فعال حقوق بشر:داعش بیش از 300 کودک مسیحی را کشته است

فعال حقوق بشر:داعش بیش از 300 کودک مسیحی را کشته است

کردستان عراق افزود: از آغاز تاسیس گروه تروریستی و تکفیری داعش در عراق و سوریه تاکنون داعشی ها بیش از 300 کودک مسیحی . . . تاسیس گروه تروریستی و تکفیری داعش در عراق و سوریه تاکنون داعشی ها بیش از 300 کودک مسیحی را به اشکال مختلف کشتند.وی در . . . مختلف کشتند.وی در گفت وگو با آژانس خبری «دواروژ» افزود: داعش تنها نگون بختی برای ایزدی ها و مسلمانان نبود بلکه . . . را نیز براساس اطلاعات دقیق کشته اند.لینا زرایا تصریح کرد: داعش در کشتن کودکان نیز کوتاهی نکرده به نحوی که بزرگترین . . . جنایات سکوت اختیار کرده است.این فعال حقوق بشری ادامه داد: داعش فارغ از کشتن، صدها خانواده مسیحی را با تهدید به قتل . . .

22:28 - 1396/04/01
خیران خانواده پیشمرگه کرد اسیر دست داعش را صاحب منزل کردند

خیران خانواده پیشمرگه کرد اسیر دست داعش را صاحب منزل کردند

به «سید احمد» کردند که اخیرا توسط گروه تروریستی و تکفیری داعش اسیر شد.سید احمد دارای 5 فرزند اهل شهر دیانا در استان . . . 5 فرزند اهل شهر دیانا در استان اربیل بود که در هنگام حمله داعش به روستای «حلیوه» شهر دوزخورماتو درحالیکه مجروح شده بود . . . دوزخورماتو درحالیکه مجروح شده بود به دست نیروهای تروریستی داعش اسیر شد.سید احمد فاقد تمکن مالی بوده و خانواده اش در . . . دارای ترکیب جمعیتی از ترکمان ها، کردها و اعراب می باشد و داعش در سالهای اخیر تلاش زیادی کرد از این تنوع برای تفرقه و . . . کم درآمد قرار دارند در حالی که بیشترین نقش را در مبارزه با داعش دارند.شبد**351**1953**1010خبرنگار:فروغ ارکیان**انتشار . . .

22:7 - 1396/04/01
روسیه از احتمال کشته شدن ابوبکر البغدادی خبر داد

روسیه از احتمال کشته شدن ابوبکر البغدادی خبر داد

به احتمال زیاد می توان گفت که ابوبکر البغدادی سرکرده گروه داعش بر اثر بمباران هواپیماهای نیروی هوافضای روسیه در سوریه . . . روسیه، به احتمال زیاد البغدادی بر اثر بمباران مقر فرماندهی داعش در حومه جنوبی شهر رقه در اواخر ماه می سال جاری کشته شده . . . روسیه 26 خرداد ماه از احتمال هلاکت ابوبکر البغدادی سرکرده داعش خبر داده و اعلام کرده بود که اقدام های لازم را برای . . . های روسی نزدیک شهر رقه در سوریه محل نشست مقام های ارشد داعش بوده است.روزنامه کامرسانت به نقل از این بیانیه وزارت . . . بمباران که (هفت خرداد) در جنوب رقه انجام شد، مقام های ارشد داعش از جمله 34 مقام، 30 فرمانده رده های مختلف و 300 تروریست . . .

21:6 - 1396/04/01
روسیه اطلاع از مرگ یا زنده بودن سرکرده داعش را رد کرد

روسیه اطلاع از مرگ یا زنده بودن سرکرده داعش را رد کرد

روسیه 26 خرداد ماه از احتمال هلاکت ابوبکر البغدادی سرکرده داعش خبر داده و اعلام کرده بود که اقدام های لازم را برای . . . های روسی نزدیک شهر رقه در سوریه محل نشست مقام های ارشد داعش بوده است.روزنامه کامرسانت به نقل از این بیانیه وزارت . . . بمباران که (هفت خرداد) در جنوب رقه انجام شد، مقام های ارشد داعش از جمله 34 مقام، 30 فرمانده رده های مختلف و 300 تروریست . . . النایف فرمانده السحنه، و سلیمان الشیخ رئیس بخش امنیت داعش جزو کشته شدگان بودند.اروپام 391 ** انتشار دهنده: هادی . . .

17:51 - 1396/04/01
حملات هوایی جنگنده های استرالیا در سوریه از سرگرفته شد

حملات هوایی جنگنده های استرالیا در سوریه از سرگرفته شد

کوالالامپور- ایرنا- استرالیا روز پنجشنبه اعلام کرد که حملات هوایی در سوریه را پس از تعلیق دو روزه به دلیل سقوط یک فروند هواپیمای نظامی سوریه که باعث تهدید روسیه در برابر هواپیماهای ائتلاف واشنگتن شد، از سرگرفت.

6:24 - 1396/04/01
حمله موشکی ایران به مقر تروریست ها سیلی مستقیم نظام به گروه های تروریستی تکفیری بود

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:

حمله موشکی ایران به مقر تروریست ها سیلی مستقیم نظام به گروه های تروریستی تکفیری بود

اداری و ضیافت افطار رؤسای ادارات شهرستان ورامین گفت: حمله موشکی ایران به مواضع تروریست های تکفیری داعشی نشان از اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی در مقابله با هرگونه تهدید علیه امنیت نظام دارد و این . . . در برابر هر تهدید با قاطعیت برخورد می کند.وی تصریح کرد: حمله موشکی ایران به مقر تروریست های تکفیری داعشی ، سیلی مستقیم نظام به گروه های تروریستی است و درس عبرتی برای تمامی بدخواهان است که آنان بدانند . . .

23:46 - 1396/03/31
اقدام موشکی سپاه علیه تروریست های داعش شجاعانه و مورد تقدیر است

سرپرست حجاج ایرانی:

اقدام موشکی سپاه علیه تروریست های داعش شجاعانه و مورد تقدیر است

در پیش دید جهانیان قرار دهند.نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه یکشنبه(28خرداد) با هدف مجازات عاملان جنایت تروریستی اخیر تهران، مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری داعش را در دیرالزور سوریه هدف حملات موشکی خود قرار داد. در این حمله موشکی که از استانهای کردستان و کرمانشاه انجام شد، پایگاه‌های فرماندهی، مراکز ساخت و تولید خودروهای انتحاری و مراکز تجمع تروریستها با . . .

17:34 - 1396/03/31
پاسخ کوبنده سپاه به گروهک تروریستی داعش پیام مهمی به دشمنان ایران نیز داشت

کارشناس مسایل خاورمیانه:

پاسخ کوبنده سپاه به گروهک تروریستی داعش پیام مهمی به دشمنان ایران نیز داشت

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بلافاصله پاسخ کوبنده ای به داعش داد؛ این توان موشکی ایران نشان داد که ایران بسیار . . . زاده افزود: همزمان با پرتاب موشک محل تجمع سران گروهک داعش در دو منطقه المیدان و دیرالزور را رصد کردند و هدف . . . کند.هانی زاده خاطر نشان کرد: ایران توانست اطلاعاتی از درون داعش و در خصوص این گروهک تروریستی تکفیری کسب کند؛ لذا این . . .

16:26 - 1396/03/31
6 عامل داعش در فارس به زندان محکوم شدند

6 عامل داعش در فارس به زندان محکوم شدند

پرونده قضایی و محاکمه این 6 نفر از عوامل گروه تروریستی داعش 2 نفر از این افراد هر کدام به 15 سال و چهار نفر دیگر هر . . . شده اند گفت: تحقیقات از افرادی که اخیرا در ارتباط با داعش در استان فارس دستگیر شده اند ادامه دارد که وابستگی آنها . . . در استان فارس دستگیر شده اند ادامه دارد که وابستگی آنها به داعش هنوز به اثبات نرسیده است. این افراد با قرار وثیقه در . . . دارد. رئیس کل دادگستری استان فارس همچنین به موضوع نصب پرچم داعش بر روی یکی از پل های استان فارس که اخیرا صورت گرفت . . . داشته است، این عمل در عین حال جرم است هر چند وابستگی با داعش نداشته باشد، تحقیقات از این فرد نیز در مراحل اولیه است . . .

15:10 - 1396/03/31
خطوط نبرد داعش در موصل شکست/ 150 متر تا مسجد النوری فاصله است

خطوط نبرد داعش در موصل شکست/ 150 متر تا مسجد النوری فاصله است

ایرنا گفت: نیروهای مسلح عراق موفق به شکستن خطوط دفاعی داعش شدند و عناصر تروریستی این گروه روحیه درگیری را از دست . . . با تروریسم در قلب شهر قدیم موصل در خطوط جلوتر با عناصر داعش درگیر هستند و فاصله آنها از مسجد تاریخی النوری تنها 150 . . . امیدواری کرد که با بازپس گیری مسجد النوری از گروه تروریستی داعش، به زودی آزادی کامل بخش قدیمی شهر موصل نیز اعلام . . . آزادی کامل بخش قدیمی شهر موصل نیز اعلام شود.گروه تروریستی داعش همچنان از بافت قدیمی شهر قدیم موصل، برای پنهان شدن بهره . . . نمی دهد به عنوان سپر انسانی استفاده می کند.عناصر جنایتکار داعش خیابان ها، کوچه ها، ساختمان و خودروهای متروکه مردم را . . .

14:57 - 1396/03/31
دستگیری یک عضو داعش و دو افراط گرای دیگر در مادرید

دستگیری یک عضو داعش و دو افراط گرای دیگر در مادرید

انگلیس و فرانسه داشت .وزارت کشور اسپانیا ادامه داد، این فرد مقدار زیادی محتوای آموزشی مرتبط با داعش را برای ارتکاب حملات و اسنادی برای آموزش افراطیترین تعلیمات ایدئولوژیکی، مسائل فنی‌ در مورد . . . با خود داشت.منابع پلیس اسپانیا نیز اشاره کرد که این شخص از طریق شبکه های اجتماعی با اعضای فعال داعش واقع در مناطق جنگی سوریه و عراق در تماس بود .به گفته این منابع وی در نقش خود به عنوان آموزش . . .

13:7 - 1396/03/31
آمریکا و هم پیمانانش از طریق جنگ نیابتی نتوانستند به اهدافشان برسند

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در گفت‌ و گو با ایرنا:

آمریکا و هم پیمانانش از طریق جنگ نیابتی نتوانستند به اهدافشان برسند

به سئوالی در خصوص اینکه سرانجام گروهک تروریستی - تکفیری داعش در آینده در منطقه چه خواهد شد، اظهار داشت: داعش محصول . . . - تکفیری داعش در آینده در منطقه چه خواهد شد، اظهار داشت: داعش محصول اتاق های فکر و تصمیمات سیاسی - امنیتی حاکمان . . . تکفیری است نیز گفت: سطوح مختلفی از افراد در گروه تروریستی داعش حضور دارند. بعضی اشخاص رسما' و صراحتا' مزدوران . . . شد. سرنوشت بعدی اعضای فریب خورده گروهک تروریستی - تکفیری داعش را باید در سایر کشورهای منطقه، ایالات متحده آمریکا، . . . تخریب می زنند و یا مسیر نابودی و اضمحلال را طی خواهند کرد.داعش حروف اختصاری «دولت اسلامی عراق و شام» یک گروهک مسلح . . .

12:12 - 1396/03/31
سردار فضلی: پاسخ ایران به داعش دندان شکن بود/ هیچگاه آغاز کننده جنگ نخواهیم بود

سردار فضلی: پاسخ ایران به داعش دندان شکن بود/ هیچگاه آغاز کننده جنگ نخواهیم بود

و گو با خبرنگار دفاعی ایرنا افزود: گروهک تروریستی تکفیری داعش شرورهای فتنه گری هستند که در عملیات هجمه موشکی به مقر . . . است.سردار فضلی تاکید کرد: اقدام موشکی علیه تروریست های داعش، هم پاسخ به اقدام تکفیری ها بخاطر عملیات تروریستی در . . . خاطرنشان کرد:در واقع پیام اقدام ایران به تروریست های داعش دو جانبه بود که امیدوارم دیگران نیز درک کرده . . .

10:58 - 1396/03/31
پیام‌ های شلیک موشک

پیام‌ های شلیک موشک

یابد.مقابله با تروریسم موجود مستلزم شناخت ریشه ‌ها و علل شکل‌ گیری آن است. اگرچه شکل‌ گیری و رشد داعش علل سیاسی و اجتماعی داشته است، بلکه مهمترین آن آموزه ‌های سَلَفی است که روحانیون عربستانی آن را . . . جغرافیایی در اختیار آنان نبود، هیچ‌ گاه نمی‌توانستند چیزی به نام «دولت اسلامی عراق و شام» یا همان داعش را تشکیل دهند. پیام شلیک موشک این است که در درجه اول چنین مجموعه ‌ای را باید از سرزمین مورد . . .

10:42 - 1396/03/31
تحلیلگر لبنانی: ایران نشان داد که موشک هایش فقط برای انبارشدن ساخته نشده اند

در گفت و گو با ایرنا

تحلیلگر لبنانی: ایران نشان داد که موشک هایش فقط برای انبارشدن ساخته نشده اند

وی گفت که ایران با حمله به پایگاه داعش پس از حمله تروریستی این گروه در تهران اثبات کرد که عقب . . . سیلی به آمریکایی هایی بود که به بهانه نبود جایگزین برای داعش، نقشه عدم نابودی این گروه تروریستی را در سر می . . . می پروراندند. به گفته وی واشنگتن می خواهد در ازای نابودی داعش دشمن دیگری برای محور مقاومت ایجاد کند تا همان وظیفه . . . داعش دشمن دیگری برای محور مقاومت ایجاد کند تا همان وظیفه داعش را در شکستن محور مقاومت در سوریه و عراق به انجام . . .

9:44 - 1396/03/31
پایان گروگانگیری دانش آموزان در فیلیپین توسط تروریست ها

پایان گروگانگیری دانش آموزان در فیلیپین توسط تروریست ها

اسلامی بنگسامورو' (بیف) که ارتش فیلیپین آنها را مرتبط با داعش می داند صبح چهارشنبه به وقت محلی پس از درگیری با . . . شمالی از دوم خرداد در اشغال تروریست های مائوته مرتبط با داعش است و تاکنون بیش از 350 تن در نبردهای این شهر کشته شده . . . تروریست ها تلاش دارد مراوی را از دست تروریست های مرتبط با داعش که برای تبدیل شهر به مرکز به اصطلاح خلافت اسلامی خود . . .

9:8 - 1396/03/31
دستگیری پلیس سنگاپوری به اتهام تروریستی

دستگیری پلیس سنگاپوری به اتهام تروریستی

افراطی ممنوع شده است. 'رسول بن داهری' با رد ایده دولت سکولار، خواستار تشکیل حکومت اسلامی توسط مسلمانان شده است. این دولت شهر کوچک جنوب شرق آسیا با توجه به افزایش نگرانی ها در مورد گسترش تهدیدات داعش در منطقه سطح نظارت خود را تشدید کرده است. سنگاپور با این عنوان که این کشور در سال گذشته هدف گروه های تروریستی قرار داشته، از شهروندان خود خواسته است هر مورد مشکوک به افراط گرایی را گزارش دهند. . . .

8:41 - 1396/03/31
هلاکت مفتی داعش در سوریه تایید شد

هلاکت مفتی داعش در سوریه تایید شد

به گزارش خبرگزاری فرانسه، ترکی بن علی که خود را به عنوان مفتی داعش منصوب کرده بود، در حملات 31 می به شهرک المیادین سوریه و در نزدیکی مرزهای این کشور با عراق به . . . های دولتی سوریه سه روز پیش اعلام کردند که در حمله جنگنده های سوری به یکی از مواضع تروریست های داعش در شهرک المیادین یک تروریست به نام ابوعبدالله السعودی و 17 همراه وی کشته شدند.شهرک المیادین در . . .

22:15 - 1396/03/30
پیشروی های ارتش سوریه و شمارش معکوس برای نابودی داعش

پیشروی های ارتش سوریه و شمارش معکوس برای نابودی داعش

تروریست ها، شرایط مناسبی را برای شکست نهایی گروه تروریستی داعش فراهم می‌کند. دولت دمشق و متحدانش، اینک دست برتر را در . . . شرایط کنونی جنگ در سوریه مورد توجه قرار داده است.** داعش در سراشیبی سقوطنشریه «المنار» فلسطین با اشاره به پیشروی . . . سوریه را یک تحول بزرگ در روند مبارزه با تروریسم و نابودی داعش به شمار آورد. به نوشته نشریه المنار، فروپاشی داعش آغاز . . . و نابودی داعش به شمار آورد. به نوشته نشریه المنار، فروپاشی داعش آغاز شد و این گروه به دلیل شکست های پیاپی در برابر ارتش . . . در امتداد منطقه البادیه وارد نبرد شده است و تلاش می کند داعش را به واپسین نبرد در دیرالزور هدایت کند. تحولات نبرد . . .

17:12 - 1396/03/30
4 بُعد حمله موشکی ایران در گفت و گو با ژنرال بازنشسته ارتش لبنان

4 بُعد حمله موشکی ایران در گفت و گو با ژنرال بازنشسته ارتش لبنان

به گفته وی این موشک ها منطقه ای را هدف قرار داده که برای داعشی که فشارهای زیادی در موصل و الرقه و صحرای سوریه تحمل . . . اعتقاد این تحلیلگر مسائل نظامی، دیرالزور امن ترین جا برای داعش است و از فاصله 650 کیلومتری هدف ضربات دقیق موشکی قرار . . . نشان داد که جمهوری اسلامی ایران قادر است مناطق تحت نفوذ داعش را علیرغم نفوذ عملیاتی ائتلاف بین المللی و آمریکا در آن . . .

16:2 - 1396/03/30
نیروی هوایی مالزی نسبت به خطر داعش در ایالت صباح هشدار داد

نیروی هوایی مالزی نسبت به خطر داعش در ایالت صباح هشدار داد

طی سال های گذشته مورد هدف گروه تروریستی ابوسیاف مرتبط با داعش قرار داشت و از این منطقه اقدام به آدم ربایی می کرد. این . . . نامناسب جنوب فیلیپین که شاهد درگیری تروریست های مرتبط با داعش با دولت مرکزی است و خطر آنها برای فرار به مالزی نیز . . . فیلیپین از دوم خرداد ماه در اشغال تروریست های مرتبط با داعش است و تاکنون دستک 350 تن در این درگیری ها کشته شده . . .

15:7 - 1396/03/30
روزنامه داناس صربستان: ایران مقر داعش در سوریه را هدف قرار داد

روزنامه داناس صربستان: ایران مقر داعش در سوریه را هدف قرار داد

اسلامی یکشنبه شب 6 موشک با برد متوسط به طرف مرکز فرماندهی داعش و همچنین انبار مهمات تروریست ها در منطقه 'دیر الزور' . . . پرتاب کرد که بنا به اطلاعات گزارش شده حمله صورت گرفته علیه داعش موفقیت آمیز بود.این روزنامه صربستانی اضافه کرد: بنا به . . . مقامات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حمله موشکی به مقر داعش تنها بخشی از قدرت مقابله ایران علیه تروریست ها و دیگر . . . کرده بودند. 'مقامات ایرانی گفته اند که حمله موشکی به مقر داعش در خاک سوریه با هماهنگی حکومت آن کشور انجام شده . . . است.'روزنامه داناس چاپ بلگراد ادامه داد: حمله موشکی به مقر داعش در سوریه تلفات زیادی را برای تروریست ها به دنبال داشت. . . .

15:7 - 1396/03/30
بیانیه قرارگاه پدافند هوایی در حمایت از حمله موشکی سپاه پاسداران به تروریست های تکفیری

بیانیه قرارگاه پدافند هوایی در حمایت از حمله موشکی سپاه پاسداران به تروریست های تکفیری

انقلاب اسلامی اعلام می دارد.نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شامگاه یکشنبه(28خرداد) با هدف مجازات عاملان جنایت تروریستی اخیر تهران، مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری داعش را در دیرالزور سوریه هدف حملات موشکی خود قرار داد.در این حمله موشکی که از استانهای کردستان و کرمانشاه انجام شد، پایگاه‌های فرماندهی، مراکز ساخت و تولید خودروهای انتحاری و مراکز تجمع تروریستها با . . .

15:0 - 1396/03/30
تحلیل رسانه های لبنان از پیام های حمله موشکی ایران

تحلیل رسانه های لبنان از پیام های حمله موشکی ایران

افزود: انتخاب دیرالزور از سوی ایرانی ها در واکنش به حمله داعش به مرقد امام خمینی و ساختمان پارلمان تصادفی نبود. می شد . . . با عراق و آینده کردها ربط پیدا می کند. این حمله اگرچه به داعش ضربه زد اما ضربه حقیقی نصیب کسانی شد که ایران آنها را . . . اما ضربه حقیقی نصیب کسانی شد که ایران آنها را کوک کنندگان داعش در سطح منطقه ای و بین المللی می داند. پست سفارشی ایران . . . ندانست که حزب الله واقعا از موشک های ذوالفقار ایرانی که داعش را در دیرالزور هدف قرار داد در اختیار داشته باشد. این . . . با اشاره به پیام های چند جانبه حمله موشکی ایران به مقر داعش در دیرالزور نوشت: این حمله پس از آن بود که مجلس سنای . . .

14:51 - 1396/03/30
هک شدن سایت ارتش آرژانتین با تصاویری از گروه تروریستی داعش

هک شدن سایت ارتش آرژانتین با تصاویری از گروه تروریستی داعش

به گزارش خبرگزاری رویترز، در تصویر هک شده تارنمای ارتش آرژانتین پیامی قرار داده شده که در آن نوشته شده بود' این یک تهدید است. داعش در آرژانتین است و شما بزودی از ما خواهید شنید'.این تصویر برای حدود 20 دقیقه بر روی تارنمای ارتش . . . است. وزارت دفاع آرژانتین هنوز در مورد هک شدن تارنمای ارتش آرژانتین با تصاویری از گروه تروریستی داعش اظهار نظر نکرده است.پایگاه اینترنتی 'آمبیتو' آرژانتین نیز اعلام کرد که دپارتمان ارتباطات ارتش . . .

13:1 - 1396/03/30
یدیعوت آحارونوت: ایران با شلیک موشک جایگاه یک قدرت بزرگ نظامی را به تصویر کشید

یدیعوت آحارونوت: ایران با شلیک موشک جایگاه یک قدرت بزرگ نظامی را به تصویر کشید

اخیر این بود که بعد از عملیات تبلیغاتی و خرابکارانه اخیر داعش در ایران، وجهه نظام را بهبود بخشد چون عملیات هفته . . . پیش برد: شناسایی حامیان پشت پرده حمله تهران و ضربه زدن به داعش با موشک های زمین به زمین با هدف کشتن عناصر داعش در مقر . . . زدن به داعش با موشک های زمین به زمین با هدف کشتن عناصر داعش در مقر اصلی آنها. این روزنامه افزود: ایران خواست تا همه . . . اصلی آنها. این روزنامه افزود: ایران خواست تا همه بدانند که داعشی ها در امان نیستند و دست ایران به آنها می رسد. این حمله . . . ها در امان نیستند و دست ایران به آنها می رسد. این حمله به داعش در دیرالزور همچنین به نظام سوریه و روس ها کمک کرد. به . . .

12:46 - 1396/03/30
حمله به داعش یک مطالبه بود

حمله به داعش یک مطالبه بود

سالهاســت که در داخل خاک ســوریه و عراق در حــال مبارزه با داعش هســتیم و برای این مبارزه، هزینــه می کنیــم . این . . . انســانی را نیز متحمل شــده اســت. پرتاب موشــک به قرارگاه داعش نیز کاملا در راســتای شــعار مبــارزه هماهنگ و همه . . . کاملا در راســتای شــعار مبــارزه هماهنگ و همه جانبــه با داعش در منطقه و فرامنطقه انجام گرفته است . البته به نکته مهم . . . مهم تری باید اشاره کرد و آن اینکه ورود گروه تروریســتی داعش بــه قلب پایتخت و هزینه سنگینی که از لحاظ روحی و روانی . . .

12:35 - 1396/03/30
عملیات موشکی سپاه، سیلی محکمی به تروریست های داعش و کشورهای حامی آنان بود

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عملیات موشکی سپاه، سیلی محکمی به تروریست های داعش و کشورهای حامی آنان بود

با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره عملیات موشکی سپاه علیه داعش افزود: اقدام سپاه پاسداران در هدف قرار دادن مقر . . . افزود: اقدام سپاه پاسداران در هدف قرار دادن مقر فرماندهی داعش، نماد و نمایش اقتدار ایران و پاسخی به حرکت ایضایی آنان . . . یادآور شد: عملیات موشکی سپاه، هشداری به کشورهای حامی داعش و تروریست های تکفیری در منطقه بود.وی تاکید کرد: این . . . مقر فرماندهی و مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری داعش را در دیرالزور سوریه هدف حملات موشکی خود قرار داد.در . . .

12:25 - 1396/03/30
انعکاس غرش موشک های سپاه به قلب تروریسم

انعکاس غرش موشک های سپاه به قلب تروریسم

روزنامه «ایران» در گزارش خبری خود با عنوان «شلیک به مغز داعش» نوشت: این تنها داعش نبود که در شوک خبری نیمه شب . . . گزارش خبری خود با عنوان «شلیک به مغز داعش» نوشت: این تنها داعش نبود که در شوک خبری نیمه شب یکشنبه، قرار گرفت. دنیا هم . . . رویداد جهانی یکشنبه شب است؛ حمله موشکی ایران به مواضع داعش در دیرالزور سوریه. حمله‌ای که بلافاصله «موفقیت آمیز» و . . . و «قیام» را از استان‌های کردستان و کرمانشاه به سمت مواضع داعش شلیک کرد. انتخاب این محل‌ها برای پرتاب موشک‌های سپاه هم . . . حمله موشکی ایران به مواضع تروریست ها نوشت: عملیات موشکی ضدداعش موفقیت‌آمیز بود. یکی از نشانه‌های این موفقیت، . . .

12:15 - 1396/03/30
خبرگزاری کوبایی:ایران حمله موشکی خود را به مواضع داعش موفق ارزیابی کرد

خبرگزاری کوبایی:ایران حمله موشکی خود را به مواضع داعش موفق ارزیابی کرد

با انتشار خبری در تارنمای اسپانیولی زبان خود نوشت: ایران حمله موشکی خود را به مواضع گروه تروریستی داعش در استان دیرالزور سوریه، که طی آن مرکز تجمع، فرماندهی و انبارهای مهمات آنان هدف قرار گرفت، قاطع . . . لاتینا به نقل از ایران، این اقدام را واکنش به حملات خونین هفتم ژوئن (17 خرداد) تروریستهای داعش به ساختمان مجلس و محوطه حرم امام خمینی (ره) توصیف کرد، که در نتیجه آن 18 نفر شهید و بیش از50 . . .

11:44 - 1396/03/30
صفحه 1 از 81 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >