تروریست ها برق سراسر استان حلب را قطع کردند

تروریست ها برق سراسر استان حلب را قطع کردند

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) یک منبع آگاه در وزارت برق این کشور اعلام کرد که جریان برق سراسر استان حلب در اثر . . . یک منبع آگاه در وزارت برق این کشور اعلام کرد که جریان برق سراسر استان حلب در اثر حمله گروه های تروریستی به خط . . . حمله گروه های تروریستی به خط انتقال فشار قوی تامین کننده برق این استان در منطقه معردس در شمال استان حماه قطع شد.گروه . . . شمال استان حماه قطع شد.گروه های تروریستی پیش تر نیز به بخش برق استان حلب خسارت های فراوانی وارد کرده بودند که سوم . . . فراوانی وارد کرده بودند که سوم ژانویه همه دکل های انتقال برق در منطقه حربیل بازسازی شد و جریان برق این استان دوباره . . .

1:1 - 1396/01/04
ساخت بزرگترین مجموعه نیروگاهی برق خاورمیانه در ایران

با مشارکت کره جنوبی و ترکیه صورت می گیرد؛

ساخت بزرگترین مجموعه نیروگاهی برق خاورمیانه در ایران

آ» ترکیه امضا شده که بر اساس آن پنج نیروگاه گازی جهت تولید برق در ایران احداث و عملیاتی خواهد شد.گزارش همچنین ارزش . . . است. همچنین اعلام شده که با اجرای طرح مزبور، میزان تولید برق این نیروگاه ها برای ایران به پنج هزار مگاوات خواهد رسید . . . که با ساخت آنها، ایران صاحب بزرگترین مجموعه خصوصی نیروگاهی برق در خاورمیانه خواهد شد.یونهاپ می نویسد که از زمان اجرای . . .

12:27 - 1395/12/28
حملات ارتش رژیم صهیونیستی غزه را در تاریکی فرو برد

حملات ارتش رژیم صهیونیستی غزه را در تاریکی فرو برد

به گزارش پایگاه خبری فلسطین الیوم، محمد ثابت مدیر روابط عمومی شرکت توزیع برق غزه تاکید کرد: حملات نیمه شب گذشته « چهارشنبه » اسرائیل . . . نیمه شب گذشته « چهارشنبه » اسرائیل منجر به تعطیلی خطوط برق 'القبه' و 'الشعف' و خط 10 شده است.این شرکت هنوز مدت زمان . . . شرکت هنوز مدت زمان دقیق و لازم برای تعمیر خطوط سه گانه برق در نوار غزه را مشخص نکرده است، خطوطی که با تعطیلی آنها . . .

1:2 - 1395/12/27
وضعیت برق اهواز پایدار است/قطعی کمتر از یک درصدخطوط تغذیه کننده برق

مدیرعامل توانیر:

وضعیت برق اهواز پایدار است/قطعی کمتر از یک درصدخطوط تغذیه کننده برق

واقع شده در استان خوزستان و پدیده ریزگردها که قطعی مکرر برق را در پی داشت، امکانات شرکت توانیر در این استان متمرکز . . . حضور بیش از 500 نفر از کارکنان شست و شو و 2 هزار و 200 دکل برق که هر یک مجهز به 6 زنجیر مقره مجزا بودند، در مدت کوتاهی . . . برطرف شد.مدیرعامل توانیر گفت: بیش از 300 خطوط تغذیه کننده برق (فیدر) در منطقه وجود دارد و تازه ترین بارندگی کمتر از . . . در ساعات گذشته در اهواز رخداد که می توانست به بروز قطعی برق و خاموشی بیانجامد، اما با اقدام های صورت گرفته شبکه برق . . . برق و خاموشی بیانجامد، اما با اقدام های صورت گرفته شبکه برق اهواز به وضعیت پایداری رسیده است.به گزارش ایرنا، طرح . . .

10:15 - 1395/12/23
معاون وزیر نیرو :صنعت برق خوزستان تا پیش اززمستان مصون سازی می شود

معاون وزیر نیرو :صنعت برق خوزستان تا پیش اززمستان مصون سازی می شود

حاشیه آئین پایانی طرح ضربتی رفع آلودگی تجهیزات و تاسیسات برق خوزستان در اهواز به خبرنگاران گفت: تا پیش از تابستان . . . تا پیش از تابستان باید بخش مهمی از عملیات ایمن سازی شبکه برق استان انجام شود و با توجه به اینکه قطع برنامه ای برق در . . . شبکه برق استان انجام شود و با توجه به اینکه قطع برنامه ای برق در تابستان بدلیل مصرف بالا و گرمای شدید خوزستان امکان . . . خوزستان امکان پذیر نیست باید عملیات مصون سازی شبکه های برق تا پیش از شروع زمستان 1396به پایان برسد.وی با بیان اینکه . . . پیش از شروع زمستان 1396به پایان برسد.وی با بیان اینکه صنعت برق خوزستان در جریان هجوم ریزگردهای بی سابقه بهمن ماه قربانی . . .

22:59 - 1395/12/22
پنجمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی برگزار می‌شود

پنجمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی برگزار می‌شود

نانوی پژوهشگاه نیرو، پنجمین کنفرانس فناوری نانو در صنعت برق و انرژی را با هدف تجاری‌سازی فناوری نانو در صنعت برق و . . . صنعت برق و انرژی را با هدف تجاری‌سازی فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، آینده‌نگاری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، . . . نانو در صنعت برق و انرژی، آینده‌نگاری فناوری نانو در صنعت برق و انرژی، توسعه کاربردهای جدید فناوری نانو در صنعت برق و . . . صنعت برق و انرژی، توسعه کاربردهای جدید فناوری نانو در صنعت برق و انرژی و تسهیل ارتباط میان فناوران حوزه نانو و . . . می‌کند.«فناوری نانو در حوزه‌های تولید، انتقال و توزیع برق و انرژی»، «فناوری نانو در انرژی‌های تجدیدپذیر» و «فناوری . . .

11:38 - 1395/12/22
قطع برق شنبه شب در اهواز جزیی بود

قطع برق شنبه شب در اهواز جزیی بود

علی شکر خدایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: قطع برق ناشی از بارندگی و وزش باد ، بین ساعت 18 تا 23 و میانگین . . . حاشیه نشین ملاشیه اهواز با 2 ساعت خاموشی بیشترین زمان قطع برق را داشت که با تلاش ماموران شرکت توزیع نیروی برق اهواز ، . . . زمان قطع برق را داشت که با تلاش ماموران شرکت توزیع نیروی برق اهواز ، مشکل قطع برق در این منطقه نیز برطرف شد. مدیر . . . که با تلاش ماموران شرکت توزیع نیروی برق اهواز ، مشکل قطع برق در این منطقه نیز برطرف شد. مدیر روابط عمومی شرکت توزیع . . . این منطقه نیز برطرف شد. مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز قطع برق را در زمان بارندگی، اتفاقی طبیعی خواند و . . .

10:0 - 1395/12/22
وزیر نیرو: 95 درصد نیازهای صنعت آب و برق در داخل تولید می شود

وزیر نیرو: 95 درصد نیازهای صنعت آب و برق در داخل تولید می شود

تولیدی درساوجبلاغ در خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه آب و برق، گفت: صنعت آب و برق کشور از ابتدا این اراده را داشته تا . . . خصوص تحقق اقتصاد مقاومتی در حوزه آب و برق، گفت: صنعت آب و برق کشور از ابتدا این اراده را داشته تا نیازهای داخلی را . . . دارد اقتصاد خود را درون زا کند. چیت چیان با اشاره به ضرورت برقراری تعامل و ارتباط با جهان، گفت:‌ هیچ کشوری نه درصدد است . . . گفته مدیرشرکت از هشت میلیون کنتور هوشمند که در اختیار شرکت برق قرار گرفته فقط کمتر از 20 هزار عدد مرجوع شده که این . . .

9:33 - 1395/12/22
مدیرعامل توانیر:استفاده از فاینانس بهترین راه برای توسعه شبکه برق کشور است

مدیرعامل توانیر:استفاده از فاینانس بهترین راه برای توسعه شبکه برق کشور است

شرقی و حساسیت ویژه مدیریت ارشد استان نسبت به مسائل صنعت برق در سطح کشور نمونه است.وی با بیان اینکه آذربایجان شرقی در . . . از جمله مزیت‌های این استان است که می‌تواند در توسعه صنعت برق کشور نیز موثر باشد، اما تاکنون این ظرفیت، مغفول مانده . . . مغفول مانده است.مدیرعامل شرکت توانیر با بیان اینکه شبکه برق آذربایجان، یک شبکه حاشیه‌ای در شمال کشور نیست، گفت: . . . وجود زیرساخت‌های قوی و پایدار است.وی با بیان اینکه اهمیت برق در زندگی مردم قابل مقایسه با سال‌های گذشته نیست، افزود: . . . و شمال کشور نشان داد که اگر توجه ویژه و کلان به صنعت برق نشود کانون‌های بحرانی بالقوه زیادی در کشور داریم.کردی . . .

13:23 - 1395/12/21
هزینه کمتر برق هسته ای نسبت به فسیلی

هزینه کمتر برق هسته ای نسبت به فسیلی

و نوشت:انرژی هسته ای یکی از ارزان ترین منابع برای تولید برق است و به همین دلیل در سالهای آتی سهم انرژی هسته ای در . . . انرژی هسته ای و سر شکن شدن هزینه های اولیه و جاری تامین برق با استفاده از انرژی هسته ای در دنیا، هزینه تولید برق با . . . تامین برق با استفاده از انرژی هسته ای در دنیا، هزینه تولید برق با استفاده از انرژی هسته ای از دیگر روشها به خصوص با . . . مسیر هسته ای شدن پیش برومد و سهم انرژی هسته ای در تولید برق در این قاره با سرعت بیشتری نسبت به کشورهای اروپایی و . . . شود. در واقع ارتقای سطح نرم افزای در بخش انتقال و توزیع برق هسته ای در دنیا یک ضرورت است . از طرف دیگر افزایش . . .

10:50 - 1395/12/21
رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق منصوب شد

رییس سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق منصوب شد

به گزارش چهارشنبه وزارت نیرو، سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا) از ادغام 2 سازمان بهره وری انرژی ایران (سابا) و . . . قانون اساسنامه سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) را برای اجرا به وزارت نیرو ابلاغ کرد.در ماده یک . . . توزیع و مصرف انرژی در کشور و استفاده از روش های تولید برق تجدیدپذیر و پاک، «سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری . . . و پاک، «سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق» به صورت موسسه دولتی وابسته به وزارت نیرو تشکیل . . . بهره وری انرژی ایران (سابا)، نیز به عنوان مشاور معاون برق و انرژی وزیر نیرو منصوب شد.برای آگاهی از آخرین اخبار . . .

17:55 - 1395/12/18
طوفان شدید در فرانسه 2 کشته برجای گذاشت

طوفان شدید در فرانسه 2 کشته برجای گذاشت

در اثر این طوفان بی سابقه اعلام کردند به علت شدت طوفان، برق حدود 600 هزار خانه قطع شد و ساکنان این مناطق ساعاتی را . . . 600 هزار خانه قطع شد و ساکنان این مناطق ساعاتی را بدون برق سپری کردند.کارشناسان هواشناسی سرعت این تندبادها را در . . . زخمی شدند.مقامات فرانسه اعلام کردند در پی این رویداد، برق حدود 600 هزار خانه قطع شد که بالاترین آمار از زمان طوفان . . . فرانسه شماری کشته شدند و سه میلیون خانوار مدتی را بدون برق سپری کردند.اروپام**9234** مترجم: اطهر اینانلو**انتشار . . .

14:8 - 1395/12/17
وزیر نیرو: دستیابی به توسعه فقط با اتکا به منابع مالی داخلی ممکن نیست

وزیر نیرو: دستیابی به توسعه فقط با اتکا به منابع مالی داخلی ممکن نیست

عصر امروز (دوشنبه) در همایش «چشم انداز کسب و کار صنعت برق» در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، افزود: . . . دانند اما بدون دستیابی به منابع مالی کافی امکان توسعه صنعت برق وجود ندارد و توسعه کشور فقط با اتکا به منابع مالی داخلی . . . کنتور هوشمند در داخل تولید کرد.** لزوم جایگزینی استفاده از برق به جای گاز در خانه هاوزیر نیرو گفت: صنعت برق کشور آینده . . . استفاده از برق به جای گاز در خانه هاوزیر نیرو گفت: صنعت برق کشور آینده بسیار خوبی دارد و حتی با وجود رکود اقتصادی، . . . زندگی مردم را تشکیل می دهد.به گفته این مسوول، در آینده به برق بیشتر از امروز نیاز است و صنعتگران باید با تلاش خود به . . .

19:5 - 1395/12/16
لزوم بهره گیری از تامین مالی خارجی در بخش های فاقد توانمندی بومی

رییس سندیکای برق ایران تاکید کرد

لزوم بهره گیری از تامین مالی خارجی در بخش های فاقد توانمندی بومی

عصر امروز (دوشنبه) در همایش «چشم انداز کسب و کار صنعت برق» در اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران، افزود: . . . معادن و کشاورزی ایران، افزود: در شرایط کنونی اگر سندیکای برق تغییر مسیر ندهد به طور قطع با مشکلات زیادی روبرو می . . . بانکی و نرخ بهره های بانکی، از چالش های فراروی فعالان صنعت برق است و همه سود عملیاتی تقدیم بانک ها می شود.وی بیان داشت: . . . قیمت های انتحاری خدمات و تجهیزات منجر می شود.رییس سندیکای برق ایران افزود: با وجود گزارش های رسمی درباره رشد اقتصادی . . . کرد: بیش از 95 درصد صادرات خدمات فنی و مهندسی کشور به صنعت برق تعلق دارد که نزدیک به یک میلیارد دلار است و با خود ایجاد . . .

17:7 - 1395/12/16
تلفات توزیع برق درتهران بزرگ به 6.5 درصد رسید / صرفه جویی سالیانه 2هزار میلیارد ریالی

مقام مسئول:

تلفات توزیع برق درتهران بزرگ به 6.5 درصد رسید / صرفه جویی سالیانه 2هزار میلیارد ریالی

«حسین صبوری» امروز (دوشنبه) در نشست خبری افزود:شرکت توزیع برق تهران بزرگ با کاهش تلفات توزیع از 9.3 درصد در سال 92 به . . . میلیارد و 800 میلیون مترمکعب در مصرف گاز طبیعی برای تولید برق صرفه جویی می شود.وی ادامه داد: صنعت برق کشور وسیع ترین و . . . طبیعی برای تولید برق صرفه جویی می شود.وی ادامه داد: صنعت برق کشور وسیع ترین و مهم ترین خدمات که همان ارائه انرژی . . . گفته این مقام مسئول، امروز بیش از 95 درصد تجهیزات صنعت برق در داخل کشور طراحی و راه اندازی می شود و ایران از نظر . . . کشور طراحی و راه اندازی می شود و ایران از نظر ظرفیت منصوبه برق در رتبه نخست خاورمیانه و چهاردهم جهان قرار دارد.وی بیان . . .

10:58 - 1395/12/16
چیت چیان: انتقال فناوری نوین و ارتقای بهره وری صنایع آب و برق با برجام ممکن شد

چیت چیان: انتقال فناوری نوین و ارتقای بهره وری صنایع آب و برق با برجام ممکن شد

افزود: از زمان جنگ تحمیلی با برنامه ریزی هوشمندانه در صنعت برق، تامین نیازهای داخلی با تکیه بر توان داخلی میسر شد.به . . . بر توان داخلی میسر شد.به گفته این مسئول، اگر توانمندی صنعت برق ایران در عرصه تامین تجهیزات نیروگاهی و ساخت نیروگاه ها . . . دشمنان ایران می توانستند سخت ترین شرایط را برای تولید برق تحمیل کنند.وزیر نیرو درباره ویژگی درونزایی در اقتصاد . . . به بیش از 58 درصد ارتقا داد که راهی برای تولید ارزان تر برق است.به گفته وی، اگر ایران به عنوان مرکز انرژی منطقه عمل . . . داخلی بدون برجاموزیر نیرو تصریح کرد: اگر برجام نبود، امکان برقراری روابط مالی و تعاملات بین المللی با خارج وجود نداشت و . . .

16:4 - 1395/12/14
تاکید معاون وزیر نیرو بر لزوم رفع محدودیت مبادلات بانکی برای صادرات

تاکید معاون وزیر نیرو بر لزوم رفع محدودیت مبادلات بانکی برای صادرات

و برجام» در مرکز مطالعات وزارت امورخارجه افزود: صنعت برق دیر یا زود به اشباع می رسد اما آن هنگام نمی توان شرکت . . . های مختلف افزایش یافت.وی اضافه کرد: خودکفایی کامل در صنعت برق ایران بدون تعامل با خارجی ها میسر نیست؛ زیرا در برخی . . . و اشتغال استفاده کنیم.معاون وزیر نیرو یادآوری کرد: صنعت برق همچنان به تامین منابع ارزی و ریالی برای اجرای طرح ها . . .

15:56 - 1395/12/14
وزارت نیرو: نیروگاه علی آباد کتول در مدار است

پس از مهار آتش سوزی ؛

وزارت نیرو: نیروگاه علی آباد کتول در مدار است

دلیل دو کاره بودن سوخت نیروگاه، هیچ گونه مشکلی مبنی بر قطع برق در منطقه ایجاد نشده و نیروگاه بلافاصله وارد مدار شده . . . وارد مدار شده است.به گزارش ایرنا، حادثه آتش سوزی نیروگاه برق علی آباد،ساعت 11 و 20 دقیقه ظهر امروز در ایستگاه گاز . . . گاز ورودی نیروگاه علی آباد و زمانی که کارشناسان نیروگاه برق در حال تعمیرات اساسی بودند، رخ داد و بلافاصله کارشناسان . . .

20:11 - 1395/12/13
جزییات حادثه آتش سوزی نیروگاه برق علی آباد/گاز رسانی به مناطق شمالی جریان دارد

سخنگوی شرکت ملی گاز در گفت وگو با ایرنا:

جزییات حادثه آتش سوزی نیروگاه برق علی آباد/گاز رسانی به مناطق شمالی جریان دارد

با خبرنگار اقتصادی ایرنا درباره حادثه آتش سوزی در نیرگاه برق علی آباد استان گلستان افزود: این حادثه در ساعت 11 و 20 . . . گاز ورودی نیروگاه علی آباد که در اختیار مدیریت شرکت برق و نیروگاه است، رخ داده و ارتباطی با شرکت ملی گاز . . . ملی گاز ندارد.وی اضافه کرد: زمانی که کارشناسان نیروگاه برق در حال تعمیرات اساسی بودند، این حادثه روی داد که . . .

15:26 - 1395/12/13
نورآوران ارمنستان مرکز ارتباط برق ایران با شبکه بین المللی

نورآوران ارمنستان مرکز ارتباط برق ایران با شبکه بین المللی

به گزارش ایرنا، در چارچوب برنامه ساخت خط سوم انتقال برق فشار قوی بین ایران و ارمنستان، اقدام های مختلفی در این . . . و ارمنستان، اقدام های مختلفی در این کشور از جمله ساخت پست برق نورآوران با مسئولیت شرکت ایرانی صانیر در حال انجام . . . مشترک از این طرح، آخرین پیشرفت های پروژه خط سوم انتقال برق بین ارمنستان و ایران و راهکارهای تسریع اجرای آن را در . . . بررسی کردند.هیات متشکل از وزیر انرژی و رئیسان شرکت برق ارمنستان، گروه شرکت صانیر، نفر دوم و رایزن اقتصادی سفارت . . . کردند.هیات ایرانی با تاکید بر اهمیت ساخت این شبکه انتقال برق، خواستار حمایت وزارت انرژی ارمنستان از اجرای به موقع آن . . .

8:46 - 1395/12/12
سرمایه گذاری خارجی برای ساخت 10 نیروگاه در مازندران پس از برجام

سرمایه گذاری خارجی برای ساخت 10 نیروگاه در مازندران پس از برجام

شده در بابل در حال حمل است.مدیرطرح تولید پراکنده شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان گفت : قرارداد ایجاد 6 نیروگاه . . . باره چگونگی این قراردادها هم گفت : بر اساس قرار داد ، شرکت برق منطقه ای تا پنج سال به صورت تضمینی برق تولیدی این . . . قرار داد ، شرکت برق منطقه ای تا پنج سال به صورت تضمینی برق تولیدی این نیروگاهها را خریداری می کند و پس از پنج سال . . . و پس از پنج سال باید با هماهنگی مدیریت شبکه وزارت نیرو ، برق تولیدی را به فروش برسانند.** تهیه 20 طرح برق برای سال . . . وزارت نیرو ، برق تولیدی را به فروش برسانند.** تهیه 20 طرح برق برای سال های آیندهمدیر طرح تولید پراکنده شرکت برق منطقه . . .

11:6 - 1395/12/11
دستگاه عیب یاب مقره خط انتقال برق در آستارا ساخته شد

دستگاه عیب یاب مقره خط انتقال برق در آستارا ساخته شد

پیمان میرزایی دانشجوی مقطع کارشناسی رشته انتقال و توزیع برق، کارمند اداره برق آستارا و سازنده این دستگاه عیب یاب روز . . . مقطع کارشناسی رشته انتقال و توزیع برق، کارمند اداره برق آستارا و سازنده این دستگاه عیب یاب روز چهارشنبه با حضور . . . وزن و امکان حمل انفرادی، نقطه اتصال یا سست خط انتقال برق را با شمارش الکترون های پرتاب شده و صدای آلتراسونیک . . . عیب یاب از داخل خودرو در حال حرکت، اتصالات ضعیف خط انتقال برق حاشیه جاده و نشتی های ریز ترک های مویی مقره ها را که به . . . داد: در ماموریت های اداری برای رفع خاموشی ها و اتصلات برق در آستارا به وجود این دستگاه عیب یاب و سایر تجهیزات دیگر . . .

9:59 - 1395/12/11
مشکلات ریزگردها در شبکه برق خوزستان تا اردیبهشت ماه رفع می شود

مشاور مدیرعامل توانیر

مشکلات ریزگردها در شبکه برق خوزستان تا اردیبهشت ماه رفع می شود

کارگاه آموزشی پدافند غیرعامل و تسهیل مدیریت بحران توزیع برق در دانشگاه محقق اردبیلی در جمع خبرنگاران افزود: حادثه . . . با اجرای طرح ضربتی تعویض و شست وشوی مقره های ترانس های برق و با تلاش شبانه روزی توانست بر مشکل پیش آمده غلبه کند . . . بر مشکل پیش آمده غلبه کند اما رسیدن به وضعیت پایداری برق و رفع کامل خاموشی مقطعی زمانبر خواهد بود. وی اظهار کرد: . . . وشوی مقره ها اقدام کرد برای همین با اطلاع رسانی قبلی قطعی برق صورت می گیرد و بعد از سرد شدن خط انتقال نسبت رفع عیب . . . می شود. وی افزود: پیش بینی می شود تا اردیبهشت سال 96 مشکل برق خوزستان به طور کلی رفع گردد. خادم المله بیان کرد: . . .

12:52 - 1395/12/10
تولید 6میلیارد و 200 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه اتمی بوشهر

در بازدید صالحی از نیروگاه اتمی بوشهر مطرح شد

تولید 6میلیارد و 200 میلیون کیلووات ساعت انرژی در نیروگاه اتمی بوشهر

این برنامه مدیران شرکت بهره برداری نیروگاه اتمی بوشهر گزارشی از عملکرد این نیروگاه در سال 95 ارائه کردند. تولید مداوم، بی وقفه و تحویل حدود 6 میلیارد و 200 میلیون کیلووات ساعت انرژی به شبکه سراسری برق کشور و کاهش تعداد متخصصین روسی از نزدیک به 300 نفر در سه سال قبل به حدود 25 نفر در سال جاری از نکات مهم این گزارش بود که مورد توجه معاون رییس جمهوری قرار گرفت.در بخش دیگری از برنامه، شرکت تعمیرات . . .

11:6 - 1395/12/08
برق رسانی به 2054 روستا در دولت یازدهم

برق رسانی به 2054 روستا در دولت یازدهم

ولی الدین مصلحتی شربیانی روز شنبه در حاشیه آیین برق رسانی به 9 روستای شهرستان جیرفت به خبرنگار ایرنا افزود: . . . رسانی به 9 روستای شهرستان جیرفت به خبرنگار ایرنا افزود: برق‌رسانی روستاها از سال 57 تاکنون ادامه داشته و با توجه به . . . داشته و با توجه به سهم 30 درصدی روستاییان از جمعیت کشور برق‌رسانی به این مناطق مقوله ‌ای مهم برای وزارت نیرو به حساب . . . برای وزارت نیرو به حساب می‌آید. وی بیان کرد: سال 88 جشن برق رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار کشور برگزار شد و جشن . . . برق رسانی به روستاهای بالای 20 خانوار کشور برگزار شد و جشن برق رسانی به روستاهای بالای 10 خانوار تا پایان سال انجام می . . .

15:35 - 1395/12/07
بانک توسعه آسیا خواستار حضور تاجیکستان در بازار انرژی منطقه شد

بانک توسعه آسیا خواستار حضور تاجیکستان در بازار انرژی منطقه شد

کشورهای آسیای مرکزی در سال 2016 و به دنیال کمبود نیروی برق در ازبکستان و قرقیزستان این موضوع را بیان و خواستار . . . فعالیت های بازار انرژی آسیای مرکزی به دلیل کمبود نیروی برق در ازبکستان و قرقیزستان، ضروری است. ازسرگیری فعالیت . . . ضروری است. ازسرگیری فعالیت بازار انرژی یا «حلقه نیروی برق» آسیای مرکزی از سال 2014 مطرح است و برخی از کشورها نظیر . . . و تاجیکستان قصد داشتند « حلقه انرژی منطقه را بدون ازبکستان برقرار سازند. ازبکستان در سال 2009 به دلیل سود‌آور نبودن از . . . از این بازار بیرون رفت و گفت که تاجیکستان مشکل کمبود نیروی برق در کشورش را به تنهایی حل کند. بانک توسعه آسیا با . . .

11:16 - 1395/12/07
برق رسانی با انرژی خورشیدی به 31 روستای کرمان

برق رسانی با انرژی خورشیدی به 31 روستای کرمان

افزود: حدود 24 مدرسه، 10 مسجد و تعدادی از ادارات نیز از برق خورشیدی برخوردار شده اند.وی بیان کرد: با توجه به ظرفیتی . . . پاک و تجدید پذیر انجام داده ایم.مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق جنوب استان کرمان گفت: تعدادی موافقت نامه اولیه با سرمایه . . . موافقت نامه اولیه با سرمایه گذاران برای خرید و فروش تضمینی برق منعقد شده اما تاکنون به مرحله اجرایی نرسیده است.وی اظهار . . . خبری استان کرمان روز چهارشنبه چهارم اسفند در سالن ورزشی برق منطقه ای کرمان گشایش یافت و تا هشتم اسفند ادامه . . .

17:34 - 1395/12/06
دستاوردهای شرکت صادرات، تجهیزات و خدمات آب و برق ایران در سال 95

دستاوردهای شرکت صادرات، تجهیزات و خدمات آب و برق ایران در سال 95

برای عقد قرارداد کرد.مدیر عامل شرکت صانیر اضافه کرد: در این توافق ها بنا شد ترکمن ها پروژه هایی برای اجرا در بخش انرژی به صانیر پیشنهاد کنند.شرکت صانیر از سال 2004 به مدت بیش از 10 سال صادر کننده برق ترکمنستان به داخل ایران و دیگر کشورهای منطقه بوده است.شرکت صانیر با همکاری پیمانکاران داخلی موفق شده است در 23 سال فعالیت خود بیش از 220 طرح انرژی و تامین تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی در کشورهای . . .

18:22 - 1395/12/05
وزیر نیرو: همه امکانات برای رفع سریع مشکلات آب و برق اهواز بسیج شده است

وزیر نیرو: همه امکانات برای رفع سریع مشکلات آب و برق اهواز بسیج شده است

شهر همجوار بود که علت آن هم این بود که از چند مسیر تامین برق برای تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ انجام می شد ولی با قطعی . . . برای تصفیه خانه و ایستگاه پمپاژ انجام می شد ولی با قطعی برق مشکل قطعی آب نیز بوجود آمد .وی افزود: در پی بروز این . . . وزیر نیرو با نصب این ژنراتورها اگر به هر دلیلی مشکل قطعی برق به وجود آید، ایستگاه های پمپاژ با این سیستم اضطراری می . . . ها هم استفاده می کنیم که این سیستم با استفاده از گاز طبیعی برق تولید می کنند و برای حل مشکل قطعی برق در تصفیه خانه ها . . . استفاده از گاز طبیعی برق تولید می کنند و برای حل مشکل قطعی برق در تصفیه خانه ها و ایستگاههای پمپاژ آب فعالیت خواهند . . .

17:58 - 1395/12/05
مولدهای برق تصفیه خانه شماره 2 اهواز باحضور رییس جمهوری وارد مدار شد

مولدهای برق تصفیه خانه شماره 2 اهواز باحضور رییس جمهوری وارد مدار شد

روحانی امروز وارد مدار شده تا از این پس هیچگاه به دلیل قطع برق اهواز این تصفیه خانه از فعالیت باز نایستد.تصفیه خانه . . . آب شرب مردم این کلانشهر را تامین می کند که به دلیل نداشتن برق اضطراری در پی وقوع توفان گرد و خاک در هشتم بهمن قطع و . . . و مشکلاتی برای مردم اهواز به وجود آورد. با نصب این مولدها برق تصفیه خانه شماره دو اهواز دائمی خواهد شد و به هنگام قطع . . . تصفیه خانه شماره دو اهواز دائمی خواهد شد و به هنگام قطع برق شبکه اهواز این تصفیه خانوه به طور اتوماتیک از مولدها . . . وزیر نیرو ارائه کرده دیگر در اهواز شاهد قطع آب در زمان قطع برق نخواهیم بود و مشکل قطع برق نیز توسط وزارت نیرو در حال حل . . .

11:20 - 1395/12/05
صفحه 1 از 21 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >