تشییع باشکوه دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در بندرگناوه

تشییع باشکوه دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر در بندرگناوه

حضور پرشور مردم ولایتمدار این شهرستان باوجود هوای گرم و سوزان در تشییع دومین شهید مدافع حرم استان بوشهر گفت: مردم بار دیگر باحضور پرشور خود پیمان مجددی با آرمان های شهدای دفاع حرم و انقلاب بستند. . . . زندگی می کنند اما به درخواست پدر وی شهید در این بندر به خاک سپرده شد. شهرستان گناوه در شمال استان بوشهر در دوران دفاع مقدس 230 شهید تقدیم میهن و انقلاب کرده است. 6045/6164** خبرنگار: نعمت الله . . .

21:8 - 1396/04/07
نخستین پرواز بوشهر- تفلیس انجام شد

نخستین پرواز بوشهر- تفلیس انجام شد

کیش انجام شد ساعت 14، 30 مسافر را از مبدا تفلیس به مقصد بوشهر و سپس 50 مسافر را از مبدا بوشهر به مقصد تفلیس جابجا . . . را از مبدا تفلیس به مقصد بوشهر و سپس 50 مسافر را از مبدا بوشهر به مقصد تفلیس جابجا کرد. وی بیان کرد: دیگر پرواز خارجی . . . کرد. وی بیان کرد: دیگر پرواز خارجی فرودگاه بین المللی بوشهر نیز مسیر بوشهر- دوبی و بالعکس است که طی روزهای های سه . . . کرد: دیگر پرواز خارجی فرودگاه بین المللی بوشهر نیز مسیر بوشهر- دوبی و بالعکس است که طی روزهای های سه شنبه و جمعه هر . . . ظرفیت و در روز جمعه با 100 درصد ظرفیت در بین خط پروازی بوشهر-دوبی و بالعکس انجام می شود. مدیرکل فرودگاه استان بوشهر . . .

19:6 - 1396/04/07
خرید امتیاز لیگ یک برای شاهین بوشهر در انتظار امضا 2عضو شورای شهر

خرید امتیاز لیگ یک برای شاهین بوشهر در انتظار امضا 2عضو شورای شهر

لازم با فدراسیون فوتبال برای حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته اول انجام و مقدمات خرید امتیاز نیز فراهم . . . از کش و قوس‌های فراوان چند روز گذشته شورای اسلامی شهر بوشهر و تجمع حمایتی روز یکشنبه هواداران شاهین در محل شورای . . . با امضای این 2 عضو شورای شهر حضور تیم شاهین شهرداری بوشهر در لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور فراهم و از این طریق . . . فراهم و از این طریق موجی از خوشحالی برای هواداران شاهین بوشهر فراهم شود. شاهین امسال دومین حضور متوالی خود را در لیگ . . .

11:37 - 1396/04/06
کشف بیش از 3 تن موادمخدر در استان بوشهر

کشف بیش از 3 تن موادمخدر در استان بوشهر

در این ارتباط 20 باند تهیه و توزیع مواد مخدر در استان بوشهر متلاشی و 713 نفر دستگیر شدند. وی اضافه کرد: میزان مواد . . . شدند. وی اضافه کرد: میزان مواد مخدر کشف شده در استان بوشهر در سه ماه نخشت امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته . . . ترکمان منش، در باره کشفیات مواد مخدر در سال 95 در استان بوشهر یادآورشد: درسال گذشته 9 هزار و 47 کیلوگرم انواع مواد . . . (عج) دراداره کل اطلاعات و پلیس مبارزه با موادمخدر استان بوشهر صورت گرفت. دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان . . . صورت گرفت. دبیر شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر استان بوشهر بیان کرد: در سال 95 میزان کشفیات موادمخدر استان بوشهر . . .

9:52 - 1396/04/05
اعتبار طرح آبیاری تحت فشار بوشهر به 350 میلیارد ریال افزایش یافت

اعتبار طرح آبیاری تحت فشار بوشهر به 350 میلیارد ریال افزایش یافت

به گزارش ایرنا، سید کمال الدین شهریاری روز یکشنبه در جمع خبرنگاران افزود: استان بوشهر 9 سال است که با تنش آبی و خشکسالی و بحران در بیشتر دشت . . . شده با وزارت جهاد کشاورزی، اعتبار سال 95 این طرح در استان بوشهر به 350 میلیارد ریال افزایش یافت و مقرر شد با همکاری . . . افزایش یافت و مقرر شد با همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر، بیشترین سهم از این افزایش اعتبار، به کشاورزان متقاضی . . . سدها زمان زیادی باقیمانده، لازم است مسئولان اجرایی استان بوشهر توجه بیشتری به بهینه سازی مصرف آب کشاورزی در این 2 . . .

13:49 - 1396/04/04
معاون وزیر راه: اجرای راه آهن بوشهر به شیراز در اولویت است

معاون وزیر راه: اجرای راه آهن بوشهر به شیراز در اولویت است

به گزارش ایرنا، روابط عمومی استانداری بوشهر روز یکشنبه به نقل از امیر امینی در نشست با مسئولان . . . از امیر امینی در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افزود: مسیر راه‌آهن شیراز به بوشهر 450 کیلومتر و مسیر . . . دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر افزود: مسیر راه‌آهن شیراز به بوشهر 450 کیلومتر و مسیر طرح ریلی شیراز - بوشهر به عسلویه . . . راه‌آهن شیراز به بوشهر 450 کیلومتر و مسیر طرح ریلی شیراز - بوشهر به عسلویه 640 کیلومتر تعیین شده است. وی اضافه کرد: . . . تعیین شده است. وی اضافه کرد: برای اجرای طرح ریلی شیراز- بوشهر به عسلویه 40 هزار میلیارد ریال ارزیابی مالی شده است که . . .

8:36 - 1396/04/04
حسینی بوشهری: دفاع از ولایت فقیه محور مهم فعالیت مبلغان است

حسینی بوشهری: دفاع از ولایت فقیه محور مهم فعالیت مبلغان است

به گزارش ایرنا، آیت الله سیدهاشم حسینی بوشهری روز شنبه همایش تبلیغ و اطلاع رسانی دینی افزود: روحانیت در همه ابعاد تاریخ تبلیغ و پیام رسانی . . . خویش گاهی یک پیامبر را فقط برای یک خانواده یا یک روستا مبعوث کرده است. مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر نیز در این همایش با تبریک اول تیر ماه، سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی، ساماندهی امور . . .

14:55 - 1396/04/03
استاندار بوشهر:اهانت به رئیس جمهوری در قاموس اخلاق اسلامی و مردم سالاری دینی جایی ندارد

استاندار بوشهر:اهانت به رئیس جمهوری در قاموس اخلاق اسلامی و مردم سالاری دینی جایی ندارد

به گزارش ایرنا، مصطفی سالاری روز شنبه در نشست شورای اداری استان بوشهر با تبریک هفته قوه قضائیه افزود: روز قدس به عنوان روز . . . مظلوم فلسطین بود که این وحدت را بدون کمترین نقصی در استان بوشهر نیز شاهد بودیم. وی بیان کرد: با این وجود عده ای انگشت . . . اخلاق اسلامی چنین حرکات و رفتاری جایگاه ندارد. استاندار بوشهر افزود: این حرکت تعرض به جمهوریت نظام بود که به منتخب . . . تعرض شد . وی ادامه داد: امید است همان طور که در استان بوشهر شاهد چنین اقداماتی نبودیم در سراسر کشور من بعد شاهد . . . و گروهی نمی پسندد. وی در با تقدیر از حضور پرشور مردم استان بوشهر در انتخابات 29 اردیبهشت ماه و دست اندرکاران برگزاری . . .

14:18 - 1396/04/03
مدیرعامل آب بوشهر: اعتبار کم، ساخت سدهای این استان را به تاخیر می اندازد

مدیرعامل آب بوشهر: اعتبار کم، ساخت سدهای این استان را به تاخیر می اندازد

این منطثه می شود. رجایی اضافه کرد: هم اکنون در استان بوشهر سد مخزنی رئیسعلی دلواری با حجم 695میلیون مترمکعب و حجم . . . و به بهره برداری برسند. مدیرعامل شرکت آب منطقه ای استان بوشهر گفت: در این صورت اگر آثارناشی از تعدیل را نیز در نظر . . . از تعدیل سالانه هم نخواهد بود. وی گفت: با ساخت سدهای استان بوشهر علاوه بر فراهم سازی شرایط کنترل و مدیریت سیلابهای مخرب . . . می شود. وی با اشاره به اهمیت اجرای سدهای یاد شده در استان بوشهر گفت: با توجه به شرایط مالی دولت و پیشینه تامین اعتبار . . . شد: سد باغان و دشت پلنگ به عنوان طرحهای اولویت دار استان بوشهر برای فاینانس خارجی معرفی و تاییدیه اولیه گرفته شده و . . .

11:22 - 1396/04/03
نماینده مجلس:مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان در دست پیگیری است

نماینده مجلس:مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان در دست پیگیری است

یادآور شد: تنها در یکی از نامه های رسیده به اینجانب پیرامون مشکل سپرده گذاران موسسه آرمان در استان بوشهر امضا نزدیک به 150 نفر زیر آن وجود دارد که بیانگر دامنه گسترده فعالیت موسسه یاد شده استکه سپرده . . . سپرده هایشان نزد موسسه ها را تا حصول نتیجه لازم پیگیری خواهند کرد. شعبه های موسسه آرمان در استان بوشهر حدود یکماه است که با درخواست پرشمار سپرده گذاران برای گرفتن سپرده هایشان از این موسسه روبرو . . .

10:36 - 1396/04/03
ساعت کار ادارات و دستگاههای اجرایی استان بوشهرتغییر کرد

ساعت کار ادارات و دستگاههای اجرایی استان بوشهرتغییر کرد

به گزارش روز جمعه ایرنا به نقل از اداره کل روابط عمومی استانداری بوشهر، سعید زرین‌فر افزود: مصرف برق و آب در فصل تابستان در . . . برای جلوگیری از مشکلات قطعی برق و افزایش رفاه مردم استان بوشهر تصمیماتی اتخاذ شده است افزود: به منظور رفاه مردم و . . . و صرفه‌جویی در مصرف برق، بنا به تصمیم ستاد بحران استان بوشهر ساعات کار ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان تغییر کرد. . . . کرد. معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهرگفت: براساس این تصمیم ساعت کاری ادارات استان بوشهر از . . . بوشهرگفت: براساس این تصمیم ساعت کاری ادارات استان بوشهر از روز شنبه سوم تیرماه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از . . .

11:4 - 1396/04/02
180 فرصت هنرمندان بسیجی برای تولید اثر

180 فرصت هنرمندان بسیجی برای تولید اثر

به گزارش ایرنا، سردار غلامرضا منتظری چهارشنبه شب در نشست با هنرمندان بسیجی استان بوشهر افزود: این فرصت ها به نام هیچکدام از استان ها نوشته نشده و هر استانی بسته به شایستگی های خود می تواند در برخوردای از این فرصت ها گوی سبقت را از دیگر استانها برباید. وی با اشاره به اینکه برای هر . . .

9:41 - 1396/04/01
حکم متفاوت قضایی برای 2 متخلف حوزه محیط زیست در استان بوشهر

حکم متفاوت قضایی برای 2 متخلف حوزه محیط زیست در استان بوشهر

به گزارش ایرنا، حسین دلشب روز چهارشنبه در نشست بررسی تخلفات حوزه محیط زیست استان بوشهر افزود: این 2 متهم در هنگام شکار همراه با تعداد قابل . . . خود گفت: به دلیل شکار و صیدغیر مجاز در برخی مناطق استان بوشهر گونه های منحصر به فرد و مختص به زیستگاههای موجود، در . . . قرار گرفته اند و این زنگ خطر برای مردم با فرهنگ استان بوشهر محسوب می شود. دلشب یادآور شد: سازمان حفاظت محیط زیست و . . .

20:57 - 1396/03/31
افزایش مساحت مناطق تحت مدیریت محیط زیست بوشهر به 170 هزار هکتار

افزایش مساحت مناطق تحت مدیریت محیط زیست بوشهر به 170 هزار هکتار

شناختی است. وی با اشاره به وجود 2 پارک ملی دریایی در استان بوشهر اضافه کرد: پارک ملی دریایی نایبند در خلیج نایبند واقع . . . منطقه حفاظت شده و یک منطقه پناهگاه حیات وحش نیز در استان بوشهر تحت مدیریت این سازمان است که منطقه حفاظت شده مند به . . . شده مند به عنوان یکی از مهمترین زیستگاه های آهو در استان بوشهر است، منطقه حفاظت شده حله نیز که بزرگترین تالاب این . . . های دور به عنوان یکی از زیستگاه های مهم کل و بز در استان بوشهر شهرت دارد. دلشب اظهار داشت: به دلایل مختلف با تخریب . . . گونه ها در حال افزایش است. مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر یادآور شد: جزیره خارگ به عنوان پناهگاه حیات وحش دومین . . .

14:10 - 1396/03/31
کشف 2 تن و 460 کیلوگرم تریاک در بوشهر

کشف 2 تن و 460 کیلوگرم تریاک در بوشهر

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل اطلاعات استان بوشهر روز سه شنبه اعلام کرد: این میزان مواد مخدر که از طریق . . . بارگیری از یکی از مناطق دریایی استان همجوار به جنوب استان بوشهر منتقل کنند و پس ازآن برای توزیع در سایر استانهای کشور . . . تحویل اعضای باند دهند. روابط عمومی اداره کل اطلاعات استان بوشهر افزوده است: دراین ارتباط چهار نفر از قاچاقچیان مواد . . . متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی استان بوشهر شده است. ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان بوشهر آمادگی . . . استان بوشهر شده است. ستاد خبری اداره کل اطلاعات استان بوشهر آمادگی خود را برای دریافت گزارشهای مردمی از طریق شماره . . .

13:17 - 1396/03/30
برگزاری 290جشن گلریزان درکشور

برگزاری 290جشن گلریزان درکشور

به گزارش ایرنا، مجید احسانی روز سه شنبه در آیین جشن گلریزان در بوشهر بدون اشاره به تعداد زندانیان جرائم غیر عمد در کشور . . . کنند و بیمه نامه را دریافت کنند. رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: علاوه بر اجرای قانون باید به سمت برطرف کردن عیب و . . . 123زندانی با 184میلیارد ریال بدهی در جشن های گلریزان استان بوشهر با همکاری ستاد دیه، خیران و گذشت شاکیان آزاد شدند. . . . دیه، خیران و گذشت شاکیان آزاد شدند. رئیس کل دادگستری استان بوشهر گفت: همچنین امسال نیز 123زندانی جرائم غیرعمد با . . . مدیون مردم می دانند. نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر گفت: در متون فاخر دینی یکی از کارهای ارزشمند به ارمغان . . .

12:53 - 1396/03/30
صادرات 5 هزار تن مواد غذایی از بوشهر به قطر

صادرات 5 هزار تن مواد غذایی از بوشهر به قطر

240 تن به بندر قطر صادر شد. مدیرکل بنادر و دریانوردی استان بوشهر افزود: بندرهای این استان به سبب موقعیت ویژه در ساحل . . . فاصله مکانی موقعیت بسیار مناسبی برای صادرات کالا از استان بوشهر به قطر ایجاد کرده است. وی گفت: بندرهای استان بوشهر . . . استان بوشهر به قطر ایجاد کرده است. وی گفت: بندرهای استان بوشهر توانایی و ظرفیت لازم برای صادرات مواد غذایی به قطر . . . دریایی به کشور قطر پیشتاز هستند. بنچاری ادامه داد: استان بوشهر با 937 کیلومتر نوار ساحلی آبراه بین‌المللی و استراتژیک . . . وی یادآور شد: ظرفیت تخلیه و بارگیری کالا در بندرهای استان بوشهر هم اکنون 9 میلیون تن در سال است که این ظرفیت با تکمیل . . .

8:32 - 1396/03/30
صحت انتخابات شورای اسلامی شهربوشهر تائید شد

صحت انتخابات شورای اسلامی شهربوشهر تائید شد

های نامزدها توسط هیات نظارت بر انتخابات شورای اسلامی استان بوشهربررسی شد و هرچند تخلفات مسلم و قطعی بود اما تخلفات . . . تخلفات یادشده تنها مربوط به منتخبان شورای اسلامی شهر بوشهر نبود بلکه برخی دیگر از نامزدها نیز تخلفات انتخاباتی . . . بر پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای استان بوشهر تصریح کرد: برهمین اساس این هیات شامل هر سه عضو ( سکینه . . . الاسلام عبدالحمید خدری) بر صحت انتخابات شورای اسلامی شهر بوشهر رای دادند. خدری گفت:رای هیات نظارت به فرمانداری بوشهر . . . شهر بوشهر رای دادند. خدری گفت:رای هیات نظارت به فرمانداری بوشهر ابلاغ شده است و طبق روال معمول باید ثبت در وزارت کشور . . .

21:28 - 1396/03/29
تولید تجهیزات نیروگاههای جدید اتمی بوشهر در روسیه آغاز شد

تولید تجهیزات نیروگاههای جدید اتمی بوشهر در روسیه آغاز شد

کند.بنا به اعلام خبرگزاری اسپوتنیک، قرار است تله ذوب نیروگاه دوم تا پایان سال 2018 ساخته و تحویل شود و برای تله ذوب بلوک سوم هم آخر سال 2019 در نظر گرفته شده است.قرارداد ساخت دو بلوک جدید نیروگاه بوشهر سال 2014 میلادی توسط روسیه و ایران امضا شد. براساس اطلاعات اعلام شده، رآکتور در نظر گرفته شده برای واحدهای دوم و سوم از سطح امنیتی بسیار بالایی برخورداراست.شرکت های «اتم انرگو پروئکت» و «اتم . . .

15:16 - 1396/03/29
ممنوعه شدن پنج دشت آبی دشتی بوشهر

ممنوعه شدن پنج دشت آبی دشتی بوشهر

محصولاتی که نیاز کمتری به آب دارند و استفاده از شیوه های نوین آبیاری بویژه تحت فشار و قطره ای از منفی شدن بیشتر منابع آبی شهرستان جلوگیری کنند. شهرستان دشتی با 84 هزار نفر جمعیت در 80 کیلومتری جنوب بوشهر واقع است و یکی از قطب های مهم کشاورزی این استان به شمار می رود. 7206/6043** خبرنگار: علی اشکو** انتشار دهنده: خدانظر . . .

14:36 - 1396/03/29
دمای هوای 2 شهر بوشهر به 50 درجه رسید

دمای هوای 2 شهر بوشهر به 50 درجه رسید

علاوه بر افزایش دما سبب تلاطم دریا در نواحی ساحلی استان بوشهر شد. وی بیان کرد: بررسی نقشه های هواشناسی نشان دهنده . . . نیست. وی ادامه داد: در 24 ساعت آینده وضعیت جوی استان بوشهر صاف تا کمی ابری همراه با غبار محلی و بعد ازظهر وزش باد . . . ساعت 22:41 خواهد بود. وی یادآور شد: هم اکنون دمای هوا در بوشهر 36 درجه سانتیگراد و میزان رطوبت 45 درصد است. . . .

13:31 - 1396/03/29
سرمربی پیام یزد:وجود هفت بازیکن ملی پوش در تیم دریانوردان کار را برای ما سخت کرد

سرمربی پیام یزد:وجود هفت بازیکن ملی پوش در تیم دریانوردان کار را برای ما سخت کرد

تیم پیام کویر اردکان یزد گفت: مسئولان استان یزد حمایت خوبی از این تیم دارند و امیدواریم با حفظ سهمیه لیگ برتری خود حمایت های آنان را جبران کنیم. ابوالحسنی ادامه داد: امروز دومین روز حضور خود در بوشهر را تجربه کردیم ولی با این وجود با شرایط آب و هوایی این شهر نتوانستیم وفق پیدا کنیم که این امر کار برای تیم پیام دشوار کرده بود. وی در ارتباط با داوری این دیدار گفت: تیم داوری در سطح این دیدار . . .

8:41 - 1396/03/29
سر مربی دریانوردان: داوری های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به ضرر این تیم است

سر مربی دریانوردان: داوری های لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور به ضرر این تیم است

فصل مطرح شده ولی با این وجود ما برای رسیدن به قهرمانی محکوم به برد برابر حریفان خود هستیم. دیدار یکشنبه شب تیم های دریانوردان پارس جنوبی و پیام کویر اردکان یزد با نتیجه 8 بر 1 به سود دریانوردان در بوشهر پایان یافت. دریانوردان با این برد 12 امتیازی شد و همچنان به صدرنشینی خود در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور تداوم بخشید. 7212/6043** خبرنگار: عبدالصمد شهریاری** انتشار دهنده: خدانظر . . .

8:28 - 1396/03/29
دریانوردان پارس جنوبی از سد پیام کویر یزد گذشت

لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور

دریانوردان پارس جنوبی از سد پیام کویر یزد گذشت

به گزارش ایرنا، در این دیدارکه در زمین فوتبال ساحلی بوشهر (واقع در پارک مرجان) برگزار شد، تیم دریانوردان با نتیجه 8 بر 1 از سد حریف یزدی خود گذشت. فرید بلوک باشی، محمد معصومی زاده و محمد احمدزاده (هر کدام 2 گل)، محمد جواد خسروی و مسلم مسیگر هر کدام یک . . .

8:16 - 1396/03/29
31 هزار هکتار از کانونهای فرسایش بادی در  بوشهر تثبیت شد

31 هزار هکتار از کانونهای فرسایش بادی در بوشهر تثبیت شد

وی با اشاره به اهمیت انجام اقدام های بیولوژیکی در استان بوشهر ادامه داد: با توجه به پوشش کم گیاهی عرصه های موجود در . . . اداره امور بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: ترویج و توسعه کشت گونه های اقتصادی چند منظوره . . . کربن به مساحت 61هزار هکتار در روستاهای منطقه شبانکاره بوشهر افزود: برای اجرای این پروژه در این منطقه تاکنون شش . . . اداره امور بیابان اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: با توجه به اینکه بیشتر زمینهای مناسب کشاورزی و . . . در این استان واگذار شده است انتظار می رود در آینده استان بوشهر با محدودیت منابع و زمین برای توسعه روبه رو شود. وی . . .

13:28 - 1396/03/28
بازگرداندن وحوش به طبیعت در بوشهر

بازگرداندن وحوش به طبیعت در بوشهر

به گزارش ایرنا، روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان بوشهر روز یکشنبه به نقل از حسین دلشب افزود: علاقه مندان به . . . به این اداره کل تحویل داده بودند. دلشب بیان کرد: استان بوشهر زیستگاه این سنجاب نیست و این گونه جانوری بومی غرب کشور . . . و بویراحمد و فارس است. مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر افزود: این سنجاب ها با هماهنگی اداره کل حفاظت محیط . . .

11:50 - 1396/03/28
آزادی کودک5ساله افغان ازدست گروگانگیران

در برازجان بوشهر اتفاق افتاد/

آزادی کودک5ساله افغان ازدست گروگانگیران

دستگیر شده ضمن اعتراف به کودک ربایی علت آن را اخاذی از پدر کودک عنوان کردند. فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: محلی که گروگان گیران کودک را در آن پنهان کرده بودند در یکی از شهرهای اطراف برازجان . . . نیز به مرجع قضایی معرفی شدند. شهر برازجان با بیش از 100 هزار نفر جمعیت مرکز شهرستان 250 هزار نفری بوشهر در فاصله 65 کیلومتری شرق 6047/6043** خبرنگار: موناعیدان* انتشاردهنده: . . .

11:12 - 1396/03/27
استانداربوشهر: خلق حماسه 29 اردیبهشت رسالت مسئولان را در برابر مردم سنگین تر کرد

استانداربوشهر: خلق حماسه 29 اردیبهشت رسالت مسئولان را در برابر مردم سنگین تر کرد

مهم رسالت ما را به کار و تلاش بیشتر سنگین تر کرد.استاندار بوشهر با محکوم کردن حادثه تروریستی حرم مطهر امام (ره) و خانه . . . جایگاه مسئولیتی خود در دولت دوازدهم گفت: هیچ جا برای من بوشهر نیست و اگر بتوانم در زادگاهم خدمتی و کاری در راستای . . . سیاستهای دولت برای مردم انجام دهم خرسند خواهم بود.استاندار بوشهر در پاسخ به جابه جایی مدیران و فرمانداران استان بوشهر . . . بوشهر در پاسخ به جابه جایی مدیران و فرمانداران استان بوشهر نیز گفت: ارزیابی از عملکرد مدیران و فرمانداران همواره . . . قالب کارهای پنهانی مخالف سیاستهای دولت حرکت کند.وی افزود: بوشهردر زمینه انسجام مدیریتی همفکران دولت در مقایسه با سایر . . .

23:12 - 1396/03/24
صادرات سه تن ماهی خوراکی تازه از بوشهر به قطر

صادرات سه تن ماهی خوراکی تازه از بوشهر به قطر

ماهی تازه به کشور قطر افزایش می یابد. سیمرونی یادآور شد: در این زمینه اداره کل دامپزشکی استان بوشهر آمادگی لازم دارد تا با انجام روند بهداشتی - قرنطینه ای و صدور گواهی بهداشتی بین المللی روند . . . صادرات انواع محصولات پروتئینی به این کشور باشیم. بندر بوالخیر از توابع شهرستان تنگستان استان بوشهر است.6047/6043** خبرنگار: موناعیدان*انتشاردهنده: . . .

14:35 - 1396/03/24
آمادگی بوشهر برای برپایی نمایشگاه اختصاصی ایران در قطر

آمادگی بوشهر برای برپایی نمایشگاه اختصاصی ایران در قطر

به گزارش ایرنا، روابط عمومی شرکت نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر روز چهارشنبه به نقل از مهرداد ابراهیمی افزود: برگزاری . . . های صادراتی است.وی اضافه کرد: نمایشگاههای بین المللی استان بوشهر تاکنون با شرکت در نمایشگاههای مختلف در قالب پاویون . . . اظهار کرد: همچنین با عنایت به اشتراک های دیرینه استان بوشهر در حوزه های مختلف فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی و نزدیکی . . .

14:0 - 1396/03/24
صفحه 1 از 27 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >