تحقق عدالت اجتماعی مهم ترین دستاورد دولت یازدهم

تحقق عدالت اجتماعی مهم ترین دستاورد دولت یازدهم

داده است و می توان گفت که بازگشت ثبات، آرامش، رونق و ایجاد امید به آینده ای بهتر از جمله مهم ترین دستاوردهای کابینه . . . دولتمردان در این زمینه بهبود وضعیت بیکاری در کشور انجامید. مهمترین وعده دولت یازدهم در زمینه سیاست ها و برنامه . . . مندسازی شهروندان از خدمات بهداشتی و درمانی، چشم اندازی امیدوار کننده در زمینه تحول در بخش سلامت پدیدار سازد. از . . . فرهنگ نقدپذیری از امتیازاتی هستند که مردم را به این دولت امیدوار ساخته‌ است. پژوهشگر گروه اطلاع رسانی ایرنا برای . . .

9:28 - 1396/01/05
تلخ و شیرین های 95 و چشم اندازهای سال نو

تلخ و شیرین های 95 و چشم اندازهای سال نو

فرهنگ و ارشاد اسلامی در یادداشتی با عنوان «نوروز، اعتدال و امید» که در ستون « اول دفتر» روزنامه «ایران» منتشر شد، با . . . خالصانه بخواهیم که حال ما را به نیکوترین وجه بیامیزد و نور امید را در دل‌های همه ما فروزان کند.«محمد علی وکیلی» هم . . . بر سر پریشانی دیگری افتاد! در واقع، حوادث سال ٩5 هر چند امیدهایی را زنده کرد اما عمق آسیب پذیری ما را در پاره ای از . . . «روحانی 96 در قامت منادی صلح» آورد: سال 96 بی‌تردید سال امید است؛ سال لبخند دوباره ملت به اعتدال. سالی که اعتدال به . . . وضع کرده و نام آن را تحریم‌های محدود‌کننده در سطح بالا نامیده است. سخنانی که ترامپ می‌گوید در حالی است که پیش از او . . .

10:11 - 1395/12/28
1396 سال امتداد امید

انتخابات در نگاه روزنامه ها

1396 سال امتداد امید

** 1396 سال امتداد امیدروزنامه «همدلی» با درج گزارشی با عنوان «1396 سال امتداد . . . «همدلی» با درج گزارشی با عنوان «1396 سال امتداد امید» آورده است: سال 1395 سال پر فراز و نشیبی در فضای سیاسی . . . برگزیدن نمایندگان مجلس دهم‌، به این روند پایان داد و فهرست امید که متشکل از اصلاح‌ طلبان و اصول‌گرایان حامی دولت بود‌، . . . را نامزد اصلی خود اعلام کرده و قصد آن دارند که تدبیر و امیدی را که در سال 92 برگزیدند و در سال 94 بر آن تاکید . . . که مشکل ریشه‌دار معیشت و اشتغال تنها به دولت تدبیر و امید اختصاص نداشته و اساسا میراثی به‌جای‌مانده از دولت . . .

9:57 - 1395/12/26
بیمه رایگان 360 هزار کرمانشاهی در دولت تدبیر و امید

بیمه رایگان 360 هزار کرمانشاهی در دولت تدبیر و امید

در استان زیرپوشش بیمه سلامت هستند و علاوه بر رایگان بودن دفترچه این افراد حدود 95 درصد هزینه های درمانی آنها نیز در تعهد بیمه سلامت است.به گفته او، هزینه های پرداختی بیمه سلامت قبل از دولت تدبیر و امید سالیانه هزار و 200 میلیارد ریال بوده اما الان به سه هزار و 500 میلیارد ریال رسیده است.مظفری این موضوع را نشان دهنده توسعه خدمات بیمه ای در این دولت عنوان کرد و افزود: در دولت قبل سالیانه 380 . . .

13:38 - 1395/12/25
روحانی: با معیار قانون اساسی، رهبری واحد و آرمان‌های مشترک مسیر توسعه را ادامه خواهیم داد

در دیدار رئیس و اعضای فراکسیون امید مجلس؛

روحانی: با معیار قانون اساسی، رهبری واحد و آرمان‌های مشترک مسیر توسعه را ادامه خواهیم داد

روحانی امروز - دوشنبه - در دیدار رئییس و اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، با قدردانی از تعامل و همکاری سازنده . . . دانست و اظهار داشت: بدون تردید شرایط امروز کشور بهتر و امیدبخش‌تر از گذشته است و باید با امیدواری برای سربلندی . . . شرایط امروز کشور بهتر و امیدبخش‌تر از گذشته است و باید با امیدواری برای سربلندی ایران عزیز و نظام اسلامی، با همکاری و . . . خواهیم داشت، چرا که امروز شرایط و امکانات ما بسیار بهتر و امیدبخش‌تر از گذشته بوده و مردم هم مثل همیشه، آگاهانه در . . . در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه بین دولت، فراکسیون امید و مجلس دهم، فاصله‌ای از لحاظ اهداف و آرمان‌ها وجود . . .

15:58 - 1395/12/23
تاکید بر همدلی/ دیدار فراکسیون امید با رئیس جمهوری تداوم می یابد

میرزایی نکو:

تاکید بر همدلی/ دیدار فراکسیون امید با رئیس جمهوری تداوم می یابد

ایرنا با اشاره به دیدار امروز جمعی از اعضای فراکسیون امید مجلس با رییس جمهوری گفت: در این دیدار محمدرضا عارف رییس . . . رییس جمهوری گفت: در این دیدار محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید گزارشی از فعالیت های این فراکسیون به رییس جمهوری ارائه . . . ارائه کرد.وی با اشاره به سخنرانی 10 نماینده عضو فراکسیون امید مجلس در این جلسه اظهار داشت: در این جلسه نمایندگان بر . . . جمهوری نیز در این جلسه بیان کرد که بین دولت و فراکسیون امید هیچ فاصله ای نیست و همه به دنبال یک آرمان و هدف هستیم و . . .

14:39 - 1395/12/23
اعضای فراکسیون امید مجلس با رییس جمهوری دیدار کردند

اعضای فراکسیون امید مجلس با رییس جمهوری دیدار کردند

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، در این دیدار که امروز - دوشنبه - در محل نهاد ریاست جمهوری انجام شد، محمدرضا عارف رییس فراکسیون امید و تعدادی از اعضای این فراکسیون درمورد مسایل کشوری ازجمله انتخابات 96، شرایط سیاسی و اقتصادی کشور ، تحقق اقتصاد مقاومتی، عملکرد این فراکسیون سخنرانی کردند.همچنین در این دیدار رییس جمهوری در مورد . . .

13:0 - 1395/12/23
اعضای فراکسیون امید مجلس فردا با رییس جمهوری دیدار می کنند

اعضای فراکسیون امید مجلس فردا با رییس جمهوری دیدار می کنند

فاطمه ذوالقدر روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا اظهار داشت: اعضای فراکسیون امید مجلس به ریاست محمد رضا عارف از مدت ها قبل به دنبال دیدار با رییس جمهوری بودند ولی فرصت لازم . . . مردم تهران در مجلس شورای اسلامی همچنین اظهار داشت: قرار است در این دیدار چند عضو فراکسیون امید نظرات این فراکسیون و مسایل موجود را با رییس جمهوری در میان بگذارند.سیام**9121 خبرنگار: سمیه . . .

12:36 - 1395/12/22
عارف: موفقیت دولت تدبیر و امید پیروزی جریان اصلاحات محسوب می شود

عارف: موفقیت دولت تدبیر و امید پیروزی جریان اصلاحات محسوب می شود

به گزارش ایرنا از امیدنامه، محمدرضا عارف عصرسه شنبه در دیدارهای جداگانه با . . . نبوده‌اند بلکه خواهان عدالت بوده و هستند.رئیس فراکسیون امید در ادامه با بیان اینکه درانتخابات سال 92 به دلیل . . . روحانی درسال 92، گفت: از همان ابتدای شکل گیری دولت تدبیر و امید جریانی برای شکست دولت و یک دوره‌ای کردن دولت روحانی . . . دولت اصلاحات بیشتر است به همین دلیل موفقیت دولت تدبیر و امید پیروزی جریان اصلاحات محسوب می‌شود.وی با اشاره به تشکیل . . . گذاری اصلاح طلبان با بیان اینکه انتظار است دولت تدبیر و امید مطالبات به حق مردم را با اولویت بندی پاسخ دهد، به شرایط . . .

19:29 - 1395/12/17
عارف: تا پایان امسال نامزد ریاست جمهوری را اعلام می کنیم/روند تحقیق و تفحص از شهرداری تهران

عارف: تا پایان امسال نامزد ریاست جمهوری را اعلام می کنیم/روند تحقیق و تفحص از شهرداری تهران

مقرر نمی توانیم اعلام کنیم. باید منتظر بمانیم و ببینیم چه کسانی ثبت نام می کنند. رییس فراکسیون امید در مجلس شورای اسلامی گفت: ما تجربه خوبی را در دوره قبل در انتخابات مجلس شورای اسلامی داشتیم . . . برای ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: در شورای سیاستگذاری، بحث جدی در مورد نامزد نهایی داشته ایم و امیدواریم که قبل از پایان سال نامزد نهایی را اعلام کنیم.نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در . . .

12:36 - 1395/12/16
پایان مهمانی`امید`در تالاب فریدونکنار

پایان مهمانی'امید'در تالاب فریدونکنار

میزبانی دوباره به شماره می اندازد ، امسال هم آنان را ناامید نکرد و اواسط آبان در دامگاه ویژه اش در فریدونکنار فرود . . . زیست مازندران شنبه شب با انتشار اطلاعیه ای اعلام کرد : ' امید به سوی زیستگاه اصلی خود در سیبری به پرواز در آمد تا . . . شرقی به چین وجود دارند ، اما پرواز و مهاجرت تک درنای سیبری امید ،می تواند تلنگری باشد بر رفتار نابخردانه بشر در از بین . . . تنوع زیستی و حذف گونه های مختلف حیات وحش از چرخه طبیعت ، و امیدی برای حفاظت بهتر از انچه که در اختیار داریم تا مبادا . . . مبادا شاهد تک های دیگری در ببن موجودات کره زمین باشیم ....امید تنها بازمانده از گله درناهای سفید سیبری است که بر اساس . . .

23:30 - 1395/12/14
نایب رئیس مجلس: تنش در فضای بین المللی علیه ایران کاهش یافته است

نایب رئیس مجلس: تنش در فضای بین المللی علیه ایران کاهش یافته است

بوشهر-ایرنا- نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی گفت: دولت تدبیر و امید با رویکرد مثبت خود تنش ها را در فضای بین المللی علیه نظام جمهوری اسلامی کاهش داده است.

22:26 - 1395/12/14
سوریه فدرال، یک بستر و دو رویا

سوریه فدرال، یک بستر و دو رویا

تارنمای امید ملی ایرانیان در این گفت وگو آورده است:ساختار جغرافیایی سوریه به گونه ای است که واقعا تشکیل نظام . . . روسیه چنین برنامه ای ندارد. روسیه به دنبال مدیریت بحران و حل و فصل بحران سوریه است.منبع:تارنمای امید ملی ایرانیان/10اسفند 95*اول*انتشاردهنده:علیرضا . . .

13:54 - 1395/12/11
نوروزی از ترکیب کشتی فرنگی فارس برای اعزام به مجارستان کنارگذاشته شد

نوروزی از ترکیب کشتی فرنگی فارس برای اعزام به مجارستان کنارگذاشته شد

به گزارش روز سه شنبه فدراسیون کشتی، رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مجارستان روزهای 4 تا 6 فروردین در شهر سمباتهی مجارستان برگزار می شود و عباس محب تاش به عنوان جایگزین امید نوروزی در ترکیب نماینده ایران در این مسابقات به میدان می رود.اسامی فرنگی کاران اعزامی به این رقابت ها به شرح زیر است:59 کیلوگرم: باقر توکلیان و علیرضا کارگر66 کیلوگرم: پرهام قنبری71 کیلوگرم: عباس . . .

9:7 - 1395/12/10
عارف: راهبرد اصلی اصلاح طلبان در انتخابات حضور حداکثری مردم است

عارف: راهبرد اصلی اصلاح طلبان در انتخابات حضور حداکثری مردم است

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، محمدرضا عارف که در مراسم گرامیداشت سالگرد انتخابات دهمین دوره مجلس سخن می گفت با اشاره . . . شروع کرده‌ایم مصمم تر دنبال می کنیم و در مجلس هم فراکسیون امید در این مسیر پیش می‌رود.رییس فراکسیون امید افزود: شخصا . . . مجلس هم فراکسیون امید در این مسیر پیش می‌رود.رییس فراکسیون امید افزود: شخصا گلایه جدی از تعدادی از وزرا دارم اما هیچ . . . ادامه داد: نکته حائز اهمیت در شرایط کنونی برای فراکسیون امید استفاده از پتانسیل موجود در سراسر کشور و حضور مردم با . . .

23:11 - 1395/12/09
تابش: هفتم اسفند نماد تقویت مناسبات اصلاح طلبان و دولت روحانی است

تابش: هفتم اسفند نماد تقویت مناسبات اصلاح طلبان و دولت روحانی است

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، محمدرضا تابش شامگاه دوشنبه در آیین گرامیداشت 'هفت اسفند، سالگرد انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی' افزود: آرای معنادار . . . همچنین کاهش تهدیدهای اقتصادی، اجتماعی ، سیاسی ، منطقه‌ای و بین‌المللی کمک کنیم.نائب رئیس فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی، افزود: در سطح اجتماعی و سیاسی، حضور فعال و موثر در فرآیند برگزاری انتخابات . . .

22:49 - 1395/12/09
رویکرد فرهنگی دولت فضای افراطی و دو قطبی حاکم برکشور رابه حاشیه راند

رویکرد فرهنگی دولت فضای افراطی و دو قطبی حاکم برکشور رابه حاشیه راند

انقلابی و اسلامی دارد.**اعتدال مسیر حرکت دولت تدبیر و امید استاندار کهگیلویه و بویراحمد می گوید که مسیر و حرکت . . . است. وی اظهار داشت که طلیعه نسیم اعتدال و برگرداندن روح امید و نشاط به جامعه فضای سرد و بی اعتمادی در کشور را از بین . . . فرهنگی و اجتماعی کشور در زمان آغاز به کار دولت تدبیر و امید بود. خادمی ادامه داد که البته برخی جریان های افراطی با . . . انباشت شده از گذشته را بدون هیچ ملاحظه ای به دولت تدبیر و امید گره زده اند. وی گفت: این افراد که با خرده گیری سعی در . . . که با خرده گیری سعی در تخریب و ناکار آمدی دولت تدبیر و امید دارند بدون توجه به سایر مولفه ها و شاخص های فرهنگی یک . . .

14:32 - 1395/12/09
یک مقام وزارت بهداشت:فاصله بین امید به زندگی کمی و کیفی مردان در کشور 10 سال است

یک مقام وزارت بهداشت:فاصله بین امید به زندگی کمی و کیفی مردان در کشور 10 سال است

مراقبت از لحاظ بیماری‌های واگیری و نیمه واگیر، بهبود کیفیت و شرایط زندگی و تامین عدالت در سلامت از طریق کاهش نابرابری در حوزه سلامت به‌ویژه دسترسی به خدمات سلامت از عواملی است که باعث افزایش امید به زندگی می‌شود. وی اظهارکرد: پیشگیری و کنترل عوامل خطر و تهدیدکننده سلامت از روند خوبی در سطح کشور برخوردار است. مطلق، کمک به کاهش هزینه‌های سلامت را در جامعه از اهداف اجرای طرح تحول سلامت در . . .

15:6 - 1395/12/05
رتبه برتر صنعت هسته ای در اقتصاد مقاومتی

رتبه برتر صنعت هسته ای در اقتصاد مقاومتی

تارنمای امید ملی ایرانیان در یادداشت خود آورده است:پس از نامگذاری . . . اقتصاد مقاومتی داشت را معرفی کرد. به گزارش پایگاه خبری امیدملی ایرانیان، امروز و در فاصله چند هفته به پایان سال . . . و دروازه های جهانی را نیز به روی خود بگشاییم.*منبع:تارنمای امید ملی ایرانیان/3بهمن 95*اول*انتشاردهنده:علیرضا . . .

12:8 - 1395/12/03
برجام و موشک بر بال هم

برجام و موشک بر بال هم

جلال برزگر در یادداشت خود درتارنمای امید ملی ایرانیان آورده است:پیشنهاد تشکیل «مجمع گفت و گوی منطقه ای» که ظریف در کنفرانس امنیتی مونیخ . . . راضی است و نه صهیونیست ها؛ همه این ها از شگفتی سازی و قدرت و منطق ایرانیان است.*منبع:تارنمای امید ملی ایرانیان/2 اسفند 95*اول*انتشاردهنده:علیرضا . . .

13:40 - 1395/12/02
راز سردرگمی هسته ای ترامپ

مواضع پارادوکسیکال دولت آمریکا در قبال برجام

راز سردرگمی هسته ای ترامپ

تارنمای امید ایرانیان در یادداشت خود آورده است:طی هفته های اخیر شاهد بیان اظهارات متناقض از سوی مقامات دولت . . . مواضع پارادوکسیکال و مبهم از سوی مقامات دولت ترامپ امری کاملا طبیعی محسوب می شود.*منبع:تارنمای امید ملی ایرانیا/30 بهمن . . .

11:46 - 1395/11/30
مخالفت فراکسیون امید مجلس با استیضاح آخوندی/ استیضاح سیاسی است

پارسایی در گفت وگو با ایرنا:

مخالفت فراکسیون امید مجلس با استیضاح آخوندی/ استیضاح سیاسی است

پارلمانی ایرنا با تشریح جلسه امروز -چهارشنبه - فراکسیون امید مجلس درباره تقاضای استیضاح وزیر راه و شهرسازی . . . شدن تقاضای این استیضاح، موضوع امروز در دستور کار فراکسیون امید قرار گرفت. وی افزود: اعضای این فراکسیون با استیضاح وزیر . . . کردند و این استیضاح را سیاسی دانستند. سخنگوی فراکسیون امید مجلس تصریح کرد: اعضای این فراکسیون مجلس معتقد بودند که . . . پارسایی همچنین گفت: در این جلسه از نمایندگان عضو فراکسیون امید مجلس خواسته شد اگر این استیضاح را امضا کرده اند، . . .

9:18 - 1395/11/27
دیدار اعضای فراکسیون امید مجلس با خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی

دیدار اعضای فراکسیون امید مجلس با خانواده آیت الله هاشمی رفسنجانی

به گزارش خبرنگار پارلمانی ایرنا، اعضای فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی امشب در آستانه چهلمین روز درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی با حضور درحسینیه . . . درحسینیه جماران یاد و خاطره آیت الله هاشمی رفسنجانی را گرامی داشتند.محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید و رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان نیز در این دیدار حضور داشت.به گزارش ایرنا، آیت الله . . .

22:37 - 1395/11/26
در خواست عارف از رییس جمهوری برای رسیدگی به شرایط خوزستان

در خواست عارف از رییس جمهوری برای رسیدگی به شرایط خوزستان

به گزارش روز سه شنبه ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی امید نامه، در بخشی از نامه محمدرضا عارف آمده است: بیش از یک دهه است که گرد و غبار، طوفان و ریزگردها . . . در سیستم‌های آب و برق و ...، زندگی مردم در این استان را نیز به شدت مختل کرده است. رییس فراکسیون امید ادامه داد: لذا با توجه به جایگاه ویژه این استان و در مقام قدرشناسی از مردمی که به تعبیر امام . . .

11:52 - 1395/11/26
تاکید عارف بر فعال شدن کمیته های فراکسیون امید مجلس در موضوع آشتی ملی

سخنگوی فراکسیون امید مجلس خبر داد:

تاکید عارف بر فعال شدن کمیته های فراکسیون امید مجلس در موضوع آشتی ملی

بهرام پارسایی روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار پارلمانی ایرنا با اشاره به جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: موضوع آشتی ملی از مباحث مورد تاکید امروز فراکسیون امید بود که در این جلسه محمدرضا . . . جلسه امروز شورای مرکزی فراکسیون امید مجلس گفت: موضوع آشتی ملی از مباحث مورد تاکید امروز فراکسیون امید بود که در این جلسه محمدرضا عارف از کمیته‌های فراکسیون به‌ویژه کمیته سیاسی خواست تا فعالیت های . . .

13:19 - 1395/11/24
سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی امید: امیدوار به کسب قهرمانی آسیا هستیم

سرمربی تیم ملی والیبال ساحلی امید: امیدوار به کسب قهرمانی آسیا هستیم

جنبه انتخابی کسب سهمیه برای حضور در مسابقات جهانی دارد که امیدواریم با تلاش و همت بازیکنان و دعای خیر مردم این سهمیه . . . رقابت های جوانان آسیا که رتبه سوم را هم کسب کردند، دارند و امیدواریم بتوانیم با تمرینات مستمر روی سکوی قهرمانی این دوره . . . در مسابقات آسیایی تایلند برگزیده می شوند. سرمربی تیم ملی امید والیبال ساحلی افزود: اردوی پایانی تیم به احتمال زیاد در . . . شد. وی اظهارکرد: باتوجه به اینکه اولین دوره رقابت های امید در تایلند برگزار خواهد شد، شناخت آنچنانی از رقیبان . . . اما به نظر می آید که 32 تیم حضور یابند. سرمربی تیم ملی امید والیبال ساحلی از شرایط خوب آب و هوایی و تمرینی و . . .

9:47 - 1395/11/24
تدبیرهای کارسازی که کهگیلویه و بویراحمد را در مسیر توسعه قرار داد

تدبیرهای کارسازی که کهگیلویه و بویراحمد را در مسیر توسعه قرار داد

بزرگ عمرانی و جذب سرمایه گذار مردم را به آینده‌ای بهتر امیدوار کرد. **شتاب توسعه به روایت آمار معاون عمرانی . . . گفت: طول راه‌های روستایی آسفالت در ابتدای دولت تدبیر و امید یکهزار و 752 کیلومتر و امسال به یکهزار و 975 کیلومتر . . . تصریح کرد: 23 هزار و 900 میلیون ریال در دولت تدبیر و امید برای توسعه این استان هزینه شده که بخش عمده‌ای از آن . . . افتتاح یکهزار و 555 طرح عمرانی و اقتصادی در دولت تدبیر و امید خبر داد و گفت: در این مدت 282 طرح نیز کلنگ زنی شده است. . . . طرح‌های در دست اجرای اثرگذار در صنعت گردشگری دولت تدبیر و امید دانست. وی بیان کرد: با اجرای این طرح امکان پرواز . . .

8:46 - 1395/11/24
سرمایه گذاری 2 هزار و 300 میلیارد ریال برای توسعه و عمران سنقر و کلیایی در دولت یازدهم

سرمایه گذاری 2 هزار و 300 میلیارد ریال برای توسعه و عمران سنقر و کلیایی در دولت یازدهم

در ایرنای مرکز کرمانشاه در خصوص اقدام های دولت تدبیر و امید در شهرستان سنقر و کلیایی توضیحاتی ارایه داد.**حوزه . . . دیگر از حوزه استحفاظی این شهرستان در نظر گرفته شده که امیدواریم این بودجه تخصیص پیدا کند.او افزود: در مجموع با . . . شهرستان سنقر از طریق سازمان صنعت و معدن و صندوق کارآفرینی امید اشاره کرد و گفت: تاکنون پنج هزار و 582 نفر از تسهیلات . . . از پرداخت 70 میلیارد ریال تسهیلات توسط صندوق کارآفرینی امید در دولت یازدهم برای تقویت حوزه فرش شهرستان خبر داد و . . .

11:14 - 1395/11/22
معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دستاوردهای دولت قابل انکار نیست

معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: دستاوردهای دولت قابل انکار نیست

همچنین سوء مدیریت های گذشته است که امروز مردم با آن مواجه هستند . وی افزود: حال آنکه دولت تدبیر و امید برغم شرایط سخت از گردنه های مشکلات به خوبی عبور کرده است باید اتحاد و همدلی ها بیشتر شود . . . . ملت ایران است ، ادامه داد : حضور در راهپیمایی امسال به نوعی پیوند با رهبری ، شهداء و دولت تدبیر و امید است . به گفته حسینی انقلاب اسلامی ایران انقلابی نه از نوع نظامی و تسلیحاتی بلکه انقلابی برگرفته . . .

11:57 - 1395/11/21
13 هزار میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید صرف اشتغال و ازدواج جوانان شد

13 هزار میلیارد ریال توسط صندوق کارآفرینی امید صرف اشتغال و ازدواج جوانان شد

منعقد شد که به دنبال آن روستاهای دارای ظرفیت طبیعت گردی حمایت شدند. مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید گفت: همچنین تفاهم نامه ای بین امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با صندوق کارآفرینی امید کشور . . . کارآفرینی امید گفت: همچنین تفاهم نامه ای بین امور زنان و خانواده ریاست جمهوری با صندوق کارآفرینی امید کشور منعقد شده و این صندوق متعهد به پرداخت تسهیلات خود اشتغالی به بانوان سرپرست خانوار شده است. . . .

9:45 - 1395/11/19
صفحه 1 از 12 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >