بخشی از آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال 1396 ابلاغ شد

بخشی از آیین نامه اجرایی قانون بودجه سال 1396 ابلاغ شد

به گزارش روز شنبه ایرنا، هیات وزیران در جلسه سوم خرداد 1396به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد تبصره (22) قانون بودجه سال 1396 کل . . . سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد تبصره (22) قانون بودجه سال 1396 کل کشور، آیین نامه اجرایی بند (و) تبصره (7) . . . سال 1396 کل کشور، آیین نامه اجرایی بند (و) تبصره (7) قانون بودجه سال 1396 کل کشور را به شرح زیر تصویب کرد:ماده 1- در . . . مشروح مربوط به کار می روند:الف- سازمان: سازمان برنامه و بودجه کشورب- خزانه: خزانه‌داری کل کشورپ- قانون: قانون بودجه . . . و بودجه کشورب- خزانه: خزانه‌داری کل کشورپ- قانون: قانون بودجه سال 1396 کل کشورت- سازمان‌های توسعه‌ای: سازمان‌های . . .

13:45 - 1396/04/03
سقف اعتبارات پژوهشی کشور کاهش نمی یابد/ آموزش عالی باید متناسب با نیازهای جامعه توسعه یابد

جهانگیری در جلسه شورای عالی عتف:

سقف اعتبارات پژوهشی کشور کاهش نمی یابد/ آموزش عالی باید متناسب با نیازهای جامعه توسعه یابد

دبیرخانه شورا و دستگاه های اجرایی به ویژه سازمان برنامه و بودجه کشور بر اساس اولویت تکمیل شود.وی همچنین با اشاره به . . . را جلب کند.وی با بیان این که به دبیرخانه شورای عالی عتف در بودجه سال جاری ردیف مستقلی اختصاص یافته است، گفت: در حال . . . بنیان ایجاد شده است.در این جلسه مصوب شد سازمان برنامه و بودجه با تهیه و پیش بینی ساز و کاری منابع مورد نیاز برای . . .

14:48 - 1396/03/30
جهانگیری بخشی از آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال 1396 را ابلاغ کرد

جهانگیری بخشی از آیین‌نامه اجرایی قانون بودجه سال 1396 را ابلاغ کرد

مشترک وزارت امور اقتصادی و دارایی و سازمان برنامه و بودجه کشور و به استناد اصل یکصد و سی و هشتم قانون اساسی . . . اسلامی ایران، آیین‌نامه اجرایی بند (و) تبصره (5) قانون بودجه سال 1396 کل کشور را به شرح زیر تصویب کرد:آیین نامه . . . شرح زیر تصویب کرد:آیین نامه اجرایی بند (و) تبصره (5) قانون بودجه سال 1396 کل کشورماده 1- در این آیین‌نامه اصطلاحات زیر . . . دارایی‌های سرمایه‌ای (طرح‌هایی که اعتبارات آن‌ها از محل بودجه عمومی دولت تامین می‌شود و مربوط به موسسات و نهادهای . . . 2- مطالبات اشخاص متقاضی مطابق حکم بند (و) تبصره (5) قانون بودجه سال 1396 کل کشور، صرفا باید تا پایان سال 1395 ایجاد . . .

9:28 - 1396/03/30
نوبخت: فداکنندگان جان در راه تامین امنیت و حراست از ارزش های نظام در تاریخ ماندگارند

نوبخت: فداکنندگان جان در راه تامین امنیت و حراست از ارزش های نظام در تاریخ ماندگارند

تهران- ایرنا- رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور ضمن تسلیت شهادت حسن عشوری در عملیات چابهار به خانواده آن شهید گفت: آنان که در راه تامین امنیت و حراست از ارزش های نظام مقدس جمهوری اسلامی جان خود را فدا می کنند همواره در تاریخ این مرز و بوم جاودانند.

17:5 - 1396/03/28
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت  خواستار اختصاص 20 درصد از منابع عمرانی استان‌ها به صنایع کوچک شد

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خواستار اختصاص 20 درصد از منابع عمرانی استان‌ها به صنایع کوچک شد

کشور یاد کرد و گفت: تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی نیازمند همکاری قوای سه‌گانه و مشارکت مردم در عرصه‌های مختلف است.وی با اشاره به اینکه امسال برای شهرک‌های صنعتی کمک‌های فنی و اعتباری در قانون بودجه کشور در نظر گرفته شده، ادامه داد: بر اساس ابلاغ‌ها مسئولان استانی باید 20 درصد از منابع عمرانی استان‌ها را با هماهنگی شورای برنامه‌ریزی به واحدهای کوچک بخش مناطق کمتر توسعه یافته و بویژه نواحی . . .

13:24 - 1396/03/28
اصلاح نظام اداری در مسیر دانش محوری دنبال می شود

معاون سازمان برنامه و بودجه کشور:

اصلاح نظام اداری در مسیر دانش محوری دنبال می شود

به گزارش ایرنا، زهرا اربابی روز چهارشنبه در مراسم تودیع و معارفه رئیس سازمان برنامه و بودجه استان البرز خاطرنشان کرد: نقش دیگر سازمان مدیریت و . . . ها حلقه های مختلف هماهنگی کند. معاون سازمان برنامه و بودجه افزود: در استان البرز طرح آمایش سرزمین به همین دلیل . . . از اهمیت زیادی برخوردار است، تصریح کرد: باید درست برنامه و بودجه ریزی کنیم، ولی نقش نظارتی مهم تر است برای اینکه در . . . استفاده کنیم و بهره و مشورت بگیریم. معاون سازمان برنامه و بودجه در ادامه ضمن معارفه خانم زهرا عربشاهی رئیس جدید سازمان . . . ضمن معارفه خانم زهرا عربشاهی رئیس جدید سازمان برنامه و بودجه استان البرز، گفت: قطعا خانم عربشاهی در این مسیر گام بر . . .

16:52 - 1396/03/24
616میلیارد ریال از اعتبارات اسناد خزانه کهگیلویه و بویراحمد جذب شد

رئیس سازمان برنامه و بودجه:

616میلیارد ریال از اعتبارات اسناد خزانه کهگیلویه و بویراحمد جذب شد

نیز استقبال چندانی از آن نداشتند.رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: اقتصاد این استان بدون . . . برنامه ششم توسعه کهگیلویه و بویراحمد توسط سازمان برنامه و بودجه این استان تدوین و به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال . . . سازمان برنامه و بودجه این استان تدوین و به سازمان برنامه و بودجه کشور ارسال شد.وی ابراز داشت: براساس این برنامه باید . . . از 13.3 درصد کنونی به 10 درصد برسد.رئیس سازمان برنامه و بودجه کهگیلویه و بویراحمد گفت که تحقق رشد هشت درصدی اقتصاد . . . 500 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری از محل‌های مختلف شامل بودجه عمومی، تسهیلات بانکی، اعتبارات صندوق توسعه ملی و . . .

16:17 - 1396/03/24
کسری تجاری 30 میلیارد دلاری پاکستان، احتمال استقراض این کشور را افزایش داد

کسری تجاری 30 میلیارد دلاری پاکستان، احتمال استقراض این کشور را افزایش داد

به گزارش ایرنا در این مقاله که روز سه شبنه به قلم 'شهباز رنا' منتشر شد؛ آمده است:اگرچه یک ماه به پایان سال مالی بودجه ای پاکستان مانده است، برای نخستین بار در طول تاریخ، کسری تراز تجاری این کشور به میزان 30 میلیارد دلار افزایش یافته است و دولت نیز نتوانست راه حلی برای ایجاد تعادل بین واردات رو به افزایش و . . .

18:41 - 1396/03/23
نوربخش: ٣٠ درصدکل بودجه کشور در سازمان تامین اجتماعی شکل می گیرد

نوربخش: ٣٠ درصدکل بودجه کشور در سازمان تامین اجتماعی شکل می گیرد

تهران- ایرنا- مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به بودجه ٧٠ هزار میلیارد تومانی و گردش مالی ١٥٠ هزارمیلیارد تومانی این سازمان گفت: ٣٠ درصد کل بودجه کشور در سازمان تامین اجتماعی شکل می گیرد.

17:57 - 1396/03/23
کسری بودجه 3 میلیارد یورویی بحرین در سال 2017

کسری بودجه 3 میلیارد یورویی بحرین در سال 2017

نیز در سال 2017 میلادی حدود 4 میلیارد یورو تخمین زده شده و بودجه این کشور نیز با نفت قیمت 55 دلار برای هر بشکه بسته شده . . . برای هر بشکه بسته شده است. درحالی دولت بحرین لایحه قانون بودجه عمومی این کشور را با نفت بشکه ای 55 دلار بسته است که . . . از سوی دولت بحرین برای سال 2018 پیش بینی می شود که کسری بودجه این کشور 2.83 میلیارد یورو باشد.'بانک الوطنی' . . . گزارشی در زمینه وضعیت اقتصادی بحرین اعلام کرده بود که کسری بودجه بحرین به نسبت حجم تولید سرانه این کشور 17 درصد افزایش . . . که رژیم آل خلیفه بحرین با آن مواجه است, از علت های کسری بودجه این کشور در سال های اخیر است.شبک**9365**1392**مترجم: . . .

1:41 - 1396/03/23
طرح تقسیم کار ملی زیست‌فناوری اجرایی می شود

با کمک سازمان برنامه و بودجه،

طرح تقسیم کار ملی زیست‌فناوری اجرایی می شود

ملی و نهایی سازی پیش نویس تفاهم نامه همکاری ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی با سازمان برنامه و بودجه برای اجرای ماموریت های پیش بینی شده در پروژه تقسیم کار ملی بوده است.وی اظهار کرد: طرح تقسیم . . . های زیستی کشور و تعیین اولویت های تحقیقاتی انجام شده در حال پیگیری است تا با کمک سازمان برنامه و بودجه اجرایی شود.قره‌یاضی افزود: حمایت از پایان نامه های زیست فناوری، حمایت از پژوهشگران برتر، حمایت . . .

16:59 - 1396/03/22
معاون وزیر بهداشت: 10 آزمایشگاه مرجع در کشور راه اندازی می شود

معاون وزیر بهداشت: 10 آزمایشگاه مرجع در کشور راه اندازی می شود

بهتر در حوزه درمان به مردم، می تواند سطح دانش فعالان حوزه را ارتقا دهد.وی به اختصاص یک درصد از بودجه وزارت بهداشت به تحقیقات اشاره کرد و گفت ما تنها وزارتخانه ای هستیم که در 2 سال گذسته یک درصد . . . بودجه وزارت بهداشت به تحقیقات اشاره کرد و گفت ما تنها وزارتخانه ای هستیم که در 2 سال گذسته یک درصد بودجه را به این کار اختصاص داده ایم.ملک زاده با اشاره به این که در این راستا زیرساخت های مهمی در بخش . . .

13:7 - 1396/03/20
وزارت دفاع کره جنوبی خواستار بودجه 38 میلیارد و 700 میلیون دلاری شد

وزارت دفاع کره جنوبی خواستار بودجه 38 میلیارد و 700 میلیون دلاری شد

به گزارش ایرنا، در صورتی که درخواست وزارت دفاع از سوی دولت و پارلمان پذیرفته شود بودجه نظامی این کشور در سال 2018 در مقایسه با سال 2017 . . . های بیشتری از سوی کره شمالی روبروست و به همین دلیل درخواست بودجه 38 میلیارد و 700 میلیون دلاری برای سال آینده کرده . . . یونهاپ روز پنجشنبه منتشر کرده، آورده است که بخش زیادی از بودجه به افزایش حقوق نظامیان اختصاص داده خواهد شد.رئیس . . . را تا 50 درصد افزایش دهد.احتمال می رود که بخش دیگری از بودجه به توسعه سامانه و سپر دفاعی و موشکی زنجیره ای کره . . . به «کی آ ام دی» اختصاص داده شود.در صورتی که پارلمان این بودجه را تصویب کند، بالاترین رقم بودجه ارتش خواهد بود زیرا . . .

9:49 - 1396/03/18
اتحادیه اروپا از طرح دفاعی جدید خود رونمایی کرد

اتحادیه اروپا از طرح دفاعی جدید خود رونمایی کرد

تا در صحنه جهانی بماند.در این طرح پیشنهاد شده است تا یک بودجه 5/5 میلیارد یورویی برای هزینه های دفاعی اتحادیه اروپا . . . اهداف و منافع خود چه کار بیشتری می توانیم انجام بدهیم.طرح بودجه دفاعی اتحادیه اروپا شامل دو بخش است. بخش اول، هزینه . . . این طرح که اواخر سال 2016 منتشر شد، یک برنامه تحقیقاتی با بودجه ای 500 میلیون دلاری گنجانده شده بود. بخش دوم این طرح . . . و هواپیماهای بدون سرنشین اختصاص خواهد یافت.این بخش از بودجه اگر کاملا عملیاتی شود به سالانه 5 میلیارد دلار خواهد . . . خبرگزاری فرانسه، اکنون سوال بزرگ این است که اتحادیه اروپا بودجه مورد نظر را چگونه تامین خواهد کرد. این در حالی است که . . .

17:27 - 1396/03/17
اعتبارات قرآنی کشور تا پنج برابر افزایش می یابد

خبرهایی از نمایشگاه قرآن ؛

اعتبارات قرآنی کشور تا پنج برابر افزایش می یابد

با اشاره به وضعیت نمایشگاه قرآن امسال گفت: با توجه به بودجه و اعتباراتی که مشخصا در این حیطه تخصیص داده شده، . . . بهبود روند برگزاری نمایشگاه قرآن گفت: درمرحله نخست با بحث بودجه در این خصوص روبه رو می شویم، متاسفانه طی سال های . . . می شویم، متاسفانه طی سال های گذشته، شاهد بودیم که ته ریز بودجه به بخش فعالیت های قرآنی اختصاص پیدا می کرد که البته در . . . عترت و نماز در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می تواند در بخش بودجه و سهم بودجه تخصیصی موثر باشد و همچنین در بخش های . . . در مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس می تواند در بخش بودجه و سهم بودجه تخصیصی موثر باشد و همچنین در بخش های نظارتی می تواند . . .

9:20 - 1396/03/17
تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس دهم ماند

تاجگردون رئیس کمیسیون برنامه وبودجه مجلس دهم ماند

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درمورد انتخابات هیات رئیسه جدید کمیسیون برنامه وبودجه و محاسبات در سال دوم دهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: غلامرضا تاجگردون با 21 رای به عنوان رئیس کمیسیون انتخاب شد و جهانبخش محبی نیا نماینده مردم شاهین دژ به عنوان نایب رئیس اول، هادی قوامی . . .

15:21 - 1396/03/16
جهش 24 برابری بودجه ورزش مدارس و افزوده شدن ساعت ورزش مقطع پیش دانشگاهی

جهش 24 برابری بودجه ورزش مدارس و افزوده شدن ساعت ورزش مقطع پیش دانشگاهی

کرج -ایرنا- معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش با اشاره به نگاه ویژه دولت تدبیر و امید به امرتندرستی آینده سازان گفت: در چهار سال گذشته بودجه ورزش مدارس و تربیت بدنی این وزارتخانه نسبت به پیش از آن 4 برابر شد.

18:28 - 1396/03/08
کاهش بودجه تولید برق هسته ای پاکستان در سال مالی جدید

کاهش بودجه تولید برق هسته ای پاکستان در سال مالی جدید

به گزارش ایرنا، بودجه اختصاص یافته به سازمان انرژی اتمی پاکستان در لایحه . . . بودجه اختصاص یافته به سازمان انرژی اتمی پاکستان در لایحه بودجه سال مال جدید، به شدت کاهش یافته است.براساس این گزارش . . . سال مال جدید، به شدت کاهش یافته است.براساس این گزارش ها، بودجه سازمان انرژی اتمی پاکستان در سال جدید، حدود 16 میلیارد . . . روپیه (حدود 150 میلیون دلار) تعیین شده درحالی که رقم بودجه این بخش در سال مالی کنونی که در حال سپری شدن است، حدود . . . ماه ژوئیه) آغاز خواهد شد و پارلمان پاکستان کار بررسی لایحه بودجه را آغاز کرده است.هفته گذشته پاکستان بهره برداری از فاز . . .

13:39 - 1396/03/07
پاکستان بودجه ارتش را حدود 10 درصد افزایش می دهد

پاکستان بودجه ارتش را حدود 10 درصد افزایش می دهد

به گزارش ایرنا، بودجه پیشنهادی دولت پاکستان در لایحه بودجه سال مالی جدید این . . . گزارش ایرنا، بودجه پیشنهادی دولت پاکستان در لایحه بودجه سال مالی جدید این کشور حدود چهار هزار و 750 میلیارد . . . و 750 میلیارد روپیه(تقریبا معادل 45 میلیارد دلار) است. بودجه سال مالی جاری این کشور چهار هزار و 394 میلیارد روپیه . . . پاکستان از ماه ژوئیه آغاز می شود.دولت پاکستان در لایحه بودجه سال مالی جدید، بیش از 920 میلیارد روپیه (بیش از هشت . . . خود اختصاص داده است. این رقم، حدود یک پنجم از کل بودجه سال جدید را تشکیل می دهد. بودجه ارتش پاکستان در سال . . .

15:50 - 1396/03/06
روسیه افزایش حضور نظامی آمریکا در اروپا را نگران کننده خواند

روسیه افزایش حضور نظامی آمریکا در اروپا را نگران کننده خواند

به گزارش ایرنا، الکساندر گروشکو نماینده دائمی روسیه در ناتو روز جمعه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: افزایش بودجه نظامی آمریکا در ناتو برای مسکو نگران کننده است.خبرگزاری ایتارتاس به نقل از بیانیه مقام روسی . . . ایجاد آرامش بین متحدان ناتو تخصیص می دهد که این رویکرد نگران کننده است.گروشکو تاکید کرد: آمریکا بودجه خود را در ناتو که سال جاری سه میلیارد و 700 میلیون دلار بود برای سال آینده 40 درصد افزایش می . . .

11:42 - 1396/03/05
انتقاد سازمان ملل از بودجه پیشنهادی دولت آمریکا

انتقاد سازمان ملل از بودجه پیشنهادی دولت آمریکا

حقوق بشر و کمک‌های بشردوستانه را کاملا ناممکن خواهد ساخت. بودجه پیشنهادی ایالات متحده برای کمک به فعالیت‌های صلحبانی . . . کاهش خواهد یافت.این پیش نویس پیشنهادی ترامپ شامل کاهش شدید بودجه سازمان‌های بین‌المللی است، بدون اینکه مشخص کند بودجه . . . شدید بودجه سازمان‌های بین‌المللی است، بدون اینکه مشخص کند بودجه کدام نهادها ممکن است کاهش یابد.«هیلاری کلینتون» رقیب . . . جمهوری 2016 آمریکا و وزیر امورخارجه پیشین این کشور نیز از بودجه پیشنهادی ترامپ انتقاد کرده . . .

19:19 - 1396/03/03
پرداختی شاغلان آموزش و پرورش ماهانه وهمزمان انجام می شود

معاون وزیر آموزش و پرورش:

پرداختی شاغلان آموزش و پرورش ماهانه وهمزمان انجام می شود

سازمان اداری و استخدامی و بر اساس قوانین مصوب مجلس مشغول به خدمت هستند می باشد.وی اضافه کرد: در اسفند سال 95 مطالبات مربوط به حق التدریس نیروهای آزاد به صورت کامل پرداخت شد، ضمن آنکه براساس قانون بودجه سال 96 پرداختی نیروهای شاغل به صورت ماهانه و همزمان باشد.وی اظهارداشت: با مساعدت دولت یازدهم در ابتدای سال جاری مبلغ سی و دو هزار و پنجاه و هشت میلیارد ریال بابت پرداخت پاداش پایان خدمت تمامی . . .

17:52 - 1396/02/26
حساب ملی سلامت را مرکز آمار ایران اعلام می‌کند/21درصد هزینه‌های سلامت در وزارت بهداشت است

رئیس مرکز بودجه وزارت بهداشت:

حساب ملی سلامت را مرکز آمار ایران اعلام می‌کند/21درصد هزینه‌های سلامت در وزارت بهداشت است

آمار آن کشور مسئولیت ارائه این اطلاعات را دارند.رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت اضافه کرد: بعضی از حساب‌ها . . . بهداشت نیز همین مسیر را به مرکز آمار انتقال داد.رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت گفت: بر اساس قانون برنامه . . . اصرار دارد که این اطلاعات سریع‌تر تجمیع شود.رئیس مرکز بودجه و پایش عملکرد وزارت بهداشت اضافه کرد: به دلیل اینکه . . .

13:40 - 1396/02/26
یک میلیارد و 100 میلیون تومان به تئاتر استانها پرداخت شد

یک میلیارد و 100 میلیون تومان به تئاتر استانها پرداخت شد

تهران- ایرنا- مدیر کل هنرهای نمایشی وزارت ارشاد از پرداخت یک میلیارد و 100 میلیون تومان کمک حمایتی به انجمن هنرهای نمایشی استان ها خبرداد.

17:27 - 1396/02/24
صلیب سرخ بین المللی بودجه خود را در یمن دو برابر می کند

صلیب سرخ بین المللی بودجه خود را در یمن دو برابر می کند

تهران- ایرنا- رابرت ماردینی مدیر عملیات خاورمیانه کمیته بین المللی صلیب سرخ گفت: با توجه به وخامت اوضاع در یمن، این کمیته ضمن گسترش عملیات خود در این کشور، بودجه کمک رسانی به یمن را به دو برابر یعنی به 90 میلیون دلار افزایش می دهد.

16:21 - 1396/02/24
گسترش فعالیت های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/فعالان قرآنی تا پایان سال بیمه می شوند

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی:

گسترش فعالیت های قرآنی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی/فعالان قرآنی تا پایان سال بیمه می شوند

تامین اجتماعی متوقف شده بود. وی افزود: دولت با اعطای بودجه کمک کرد تا بدهی وزارت ارشاد به این سازمان پرداخت و در . . . این زمینه به حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهوری برساند.** بودجه 32 میلیاردی برای فعالیت های قرآنی حشمتی با بیان اینکه . . . ۳۲ میلیارد تومان رسید تا به این ترتیب شاهد رشد ۱۰۰ درصدی بودجه باشیم و این مبلغ در لایحه بودجه نیز آمده است.وی افزود: . . . ترتیب شاهد رشد ۱۰۰ درصدی بودجه باشیم و این مبلغ در لایحه بودجه نیز آمده است.وی افزود: زمانی که اعتبارات افزایش پیدا . . . تحت پوشش بیمه قرار گیرند، افزود: این افزایش ۱۰۰ درصدی بودجه موجب خواهد شد تا کمک‌های بهتری به موسسات قرآنی داشته . . .

8:2 - 1396/02/24
بودجه ابلاغی امسال سیستان و بلوچستان 66،8 درصد رشد دارد

رئیس سازمان برنامه و بودجه:

بودجه ابلاغی امسال سیستان و بلوچستان 66،8 درصد رشد دارد

غلامرضا مالکی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا مجموع بودجه ابلاغ شده سیستان و بلوچستان در سال 95 را 16 هزار و . . . این برنامه ها به نرم افزار وارد و براساس آن توزیع بودجه انجام شود.وی با اشاره به اعتبارات نفت و گاز سیستان و . . . در سالجاری افزایش پیدا کرده است.رئیس سازمان برنامه و بودجه سیستان و بلوچستان بیان کرد: در بخش سرمایه انسانی استان . . . به معنی رشد 15 درصدی می رسد.وی خاطر نشان کرد: امسال کل بودجه کشور از تمام منابع، یک میلیون و 152 هزار میلیارد تومان . . . که نشان از رشد 18 درصدی در این بخش دارد.وی بیان کرد: منابع بودجه عمومی دولت سال قبل 335 هزار میلیارد تومان بود که امسال . . .

17:21 - 1396/02/23
علی مرادی: بودجه فدراسیون ها باید مطابق با واقعیت باشد/ ضرورت تحول در مدیریت جهانی وزنه برداری

علی مرادی: بودجه فدراسیون ها باید مطابق با واقعیت باشد/ ضرورت تحول در مدیریت جهانی وزنه برداری

برداران شود.رئیس فدراسیون وزنه برداری ادامه داد: افزایش بودجه امسال ما همانند سایر فدراسیون ها بوده و متاسفانه شاخص . . . در بخش دیگری از این گفت و گو درخصوص انتقاد به پرداخت نشدن بودجه هیات های ورزشی گفت: طبق قانون 10 درصد از بودجه . . . پرداخت نشدن بودجه هیات های ورزشی گفت: طبق قانون 10 درصد از بودجه فدراسیون باید به هیات های ورزشی پرداخت شود و طی دو سال . . .

12:3 - 1396/02/23
کسری بودجه هفت میلیارد دلاری عربستان در سه ماهه نخست 2017

کسری بودجه هفت میلیارد دلاری عربستان در سه ماهه نخست 2017

به نوشته پایگاه خبری عربستانی «اخبار ۲۴»، وزارت دارایی عربستان سعودی گزارش عملکرد بودجه عمومی این کشور در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی را . . . ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی را منتشر کرد که بر اساس آن، کسری بودجه ۲۶ میلیارد ریالی (بیش از 6میلیارد و ۹۳۰ میلیون دلار) . . . و ۲۳۷٫۳۰۶ میلیارد دلار) برآورد کرده بود که نشان دهنده کسری بودجه ۱۹۸ میلیارد ریالی (۵۲٫۷۹۳ میلیارد دلار) در امسال . . .

15:42 - 1396/02/21
کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در کسری بودجه رکورد برجای گذاشتند

کشورهای عربی حوزه خلیج فارس در کسری بودجه رکورد برجای گذاشتند

بازارهای جهانی بر کشورهای عربی حوزه خلیج فارس تصریح کرد : این کشورها در سال مالی 2015 - 2016 کسری بودجه 130 میلیارد دلاری را پشت سر گذاشته اند که تاثیرات به سزایی در زمینه کاهش هزینه ها به همراه . . . حوزه جنوبی خلیج فارس به حوزه اقتصادی کشورهای خود به دنبال تشدید بحران مالی و مشکلات ناشی از کسری بودجه ٬به حداقل رسیده است . کشورهای عربی حوزه خلیج فارس که شهروندان آن به زندگی پرخرج در میان عرب . . .

20:40 - 1396/02/20
صفحه 1 از 25 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >