عناصر قدرت در اختیار دولت دوازدهم

«روحیه ملی» بار دیگر در راستای سیاست خارجی قرار می گیرد

عناصر قدرت در اختیار دولت دوازدهم

دست اندازی را حتی به فکر خود راه نخواهد داد.عربستان ، از تور شرق آسیا تا خرید صد و ده میلیاردی سلاحانتخابات 29 اردیبهشت و اتفاقی که افتاد، یکی از رویدادهایی است که خاستگاه هر واحد سیاسی در پنج قاره . . . المللی محسوب می شود. به بیان دیگر؛ مشارکت محکم ، قوی و اصولی یک جامعه آنهم بین 70 تا 80 درصدی در انتخابات، نگاه کشورهای منطقه را کاملاً تحت تاثیر قرار می دهد و کشورهایی که به ظاهر پارامترهای قدرت . . .

10:23 - 1396/03/03
رئیس جمهور همه

انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا در نگاه روزنامه ها/ بخش دوم

رئیس جمهور همه

سخت برای اصلاح‌طلبان شورای شهر»، «رئیسی کنار می‌رفت انتخابات به دور دوم می‌کشید»، «بازشماری بی‌فایده»، «چرا به . . . به یک رنسانس»، «اشتباه استراتژیکی به نام «ادامه ادبیات انتخاباتی»»، «چهار نکته»، «چرا وعده ها جواب نداد»، «شکست . . . این بخشی از صحبت‌های حسن روحانی در نشست مطبوعاتی پس از انتخابات بود. اما رئیس‌جمهور به چه نکته‌ای اشاره می کند؟ با . . . بود. اما رئیس‌جمهور به چه نکته‌ای اشاره می کند؟ با برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم بیش از ۴۱ میلیون نفر از حدود . . . بیش از ۴۱ میلیون نفر از حدود ۵۶ میلیون واجد شرایط در این انتخابات شرکت کردند. حسن روحانی توانست نزدیک ۲۴ میلیون رای . . .

9:42 - 1396/03/03
پیروزی روحانی؛ رای مردم به ثبات و اعتدال

پیروزی روحانی؛ رای مردم به ثبات و اعتدال

به گزارش گروه پژوهش و تحلیل خبری ایرنا، پیروزی روحانی در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران بازتاب های گسترده ای در رسانه . . . «بورصة» مصر، نشریه «المنار» فلسطین پیروزی روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و استقبال مردم از وی در انتخابات را . . . روحانی در انتخابات ریاست جمهوری و استقبال مردم از وی در انتخابات را نشان دهنده تمایل آنان برای ادامه سیاست تنش زدایی . . . روزنامه البناء، در جمهوری اسلامی ایران به پیروزی روحانی در انتخابات به عنوان پیروزی اعتدال بر تندروی نگاه می شود. نسبت . . . بیشتر به اصولگرایان رای می دادند. به نوشته روزنامه الحیات، انتخابات ریاست جمهوری ایران همه پرسی برای سیاست اعتدالی رئیس . . .

9:6 - 1396/03/03
گروه‌های اجتماعی به کدام نگاه رأی دادند؟- محسن گودرزی، عباس عبدی*

گروه‌های اجتماعی به کدام نگاه رأی دادند؟- محسن گودرزی، عباس عبدی*

در این دوره از انتخابات، جامعه در برابر دو مسیر متفاوت برای کشور قرار گرفت. . . . سخنان و تبلیغات نامزدهای اصلی بیان شد و در طول رقابت‌های انتخاباتی تمایز این دو مسیر پررنگ‌تر شد. اکثریت جامعه ترجیح . . . و لایه‌های اجتماعی یکی از مسیرها را بر دیگری ترجیح دادند. انتخابات تنها به برگزیدن رئیس جمهوری منجر نمی‌شود بلکه . . . این نکته تأکید کنیم که وزارت کشور می‌تواند با انتشار آمار انتخابات به تفکیک متغیرهای مختلف به درک معنای اجتماعی . . . آمار انتخابات به تفکیک متغیرهای مختلف به درک معنای اجتماعی انتخابات کمک کند.نظرسنجی انجام شده در شهر تهران در دو روز . . .

8:13 - 1396/03/03
فعال سیاسی: مردم باید همچنان پشتیبان دولت باشند

فعال سیاسی: مردم باید همچنان پشتیبان دولت باشند

به گزارش ایرنا، غلامعلی رجایی شامگاه سه شنبه در مراسم جشن پیروزی دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در سالن رضوی کاشان اظهار داشت: برجام . . . به رسمیت شناخته شد.رجایی با بیان اینکه مردم باهوش ایران در انتخابات اخیر کار بسیار بزرگی کردند، افزود: «مردم به کسانی . . . دریاچه ارومیه و تالاب هورالعظیم که کار بسیار بزرگی بود.انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای . . .

2:14 - 1396/03/03
پیام تبریک نخست وزیر مجارستان به روحانی

پیام تبریک نخست وزیر مجارستان به روحانی

و مقام های ارشد بسیاری از کشورهای جهان در پیام ها و تماس های تلفنی پیروزی دوباره حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را به او تبریک گفته اند.در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران که 29 . . . های تلفنی پیروزی دوباره حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را به او تبریک گفته اند.در دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری ایران که 29 اردیبهشت برگزار شد، روحانی توانست با کسب 57 درصد آرا پیروز شود. . . .

23:45 - 1396/03/02
روحانی:گواهی می دهم آیت الله هاشمی همواره عزت و عظمت ایران و مردم را می خواست

روحانی:گواهی می دهم آیت الله هاشمی همواره عزت و عظمت ایران و مردم را می خواست

‌‌آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نخستین کسی بود که مرا به شرکت در انتخابات دوره دوازدهم ریاست جمهوری تشویق کرد. اگر چه میان ما . . . تشویق کرد. اگر چه میان ما نیست، ولی به خوبی این روزهای انتخابات را پیش‌بینی می‌کرد. او به من گفت که چه کسانی به . . . را پیش‌بینی می‌کرد. او به من گفت که چه کسانی به صحنه انتخابات خواهند آمد و گوشزد کرد که چه وظیفه بزرگی بر عهده من . . .

21:12 - 1396/03/02
دبیرکل جامعه روحانیت مبارز پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت

در پیامی؛

دبیرکل جامعه روحانیت مبارز پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفت

بیشتر و اشتباه کمتر تداوم بخشند و به خصوص در رابطه با محرومیت زدایی، اشتغال، رونق تولید، افزایش اقتدار ملی و توسعه اخلاق و فرهنگ دینی گامی بلند و تأثیرگذار بردارند.موحدی کرمانی نوشت: دوران پس از انتخابات زمان وحدت، یکدلی، حسن ظن، تلاش و کوشش مضاعف است. لذا همه با هم ایستادگی در برابر دشمنان و دوستی و محبت به دوستان و مؤمنان را وجهه همت خود قرار دهیم و همه از قانون تمکین کنیم. صادقانه در خدمت . . .

20:53 - 1396/03/02
تبریک مجمع مدرسین حوزه به دکتر حسن روحانی/ درخواست از رئیس جمهور  منتخب

تبریک مجمع مدرسین حوزه به دکتر حسن روحانی/ درخواست از رئیس جمهور منتخب

این بیانیه خطاب به رئیس جمهوری آمده است: رقبای شما در انتخابات بیشتر بر دغدغه‌های معیشتی مردم تأکید می‌کردند، . . . آقای رئیس‌جمهوری، عده زیادی از علما و فضلای حوزه در این انتخابات از حامیان شما بودند، برخی از آنان در بیانیه‌ای که . . . قم وظیفه خود می‌داند از ملت بزرگوار ایران به خاطر شرکت در انتخابات و حضور پای صندوق‌های رأی و انتخاب شایسته‌ای که . . . که کرده‌اند، تشکر نماید و از مقام معظم رهبری که جریان کلان انتخابات را هدایت نمود همچنین از نیروهای نظامی و انتظامی که . . . را هدایت نمود همچنین از نیروهای نظامی و انتظامی که امنیت انتخابات را عهده‌دار شدند. ما از بزرگوارانی چون بیت مرحوم . . .

18:58 - 1396/03/02
29 اردیبهشت و آری به صداقت- کرم محمدی**

29 اردیبهشت و آری به صداقت- کرم محمدی**

شور و شوق و لذت کار انتخابات به 'رقابت' بستگی دارد. ارائه برنامه ها؛ ایراد . . . قیمت وهر وسیله قرار خواهد گرفت. اگرچه معمولا به هنگام فصل انتخابات درجه ای از تندی ها و تلاش هایی که در زمان های . . . انتخابات درجه ای از تندی ها و تلاش هایی که در زمان های غیرانتخاباتی وجود ندارد و یا کمتر دیده می شود؛ بروز می کند . . . کند والبته با اغماض قابل قبول است اما بدون تعارف می توان انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران در زمینه . . . شبکه های ضد انقلاب نیز تندتر بود. طیف اصولگرای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری چنان در مناظرات و میتینگ های انتخاباتی . . .

18:36 - 1396/03/02
هیچ مشکلی در تجمیع آرای انتخابات وجود نداشت/ همه آرای اخذ شده سالم بود

رئیس مرکز توسعه الکترونیک، فناوری اطلاعات و آمار وزارت کشور:

هیچ مشکلی در تجمیع آرای انتخابات وجود نداشت/ همه آرای اخذ شده سالم بود

این مطلب را بیان کرد.وی با تبریک مشارکت پرشکوه مردم در انتخابات روز جمعه که زبانزد تمام کشورهایی است که در حوزه . . . است که در حوزه دمکراسی خود را مدعی می دانند گفت: در انتخابات نظام جمهوری اسلامی ایران 25 فرآیند داریم که 24 . . . در ارتباط با اخذ رای گیری الکترونیکی در 140 شهر کشور برای انتخابات شوراها از تجهیزات الکترونیکی استفاده شد که در این . . . رای خود را دادند که 20 درصد آرای کل کشور در حوزه انتخابات شهر و روستا بود.وی افزود: برای تجمیع آرا در این . . . کرد: در سال 92 با قیاس در سال 96 میزان رای دهنده ها در انتخابات شوراها در حوزه تهران، 39 درصد رشد داشته است؛ این . . .

16:45 - 1396/03/02
خانیکی: دوم خرداد 76 در 29 اردیبهشت 96 تکرار شد

خانیکی: دوم خرداد 76 در 29 اردیبهشت 96 تکرار شد

به گزارش ایرنا، خانیکی در این یادداشت که روز سه شنبه در کانال شورای سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان منتشر شد، آمده است:‌ 'امروز دوم خرداد است، 20 سال پس از آن روزی که مشارکت . . . پیشرفت، آزادی و امنیت پایدار ناتمام بماند. رأی چشمگیر به دکتر حسن روحانی و مشارکت معنادار مردم در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ورود به مدار دیگری از تلاش بی وقفه و امید بخش ملت ایران را به . . .

16:13 - 1396/03/02
343 فعالیت برای ایجاد نشاط انتخاباتی در 58 دانشگاه کشور انجام شد

مدیر کل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم:

343 فعالیت برای ایجاد نشاط انتخاباتی در 58 دانشگاه کشور انجام شد

در دانشگاه سیستان و بلوچستان اظهار داشت: عمده این فعالیت ها شامل 115 سخنرانی، 40 مناظره، 80 تریبون آزاد، بیش از 60 نشست و میزگرد و گردهمایی بوده است که سبب شور و نشاط و حضور حداکثری جوانان در انتخابات شد.وی گفت: گسترش و هم افزایی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی و توانمند سازی و دانش افزایی در حوزه های مختلف در دانشگاهها از جمله اولویت های وزارت علوم است.وی بیان کرد: عمده فعالیت های فرهنگی . . .

16:10 - 1396/03/02
قاضی زاده:برای بستن پرونده انتخابات منتظر نظر نهایی شورای نگهبان هستیم

قاضی زاده:برای بستن پرونده انتخابات منتظر نظر نهایی شورای نگهبان هستیم

در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا درباره شکایت نامزدهای انتخاباتی از یکدیگر برای پاسخ به موارد مطرح شده در مناظره ها . . . رسیده و منتظر نظر نهایی شورای نگهبان درباره تایید صحت انتخابات هستیم و پس از آن، جمع بندی خود را ارایه خواهیم . . . خود را ارایه خواهیم داد.وی با بیان اینکه شاید به نامزدهای انتخاباتی برای پاسخ به شبهات طرف مقابل، زمانی اختصاص دهیم، . . . طرف مقابل، زمانی اختصاص دهیم، تصریح کرد: برای ما پرونده انتخابات بسته شده نیست و تا زمانی که تایید نهایی شورای . . . و تا زمانی که تایید نهایی شورای نگهبان صورت نگیرد، پرونده انتخابات از نگاه ما کماکان باز است.عضو کمیسیون فرهنگی مجلس . . .

15:52 - 1396/03/02
تهدیدات گروهک های تروریستی خنثی شد/ حتی به یک شعبه اخذ رای تعرضی نشد

معاون امنیتی انتظامی وزارت کشور:

تهدیدات گروهک های تروریستی خنثی شد/ حتی به یک شعبه اخذ رای تعرضی نشد

کنار مشارکت مردم، سلامت و ایجاد فضای رقابت آمیز، مساله مهم انتخابات، موضوع تامین امنیت آن بود که در دستور کار شورای . . . همچنین دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی در سطح راهبردی، مسائل انتخابات را از 8 ماه قبل پیگیری می کرد.وی با بیان اینکه پنج . . . می کرد.وی با بیان اینکه پنج مرحله را در زمینه تامین امنیت انتخابات مدنظر قرار دادیم، گفت: تامین امنیت انتخابات، موضوعی . . . تامین امنیت انتخابات مدنظر قرار دادیم، گفت: تامین امنیت انتخابات، موضوعی نیست که بتوان در همان لحظه و فقط در آن مقطع . . . حدود 4 ماه قبل از پایان سال 95، اقدامات خود را برای مدیریت انتخابات آغاز کردیم.این مقام مسئول ادامه داد: یکی از . . .

15:40 - 1396/03/02
نماینده مجلس: رئیس جمهوری منتخب به استانهای کم برخوردار نگاه وِیژه داشته باشد

نماینده مجلس: رئیس جمهوری منتخب به استانهای کم برخوردار نگاه وِیژه داشته باشد

بهره برداری قرار گیرد.خالدی، درباره شرکت حداکثری مردم در انتخابات افزود: شرکت مردم در صف های متراکم در انتخابات رئیس . . . مردم در انتخابات افزود: شرکت مردم در صف های متراکم در انتخابات رئیس جمهوری در 29 اردیبهشت ماه لیبک به فرمایشات . . . بصورت جدی وارد عرصه شدند.وی افزود: مهمترین دستاورد این انتخابات مشارکت بالای مردم بود که شعور و شوق سیاسی مردم را . . . شهرستان لردگان در مجلس شورای اسلامی گفت: در این دوره از انتخابات علاوه بر مشارکت حداکثری، هیچ مساله حاد امنیتی بوجود . . . بر مشارکت حداکثری، هیچ مساله حاد امنیتی بوجود نیامد و انتخابات در کمال صحت و آرامش برگزار شد.به گزارش ایرنا، در . . .

13:44 - 1396/03/02
فراکسیون های امید، مستقلین و نمایندگان ولایی در ترکیب جدید هیات رئیسه مجلس حضور داشته باشند

جلالی در جمع خبرنگاران:

فراکسیون های امید، مستقلین و نمایندگان ولایی در ترکیب جدید هیات رئیسه مجلس حضور داشته باشند

درباره برنامه های فراکسیون مستقلین ولایی مجلس برای انتخابات هیات رئیسه در هفته آینده اظهارکرد:‌ بعد از انتخابات . . . برای انتخابات هیات رئیسه در هفته آینده اظهارکرد:‌ بعد از انتخابات شکوهمندی که برگزار شد مطالبه مردم تفاهم و آرامش . . . اتخاذ کنند. در ادامه خبرنگاری از جلالی پرسید که در هنگام انتخابات مرکز پژوهش‌ها گزارشی را درباره تبعات افزایش یارانه . . . لذا آنچه که مرکز پژوهش‌ها منتشر کرد منطقی بود و ربطی به انتخابات نداشت. سیام**9121**1336 خبرنگار: سمیه لاری**انتشار: . . .

13:20 - 1396/03/02
چه کسی شهردار تهران می‌شود؟

چه کسی شهردار تهران می‌شود؟

به عنوان سه سهمیه جوانان در لیست ائتلاف اصلاح‌طلبان در انتخابات شورای شهر چهارم ‏تهران قرار گرفتیم و از سوی دیگر . . . و اطلاع‌رسانی ستاد را بر عهده گرفتم.‏بعد از برگزاری انتخابات و راه‌یابی 14 نفر- که شما بخوانید 13 نفر- از . . . صلاحیتش از سوی دولت و مجلس اصولگرایان برای کاندیداتوری در انتخابات شورای شهر احراز ‏نشد، گزینه اصلی اصلاح‌طلبان برای . . . او برای ‏اداره شهرداری برنامه خواسته شد. سلیمی امسال هم در انتخابات شورای شهر کاندیدا شد اما بعد از آنکه نامش در لیست . . .

12:50 - 1396/03/02
فلاحت‌پیشه:اصولگرایان‌‌نمی‌توانندبامردم‌‌ به‌زبان‌ نرم‌‌سخن‌ بگویند

فلاحت‌پیشه:اصولگرایان‌‌نمی‌توانندبامردم‌‌ به‌زبان‌ نرم‌‌سخن‌ بگویند

مجلس دهم در گفت وگو با خبرآنلاین با بیان اینکه دوازدهمین انتخابات ریاست جمهوری علیرغم فراز و فرودهایی که داشت نتیجه . . . از دوره گذشته کسب کند.این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: این انتخابات درس های زیادی داشت؛ اول آنکه مردم با وجود گلایه ها . . . مردم با وجود گلایه ها و نقدهایی که نسبت به نظام داشتند؛ در انتخابات حضور پیدا کردند و ارزش رای‌شان را می دانند و به . . . نظر خود را از طریق رای هایشان نشان دادند.او افزود: درس دوم انتخابات این بود که باید به حاشیه سازی ها، توهین ها و تخریب . . . و توهین جریان پیدا کند. فلاحت‎پیشه گفت: کارنامه تلخ این انتخابات مربوط به بخشی از مناظرات است که کاندیداها به یکدیگر . . .

12:41 - 1396/03/02
فدراسیون والیبال همه اعتبارات دریافتی را در استان ها هزینه می کند

فدراسیون والیبال همه اعتبارات دریافتی را در استان ها هزینه می کند

ایلام - ایرنا - نایب رئیس فدراسیون والیبال گفت: این فدراسیون همه اعتبارات دریافتی از محل منابع دولتی را در استان ها و برای هیات ها هزینه می کند.

12:29 - 1396/03/02
اشتباه استراتژیکی به نام `ادامه ادبیات انتخاباتی`

اشتباه استراتژیکی به نام 'ادامه ادبیات انتخاباتی'

نیز انتظار می رود به رأی و خواست اکثریت احترام بگذارند.انتخابات ریاست جمهوری، با مشارکت خیره کننده مردم و رأی قاطع . . . چه کسانی که به او رأی نداده اند و چه کسانی که اصلاً در انتخابات شرکت نکرده اند.در این باره نکات زیر قابل تأمل است:1 . . . کاندیداها - و مشخصاً محمدباقر قالیباف - در جریان رقابت های انتخاباتی مرتکب شدند، ایجاد شکاف بین طبقات مختلف مردم بوده . . . بار، به شکست رسیده اند اما اگر ادبیات ایجاد شده در دل انتخابات گذشته ادامه یابد، کشور، مردم و نظام جمهوری اسلامی . . . و خواست اکثریت احترام بگذارند.4 - حدود 14 میلیون نفر در انتخابات رأی ندادند. البته در هیچ جای دنیا نرخ مشارکت صد در . . .

12:26 - 1396/03/02
غیبت معنادار ژنرال های اصولگرا

غیبت معنادار ژنرال های اصولگرا

نیست که حضور آنها می توانست 'چه کند' یا 'نکند'، مساله این است که 'غیبت چهره های اصولگرا' در این انتخابات یک امتحان سیاسی بود و فراموش نخواهد شد. ژنرال های اصولگرا در تقابل روشن دو جریان سیاسی حاضر . . . باید دنباله‌رو و پیرو پایگاه اجتماعی شان باشند نه راهبر. تصمیمات گذشته آنها و شکست های پیاپی در انتخابات مختلف باعث شده است اعتماد به نفس خود را مقابل هواداران و طرفداران از دست بدهند و خلع سلاح . . .

11:32 - 1396/03/02
دستور کار اصلاح ‌طلبان، خیزش آرای خاکستری بود

دستور کار اصلاح ‌طلبان، خیزش آرای خاکستری بود

در این گفت وگو می خوانیم: انتخابات ٢٩ اردیبهشت با همه فراز و فرودهای آن برگزار شد. . . . انتخابات ٢٩ اردیبهشت با همه فراز و فرودهای آن برگزار شد. انتخاباتی که در آن، مردم با آگاهی نسبت به لزوم حمایت از . . . عضو شورای مشورتی اصلاح طلبان، در گفت‌وگو با «شرق» به تحلیل انتخابات پرداخت.** پیش‌بینی می‌ کردید نتیجه انتخابات . . . «شرق» به تحلیل انتخابات پرداخت.** پیش‌بینی می‌ کردید نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری دوازدهم و شوراهای پنجم این‌ گونه . . . اصلاحات همانند چهار سال قبل حمایت از حسن روحانی را در انتخابات ریاست‌ جمهوری دوازدهم در دستور کار قرار داد و بر . . .

11:26 - 1396/03/02
نتیجه انتخابات شورا در روستایی که همه نامزد‌های آن زنان بودند

نتیجه انتخابات شورا در روستایی که همه نامزد‌های آن زنان بودند

حماسه‌ساز شدند. چنانکه گزارش‌ها نشان می‌دهد در پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، 70 زن تنها در بخش مرکزی خاش به . . . حضور زنان در شوراهافروردین امسال بود که همزمان با ثبت‌نام انتخابات شوراها، آمار ثبت‌نام‌ها در یکی از روستاهای توابع . . . شهرستان خاش، تنها روستایی بود که با مشارکت صددرصدی زنان در انتخابات روبه‌رو شد. روستایی که گفته می‌شود حدود 170 نفر . . . مجتبی شجاعی، بخشدار مرکزی خاش، درباره مشارکت زنان در انتخابات شوراهای روستا به «وقایع‌اتفاقیه» می‌گوید: مشارکت در . . . داده است.این در حالی است که مشارکت بالای سیاسی زنان در انتخابات پنجمین دوره شوراهای شهر و روستا در سیستان‌وبلوچستان . . .

11:14 - 1396/03/02
نتیجه حمایت روحانی از احزاب، موفقیت در انتخابات بود

نتیجه حمایت روحانی از احزاب، موفقیت در انتخابات بود

وزارت کشور در زمینه احزاب وجود داشت. با توجه به برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری، چه تغییری باید در روند این وزارتخانه . . . روحانی درباره آن صحبت کرده است و حالا با پیروزی دوباره در انتخابات ریاست‌جمهوری، امید آن می‌رود که بتواند موفق‌تر عمل . . . امید آن می‌رود که بتواند موفق‌تر عمل کند.*پیش از انتخابات پیش‌بینی موفقیت دکتر روحانی در انتخابات را داشتید. . . . عمل کند.*پیش از انتخابات پیش‌بینی موفقیت دکتر روحانی در انتخابات را داشتید. چقدر بهبود فضای کار حزبی و تشکیلاتی در . . . پیروزی تأثیر داشت؟بله، من گفته بودم آرای دکتر روحانی در انتخابات ٩٦ نه‌تنها ریزش ندارد بلکه افزایش هم خواهد داشت. . . .

11:10 - 1396/03/02
مردم در انتخابات 29 اردیبهشت برای نظام و کشور سنگ تمام گذاشتند

رئیس دفتر شورای نگهبان در البرز:

مردم در انتخابات 29 اردیبهشت برای نظام و کشور سنگ تمام گذاشتند

را در دنیا منتشر کنند. وی ادامه داد: این همان بیداری هرچه بیشتر مسلمانان و آشنا شدن آنان با مسائل ضروری و نیازهای واقعی بشریت است. رئیس دفتر شورای نگهبان استان البرز خاطرنشان کرد: حضور مردم در انتخابات اردیبهشت 96 بسیار قابل توجه بود و آنان با شور ونشاط سنگ تمام گذاشتند. وی اضافه کرد: این حضور پرشور اقتضاء می کند که منتخبان احساس دین بیشتری نسبت به افرادی که آنان را انتخاب کردند، داشته . . .

11:10 - 1396/03/02
اتفاق مبارک حضور زنان در شوراها را نباید دستکم گرفت

مولاوردی در پیامی تلگرامی نوشت:

اتفاق مبارک حضور زنان در شوراها را نباید دستکم گرفت

شوراهای روستاهای آن بخش، نمونه ای از پدیده های دهمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا تا این روز است و باید برای . . . که جانانه و با اعتماد به نفس ستودنی پا به عرصه مبارزات انتخاباتی گذاشتند، اما فرصت حضور در شوراها را در این دوره . . . کردند، تبریک عرض می کنم....تا باد چنین بادادوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر روستا . . . کشور آغاز و در برخی از شعب اخذ رای تا ساعت 24 تمدید شد.درانتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای . . .

11:2 - 1396/03/02
تهران طلایی

تهران طلایی

به دنبال آن هستیم که بررسی کنیم چرا مردم تهران در چند انتخابات برگزار شده تا این اندازه به جریان اصلاحات وفادارند . . . و دستیابی به امکانات رفاهی می ‌دانند، و به این واسطه در انتخابات به جریانی روی آورده‌ اند که گفتمان سازش با غرب را . . . ـ از جانب اصول‌گرایان - مطرح شد که بعد از اعلام نتایج انتخابات دهم مجلس شورای اسلامی، فضایی جدید در افکار عمومی . . . و بعضاً با الفاظی شبیه «کوفیان قرن 21» متهم کردند. در انتخابات دیگر نیز این مسیر تداوم پیدا کرد و مردم تهران هم به . . . ‌ای که کلان ‌شهرهای دیگر نیز از آن الگوبرداری می ‌کنند. در انتخابات اخیر شوراهای شهر، کلان ‌شهرهای دیگر هم اقبال کم . . .

10:57 - 1396/03/02
مروری بر نتایج انتخابات شورای شهر تهران

مروری بر نتایج انتخابات شورای شهر تهران

در ادامه این یادداشت به قلم یوسف ناصری می خوانیم: لیست 21 نفره «امید»، برنده انتخابات شورای شهر تهران شد. این لیست انتخاباتی، متشکل از . . . نفره «امید»، برنده انتخابات شورای شهر تهران شد. این لیست انتخاباتی، متشکل از نامزدهای اصلاح طلب و اعتدال گرا برای . . . بعد از پیروزی مطلق لیست اصلاح طلبان و اعتدال گرایان در انتخابات مجلس دهم در اسفند 1394، این برای دومین بار است که . . . دومین بار است که لیست این جبهه سیاسی، به طور مطلق برنده انتخابات پایتخت در حوزه مدیریت شهری می شود. نتایج انتخابات . . . برنده انتخابات پایتخت در حوزه مدیریت شهری می شود. نتایج انتخابات شورای شهر تهران، از جهاتی قابل تامل است. یک نکته . . .

10:41 - 1396/03/02
شورای نگهبان تخلفات انتخاباتی را رد کرد

شورای نگهبان تخلفات انتخاباتی را رد کرد

از خبرگزاری‌ها و سایت‌های حامی رئیسی از تخلف گسترده در انتخابات خبر می‌دهند و به نظر می‌رسد تمایل دارند با باطل‌شدن . . . سه میلیون رأی مأخوذه، روند پیروزی روحانی را مختل کرده و انتخابات را به دور دوم بکشانند. بر اساس قانون اگر تخلفات . . . و انتخابات را به دور دوم بکشانند. بر اساس قانون اگر تخلفات انتخاباتی عنوان مجرمانه داشته باشد، قوه‌قضائیه صلاحیت دخالت . . . صلاحیت دخالت و واکنش را دارد. آن‌طور که در ماده «33» قانون انتخابات ریاست‌جمهوری آمده، «خرید و فروش رأی»، «تقلب و تزویر . . . تعرفه یا برگ رأی یا صورت جلسات»، «تهدید یا تطمیع در امر انتخابات»، «رأی‌دادن با شناسنامه جعلی»، «رأی‌دادن با . . .

10:29 - 1396/03/02
صفحه 1 از 184 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >