منبع آگاه: احتمال لغو سفر حجاج ایرانی صحت ندارد

منبع آگاه: احتمال لغو سفر حجاج ایرانی صحت ندارد

نظر می رسد این پیامک که از شب گذشته در برخی کانال ها و سایت ها دیده می شود، از سوی افرادی که مخالف حج هستند، انتشار یافته است و پیگیری ها از منابع مختلف رسانه ای نشان می دهد که چنین خبری دروغ بوده و . . . است، افرادی که همواره مترصد فرصت بوده تا با عقاید مردم بازی کنند، با پخش شایعه درصدد هستند فریضه حج را که رکن دین و از آثار و برکات فراوانی برخوردار است، زیر سوال ببرند.این منبع تصریح کرد: لازم است . . .

16:15 - 1396/04/01
شرایط ثبت نام سفر به عتبات زوج های دانشجو اعلام شد

(اطلاعیه 2)

شرایط ثبت نام سفر به عتبات زوج های دانشجو اعلام شد

تهران- ایرنا- برای ثبت نام عتبات دانشگاهیان، دانشجو بودن یکی از زوجین کافیست و لزومی به دانشجو بودن هر دو نفر نیست.

18:27 - 1396/03/31
اقدام موشکی سپاه علیه تروریست های داعش شجاعانه و مورد تقدیر است

سرپرست حجاج ایرانی:

اقدام موشکی سپاه علیه تروریست های داعش شجاعانه و مورد تقدیر است

به گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر افزود: . . . گزارش ایرنا از اعلام روز چهارشنبه سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام و المسلمین سیدعلی قاضی عسکر افزود: اقدام شجاعانه . . . خواهد زد که از کرده خود پشیمان شوند.نماینده ولی فقیه درامورحج وزیارت ادامه داد: ملت ایران اسلامی قدردان فداکاری ها و . . . همگان در عرصه دفاع از ارزش های انقلاب و اسلام است.سرپرست حجاج ایرانی از مردم شهید پرور ایران اسلامی دعوت کرد تا با . . .

17:34 - 1396/03/31
هفت هزار ویزای مجانی، قیمت ارتش مصر

هفت هزار ویزای مجانی، قیمت ارتش مصر

عربستان در مصر گفت: عربستان سعودی هفت هزار ویزای رایگان حج تمتع و عمره برای نیروهای مسلح و ارتش مصر در نظر گرفته . . . و نظامی مصر تاکید داشته که ملک سلمان هفت هزار ویزای رایگان حج تمتع و عمره برای نیروهای مسلح و ارتش مصر در نظر گرفته است . . . یکی دیگر از اهداف آل سعود از واگذاری هفت هزار ویزای مجانی حج عمره و تمتع به ارتش مصر، ترغیب ارتش این کشور در جنگ علیه . . . مصر قابل توجه باشد، چرا که سعودی ها می خواهند از پوشش مقدس حج طرح نفوذ خود را در ارتش مصر عملی کنند. سوء استفاده . . . آفریقایی را با قطع کمک های مالی و عدم صدور ویزا برای حج و عمره تحت فشار قرار می دهد؛ چراکه ریاض در قضیه اختلاف با . . .

17:19 - 1396/03/29
منع مطلق برخی بیماران به سفرحج تمتع

منع مطلق برخی بیماران به سفرحج تمتع

با اعلام این که تا کنون حدود 5 هزار نفر از زائران عازم به حج تمتع معاینه پزشکی شدند، اظهارکرد: افرادی که مبتلا سرطان . . . که دچار اختلال‌های روانی پیشرفته هستند، منع مطلق سفر به حج تمتع را دارند.وی افزود: افرادی که کمتر از 6 ماه از زمان . . . 6 ماه از زمان انجام جراحی قلب بازشان می گذرد امکان سفر به حج تمتع را ندارند.درودی گفت: زنان باردار ( درهرماهی از . . . واکسن مننژیت شان را تزریق کنند.مشاوراجرایی مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر درباره نحوه تهیه این واکسن، گفت: زائران . . . واکسن، گفت: زائران می توانند این واکسن را از مراکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر خریداری کنند.امسال 85 هزار و 500 زائر . . .

17:12 - 1396/03/29
زائران حج تمتع تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند

زائران حج تمتع تحت پوشش بیمه ایران قرار گرفتند

به علل بیماری یا حادثه در زمان پوشش بیمه ای تا سقف 200 میلیون ریال (معادل 20 میلیون تومان ) است .«بهروز ناظمی» مدت زمان آغاز تعهدات این بیمه نامه را برای هر یک از زائران 48 ساعت قبل از اعزام به حج تا 72 ساعت پس از مراجعت به کشور اعلام و تاکید کرد : در صورتی که زائر در کشور عربستان ، بیمار یا مصدوم شده و بر اثر آن به ایران مراجعت کرده و در مرکز درمانی بستری شود تا دو هفته پس از بازگشت نیز تحت . . .

17:32 - 1396/03/28
زائران حج 96 برنامه های آموزشی را الکترونیکی فرا می گیرند

معاون بعثه:

زائران حج 96 برنامه های آموزشی را الکترونیکی فرا می گیرند

سید جواد مظلومی روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار حوزه حج و زیارت ایرنا افزود: برای فرایند اجرای طرح برنامه جامع . . . فرهنگ بعثه است.*قرآن محوری مهمترین ویژگی برنامه های فرهنگی حج 96 است معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت با . . . های فرهنگی حج 96 است معاون فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری در حج و زیارت با تاکید بر کار جمعی افزود: تمامی فعالیت های این . . . ویژه به مسایل قرآنی است که مهمترین ویژگی برنامه های فرهنگی حج را تشکیل می دهد. مظلومی در ادامه اظهار داشت: خود اتکایی . . . تبلیغ و در حوزه تبیین از دیگر ویژگی های برنامه فرهنگی حج تمتع امسال است. وی خاطر نشان کرد: ثبت گزارش فعالیت ها به . . .

12:54 - 1396/03/28
دارندگان فیش های سال 86 ثبت نام کننده در لیست انتظار به حج اعزام می شوند

سازمان حج اعلام کرد:

دارندگان فیش های سال 86 ثبت نام کننده در لیست انتظار به حج اعزام می شوند

سید ابراهیم اسداللهی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه حج و زیارت ایرنا افزود: هم اکنون دراین سه استان عملیات پذیرش . . . به گرمای طاقت فرسای امسال عربستان گفت: امسال برای زائران حج در منا از چادرهای بلندی استفاده خواهد شد که هم دارای . . . به کولرگازی هستند. سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان حج خاطر نشان کرد: استفاده از اینگونه چادرها در مراسماتی . . . در کمک به اجرای برنامه های زائران خواهد داشت.*اعزام زائران حج از 20 ایستگاه پروازیاسداللهی با بیان اینکه تمامی زائران . . . با بیان اینکه تمامی زائران ایرانی از 20 ایستگاه پروازی به حج اعزام خواهند شد، گفت: اعزام اولین کاروان حج نهم مرداد ماه . . .

16:20 - 1396/03/27
دورجدید ثبت نام های عتبات عالیات آغاز شد

سازمان حج و زیارت طی اطلاعیه ای اعلام کرد:

دورجدید ثبت نام های عتبات عالیات آغاز شد

به گزارش روز چهارشنبه ایرنااز سازمان حج و زیارت، این سازمان با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: مشتاقان زیارت عتبات عالیات برای اعزام های مربوط به اول تیرماه تا پایان مرداد ماه سال جاری از هم اکنون می توانند با مراجعه به سامانه . . .

16:43 - 1396/03/24
دیدار نرگس کلباسی با سرپرست حجاج ایرانی

دیدار نرگس کلباسی با سرپرست حجاج ایرانی

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، کلباسی اشتری فعال اجتماعی و شهروند ایرانی الاصل . . . که با حضور در برنامه ماه عسل به آرزوی خود برای رفتن به سفرحج رسید در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر . . . ماه عسل به آرزوی خود برای رفتن به سفرحج رسید در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر از اقدام بعثه مقام . . . عسکر از اقدام بعثه مقام معظم رهبری در اختصاص این سهمیه سفر حج تشکر کرد. کلباسی در این دیدار تصریح کرد: با پیگیری‌های . . . مردم ایران از اتهام واهی قتل یک کودک هندی تبرئه شدم.سرپرست حجاج ایرانی هم تلاش های خانم کلباسی را شایسته تحسین توصیف . . .

13:41 - 1396/03/23
اسامی اعضای کاروان قاریان اعزامی به حج 96 اعلام شد

اسامی اعضای کاروان قاریان اعزامی به حج 96 اعلام شد

از قاریان قرآن کریم روز دوشنبه اعلام کرد که آزمون انتخابی حج 96طی روزهای 26 و 27 اردیبهشت ماه در محل مرکز امور قرآنی . . . شد. هر ساله برای اجرای برنامه ها و محافل قرآنی در موسم حج تمتع، کاروانی متشکل از قاریان و حافظان برجسته و گروه . . . به عنوان گروه برگزیده از خوزستان در کنار این کاروان به حج تمتع اعزام خواهند شد.فراهنگ** 1003** 1823دریافت: محمد رضا . . .

17:13 - 1396/03/22
ظرفیت ثبت نام زائران حج تمتع در 21 استان کشور تکمیل شده است

رئیس سازمان حج و زیارت:

ظرفیت ثبت نام زائران حج تمتع در 21 استان کشور تکمیل شده است

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، حمید محمدی در نشست شورای برنامه ریزی و هماهنگی . . . شورای برنامه ریزی و هماهنگی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با بیان این مطلب افزود: در 6 استان دیگر نیز . . . بیان این مطلب افزود: در 6 استان دیگر نیز دارندگان فیش های حج می توانند در فهرست انتظار ثبت نام کنند و با تکمیل شدن . . . نهایی شده است.در ادامه این جلسه نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با اشاره به استقبال زائران از جلسات آموزشی در . . . های مختلف کشورمان گفت: استقبال مردم از جلسات آموزشی متمرکز حج 96 در برخی استان ها بسیارعالی بوده است و این مهم نشانگر . . .

16:55 - 1396/03/22
فراخوان ودیعه‌ گذاران حج تمتع سال86 برای لیست انتظار

سازمان حج و زیارت اعلام کرد؛

فراخوان ودیعه‌ گذاران حج تمتع سال86 برای لیست انتظار

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، مهران فرشید مدیر حج و زیارت استان تهران درباره . . . روز یکشنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، مهران فرشید مدیر حج و زیارت استان تهران درباره آخرین جزئیات ثبت‌نام حج تمتع . . . مدیر حج و زیارت استان تهران درباره آخرین جزئیات ثبت‌نام حج تمتع 96 این استان افزود: ودیعه‌گذاران حج تمتع 86 استان . . . جزئیات ثبت‌نام حج تمتع 96 این استان افزود: ودیعه‌گذاران حج تمتع 86 استان تهران نیز می‌توانند تا پایان وقت اداری فردا . . . تهران بسیار محدود است و کسانی که بنابر اولویت قصد سفر به حج تمتع 96 را دارند باید هر چه زودتر مراحل نام‌نویسی را . . .

11:36 - 1396/03/21
ممانعت عربستان از ورود اتباع قطر به مسجدالحرام

ممانعت عربستان از ورود اتباع قطر به مسجدالحرام

المری' رئیس کمیسیون حقوق بشر قطر اعلام کرد که مقامات سعودی به دنبال قطع رابطه این کشور با دوحه اتباع قطر را از ورود به مسجد الحرام منع کردند.وی افزود: اتباع این کشور که هم اکنون در حال برگزاری مراسم حج عمره هستند اعلام کرده اند که مقامات عربستانی اجازه حضور آنان در مسجدالحرام را نمی دهند و از آنها خواسته اند که سریعا خاک این کشور را ترک کنند.کمیسیون حقوق بشر قطر ضمن انتقاد از این اقدام سعودی ها، . . .

11:23 - 1396/03/21
ادامه کارشکنی رژیم سعودی در صدور روادید حج برای اعراب مقیم کویت

ادامه کارشکنی رژیم سعودی در صدور روادید حج برای اعراب مقیم کویت

در کویت با بهانه جویی مانع از سفر آن ها برای ادای مناسک حج می شود.درهمین راستا محمد الجبری وزیراوقاف کویت در اقدامی . . . اعراب بادیه نشین در کویت سال گذشته نیز نتواستند برای حج به سرزمین وحی اعزام شوند و تلاش‌های آنها بی ثمر . . . می‌کند پیش از این ازعربستان سعودی خواست برای صدور روادید حج تمتع و عمره مفرده برای این افراد تعلل نکند.خاورم*320 ** . . .

13:29 - 1396/03/20
زوج اندونزیایی 12 هزار کیلومتر تا مکه را رکاب می زنند

با هدف انتشار پیام صلح دین اسلام

زوج اندونزیایی 12 هزار کیلومتر تا مکه را رکاب می زنند

دوچرخه سفارشی با دو رکاب که متناسب با قد و وزن آنها ساخته شده است، آغاز کردند. این زوج اندونزیایی حج عمره خود را که می تواند در هر زمان از سال انجام شود، دراین سفر انجام می دهند.این زوج اندونزیایی . . . های هستند که با دوچرخه به مکه عزیمت کرده اند. آنها همچنین قصد دارند سال های آتی برای انجام حج واجب خود نیز از دوچرخه استفاده کنند. آساق**241**1611**انتشاردهنده: رضاپیمان . . .

6:19 - 1396/03/17
هدیه سفرحج بعثه به `نرگس کلباسی`

هدیه سفرحج بعثه به 'نرگس کلباسی'

به گزارش ایرنا از حج و زیارت، برنامه دوشنبه شب ماه عسل که به طور ضبط شده پخش شد با میزبانی خانم نرگس کلباسی اشتری روی . . . خداست.روابط عمومی برنامه تلویزیونی ماه عسل اعلام کرد: پس از آرزوی خانم نرگس کلباسی برای سفر به حج تمتع، بعثه مقام معظم رهبری در تماس تلفنی با این برنامه یک سفرمکه مکرمه را به خانم کلباسی هدیه . . .

7:57 - 1396/03/16
سرگردانی برخی زوار ایرانی در عراق/ لزوم پالایش دقیق‌تر شرکت های زیارتی توسط مراجع ذی صلاح

نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی در مجلس اعلام کرد

سرگردانی برخی زوار ایرانی در عراق/ لزوم پالایش دقیق‌تر شرکت های زیارتی توسط مراجع ذی صلاح

که اگر بدهی‌شان را صاف نکنند، آب و برق را آن هم در دمای 50 درجه عراق قطع می‌کنند.بنابر اعلام مدیر حج و زیارت خراسان رضوی، شرکت مجری این سفر غیرمجاز بوده و قبلا پلمب شده که با جابجایی مکانی، دوباره . . . سفر غیرمجاز بوده و قبلا پلمب شده که با جابجایی مکانی، دوباره اقدام به پذیرش زائران کرده است.سازمان حج و زیارت همواره از مردم خواسته است برای مسافرت به عراق از طریق کاروان های مجاز اقدام کنند با . . .

16:57 - 1396/03/15
عده ای در شبکه های اجتماعی به دنبال حاشیه سازی در خصوص حج 96 هستند

سرپرست اداره کل روابط عمومی حج و زیارت:

عده ای در شبکه های اجتماعی به دنبال حاشیه سازی در خصوص حج 96 هستند

از اینگونه فضای مجازی هستند. اسداللهی تصریح کرد: موضوع حج شخصی نیست و متعلق به ملت ایران است و برای دفاع از حقوق . . . شایعات کذب آنان باشیم. سرپرست اداره کل روابط عمومی سازمان حج و زیارت خاطر نشان کرد: مردم می توانند برای دسترسی به . . . دقیق و صحیح بدور از هرگونه حاشیه سازی به سامانه سازمان حج و زیارت مراجعه کرده و از جدیدترین اخبار روز مطلع شوند. . . .

12:40 - 1396/03/13
اهدای بسته های معرفت و بن خرید کتاب به زائران حج 96

مدیر برنامه و محصولات فرهنگی معاونت فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری اعلام کرد؛

اهدای بسته های معرفت و بن خرید کتاب به زائران حج 96

حجت الاسلام مسعود حاجی ابراهیمی روز شنبه در گفت وگو با . . . مسعود حاجی ابراهیمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه حج و زیارت ایرنا افزود:‌ بسته های معرفت با محتوای محصولات . . . مباحث قرآنی، مباحث آداب و اخلاق زیارت، احکام و مناسک حج، تاریخ و اماکن و بسیاری مطالب متنوع فرهنگی تدارک دیده شده . . . بن 15 هزار تومانی با بیست درصد تخفیف برای هر زائر ایرانی حج 96مدیر برنامه و محصولات فرهنگی معاونت فرهنگی بعثه مقام . . . شده و امسال به مرحله اجراء گذاشته خواهد شد.*همایش یاوران حجاج استانها بعد از ماه مبارک برگزار خواهد شدوی با بیان . . .

10:37 - 1396/03/13
زائران سرگردان در عراق به ایران بازگشتند

زائران سرگردان در عراق به ایران بازگشتند

افزود: طی روزهای گذشته به محض اطلاع از این موضوع سازمان حج و زیارت، استانداری خراسان رضوی و وزارت امور خارجه وارد . . . طی هماهنگیها و اقدامات صورت گرفته با رایزنیهای نمایندگیهای حج و زیارت در کربلا و نجف مشکل گذرنامه های این افراد رفع شد . . . مراجع قضایی و پلیس با جدیت در دست پیگیری می باشد. مدیرکل حج و زیارت خراسان رضوی هم گفت: به رغم اطلاع رسانی لازم از . . . خراسان رضوی هم گفت: به رغم اطلاع رسانی لازم از سوی سازمان حج و زیارت و تاکید بسیار بر استفاده مردم از دفاتر مجاز . . .

8:1 - 1396/03/13
زائران حج 96 ملزم به طی دوره های آموزشی هستند/ انتخاب یاوران حجاج

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت:‌

زائران حج 96 ملزم به طی دوره های آموزشی هستند/ انتخاب یاوران حجاج

حجت الاسلام علی پروانه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار . . . الاسلام علی پروانه روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه حج و زیارت ایرنا افزود: با توجه به برنامه ریزی های انجام . . . های انجام گرفته تمامی آموزش های لازم در خصوص احکام و مناسک حج در 12 جلسه به زائران اعزامی توسط مجرب ترین افراد ارایه . . . گزینش و اعزام روحانیون در قالب کاروان ها به عتبات و حج است، گفت: کاروان های اعزامی به حج امسال در چهار گروه 85، . . . کاروان ها به عتبات و حج است، گفت: کاروان های اعزامی به حج امسال در چهار گروه 85، 115، 135 و 160 نفره خواهد بود که . . .

9:46 - 1396/03/10
سرگردانی 400 زائر ایرانی در عراق

سرگردانی 400 زائر ایرانی در عراق

صاحبان هتل محل اسکانشان در عراق باقی مانده است. مدیرکل حج و زیارت خراسان رضوی گفت: بلیت برگشت نیز برای این زائران . . . را از مراجع قضایی پیگیری کنند. وی پیرامون مسئولیت سازمان حج و زیارت نسبت به این رخداد نیز گفت: این سازمان اطلاع رسانی . . . فعلی به دلیل استفاده این زائران از یک شرکت غیرمجاز، سازمان حج و زیارت مسئولیتی در خصوص پرداخت هزینه های زائران ندارد. . . .

15:10 - 1396/03/09
حج، معنویت، اقتدار ملی و همبستگی اسلامی شعار حج 96 شد

قاضی عسکر:

حج، معنویت، اقتدار ملی و همبستگی اسلامی شعار حج 96 شد

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر با تاکید . . . گزارش روز سه شنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر با تاکید بر اینکه . . . والمسلمین سید علی قاضی عسکر با تاکید بر اینکه شعار امسال حج پس از بررسی های کارشناسی مورد تایید قرار گرفت، افزود: این . . . این شعار بیانگر مهم ترین فلسفه الهی، سیاسی و اجتماعی حج و وظیفه زائر در قبال رابطه خود با خدا و رابطه خود با سایر . . . اظهار داشت: معنویت بعنوان یکی ازمهمترین کلید واژه‌های شعار حج امسال انتخاب شده است و زائران ما باید از فرصت این سفر . . .

11:2 - 1396/03/09
فضاسازی شبکه های مجازی علیه حج بی انصافی است

مقام مسئول در حج و زیارت:

فضاسازی شبکه های مجازی علیه حج بی انصافی است

سید ابراهیم اسداللهی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار حوزه حج ایرنا افزود: اینکه برخی با هر نگاه سیاسی، اجتماعی و یا . . . گرایشی، بخواهند با فضاسازی در شبکه های مجازی، فریضه واجب حج را زیر سئوال ببرند کاری غیر صحیح و غیر اخلاقی است.به . . . با وجود اینکه در اولین ساعات آغاز نام نویسی زائران برای حج امسال، بیش از 50 هزار تن در سامانه حج و زیارت ثبت نام . . . نویسی زائران برای حج امسال، بیش از 50 هزار تن در سامانه حج و زیارت ثبت نام کردند، برخی شبکه های مجازی با ارایه اخبار . . . اخبار و ایجاد فضاسازی های منفی به دنبال دلسردی زائران حج امسال مبنی بر انصراف از اعزام هستند.اسداللهی در این خصوص . . .

10:25 - 1396/03/09
دارندگان فیش های حج تمتع سال 85 برای اعزام به حج امسال ثبت نام کنند

رئیس سازمان حج و زیارت:

دارندگان فیش های حج تمتع سال 85 برای اعزام به حج امسال ثبت نام کنند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان حج و زیارت، حمید محمدی در نشست شورای برنامه ریزی با بیان . . . ریزی با بیان اینکه هم اکنون ظرفیت ثبت نام در کاروان های حج شش استان کشور تکمیل شده و این استان ها فاقد هرگونه ظرفیت . . . افزود: در این ارتباط افرادی که زودتر ثبت نام کنند به حج امسال مشرف شده و به محض پر شدن ظرفیت روند ثبت نام متوقف . . . روند ثبت نام متوقف خواهد شد. نماینده ولی فقیه در امور حج نیز در این نشست از مسئولان کمیته های کارشناسی خواست که . . . خود را برای بازنگری درقوانین و مقررات هر بخش ارائه دهند.حجت الاسلام والمسلمین سید علی قاضی عسکر اظهار داشت: امسال . . .

16:20 - 1396/03/08
کمیسیون امنیت ملی مجلس در موضوع حج تشکیل جلسه می دهد/عضویت یکی از اعضای کمیسیون در شورای عالی ورزش

نقوی حسینی خبر داد:

کمیسیون امنیت ملی مجلس در موضوع حج تشکیل جلسه می دهد/عضویت یکی از اعضای کمیسیون در شورای عالی ورزش

اسلامی خاطرنشان ساخت: یکی دیگر از موضوعات مطرح در جلسه امروز، موارد اصلاحی لایحه اصلاح قانون به کارگیری سلاح توسط مامورین نیروهای مسلح در موارد ضروری که قبلا به تصویب رسیده بود مطرح شد که به علت حجم زیاد موضوعات، به جلسات بعد موکول شد ضمن اینکه در این جلسه کمیسیون، کمیته ها جلسات خود را تشکیل دادند.سیام**3061**1449**تنظیم کننده: میترا بلندقامتی**انتشاردهنده: امیر کاردان . . .

17:52 - 1396/03/07
تاکید صالحی امیری بر بسیج همه امکانات برای برگزاری حج عزتمندانه

تاکید صالحی امیری بر بسیج همه امکانات برای برگزاری حج عزتمندانه

سید رضا صالحی امیری که برای بررسی آخرین اقدامات سازمان حج و زیارت در زمینه حج تمتع امسال در جلسه شورای معاونان و . . . که برای بررسی آخرین اقدامات سازمان حج و زیارت در زمینه حج تمتع امسال در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و . . . زمینه حج تمتع امسال در جلسه شورای معاونان و مدیران سازمان حج و زیارت حضور یافته بود در جمع مدیران این سازمان گفت: با . . . بود در جمع مدیران این سازمان گفت: با حضور رئیس جدید سازمان حج و زیارت شاهد تداوم انسجام، برادری و همدلی در سازمان حج و . . . حج و زیارت شاهد تداوم انسجام، برادری و همدلی در سازمان حج و زیارت و حوزه نمایندگی ولی فقیه در امور حج و زیارت . . .

15:54 - 1396/03/07
اعزام 40 کاروان تا پایان نیمه اول ماه رمضان به عتبات

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت خبر داد؛

اعزام 40 کاروان تا پایان نیمه اول ماه رمضان به عتبات

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از سازمان حج، محسن نظافتی با بیان این مطلب افزود: از روز گذشته تاکنون اعزام زائران ویژه ماه مبارک رمضان آغاز . . . اعزام ها به روزانه اعزام 40 کاروان و در کل حدود 23 هزار نفر افزایش خواهد داشت.مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت درباره استقبال زائران در نیمه دوم ماه مبارک رمضان بیان داشت: این مسئله به دلیل وجود لیالی . . .

12:41 - 1396/03/07
مچ بندهای الکترونیکی زائران حج ساخت داخل و با برد مفید 10 سانتی متر/ هیچگونه ردیابی در کار نیست

روابط عمومی حج و زیارت اعلام کرد:

مچ بندهای الکترونیکی زائران حج ساخت داخل و با برد مفید 10 سانتی متر/ هیچگونه ردیابی در کار نیست

با بیان اینکه موضوع مچ بندها ازسال 86 در دستور کارسازمان حج و زیارت قرارگرفته و بنا به ضرورت موجود امسال برای نخستین . . . خواهد شد.وی یادآورشد: این مچ بند ها از ابتدای تا انتهای سفرحج 96 به همراه زائران خواهد بود.براساس برنامه ریزیهای انجام . . . و 500 نفر زائر ایرانی درقالب 600 کاروان برای انجام مناسک حج 96 از 20 ایستگاه پروازی داخل کشور راهی عربستان خواهند . . .

16:31 - 1396/03/06
صفحه 1 از 15 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >