سازمان حمایت از مصرف کنندگان: شرایط پیش فروش پژو2008 مطابق قانون است

سازمان حمایت از مصرف کنندگان: شرایط پیش فروش پژو2008 مطابق قانون است

مطابق ماده 3 آیین نامه اجرایی حمایت از حقوق مصرف کنندگان خودرو، عرضه کننده موظف است در سامانه اطلاع رسانی خود پیش از . . . از آغاز فروش اینترنتی نسبت به اطلاع رسانی با قید مشخصات خودرو و شرایط فروش اقدام کند که این موضوع از ناحیه شرکت . . . و شرایط فروش اقدام کند که این موضوع از ناحیه شرکت ایران خودرو رعایت شده است. بر پایه این بیانیه, از آنجا که فروشنده . . . نامه اجرایی قانون یادشده ملزم است بنابراین در روش فروش خودرو پژو 2008 از نوع پیش فروش عادی، باید قیمت خودرو مطابق . . . در روش فروش خودرو پژو 2008 از نوع پیش فروش عادی، باید قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد در نظر گرفته . . .

20:21 - 1396/05/02
استاد حقوق دانشگاه آزاد مشهد: فضای داخل خودرو حریم خصوصی است

استاد حقوق دانشگاه آزاد مشهد: فضای داخل خودرو حریم خصوصی است

کرد.وی گفت: البته استثنائاتی هم هست از جمله این که در داخل خودرو درگیری باشد و پلیس ببیند که درگیری است و کسی تقاضای . . . خارج می شود و پلیس می تواند دخالت کند ولی این که گفته شود خودرو حریم خصوصی نیست و پلیس به بهانه های مختلف می تواند . . . مردم مداخله کرد و کار به گونه ای نشود که مردم در منزل و خودروی خود امنیت نداشته باشند و هر لحظه نگران بازرسی . . . و خودروی خود امنیت نداشته باشند و هر لحظه نگران بازرسی خودرویشان باشند.وی گفت: نباید مدام و به بهانه های مختلف . . . و امکان وقوع تخلف و جرم وجود ندارد اما وقوع تخلف در خودرو نباید بهانه شود برای این که بگویند داخل خودرو حریم . . .

19:50 - 1396/05/02
جهانگیری برای افتتاح چندین طرح مهم به استان کرمانشاه سفر می کند

جهانگیری برای افتتاح چندین طرح مهم به استان کرمانشاه سفر می کند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی معاون اول رئیس جمهوری، در این سفر یک روزه، اسحاق جهانگیری ضمن بازدید از سدهای زمکان و جامیشان، در مراسم عملیات آبگیری از این سدها شرکت می کند.وی همچنین کارخانه ایران خودرو کرمانشاه را افتتاح و از خط تولید آن بازدید خواهد کرد.شرکت در جلسه شورای اداری استان کرمانشاه با رویکرد اقتصاد مقاومتی و تبیین نقش و تکالیف استانها در تحقق شعار اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال از . . .

15:40 - 1396/05/02
واژگونی خودروی سواری در کوهپایه اصفهان سه کشته برجا گذاشت

واژگونی خودروی سواری در کوهپایه اصفهان سه کشته برجا گذاشت

اصفهان- ایرنا- بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی سواری پژو 405 در کمربندی کوهپایه صبح روز دوشنبه سه نفر جان خود را از دست دادند و سه نفر دیگر نیز مصدوم شدند.

12:32 - 1396/05/02
سوانح رانندگی در خوزستان یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت

سوانح رانندگی در خوزستان یک کشته و 6 مصدوم بر جای گذاشت

به گزارش ایرنا به نقل از روابط عمومی این مرکز دکتر شهیار میرخشتی اظهار کرد: بر اثر واژگونی یک دستگاه خودروی پراید در محور مسجدسلیمان - اندیکا روستای تل بزان در ساعت14:31 یک نفر کشته و یک نفر مصدوم . . . روستای تل بزان در ساعت14:31 یک نفر کشته و یک نفر مصدوم شد.وی افزود: در حادثه دیگر برخورد دو دستگاه خودروی وانت پیکان و پژو 405 در محور باغملک ورودی میداوود در ساعت 18:36 پنج نفر مصدوم برجای . . .

0:13 - 1396/05/02
شماره گذاری خودرو با استاندارد یورو ٤ تا سال ٩٨

ابتکار اعلام کرد:

شماره گذاری خودرو با استاندارد یورو ٤ تا سال ٩٨

خوبی در زمینه کاهش آلودگی هوا برداشته که استاندارد کردن خودروها یکی از آنها است. وی با اشاره به تولید خودروهایی با . . . کردن خودروها یکی از آنها است. وی با اشاره به تولید خودروهایی با استاندارد یورو ٤ در دولت یازدهم گفت: از سال ٩٣ . . . با استاندارد یورو ٤ در دولت یازدهم گفت: از سال ٩٣ فقط خودرو با استاندارد یورو ٤ شماره گذاری شده وغیرازاین . . . یورو ٤ شماره گذاری شده وغیرازاین استاندارد در کشور هیچ خودرویی مجوز شماره گذاری دریافت نکرده و نخواهد کرد.ابتکار . . . کرد.ابتکار افزود: با برنامه های صورت گرفته از سال ٩٨ خودروها با استاندارد یورو ٥ تولید خواهند شد تا کمک بزرگی به . . .

11:3 - 1396/05/01
رویکردمان را عوض کنیم

رویکردمان را عوض کنیم

اما به نظر می‌رسد رویکرد اصلی ما به جای تکلیف مالکان خودرو و رانندگان به عنوان مصرف‌کنندگان باید تکلیف و . . . فنی و مهندسی پلیس راهور را عهده‌دار بود، پلیس به فک پلاک خودروهای فاقد ایمنی و آلاینده مبادرت می‌کرد و با ارائه پلاک . . . پلاک موقت تنها اجازه تردد به نزدیک‌ترین تعمیرگاه را به خودروها و رانندگان متخلف می‌داد. با این همه، آیا تمام اهداف . . . سال‌های اخیر، سامانه سیمفا (سامانه یکپارچه معاینه فنی خودرو) تلاشی برای دستیابی به این اهداف بود. اما به نظر . . . و تا زمانی‌که چنین دیدگاهی بر مردم حاکم باشد، ارتقای ایمنی خودرو از نظر ساختاری دچار مشکل است و معاینه فنی تأثیر چندانی . . .

10:2 - 1396/05/01
ایران خودرو امسال سه محصول جدید تولید می کند

مدیرعامل ایران خودرو در مجمع سهام اعلام کرد:

ایران خودرو امسال سه محصول جدید تولید می کند

به گزارش روز شنبه ایرنا از شرکت ایران خودرو، «هاشم یکه زارع» در جلسه مجمع عمومی عادی سالیانه . . . و توسعه مالی- اقتصادی از جمله محورهای اصلی حرکت ایران خودرو است که در سایه بهبود فضای کسب و کار پس از برجام سرعت . . . و کار پس از برجام سرعت گرفته است.وی خاطرنشان کرد: ایران خودرو پارسال 651 هزار دستگاه انواع محصولات سواری و وانت را . . . محصولات سواری و وانت را تولید و سهم بیش از 50 درصدی خود در خودروهای سواری را برای سومین سال پیاپی حفظ کرد. یکه زارع . . . چهار و سه ستاره کیفی را کسب کردند.وی ادامه داد: شرکت ایران خودرو در سال 95 سهام خود در دو شرکت به همراه بخشی از سهام 10 . . .

16:13 - 1396/04/31
تردد خودروهای فرسوده در محدوده طرح کاهش آلودگی هوا در تهران ممنوع است

مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور:

تردد خودروهای فرسوده در محدوده طرح کاهش آلودگی هوا در تهران ممنوع است

سعید قیصر روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود:این ممنوعیت تردد برای تمامی خودرو های فرسوده شامل خودروهای سنگین، سبک، شخصی، عمومی و . . . افزود:این ممنوعیت تردد برای تمامی خودرو های فرسوده شامل خودروهای سنگین، سبک، شخصی، عمومی و دولتی در تهران خواهد بود. . . . شخصی، عمومی و دولتی در تهران خواهد بود. وی ادامه داد: خودروهای فاقد معاینه فنی و خودرو های فرسوده در محدوده اجرای . . . تهران خواهد بود. وی ادامه داد: خودروهای فاقد معاینه فنی و خودرو های فرسوده در محدوده اجرای طرح زوج و فرد در شهر تهران . . . اعمال قانون خواهند شد.قیصر گفت : در حال حاضر ممنوعیت تردد خودرو های فرسوده به دلیل مجهزبودن دوربین ها در تهران اجرا می . . .

11:37 - 1396/04/31
تصادف درجاده غیزانیه -اهواز با 2 کشته و 3 مصدوم

تصادف درجاده غیزانیه -اهواز با 2 کشته و 3 مصدوم

سرهنگ رضا دولتشاهی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار کرد: خودروی سمند حامل چهار سرباز از جهرم به سمت اهواز در حرکت بود که با پژو پارس حامل کالای قاچاق که در خلاف مسیر از اهواز عازم غیزانیه بود؛ برخورد کرد. وی افزود: در این سانحه رانندگی پژو پارس دچار حریق شد . . .

17:33 - 1396/04/29
ورود خودرو به داخل جمعیت در کارولینای آمریکا

ورود خودرو به داخل جمعیت در کارولینای آمریکا

به گزارش بامداد پنجشنبه ایرنا، رسانه های محلی آمریکا از ورود یک خودرو به داخل جمعیتی که در حال انجام مراسم تدفین در شهر کلومبیای ایالت کارولینای جنوبی آمریکا بودند . . . هیچ یک از زخمی ها وخیم نیست و جراحت آنان سطحی بوده است.به گفته مقام های پلیس مشخص نیست که راننده خودرو که فردی مسن بوده قصد ورود به داخل گورستان را داشته یا . . .

0:38 - 1396/04/29
برخوردتریلی قیربا سه خودرو درکمربندی بومهن 7 نفر راهی بیمارستان کرد

برخوردتریلی قیربا سه خودرو درکمربندی بومهن 7 نفر راهی بیمارستان کرد

اشاره به این که عوامل پلیس راه و راهداری جهت تسهیل در عبور و مرور در محل حضور دارند گفت: علت این حادثه در دست بررسی است.همچنین رئیس اورژانس پردیس به خبرنگار ایرنا گفت: دراثربرخورد تریلی حامل قیر با خودروهای سواری هفت نفر از جمله یک زن و 6 مرد توسط آمبولانس های اورژانس بیمارستانهای امام حسین (ع) و بعثت تهران اعزام شدند.نادرشایان افزود: این حادثه درساعت بیست ویک و نه دقیقه چهارشنبه شب درمسیر غرب . . .

0:6 - 1396/04/29
شروط بخشودگی جرایم مالیاتی صاحبان مشاغل خودرو

شروط بخشودگی جرایم مالیاتی صاحبان مشاغل خودرو

تهران- ایرنا - رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور، در بخشنامه ای، شرایط بخشودگی جرائم مالیاتی صاحبان مشاغل خودرو را ابلاغ کرد.

13:57 - 1396/04/28
نشانی پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو تغییر کرد

نشانی پایگاه اینترنتی فروش محصولات ایران خودرو تغییر کرد

این تغییر است.از این پس مشتریان محصولات گروه صنعتی ایران خودرو می توانند با مراجعه به پایگاه اینترنتی به نشانی . . . به نشانی esale.ikco.ir در طرح های فروش اینترنتی ایران خودرو نام نویسی کنند. برپایه این گزارش، پایگاه جدید فروش . . . نام نویسی کنند. برپایه این گزارش، پایگاه جدید فروش ایران خودرو برای مشتریان حقیقی و حقوقی راه اندازی شده و همه ثبت . . . انجام خواهد شد. همچنین سایت های پیشین فروش محصولات ایران خودرو غیرفعال شده و همه فعالیت های مرتبط با فروش محصول از . . . و روش های قبلی است.به گزارش ایرنا، پیشتر مدیرعامل ایران خودرو از برنامه ریزی برای تولید 23 خودروی صندوق دار، هاچ بک، . . .

11:28 - 1396/04/28
مدیر تجاری گروه رنو:فروش رنو در ایران دو برابر شد/ ثبت رکورد فروش در جهان

مدیر تجاری گروه رنو:فروش رنو در ایران دو برابر شد/ ثبت رکورد فروش در جهان

داد: بر اساس آمارهای جدید، سهم این گروه تجاری در بازار خودرو جهان به 4.1 درصد افزایش یافته است که 0.3 افزایش را در . . . کرد: تمام مارک های این گروه شامل «رنو»، «داچیا» (شرکت خودروساز رومانیایی که به تملک رنو درآمده است)، «رنو سامسونگ . . . دو برابر شده است، افزود: رنو 9.8 سهم بازار داخلی خرید خودرو را در این کشور از آن خود کرده است.وی یادآوری کرد: این . . . را در این کشور از آن خود کرده است.وی یادآوری کرد: این گروه خودروساز چشم انداز رو به رشدی برای سالجاری در روسیه و برزیل . . . دلگرم کننده ای' ثبت شده است.به گفته کوسکاس، این گروه خودروسازی 36 هزار دستگاه خورو در چین فروخته است که این آمار . . .

13:15 - 1396/04/27
معافیت مالیاتی 10 درصدی برای خودروسازانی که وارد بورس کالا شوند

مدیرعامل بورس کالا خبر داد؛

معافیت مالیاتی 10 درصدی برای خودروسازانی که وارد بورس کالا شوند

به گزارش ایرنا، عرضه خودرو در بورس کالا که برای نخستین بار در نهم خرداد امسال . . . نهم خرداد امسال انجام شد، گامی بزرگ در بازار سرمایه و صنعت خودروسازی کشور به شمار می رود.عرضه خودرو در بورس کالا، نشان . . . در بازار سرمایه و صنعت خودروسازی کشور به شمار می رود.عرضه خودرو در بورس کالا، نشان دهنده رشد بازار سرمایه کشور و . . . باید شاهد ورود انواع کالا و محصول در بورس کالا باشیم.صنعت خودروسازی کشور نیز از طریق عرضه خودرو در بورس منتفع خواهد شد . . . در بورس کالا باشیم.صنعت خودروسازی کشور نیز از طریق عرضه خودرو در بورس منتفع خواهد شد زیرا همواره یکی از معضلات . . .

13:15 - 1396/04/26
معاون وزیر صنعت: عراق مشکل واردات خودرو از ایران را رفع کند

معاون وزیر صنعت: عراق مشکل واردات خودرو از ایران را رفع کند

تربیت و آموزش مدیران عراقی آمادگی دارد.مدیرعامل ایدرو تصریح کرد: سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران برای سرمایه گذاری در بخش های نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع پایین دست پتروشیمی، همچنین صنایع کشتی سازی، خودرو سازی و قطعه سازی و همچنین نوسازی صنایع عراق آمادگی دارد.وی پیشنهاد کرد با تشکیل کارگروهی از هر 2طرف ایرانی و عراقی، مسائل مختلف همکاری در زمینه های صنعت، تولیدی و سرمایه گذاری بررسی شود.«محمد . . .

18:37 - 1396/04/25
برنامه‌های ایران خودرو برای اصلاح ترکیب سبد دارایی اعلام شد

برنامه‌های ایران خودرو برای اصلاح ترکیب سبد دارایی اعلام شد

به گزارش ایرنا از گروه صنعتی ایران خودرو (ایکوپرس)، «عباس ملکی تهرانی» در تشریح این برنامه . . . این برنامه ها،جمع ارزش سهام شرکت های واگذار شده ایران خودرو در سال مالی 95 را معادل مبلغ سه هزار و 37 میلیارد ریال . . . افزود:‌ اجرای این برنامه، موجب افزایش درآمدهای ایران خودرو از محل واگذاری دارایی‌های مازاد شده است.ملکی تهرانی با . . . تهرانی با اشاره به تحول ساختاری ایجاد شده در فضای صنعت خودرو در دولت تدبیر و امید و به ویژه پس از اجرایی شدن برجام . . . داخلی را مدنظر قرار داده است.به گفته ملکی،شرکت ایران خودرو هم‌سو با فضای با نشاط ناشی از عملکرد حوزه سیاست خارجی . . .

15:32 - 1396/04/25
897 خودرو در اعتراض های مردمی فرانسه به آتش کشیده شد

مصادف با جشن های روز ملی فرانسه؛

897 خودرو در اعتراض های مردمی فرانسه به آتش کشیده شد

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از خبرگزاری فرانسه، «ژرار کولومب» روز گذشته اظهار کرد: در اعتراض های یاد شده 368 تن بازداشت شدند؛ این در حالی است که سال گذشته در اعتراض های این روز 855 خودرو به آتش کشیده شد و 577 تن دستگیر شدند.بر اساس این گزارش، یک افسر پلیس ویژه فرانسه در این درگیری ها مورد ضرب و شتم قرار گرفته است.رسانه های فرانسه در روزهای اخیر اعلام کردند که حضور دونالد ترامپ . . .

11:9 - 1396/04/25
برخورد 2 خودرو در جاده کامیاران- سنندج سه کشته برجای گذاشت

برخورد 2 خودرو در جاده کامیاران- سنندج سه کشته برجای گذاشت

سنندج- ایرنا- برخورد 2 دستگاه پژو 405 و پارس در جاده کامیاران - سنندج به مرگ سه تن و زخمی شدن یک تن منجر شد.

18:59 - 1396/04/24
سخنگوی ناجا به قانون منسوخ استناد کرد/ اتومبیل حریم خصوصی است

نایب رئیس کمیسیون قضایی مجلس:

سخنگوی ناجا به قانون منسوخ استناد کرد/ اتومبیل حریم خصوصی است

حتم نیاز به مجوز مقام قضایی دارد.کاظمی با بیان اینکه حریم خودرو همانند منزل است، بیان کرد: با توجه به اینکه در آیین . . . کنیم، افزود: درباره حفظ شئونات و حجاب اسلامی در داخل خودرو قوانین متفاوت است و رعایت نکردن حجاب اسلامی یک جرم . . . حریم خصوصی است و قانون آن با رعایت حجاب اسلامی در داخل خودرو و یا سایر جرایم متفاوت است.هفته گذشته سخنگوی نیروی . . . گذشته سخنگوی نیروی انتظامی در نشست خبری خود اعلام کرد داخل خودرو حریم خصوصی نیست و به قوانین جاری و از جمله تبصره ماده . . . به معروف و ناهیان از منکر اشاره کرد و گفت: بخش قابل رویت خودرو حریم خصوصی به شمار نمی رود و رعایت هنجارها و الزامات . . .

17:53 - 1396/04/24
دیدگاه حقوقدانان درمورد حریم داخل خودرو/بازرسی نیازمند حکم قضایی است

دیدگاه حقوقدانان درمورد حریم داخل خودرو/بازرسی نیازمند حکم قضایی است

به گزارش ایرنا ماجرای حریم داخل خودروها به بحث درباره مسائلی چون کشف حجاب، آلودگی صوتی و . . . بیان نشده است. مرتضی جوانمردی صاحب، عمومی محسوب کردن داخل خودرو را رد کرد و افزود: البته جایگاه سرنشینان در معرض دید . . . استاد حقوق دانشگاه کردستان گفت: پلیس در صورتی می تواند خودروها را بازرسی و با صاحب خودرو برخورد کند که سرنشینان آن . . . گفت: پلیس در صورتی می تواند خودروها را بازرسی و با صاحب خودرو برخورد کند که سرنشینان آن مرتکب جرمی مشهود شده باشند. . . . و اضافه کرد: در صورت عدم مشاهده جرم مشهود، بازرسی پلیس از خودرو و سرنشینان، فقط با مجوز و حکم مقام قضایی میسر است. وی . . .

11:52 - 1396/04/24
فراخوان بیش از یک میلیون خودرو هوندا

فراخوان بیش از یک میلیون خودرو هوندا

به گزارش ایرنا، این تازه ترین رسوایی برای شرکت های خودروسازی مشهور ژاپن پس از آن است که میلیون ها خودرو ساخت . . . شرکت های خودروسازی مشهور ژاپن پس از آن است که میلیون ها خودرو ساخت این کشور در بازارهای داخلی و خارجی فراخوانده شده . . . رسیده مبنی بر اینکه به دلیل نقص های فنی، موتور برخی از خودروها دچار آتش سوزی شده است.تارنمای ژاپن تایمز روز شنبه . . . سوزی شده است.تارنمای ژاپن تایمز روز شنبه اعلام کرد که همه خودروهای مذکور در بازار آمریکا به فروش رفته و بر اساس گزارش . . . و بر اساس گزارش ها، قطعاتی در موتور چهار دستگاه از این خودروها دچار حریق شده اند.بر اساس گزارشی که شرکت هوندا منتشر . . .

11:27 - 1396/04/24
بررسی فرایند انتقال سند وسایل نقلیه در مالزی/ تجربه ای برای ایران

بررسی فرایند انتقال سند وسایل نقلیه در مالزی/ تجربه ای برای ایران

و فروشنده و بدون شرکت واسطه انجام شود مراحل انتقال سند یک خودرو می تواند در یک روز انجام و سند به نام خریدار زده شود، . . . عدالت صلح مورد تایید قرار می گیرد. مرحله سوم: معاینه فنی خودروپس از انجام این مراحل، نیاز به بازرسی فنی خودرو است که . . . معاینه فنی خودروپس از انجام این مراحل، نیاز به بازرسی فنی خودرو است که مرکزی بنام 'پوسپاکوم' در مالزی آن را با دریافت . . . تایید قرار گرفته است. مرحله چهارم: خرید بیمهپس از فروش خودرو، بیمه خودرو لغو و خریدار نیازمند خرید بیمه جدید است. . . . گرفته است. مرحله چهارم: خرید بیمهپس از فروش خودرو، بیمه خودرو لغو و خریدار نیازمند خرید بیمه جدید است. پس از خرید . . .

9:12 - 1396/04/24
خانه ملت موضوع ارسال نامه رئیس مجلس به دادستانی را تکذیب کرد

خانه ملت موضوع ارسال نامه رئیس مجلس به دادستانی را تکذیب کرد

برخی رسانه ها روز پنجشنبه از نامه ای خبر دادند که به نوشته آنها، رئیس مجلس شورای اسلامی درباره عدم الزام ثبت انتقال خودرو در دفاتر اسناد رسمی به دادستانی کل کشور و نیروی انتظامی ارسال کرد.خانه ملت رسانه وابسته به مجلس شورای اسلامی این خبررسانی را تکذیب کرد و نوشت: علی لاریجانی هیچ نامه ای در این خصوص به قوه قضاییه . . .

17:34 - 1396/04/22
مقام پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه: سیستم ردیاب در خودرو نصب می شود

مقام پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه: سیستم ردیاب در خودرو نصب می شود

علیرضا ساوری روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه نصب این ردیاب در خودروهایی که بیشترین سرقت را دارند اجرایی می شود، افزود: با . . . را دارند اجرایی می شود، افزود: با توجه به فراوانی سرقت خودرو در کشور و اینکه سال گذشته بین 80 تا 85 هزار خودرو سرقت . . . سرقت خودرو در کشور و اینکه سال گذشته بین 80 تا 85 هزار خودرو سرقت شده است و همچنین با توجه به اینکه 95 درصد . . . هزار خودرو سرقت شده است و همچنین با توجه به اینکه 95 درصد خودروهای سرقتی مربوط به مدل 88 و پایین تر از آن بود که از . . . برخوردار بوده اند، این طرح اجرایی می شود.وی اضافه کرد: نوع خودروهایی که عمدتا مورد سرقت قرار می گیرند به ترتیب شامل . . .

10:39 - 1396/04/22
خروج خودرو از کیش به صورت موقت آزاد شد

مدیر کل گمرک جزیره کیش:

خروج خودرو از کیش به صورت موقت آزاد شد

از ساکنان جزیره کیش مبنی بر لغو ممنوعیت قانون خروج موقت خودرو از کیش به سرزمین اصلی، پیگیری ها و نامه نگاری های لازم . . . گمرک کیش با گمرک ایران انجام شد .وی با تاکید بر اینکه خروج خودرو بر اساس روال سابق و طبق قانون انجام می گیرد، اظهارکرد: . . . قانون انجام می گیرد، اظهارکرد: طبق بخشنامه اعلام شده خروج خودروهای بالای دو هزار و 500 سی سی از جزیره ممنوع است و تنها . . . بالای دو هزار و 500 سی سی از جزیره ممنوع است و تنها خودروهای با حجم موتور دو هزار و 500 سی سی و پائین تر اجازه . . . بندر جزیره کیش خواسته بودند تا قانون ممنوعیت خروج موقت خودرو از کیش لغو شود.در ایام نوروز نیز این قانون به منظور . . .

15:23 - 1396/04/21
ثبت یک سند با 2 مجری

ثبت یک سند با 2 مجری

دو چند روز پیش که خبر پلیس در رابطه با رسمیت داشتن سند خودروی صادره از سوی پلیس و اینکه الزام قانونی برای مراجعه به . . . الزام قانونی برای مراجعه به دفترخانه جهت نقل و انتقال خودرو وجود ندارد، منتشر شد، باز بحث ها بر سر سند خودرو در . . . و انتقال خودرو وجود ندارد، منتشر شد، باز بحث ها بر سر سند خودرو در گرفت و این سوژه که هیچگاه تکلیفش روشن نشده بود . . . و هرکدام از منظر خود به این مقوله پرداختند. تنظیم سند خودرو به داستان ادامه داری تبدیل شده، که در میان دفاتر اسناد . . . ثبت اسناد و املاک کشور بود. براساس این ماده «نقل و انتقال خودرو به موجب سند رسمی انجام می‌ شود، دارندگان وسایل نقلیه . . .

12:14 - 1396/04/21
داستان ادامه دار ثبت سند خودرو/مردم چه می گویند و چه می خواهند؟

داستان ادامه دار ثبت سند خودرو/مردم چه می گویند و چه می خواهند؟

موضوع ثبت سند خودرو که مساله ای ساده است در دست اندازهای مناقشات بی مورد . . . این هفته با انتشار خبری در رسانه ها مبنی بر اینکه سند خودروی صادره از سوی پلیس رسمیت دارد و الزام قانونی مبنی بر . . . قانونی مبنی بر مراجعه به دفترخانه ثبت برای نقل و انتقال خودرو نیست، سکوت رسانه ای در این زمینه را بعد از گذشت ماه ها . . . بیان اینکه در این زمینه دستور رئیس قوه قضاییه در تنطیم سند خودرو فصل الخطاب است، گفت: ٢١ اسفند ماه سال گذشته آیت الله . . . واحدهای ثبتی و قضایی تاکید داشتند، برگ سبز تعویض پلاک سند خودرو نیست و مالکیت خودرو تنها با سند تنظیمی در دفاتر اسناد . . .

11:10 - 1396/04/21
آیت الله سجادی:حریم خصوصی محدود به رعایت قوانین اجتماعی و ضوابط شرعی است

آیت الله سجادی:حریم خصوصی محدود به رعایت قوانین اجتماعی و ضوابط شرعی است

وی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا خاطرنشان کرد: این مساله که 'درون خودرو شهروندان، حریم خصوصی آنان هست یا نیست' یک موضوع عرفی . . . های عمومی را رعایت کند.آیت الله سجادی داد: در ارتباط با خودروها دو مساله مطرح است یکی اینکه فرد مالک خودرو و مال . . . در ارتباط با خودروها دو مساله مطرح است یکی اینکه فرد مالک خودرو و مال متعلق به فرد است ولی همین فرد نمی تواند به خاطر . . . ویا اینکه آلودگی صوتی ایجاد نماید.وی تصریح کرد:اگر سرنشین خودرو حرکاتی را انجام دهد که به عفت عمومی لطمه وارد شود، یا . . . بحث حریم خصوصی مطرح نیست.وی گفت: فرد نمی تواند بگوید چون خودرو متعلق به من است جنبه عمومی یعنی مقررات راهنمایی و . . .

8:36 - 1396/04/21
صفحه 1 از 21 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >