برق محدوده ساختمان پلاسکو وصل شد

برق محدوده ساختمان پلاسکو وصل شد

جلوگیری از بروز حوادث احتمالی، از ساعت 9 و 30 دقیقه صبح برق این محدوده قطع شد که در نهایت ساعت 16 بعد از ظهر بار . . . که در نهایت ساعت 16 بعد از ظهر بار دیگر روشنایی این محدوده برقرار شد.وی افزود: البته هنوز برق محدوده ساختمان پلاسکو و . . . بار دیگر روشنایی این محدوده برقرار شد.وی افزود: البته هنوز برق محدوده ساختمان پلاسکو و ساختمان مجاور آن یعنی بازار . . . روشنایی معابر عمومی تامین شده است.معاون شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ درباره خسارت احتمالی وارده به شبکه توزیع برق . . . برق تهران بزرگ درباره خسارت احتمالی وارده به شبکه توزیع برق به دلیل حادثه ساختمان پلاسکو، افزود: اکنون در مرحله . . .

17:39 - 1395/10/30
185 هزار کیلووات ساعت برق روزانه از تایباد به افغانستان صادر می شود

185 هزار کیلووات ساعت برق روزانه از تایباد به افغانستان صادر می شود

سیدجواد رضایی عصر پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این میزان صادرات برق در بخش توزیع با دو خط 20 کیلووات به ظرفیت 12 مگاوات از . . . در تایباد صورت می گیرد. وی ادامه داد: این اقدان نیروی برق مورد نیز روستاهای افغانستان همجوار با مرز دوغارون را در . . . بخش توزیع 20 هزار خانوار از شهروندان افغان از مزایای نیروی برق توسط ایران بهره مند می شوند. مدیر اداره برق تایباد . . . مزایای نیروی برق توسط ایران بهره مند می شوند. مدیر اداره برق تایباد همچنین گفت: این شهرستان مرزی 35 هزار مشترک برق . . . برق تایباد همچنین گفت: این شهرستان مرزی 35 هزار مشترک برق دارد که از این تعداد 9 هزار مشترک در روستاها سکونت . . .

17:35 - 1395/10/30
هیچگونه خطر احتمالی شبکه برق در محل آتش سوزی ساختمان پلاسکو وجودندارد

هیچگونه خطر احتمالی شبکه برق در محل آتش سوزی ساختمان پلاسکو وجودندارد

وقوع حادثه آتش سوزی در ساختمان تجاری پلاسکو همکاران ما از برق مناطق خیام و مولوی در منطقه حضور یافتند.وی ادامه داد: به . . . ادامه داد: به دلیل بروز خطر احتمالی از ابتدای صبح امروز برق محل حادثه و منطقه اطراف ساختمان پلاسکو قطع شده است.این . . . ضروری بود.معاون بهره برداری و دیسپاچینگ شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ همچنین بیان داشت: با وقوع این حادثه ناگوار . . . وقوع این حادثه ناگوار ستاد بحران از سوی شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ تشکیل شد .همچنین تمام مناطق 22گانه شهر تهران . . . به حالت آماده باش درآمده اند.ناظریان گفت: بخشی از منطقه بی برق است اما خاموشی در شبکه ایجاد نشده است و بتدریج پس از رفع . . .

15:28 - 1395/10/30
با لمس کیبورد، برق تولید کنید

با لمس کیبورد، برق تولید کنید

تهران- ایرنا- محققان موفق به ساخت نانوژنراتور لایه نازکی شدند که می‌ تواند حرکت بدن یا فشار انگشت دست را به انرژی الکتریکی تبدیل کند. استفاده از این فناوری در ساخت کیبورد، امکان تأمین انرژی مورد نیاز 20 لامپ LED را فراهم می‌ کند.

9:13 - 1395/10/30
قانون اساسنامه سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق آماده ابلاغ شد

قانون اساسنامه سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق آماده ابلاغ شد

توزیع و مصرف انرژی در کشور و استفاده از روش‌های تولید برق تجدیدپذیر و پاک «سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری . . . و همچنین زائدات صنعتی و شهری قابل تجزیه که قابلیت تولید برق، حرارت، سوخت‌های مایع،‌ سوخت‌های گازی و انواع کاربردهای . . . قانون اساسنامه سازمان انرژی های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا)، وظایف و اختیارات این سازمان به شرح زیر است:1- . . . برنامه ریزی و نظارت بر پیاده‌سازی سامانه شبکه هوشمند برق در چارچوب قوانین و مقررات مربوط4- بکارگیری بخش غیردولتی . . . خرید از بخش غیردولتی و نظارت بر موضوع خرید انرژی برق حاصل از انرژیهای تجدیدپذیر به شکل تضمینی و به صورت . . .

16:50 - 1395/10/29
منطقه آزاد اروند، دروازه صادرات برق ایران به عراق می شود

معاون وزیر نیرو:

منطقه آزاد اروند، دروازه صادرات برق ایران به عراق می شود

و اروپایی رقابت کنیم . معاون صادرات و پشتیبانی صنایع آب و برق وزارت نیرو در بخش دیگری از سخنانش، نبود رضایت مسئولان . . . تفاهم نامه 10پروژه حوزه آب و فاضلاب و پنج پروژه بخش صنایع برق در دیدار با مدیران وزارتخانه های مربوطه و استانداران . . . با سندیکاهای صنایع برطرف کرد. معاون صادرات صنایع آب و برق کشور تصریح کرد:وزارت نیرو مصمم است که زمینه احداث . . .

16:32 - 1395/10/29
سمور ، برق خلخال را قطع کرد

سمور ، برق خلخال را قطع کرد

رییس شرکت توزیع نیروی برق خلخال به خبرنگار ایرنا گفت: ورود سمور به ایستگاه تقویت . . . برق خلخال به خبرنگار ایرنا گفت: ورود سمور به ایستگاه تقویت برق 20 کیلو ولتی فشار قوی این شهر باعث ایجاد اختلال در این . . . شهر باعث ایجاد اختلال در این ایستگاه و در نتیجه قطع جریان برق خلخال شد.علی نعمتی افزود: با تلاش ماموران این شرکت و . . . نعمتی افزود: با تلاش ماموران این شرکت و تشخیص علت قطع برق شهر، جسد حیوان از ایستگاه خارج و جریان برق شهر دوباره . . . و تشخیص علت قطع برق شهر، جسد حیوان از ایستگاه خارج و جریان برق شهر دوباره برقرار شد.شهرستان خلخال در 105 کیلومتری جنوب . . .

15:52 - 1395/10/28
آغاز اجرای پنج طرح برقی 20 میلیون یوروئی در مازندران

آغاز اجرای پنج طرح برقی 20 میلیون یوروئی در مازندران

20/63 کیلو ولت و 2 طرح دیگر نیز خط تغذیه کننده پست های برق است.وی گفت که برای اجرای این طرح ها 20 میلیون یورو از . . . و توسعه اکو وام تخصیص یافته است.افضلی محل اجرای سه ایستگاه برق را تنکابن ، آمل و ساری اعلام کرد و افزود : 2 خط تغذیه . . . تابستان سال 97 به بهر برداری می رسد.** ادامه اجرای 24 طرح برقی در مازندران و گلستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای . . . ادامه اجرای 24 طرح برقی در مازندران و گلستان مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران و گلستان همچنین اعلام کرد که این شرکت . . . اعتبار و بهره برداری از این طرح ها ، بسیاری از مشکلات حوزه برق در این 2 استان بر طرف می شود.میزان مصرف برق در استان های . . .

15:36 - 1395/10/28
قطع جریان برق غرب و جنوب لیبی را درخاموشی فرو برد

قطع جریان برق غرب و جنوب لیبی را درخاموشی فرو برد

به گزارش ایرنا به نقل از خبرگزاری رویترز، شرکت برق لیبی روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که قطع جریان برق در . . . شرکت برق لیبی روز شنبه در بیانیه ای اعلام کرد که قطع جریان برق در امتداد مرزهای غربی لیبی با تونس تا شهر «اجدابیا» و در . . . 900 کیلومتری تا شرق کشور ادامه دارد.این شرکت افزود: شبکه برق رسانی به دلیل مخالفت برخی شهرهای غرب لیبی با نوبتی شدن . . . به دلیل مخالفت برخی شهرهای غرب لیبی با نوبتی شدن قطع جریان برق، از هم پاشیده و مختل شده است.این نخستین بار است که مناطق . . . غربی با جمعتی معادل شش میلیون 300 هزار نفر، قطع جریان برق در این حد وسیع و گسترده را تجربه می کند.طرابلس و دیگر . . .

6:30 - 1395/10/26
طوفان اروپا را درنوردید/قطع برق 330هزار خانوار فرانسوی بر اثر طوفان

طوفان اروپا را درنوردید/قطع برق 330هزار خانوار فرانسوی بر اثر طوفان

به گزارش روز شنبه ایرنا به نقل از خبرگزاری فرانسه، اکثر خانه هایی که در این طوفان برق آنها قطع شد مربوط به مناطق «نرماندی» و «پیکاردی» بود.بر . . . تا هشت درجه پایین تر از میانگین فصلی باشد.مدیر شبکه انتقال برق فرانسه (RTE) نیز پیشتر با اشاره به شدت برودت هوا، هشدار . . . برودت هوا، هشدار داده است که برای پاسخگویی به نیاز مشترکان برق، ممکن است مجبور به اجرای برخی اقدامات کنترل کننده . . .

12:3 - 1395/10/25
موتورسیکلت هیبریدی در مشهد ساخته شد

موتورسیکلت هیبریدی در مشهد ساخته شد

شرکت برق منطقه ای خراسان روز شنبه به نقل از رئیس پژوهشگاه نیرو . . . وزارت نیرو در خصوص اجرای چنین طرحهایی حمایت است و شرکت برق منطقه ای خراسان حمایت خوب از شرکتهای دانش بنیان فعال در . . . را به عمل خواهد آورد. محمدحسن متولی زاده مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان نیز گفت: طراحی و ساخت موتورسیکلت هیبریدی . . . به ویژه در کلانشهرها محسوب می شود. مشاور مدیرعامل شرکت برق منطقه ای خراسان هم در خصوص این طرح گفت: هم اینک 10 . . . ترین راه برای حذف آلایندگی موتورسیکلتهای موجود و جایگزینی برق به جای بنزین مجهز کردن موتورسیکلتها به پیشرانه الکتریکی . . .

10:39 - 1395/10/25
یک مسوول: 51 درصد برق کشور در ساختمان ها مصرف می شود

در گفت وگو با ایرنا

یک مسوول: 51 درصد برق کشور در ساختمان ها مصرف می شود

«احمدرضا توکلی» در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: پارسال متوسط مصرف برق مشترکان خانگی 2 هزار و 859 کیلووات ساعت بود که در مقایسه . . . آن 6 درصد افزایش داشت؛ به همین دلیل لزوم بهینه سازی مصرف برق در بخش عمومی بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.توکلی ادامه . . . در 6 سال گذشته نشان می دهد نرخ رشد افزایش اوج مصرف همزمان برق (پیک بار) در شبکه سراسری به طور متوسط بیش از پنج درصد . . . دو هزار و 156 مگاوات است. وی اضافه کرد: امسال اوج مصرف برق همزمان شبکه سراسری 53 هزار و 41 مگاوات گزارش شده که در . . . برنامه ریزی دولت در زمینه مدیریت انرژی، مصرف کنندگان عمده برق و گاز در سال های آینده همچنان با چالش جدی برای افزایش . . .

9:42 - 1395/10/24
رسانه رسمی چین: ایران منبعی مطمئن برای تامین برق اروپاست

در آستانه فرا رسیدن اولین سالگرد برجام

رسانه رسمی چین: ایران منبعی مطمئن برای تامین برق اروپاست

به گزارش ایرنا، شین هوا روز جمعه نوشت: با توجه به توافق هسته ای و برداشته شدن تحریم ها، ایران قادر است برق مورد نیاز کشورهای اتحادیه اروپا را تامین کرده و نیاز آنها را در این زمینه مرتفع نماید.گزارش یادآور شده است: این در حالیست که ایران پس از لغو تحریم ها شاهد حضور گسترده کشورهای اروپایی در بازار خود . . .

7:45 - 1395/10/24
افزایش 20 درصدی همکاری مشترکان برق در کاهش مصرف

یک مقام مسئول اعلام کرد:

افزایش 20 درصدی همکاری مشترکان برق در کاهش مصرف

به گزارش ایرنا، پیک سایی به برنامه های کاهش اوج مصرف برق (پیک بار) شبکه برق اطلاق می شود، به طوری که ظرفیت ذخیره . . . پیک سایی به برنامه های کاهش اوج مصرف برق (پیک بار) شبکه برق اطلاق می شود، به طوری که ظرفیت ذخیره چرخان شبکه افزایش و . . . می کند.برپایه این گزارش، «علیرضا احمدیزدی» افزود: شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق کشور که بهترین عملکرد را در زمینه . . . «علیرضا احمدیزدی» افزود: شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق کشور که بهترین عملکرد را در زمینه کاهش مصرف داشته باشند، . . . قدردانی قرار می گیرند.وی اضافه کرد: شرکت های توزیع نیروی برق، 15 طرح کاهش اوج مصرف در تابستان گذشته به کار گرفتند و . . .

15:57 - 1395/10/22
ایران از ظرفیت بالایی برای صادرات برق به اتحادیه اروپا برخوردار است

معاون وزیر نیرو در گفت وگو با ایرنا:

ایران از ظرفیت بالایی برای صادرات برق به اتحادیه اروپا برخوردار است

خواهد شد.وی افزود: اگر ظرفیت های کشور در توسعه انرژی های برقابی و تولیدپراکنده شامل دی جی ها ( DG - مقیاس کوچک) و سی. . . . ها ( DG - مقیاس کوچک) و سی. اچ. پی ها (CHP - تولید همزمان برق و حرارت) را اضافه کنیم که خود کاهش متمرکز آلایندگی ها را . . . مگاوات ظرفیت آماده برای توسعه نیروگاه های بادی، خورشیدی و برقابی کوچک ظرفیت موجود است که در صورت تامین سرمایه گذاری . . . شود.به گفته دائمی، ایران هم اینک در رتبه نخست ظرفیت تولید برق منطقه، رتبه چهاردهم ظرفیت نصب شده (بیش از 75 هزار . . . ظرفیت نصب شده (بیش از 75 هزار مگاوات) و رتبه هفدهم تولید برق در اوج (بیش از 52 هزار مگاوات) جهان قرار دارد.اقتصام ** . . .

8:45 - 1395/10/22
1217 مگاوات برق با کشورهای همسایه مبادله شد

وزارت نیرو:

1217 مگاوات برق با کشورهای همسایه مبادله شد

افغانستان، ترکمنستان، عراق و جمهوری خودمختار نخجوان مبادله برق دارد که در این میان به چهار کشور ترکیه، عراق، پاکستان و . . . این میان به چهار کشور ترکیه، عراق، پاکستان و افغانستان فقط برق صادر می کند.به گزارش وزارت نیرو، روز گذشته (یکشنبه، . . . نیرو، روز گذشته (یکشنبه، نوزدهم دی ماه) مبادلات روزانه برق یکهزار و 217 مگاوات گزارش شد که 663 مگاوات آن صادر و 554 . . . مگاوات آن صادر و 554 مگاوات آن وارد کشور شده است.صادرات برق جمهوری اسلامی ایران به کشورهای همسایه در سال 1394 با رشد . . . به بیش از 10 میلیارد کیلو وات ساعت رسید که 2.5برابر واردات برق در همین سال است.وزارت نیرو اعلام کرد: نخستین روز سال . . .

15:47 - 1395/10/20
شرط صادرات مجدد برق به عراق، تنظیم الحاقیه جدید است

مدیرعامل توانیر:

شرط صادرات مجدد برق به عراق، تنظیم الحاقیه جدید است

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از توانیر، «آرش کردی» دلیل اصلی متوقف شدن صادرات برق ایران به عراق را به پایان رسیدن زمان قرارداد میان دو . . . از معاونان شرکت توانیر و سایر ارگان ها برای مذاکرات صادرات برق به این کشور سفر کرده اند.کردی بیان داشت: همواره با طرف . . . طرف عراقی مذاکراتی خواهد داشت.وی با اشاره به میزان صادرات برق ایران به عراق و احتمال افزایش یافتن آن، گفت: باید . . . به کشور، این موضوع و همچنین افزایش احتمالی قیمت صادرات برق از لحاظ کارشناسی بررسی شود.مدیرعامل شرکت توانیر ادامه . . . کارشناسی بررسی شود.مدیرعامل شرکت توانیر ادامه داد: شبکه برق عراق اجازه افزایش صادرات برق را نمی دهد، هر چند صادرات . . .

13:59 - 1395/10/19
کاهش فوت ناشی از برق گرفتگی در استان تهران

مقام مسئول در پزشکی قانونی استان تهران خبرداد؛

کاهش فوت ناشی از برق گرفتگی در استان تهران

آرش سالاری افزود: سال گذشته ( در مدت مشابه) 98 تن بر اثر برق گرفتگی در این استان، جان خود را از دست دادند که این . . . به 67 تن رسید.وی خاطر نشان کرد: از کل فوت شدگان در اثر برق گرفتگی در هشت ماهه امسال، 62 تن مرد و پنج تن زن بودند.به . . . بودند.به طور کلی، سال گذشته 123 تن در استان تهران به دلیل برق گرفتگی جان خود را از دست دادند که 119 تن از آنها مرد و 4 . . . .همچنین در هشت ماهه امسال در سرتاسر کشور 470 تن به دلیل برق گرفتگی کشته شدند که 421 تن از آنها مرد و 49 تن دیگر زن . . .

9:53 - 1395/10/19
ساخت شبکه جدید انتقال برق بین ایران و ارمنستان سال 2017 آغاز می شود

ساخت شبکه جدید انتقال برق بین ایران و ارمنستان سال 2017 آغاز می شود

خانه در سال 2016 نوشت: با اجرای این طرح، میزان انتقال برق در شبکه نخست به 350 و سپس به 700 مگاوات خواهد رسید.بنا . . . کشور نیز هم اکنون آغاز شده که هدف آن افزایش جریان متقابل برق بین دو کشور است. به نوشته هاروتیونیان در صورت اجرای طرح . . . برخوردار خواهد شد. وی تأکید کرد: پس از اجرای این برنامه، برق سه برابر بیشتر از میزان مصرف داخلی صادر و موقعیت خوبی . . .

17:45 - 1395/10/15
سانا:تروریست ها برق استان قنیطره سوریه را قطع کردند

سانا:تروریست ها برق استان قنیطره سوریه را قطع کردند

به گزارش خبرگزاری رسمی سوریه(سانا) ،گروه تروریستی داعش روز دوشنبه، سه دکل انتقال برق را در منطقه الخزرجیه در جنوب غرب دمشق منهدم و برق ساکنان . . . انتقال برق را در منطقه الخزرجیه در جنوب غرب دمشق منهدم و برق ساکنان استان قنیطره را قطع کردند.گروه های تروریستی اوایل . . . 60 کیلو واتی در منطقه سعسع در حومه دمشق را هدف قرارداده و برق استان قنیطره را قطع کرده بودند.تروریست های النصره مستقر . . .

18:7 - 1395/10/13
ظرفیت شبکه برق از آغاز امسال 1640 مگاوات افزایش یافت

همسو با سیاست های اقتصاد مقاومتی

ظرفیت شبکه برق از آغاز امسال 1640 مگاوات افزایش یافت

کرد که چهار طرح آن بر عهده شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی است.طبق حکم وزیر نیرو، شرکت مادرتخصصی تولید برق . . . برق حرارتی است.طبق حکم وزیر نیرو، شرکت مادرتخصصی تولید برق حرارتی، مجری چهار پروژه «ساخت بخش بخار نیروگاه‌های گازی . . . نیروگاه حرارتی جدید و ساخت 10 هزار مگاوات ظرفیت اسمی تولید برق توسط بخش خصوصی» شد.به گزارش شرکت مادرتخصصی تولید نیروی . . . برق توسط بخش خصوصی» شد.به گزارش شرکت مادرتخصصی تولید نیروی برق حرارتی، معاون برنامه ریزی این شرکت اعلام کرد: از هفته . . . بخش بخار نیروگاه های سیکل ترکیبی چادرملو و شوباد وارد مدار برق کشور شدند.«حمیدرضا عظیمی» اضافه کرد: بخش گاز نیروگاه . . .

14:30 - 1395/10/12
تمهیدات در نیروگاه ها برای تامین برق در زمان بحران؛ از ساخت مخازن سوخت دوم تا افزایش بهره وری

یک مقام مسوول:

تمهیدات در نیروگاه ها برای تامین برق در زمان بحران؛ از ساخت مخازن سوخت دوم تا افزایش بهره وری

زلزله و ... نیز کارگشا خواهد بود.مدیرعامل شرکت تولید برق نیروگاه های حرارتی خاطرنشان کرد: مهندسان و کارشناسان . . . اقتصادی، متخصصان داخلی توانستند همه نیروگاه های تولید برق کشور را سرپا نگه داشته و به تامین قطعات یدکی مورد نیاز . . . تمهیداتی در نیروگاه های حرارتی توانستیم در زمان اوج مصرف برق (پیک بار)، از توان موجود نیروگاه ها استفاده حداکثری . . . سایر مزایای این طرح است.مدیرعامل شرکت مادر تخصصی تولید برق نیروگاه های حرارتی خاطرنشان کرد: اقدام دوم به کار گرفته . . . ورودی در شرایط دمای بالای محیط که با پیک مصرف شبکه سراسری برق نیز همزمان است، سه تا پنج مگاوات به ظرفیت خروجی واحد . . .

11:57 - 1395/10/12
حمله سایبری به شبکه برق ترکیه

حمله سایبری به شبکه برق ترکیه

به گزارش ایرنا، این ادعا در حالی مطرح می شود که بیش از سه روز است قطعی گسترده برق در مناطق وسیعی از استانبول و شهرهای صنعتی نزدیک استانبول . . . این کشور شده است. وزارت انرژی و منابع طبیعی ترکیه نیز قطعی برق را ناشی از شرایط جوی حاکم در منطقه دریای مرمره و شکشسته . . . در منطقه دریای مرمره و شکشسته شدن بیش از 80 تیر انتقال برق فشار قوی عنوان کرده است.روزنامه حریت شنبه عصر در تارنمای . . . به نقل از یک مقام بلندپایه در وزارت انرژی ترکیه نوشت: شبکه برق سراسری و نیروگاههای تولید برق این کشور از 15 جولای (25 . . . وزارت انرژی ترکیه نوشت: شبکه برق سراسری و نیروگاههای تولید برق این کشور از 15 جولای (25 تیرماه گذشته) به بعد و در دوره . . .

20:7 - 1395/10/11
چین یک و نیم میلیارد دلار در بخش انرژی پاکستان سرمایه گذاری می کند

چین یک و نیم میلیارد دلار در بخش انرژی پاکستان سرمایه گذاری می کند

به گزارش ایرنا، این خط انتقال برق فشار قوی، به طول بیش از یک هزار کیلومتر، برای انتقال برق . . . برق فشار قوی، به طول بیش از یک هزار کیلومتر، برای انتقال برق از لاهور در ایالت پنجاب تا منطقه 'ماتیاری' در . . . طرح در جریان سفر 'محمد یونس داغا' رئیس سازمان آب و برق پاکستان به پکن، با یک شرکت دولتی چین امضا شد.امضای این . . . در پکن انجام شد.طرح جدیدی که چینی ها قرار است برای انتقال برق از لاهور تا ماتیاری احداث کنند، یکی از طرح های زیرمجموعه . . . طرح بزرگ راهروی اقتصادی چین-پاکستان است و اولین خط انتقال برق فشار قوی پاکستان با ظرفیت انتقال چهار هزار مگاوات خواهد . . .

14:42 - 1395/10/11
واشنگتن پست: بدافزار روسی در شبکه برق آمریکا کشف شد

واشنگتن پست: بدافزار روسی در شبکه برق آمریکا کشف شد

نظارت می کنند چرا که به شدت دیجیتال بوده و هر اختلالی در آن منجر به پیامدهای فاجعه باری برای خدمات درمانی و اضطراری آمریکا می شود.به نوشته واشنگتن پست، لپ تاپی که این بدافزار در آن کشف شد به شبکه برق نیروگاه وصل نبود و به سرعت کنار گذاشته شده و مقام های فدرال از موضوع مطلع شدند.پیتر شاملین (Peter Shumlin) فرماندار دمکرات ایالت ورمونت از مقام های فدرال خواست تا در مورد این حادثه تحقیقات کامل و . . .

10:14 - 1395/10/11
درخشش تنها نماینده زن ایران در شطرنج سریع قهرمانی جهان

مقصود لو موفق ترین نماینده مرد ایران در برق آسا؛

درخشش تنها نماینده زن ایران در شطرنج سریع قهرمانی جهان

به گزارش ایرنا، رقابت های قهرمانی سریع و برق آسا جهان از روز ششم دی ماه با حضور 106 شطرنج باز مرد و . . . قهرمانی به مقام چهارمی رقابت های قهرمانی دست یافت، در بخش برق آسا با کسب 9 امتیاز در رتبه هجدم ایستاد.این در حالی است . . . آخر بر سکوی سوم ایستاد.در این بخش، آنا مازیچوک قهرمان برق آسای بانوان جهان شد و والنتینا گونینا و کاترینا لگنو دوم . . . لگنو دوم و سوم شدند.مردان شطرنج بار ایران نیز در بخش برق آسا، پس از 21 دور بازی، پرهام مقصودلو با 11.5امتیاز در . . .

22:40 - 1395/10/10
یک مقام صنفی: ضرایب معاون وزیر صنعت برای نرخ مس و آلومینیوم اشتباه است

خام فروشی بلای جان صنایع و تولیدات کشور

یک مقام صنفی: ضرایب معاون وزیر صنعت برای نرخ مس و آلومینیوم اشتباه است

تجارت در گفت وگویی اعلام کرد: ارزان فروشی مواد اولیه صنعت برق به خارج از کشور نداریم و این مواد به دلیل معافیت صادراتی . . . صادر می شود.«جعفر سرقینی» گفت: تولیدکنندگان صنعت برق ادعا دارند قیمت مواد اولیه تولیدی این صنعت در داخل گران . . . 10 درصد هستیم.در همین پیوند، رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق کشور امروز به ایرنا گفت: مطابق گفته های معاون امور معادن . . . از نرخ های بین المللی است.رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق کشور درباره تولیدات پتروشیمی اعلام کرد: اینک بسته به نوع . . . دولتی از صادرات فنی و مهندسیرییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق کشور درباره مسائل و مشکلات عمده و اصلی صنعت برق گفت: . . .

11:41 - 1395/10/10
وزیرنیرو: هفت هزار مگاوات در سه سال اخیر به ظرفیت تولید برق کشور افزده شد

وزیرنیرو: هفت هزار مگاوات در سه سال اخیر به ظرفیت تولید برق کشور افزده شد

به گزارش ایرنا، حمید چیت چیان پنجشنبه شب در نشست مدیران آب و برق استان بوشهر افزود: در زمان حاضر نیز پروژه های نیروگاهی . . . نیز پروژه های نیروگاهی با ظرفیت تولید 10هزار و 800 مگاوات برق در کشور در دست ساخت است. وی اضافه کرد: با فعالیت رسمی . . . در کشور در دست ساخت است. وی اضافه کرد: با فعالیت رسمی شرکت برق حراراتی در سالجاری این نیروگاهها با سرعت وارد مدار می . . . با سرعت وارد مدار می شوند. وزیر نیرو ادامه داد: شرکت برق حرارتی با وجود محدودیتهای مالی و منابع سرمایه گذاری که . . . مالی و منابع سرمایه گذاری که کشور، وزارت نیرو و صنعت برق با آن روبه رو است ولی با تمام قدرت و با استفاده از منابع . . .

22:55 - 1395/10/09
یک مقام وزارت نیرو: مصرف برق در بخش خانگی بشدت رو به افزایش است

یک مقام وزارت نیرو: مصرف برق در بخش خانگی بشدت رو به افزایش است

این انرژی را به سمت صنعت سوق دهیم. وی افزود: بیشترین انرژی برق در سال 1353 در بخش صنعت مصرف می شد ولی اکنون مصارف خانگی . . . از صنعت است. وی افزود: این یک هشدار جدی به متولیان صنعت برق کشور است که در حوزه مدیریت مصرف بهینه انرژی برق باید . . . صنعت برق کشور است که در حوزه مدیریت مصرف بهینه انرژی برق باید برنامه ریزی جدی داشته باشند زیرا با مصرف بهینه . . . و ارزش افزوده ایجاد کنیم. مدیر دفتر راهبری و نظارت امور برق وزارت نیرو، میزان مصرف انرژی برق در دنیا را 18 درصد . . . دفتر راهبری و نظارت امور برق وزارت نیرو، میزان مصرف انرژی برق در دنیا را 18 درصد اعلام کرد و افزود: این میزان در ایران . . .

18:46 - 1395/10/09
2 پروژه آب و برق روستایی در بندرلنگه هرمزگان به بهره برداری رسید

با حضور وزیر نیرو/

2 پروژه آب و برق روستایی در بندرلنگه هرمزگان به بهره برداری رسید

به گزارش خبرنگار ایرنا، پروژه آبرسانی به روستاهای مجتمع مقام و پست برق 230 کیلوولت آفتاب ( روستای رستاق) شهرستان بندرلنگه با . . . افزون 110 میلیارد ریال به بهره برداری رسیده است.پست برق 230 کیلوولت آفتاب نیز در روستای رستاق بندرلنگه در غرب . . . بندرلنگه در غرب استان هرمزگان قرار دارد و با هدف تامین برق مشترکین منطقه و پایداری شبکه احداث و راه اندازی شده . . . با استاندار و نمایندگان مردم هرمزگان و مدیران صنعت آب و برق این استان از جمله برنامه های این سفر گزارش شده است . . .

16:25 - 1395/10/09
صفحه 1 از 19 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >