افزایش دود سفید از زیرزمین ساختمان پلاسکو/هنوز هیچ فردی از زیر آوار خارج نشده است

سخنگوی اورژانس کشور در گفت وگو با ایرنا:

افزایش دود سفید از زیرزمین ساختمان پلاسکو/هنوز هیچ فردی از زیر آوار خارج نشده است

های اطراف به ویژه ساختمان پشت پلاسکو نیز آسیب وارد شده و احتمال افزایش آوار وجود دارد.سخنگوی اورژانس کشور ادامه داد: از بعدازظهر پنجشنبه هیچ مصدوم جدیدی اضافه نشده و آخرین آمار همان 84 مصدوم . . . دقیق اعلام نمی شود این است که برخی از همکاران آتش نشان به صورت داوطلبانه فعالیت می کردند.سخنگوی اورژانس در پاسخ به پرسش خبرنگار ایرنا مبنی بر اینکه آیا افراد مفقودی براساس گزارش های مردمی ثبت و . . .

0:24 - 1395/11/01
6 نفر از مصدومان هنوز در بیمارستان هستند/حال یک نفر وخیم است

سرپرست اورژانس کشور در گفت و گو با ایرنا:

6 نفر از مصدومان هنوز در بیمارستان هستند/حال یک نفر وخیم است

منتقل شده است و وضعیت مناسبی ندارد.مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور نیز به خبرنگار ایرنا اظهارداشت: کار آواربرداری . . . البته این آمار دقیق نیست.وی تصریح کرد: بر اساس گزارش اورژانس کشور تاکنون فقط یک نفر از زیرآوار بیرون آورده شده که . . . از زیرآوار بیرون آورده شده باشند، گزارش آن در اختیار اورژانس نیست.خالدی افزود: هنور دود سفید از ساختمان پلاسکو . . . حریق چه زمان به طور کامل مهار می شود به همین علت ماموران اورژانس و بیمارستان های تهران همچنان در حالت آماده باش . . .

19:6 - 1395/10/30
70 مصدوم حادثه ساختمان پلاسکو تهران/ انتقال 23 مصدوم به مراکز درمانی

70 مصدوم حادثه ساختمان پلاسکو تهران/ انتقال 23 مصدوم به مراکز درمانی

کرد: همچنین 47 مصدوم دیگر این حادثه نیز با حضور عوامل اورژانس به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند.وی افزود: مرکز . . . اورژانس به صورت سرپایی مداوا و ترخیص شدند.وی افزود: مرکز اورژانس تهران 58 دستگاه آمبولانس، 4 دستگاه اتوبوس آمبولانس و . . . آمبولانس در محل حادثه مستقر شدند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران با بیان اینکه تمامی نیروهای علمیاتی و هماهنگی . . . تهران با بیان اینکه تمامی نیروهای علمیاتی و هماهنگی اورژانس تهران در حالت آماده باش کامل هستند خاطرنشان کرد: . . .

14:8 - 1395/10/30
7مصدوم تاکنون درآتش سوزی ساختمان پلاسکو

سرپرست اورژانس کشور:

7مصدوم تاکنون درآتش سوزی ساختمان پلاسکو

آمبولانس در محل مستقر هستند، افزود: دو دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز در محل مستقر شده اند.سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: مدیر اورژانس تهران در محل حضور دارند و بیمارستان ها نیز در حالت آماده باش . . . افزود: دو دستگاه اتوبوس آمبولانس نیز در محل مستقر شده اند.سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: مدیر اورژانس تهران در محل حضور دارند و بیمارستان ها نیز در حالت آماده باش هستند.وی گفت: مسئولان در محل . . .

10:59 - 1395/10/30
آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران تاکنون مصدوم نداشته است

آتش سوزی ساختمان پلاسکو تهران تاکنون مصدوم نداشته است

جمهوری تهران که از ساعت هشت و پنج دقیقه صبح امروز رخ داده، دو دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد.وی با بیان اینکه براساس گزارش های ارسالی تاکنون هیچ فردی در این ساختمان مصدوم نشده است، گفت: اما ماموران اورژانس تهران همچنان در این محل حضور دارند تا در صورت بروز هرگونه مشکل به افراد امدادرسانی کنند.عباسی با بیان اینکه البته هنوز حریق مهار نشده است، اظهار داشت: دو دستگاه آمبولانس اعزام شده تا زمانی که . . .

8:57 - 1395/10/30
اورژانس اجتماعی به 150 شهرستان کشور اختصاص می یابد

قائم مقام رئیس سازمان بهزیستی:

اورژانس اجتماعی به 150 شهرستان کشور اختصاص می یابد

را به این سازمان اطلاع دهند تا به نهادهای مربوطه انعکاس لازم صورت گیرد. وی در خصوص اجرای پایگاه اورژانس اجتماعی گفت: مجوز ایجاد پایگاه اورژانس اجتماعی برای 150 شهرستان بالای 50 هزار تن جمعیت . . . مربوطه انعکاس لازم صورت گیرد. وی در خصوص اجرای پایگاه اورژانس اجتماعی گفت: مجوز ایجاد پایگاه اورژانس اجتماعی برای 150 شهرستان بالای 50 هزار تن جمعیت اختصاص یافت که برای شهرستان سیب و سوران یکی . . .

23:50 - 1395/10/29
نجات 6 تن در غار `میرحسین` روانسر

نجات 6 تن در غار 'میرحسین' روانسر

نزدیک یک ساعت و نیم از شهر روانسر فاصله دارد.رییس مرکز اورژانس 115 روانسر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: ساعت 8 . . . گرفتار در غار که گویا به بیرون از غار آمده بود، با مرکز اورژانس تماس گرفته شد و درخواست کمک کردند.کیومرث عظیمی . . . کردند.کیومرث عظیمی افزود: بعد از این تماس به همراه اکیپ اورژانس با آمبولانس و تجهیزات مورد نیاز عازم محل شدیم که تا . . .

12:32 - 1395/10/26
نجات چهارعمانی در دریای خزر

نجات چهارعمانی در دریای خزر

سخنگوی اورژانس 115 مازندران روز شنبه در گفت و گو با خبرنگارایرنا . . . ساحل رامسر در غرب مازندران رخ داد که با اقدام به موقع اورژانس این گردشگران خارجی به سلامت از آب بیرون کشیده شدند. . . . زکریا اشکپور ، چهار گردشگر عمانی به سلامت با کمک نیروهای اورژانس 115 از غرق شدن نجات یافتند اما استفاده از جلیقه در . . .

17:23 - 1395/10/25
کارمند فرمانداری راسک در ایرانشهر براثر تیراندازی کشته شد

کارمند فرمانداری راسک در ایرانشهر براثر تیراندازی کشته شد

زاهدان - ایرنا - سرپرست فوریت های پزشکی ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: علیرضا دکالی کارمند فرمانداری شهرستان سرباز (راسک) جمعه شب مورد هدف چند گلوله قرار گرفت که براثر این تیراندازی جان خود را از دست داد.

19:49 - 1395/10/24
تصادف محور جعفریه -قم سه تن کشته و 4 مجروح برجا گذاشت

تصادف محور جعفریه -قم سه تن کشته و 4 مجروح برجا گذاشت

محمدرضا حسنی سه شنبه شب در گفت و گو با ایرنا اظهار داشت: ساعت 20 امشب براساس تماس و اطلاعات مردمی ازطریق خط تلفن 115 به همکاران اورژانس استان قم مبنی بر برخوردشدید دوخودروی سمند-پژو درمحور جدید جعفریه-قم واحتمال بالا بودن تلفات . . . ومجروحین بلادرنگ تعداد چهار دستگاه آمبولانس به محل تصادف اعزام شدند.وی گفت: پس ازحضور همکاران اورژانس درمحل تصادف و ارزیابی اولیه مشخص شد سه تن از سرنشینان هر دو خودرو متشکل از2 مرد و یک زن دردم . . .

22:54 - 1395/10/21
858 ماموریت توسط اورژانس در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام شد

وداع با یار دیرین امام و رهبری؛

858 ماموریت توسط اورژانس در مراسم تشییع آیت الله هاشمی رفسنجانی انجام شد

به گزارش ایرنا از اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند عصر سه شنبه اظهار داشت: از صبح . . . امروز( سه شنبه) نیروهای فوریت‌های پزشکی تهران 585 ماموریت اورژانسی برای نجات شرکت کنندگان در مراسم تشییع که دچار . . . انجام دادند که فقط 15مورد این ماموریت ها لغو شد.سرپرست اورژانس کشور اضافه کرد: 547 مورد از مراجعه‌ کنندگان در محل . . . اضافه کرد: 547 مورد از مراجعه‌ کنندگان در محل حضور ماموران اورژانس درمان شدند.وی گفت: 23 نفر از این افراد نیز به مراکز . . .

19:14 - 1395/10/21
100 کد فوریت های پزشکی درحرم مطهرامام خمینی (ره) مستقر می شود

سرپرست اورژانس کشور:

100 کد فوریت های پزشکی درحرم مطهرامام خمینی (ره) مستقر می شود

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند اظهارکرد: این تعداد در پوشش مراسم تدفین آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی فردا در حرم مطهر امام خمینی(ره) مستقر می شود.وی با بیان اینکه 15 موتورآمبولانس و دو اتوبوس . . .

20:52 - 1395/10/20
استقرار 34 تیم امدادی ودرمانی اورژانس تهران از میدان ولیعصر (عج) تا جماران

استقرار 34 تیم امدادی ودرمانی اورژانس تهران از میدان ولیعصر (عج) تا جماران

تسلیت ارتحال آیت الله علی اکبر هاشمی رفسنجانی افزود: مرکز اورژانس تهران به منظور خدمات دهی به شرکت کنندگان در مراسم . . . و درمانی در مسیرهای مشخص شده کرده است.وی بیان کرد: تیم های اورژانس تهران در قالب 24 دستگاه آمبولانس، 9 دستگاه موتور . . . تا حوالی حسینیه جماران مستقر شدند.مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران از همه مردم به ویژه شرکت کنندگان در مراسم . . . مراسم حسینیه جماران درخواست کرد با تیم های امدادی ودرمانی اورژانس همکاری داشته و در صورت نیاز به خدمات درمانی مراتب را . . .

11:59 - 1395/10/20
ساختمان جدید پایگاه اورژانس مهاباد اردستان افتتاح شد

با حضور وزیر بهداشت

ساختمان جدید پایگاه اورژانس مهاباد اردستان افتتاح شد

در جمع خبرنگاران گفت: شهرستان اردستان دارای شش پایگاه اورژانس شامل پنج پایگاه جاده ای و یک پایگاه شهری است.غفور . . . جاده ای و یک پایگاه شهری است.غفور راستین افزود: پایگاه های اورژانس این شهرستان در باقرآباد، اردستان، زواره، مهاباد، . . . است.وی ادامه داد: پیش از احداث این ساختمان جدید، پایگاه اورژانس مهاباد در یک ساختمان استیجاری مستقر بود.راستین گفت: . . . مستقر بود.راستین گفت: استان اصفهان دارای 127 پایگاه اورژانس با حدود 200 دستگاه آمبولانس و حدود شش هزار تماس . . .

16:48 - 1395/10/16
تصادف در محور نورآباد - گچساران 2 کشته و 11 مصدوم برجا گذاشت

تصادف در محور نورآباد - گچساران 2 کشته و 11 مصدوم برجا گذاشت

به گزارش روز پنجنشبه ایرنا از روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان فارس ، پس از اعلام وقوع این حادثه به مرکز پیام اورژانس 115 نورآباد ممسنی، 6 دستگاه آمبولانس به محل سانحه اعزام شد و مصدومان این حادثه پس از انجام اقدام های اولیه درمانی به بیمارستان ولیعصر (عج) ممسنی انتقال یافتند. در این گزارش به علت حادثه اشاره . . .

20:23 - 1395/10/09
سبقت آسیب‌ها از اورژانس اجتماعی

سبقت آسیب‌ها از اورژانس اجتماعی

انتقادی است که به نظر می‌رسد با گذشت حدود 17 سال از فعالیت اورژانس اجتماعی در کشور جدی است، اما‌ مسئولان بهزیستی آن را . . . بهزیستی آن را قبول ندارند و می‌گویند با این که ماموریت‌های اورژانس اجتماعی بیشتر شده این نهاد با کمبودهایی مانند نیاز . . . شرایط به گونه‌ای است که ‌ساکنان 138 شهرستان نیز به خدمات اورژانس اجتماعی دسترسی ندارند.اورژانس اجتماعی یکی از . . . 138 شهرستان نیز به خدمات اورژانس اجتماعی دسترسی ندارند.اورژانس اجتماعی یکی از نهادهایی است که می‌تواند در کنترل . . . است که وقتی گلایه‌های شهروندان را با حسین اسدبیگی،‌رئیس اورژانس اجتماعی بهزیستی کشور درمیان می‌گذاریم، او شروع . . .

11:0 - 1395/10/09
اولین پایگاه اورژانس هوایی زنجان افتتاح شد

اولین پایگاه اورژانس هوایی زنجان افتتاح شد

پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان زنجان روز یکشنبه در آیین افتتاحیه این پایگاه گفت: 21 پایگاه اورژانس هوایی در کشور وجود داشت که با افتتاح 4 پایگاه دیگر به صورت همزمان در استان های زنجان، البرز . . . در برخی شرایط و امکان رسیدگی به بیمار در سریعترین زمان ممکن امکان پذیر نبود و در عمل با افتتاح اورژانس هوایی این خدمت امکان پذیر شد که بتوانیم در حداقل زمان ممکن در تصادف ها و در امداد رسانی در . . .

14:32 - 1395/10/05
نخستین پایگاه اورژانس هوایی یزد افتتاح شد

نخستین پایگاه اورژانس هوایی یزد افتتاح شد

یزد در این آیین گفت: همزمان با این پایگاه ، پایگاه هوایی اورژانس در زنجان، البرز، چابهار و سیستان و بلوچستان به بهره . . . به بهره برداری رسیدند. محمدرضا میرجلیلی اظهار کرد: استقرار اورژانس هوایی دراستان به دلیل قرار گرفتن در چهارراه مواصلاتی . . . های استقرار هلی کوپتر در پردیس دانشگاه، محل استقرار بالگرد اورژانس در فرودگاه استان یزد است. میر جلیلی اضافه کرد: هم . . . حوادث در اسرع وقت انجام می شود. با افتتاح این پایگاههای اورژانس هوایی، تعداد پایگاههای اورژانس هوایی در کشور به 25 . . . با افتتاح این پایگاههای اورژانس هوایی، تعداد پایگاههای اورژانس هوایی در کشور به 25 پایگاه رسید. تا قبل از اجرای طرح . . .

13:44 - 1395/10/05
حوادث طبیعی دنیا در دهه گذشته 700 هزار قربانی گرفت

وزیر بهداشت:

حوادث طبیعی دنیا در دهه گذشته 700 هزار قربانی گرفت

به گزارش خبرنگار سلامت ایرنا، سید حسن هاشمی روز یکشنبه در مراسم افتتاح چهار پایگاه اورژانس هوایی جدید در تالار امام جواد(ع) وزارت بهداشت افزود: . . . بهداشتی می‌تواند در پیشگیری از حوادث موثر باشد و‌ امیدوارم اورژانس کشور نیز با تغییر ساختاری که در آینده نزدیک خواهد . . . تغییر ساختاری که در آینده نزدیک خواهد داشت به صورت سازمان اورژانس کشور نقش بیشتری در کاهش مرگ و میر حوادث داشته باشد. . . . در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران گفت: در زمینه ناوگان اورژانس تاکنون کاستی های زیادی داشته ایم اما با اقداماتی که . . . به بیمارستان برسند. هاشمی اضافه کرد: اکنون 25 پایگاه اورژانس هوایی نیز در کشور فعال است و 21 پایگاهی که از دو سال . . .

12:3 - 1395/10/05
چهار پایگاه اورژانس هوایی با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

از طریق ویدئو کنفرانس؛

چهار پایگاه اورژانس هوایی با حضور وزیر بهداشت افتتاح شد

در تالار امام جواد(ع) از طریق ویدئو کنفرانس پایگاههای اورژانس زنجان، کرج، چابهار و یزد را طی گفت و گوی زنده با . . . و گوی زنده با روسای دانشگاههای علوم پزشکی این پایگاههای اورژانس را افتتاح کرد.همچنین در این مراسم پایگاه اورژانس . . . پایگاههای اورژانس را افتتاح کرد.همچنین در این مراسم پایگاه اورژانس هوایی شیراز که در فروردین امسال به علت سانحه هوایی . . . دست داده بود، مجدد راه اندازی شد.با افتتاح این پایگاههای اورژانس هوایی، تعداد پایگاههای اورژانس هوایی در کشور به 25 . . . شد.با افتتاح این پایگاههای اورژانس هوایی، تعداد پایگاههای اورژانس هوایی در کشور به 25 پایگاه می رسد.تا قبل از شروع . . .

11:53 - 1395/10/05
پایگاه اورژانس هوایی با حضور معاون وزیر بهداشت در چابهار راه اندازی شد

پایگاه اورژانس هوایی با حضور معاون وزیر بهداشت در چابهار راه اندازی شد

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حاشیه مراسم راه اندازی اورژانس هوایی به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اورژانس در . . . راه اندازی اورژانس هوایی به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اورژانس در کشور بیست و دومین و در سیستان و بلوچستان دومین . . . در کشور بیست و دومین و در سیستان و بلوچستان دومین پایگاه اورژانس هوایی است.ایرج حریرچی افزود: پراکندگی و وجود مناطق . . . و این اقدام در کمترین مدت اجرایی شد.وی ادامه داد: چرخبال اورژانس هوایی در هر سورتی پرواز توانایی جابجایی پنج بیمار را . . . آمبولانس هوایی در دیگر نقاط کشور راه اندازی می شود و پوشش اورژانس هوایی به 25 فروند چرخبال خواهد رسید.معاون وزیر . . .

17:59 - 1395/10/03
حادثه رانندگی در فارس پنج کشته داشت

حادثه رانندگی در فارس پنج کشته داشت

دستگاه خودرو تانکر حامل شیر و یک دستگاه پژو ٤٠٥ روی داد، چهار نفر از سرنشینان خودرو پژو به علت شدت تصادف و میزان آسیب های وارده در دم جان باختند. وی بیان کرد: پس از اعلام وقوع این حادثه به مرکز پیام اورژانس 115 یک دستگاه آمبولانس به محل اعزام شد و 2 مصدوم این سانحه پس از انجام اقدام های درمانی به بیمارستان منتقل شدند که یکی دیگر از مصدومان به دلیل شدت جراحت های وارده در بیمارستان درگذشت. در این . . .

16:39 - 1395/09/29
کانکس های اورژانس حذف می‌‌شوند/افزایش نظارت بر آمبولانس های خصوصی

سرپرست اورژانس کشور:

کانکس های اورژانس حذف می‌‌شوند/افزایش نظارت بر آمبولانس های خصوصی

به گزارش ایرنا از روابط عمومی اورژانس کشور، پیرحسین کولیوند روز پنج شنبه در نشست رؤسا و . . . روز پنج شنبه در نشست رؤسا و مدیران روابط عمومی مراکز اورژانس سراسر کشور که در سالن همایش های وزارت بهداشت، درمان . . . محل حوادث ویژه حضور داشته باشند.وی یادآور شد: روسای مراکز اورژانس باید اطلاع رسانی آنی و دقیق از حوادث به مردم را نیز . . . و به هنگام در حوادث از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: اورژانس هوایی اهمیت ویژه‌ای دارد و . . . اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.سرپرست اورژانس کشور تصریح کرد: اورژانس هوایی اهمیت ویژه‌ای دارد و در همین راستا باتوجه به . . .

17:27 - 1395/09/25
مرگ سه کودک مازندرانی به خاطر نبستن کمربند ایمنی خودرو

مرگ سه کودک مازندرانی به خاطر نبستن کمربند ایمنی خودرو

بر اساس اعلام سخنگوی اورژانس 115 مازندران ، در 24 گذشته چهار نفر در سوانح رانندگی جاده ای این استان جان باختند که سه . . . کمربند ایمنی با وجود نشاندن در صندلی جلو را علت اصلی مرگ این کودکان برشمرد.در مجموع بر اساس گزارش اورژانس مازندران ، در حوادث رانندگی 24 ساعت گذشته استان 14 نفر هم مصدوم شدند که برای مداوا به . . .

15:11 - 1395/09/25
نشت گاز منوکسید کربن جان 2 نفر را در تهران گرفت

نشت گاز منوکسید کربن جان 2 نفر را در تهران گرفت

به سامانه 115 اعلام و ماموران سه تیم امدادی و درمانی اورژانس به همراه آمبولانس به محل حادثه اعزام شدند.وی بیان . . . این خانواده راهی بیمارستان شدند. مدیر روابط عمومی مرکز اورژانس تهران خاطرنشان کرد: با حضور و انجام به موقع تکنسین . . . تهران خاطرنشان کرد: با حضور و انجام به موقع تکنسین های اورژانس این سه نفر از مرگ حتمی نجات یافته اما بدلیل مسمومیت . . .

12:4 - 1395/09/24
مسمومیت ناشی از گازگرفتگی سه عضو یک خانواده در ورامین را راهی بیمارستان کرد

مسمومیت ناشی از گازگرفتگی سه عضو یک خانواده در ورامین را راهی بیمارستان کرد

حادثه در محدوده خیابان طالقانی اعزام شدند. وی اظهار کرد: در این حادثه سه عضو یک خانواده شامل مرد 48 ساله، خانم 23 ساله و کودک پنج ساله به استنشاق گاز منوکسیدکربن دچار مسمومیت شده بودند که توسط عوامل اورژانس با همکاری سازمان آتش نشانی ورامین به بیمارستان منتقل شدند. سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی ورامین در خصوص راهکارهای پیشگیری از حادثه گازگرفتگی گفت: نصب صحیح وسایل گاز سوز، حصول اطمینان . . .

14:58 - 1395/09/21
فوت یک دانش آموز در تصادف سرویس مدرسه در قائمشهر

فوت یک دانش آموز در تصادف سرویس مدرسه در قائمشهر

سخنگوی مرکز اورژانس 115 مازندران به خبرنگار ایرنا گفت که این حادثه صبح یکشنبه در انتهای خیابان تهران در قائمشهر رخ داد.زکریا اشکپور افزود : یکی از سرنشینان خودرو وانت کاپرا هم در این تصادف زخمی شد.وی وضعیت 2 دانش . . .

10:46 - 1395/09/14
برخورد اتوبوس با کامیون در مازندران 12 مصدوم داشت

برخورد اتوبوس با کامیون در مازندران 12 مصدوم داشت

ساری-ایرنا- در حادثه برخورد یک دستگاه اتوبوس با کامیون در جاده قائمشهر به تهران (سوادکوه) دوشنبه شب 12 نفر مصدوم شدند.

23:34 - 1395/09/08
برخورد قطار با خودرو در ساری 2 کشته بر جای گذاشت

برخورد قطار با خودرو در ساری 2 کشته بر جای گذاشت

به گزارش خبرنگار ایرنا ، این حادثه شامگاه دوشنبه در نزدیکی ایستگاه صاحب الزمان در مسیر ساری - قائمشهر رخ داد .سخنگوی مرکز اورژانس 115 مازندران اعلام کرد که بر اثر برخورد قطار با نیسان ، این خودرو منفجر شد و 2سرنشین آن در دم جان باختند.مدیرکل راه آهن شمال هم در این باره به خبرنگار ایرنا گفت : قطار مسافربری مسیر گرگان - . . .

19:26 - 1395/09/08
17مصدوم حادثه سمنان بستری هستند/اغلب مجروحان حادثه حله افغانستانی هستند

رئیس اورژانس کشور در گفت و گو با ایرنا:

17مصدوم حادثه سمنان بستری هستند/اغلب مجروحان حادثه حله افغانستانی هستند

و حداکثر تا آخر این هفته مرخص می شوند.مجتبی خالدی، سخنگوی اورژانس کشور نیز شامگاه جمعه درباره حادثه تصادف دو فطار در . . . تن جان خود را از دست داده و 82 تن نیز مجروح شدند.سخنگوی اورژانس کشور ادامه داد: این حادثه در مسیر ریلی و دور از جاده . . . منتقل شدند.خالدی افزود: بقیه مصدومان با آمبولانس های اورژانس منتقل شدند و البته سه تن از مصدومان نیز با بالگرد . . . نیز با بالگرد هلال احمر و چهار مصدوم دیگر با بالگرد اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.کولیوند، رئیس اورژانس . . . با بالگرد اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.کولیوند، رئیس اورژانس کشور همچنین درباره آخرین آمار کشته و مصدومان حادثه . . .

9:38 - 1395/09/06
صفحه 1 از 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9