برخورد قطار با چوپان در شرق مازندران

برخورد قطار با چوپان در شرق مازندران

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اورژانس 115 مازندران، زکریا اشکپور افزود : تکنسین های اورژانس 115 بهشهر پس از انجام کمک های اولیه . . . گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی اورژانس 115 مازندران، زکریا اشکپور افزود : تکنسین های اورژانس 115 بهشهر پس از انجام کمک های اولیه مصدوم را برای مداوا و پیگیری درمان به بیمارستان امام . . .

15:33 - 1396/03/03
6 مصدوم در درگیری مسلحانه در شهر ری

رئیس سازمان اورژانس کشورخبرداد:

6 مصدوم در درگیری مسلحانه در شهر ری

تهران- ایرنا- رئیس سازمان اورژانس کشور ازمصدوم شدن 6 تن در درگیری مسلحانه درمنطقه دولت آبادشهرری تهران خبر داد.

16:24 - 1396/02/31
آماده باش کامل بیش از2200 پایگاه سازمان اورژانس در سراسر کشور در روز انتخابات

روز درخشش ملت؛

آماده باش کامل بیش از2200 پایگاه سازمان اورژانس در سراسر کشور در روز انتخابات

پیرحسین کولیوند با اشاره به آماده باش دو هزار و 265 پایگاه اورژانس در سراسر کشور افزود: تعداد 841 پایگاه شهری، 37 . . . تعداد 841 پایگاه شهری، 37 پایگاه روستایی و 32پایگاه اورژانس هوایی جهت پوشش روز انتخابات آماده خدمات دهی هستند.وی . . . ها استقرار می یابد که در صورت نیاز، سریع ترین خدمات اورژانسی ارائه شود.کولیوند گفت: موتورآمبولانس ها و اتوبوس . . . شود.کولیوند گفت: موتورآمبولانس ها و اتوبوس آمبولانس های اورژانس نیز در سطح شهر ها مستقر شده اند.وی یادآور شد: در شهر . . . خدمت دهی هستند.کولیوند گفت: با هماهنگی های انجام گرفته، اورژانس های بیمارستانی نیز در آماده باش قرار دارند تا در . . .

11:15 - 1396/02/29
110 اورژانس اجتماعی در کشور راه اندازی می شود

110 اورژانس اجتماعی در کشور راه اندازی می شود

دختران 14 سال به بالای خمین، افزود: راه اندازی 140 پایگاه اورژانس اجتماعی در شهرهای بالای 50 هزار نفر در دستور کار . . . راه اندازی می شوند. وی ادامه داد: ارتقای فعالیت و خدمات اورژانس اجتماعی با اهتمام و توجه جدی دولت تدبیر و امید نسبت . . . مسائل حوزه اجتماعی در دستور کار گرفت. پورشبانان اظهارکرد: اورژانس اجتماعی کشور در سال 78 راه اندازی شد و بر این اساس . . . کشور در سال 78 راه اندازی شد و بر این اساس 96 پایگاه اورژانس اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی شد. وی ادامه داد: . . . اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی شد. وی ادامه داد: فعالیت اورژانس های اجتماعی به دلایلی با رکود در دولت های گذشته . . .

19:57 - 1396/02/26
رئیس اورژانس کشور:حال آیت الله شاهرودی خوب است

رئیس اورژانس کشور:حال آیت الله شاهرودی خوب است

تهران-ایرنا-رئیس اورژانس کشور گفت: آیت الله محمود هاشمی شاهرودی عمل جراحی داشتند و اکنون حالشان خوب است و در یکی از بیمارستان های تهران بستری هستند.

12:13 - 1396/02/26
بوشهر قطب ویژه بحران کشور معرفی شد

بوشهر قطب ویژه بحران کشور معرفی شد

بوشهر برای شناسایی تهدیدها طراحی و تدوین شود. رئیس سازمان اورژانس کشور گفت: از 10 قطب بحرانی که در دانشگاههای علوم . . . دیده شود. وی در بخش دیگری از سخنان خود درباره ناوگان زمینی اورژانس کشور اظهار کرد: این سازمان 2هزار و 500 آمبولانس در . . . با بیان اینکه این هفته نیز 200 آمبولانس موتوری وارد ناوگان اورژانس تهران می ‌شود گفت: همچنین 200 آمبولانس موتوری دیگر . . . فوریت های پزشکی در استان بوشهر از دیگر برنامه های سازمان اورژانس کشور در این استان است که به صورت الگو برای سراسر . . .

21:32 - 1396/02/25
راه اندازی 24 پایگاه اورژانس اجتماعی ظرف یک و نیم ماه

دولت یازدهم و محرومان؛

راه اندازی 24 پایگاه اورژانس اجتماعی ظرف یک و نیم ماه

به گزارش ایرنا، اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله ای با هدف پیشگیری . . . شمار می رود که خدمات خود را از طریق خط تلفن 123، تیم سیار اورژانس و پایگاه خدمات اجتماعی ارائه می دهد و در بحران های . . . راه اندازی شده است.وی خاطرنشان کرد: از ابتدای تشکیل اورژانس اجتماعی در سال 78 تا پایان سال گذشته ، در مجموع 197 . . . اجتماعی در سال 78 تا پایان سال گذشته ، در مجموع 197 پایگاه اورژانس اجتماعی راه اندازی شده بود اما دولت تدبیر و امید راه . . . شد.گفتنی است ، کارشناسان و متخصصان و مشاوران پایگاه های اورژانس اجتماعی به مشکلاتی مانند خشونت های خانگی، کودک . . .

15:49 - 1396/02/25
پنج کشته و سه مصدوم در تصادف پراید و کامیون در اقلید فارس

پنج کشته و سه مصدوم در تصادف پراید و کامیون در اقلید فارس

محمدرضا عالی منش جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: این حادثه ساعت 6:27 روز جمعه به مرکز تماس اورژانس 115 اقلید گزارش شد. وی ادامه داد: در پی این حادثه، 2 دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه . . . روز جمعه به مرکز تماس اورژانس 115 اقلید گزارش شد. وی ادامه داد: در پی این حادثه، 2 دستگاه آمبولانس اورژانس و یک دستگاه آمبولانس جمعیت هلال احمر در محل حادثه حضور یافتند. رئیس مرکز حوادث و فوریت های . . .

11:56 - 1396/02/22
امسال 140 مرکز اورژانس اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی می شود

امسال 140 مرکز اورژانس اجتماعی در سراسر کشور راه اندازی می شود

پیشگیری از آسیب های اجتماعی است و با عنایت به اهمیت گسترش اورژانس اجتماعی بر اساس ماده 97ماده 96 قانون ششم و تبصره 16 . . . قانون ششم و تبصره 16 بودجه 96 ، در سال جاری راه اندازی 140 اورژانس اجتماعی در سراسر کشور در دستور کار قرار دارد.وی . . . دستور کار قرار دارد.وی خاطرنشان کرد: عمده ترین وظایف این اورژانس ها ، مداخله بهنگام، استاندارد و با کیفیت در بحران . . .

21:22 - 1396/02/21
نجات مرد روستائی بابلسری از زیر دندان سگ های ولگرد

نجات مرد روستائی بابلسری از زیر دندان سگ های ولگرد

ایرنا افزود : در این حادثه صبح امروز دوشنبه در محور بابل- بابلسر رخ داد و مرد میانسال روستایی از چندین ناحیه بدن دچار حیوان گزیدگی شد.وی گفت که مصدوم پس از ارائه کمک های اولیه توسط تکنسین های اورژانس 115 مازندران در محل حادثه ، برای پیگیری درمان به بیمارستان شفای بابلسر انتقال یافت .براساس آمارهای رسمی ، سالانه 150 هزار مورد حیوان گزیدگی در کشور رخ می دهد که 85 درصد آن مربوط به سگ های . . .

14:27 - 1396/02/18
رئیس بهزیستی: 140 اورژانس اجتماعی امسال در کشور راه اندازی می شود

رئیس بهزیستی: 140 اورژانس اجتماعی امسال در کشور راه اندازی می شود

از مهم ‌ترین برنامه ‌های سازمان بهزیستی را تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی عنوان کرد و افزود: چهار اورژانس از این تعداد . . . را تقویت و توسعه اورژانس اجتماعی عنوان کرد و افزود: چهار اورژانس از این تعداد در استان لرستان راه اندازی می شود.وی با . . . اینکه اعتبار لازم در برنامه ششم توسعه برای راه اندازی این اورژانس ها در نظر گرفته شده، گفت: در پی برنامه ‌ریزی‌ های . . . های انجام شده استان ‌ها و مناطق مختلف کشور برای توسعه اورژانس اجتماعی مشخص و بیش از یکهزار میلیارد ریال اعتبار . . . مقام شامخ شهدای لرستان ادای احترام کرد.بهره برداری از چهار اورژانس اجتماعی در لرستان، دیدار با استاندار و نماینده ولی . . .

10:27 - 1396/02/17
واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان در شمال تهران

واژگونی اتوبوس دانش‌آموزان در شمال تهران

شمالی، ابتدای خیابان شهید اسماعیلی) به مرکز اطلاع رسانی اورژانس تهران اعلام و با درنظر گرفتن احتمال تعداد زیاد . . . به محل حادثه اعزام شدند. وی با اشاره به اینکه عوامل اورژانس تهران با اطلاع از موضوع در محل حادثه حاضر و عملیات . . . حادثه 24 مصدوم داشته که بیشتر این مصدومان با حضور عوامل اورژانس به صورت سرپایی مداوا شده اند. وی اظهار کرد: حال یکی . . .

10:31 - 1396/02/16
صاعقه درمازندران با یک کشته و یک زخمی

صاعقه درمازندران با یک کشته و یک زخمی

ذکریا اشکپور در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : همچنین در این حادثه یک روستایی 56 ساله نیز مصدوم شد که پس از کمک اولیه پرسنل اورژانس برای مداوا به بیمارستان زیرآب انتقال یافت .وی گفت که این اتفاق در منطقه مهرآب شهر زیرآب رخ داد.هواشناسی مازندران روز جمعه نسبت به بارش بارندگی های رگباری و وقوع آذرخش بهاری در استان هشدار داده . . .

6:28 - 1396/02/16
موردی مبنی بر وجود مصدوم در پاساژ علاء الدین به اورژانس گزارش نشده است

سخنگوی اورژانس تهران:

موردی مبنی بر وجود مصدوم در پاساژ علاء الدین به اورژانس گزارش نشده است

حسن عباسی شامگاه جمعه در گفت‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: گر چه ماموران اورژانس صدای تردد خودروهای آتش نشانی را به محل پاساژ علاء الدین شنیده اند، اما هیچ تماسی با اورژانس . . . اورژانس صدای تردد خودروهای آتش نشانی را به محل پاساژ علاء الدین شنیده اند، اما هیچ تماسی با اورژانس گرفته نشده است و اگر دود یا حادثه کوچکی هم بوده باشد، مصدوم نداشته است.ساعتی پیش، جلال ملکی، . . .

21:4 - 1396/02/15
خدمات نوین اورژانس 247 برای بیماران قلبی مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است

سرپرست اورژانس کشور در گفت و گو با ایرنا:

خدمات نوین اورژانس 247 برای بیماران قلبی مصداق بارز اقتصاد مقاومتی است

ایرنا افزود: یکی از خدمات جدید وزارت بهداشت که با همکاری اورژانس پیش بیمارستانی کشور (115) و بیمارستان‌های دولتی . . . 115 و اعلام سکته یا حمله قلبی در صورتی که فرد به خدمات اورژانسی قلب نیاز داشته باشد، به سرعت آمبولانس‌های مجهز به . . . می‌شود.کولیوند گفت: این آمبولانس‌ها از طریق سامانه ارتباطی اورژانس به یک متخصص قلب که به صورت 24 ساعته در مرکز اورژانس . . . اورژانس به یک متخصص قلب که به صورت 24 ساعته در مرکز اورژانس مستقر است، مرتبط می‌شود و خدمات تخصصی را در مسیر . . . افزود: علاوه بر آن با اجرای این طرح، آمبولانس‌های تخصصی اورژانس قلب، بیمار را به نزدیکترین مرکز بیمارستانی که . . .

9:22 - 1396/02/15
سرپرست اورژانس کشور: وضعیت دو مصدوم حادثه معدن در گلستان وخیم است

سرپرست اورژانس کشور: وضعیت دو مصدوم حادثه معدن در گلستان وخیم است

سلامت روان و روانپزشکان از سوی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به محل حادثه اعزام شده اند. این کارشناسان به بازماندگان حادثه، مصدومان و ساکنان منطقه خدمات سلامت روان ارائه می ‌کنند.سرپرست اورژانس کشور گفت: برای تشخیص سریع و به موقع مسمومیت معدنچیان و مصدومان به گاز مونو اکسید کربن دستگاه تشخیص مسمومیت در محل مستقر شده و وضعیت حال مصدومان دچار مسمومیت را تشخیص می دهد و در صورت نیاز فرد . . .

15:23 - 1396/02/14
دولت تدبیر و امید برای مهار و کنترل آسیب های اجتماعی اهتمام جدی دارد

رییس سازمان بهزیستی کشور:

دولت تدبیر و امید برای مهار و کنترل آسیب های اجتماعی اهتمام جدی دارد

هرسین افزود: برخورداری 11 میلیون جمعیت حاشیه نشین از دفترچه بیمه سلامت، راه اندازی 140 پایگاه اورژانس اجتماعی در سال 96، افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد امام (ره) و بهزیستی، افزایش مستمری . . . و خودکشی روند کاهشی داشته ایم و این در حالی است که در خصوص ازدواج به رشد 11.7 رسیده ایم.پایگاه اورژانس اجتماعی شهرستان هرسین نیز امروز با حضور رئیس سازمان بهزیستی به بهره برداری رسید.شهرستان . . .

19:13 - 1396/02/13
واژگونی اتوبوس گردشگران آلمانی در فارس

واژگونی اتوبوس گردشگران آلمانی در فارس

و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این حادثه ساعت 17:27 و در کیلومتر 25 جاده سعادتشهر – شیراز روی داد. محمدرضا عالی منش افزود: یکی از گردشگران خارجی آسیب دیده در این حادثه با توجه به شدت جراحت ها با بالگرد اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شد. وی اظهار کرد: 16 مصدوم این حادثه که 2 تن از آنها راننده و راهنمای گردشگران از هموطنان ایرانی بودند، با 10 دستگاه آمبولانس و یک دستگاه اتوبوس آمبولانس . . .

20:3 - 1396/02/11
خشونت خانگی را به 123 اطلاع دهید

خشونت خانگی را به 123 اطلاع دهید

به گزارش ایرنا ، اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله ای با هدف پیشگیری . . . شمار می رود که خدمات خود را از طریق خط تلفن 123، تیم سیار اورژانس و پایگاه خدمات اجتماعی ارائه می دهد و در بحران های . . . یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مشکلات مدنظر اورژانس اجتماعی در درجه اول خشونت های خانگی به ویژه کودک . . . در تماس با شماره تلفن 123 جدا از این مسائل است. **تماس با اورژانس اجتماعی برای حل مشکل جزئی زناشویی! رئیس اورژانس . . . **تماس با اورژانس اجتماعی برای حل مشکل جزئی زناشویی! رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در خصوص تماس های تلفنی . . .

12:8 - 1396/02/10
نجات گردشگر آلمانی در منطقه جنگلی کوهرنگ

نجات گردشگر آلمانی در منطقه جنگلی کوهرنگ

آسیب شده بود خبر داد. محسن ابراهیمی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در تماس با مرکز اورژانس 115 سقوط گردشگر آلمانی از ارتفاع در منطقه پل خداآفرین اعلام شد.به گفته وی، تکنسین های . . . مرکز اورژانس 115 سقوط گردشگر آلمانی از ارتفاع در منطقه پل خداآفرین اعلام شد.به گفته وی، تکنسین های اورژانس بلافاصله به محل حادثه اعزام و با انجام اقدامات اولیه درمانی مصدوم را به مرکز درمانی «چمن . . .

11:15 - 1396/02/09
آتش سوزی در ایران خودرو تهران

آتش سوزی در ایران خودرو تهران

حسن عباسی عصر جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با تایید این خبر افزود: لحظاتی قبل 6 تیم امدادی و درمانی اورژانس به همراه 5 دستگاه آمبولانس و 1 دستگاه اتوبوس آمبولانس در محدوده درب های شماره 10 و 15 شرکت ایران خودرو اعزام شدند.وی بیان کرد: جزییات بیشتر این حادثه در دقایقی دیگر اعلام می شود.سید جلال ملکی . . .

20:14 - 1396/02/08
راه اندازی اورژانس اجتماعی در 140 نقطه کشور

راه اندازی اورژانس اجتماعی در 140 نقطه کشور

حبیب الله مسعودی فرید روز پنجشنبه در آیین راه اندازی 2 مرکز اورژانس اجتماعی و مرکز خدمات اجتماعی شهرستان ریگان در گفت و . . . شهرستان ریگان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: مراکز اورژانس اجتماعی امسال در 140 نقطه از کشور و مناطقی که بیش از . . . یکی از اقدامات در راستای کاهش آسیب های اجتماعی راه اندازی اورژانس های اجتماعی در کشور است و امروز به صورت همزمان در . . . ای و مهدهای روستایی در حوزه اجتماعی استان کرمان هفت مرکز اورژانس اجتماعی راه اندازی خواهد شد. مسعودی فرید بیان کرد: . . . در شهرستان ریگان موجب افزایش معلولیت ها شده است. مرکز اورژانس اجتماعی و مرکز جامع خدمات بهزیستی ریگان امروز . . .

20:31 - 1396/02/07
ایجاد 140 مرکز اورژانس اجتماعی جدید/مقابله با کودک آزاری در صدر فعالیت های این مراکز

رئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی اعلام کرد

ایجاد 140 مرکز اورژانس اجتماعی جدید/مقابله با کودک آزاری در صدر فعالیت های این مراکز

'اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله ای با هدف پیشگیری . . . شمار می رود که خدمات خود را از طریق خط تلفن 123، تیم سیار اورژانس و پایگاه خدمات اجتماعی ارائه داده و در بحران های . . . گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود افزود: هم اکنون 197 مرکز اورژانس اجتماعی در کشور وجود دارد و کارشناسان اورژانس . . . 197 مرکز اورژانس اجتماعی در کشور وجود دارد و کارشناسان اورژانس اجتماعی شبانه روز در این مراکز مشغول خدمت رسانی به . . . خدمت رسانی به مردم هستند و با راه اندازی مراکز جدید، خدمات اورژانس اجتماعی گسترش خواهد یافت. **کودک آزاری در صدر فعالیت . . .

9:29 - 1396/02/06
انحراف اتوبوس از جاده مرودشت - شیراز هشت مصدوم برجای گذاشت

انحراف اتوبوس از جاده مرودشت - شیراز هشت مصدوم برجای گذاشت

به گزارش دریافتی سه شنبه ایرنا از این روابط عمومی، این حادثه ساعت چهار و 17 دقیقه روز سه شنبه به مرکز اورژانس 115 مرودشت گزارش شد و کارکنان اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. بر اساس این گزارش، مصدومان . . . عمومی، این حادثه ساعت چهار و 17 دقیقه روز سه شنبه به مرکز اورژانس 115 مرودشت گزارش شد و کارکنان اورژانس به محل حادثه اعزام شدند. بر اساس این گزارش، مصدومان این حادثه برای درمان به بیمارستان شهید . . .

9:2 - 1396/02/05
طوفان تهران پنج مصدوم داشت

طوفان تهران پنج مصدوم داشت

سقوط آنها بر روی تعدادی از شهروندان 2 تیم امدادی و درمانی اورژانس تهران به محل پارک شهر اعزام شدند.وی بیان کرد: پس از . . . کرد: پس از انجام اقدامات اولیه درمانی پنج مصدوم توسط عوامل اورژانس به بیمارستان سینا منتقل شدند.وی افزود: تیم های . . . به بیمارستان سینا منتقل شدند.وی افزود: تیم های درمانی اورژانس تهران در نواحی مختلف شهر در صورت نیاز آماده خدمات . . .

21:6 - 1396/02/04
شوراها در طراحی مبلمان شهری به نیازهای سلامت مردم توجه نکردند/پد بالگرد و آسانسور حمل بیمار نداریم

مشاور وزیر بهداشت در گفت‌و‌گو با ایرنا:

شوراها در طراحی مبلمان شهری به نیازهای سلامت مردم توجه نکردند/پد بالگرد و آسانسور حمل بیمار نداریم

پیرحسین کولیوند روز شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار سلامت ایرنا افزود: انتظار اورژانس کشور از شوراهای شهر این است که در برنامه‌ریزی‌های . . . او برسم و نجاتش دهیم.کولیوند گفت: تقویت و افزایش بالگردهای اورژانس اکنون یکی از برنامه‌های مهم وزارت بهداشت است اما به . . . اما به فرض اینکه در شهر بزرگی مانند تهران تعدادی بالگرد اورژانس اضافه کنیم، پد بالگرد (محل فرود هلی کوپتر) آن برای . . . مردم پد بالگرد داشته باشیم و این یکی از نیازهای جدی خدمات اورژانس در شهرهای بزرگ از جمله تهران است که نادیده گرفته شده . . . مترو و پایانه‌های مسافربری نیز باید ایستگاه‌های اورژانس ایجاد شود، متروی تهران هم اکنون 130 ایستگاه دارد و . . .

11:38 - 1396/02/02
زایمان مادر دانمارکی در آمبولانس مازندران

زایمان مادر دانمارکی در آمبولانس مازندران

امروز، شروع دردهای زایمانی این مادر باردار به مرکز پیام اورژانس آمل اعلام شد و بلافاصله تکنسین های پایگاه اورژانس . . . پیام اورژانس آمل اعلام شد و بلافاصله تکنسین های پایگاه اورژانس نور جهت انجام ماموریت اعزام شدند.وی افزود: تیم . . . اورژانس نور جهت انجام ماموریت اعزام شدند.وی افزود: تیم اورژانس پس از رسیدن به محل سکونت تماس گیرندگان واقع در منطقه . . . خوشبختانه با انجام مشاوره های پزشکی لازم با مرکز ارتباطات اورژانس و مهیا نمودن شرایط لازم در داخل آمبولانس زایمان . . .

10:15 - 1396/01/31
هفت کشته و زخمی در تصادف نیسان و سمند در جاده قلات شیراز

هفت کشته و زخمی در تصادف نیسان و سمند در جاده قلات شیراز

از این روابط عمومی، این حادثه ساعت 14:27 چهارشنبه به مرکز اورژانس 115 شیراز اعلام شد. به دنبال این حادثه، یک فروند . . . 115 شیراز اعلام شد. به دنبال این حادثه، یک فروند بالگرد اورژانس هوایی و 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115به محل حادثه . . . حادثه، یک فروند بالگرد اورژانس هوایی و 2 دستگاه آمبولانس اورژانس 115به محل حادثه اعزام شدند.در این حادثه چهار نفر . . . شدند.در این حادثه چهار نفر مصدوم شدند که یک مصدوم توسط اورژانس هوایی به بیمارستان نمازی و سه مصدوم توسط آمبولانسهای . . . هوایی به بیمارستان نمازی و سه مصدوم توسط آمبولانسهای اورژانس به بیمارستان شهید رجایی شیراز منتقل شدند.علت این . . .

17:24 - 1396/01/30
نیاز به 3 هزار مددکار و روانشناس برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی

یک مقام مسئول در بهزیستی مطرح کرد

نیاز به 3 هزار مددکار و روانشناس برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی

'اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله ای با هدف پیشگیری . . . شمار می رود که خدمات خود را از طریق خط تلفن 123، تیم سیار اورژانس و پایگاه خدمات اجتماعی ارائه داده و در بحران های . . . مدنظر است.**کمبود مددکار اجتماعی در برخی شهرستان هارئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور تاکید کرد: در درجه اول . . . تا از جنبه های علمی و تخصصی، تقویت شوند.**فعالیت 197 مرکز اورژانس اجتماعی در کشوررئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی . . . تقویت شوند.**فعالیت 197 مرکز اورژانس اجتماعی در کشوررئیس اورژانس اجتماعی سازمان بهزیستی کشور گفت: در حال حاضر حدود دو . . .

14:2 - 1396/01/30
برخورداری بیش از 16 هزار نفر از خدمات فوریتی اورژانس هوایی

برخورداری بیش از 16 هزار نفر از خدمات فوریتی اورژانس هوایی

اظهارکرد: این تعداد افراد در جریان 10 هزار و 500 ماموریت اورژانس هوایی توسط بالگرد به مراکز درمانی منتقل شده اند.وی . . . حادثه های ترافیکی و رانندگی را موضوع 60 درصد ماموریت های اورژانس هوایی کشور عنوان کرد و افزود: انتقال مادران باردار، . . . و غیره به مراکز درمانی دیگر زمینه های انجام ماموریت های اورژانس هوایی کشور بوده است. انتقال اعضای حیاتی جهت پیوند . . . فساد پذیر دیگر مواردی بود که وی به عنوان فعالیت و ماموریت اورژانس هوایی کشور از آنها نام برد.سرور با بیان اینکه ایران . . . است، گفت: این مشخصه مبین اهمیت، جایگاه و نقش ضروری خدمات اورژانس هوایی است.وی افزود: فعالان اورژانس هوایی بنا بر . . .

16:17 - 1396/01/28
صفحه 1 از 9 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9