طلسم ورود خودرو به بورس کالا شکسته شد/آغاز عرضه سراتو از فردا

طلسم ورود خودرو به بورس کالا شکسته شد/آغاز عرضه سراتو از فردا

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، عرضه خودرو در بورس کالا، در سال های اخیر بسیار مورد توجه فعالان . . . فنی تاکنون به نتیجه نرسیده بود.اما قرار است فردا طلسم عرضه خودرو در بورس کالا، شکسته شود و اوراق سلف یک مدل خودرو در . . . طلسم عرضه خودرو در بورس کالا، شکسته شود و اوراق سلف یک مدل خودرو در بورس کالا عرضه شود.بر این اساس، بورس کالا اعلام . . . اعلام کرده است: فردا (دوشنبه) برای نخستین بار 50 دستگاه خودروی سراتو محصول شرکت سایپا با قیمت پایه 872 میلیون و . . . و 446 ریال در بورس کالای ایران عرضه می شود.چندی پیش خودروی سراتو یکی از محصولات گروه سایپا در بورس کالای ایران . . .

17:24 - 1396/03/07
دولت دوازدهم تعریف خودروی لوکس را تغییر دهد

رئیس انجمن واردکنندگان خودرو:

دولت دوازدهم تعریف خودروی لوکس را تغییر دهد

زاد» افزود: تعریفی که از ابتدا براساس مشخصات فنی درمورد خودروهای لوکس انجام شده اشتباه بوده، اما همچنان بر این تعریف . . . به اینکه کارشناسان دیوان عدالت اداری نیز پس از بررسی معیار خودروهای لوکس، بر مناسب نبودن این تعریف صحه گذاشته اند، . . . کنیم.احتشام زاد ادامه داد: در شرایطی که امروزه حجم پیشرانه خودروهای جدید برای کاهش مصرف سوخت، دائماً در حال کاهش است، . . . برای کاهش مصرف سوخت، دائماً در حال کاهش است، تعریف اشتباه خودروهای لوکس بر مبنای حجم موتور 2500 سی‌سی باعث می‌شود . . . لوکس بر مبنای حجم موتور 2500 سی‌سی باعث می‌شود واردات خودروهای گرانقیمتی که حجم موتور بالایی ندارند آزاد باشد.عضو . . .

14:54 - 1396/03/07
نماینده مجلس: افزایش کیفیت خودرو از الزامات کاهش تصادفات جاده ای است

نماینده مجلس: افزایش کیفیت خودرو از الزامات کاهش تصادفات جاده ای است

کمیسیون عمران مجلس با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت نقش خودروسازی در ارتقای شاخص‌های توسعه حمل ونقل بررسی و مقرر شد . . . و مقرر شد در این زمینه ماده 49 اعمال و به منظور بررسی نقش خودرو در حمل ونقل جاده ای و احصای مشکلات و نارسایی های آن . . . تقدیم مجلس شود. وی با تاکید بر اینکه ایمنی در استفاده از خودرو باید افزایش یابد بیان کرد: طبق آمار، روز به روز حوادث . . . ای کاهش یافته که این نشان از بهبود تولیدات داخلی در زمینه خودروسازی است. شهریاری با بیان اینکه رعایت ایمنی در ساخت . . . است. شهریاری با بیان اینکه رعایت ایمنی در ساخت جاده ها و خودروها می تواند کاهش تصادفات جاده ای را رقم بزند، افزود: . . .

14:22 - 1396/03/06
ترور ناکام نخست وزیر سابق یونان/ پاپادموس زخمی شد

ترور ناکام نخست وزیر سابق یونان/ پاپادموس زخمی شد

برای وی به دنبال ندارد. پلیس آتن در این زمینه گفت، بعد از انفجار، پاپادموس و راننده وی و یک سرنشین دیگر به یک بیمارستان محلی انتقال داده شده اند. این بمب در ساعت 6.30 دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی در خودرو شخصی نخست وزیر سابق یونان منفجر شد.مسئولیت این اقدام را یک گروه یونانی به نام توطئه سلول های آتش' بر عهده گرفته است. به گفته پلیس آتن، این بمب از طریق یک بسته به دست نخست وزیر سابق یونان رسیده . . .

2:28 - 1396/03/05
دستگیری سارقان خودرو در البرز

دستگیری سارقان خودرو در البرز

ماموران کلانتری 46 دهقان ویلا حین گشت زنی به یک دستگاه خودرو پراید که سرنشین آن به صورت مشکوک درحال حرکت بود مظنون . . . پلیس اقدام به فرارکرد . وی اضافه کرد: پس از تعقیب وگریز، خودروی مورد نظر توقیف اما سرنشین آن دوباره اقدام به فرار کرد . . . صالح افزود: پس ازانتقال این فرد به کلانتری و استعلام خودرو مشخص شد که خودرو سرقتی است و در اظهارات خود به 50 فقره . . . پس ازانتقال این فرد به کلانتری و استعلام خودرو مشخص شد که خودرو سرقتی است و در اظهارات خود به 50 فقره سرقت با همدستی . . . سرقت های انجام شده توسط این سارقان سابقه دار، 7 فقره سرقت خودرو و 43 فقره سرقت وسایل داخل خودرو بوده است . وی یادآورشد . . .

13:5 - 1396/03/03
روبات ابرقدرتی که خودروی شما را پارک می کند

روبات ابرقدرتی که خودروی شما را پارک می کند

دیلی میل، این روبات که 'اِستان' (Stan)نام دارد، به سوئیچ خودروی مشتری نیاز ندارد و با بلند کردن خودرو، آن را در مکان . . . دارد، به سوئیچ خودروی مشتری نیاز ندارد و با بلند کردن خودرو، آن را در مکان امن پارک می کند.از قابلیت های دیگر . . . مربوط به برنامه سفر هوایی کاربر وصل شود و هنگام بازگشت وی، خودرو را برای سوار شدن آماده کند. این سیستم همچنین می تواند . . . شدن آماده کند. این سیستم همچنین می تواند با پارک کردن دوبل خودرو در مقابل خودروهایی که قرار نیست به فوریت حرکت کنند، . . . این سیستم همچنین می تواند با پارک کردن دوبل خودرو در مقابل خودروهایی که قرار نیست به فوریت حرکت کنند، فضای پارکینگ را . . .

11:59 - 1396/03/03
اختصاص 10 هزار میلیارد تومان  برای نوسازی واحدهای بزرگ

اختصاص 10 هزار میلیارد تومان برای نوسازی واحدهای بزرگ

در حاشیه گشایش دومین نمایشگاه بین المللی و تخصصی قطعات خودرو در قائمشهر افزود : پرداخت این میزان تسهیلات مصوب شده و . . . از اشتغال را به خود اختصاص دهد.** خودکفایی در تولید قطعات خودرو رئیس صنعت ، معدن و تجارت مازندران با بیان اینکه قطعه . . . در استان مازندران وجود دارد تا با برگزاری نمایشگاه قطعات خودرو ، شرکت های مختلف را دور هم جمع کند تا از توانمندی های . . . برشمرد و گفت : ما به دنبال آن هستیم که در تامین قطعات خودرو نقش اصلی را داشته باشیم و در حال حاضر هم بیشتر . . . قطعات خودرو نقش اصلی را داشته باشیم و در حال حاضر هم بیشتر خودروسازهای ایرانی از قطعات ما استفاده می کنند.وی افزود : در . . .

22:11 - 1396/03/02
گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای حمص و زینبیه را برعهده گرفت

گروه تروریستی داعش مسئولیت انفجارهای حمص و زینبیه را برعهده گرفت

داعش، روز سه شنبه اعلام کرد که اعضای این گروه انفجار خودروی بمب گذاری شده در محله الزهراء شهر حمص و مقر ایست و . . . در حومه دمشق را انجام داده اند.صبح امروز بر اثر انفجار یک خودرو بمبگذاری شده در نزدیکی شرکت برق محله الزهراء (میدان . . . پلیس حمص گفت: صبح امروز اطلاعاتی درباره ورود یک خودروی بمب گذاری شده به منطقه دریافت و کار شناسایی آن آغاز . . . آن آغاز شد. سرتیپ خالد هلال افزود: دو تروریست سرنشین این خودرو پس از درگیری با نیروهای نظامی٬ خودروی بمب گذاری شده را . . . دو تروریست سرنشین این خودرو پس از درگیری با نیروهای نظامی٬ خودروی بمب گذاری شده را در محله پر رفت و آمد الزهراء منفجر . . .

18:29 - 1396/03/02
روایت یک نمایندگی مجاز که خودرو معیوب مشتری را تعویض کرد

روایت یک نمایندگی مجاز که خودرو معیوب مشتری را تعویض کرد

به گزارش ایرنا، بارها در تماس های مردمی شکایت های از کیفیت پایین برخی خودروهای داخلی و بروز مشکل در آنها به ایرنا ثبت شده . . . به ارایه نشدن خدمات پس از فروش در نمایندگی 2025 ایران خودرو این شهر، وسیله نقلیه خود را آتش زد که در پی آن معاون . . . خود را آتش زد که در پی آن معاون خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) به ایرنا گفت: نمایندگی شهرستان دهلران مرتکب . . . این پیوند، چند روزی است در فضای مجازی خبرهایی درباره تعویض خودرو معیوب در یکی از نمایندگی های مجاز دست به دست می چرخد. . . . دست می چرخد. خبرنگار ایرنا موضوع را پیگیری کرد و صاحب این خودرو معیوب و تعویضی به دلیل نقص فنی را یافت.وی که «احمد . . .

18:8 - 1396/03/02
خودرو بمبگذاری شده در شهر حمص منفجر شد

خودرو بمبگذاری شده در شهر حمص منفجر شد

به گزارش روز سه شنبه ایرنا، فرمانده پلیس حمص گفت: صبح امروز اطلاعاتی درباره ورود یک خودرو بمب گذاری شده به منطقه دریافت و کار شناسایی آن آغاز . . . آن آغاز شد. سرتیپ خالد هلال افزود: دو تروریست موجود در این خودرو پس از درگیری با نیروهای نظامی٬ خودرو بمب گذاری شده را . . . تروریست موجود در این خودرو پس از درگیری با نیروهای نظامی٬ خودرو بمب گذاری شده را در محله پر رفت و آمد الزهراء منفجر . . .

12:2 - 1396/03/02
انفجار در ایست و بازرسی مسیر فرودگاه دمشق تلفات نداشت

انفجار در ایست و بازرسی مسیر فرودگاه دمشق تلفات نداشت

ایست و بازرسی ورودی منطقه زینبیه) صبح سه شنبه یک خودرو بمب گذاری شده را با دو سرنشین در مسیر فرودگاه بین . . . نیروها پس از شناسایی و اطمینان از بمب گذاری بودن این خودرو به آن اجازه دور شدن از منطقه را دادند و سپس آن را هدف . . . و منفجر کردند.این انفجار غیر از هلاکت دو تروریست موجود در خودرو تلفاتی نداشت.خاورم**6116 ** 1064 انتشار دهنده : فرشاد . . .

11:39 - 1396/03/02
«صنعت خودرو» پل عریض ارتباط با جهان - احمد فرهادی**

«صنعت خودرو» پل عریض ارتباط با جهان - احمد فرهادی**

را بتوانند با سایر مردمان جهان قیاس کنند.در این بین صنعت خودروسازی یکی از نهادی تولیدی جامعه است که ضرورت «تعامل» با . . . ایران و جهان را می‌توان به این صنعت داد. لازمه رشد صنعت خودرو این است که استانداردهای خود را فقط بر اساس جغرافیای . . . را بتوان در ویترین‌های جهانی نیز ارائه کرد.امروزه صنعت خودروسازی در سرتاسر جهان شامل نهادهای به هم وابسته است که . . . به این صنعت وابسته هستند بیش از 50 میلیون نفر است. صنعت خودروسازی به دلیل پیچیدگی فنی و استفاده گسترده از صنایع دیگر . . . کرده، به طوری که حدود 60 نوع صنعت مختلف بطور مستقیم با خودروسازی در ارتباط هستند. به همین واسطه سطح اشتغالزایی این . . .

17:28 - 1396/02/31
تحویل نخستین سری  خودروی دناپلاس از مرداد ماه آغاز می شود

تحویل نخستین سری خودروی دناپلاس از مرداد ماه آغاز می شود

به گزارش ایرنا از شرکت ایران خودرو، «هاشم یکه زارع» روز یکشنبه اظهار کرد: پس از آنکه طرح . . . اظهار کرد: پس از آنکه طرح پیش فروش محصول دناپلاس ایران خودرو چندی پیش و یک روز پس از افتتاح خط تولید آن توسط رئیس . . . اعلام شد، 16دستگاه نخست دناپلاس خروجی از خطوط تولید ایران خودرو، به خانواده های آتش نشانان پلاسکو اهدا خواهد شد.یکه . . . نشانان پلاسکو اهدا خواهد شد.یکه زارع گفت: هزینه خرید این خودروها توسط کارگران و صاحبان کارگاه ها و کارخانه های قطعه . . . کارخانه های قطعه سازی بخش خصوصی و کارگران گروه صنعتی ایران خودرو تامین شده که مردادماه تحویل خانواده شهدای آتش نشان . . .

14:22 - 1396/02/31
دو حمله تروریستی همزمان درجنوب بغداد 4 کشته و تعدادی زخمی برجا گذاشت

دو حمله تروریستی همزمان درجنوب بغداد 4 کشته و تعدادی زخمی برجا گذاشت

به گزارش ایرنا، این حملات تروریستی که صدای انفجارهای آن تا بخش هایی از مرکز بغداد شنیده شد، با دو خودرو بمب گذاری شده انجام شده است. منابع محلی، محل انفجارها را ورودی یکی از مناطق فقیر نشین جنوب بغداد به نام 'ابودشیر' عنوان کرده اند.گفته شده که نیروهای امنیتی، منطقه مورد حمله واقع شده را محاصره . . .

0:27 - 1396/02/30
تحریم‌ها رفت؛ سیتروئن آمد- احمد فرهادی*

تحریم‌ها رفت؛ سیتروئن آمد- احمد فرهادی*

می‌شود. همه می‌دانیم دولت «تدبیر و امید» در چه وضعیتی صنعت خودرو را تحویل گرفت. بنا بر گزارش وزارت صنعت، حجم تولید . . . خودرو را تحویل گرفت. بنا بر گزارش وزارت صنعت، حجم تولید خودروسازان داخلی در سال 1391 با 39.3 درصد کاهش روبرو شد و در . . . 39.3 درصد کاهش روبرو شد و در نتیجه این افت شدید، رتبه صنعت خودرو ایران با پنج پله نزول نسبت به سال 1390 به هجدهم رسید و . . . 1392 نیز با 26 درصد افت دوباره رتبه ایران در جدول رده‌بندی خودروسازان بزرگ جهان نیز 2 پله سقوط کرد و در جایگاه بیستم . . . تیر 1392) تعیین شده بود. پس از اعمال این تحریم، شرکت های خودروساز خارجی یکی پس از دیگری از کشور خارج شده و ارتباط خود . . .

15:49 - 1396/02/25
دانش آموختگان صنعتی شریف موفق به ساخت ربات خودروی پرنده شدند

دانش آموختگان صنعتی شریف موفق به ساخت ربات خودروی پرنده شدند

برق دانشگاه صنعتی شریف موفق به توسعه مقیاس بدون سرنشین از خودرو پرنده شدند که مشابه خارجی ندارد.این ربات ماژولار . . . است.این تیم در مسابقات بین المللی نوآوری های آینده صنعت خودرو در فرانسه موفق به راهیابی به جمع 24 تیم نهایی از بین . . . دانشگاه صنعتی شریف و متخصصان داخلی و خارجی، با هدف ساخت خودروی پرنده سرنشین دار برای مصارف داخل شهری مشغول به فعالیت . . . ما توانستیم پس از تلاش یک ساله روی ابعاد مختلف استارتاپ خودرو پرنده، پنج ثبت اختراع در کشور آمریکا داشته باشیم و در . . . دهنده Plug&Play از دره سیلیکون به طرح اختراعی ربات خودروی پرنده علاقمند شده اند، اعضای این تیم ایرانی هنوز . . .

13:35 - 1396/02/25
واژگونی یک سواری دررفسنجان با 8 کشته

واژگونی یک سواری دررفسنجان با 8 کشته

سید محسن مرتضوی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: یک خودرو رانا با هشت سرنشین شامل چهار زن و چهار کودک در محور . . . اوراف واژگون و منجر به کشته شدن 6 نفر از سرنشینان این خودرو در صحنه حادثه شد.وی بیان کرد: با اعزام سه دستگاه . . . شد.وی بیان کرد: با اعزام سه دستگاه آمبولانس 2 مصدوم این خودرو با وضعیت وخیم به بیمارستان علی ابن ابیطالب (ع) رفسنجان . . . (ع) رفسنجان ارجاع داده شدند.وی اظهار کرد: مصدومان واژگونی خودرو در محور رفسنجان - سرچشمه نیز ساعاتی بعد از بروز این . . . باختند.مرتضوی گفت: کودکان 1.5 تا 9 ساله و خانم های سرنشین خودرو رانا نیز 30 تا 35 ساله بودند. وی ادامه داد: این . . .

8:25 - 1396/02/23
دو فقره تصادف در جاده مرزی گنبدکاووس پنج کشته و 10 مجروح برجای گذاشت

دو فقره تصادف در جاده مرزی گنبدکاووس پنج کشته و 10 مجروح برجای گذاشت

حادثه ساعت 19 و 30 دقیقه امروز و براثر انحراف به چپ یکی از خودروها رخ داد.وی افزود: فوت شدگان و مصدومان این حادثه توسط . . . در نزدیکی روستای هوتن از توابع دهستان کرند بین دو دستگاه خودرو پراید و خود رو ام وی ام رخ داد، سه نفر کشته و 6 نفر . . . فرزند قارلی 55 ساله، آنه بخت آق فرزند شیخ محمد 45 ساله از خودرو سرنشینان پراید و عبدالصمد بردی پور فرزند آنه آخوند 38 . . . ساله، جمیله فامیلی 34ساله و آی سن موحد 34 ساله از سرنشینان خودرو ام وی ام . به گفته این مسئول هنگ مرزی اترک، کارشناس . . . در حوزه مراوه تپه، علت تامه تصادف دوم را انحراف به چپ خودروی ام .وی.ام اعلام کرده است.اجساد جانباختگان این دو . . .

0:27 - 1396/02/22
اجرای 53 استاندارد اجباری برای تولید خودروهای داخلی

اجرای 53 استاندارد اجباری برای تولید خودروهای داخلی

جهانبخش سنجابی شیرازی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: مابقی استانداردهای اجباری خودروها نیز تا پایان سال 97 اجرایی می شود.وی بیان کرد: در ارتباط با قطعه ها و لوازم یدکی خودرو 100 . . . اجباری خودروها نیز تا پایان سال 97 اجرایی می شود.وی بیان کرد: در ارتباط با قطعه ها و لوازم یدکی خودرو 100 قلم آن مستلزم استاندارد اجباری است.معاون ارزیابی کیفیت سازمان ملی استاندارد بیان کرد: . . .

18:48 - 1396/02/21
سقوط خودروی پژو داخل کانال آب 5 نفر را در ورامین به کام مرگ فرستاد

سقوط خودروی پژو داخل کانال آب 5 نفر را در ورامین به کام مرگ فرستاد

بهنام کرمانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خودرو ساعت یک و 30 دقیقه بامداد امروز در جاده قوئینک در حوزه . . . و تجسس این سازمان به محل حادثه اعزام شدند.وی گفت: در این خودرو 5 سرنشین شامل دو مرد، دو زن و یک دختر بچه 5 ساله حضور . . . دست دادند.وی اظهار کرد : پس از ساعت ها تجسس و با خارج کردن خودرو از داخل کانال مملو از آب، جسد 2 زن و یک مرد پیدا شد و . . .

9:44 - 1396/02/21
معاون وزیر صنعت: فرصت خوبی برای مشارکت قطعه سازان ایران و برزیل فراهم است

معاون وزیر صنعت: فرصت خوبی برای مشارکت قطعه سازان ایران و برزیل فراهم است

منصور معظمی عصر امروز (چهارشنبه) در نشست انجمن قطعات خودرو برزیل در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران . . . (ایدرو)افزود: ایران از توان تولید سالیانه 2 میلیون دستگاه خودرو برخوردار است؛ پارسال نزدیک به یک میلیون و 400 هزار . . . برخوردار است؛ پارسال نزدیک به یک میلیون و 400 هزار دستگاه خودرو در کشور تولید شد و امسال برای تولید یک میلیون و 600 . . . بازار خود با مشارکت صاحبان برند و کشورهای صاحبنام صنایع خودروسازی است.وی توان خودروسازی برزیل را مناسب توصیف کرد و . . . صاحبان برند و کشورهای صاحبنام صنایع خودروسازی است.وی توان خودروسازی برزیل را مناسب توصیف کرد و افزود: ایران نیز ظرفیت . . .

17:41 - 1396/02/20
ایران از اهمیت بالایی برای صنایع قطعه سازی برزیل برخوردار است

فعال صنعتی برزیل در گفت و گو با ایرنا:

ایران از اهمیت بالایی برای صنایع قطعه سازی برزیل برخوردار است

COLNAGO) عصر امروز (چهارشنبه) در حاشیه نشست انجمن قطعات خودروی برزیل در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) در . . . افزود: در سال های تحریم اعضای انجمن قطعه سازی و قطعات خودروی برزیل خواستار ازسرگیری همکاری های مشترک با ایران در . . . بررسی اوضاع ایران آمده ایم.این فعال صنعتی یادآور شد: صنایع خودروسازی برزیل در چند سال گذشته با رشدی چشمگیر به رکورد . . . تجربیات خود هستند و در این راستا ایران به عنوان بزرگترین خودروساز خاورمیانه و شمال آفریقا از اهمیت بالایی برای این . . . برخوردار است.به گزارش ایرنا، عصر امروز نشست انجمن قطعات خودروی برزیل در سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو) . . .

16:49 - 1396/02/20
ایران در فولاد و خودرو در آستانه پیوستن به بازار جهانی است/ تاکید بر ضرورت گسترش گردشگری برای توسعه اشتغال

رئیس جمهوری در جلسه هیات دولت:

ایران در فولاد و خودرو در آستانه پیوستن به بازار جهانی است/ تاکید بر ضرورت گسترش گردشگری برای توسعه اشتغال

مرکزی جمهوری اسلامی ایران جهت نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر کلان‌شهرها را از مبلغ 22 هزار میلیارد ریال به مبلغ 50 هزار میلیارد ریال افزایش داد. همچنین خریداران مشمول طرح نوسازی ناوگان خودروهای فرسوده حمل و نقل عمومی به منظور بهره‌مندی از تسهیلات بانکی تا پایان سال 1396 از شمول آیین نامه رعایت شاخص های مالی در اعطای تسهیلات سرمایه در گردش به اشخاص حقیقی و حقوقی توسط بانک های دولتی و . . .

15:31 - 1396/02/20
پینینفارینا با ایران خودرو یک قرارداد 70 میلیون یورویی امضا کرد

پینینفارینا با ایران خودرو یک قرارداد 70 میلیون یورویی امضا کرد

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی ایتالیا (انسا)، توافق ایران خودرو با این شرکت طراحی خودرو و بدنه ‌سازی ایتالیایی شامل . . . رسمی ایتالیا (انسا)، توافق ایران خودرو با این شرکت طراحی خودرو و بدنه ‌سازی ایتالیایی شامل توسعه یک پلت فرم خودروهای . . . طراحی خودرو و بدنه ‌سازی ایتالیایی شامل توسعه یک پلت فرم خودروهای مدولار برای تولید حداقل 4 مدل خودرو می شود. آنسا . . . توسعه یک پلت فرم خودروهای مدولار برای تولید حداقل 4 مدل خودرو می شود. آنسا افزود: پینینفارینا اعلام کرد که قرارداد . . . افزود: پینینفارینا اعلام کرد که قرارداد همکاری با ایران خودرو به ارزش 70 میلیون یورو و به مدت 36 ماه خواهد بود. این . . .

18:10 - 1396/02/19
تعرفه امسال واردات خودرو تغییر نمی کند

تعرفه امسال واردات خودرو تغییر نمی کند

برخی شائبه ها مبنی بر موافقت دولت با کاهش تعرفه واردات خودرو افزود: اگر تعرفه سالیانه کم شود، پس واردات ارزان می . . . تعرفه های 40 یا 55 درصدی زیاد است و باید آن را کم کرد تا خودروساز بتواند با مدل های خارجی رقابت کند.به گفته وی، با . . . که ما در سال تولید و اشتغال هستیم چرا باید تعرفه واردات خودرو کاهش یابد؟ گفت: این استدلال صحیح نیست که باید تعرفه . . . خودرو کاهش یابد؟ گفت: این استدلال صحیح نیست که باید تعرفه خودرو را کاهش داد؛ به هر حال ما باید از تولید ملی حمایت . . .

17:30 - 1396/02/19
بیش از 20 هزار میلیارد ریال طرح تحقیقاتی و فناوری در سه سال گذشته عملیاتی شد/ برنامه ریزی برای ایجاد دانشگاه های کارآفرین

فرهادی:

بیش از 20 هزار میلیارد ریال طرح تحقیقاتی و فناوری در سه سال گذشته عملیاتی شد/ برنامه ریزی برای ایجاد دانشگاه های کارآفرین

بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو در محل شرکت ساپکو افزود: با تلاش های انجام شده در دولت . . . بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو، ابراز امیدواری کرد سایر دانشگاه ها نیز چنین مسیری را . . . بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو امروز با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت، علوم، تحقیقات . . . شد.بر اساس این تفاهم نامه 10 جانبه که بین گروه صنعتی ایران خودرو، معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه های صنعتی . . . شد، همه مراحل طراحی و تولید پلتفرم و محصول اختصاصی ایران خودرو آغاز می شود.علاوه بر این تفاهم نامه، گروه صنعتی ایران . . .

16:11 - 1396/02/19
رونمایی از تمبر یادبود تفاهم نامه 10 جانبه بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو

رونمایی از تمبر یادبود تفاهم نامه 10 جانبه بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو

بین المللی برای طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو امروز - سه شنبه - با حضور وزیران صنعت، معدن و تجارت ، . . . بر اساس این تفاهم نامه 10 جانبه که بین گروه صنعتی ایران خودرو، معاونت علمی- فناوری ریاست جمهوری، دانشگاه های صنعتی . . . شد، همه مراحل طراحی و تولید پلتفرم و محصول اختصاصی ایران خودرو آغاز می شود.علاوه بر این تفاهم نامه، گروه صنعتی ایران . . . آغاز می شود.علاوه بر این تفاهم نامه، گروه صنعتی ایران خودرو و شرکت پینین فارینا ایتالیا قراردادی را به امضا . . . با همراهی شرکت های ذکر شده، پلتفرم و محصولات جدید ایران خودرو را طراحی و تولید می کند.سرمایه گذاری لازم برای اجرای . . .

13:56 - 1396/02/19
نعمت زاده: صنعت خودروی ایران باید به سطح و کلاس جهانی ارتقا یابد/ لزوم توجه ویژه به تحقیق و توسعه

نعمت زاده: صنعت خودروی ایران باید به سطح و کلاس جهانی ارتقا یابد/ لزوم توجه ویژه به تحقیق و توسعه

جانبه بین المللی طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو در محل شرکت ساپکو افزود: صنعت خودرو همچون صنایع . . . محصولات جدید ایران خودرو در محل شرکت ساپکو افزود: صنعت خودرو همچون صنایع دریایی، هوایی، نفت و گاز و پتروشیمی جزو . . . را خریداری و با مشارکت یکدیگر همکاری می کنند.وی گفت: صنعت خودروی ایران هنوز فاصله زیادی با کلاس جهانی دارد، اما تلاش . . . سازندگی برای نخستین بار واحد تحقیق و توسعه در شرکت ایران خودرو شکل گرفت و خودروی سمند از دل آن بیرون آمد، باید . . . بار واحد تحقیق و توسعه در شرکت ایران خودرو شکل گرفت و خودروی سمند از دل آن بیرون آمد، باید تلاشمان این باشد که هر . . .

11:53 - 1396/02/19
ایران خودرو در 10 سال آینده 23 خودرو با پلتفرم جدید تولید می کند

مدیرعامل ایران خودرو:

ایران خودرو در 10 سال آینده 23 خودرو با پلتفرم جدید تولید می کند

جانبه بین المللی طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو در محل شرکت ساپکو افزود: صنعت خودرو در همه جای جهان . . . محصولات جدید ایران خودرو در محل شرکت ساپکو افزود: صنعت خودرو در همه جای جهان پیشران و لوکوموتیو سایر صنایع است.به . . . گفته این مقام مسوول، سال گذشته بیش از یک میلیون و 300 هزار خودرو در کشور تولید شد که اگر صنعت خودروسازی نبود، باید . . . از یک میلیون و 300 هزار خودرو در کشور تولید شد که اگر صنعت خودروسازی نبود، باید افزون بر 13 میلیارد دلار ارز از کشور . . . دلار ارز از کشور خارج می شد؛ این در حالی است که تولید خودروهای داخلی با یک بیستم این ارز انجام شده است.وی با اشاره . . .

11:18 - 1396/02/19
قرارداد 10 جانبه بین المللی طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو امضا شد

قرارداد 10 جانبه بین المللی طراحی و تولید پلتفرم محصولات جدید ایران خودرو امضا شد

سپهری» معاون طراحی و توسعه محصول و پلتفرم شرکت ایران خودرو گفت: حفظ جایگاه ایران خودرو، امکان کسب سهم بازار با . . . محصول و پلتفرم شرکت ایران خودرو گفت: حفظ جایگاه ایران خودرو، امکان کسب سهم بازار با توجه به افزایش تنوع محصول . . . های مرتبط، دلایل نیاز به پلتفرم های جدید در شرکت ایران خودرو است.به گفته وی، محدودیت های پلتفرم های قدیمی، کاهش . . . تشکیل این کنسرسیوم را تعمیق روابط تجاری بین المللی در صنعت خودرو با فرصت پیش آمده پس از اجرایی شدن برجام، ایجاد بستر . . . آنها در طراحی و فناوری ساخت و افزایش اشتغال با کاهش واردات خودرو در کشور برشمرد.معاون طراحی و توسعه محصول و پلتفرم شرکت . . .

10:17 - 1396/02/19
صفحه 1 از 19 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >