ثبت ١٦ اثر تاریخی بوشهر در فهرست ملی

ثبت ١٦ اثر تاریخی بوشهر در فهرست ملی

شهر خواست جم، تل مقبره در شهر ریز جم، تپه لیان در شهر بوشهر، محوطه بتانه در روستای بی بی خاتون دیر است. امیرزاده . . . شامل مسجد اهل سنت و خانه تاریخی پور جعفر در بافت تاریخی بوشهر و ساختمان قدیم گمرک این شهر است که به همراه تپه ها در . . . آثار ملی به ثبت رسیده است. تپه ها و محوطه های ثبت شده ملی بوشهر مربوط به دوره های مختلف تاریخی از اواخر هزاره پنجم قبل . . . شامل آئین های عاشورایی، بازیها و غذاهای بومی و محلی استان بوشهر در فهرست آثار ملی ثبت شده است. 7212/6047** خبرنگار: . . .

20:26 - 1395/12/08
مشاور وزیر ارشاد: آینده روشن سینما در گرو تقویت نسل جوان است

مشاور وزیر ارشاد: آینده روشن سینما در گرو تقویت نسل جوان است

به گزارش ایرنا، سعید الفتی روز یکشنبه در جمع خبرنگاران در بوشهر افزود: نسلی که آینده می خواهد سکان دار سینمای کشور . . . سینما، موسیقی، تئاتر و هنر تجسمی در استانهای کشور از جمله بوشهر هنرمندان مستعد فراوانی داریم که این امر نشان از علاقه . . . به برگزاری پنجاه و ششمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان در بوشهر گفت: مسئولان این نمایشگاه مسئولیت سنگینی عهده دار . . . سینمای جوان با نام 'خلیج فارس' که از روز یکشنبه دربوشهر آغاز شده به مدت سه روز ادامه دارد. 7212/6043** . . .

13:59 - 1395/12/08
جشنواره منطقه ای سینمای جوان در بوشهر گشایش یافت

جشنواره منطقه ای سینمای جوان در بوشهر گشایش یافت

به گزارش ایرنا، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در حاشیه این آیین در گفت و گو با ایرنا گفت: در این . . . گفت: در این جشنواره آثار هنرمندانی از 11 استان کشور شامل بوشهر، فارس، یزد، کرمان، خوزستان، سیستان و بلوچستان، . . . اینکه این جشنواره به مدت سه روز در مجتمع فرهنگی هنری 9 دی بوشهر برپاست یادآور شد: آثار برگزیده روز سه شنبه هفته جاری . . . آمد.وی یادآور شد: چندی پیش نیز نخستین سینما سیار استان بوشهر ویژه شهرستان های کنگان و دشتی رونمایی شد.مدیرکل فرهنگ . . . کنگان و دشتی رونمایی شد.مدیرکل فرهنگ ارشاد اسلامی استان بوشهر همچنین با اشاره به سفر شماری از معاون وزیر فرهنگ و . . .

13:25 - 1395/12/08
تولید 6میلیارد و 200 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه اتمی بوشهر

در بازدید صالحی از نیروگاه اتمی بوشهر مطرح شد

تولید 6میلیارد و 200 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه اتمی بوشهر

روز یکشنبه اعلام کرد در بازدید ‌علی اکبر صالحی نیروگاه بوشهر، مراحل مختلف تعویض سوخت و تعمیرات نیمه اساسی نیروگاه و . . . ابتدای این برنامه مدیران شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر گزارشی از عملکرد این نیروگاه در سال 95 ارائه کردند. . . . صالحی در جمع مدیران طرح احداث واحدهای 2 و 3 نیروگاه اتمی بوشهر، برنامه های در دست انجام این طرح را مورد بررسی قرار . . . را مورد بررسی قرار داد. مجری طرح واحدهای جدید نیروگاه اتمی بوشهر، گزارشی از نیازهای مالی طرح در سال جاری و سال آینده . . .

11:6 - 1395/12/08
تلاش برای ماندگاری پایتخت کتاب در بوشهر

تلاش برای ماندگاری پایتخت کتاب در بوشهر

بر تلاش منسجم و مشارکت و هماهنگی همه دستگاهها و مردم استان بوشهر برای اجرای برنامه های پیش بینی شده دبیرخانه سومین دوره . . . کردند. همچنین مسئولان و دست اندر کاران بخش کتاب استان بوشهر، افزایش و توسعه کتابخانه های عمومی و تخصصی، حمایت از . . . جامعه، نهادینه شدن فرهنگ کتابخوانی در بین آحاد مردم استان بوشهر، افزایش نشست های نقد و بررسی کتاب و برگزاری جشن کتاب . . . خواسته های خود برای افزایش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان بوشهر بیان کردند. نویسنده بوشهری با تبریک انتخاب بوشهر به . . . فرهنگ کتاب و کتابخوانی در استان بوشهر بیان کردند. نویسنده بوشهری با تبریک انتخاب بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران گفت: . . .

9:16 - 1395/12/08
اردوی آماده سازی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در بوشهر برگزار می شود

اردوی آماده سازی تیم کشتی فرنگی نوجوانان در بوشهر برگزار می شود

به این اردو به شرح زیر است:42 کیلوگرم: سجاد عباس پور (مازندران)، سید امیرحسین میرطالبی (مرکزی)، فردین کهرازه (سیستان و بلوچستان) و عماد حقیقی (مازندران)46 کیلوگرم: ایمان محمدی (خوزستان)، علی نیوشا (بوشهر)، علیرضا دادوند (کهگیلویه و بویراحمد) و امیر عبدی (قم)50 کیلوگرم: امیرحسین خوانساری (خوزستان)، فرزاد محبی (کرمان)، علی رضا سیرتی (گیلان) و میلاد رضانژاد (خوزستان)54 کیلوگرم: محسن مدهنی . . .

0:30 - 1395/12/08
امام جمعه بوشهر: داشتن جامعه پیشرو در گرو توسعه فرهنگ کتابخوانی است

امام جمعه بوشهر: داشتن جامعه پیشرو در گرو توسعه فرهنگ کتابخوانی است

به گزارش ایرنا، آیت‌الله غلامعلی صفایی بوشهری روز شنبه در نشست با اعضای دبیرخانه انتخاب بوشهر به . . . صفایی بوشهری روز شنبه در نشست با اعضای دبیرخانه انتخاب بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران افزود: توسعه فرهنگ . . . خوانی فراهم شود. وی اضافه کرد: با توجه به جایگاه استان بوشهر در امر کتاب‌ خوانی و معرفی شهر بوشهر به عنوان پایتخت . . . توجه به جایگاه استان بوشهر در امر کتاب‌ خوانی و معرفی شهر بوشهر به عنوان پایتخت کتاب ایران نیاز است کتابخانه‌های تخصصی . . . تخصصی در همه بخش‌های این استان راه اندازی شود. صفایی بوشهری با اشاره به اینکه هم اکنون کتابخانه‌های دیجیتال ایجاد . . .

20:3 - 1395/12/07
برترینهای مسابقات بین المللی قایقرانی بوشهر معرفی شدند

برترینهای مسابقات بین المللی قایقرانی بوشهر معرفی شدند

بت' در مسافت 200 متر تیم سکان و 500 متر تیم دولاب هر 2 از بوشهر و در مسافت‌های 1000 و 2000 متر تیم ملی اسپانیا به مقام . . . مختلف این رقابتها مشخص شدند. نخستین دوره مسابقات قایقرانی بوشهر با حضور 31 تیم از 12 استان کشور و تیم ملی اسپانیا به . . . و تیم ملی اسپانیا به مدت 2 روز در دهکده گردشگری دریایی بوشهر برگزار شد. در این رقابتها در 2 بخش بانوان و آقایان . . . چهارمحال و بختیاری، کردستان، کرمانشاه، اصفهان، البرز، بوشهر، تهران و تیم ملی اسپانیا شرکت داشتند. زارعی در بخش . . . می شود. وی بیان کرد: با توجه به ظرفیت قابل توجه استان بوشهر در بخش ورزشهای آبی برگزاری رقابتهای بین المللی در این . . .

18:22 - 1395/12/07
کشف بیش از 132میلیارد ریال کالای قاچاق در آبهای بوشهر

کشف بیش از 132میلیارد ریال کالای قاچاق در آبهای بوشهر

و به همراه پرونده های تشکیل شده تحویل مقامهای قضایی شدند. در سال جاری با اجرای طرح تشدید مبارزه با کالای قاچاق و اقتصاد مقاومتی به ارزش صدها میلیارد ریال کالای قاچاق در جاده ها و آبهای ساحلی استان بوشهر کشف شده است. 6047/6043** خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: . . .

17:14 - 1395/12/07
اطلاعات سپاه 2 شبکه فساد بانکی با 105 هزار میلیارد ریال بدهی کشف کرد

اطلاعات سپاه 2 شبکه فساد بانکی با 105 هزار میلیارد ریال بدهی کشف کرد

به گزارش ایرنا، سردار حسین نجات روز پنجشنبه در نخستین یادواره 39 شهید سازمان اطلاعات سپاه در استان بوشهر افزود: این شبکه ها با پرداخت رانت به برخی مسئولان و از راه غیر قانونی موفق به گرفتن این میزان . . . افراد بیکار باشیم باید ایجاد زمینه اشتغال آنها در اولویت قرار گیرد. سازمان اطلاعات سپاه در استان بوشهر 39 شهید به میهن و نظام جمهوری اسلامی تقدیم کرده است. 7212/6043 ** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** . . .

14:56 - 1395/12/05
پرداخت تسهیلات به 261 واحد تولیدی بوشهر

رئیس سازمان صنعت و معدن بوشهر

پرداخت تسهیلات به 261 واحد تولیدی بوشهر

به گزارش ایرنا، روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر روز پنجشنبه به نقل از سیدحسین حسینی محمدی در نشست . . . کرده‌اند. وی با اشاره به اجرای طرح‌های رونق تولید در استان بوشهر بیان کرد: در مجموع 373 واحد تولیدی استان بوشهر برای . . . در استان بوشهر بیان کرد: در مجموع 373 واحد تولیدی استان بوشهر برای دریافت تسهیلات رونق تولید در سامانه بهین یاب ثبت . . . قرارداد شده است. رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر گفت: همچنین در 11 ماه امسال با صدور 2 هزار و 273 . . . وی در باره صدور پروانه بهره‌برداری واحدهای تولیدی در استان بوشهر بیان کرد: امسال با صدور پروانه‌های بهره‌برداری واحدهای . . .

13:47 - 1395/12/05
مسابقات قایقرانی با شرکت تیم اسپانیا در بوشهر آغاز شد

مسابقات قایقرانی با شرکت تیم اسپانیا در بوشهر آغاز شد

زارعی گفت: این نخستین دوره مسابقات بین المللی قایقرانی در بوشهر است و امیدواریم در دوره های آتی شاهد حضور کشورهای . . . آذربایجان شرقی و غربی، کردستان، کرمانشاه، اصفهان، البرز، بوشهر و تهران از جمله استانهای شرکت کرده در این دور از . . . کرده در این دور از مسابقات هستند. رئیس هیات قایقرانی استان بوشهر گفت: از 31 تیم شرکت کننده 14 تیم آن در بخش بانوان . . . و دارگون برگزار می شود. وی یادآور شد: در استان بوشهر با توجه به ساحل طولانی با خلیج فارس ورزشهای آبی از . . .

12:22 - 1395/12/05
کشف هفت کیلو و 930 گرم هرویین و شیشه در وحدتیه بوشهر

کشف هفت کیلو و 930 گرم هرویین و شیشه در وحدتیه بوشهر

دارد. شهر وحدتیه با بیش از 13 هزار نفر جمعیت از توابع شهرستان دشتستان در فاصله 90 کیلومتری شرق بوشهر واقع است. براساس اعلام دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در 11 ماه سال جاری . . . در فاصله 90 کیلومتری شرق بوشهر واقع است. براساس اعلام دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر در 11 ماه سال جاری بیش از هشت تن مواد مخدر در این استان کشف شده است. 7212/6043** خبرنگار: . . .

20:0 - 1395/12/04
دبیرکل اتاق اصناف ایران: سهم واحدهای صنفی از تولید ناخالص ملی 17.5 درصد است

دبیرکل اتاق اصناف ایران: سهم واحدهای صنفی از تولید ناخالص ملی 17.5 درصد است

به گزارش ایرنا، علی عوض پور روز چهارشنبه در همایش فصلی اصناف در بوشهر، افزود: اصناف از گذشته تاکنون در بخش های اقتصادی و . . . با استفاده از اصناف موثرتر خواهد بود. رئیس اتاق اصناف بوشهر در این آیین گفت: رشد سرمایه گذاری در بوشهر به صورت . . . رئیس اتاق اصناف بوشهر در این آیین گفت: رشد سرمایه گذاری در بوشهر به صورت تصاعدی صورت گرفته و با برنامه ریزی های راحت تر . . . معظم رهبری نقشی موثر ایفا کنن . وی اظهار کرد: اتاق اصناف بوشهر در نظر دارد برای اولین بار، خواهر خواندگی خود را با . . . کشور به مدت 2 روز (چهارم و پنجم اسفند ماه) به میزبانی بوشهر برگزار می شود. 7210/6043 ** خبرنگار: سیده نیر قیمی** . . .

17:41 - 1395/12/04
حمایت تسهیلاتی از 100 هزار واحد تولیدی صنفی در ستاد اقتصاد مقاومتی

حمایت تسهیلاتی از 100 هزار واحد تولیدی صنفی در ستاد اقتصاد مقاومتی

به گزارش ایرنا، یدالله صادقی روز چهارشنبه در همایش فصلی اصناف در بوشهر افزود: دولت همه تلاش خود را برای کنترل تورم به کار . . . معدن و تجارت کشور، اداره های صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر، اتاق های اصناف و رئیسان فعال اتحادیه های اصناف استان . . . اتاق های اصناف و رئیسان فعال اتحادیه های اصناف استان بوشهر تجلیل شد. همایش فصلی و کارگاههای آموزشی رئیسان اداره . . . کشور به مدت 2 روز (چهارم و پنجم اسفند ماه) به میزبانی بوشهر ادامه دارد. 7210/6043** خبرنگار: سیده نیر قیمی** . . .

17:20 - 1395/12/04
آغاز همایش اصناف کشور در بوشهر

آغاز همایش اصناف کشور در بوشهر

به گزارش ایرنا، رئیس اداره اصناف سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر در این آیین گفت: این همایش هر ساله برای توانمند سازی رئیسان ادارات اصناف و رابطان پایگاه های . . . کشور و رابطین پایگاه اطلاع رسانی اصناف سراسر کشور به مدت 2 روز (چهارم و پنجم اسفند ماه) به میزبانی بوشهر ادامه دارد. 7210/6043** خبرنگار: سیده نیر قیمی** انتشار دهنده: خدانظر . . .

14:35 - 1395/12/04
نمایشگاه دستاورد دانشگاههای سبز کشور در بوشهر گشایش یافت

نمایشگاه دستاورد دانشگاههای سبز کشور در بوشهر گشایش یافت

مدنی آذربایجان شرقی، علم و صنعت ایران، شیراز، خلیج فارس بوشهر، اصفهان و پژوهشگاه مواد و انرژی تهران در این نمایشگاه . . . جمله ضایعات نخل و سلف سرویس دانشگاه، جلبک های بومی استان بوشهر که دارای مواد عالی و معدنی فراوانی هستند از جمله . . . و بودجه روز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه خلیج فارس در بوشهر آغاز شده و تا فردا پنجشنبه ادامه دارد. در این همایش . . . و فناوری، نمایندگان دانشگاههای کشور و مسئولان استان بوشهر حضور دارند. دانشگاه سبز(green university) در جهان به . . .

13:56 - 1395/12/04
ردیف بودجه 400 میلیارد ریالی برای دانشگاههای سبز

ردیف بودجه 400 میلیارد ریالی برای دانشگاههای سبز

به گزارش ایرنا، مهرالله درخشان مهر روز چهارشنبه در نخستین همایش ملی دانشگاه سبز در بوشهر افزود: توسعه پایدار باید از دانشگاههای سبز صورت گیرد زیرا در دانشگاه ساختمان و بناهای فراوانی . . . وزارت علوم تحقیقات و فناوری و سازمان برنامه و بودجه روز چهارشنبه به میزبانی دانشگاه خلیج فارس در بوشهر آغاز شد و تا فردا پنجشنبه ادامه دارد. دانشگاه سبز(green university) در جهان به عنوان جایی . . .

13:8 - 1395/12/04
آغاز همایش ملی دانشگاه سبز در بوشهر

آغاز همایش ملی دانشگاه سبز در بوشهر

و تجدیدپذیر و بهینه سازی مصرف انرژی در دانشگاههای کشور در بوشهر برگزار شده است. احمد جامه خورشید در حاشیه این همایش در . . . و فناوری، نمایندگان دانشگاههای کشور و مسئولان استان بوشهر حضور دارند. وی اضافه کرد: 50 مقاله به دبیرخانه این . . . این همایش است. نمایشگاه دستاورد دانشگاههای سبز کشور در بوشهر گشایش یافت بوشهر- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای . . . نمایشگاه دستاورد دانشگاههای سبز کشور در بوشهر گشایش یافت بوشهر- ایرنا- نمایشگاه دستاوردهای دانشگاههای سبز کشور روز . . . دانشگاههای سبز کشور روز چهارشنبه در دانشگاه خلیج فارس بوشهر گشایش یافت. دبیر اجرایی همایش ملی دانشگاه سبز که از . . .

11:6 - 1395/12/04
کنسرو سوسیس `بوکلاندر` قابل مصرف نیست

کنسرو سوسیس 'بوکلاندر' قابل مصرف نیست

گوشت خوک Pürk-Pork درج شده، در مراکز عرضه ممنوع است. معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از همه شهروندان خواست در صورت مشاهده خرید وفروش این محصول در این استان، مراتب را به معاونت . . . شهروندان خواست در صورت مشاهده خرید وفروش این محصول در این استان، مراتب را به معاونت غذا و داروی بوشهر گزارش دهند. 6047/6043** خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: . . .

10:53 - 1395/12/04
پل مند در جاده ساحلی بوشهر به دیر بازگشایی شد

پل مند در جاده ساحلی بوشهر به دیر بازگشایی شد

وی، از نیروهای ستاد مدیریت بحران، راهداری، هلال احمر، دهیاران، بخشداران، شهرداران و مسئولان استان بوشهر که در زمینه کاهش مشکلات مردم این شهرستان در جریان سیل و آبگرفتگی تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد. . . . جریان سیل و آبگرفتگی تلاش کردند، تقدیر و تشکر کرد. بندردیر در فاصله 200 کیلومتری جنوب مرکز استان بوشهر قراردارد. در هفته گذشته در شهرستان دیر حدود 300 میلی متر باران بارید که باعث آبگرفتگی شهرها و . . .

9:12 - 1395/12/04
طرح پایتخت کتاب ایران، کتاب را به خانه های مردم می برد

ناشر نمونه کشور:

طرح پایتخت کتاب ایران، کتاب را به خانه های مردم می برد

کتاب هزینه کرد.مدیر عامل انتشارات مجد تاکید کرد: امسال بوشهر به عنوان سومین شهر پایتخت کتاب ایران انتخاب شد و بهتر . . . سالن های سینما، تئاتر مرتبط با حوزه فرهنگ هستند، ساخته شود.بوشهر به عنوان سومین شهر پایتخت کتاب ایران روز دوشنبه هفته . . . وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جمعی از مسوولان انتخاب شد. بوشهر از میان ۱۰۳ شهر به ‌دلیل «برنامه‌های نوآورانه، . . .

8:10 - 1395/12/04
کشف بیش از هشت تن موادمخدر در بوشهر

کشف بیش از هشت تن موادمخدر در بوشهر

در اجرای طرح مبارزه با قاچاق موادمخدر 545 محل در استان بوشهر پاکسازی شده است. ترکمان منش ادامه داد: میزان کشفیات . . . با برنامه های آتی شورای هماهنگی مبارزه موادمخدر استان بوشهر گفت: همایش منطقه ای صیانت و گفتمان سازی اجتماعی شدن . . . از کارشناسان سازمانهای مردم نهاد استانهای فارس، اصفهان، بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری در . . . بوشهر، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال بختیاری در بوشهر برگزار می شود. ترکمان منش ادامه داد: در این همایش . . . استانی حضور خواهند داشت. وی یادآور شد: هم اکنون در استان بوشهر 44 سازمان مردم نهاد در حوزه پیشگیری، درمان و . . .

18:27 - 1395/12/03
مصلحی: تحریف راه امام راحل هدف دشمن است

مصلحی: تحریف راه امام راحل هدف دشمن است

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام حیدر مصلحی روز سه شنبه در همایش 'نفوذ طرح دشمن در دوران پسابرجام' در بوشهر افزود: با توجه به اینکه نسل سوم و چهارم انقلاب امام (ره) را ندیده است، دشمن با طراحی مشخص به دنبال تحریف راه بنیانگذار انقلاب است.وی اضافه کرد: به همین دلیل برخی از عوامل آنها از راه بیان برخی . . .

17:2 - 1395/12/03
مربی ایرانجوان بوشهر:مشکلات مدیریتی این تیم را به پرتگاه سقوط برده است

مربی ایرانجوان بوشهر:مشکلات مدیریتی این تیم را به پرتگاه سقوط برده است

افزود: ایرانجوان که دارای زمین های زیادی در سطح شهر بوشهر است، شایسته نیست با مشکلات مالی فراوانی دست و پنجه نرم . . . برای گفتن نداشتیم و بسیار ضعیف ظاهر شدیم. مربی ایرانجوان بوشهر بیان کرد: در روزی باختیم که حق ایرانجوان نتیجه ای جز . . . تلنگری برای تیم و خروج از بحران باشد.در دیدار ایرانجوان بوشهر و خیبر خرم آباد که عصر دوشنبه در ورزشگاه شهید بهشتی . . . بوشهر و خیبر خرم آباد که عصر دوشنبه در ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر برگزار شد، ایرانجوان در برابر میهمان خود با نتیجه یک . . . در برابر میهمان خود با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.ایرانجوان بوشهر با این باخت 24 امتیازی ماند و به رده چهاردهم سقوط . . .

18:46 - 1395/12/02
صالحی امیری: بوشهر یک ایران کوچک است

صالحی امیری: بوشهر یک ایران کوچک است

در مراسم سومین جشنواره روستاها و عشایر دوستدار کتاب که همراه با معرفی سومین پایتخت کتاب ایران (بوشهر) برگزار شد، اظهار داشت: بوشهر مردمی سخت کوش و نجیب را دارد و انتخاب آن به عنوان سومین پایتخت . . . و عشایر دوستدار کتاب که همراه با معرفی سومین پایتخت کتاب ایران (بوشهر) برگزار شد، اظهار داشت: بوشهر مردمی سخت کوش و نجیب را دارد و انتخاب آن به عنوان سومین پایتخت کتاب ایران نشان داد مردمانی . . .

18:18 - 1395/12/02
بوشهر سومین پایتخت کتاب ایران شد

بوشهر سومین پایتخت کتاب ایران شد

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا از مراسم اختتامیۀ انتخاب پایتخت کتاب که اکنون در حال برگزاری است پس از بررسی پرونده 103 شهر که داوران مرحلۀ مقدماتی به داوران نهایی معرفی کرده بودند، شهر بوشهر، به‌دلیل برنامه‌های نوآورانه، مشارکت‌جویانه و منسجم و استفاده از ظرفیت‌های صنعتی، فرهنگی و هنری در تدوین برنامه‌های ویژۀ پایتخت کتاب و حمایت از طرح‌های ترویج کتابخوانی، به‌عنوان سومین پایتخت . . .

17:17 - 1395/12/02
سیل به تاسیسات آبرسانی 208روستای بوشهر خسارت زد

سیل به تاسیسات آبرسانی 208روستای بوشهر خسارت زد

به شهرستانهای جم، کنگان، دیر، عسلویه، دشتی، تنگستان و بوشهر است. نصوری باتاکید براینکه همه امکانات این شرکت برای . . . زدگان بسیج شده است، گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر برای برطرف کردن هرچه سریعتر خسارت وارده به تاسیسات . . . مند شوند.در هفته گذشته به علت بارندگیهای شدید در استان بوشهر و استانهای بالادست این استان رودخانه های فصلی و دایمی . . .

14:36 - 1395/12/02
فعالیت 93 داروخانه و درمانگاه هلال احمر در کشور

فعالیت 93 داروخانه و درمانگاه هلال احمر در کشور

افشین علیخانی روز دوشنبه در حاشیه برگزاری دوره های آموزشی جمعیت هلال احمر در بوشهر در گفت و گو با ایرنا افزود: این داروخانه ها با محوریت . . . و بهداشت محیط در سوانح با شرکت 50 نفر از 10 استان کشور در بوشهر در حال برگزاری است. علیخانی اظهار کرد: هدف از برگزاری . . . در این کارگاه 2 روزه از نمایندگان جمعیت هلال احمر استانهای بوشهر، فارس ،کهگیلویه و بویراحمد، قزوین، قم، اصفهان، یزد، . . .

14:21 - 1395/12/02
شهیدی محلاتی: دولت 38هزارو 500 میلیارد ریال معوقات ایثارگران را پرداخت کرد

شهیدی محلاتی: دولت 38هزارو 500 میلیارد ریال معوقات ایثارگران را پرداخت کرد

توانبخشی، ورزشی و فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان بوشهر افزود: در زمان حاضر نیز بخشی از معوقه های سالهای 91، . . . دادیم. شهیدی محلاتی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: استان بوشهر یکی از استانهای پرافتخاری است که از زمانهای قبل در . . . ایران هست نام آنان نیز می درخشد. وی اظهار کرد: مردم استان بوشهر با ایستادگی خود در مقابل استعمار پیر انگلیس این . . . را پشیمان کردند. شهیدی محلاتی تاکید کرد: به همین دلیل نام بوشهر در تاریخ همیشه می درخشد و جوانمردی مردم این سرزمین هیچ . . .

13:39 - 1395/12/02
صفحه 1 از 26 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >