بی اعتبار است

قاسمی: گزارش آمریکا از وضع تروریسم در جهان بی اعتبار است

ایران مصمم است به مبارزه خود با گروه های تروریستی و افراط گرایی خشونت آمیز به عنوان مهمترین تهدید جهانی، ادامه دهد و مادامی که دولت های عراق و سوریه بخواهند, در کنار آنها برای مبارزه با تروریسم داعش و سایر گروه های تکفیری خواهد ماند و طرح اتهام های نادرست، مغرضانه و بی پایه و اساس مانند آنچه در گزارش اخیر وزارت امور خارجه مطرح شده است، تاثیری در این سیاست نخواهد داشت. قاسمی افزود: ما جهان و . . .

13:31 - 1396/04/29
مراقد انبیاء الهی/ زخم هایی که به این زودی ها التیام نمی یابد

گزارش ایرنا از موصل/

مراقد انبیاء الهی/ زخم هایی که به این زودی ها التیام نمی یابد

خبرنگاران ایرنا ، به دنبال آزادی شهر موصل از چنگ داعش تکفیری، تروریستی با سفر به این شهر، از مزارهای انبیاء . . . (ع)' که مسجد تاریخی النوری - مقر اعلام خلافت خرافه ای داعش – در آن واقع است، بازدید کردند که گزارش آن در پی می . . . مظلومانه نوشته شده است: 'قبر شیت.' گروه تروریستی تکفیری داعش در 25 ژولای 2014 به ادعای اینکه این بیت نبی خدا (ع)، . . . نظامی عراق که در منطقه حضور دارند گفتند که گروه تروریستی داعش در همان ایام انفجار مرقد نبی شیت (ع)، مرقد این نبی خدا . . . نامگذاری شده بود نیز منفجر کردند. در مقابل گروه تروریستی داعش، مسجد النوری را به عنوان مقر اعلام خلافت خود در شهر . . .

11:41 - 1396/04/29
افراط گرایی در مالزی در دوران معاصر

افراط گرایی در مالزی در دوران معاصر

شد. پس از دهه 1980 که مالزی تهدیدات گروه های مختلف پیش از داعش از قبیل القاعده را تجربه کرد، تفکرات افراطی بیش از پیش . . . سلفی ها شکل گرفت و تقویت شدند. پس از شکل گیری گروه تکفیری داعش و حملات و عملیات تروریستی آن در سوریه و عراق، شبکه های . . . تروریستی نیز در مالزی که به صورت مستقیم و یا غیرمستقیم با داعش در ارتباط بودند مجال فعالیت در این کشور حوزه جنوب شرق . . .

9:0 - 1396/04/29
یک کارشناس: افغانستان پایگاه بعدی داعش است

یک کارشناس: افغانستان پایگاه بعدی داعش است

پیرمحمد ملازهی روز چهارشنبه در نشستی با عنوان 'جریان شناسی داعش افغانستان با محور راهکارها و پیامدها' در موسسه مطالعات . . . مطالعات آسیای مرکزی و افغانستان در مشهد از دید غرب ماموریت داعش در خاورمیانه تمام شده و باید به نقاط دیگر نقل مکان کند. . . . کشورهای اسلامی مانند عراق و سوریه کارکرد تعیین شده برای داعش بود، نه اینکه قدرت یافته و کشور تشکیل دهد. بدین جهت . . . داعش بود، نه اینکه قدرت یافته و کشور تشکیل دهد. بدین جهت داعش در منطقه خاورمیانه دچار مشکل شده و ماموریتش از نظر غرب . . . شامل ایالات شرقی، غربی و شمالی آن کشور برای استقرار داعش مساعدتر هستند.وی افزود: داعش در خاورمیانه شکست اصلی را . . .

18:11 - 1396/04/28
جهان پسا داعش: از خلافت پوشالی تا فراواقعیت

آزادسازی موصل و رقه به معنای پایان کار خلافت خودخوانده نیست

جهان پسا داعش: از خلافت پوشالی تا فراواقعیت

آزادسازی شهر موصل در عراق و شکست قریب الوقوع تروریست های داعش در شهر رقه سوریه ناقوس مرگ 'دولت اسلامی عراق و شام' را . . . عراق و شام' را دست کم به لحاظ فیزیکی، به صدا درآورد. داعش با از دست دادن دو پایتخت خود خوانده در عراق و سوریه و . . . و بسط نفوذ در آینده سیاسی عراق و سوریه در جریان است، آیا داعش قادر به بقا و ادامه فعالیت خواهد بود؟ آیا ممکن است . . . و ناآرامی های خاورمیانه فضای مانور و رشد مجدد پیدا کند؟ داعش که با به کارگیری شیوه های نوین جنگ روانی در غالب . . . و شبیه سازی (simulation) پاسخ داد. از این منظر پدیده داعش نوعی حاد واقعیت یا فراواقعیت (hyperreality) محسوب می . . .

12:11 - 1396/04/28
کشتن یکی از اعضای برجسته گروه داعش توسط نیروهای امنیتی مصر

کشتن یکی از اعضای برجسته گروه داعش توسط نیروهای امنیتی مصر

مصر با شورش گروه های تروریستی از جمله گروه تروریستی داعش در شبه جزیره سینا روبرو است و صدها سرباز و پلیس این . . . امنیتی این کشور روز سه شنبه توانستند یکی از سرکردگان داعشی را در شهر عریش در شمال سینا را از بین ببرند. در بیانیه . . . بیت المقدس که از سال 2014 متعهد به همکاری با گروه تروریستی داعش شدند، شناخته شده است. وزارت کشور مصر همچنین پیش از این . . .

1:29 - 1396/04/28
ادامه پیشروی ارتش سوریه درعمق بادیه

ادامه پیشروی ارتش سوریه درعمق بادیه

را در جنوب رقه پاکسازی کردند.در این عملیات ده ها تروریست داعشی کشته شدند، دو تانک، یک خودرو بمب گذاری شده و چهار . . . ده ها چاه نفت و گاز را در منطقه بادیه آزاد و گروه تروریستی داعش را از منابع انرژی و مالی خود محروم کرده اند. فرماندهی . . . بیانیه ای اعلام کرد که با بیرون کردن گروه تروریستی تکفیری داعش، امنیت کامل شهرک های دیرحافر و مسکنه و مناطق اطراف آن . . . شرقی استان حلب پاکسازی کرد و هزاران عضو گروه تروریستی داعش را از پای در آورد.گروه تروریستی تکفیری داعش در این . . . گروه تروریستی داعش را از پای در آورد.گروه تروریستی تکفیری داعش در این منطقه علاوه بر از دست دادن مناطق گسترده ای از . . .

12:6 - 1396/04/26
از جنگ با اسراییل تا جنگ با داعش، روایتی دیگر

از جنگ با اسراییل تا جنگ با داعش، روایتی دیگر

به 15 گروه از گروه های مقاومت اسلامی تحت پوشش الحشد الشعبی کمک رسانی می کند اما با توجه به نابودی داعش در عراق در حال حاضر کمک ها به پنج گروه مقاومت اسلامی محدود شده است.سید علی که از بازرگانان و . . . آن زمان پیروزی حقیقی را جشن می گیریم.'وی تاکید کرد که 'جنگ اصلی ما با رژیم اسراییل است و تروریسم و داعش همگی عوامل اسراییل هستند و روزی باید برسد که دوباره اراضی اشغال شده را از این رژیم و حامیان . . .

13:55 - 1396/04/25
یکی از مسئولان زن داعش در کرکوک عراق دستگیر شد

یکی از مسئولان زن داعش در کرکوک عراق دستگیر شد

گفت:این زن که تغرید عبدالله نام دارد مسئول دیوان آموزش داعش در منطقه زاب بود که برای جمع آوری اطلاعات وارد شهر . . . نام دارد که یکی از مسئولان بلندپایه گروه تروریستی و تکفیری داعش به شمار می رود و دولت مرکزی نیز به استناد ماده 4 . . . است .این افسر امنیتی تاکید کرد مدتی است تحرکات نیروهای داعش در اطراف شهر کرکوک افزایش پیدا کرده و سعی می کنند با . . .

12:36 - 1396/04/25
کمک 800 هزار دلاری عراق به دختران آزاد شده ایزدی

کمک 800 هزار دلاری عراق به دختران آزاد شده ایزدی

برای کمک به دختران و زنان ایزدی اختصاص داده شد که از دست داعش نجات پیدا کرده و یا نجات پیدا می کنند .وزارت مهاجرین . . . بازگشت به زندگی عادی را بعد از فشارهای سخت روحی و روانی داعش بر آنها بدست بیاورند.ویان دخیل عضو پارلمان عراق که . . . عراقی دریافت کند.وی افزود: کسانی هم که در آینده از دست داعش آزاد می شوند به غیر از کمک مستقیم مالی تحت نظارت و . . . برای ادامه حیات را بدست بیاورند.گروه تروریستی و تکفیری داعش بعد از اشغال شهر سنجار در سال 2014 میلادی که مرکز ایزدی . . .

12:34 - 1396/04/25
آغاز بازسازی خطوط راه آهن عراق پس از پیروزی بر داعش

آغاز بازسازی خطوط راه آهن عراق پس از پیروزی بر داعش

عراقی شهر موصل را هفته گذشته پس از سه سال اشغال توسط داعش، آزاد کردند. بخش زیادی از زیر ساخت های شهر موصل . . . ساخت های شهر موصل از جمله خط آهن آن طی اشغال این شهر توسط داعش از بین رفته است. لفته افزود: وزارت حمل ونقل برای ارتباط . . . خطوط آهن را پس از تخریب بخش زیادی از آن بر اثر جنایات داعش و جنگ های متمادی و محاصره چند دهه از این هفته آغاز . . .

12:27 - 1396/04/25
داعش 14 شهروند عراقی را در جنوب غربی کرکوک با شمشیر سر برید

داعش 14 شهروند عراقی را در جنوب غربی کرکوک با شمشیر سر برید

گفت: در منطقه عباسی در شهر حویجه گروه تروریستی و تکفیری داعش 14 شهروند عراقی را با شمشیر در مقابل دیدگان اعضای . . . دادند اجساد این افراد دفن شود.وی افزود: دلیل این اقدام داعش این بود که این افراد خواهان این شده بودند که بخاطر این . . . نیروهای پیشمرگه این 14 تن به نمایندگی از 22 عشیره منطقه به داعش مراجعه کرده بودند تا به آنها بگویند منطقه را بدون . . . جاسوسی دستگیر شدند.این گزارش حاکی است این افراد به نیروهای داعشی گفته بودند تعهد می کنیم که هنگام بازگشت ارتش عراق مانع . . . و از اواسط سال 2014 میلادی به اشغال گروه تروریستی و تکفیری داعش . . .

12:16 - 1396/04/25
گذار داعش از تروریسم جنگی به اقدامات تروریستی

هفته نامه روسی آرگیومنتی ایفاکتی:

گذار داعش از تروریسم جنگی به اقدامات تروریستی

یک گروه سوری مرگ ابوبکر البغدادی سرکرده گروه تروریستی داعش را تأیید کرد. پیشتر هم وزارت دفاع روسیه اعلام کرده بود، . . . بنا به گزارش های انتشار یافته، بسیاری از دیگر افراد کلیدی داعش هم با البغدادی در بمباران کشه شده اند و یکی از شبکه . . . وضعیت کنونی این گروه تروریستی به هفته نامه روسی گفته است: داعش هسته مرکزی خود را کامل از دست داده و از کادر مدیریتی . . . کارشناس روس در مورد ماهیت این گروه تروریستی خاطر نشان کرد: داعش مخلوطی از گروه‌های افراط گرا، اعضای حزب بعث و افسران . . . کردند.وی افزود: بنابر این نمی توان گفت البغدادی ستون فقرات داعش بود و پس از مرگ او این گروه تروریستی یتیم می ماند، زیرا . . .

10:59 - 1396/04/25
آخرین رمق های داعش در نبرد احتمالی دیرالزور

آخرین رمق های داعش در نبرد احتمالی دیرالزور

فعالان مخالف از افزایش تلاش ها و اقدام های گروه تروریستی داعش برای مقابله با هر حمله احتمالی خبر می دهند.این گروه . . . درجنوب شرق استان دیرالزور نیز بر اساس دستور گروه تروریستی داعش باید اطراف خانه های خود سنگر و خاکریز ایجاد کنند.این . . . و خاکریز ایجاد کنند.این دستورات و اقدامات گروه تروریستی داعش نشان می دهد که احساس خطر کرده است و خود را در برابر . . . نبردی دشوار در آینده نزدیک می بیند.گروه تروریستی تکفیری داعش در نبرد موصل و هم اکنون در رقه از این تاکتیک ها و بویژه . . . سپر قراردادن غیرنظامیان استفاده کرده است و این تحرکات داعش پس از پیشروی سریع ارتش سوریه در بادیه و جنوب رقه افزایش . . .

9:43 - 1396/04/25
داعش 12 تن از سرکردگان خود را به اتهام فرار در تلعفر عراق اعدام کرد

داعش 12 تن از سرکردگان خود را به اتهام فرار در تلعفر عراق اعدام کرد

به گزارش خبرگزاری الشرق الاوسط، عناصر فراری داعش پیش از خروج از شهرستان تلعفر توسط داعش دستگیر و اعدام . . . الاوسط، عناصر فراری داعش پیش از خروج از شهرستان تلعفر توسط داعش دستگیر و اعدام شدند.تلعفر در حال حاضر تنها شهر در استان . . . حاضر تنها شهر در استان نینواست که در تصرف گروه تروریستی داعش قرار دارد.پیش تر نیز عناصر داعش ده ها غیرنظامی ساکن . . . که در تصرف گروه تروریستی داعش قرار دارد.پیش تر نیز عناصر داعش ده ها غیرنظامی ساکن تلعفر را که قصد فرار از این منطقه . . . در 70کیلومتری غرب استان نینوا در شمال عراق، گروه تروریستی داعش در روزهای اخیر تمهیدات وسیعی را برای مقابله با عملیات . . .

3:0 - 1396/04/25
صفحه 1 از 81 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >