حضور 8 تیم درمانی اورژانس تهران در محل حادثه انفجار خیابان خلیج تهران فارس

حضور 8 تیم درمانی اورژانس تهران در محل حادثه انفجار خیابان خلیج تهران فارس

یک ساختمان مسکونی در خیابان خلیج فارس به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام و با توجه به احتمال وجود مصدومان زیاد 8 . . . با توجه به احتمال وجود مصدومان زیاد 8 تیم امدادی و درمانی اورژانس به محل حادثه اعزام شدند.وی بیان کرد: تاکنون یک مصدوم . . . یک مصدوم بدحال که یک مرد میانسال بود توسط تکنسین های اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان فیاض . . .

19:38 - 1395/12/03
نجات مادر باردار از سیلاب دلگان

نجات مادر باردار از سیلاب دلگان

داد: انتقال مادران باردار به عنوان اولویت اول ماموریت های اورژانس 115تعیین شده و هیچگونه محدودیتی برای آن وجود . . . آن وجود ندارد.معاون درمان دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر از اورژانس 115به عنوان خط مقدم نظام سلامت یاد کرد و زحمات و . . . به افراد حادثه دیده، نشانگر خستگی ناپذیری و تلاش نیروهای اورژانس 115است.شهرستان دلگان زیر پوشش خدماتی دانشکده علوم . . .

16:16 - 1395/12/01
سرپرست اورژانس کشور امدادرسانی‌ در مناطق سیل ‌زده را تشریح کرد

سرپرست اورژانس کشور امدادرسانی‌ در مناطق سیل ‌زده را تشریح کرد

شده بود و از آنجایی که احتمال خطر برای بیماران وجود داشت، اورژانس تمامی بیماران را به وسیله آمبولانس‌ و . . . و مشکلی برای مراجعه به این مرکز درمانی وجود ندارد.سرپرست اورژانس کشوراضافه کرد: همچنین تیم‌های بهداشتی برای کنترل . . . دو روستای شهرستان جهرم، آب، برق و تلفن قطع شده است، گفت: اورژانس در این شهرستان 226 ماموریت انجام داده و مجموعا به . . . و در برخی نقاط نیز فشار آن بسیار کم است. همچنین تیم‌های اورژانس در تمامی مسیرها و در سطح شهر مستقرند تا در . . . را ارزیابی کرده و کنترل‌های لازم را به عمل آورند.سرپرست اورژانس کشور همچنین اظهار کرد: در ادامه عملیات‌های اورژانس، . . .

17:10 - 1395/11/30
تکنسین های اورژانس تهران با اقدامات به موقع  نوزاد یک مادر 26 را بسلامت متولد کردند

تکنسین های اورژانس تهران با اقدامات به موقع نوزاد یک مادر 26 را بسلامت متولد کردند

یک خانم 26 ساله در منطقه فرحزاد صبح امروز (جمعه)تکنسین های اورژانس با تجهیزات کامل به محل اعزام شدند.وی بیان کرد: با . . . کامل به محل اعزام شدند.وی بیان کرد: با حضور تکنسین های اورژانس اقدامات سریع پزشکی انجام و نوزاد این مادر بسلامت . . . این مادر بسلامت متولد شد.به گفته عباسی در ادامه تکنسین های اورژانس این مادر به همراه نوزادش برای ادامه مراحل درمانی به . . .

20:15 - 1395/11/29
خدمات درمانی اورژانس به 37 نفر در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

خدمات درمانی اورژانس به 37 نفر در مراسم چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی

مطهر امام (ره) 4 دستگاه آمبولانس؛ 2 دستگاه اتوبوس آمبولانس؛ یک دستگاه موتور آمبولانس به همراه 20 پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی در داخل محوطه بیرونی حرم مستقر شدند.وی بیان کرد: تکنیسین های اورژانس 37 نفر را در محل بصورت سرپایی مداوا کردند.همچنین سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران شامگاه پنج شنبه به خبرنگار ایرنا گفت: با همکاری خوب مردم این مراسم بدون هیچ حادثه ای و با . . .

21:48 - 1395/11/28
پایگاه های اورژانس هوایی تا نوروز افزایش می یابد

سرپرست اورژانس کشور:

پایگاه های اورژانس هوایی تا نوروز افزایش می یابد

عین حال به این مطلب اشاره نکرد که دقیقا چه تعداد پایگاه اورژانس هوایی تا عید نوروز به ناوگان این اورژانس اضافه می . . . چه تعداد پایگاه اورژانس هوایی تا عید نوروز به ناوگان این اورژانس اضافه می شود.کولیوند گفت: با افزایش تعداد اورژانس . . . این اورژانس اضافه می شود.کولیوند گفت: با افزایش تعداد اورژانس هوایی و پایگاه‌ های اورژانس در جاده‌ها میزان تلفات و . . . گفت: با افزایش تعداد اورژانس هوایی و پایگاه‌ های اورژانس در جاده‌ها میزان تلفات و مصدومان رانندگی کاهش می . . . سوانح رانندگی پس از وقوع حادثه رخ می دهد.این مقام مسئول اورژانس کشور همچنین یکی از موارد مهم در کاهش تلفات رانندگی . . .

14:13 - 1395/11/27
پلاسکو پای سرپرست اورژانس را به بهشت کشاند

پلاسکو پای سرپرست اورژانس را به بهشت کشاند

این حادثه 16 آ‌تش نشان و چهار نفر از کسبه این ساختمان جان خود را از دست دادند.بر اساس آخرین گزارش اورژانس کشور، در این حادثه در مجموع حدود 197 مصدوم شدند که از این تعداد 152 نفر در محل به صورت . . . که از این تعداد 152 نفر در محل به صورت سرپایی مداوا شدند و 45 مصدوم به بیمارستان منتقل شدند.سرپرست اورژانس کشور پیش از این در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا گفته بود: هیچ کمبودی از نظر تجهیزات و نیروی . . .

12:41 - 1395/11/26
مصدومیت 103 نفر در شهرآورد پایتخت

مصدومیت 103 نفر در شهرآورد پایتخت

آزادی به صورت سرپایی درمان و 4 نفر به بیمارستانهای تهران منتقل شدند.وی اضافه کرد: دو نفر از مصدومان در بیمارستان لقمان حکیم و دو مصدوم دیگر در بیمارستان فیاض بخش تهران برای ادامه مداوا بستری شده اند.اورژانس تهران برای این دیدارخانگی با 10 دستگاه آمبولانس، دو اتوبوس آمبولانس، دو دستگاه خودروی فرماندهی و 40نیروی تکنسین حضوریافت و به مصدومان این مسابقه فوتبال خدمات ارائه داد.اجتمام/3063/1724 تنظیم: . . .

21:0 - 1395/11/24
تمهیدات اورژانس برای دربی پایتخت

سرپرست اورژانس کشور خبر داد؛

تمهیدات اورژانس برای دربی پایتخت

به گزارش روز یکشنبه ایرنا از اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند با اشاره به انجام بازی دو تیم . . . و استقلال در جریان مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور، افزود: اورژانس با استقرار 10 دستگاه آمبولانس، 1 دستگاه اتوبوس . . . ارائه می کند.وی تصریح کرد: همچنین 40 تن از نیروهای تکنسین اورژانس بازی استقلال و پیروزی را پوشش می دهد.کولیوند ادامه . . . بازی استقلال و پیروزی را پوشش می دهد.کولیوند ادامه داد: اورژانس قبل از شروع بازی در محل ورود و خروج و داخل ورزشگاه . . .

12:50 - 1395/11/24
پنج حادثه رانندگی و 12 زخمی در شاهرود و میامی

پنج حادثه رانندگی و 12 زخمی در شاهرود و میامی

پور گفت: دراین حادثه سه نفر زخمی شدند که با بالگرد اورژانس به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود منتقل شدند. وی . . . در جاده سراسری تهران - مشهد چهار نفر مجروح شدند .معاون اورژانس 115 شاهرود گفت:مجروحان این حادثه رانندگی نیز پس از . . . از انجام معاینه و اقدام اولیه برای ادامه مداوا با بالگرد اورژانس هوایی 115 شاهرود به بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود . . . با آمبولانس 115 به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شد.معاون اورژانس 115 شاهرود ادامه داد: در 2 حادثه ترافیکی درون شهری . . . درون شهری شاهرود هم دو نفر مجروح شدند که با آمبولانس اورژانس 115 به بیمارستان امام حسین (ع) منتقل شدند. 7358/ . . .

22:18 - 1395/11/23
خدمات رسانی 14 تیم امدادی و درمانی اورژانس در شهرآورد پایتخت

خدمات رسانی 14 تیم امدادی و درمانی اورژانس در شهرآورد پایتخت

حسن عباسی عصر امروز( شنبه) در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: عوامل اورژانس تهران هم زمان با برگزاری شهرآورد پایتخت از ساعت 8 . . . ورزشگاه آزادی تهران مستقر می شوند.وی بیان کرد: عوامل اورژانس تهران متشکل از 40 پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های . . . و درمانی به تماشاگران ارائه می کنند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از هواداران دو تیم خواست همچون بازیهای گذشته . . . از هواداران دو تیم خواست همچون بازیهای گذشته با عوامل اورژانس همکاری داشته و در صورت نیاز به هر گونه خدمات امدادی . . .

16:46 - 1395/11/23
امدادرسانی اورژانس به 421 شهروند درراهپیمایی 22 بهمن / 9 تن به بیمارستانهای تهران منتقل شدند

امدادرسانی اورژانس به 421 شهروند درراهپیمایی 22 بهمن / 9 تن به بیمارستانهای تهران منتقل شدند

حسن عباسی شامگاه جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تکنیسین های اورژانس تهران، 9 تن را که درمراسم راهپیمایی 22 بهمن بدلیل . . . خمینی (ره) تحت درمان قرار گرفتند.به گفته عباسی تکنیسین های اورژانس در مراسم راهپیمایی امروز 421 تن را در محل بصورت . . . سرپایی مداوا کردند.وی خاطرنشان کرد: 60 تیم امدادی و درمانی اورژانس به همراه 140 نفر اعم از پزشک؛ پرستار و کارشناس فوریت . . .

21:13 - 1395/11/22
آمادگی اورژانس برای ارایه خدمات تخصصی مراسم 22 بهمن

آمادگی اورژانس برای ارایه خدمات تخصصی مراسم 22 بهمن

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از روابط عمومی اورژانس کشور، دکتر پیرحسین کولیوند اظهار داشت: مراسم . . . 10 دستگاه خودروی فرماندهی و 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس توسط اورژانس پوشش داده می شود.وی با بیان اینکه در سراسر کشور . . . شود.وی با بیان اینکه در سراسر کشور راهپیمایی 22 بهمن توسط اورژانس از نظر ارایه خدمات تخصصی پوشش داده می شود، افزود: . . . یک دستگاه اتوبوس آمبولانس در شرق تهران مستقر می شود.سرپرست اورژانس کشور عنوان کرد: همچنین در جنوب و شمال تهران 14 . . . کنندگان در این مراسم باشکوه است و از مردم می خواهیم که با اورژانس در صورت نیاز همکاری لازم را داشته باشند.وی اذعان . . .

17:12 - 1395/11/21
پنج مصدوم در حادثه ریزش دیوار متروی قم

سرپرست اورژانس کشور در گفت‌و‌گو با ایرنا:

پنج مصدوم در حادثه ریزش دیوار متروی قم

نیز در این حادثه دچار صدمه شده است که با حضور ماموران اورژانس به بیمارستان منتقل شد و تاکنون 5 مصدوم این حادثه به . . . همه آنان خوب است و جای نگرانی نیست.کولیوند افزود:‌نیروهای اورژانس همچنان در محل حادثه ریزش متروی قم حضور دارند، زیرا . . . که هنوز افراد دیگری در محل آوار وجود داشته باشند.سرپرست اورژانس کشور افزود: حادثه ریزش دیوار جانبی مترو در حال احداث . . . احداث میدان ولیعصر قم حدود ساعت 11:10 امروز رخ داد و عوامل اورژانس قم برای امدادرسانی به مصدومان این حادثه بلافاصله به . . . و یک اتوبوس آمبولانس در محل حادثه مستقر است.سرپرست اورژانس کشور همچنین گفت: عوامل اورژانس همچنان در صحنه حضور . . .

16:27 - 1395/11/21
400موتور آمبولانس در اورژانس تهران

رئیس اورژانس تهران در پاسخ به ایرنا:

400موتور آمبولانس در اورژانس تهران

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا؛ سید اسدالله موسوی صبح چهارشنبه در مراسم افتتاح پایگاه جدید اورژانس تهران در جمع خبرنگاران و در پاسخ به پرسش خبرنگار . . . ایرنا افزود: هم اکنون 200 دستگاه آمبولانس در 155 پایگاه اورژانس تهران فعال است و 30 دستگاه موتورلانس نیز در این . . . 200 دستگاه موتورآمبولانس و 200 دستگاه آمبولانس به ناوگان اورژانس تهران اضافه می‌شود و سال آینده نیز 200 موتورآمبولانس . . . و سال آینده نیز 200 موتورآمبولانس دیگر نیز به پایگاه‌های اورژانس تهران اضافه خواهد شد و به این ترتیب در شهر تهران 400 . . . مسئولیت اصلی رسیدگی سریع به مصدومان و بیماران اورژانسی را به عهده می‌گیرند.موسوی گفت: از مجموع 200 خودروی . . .

11:52 - 1395/11/20
جدیدترین پایگاه اورژانس تهران در کانکس افتتاح شد

جدیدترین پایگاه اورژانس تهران در کانکس افتتاح شد

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا؛ سید اسدالله موسوی،‌رئیس اورژانس تهران در مراسم افتتاح این پایگاه اورژانس به خبرنگار . . . موسوی،‌رئیس اورژانس تهران در مراسم افتتاح این پایگاه اورژانس به خبرنگار ایرنا گفت: این پایگاه صد و پنجاه و پنجمین . . . خبرنگار ایرنا گفت: این پایگاه صد و پنجاه و پنجمین پایگاه اورژانس تهران است که در یک فضای کانکسی افتتاح می شود.وی در . . . که چرا در قلب تهران و در حوالی خیابان کارگر شمالی، پایگاه اورژانس به صورت کانکس افتتاح می شود، توضیح داد: مشکل ما . . . به محض اینکه تجهیزات و آ‌مبولانس فراهم می‌شود، پایگاه اورژانس را در کانکس افتتاح می‌کنیم بعد تلاش می‌کنیم طی . . .

10:45 - 1395/11/20
استقرار 60 تیم امدادی و درمانی اورژانس تهران در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن

استقرار 60 تیم امدادی و درمانی اورژانس تهران در مسیرهای راهپیمایی 22 بهمن

حسن عباسی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مرکز اورژانس تهران همچون سالهای گذشته خدمات ویژه درمانی به شرکت . . . خدمات درمانی به شهروندان ارایه می کنند.مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از شرکت کنندگان در این مراسم درخواست کرد همچون . . . در این مراسم درخواست کرد همچون سالهای گذشته با عوامل اورژانس همکاری کرده و در صورت بروز هر گونه حادثه ای ضمن حفظ . . . خود، مراتب را به سامانه 115 و یا تیم های امدادی و درمانی اورژانس اطلاع دهند.*برای اطلاع از اخبار متنوع انتشار یافته . . .

15:46 - 1395/11/19
افزایش اورژانس اجتماعی  به 337 شهر

افزایش اورژانس اجتماعی به 337 شهر

انوشیروان محسنی بندپی روز دوشنبه در جمع مدیران و کارکنان بهزیستی آذربایجان غربی افزود: در حال حاضر 197 شهر کشور دارای اورژانس اجتماعی است که این رقم تا 13 ماه آینده به 337 شهر می رسد و با تحقق این امر روند رسیدگی به . . . اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب توجه ویژه ای به موضوع کاهش آسیب های اجتماعی در کشور دارند و توسعه اورژانس اجتماعی در راستای عمل به فرمایشات معظم له است.وی با اشاره به سختی های کار در مجموعه بهزیستی . . .

20:54 - 1395/11/18
طرح تشکیل سازمان اورژانس کشور در برنامه ششم اجرایی می شود

رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس:

طرح تشکیل سازمان اورژانس کشور در برنامه ششم اجرایی می شود

از بیمارستان جایگزین امام خمینی(ره) بهشهر افزود: اهمیت کار اورژانس بسیار مهم است و بر همین اساس مجلس دهم تصمیم گرفت تا . . . است و بر همین اساس مجلس دهم تصمیم گرفت تا در برنامه ششم اورژانس را از اداره به سازمان تبدیل کند.وی اظهار کرد: از . . . پیشرفت مناسبی در این حوزه داشتیم که امیدواریم با تبدیل اورژانس به سازمان هم خیرات و برکات بیشتری نصیب حال همگان . . . مهم است اما تصادف هم امری است که اتفاق می افتد و اگر اورژانس پا به کار باشد انسان نجات می یابد و لذا همه ما . . . هستیم و باید برای این مهم تلاش کنیم.نوبخت افزود: تقویت اورژانس هوایی هم از مسائل مهمی است که باید با جدیت دنبال شود . . .

12:54 - 1395/11/14
مصدومیت 88 نفر در مراسم تشییع شهدای آتش نشان/انتقال 4 مصدوم به بیمارستانها

مصدومیت 88 نفر در مراسم تشییع شهدای آتش نشان/انتقال 4 مصدوم به بیمارستانها

حسن عباسی شامگاه دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: 90 تکنسین اورژانس تهران از جمله پزشک، پرستار و کارشناس فوریت های پزشکی . . . اظهار کرد: از ساعت 7 صبح امروز 50 تیم امدادی و درمانی مرکز اورژانس تهران به همراه 37 دستگاه آمبولانس، 3 دستگاه اتوبوس . . . خدمات امدادی و درمانی ارائه کردند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: 4 مصدوم این مراسم از جمله سه زن . . .

20:16 - 1395/11/11
نجات جان 2 مادر و 2 بچه شیرخوار توسط اورژانس هوایی کرمانشاه

نجات جان 2 مادر و 2 بچه شیرخوار توسط اورژانس هوایی کرمانشاه

اکبر آزادی در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: اورژانس هوایی استان کرمانشاه امروز(یکشنبه) 2 مادر باردار و یک بچه شیرخوار هفت ماهه که به دلیل کاهش . . . های پزشکی به مردم از طریق جاده انجام می شد.او اظهار کرد: امروز و با مساعد شدن هوا، امدادرسانی توسط اورژانس هوایی به مادران باردار و کودکان بخش سرفیروزآباد انجام شد.مسوول روابط عمومی مرکز فوریت های . . .

19:33 - 1395/11/10
استقرار 50 تیم اورژانس تهران در مراسم تشییع شهدای آتش نشان

استقرار 50 تیم اورژانس تهران در مراسم تشییع شهدای آتش نشان

حسن عباسی عصر شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تکنسین های اورژانس تهران از ساعت 7 صبح فردا (دوشنبه) با استفاده از 37 . . . کنندگان در این مراسم ارائه می کنند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از شرکت کنندگان در این مراسم درخواست کرد ضمن . . . شرکت کنندگان در این مراسم درخواست کرد ضمن همکاری با عوامل اورژانس تهران به هنگام وقوع هرگونه حادثه ای ضمن حفظ خونسردی . . .

18:17 - 1395/11/10
تصادف در تونل شیبلی آذربایجان شرقی با 2 کشته

تصادف در تونل شیبلی آذربایجان شرقی با 2 کشته

تبریز - ایرنا - مسئول روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی آذربایجان شرقی گفت: براثر سانحه رانندگی در تونل شیبلی صبح یکشنبه 2 نفر جان باختند و چهار نفر دیگر مصدوم شدند.

10:27 - 1395/11/10
کمیسیون بهداشت مجلس از عملکرد اورژانس در حادثه پلاسکو تقدیر کرد

کمیسیون بهداشت مجلس از عملکرد اورژانس در حادثه پلاسکو تقدیر کرد

فرو ریختن ساختمان پلاسکو بر فضا حاکم بود نیروهای امدادی و اورژانسی به صورت 24 ساعته در محل حضور داشتند.امروز جلسه ای . . . و درمان و اعضای این کمیسیون در مجلس شورای اسلامی و سرپرست اورژانس کشور برگزار شد که عملکرد اورژانس را در این جلسه . . . شورای اسلامی و سرپرست اورژانس کشور برگزار شد که عملکرد اورژانس را در این جلسه مطلوب اعلام کردند. در این جلسه از . . . جلسه مطلوب اعلام کردند. در این جلسه از عملکرد خوب و مطلوب اورژانس و نیروهای اورژانسی توسط کمیسیون بهداشت و درمان مجلس . . . کردند. در این جلسه از عملکرد خوب و مطلوب اورژانس و نیروهای اورژانسی توسط کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی . . .

18:3 - 1395/11/09
آمار مصدومان حادثه پلاسکو به 197 نفر رسید

سرپرست اورژانس کشور:

آمار مصدومان حادثه پلاسکو به 197 نفر رسید

های مورد نیاز، یک اتوبوس آمبولانس با حضور متخصص طب اورژانس در محل مستقر شد که مانند یک درمانگاه سیار عمل می . . . حمایت سلامت روانی نیز در محل حادثه مستقر شده اند. سرپرست اورژانس کشور به خبرنگار ایرنا گفت: هیچ کمبودی از نظر تجهیزات . . . اکنون با سرعت گرفتن کار آواربرداری، نیاز به حضور نیروهای اورژانس در محل کمتر شده است و به همین علت از تعداد آمبولانس . . . کمتر شده است و به همین علت از تعداد آمبولانس ها و نیروهای اورژانس در محل کم کرده ایم و متناسب با نیاز افرادی در محل . . . حادثه حضور دارند. کولیوند در پاسخ به پرسشی درباره اقدامات اورژانس در صورت زلزله یا یک حادثه بزرگ در تهران گفت: اگر . . .

10:49 - 1395/11/04
سرپرست اورژانس کشور: حادثه پلاسکو 174 مصدوم داشته است

سرپرست اورژانس کشور: حادثه پلاسکو 174 مصدوم داشته است

کولیوند، درهمین ارتباط و متاسفانه یکی از مصدومان حادثه( از نیروهای آتش نشان) به علت سوختگی شدید در بیمارستان شهید مطهری فوت کرد. وی با اشاره به استقرار یک دستگاه سنجش مونوکسیدکربن در اتوبوس آمبولانس اورژانس تهران در محل حادثه پلاسکو اظهار کرد: بیشتر عوامل امدادی مستقر در محل به دلیل گازگرفتگی دچار مشکلاتی می شوند که این دستگاه براساس استانداردهای لازم در مدت زمان 5 تا 10ثانیه مشکل را تشخیص می دهد . . .

15:31 - 1395/11/03
170 مصدوم در حادثه پلاسکو

170 مصدوم در حادثه پلاسکو

مصدوم در مراکز درمانی بستری شدند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: 128 مصدوم در این چهار روز توسط . . . تهران خاطرنشان کرد: 128 مصدوم در این چهار روز توسط نیروهای اورژانس در محل سرپایی مداوا شدند.به گفته وی تاکنون 42 مصدوم . . . تهران منتقل شده اند.عباسی همچنین به خدمات روانپزشکان مرکز اورژانس تهران مستقر در محل حادثه اشاره کرد و گفت: آتش نشانان . . .

12:9 - 1395/11/03
تعداد مصدومان حادثه پلاسکو به 145 نفر رسید

تعداد مصدومان حادثه پلاسکو به 145 نفر رسید

داشت: در حال حاضر 4 مصدوم آتش نشان در بیمارستان های شهر تهران بستری هستند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران تعداد شهدای آتش نشان را 4 نفر اعلام کرد و گفت: عملیات آواربرداری با تلاش آتش نشانان به . . . آواربرداری با تلاش آتش نشانان به سرعت در حال انجام است.وی خاطرنشان کرد: تیم های درمانی و روانپزشکی اورژانس تهران تا پایان عملیات آواربرداری در محل حادثه بصورت شبانه روزی حضور خواهند داشت.ساختمان . . .

17:8 - 1395/11/02
آخرین آمار مرکز اورژانس کشور درباره مصدومان حادثه پلاسکو

آخرین آمار مرکز اورژانس کشور درباره مصدومان حادثه پلاسکو

به گزارش جمعه شب ایرنا از مرکز اورژانس کشور، بر اساس آمارهای این مرکز که در حال بروزسانی . . . مرکز که در حال بروزسانی است، کل مصدومان تحت پوشش تکنسینهای اورژانس تهران 114 نفر و تعداد افراد آسیب دیده که در محل . . . جراحات ناشی از سوختگی شهید شد. لازم به ذکر است استقرارهای اورژانس تهران در محل حادثه ساختمان پلاسکو تا اطلاع ثانوی . . .

0:2 - 1395/11/02
آمار مرکز اورژانس کشور درباره مصدومین حادثه پلاسکو

آمار مرکز اورژانس کشور درباره مصدومین حادثه پلاسکو

به گزارش ایرنا از مرکز اورژانس کشور، بر اساس آمارهای این مرکز که در حال بروزسانی است، شمار کل مصدومین و فوتی های این حادثه . . . مهدی نسیمی، مهرداد فلاح و میرسعید حسینی ترخیص شدند.همچنین به گفته پیرجسین کولیوند سرپرست مرکز اورژانس کشور، فخرالدین گودرزی و امیرمهدیانی دو مصدومی هستند که به ترتیب در بیمارستان پارس و کسری . . .

17:50 - 1395/11/01
صفحه 1 از 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9