200 گروه اقدام ضربتی برای جلوگیری از قطعی آب و برق خوزستان فعالند

200 گروه اقدام ضربتی برای جلوگیری از قطعی آب و برق خوزستان فعالند

داخلی قابل تولید است. وی اعلام کرد: 26 پست انتقال برق که در معرض گرد وغبار قرار دارند توسط اسپری و مواد . . . نگذارد.چیت چیان گفت: اقدام بعدی این است که همه پست های برق خوزستان به سیستم شست وشو ثابت مجهز می شود تا به طور . . . به سبب افزایش رطوبت هوا و نیز پدیده گردوغبار در شبکه آب و برق استان خوزستان برای چندین ساعت اختلال ایجاد . . .

20:6 - 1395/12/04
قطع برق مخابرات رودان هرمزگان بدلیل بدهی

قطع برق مخابرات رودان هرمزگان بدلیل بدهی

رئیس مخابرات رودان روز سه شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: نزدیک به چهار روز است که برق اداره مخابرات قطع شده و این قطعی برق موجب ایجاد اختلال . . . به چهار روز است که برق اداره مخابرات قطع شده و این قطعی برق موجب ایجاد اختلال در شبکه ارتباطی شهرستان شده است.همایون . . . ADSL مخابرات استفاده می کنند؛ قطع می باشد و چنانچه برق مخابرات وصل نشود شبکه ارتباطی شهرستان به طور کلی قطع . . . در روند خدمت رسانی به شهروندان خللی وارد شود اما اگر برق وصل نشود و این روند ادامه پیدا کند در امر خدمت رسانی به . . . کند در امر خدمت رسانی به مردم دچار مشکل جدی می شویم.مدیریت برق شهرستان رودان هم در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: مدیریت . . .

18:46 - 1395/12/03
وزیر برق عراق: صدور گاز ایران به عراق به زودی شروع می شود

وزیر برق عراق: صدور گاز ایران به عراق به زودی شروع می شود

ما امیدوار بودیم با توسعه این همکاری ها، بویژه در زمینه برق، همکاری های دو کشور را در تمامی سطوح به سطح قابل انتظار . . . یکی از موانع جدی در ارتقا این همکاری ها تبدیل شده است.وزیر برق عراق اضافه کرد که جمهوری اسلامی ایران در طول سال های . . . که جمهوری اسلامی ایران در طول سال های گذشته یک هزار مگاوات برق به شبکه برق سراسری عراق تزریق می کرد، ولی به خاطر عدم . . . ایران در طول سال های گذشته یک هزار مگاوات برق به شبکه برق سراسری عراق تزریق می کرد، ولی به خاطر عدم توانایی عراق . . . های خود در زمان های مشخص و متراکم شدن این بدهی ها، صدور برق از سوی شرکت ایرانی تجهیز کننده به عراق متوقف شده . . .

13:1 - 1395/12/03
وزیر نیرو: 18 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور افزوده می شود

وزیر نیرو: 18 هزار مگاوات به ظرفیت تولید برق کشور افزوده می شود

شده و سازمان انرژی هسته ای نسبت به احداث 2 هزار مگاوات برق اقدام کرده است.وی ادامه داد : شبکه کنونی برق و برنامه . . . 2 هزار مگاوات برق اقدام کرده است.وی ادامه داد : شبکه کنونی برق و برنامه ریزی های صورت گرفته برای آینده سبد متوازنی از . . . ها را در برمی گیرد.وزیر نیرو اضافه کرد: ظرفیت تولید برق در نیروگاههای کشور در حال حاضر 76 هزار مگاوات می باشد که . . . کشور در حال حاضر 76 هزار مگاوات می باشد که به شبکه سراسری برق متصل هستند.چیت چیان خاطر نشان کرد: توسعه اقتصادی کشور، . . . اقتضا می کند با گام هایی بلند نسبت به افزایش ظرفیت تولید برق اقدام کرد.چیت چیان اظهار داشت: وزارت نیرو با سرمایه . . .

19:17 - 1395/12/02
برجام دریچه همکاری با خارج را برای توسعه صنعت برق هسته ای در کشور باز کرد

برجام دریچه همکاری با خارج را برای توسعه صنعت برق هسته ای در کشور باز کرد

هایی خواند که در صورت وقوع حادثه خارجی شدید که شبکه برق آنها قطع می شود تا 72ساعت هیچ صدمه ای به قلب رآکتور آنها . . . اتمی بوشهر پس از 16 سال در شهریورماه سال 90 به شبکه برق سراسری متصل و در سال 92 به طور رسمی تحویل ایران شد.این . . . صوت گرفته است.ضیاء شیخ الاسلام، آخرین مطالعات در زمینه برق هسته ای را مربوط به سال 1390 و ادامه آن را تا سال1410 . . . در محتمل ترین حالت به تولید 122هزار مگاوات ظرفیت شبکه برق برسیم.وی با بیان اینکه در چارچوب این مطالعه مذاکره هایی . . .

18:12 - 1395/12/02
راکتورهای هسته ای که به بهره برداری می رسند

راکتورهای هسته ای که به بهره برداری می رسند

راکتورهای هسته ای در دنیا انجام شده است تا ظرفیت تولید برق هسته ای در دنیا رشد کند. افزایش تولید برق هسته ای به . . . تا ظرفیت تولید برق هسته ای در دنیا رشد کند. افزایش تولید برق هسته ای به دلیل آلایندگی کم این منبع، مزیت های اقتصادی . . . اتحادیه جهانی هسته ای اعلام کرد هم اکنون ظرفیت تولید برق هسته ای برابر با ۱۰۷۰۰ گیگا وات است و تا سال ۲۰۴۰ ظرفیت . . . ای برابر با ۱۰۷۰۰ گیگا وات است و تا سال ۲۰۴۰ ظرفیت تولید برق هسته ای ۶۰ درصد رشد می کند . به تعبیر دقیق تر تا ان سال . . . ای ۶۰ درصد رشد می کند . به تعبیر دقیق تر تا ان سال تولید برق هسته ای در دنیا ۶۲۴ گیگا وات بیشتر می شود. تا انتهای . . .

17:6 - 1395/12/02
قیمت برق ایران، ارزان‌تر از 200 کشور دنیا

قیمت برق ایران، ارزان‌تر از 200 کشور دنیا

در ادامه این گفت و گو می خوانیم: اقتصاد برق و رشد بیش از حد مصرف آن سال‌هاست که به یکی از دغدغه‌های . . . که به یکی از دغدغه‌های اصلی دولت تبدیل شده است. به طوری که برق به‌عنوان یک کالای مصرفی خانوار مانند نان است و باید هر . . . از 3 دهه گذشته هیچگاه وزارت نیرو نتوانسته قیمت تمام شده برق آن را از مصرف‌کنندگان بگیرد، حتی تعرفه برق برای برخی از . . . قیمت تمام شده برق آن را از مصرف‌کنندگان بگیرد، حتی تعرفه برق برای برخی از مشترکان مطابق قانون صفر است. هوشنگ . . . قانون صفر است. هوشنگ فلاحتیان، معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در این باره به «ایران» گفت: «تجربه نشان می‌دهد . . .

8:46 - 1395/12/02
برق 230 هزار مشترک استان گیلان برقرار شد

برق 230 هزار مشترک استان گیلان برقرار شد

ایرنا افزود: بر اثر شدت بارش برف، از غروب جمعه گذشته برق برخی مشترکان قطع شده بود که تا اواخر امشب، برق 230 هزار . . . جمعه گذشته برق برخی مشترکان قطع شده بود که تا اواخر امشب، برق 230 هزار مشترک وصل شده است.وی اظهار کرد: در حال حاضر برق . . . برق 230 هزار مشترک وصل شده است.وی اظهار کرد: در حال حاضر برق تمامی روستاهای استان وصل و مشکل در این بخش تقریبا رفع . . . این بخش تقریبا رفع شده است مگر مشترکانی که به صورت موردی برق آنها هنوز وصل نشده که با اعلام مشکل به اکیپ های . . . موردی برق آنها هنوز وصل نشده که با اعلام مشکل به اکیپ های برقرسانی، بلافاصله برای رفع مشکل آنها اقدام خواهد شد.مدیرکل . . .

23:19 - 1395/12/01
قرارداد صادرات برق به عراق مبادله شد/ گشایش اعتبار اسنادی شرط از سرگیری صادرات

معاون وزیر نیرو:

قرارداد صادرات برق به عراق مبادله شد/ گشایش اعتبار اسنادی شرط از سرگیری صادرات

با خبرنگار اقتصادی ایرنا با اشاره به آخرین وضعیت صادرات برق به عراق، افزود: عراقی ها بخشی از بدهی خود به میزان 200 . . . دلار دیگر را پرداخت کنند.وی تصریح کرد: برای وصل مجدد برق منتظر گشایش اعتبار اسنادی (ال. سی) از سوی عراقی ها هستیم . . . کنند.عراقی ها در مجموع یک میلیارد و 200 میلیون دلار بدهی برقی به ایران داشتند.به گزارش ایرنا، صادرات برق به کشور عراق . . . دلار بدهی برقی به ایران داشتند.به گزارش ایرنا، صادرات برق به کشور عراق با پایان یافتن قرارداد این کشور در ساعت 24 . . . «آرش کردی» مدیرعامل شرکت توانیر اظهار کرده بود، شبکه برق عراق اجازه افزایش صادرات برق را نمی دهد، هر چند صادرات . . .

11:0 - 1395/12/01
پنج هزار و 300 خانوار گیلان بدون برق هستند

پنج هزار و 300 خانوار گیلان بدون برق هستند

حمیدرضا حکمت روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این خانوارهای بدون برق به طور عمده در حوزه روستایی شهرهای رشت، خمام، کوچصفهان، . . . کرد: اهتمام بر آن است که تا پایان غروب امروز ( یکشنبه) برق تمامی شهروندان برقرار شود.مدیر روابط عمومی شرکت توزیع . . . آن است که تا پایان غروب امروز ( یکشنبه) برق تمامی شهروندان برقرار شود.مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان . . . شهروندان برقرار شود.مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان همچنین به ریزش برف روی شبکه ها و تاسیسات برق در . . . نیروی برق گیلان همچنین به ریزش برف روی شبکه ها و تاسیسات برق در جریان برفروبی توسط مردم اشاره و تصریح کرد: در حال . . .

10:53 - 1395/12/01
شرکت تولید نیروی برق حرارتی 100هزار میلیارد ریال بدهی دارد

شرکت تولید نیروی برق حرارتی 100هزار میلیارد ریال بدهی دارد

و دارایی های شرکت بابت نیروگاه هایی که 11 هزار مگاوات برق تولید می کنند، در مجموع بیش از 200 هزار میلیارد ریال . . . سازی اعلام شده است.مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی با اشاره به رشد سالیانه 34 درصدی بدهی ها با . . . اعلامی وزارت نیرو در آغاز سال به پیمانکاران، تولیدکنندگان برق، تولیدکنندگان تجهیزات و بانک ها کاهش . . .

8:9 - 1395/12/01
برنامه زمان بندی خاموشی ها در کلانشهر اهواز برای یکشنبه اعلام شد

در ادامه طرح ضربتی پاکسازی تجهیزات برق از ریزگردها؛

برنامه زمان بندی خاموشی ها در کلانشهر اهواز برای یکشنبه اعلام شد

زمانی هشت صبح الی 12 یا 13 و 13 الی 18 یا 13 الی 16 قطعی برق دارند. در این اطلاعیه برنامه خاموشی ها در مناطق پنج گانه . . . گانه شهر اهواز و کارون به تفکیک اعلام شده است.براین اساس ، برق مناطق منبع آب ، منازل کیانشهر، منازل سپاه ،کوی طلاب، . . . کوی مدرس و منازل کاویان، بلوار صدف ، قسمتی از شهرک برق ، انتهای سعدی تا خیابان کارون و بلوار پاسداران،کوی عابدی . . . کوت عبدالله قدیم نیز از ساعت 13 یا 14 تا ساعت 17یا 18 قطعی برق را تجربه می کنند. 15 سال بعد از اولین گرد و غبار، این . . . به سراغ زیرساخت های خوزستان رفتند. طوفان خاک، شبکه برق را از هشتم بهمن زمین گیر کرد. براساس گزارشی که مسئولان . . .

3:6 - 1395/12/01
برق ۶۴ هزار خانوار گیلانی همچنان قطع است

برق ۶۴ هزار خانوار گیلانی همچنان قطع است

خشکبیجار، لشت نشاء و برخی مناطق آستانه اشرفیه است، بدون برق هستند.وی یادآور شد: تا ساعت ۲۰ شب گذشته برق بیشتر نقاط . . . است، بدون برق هستند.وی یادآور شد: تا ساعت ۲۰ شب گذشته برق بیشتر نقاط پایدار بود اما بدلیل افزایش شدت بارش ها٬ سرما . . . که عیب یابی و رفع آن را مشکل می کرد٬ تعداد مشترکان بی برق افزایش یافت.طالبی با بیان اینکه با آغاز بارش ها در استان . . . تا نقاط مرکزی و شرق گیلان شد.مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق گیلان اطمینان داد که در تلاش هستیم تا امشب عمده مشترکان . . . اطمینان داد که در تلاش هستیم تا امشب عمده مشترکان بدون برق را برقدار کنیم.طالبی همچنین از مردم خواست هنگام برفروبی . . .

16:58 - 1395/11/30
تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی آب در خوزستان اتخاذ شد

وزیر نیرو خبر داد:

تمهیدات لازم برای جلوگیری از قطعی آب در خوزستان اتخاذ شد

و فرا توزیع استان خوزستان در 18 روز و تمام شبکه های توزیع برق اهواز در 15 روز شست و شو خواهد شد .وی ادامه داد: در حال . . . برای خرید مقره های سیلیکونی انجام شده است و 26 پست مهم برق خوزستان بطور کامل بوسیله مواد سیلیکونی در یکماه آینده . . . شهرهای آسیب دیده استان خوزستان به علت ریزگردها و قطعی آب و برق برگزار شد، سرلشکر محمد حسین باقری رئیس ستاد کل نیروهای . . .

15:23 - 1395/11/30
استاندار گیلان: مشکل عمده شبکه های توزیع برق تا امشب رفع می شود

استاندار گیلان: مشکل عمده شبکه های توزیع برق تا امشب رفع می شود

استان در رشت در گفت وگو با ایرنا بیان کرد: در مورد قطعی برق پس از بارش برف سنگین روز گذشته تا بامداد امروز، دو مشکل . . . ادامه داد: مشکل دیگر، در بحث توزیع و شبکه های فرسوده برق بوده که به علت سنگینی برف یا پارگی سیم ها و کابل ها، . . . که به علت سنگینی برف یا پارگی سیم ها و کابل ها، موجب قطعی برق برخی خانوارها در استان شد.استاندار گیلان با بیان اینکه . . . گیلان با بیان اینکه طبق وعده مدیرعامل شرکت توزیع برق استان این مشکل تا غروب امروز برطرف می شود، خاطرنشان کرد: . . . به دلیل پارگی سیم یا سنگینی برف روی کابل ها، دچار قطعی برق باشند اما مردم بدانند که تلاش ها بر این است تا موارد پیش . . .

14:2 - 1395/11/30
قرارداد شرکت یونیت به ساخت نیروگاه 2 هزار مگاواتی کاهش یافت

یک مسئول در وزارت نیرو:

قرارداد شرکت یونیت به ساخت نیروگاه 2 هزار مگاواتی کاهش یافت

ایران و طرف ترک و همچنین شرکت سرمایه گذاری برای تضمین خرید برق آن انجام می شود.به گفته این مقام مسئول در وزارت نیرو، . . . شرکت یونیت اینترنشنال پس از امضا شدن قرارداد خرید تضمینی برق، به مدت 6 ماه فرصت دارد که آن را به نتیجه برساند.وی . . . مد نظر بود، کاهش یافت.مدیرعامل شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی ادامه داد: قرارداد مربوطه در دو بخش تجاری (شامل . . . زیمنس آلمان خواهد بود.مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید نیروی برق حرارتی تصریح کرد: برای اجرای این دو پروژه بیش از یک . . . برسد.طرزطلب در پاسخ به ایرنا درخصوص چگونگی خرید تضمینی برق در این قرارداد، گفت: پس از بهره برداری از نیروگاه ها و . . .

13:53 - 1395/11/30
تلاش هزار گروه عملیاتی برای حفظ پایداری شبکه برق کشور

آغاز بارش ها و وقوع پدیده گرد و غبار در کشور؛

تلاش هزار گروه عملیاتی برای حفظ پایداری شبکه برق کشور

و به صورت محدودتر در برخی استان های دیگر، برای مدیریت شبکه برق تلاش می کنند.وی افزود: اینک 140 گروه با جمعیت 605 نفره . . . اینک 140 گروه با جمعیت 605 نفره در حال شست و شوی تاسیسات برق خوزستان هستند تا شرایط هرچه سریعتر به زمان پیش از بروز . . . فنی توزیع توانیر با بیان اینکه مناطق وسیعی از شبکه های برق خوزستان با این شرایط درگیر شده بود، یادآوری کرد: با تلاش . . . این شرایط درگیر شده بود، یادآوری کرد: با تلاش همه کارکنان برق خوزستان و گروه هایی که از سراسر کشور به این استان اعزام . . . مواجه هستیم.به گزارش ایرنا، پیشتر «هوشنگ فلاحتیان» معاون برق و انرژی وزارت نیرو در گفت وگو با ایرنا با استثنایی . . .

12:21 - 1395/11/30
قطعی  طولانی مدت برق در چهار شهر گیلان

قطعی طولانی مدت برق در چهار شهر گیلان

کوچصفهان و لشت نشاء از توابع شهرستان رشت خاموشی طولانی مدت برق دارند.وی ادامه داد: در شهر رشت، مناطق روستایی سیاهکل و . . . مناطق روستایی سیاهکل و دیگر نواحی روستایی استان نیز قطعی برق داریم که طبق برنامه ریزی های انجام شده، در حال رفع مشکل . . . رفع مشکل هستیم.به گفته معاون بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق گیلان، مشکل عمده در قطعی برق، اشکال بوجود آمده در پست . . . بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق گیلان، مشکل عمده در قطعی برق، اشکال بوجود آمده در پست های فوق توزیع برق است که اکیپ . . . عمده در قطعی برق، اشکال بوجود آمده در پست های فوق توزیع برق است که اکیپ های برق رسانی در حال رفع مشکل هستند.وی بیان . . .

9:54 - 1395/11/30
عزم جدی دولت برای حل مشکل آب و برق خوزستان/ عملیات پاکسازی شبکه های برق آغاز شده است

در گفت و گوی تفصیلی ایرنا با معاون وزیر نیرو مطرح شد:

عزم جدی دولت برای حل مشکل آب و برق خوزستان/ عملیات پاکسازی شبکه های برق آغاز شده است

امکانات موجود وزارت نیرو برای رفع مشکل پیش آمده در شبکه برق استان خوزستان بسیج شده است. وی با استثنایی خواندن پدیده . . . غلظت نمک های موجود آن باعث چسبندگی خاک ها بر روی شبکه های برق استان خوزستان شد و اختلالات جدی در این شبکه به وجود . . . به وجود آمده اگر با رطوبت همراه نمی شد شاید اختلال در شبکه برق خوزستان جزئی بود ولی مرطوب شدن و در نهایت گل شدن این خاک . . . ولی مرطوب شدن و در نهایت گل شدن این خاک باعث اتصال سیم های برق شبکه استان شد. وی گفت: تنها در اهواز 11 هزار پایه برق و . . . های برق شبکه استان شد. وی گفت: تنها در اهواز 11 هزار پایه برق و 14 هزار ایستگاه ترانسفورماتور 33 کیلو ولت وجود دارد که . . .

0:27 - 1395/11/30
اعزام بیش از100 اکیپ و30 دستگاه مقره شویی به خوزستان برای وصل شبکه های توزیع و انتقال برق

وزیر نیرو اعلام کرد:

اعزام بیش از100 اکیپ و30 دستگاه مقره شویی به خوزستان برای وصل شبکه های توزیع و انتقال برق

و این دو پدیده با هم باعث اتصالی در خطوط انتقال و توزیع برق خوزستان شد.«حمید چیت چیان» افزود: از همان ابتدای مشکل، . . . استان وارد مدار شدند.وی تصریح کرد: از حدود 207 پست انتقال برق استان، حدود 105 پست متاثر از پدیده گرد و غبار دچار مشکل . . . انجام می شود اما با شروع فصل گرما از انجا که قطع شدن برق باعث به زحمت افتادن شهروندان خوزستانی می شود، تلاش می . . .

11:57 - 1395/11/29
دومین سفر وزیر نیرو به خوزستان در یک هفته/ ادامه قطع برق

دومین سفر وزیر نیرو به خوزستان در یک هفته/ ادامه قطع برق

چیت چیان صبح امروز یک نشست فوق العاده با مسئولان آب و برق استان داشت و هم اکنون مشغول بازدید از تصفیه خانه . . . جدی است، افزود: این حادثه اخیر از جمله گردوغبار، قطعی آب و برق در استان بسیار تلخ بود. رئیس مجلس شورای اسلامی از روسای . . . از 14 میلیون تن یکی از قطب های کشاورزی کشور است. قطع آب ، برق و همچنین قطع و اختلال مخابراتی و اینترنتی در برخی مناطق . . . و روند فعالیت در این مناطق را از حالت عادی خارج کرده است. برق در شهرستان های اهواز ، ماهشهر ، هندیجان ، آبادان ، . . . سه بامداد شنبه به دلیل رطوبت بالا و گرد و خاک قطع شد و قطع برق موجب تعطیلی ادارات ، سازمان ها ، بانک ها و مدارس دراین . . .

11:32 - 1395/11/28
قطعی برق بر اثر سیلاب در جیرفت برطرف شد

قطعی برق بر اثر سیلاب در جیرفت برطرف شد

«احمد امینی» روش شامگاه سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: بیش از 20 تیر برق در بخش ساردوئیه و بخش هایی از شهر جیرفت که در مسیر سیلاب بوده اند، تخریب شد.وی اظهار کرد: امروز . . . مسیر سیلاب بوده اند، تخریب شد.وی اظهار کرد: امروز در بخش ساردوئیه شهرستان جیرفت ارتباط مخابراتی و برق دچار قعطی موقت شد که با پیگیری ستاد مدیریت بحران شهرستان این مشکل برطرف شد.فرماندار جیرفت گفت: . . .

20:20 - 1395/11/26
مدیریت 30هزار مگاوات برق با نصب 450هزار کنتور هوشمند میسر است

در گفت وگو با ایرنا

مدیریت 30هزار مگاوات برق با نصب 450هزار کنتور هوشمند میسر است

اقتصادی ایرنا افزود: نخستین گام در پیاده سازی شبکه هوشمند برق، راه اندازی سیستم اندازه گیری هوشمند «آ.ام.آی» (AMI) و . . . قانون برنامه پنجم توسعه کشور، این مرحله از هوشمندسازی شبکه برق کشور در قالب طرح ملی «فهام» آغاز شده و پس از مطالعات . . . شود. به گزارش ایرنا، پیک سایی به برنامه های کاهش اوج مصرف برق (پیک بار) شبکه برق اطلاق می شود، به طوری که ظرفیت ذخیره . . . پیک سایی به برنامه های کاهش اوج مصرف برق (پیک بار) شبکه برق اطلاق می شود، به طوری که ظرفیت ذخیره چرخان شبکه افزایش و . . . اضافه کرد: در مرحله بعد، طبق الزام قانونی همه مشترکان آب و برق سراسر کشور با مشارکت و سرمایه گذاری بخش غیردولتی به این . . .

8:35 - 1395/11/26
پدیده گرد و خاک به شبکه برق خوزستان آسیب جدی وارد کرده است

قائم مقام وزیر نیرو:

پدیده گرد و خاک به شبکه برق خوزستان آسیب جدی وارد کرده است

به گزارش ایرنا، ستار محمودی دوشنبه شب در نشست خبری با اصحاب رسانه که در محل شرکت برق منطقه ای خوزستان برگزار شد، افزود : در روزهای اخیر نیز . . . گرد و غبار با رطوبت و مه غلیظ باعث آسیب رساندن جدی به شبکه برق و تجهیزات پست های برقی این استان شد. وی گفت: شبکه برق . . . مه غلیظ باعث آسیب رساندن جدی به شبکه برق و تجهیزات پست های برقی این استان شد. وی گفت: شبکه برق خوزستان از شبکه هایی است . . . شبکه برق و تجهیزات پست های برقی این استان شد. وی گفت: شبکه برق خوزستان از شبکه هایی است که برای شرایط اقلیمی همین منطقه . . . و خاک را به همراه داشته است.قائم مقام وزیر نیرو گفت: حوزه برق یک حوزه گسترده است و بروز پدیده ریزگرد ها و رطوبت این . . .

0:25 - 1395/11/26
مشکل قطعی برق برخی از شهرهای استان خوزستان برطرف شد

معاون سازمان مدیریت بحران کشور:

مشکل قطعی برق برخی از شهرهای استان خوزستان برطرف شد

بدنبال بارش نزولات جوی و نشستن ریزگردها بر روی شبکه های توزیع برق، برای دومین بار در ماه اخیر، برق شهرهای استان خوزستان از . . . بر روی شبکه های توزیع برق، برای دومین بار در ماه اخیر، برق شهرهای استان خوزستان از جمله اهواز قطع شده است.مرتضی . . . ایرنا گفت: هم اینک اقدامات لازم و تکمیلی جهت وصل مدار برق در استان خوزستان با تلاش دستگاههای اجرایی همچون آب و برق . . . برق در استان خوزستان با تلاش دستگاههای اجرایی همچون آب و برق در حال انجام است تا مشکل قطعی برق سایر شهرها و نقاط این . . . اجرایی همچون آب و برق در حال انجام است تا مشکل قطعی برق سایر شهرها و نقاط این استان برطرف شود.وی علت قطعی برق در . . .

15:23 - 1395/11/25
یادگیری، پیشگیری و مصونیت‌بخشی

یادگیری، پیشگیری و مصونیت‌بخشی

می افزاید: دیروز در جلسه هیات وزیران وضعیت اخیر قطع جریان برق و آب در بخشهائی از استان خوزستان مورد بررسی قرار گرفت. . . . و ترکیب آن ها با یکدیگر با وضعیتی روبرو شد که آبرسانی و برق رسانی دچار اختلال و مشکلات فراوانی را در زندگی روزمره . . . های شست وشوی مقره ها، تغییر نوع مقره ها، پوشش عایق پست های برق، تجهیز تصفیه خانه آب به منابع تأمین مستقل انرژی و . . .

13:55 - 1395/11/25
برف، برق برخی مناطق اراک را قطع کرد

برف، برق برخی مناطق اراک را قطع کرد

دارد و این امر موجب ایجاد اتصالی و آسیب به تاسیسات و قطعی برق در برخی نقاط شهر اراک شده است. وی بیان کرد: تمام نیروی . . . اراک شده است. وی بیان کرد: تمام نیروی های عملیاتی توزیع برق استان مرکزی با ورود سامانه بارشی برف به حالت آماده باش . . . و تلاش برای رفع نواقص قطعی ادامه دارد. مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مرکزی ادامه داد: تمام تیم ها و نیروهای عملیاتی این . . . اله داد بیان کرد: باتوجه به حجم بالای خرابی ها در سیستم برق به علت پارگی سیم ها، وصل مجدد برق برخی از نقاط روستایی . . . بالای خرابی ها در سیستم برق به علت پارگی سیم ها، وصل مجدد برق برخی از نقاط روستایی استان مرکزی تا فردا به طول می . . .

11:16 - 1395/11/25
73تن در اثر برق گرفتگی در استان تهران فوت کردند

73تن در اثر برق گرفتگی در استان تهران فوت کردند

استان تهران،آرش سالاری افزود: در9ماهه امسال 73 تن در اثر برق گرفتگی جان خود را از دست داده اند که این شمار فوت شده در . . . یافته است.وی خاطر نشان کرد: از کل فوت شدگان در اثر برق گرفتگی در9ماهه امسال 68تن مرد و پنج تن زن بوده اند.در . . . و پنج تن زن بوده اند.در 9ماهه امسال در کشور 506 تن در اثر برق گرفتگی فوت کردند که 455تن مرد و 51تن نیز زن بودند . . . .همچنین در سال گذشته (1394)123تن در استان تهران به دلیل برق گرفتگی کشته شدند که 119 تن از آنها مرد و چهارتن نیز زن . . .

10:10 - 1395/11/25
برق و آب برخی مناطق در خوزستان بازهم قطع و بعضی مدارس تعطیل شد

برق و آب برخی مناطق در خوزستان بازهم قطع و بعضی مدارس تعطیل شد

مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت:به دنبال بارندگی یکشنبه شب و بامداد دوشنبه، . . . ایرنا افزود: از آنجا که گرد وغبار نشسته برای شبکه توزیع برق هنوز به کلی شستشو داده نشده، بارندگی کم سبب اخلال در . . . به کلی شستشو داده نشده، بارندگی کم سبب اخلال در عبور جریان برق و به تبع قطع برق برخی مناطق شهر اهواز از جمله کیان آباد، . . . نشده، بارندگی کم سبب اخلال در عبور جریان برق و به تبع قطع برق برخی مناطق شهر اهواز از جمله کیان آباد، پاداد و نقاطی از . . . و نقاطی از کیانپارس اهواز شد. وی با بیان اینکه ماموران برق همچنان در حال رفع مشکل قطعی برق هستند افزود: استاندار . . .

10:1 - 1395/11/25
گزارش وزارت نیرو از قطعی برق در خوزستان/مشخص شدن حداقل سرمایه برای تأسیس شرکت‌های بیمه غیردولتی

در نشست هیات دولت به ریاست رییس‌جمهوری مطرح شد؛

گزارش وزارت نیرو از قطعی برق در خوزستان/مشخص شدن حداقل سرمایه برای تأسیس شرکت‌های بیمه غیردولتی

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در این گزارش به تصمیمات اتخاذ شده و اقداماتی از قبیل افزایش گروه‌های شست‌ و شوی مقره‌ها، تغییر نوع مقره‌ها، پوشش عایق پست‌های برق، تجهیز تصفیه‌خانه آب به منابع تأمین مستقل انرژی و پیشگیری از تکرار رویداد مشابه و همچنین تسریع در ترمیم خرابی‌ها و دکل‌های آسیب دیده اشاره شده است.*حداقل سرمایه برای تأسیس شرکت‌های بیمه غیردولتی . . .

22:14 - 1395/11/24
صفحه 1 از 21 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >