نمایندگان با رای مثبت خود تداوم حضور علی مطهری در جایگاه نایب رئیسی مجلس را فراهم کنند

واعظی در گفت و گو با ایرنا:

نمایندگان با رای مثبت خود تداوم حضور علی مطهری در جایگاه نایب رئیسی مجلس را فراهم کنند

محمود واعظی روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی ایرنا ادامه داد: آقای علی مطهری شخصیتی آزاده، صادق و . . . 10 خرداد ماه برگزار می شود.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

9:58 - 1396/03/09
ورود گیاه گوجی بری به عرصه کشاورزی مازندران

ورود گیاه گوجی بری به عرصه کشاورزی مازندران

: با کشت این گیاه در یکهزار متر مربع زمین کشاورزی می توان 500 کیلوگرم میوه خشک تولید کرد که ارزش اقتصادی آن 250 میلیون ریال است .وی نهال گوجه بری را از نوع گلدانی توصیف کرد و افزود که در یک متر . . . نام شرکت توسعه بری در ایران در زمینه تولید و واردات نهال و میوه بیش از 154 گونه بری که دارای ارزش اقتصادی بالایی است در حال فعالیت است .** شاید کشمش قرمز گوجی بری میوه ای خاص است که طعم شیرینی دارد . . .

9:53 - 1396/03/09
مخابرات هیچ پیامک هشداری ارسال نکرده‌است

مخابرات هیچ پیامک هشداری ارسال نکرده‌است

تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمله کرده بودند. اکنون مشکل برطرف شده است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . حمله کرده بودند. اکنون مشکل برطرف شده است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:@IRNAecohttps://t.me/irnaecoاقتصام**2078*1579* تنظیم کننده: محمد . . .

9:51 - 1396/03/09
اولویت مهم طرح کارورزی؛ نهادسازی  و دستیابی به اشتغال شایسته

اولویت مهم طرح کارورزی؛ نهادسازی و دستیابی به اشتغال شایسته

است. موضوعی که به لحاظ اهمیت بازار کار به عنوان مرکز ثقل اقتصادی- اجتماعی و از نظر نقش های‌ اجتماعی محول شده به دانش . . . ایزدخواه» و «کمال اطهاری»، کارشناسان و پژوهشگران حوزه اقتصاد به گفت وگو بپردازد.** اجرای طرح کارورزی و مولفه های . . . تعداد شغل دسترسی یابد، باید بسترهای لازم دیگری را در حوزه اقتصاد کلان چون تحقق رونق اقتصادی، خارج شدن معنا دار از . . . بسترهای لازم دیگری را در حوزه اقتصاد کلان چون تحقق رونق اقتصادی، خارج شدن معنا دار از رکود، رشد با کیفیت، حرکت به . . . بگیرد و باید به وسیله متولیان آن، تضمین شود. این کارشناس اقتصادی درباره برنامه ریزی در حوزه طرح کاورزی تصریح کرد: در . . .

9:50 - 1396/03/09
دو هزار رایانه جدید به باج افزار 'واناکرای' آلوده شدند

سازمان فناوری اطلاعات ایران خبر داد

دو هزار رایانه جدید به باج افزار 'واناکرای' آلوده شدند

تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمله کرده بودند. اکنون مشکل برطرف شده است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . حمله کرده بودند. اکنون مشکل برطرف شده است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:@IRNAecohttps://t.me/irnaecoاقتصام**2078*1579*تنظیم کننده: محمد . . .

9:41 - 1396/03/09
دلار بانکی سه ریال گران شد/ افت ارزش پوند و یورو

دلار بانکی سه ریال گران شد/ افت ارزش پوند و یورو

سامانی تاجیکستان 3,680 ریال و بولیوار جدید ونزوئلا 3,211 ریال قیمت خورد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . بولیوار جدید ونزوئلا 3,211 ریال قیمت خورد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:IRNAeco@https://t.me/irnaecoاقتصام**2025**1561**خبرنگار: لیلا . . .

9:41 - 1396/03/09
استاد اقتصاد:سرمایه گذاری در ناوگان هوایی تحول بسیار مهمی‎ ‎در اقتصاد کشور است

استاد اقتصاد:سرمایه گذاری در ناوگان هوایی تحول بسیار مهمی‎ ‎در اقتصاد کشور است

نوسازی ناوگان ‏هواپیمایی نه تنها بر تهران و کلان شهرها اثر اقتصادی خواهد داشت، بلکه بر سراسر شهرهای ایران تاثیر خواهد . . . تاثیر خواهد گذاشت. ‏همچنین اثر القایی و غیر مستقیم آن در اقتصاد کشور هم خیلی مهم خواهد بود. فراموش نکنیم کشوری هایی . . . و توریستی و مرکز سرمایه گذاری برای هتل ها هستند. ‏استاد اقتصاد دانشگاه 'سنت ادواردز' تصریح کرد: مثلا کیش، که یک . . . ادواردز' تصریح کرد: مثلا کیش، که یک نمونه خوب در توسعه اقتصاد ایران است، همیشه قرار بود جایگاه مهمی داشته باشد، اما . . . کشور ما به توسعه ناوگان هوایی برای رسیدن به یک ارتقای اقتصادی مشابه ‏نیاز دارد.‏* خرید هواپیما فقط به نفع . . .

9:36 - 1396/03/09
لغو تحریم ها خدمت روحانی به ایران  بود/ امیدوار به حذف تحریم علیه روسیه هستیم

استاد دانشگاه دولتی روابط بین الملل مسکو:

لغو تحریم ها خدمت روحانی به ایران بود/ امیدوار به حذف تحریم علیه روسیه هستیم

گفت که با وجود ادعای برخی ها، این اقدام های محدود کننده به اقتصاد ضربه می زند و حتما زیان های مالی در بردارد. وی در . . . بین ایران و روسیه و کشورهای مسیرحمل شود، حجم مبادلات اقتصادی افزایش چشمگیر می یابد. وی همچنین اظهار کرد: اینکه . . . استاد دانشگاه دولتی روابط بین الملل مسکو در پایان گفت: اقتصاد ایران بسیار متنوع است و حتما زمینه های خوب و بیشتری . . . دورتر را در آسیا و اروپا به هم پیوند خواهد داد و یکی از اقتصادی ترین مسیرهای جاده ای بین المللی می شود.راهگذر . . . ایران، روسیه و جمهوری آذربایجان افزون بر بهره برداری های اقتصادی سه جانبه و همچنین منطقه ای، مزیت های بین المللی . . .

9:18 - 1396/03/09
وین و تولید برق از زباله

وین و تولید برق از زباله

تهران - ایرنا- پایگاه خبری عصر ایران در یادداشتی نوشت: پایتخت اتریش در مجموع 4 زباله‌سوزی مانند 'شپیتلا' دارد که سالانه 900 هزار تن زباله شهری را سوزانده و از آن یک و نیم میلیون مگاوات برق تولید می‌کنند.

9:11 - 1396/03/09
آش و حلیم را از عاملین فروش تهیه کنید

رئیس اتاق اصناف ایران در گفت و گو با ایرنا:

آش و حلیم را از عاملین فروش تهیه کنید

«علی فاضلی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا، گفت: از آنجایی که مواد اولیه مورد استفاده در . . . بر نیاز در انبارها موجود است. برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

8:54 - 1396/03/09
48 درصد پروازهای فرودگاه مهر آباد در فروردین با تاخیر انجام شد

48 درصد پروازهای فرودگاه مهر آباد در فروردین با تاخیر انجام شد

انجام شده و شرکت هوایی 50 درصد پروازها خود را به موقع انجام داده اند.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید: IRNAeco@ https://t.me/irnaeco . . . درصد پروازها خود را به موقع انجام داده اند.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید: IRNAeco@ https://t.me/irnaeco اقتصام**1108 * خبرنگار: ایرج . . .

8:41 - 1396/03/09
رنگ رونق بر صنعت خاکستری

رنگ رونق بر صنعت خاکستری

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گزارشی نوشت: از نیمه دوم سال 92 صنعت سیمان که به عنوان صنعت مادر بخش عمران کشور شناخته می ‌شود، با توجه به اینکه هم اکنون تحریم ‌ها برداشته شده و دولت روحانی، سکان‌ داری دوازدهمین ریاست جمهوری را به عهده گرفته، می ‌توان به بهبود این صنعت ایمان داشت.

8:38 - 1396/03/09
دوئل تهران- ریاض در زمین پتروشیمی

دوئل تهران- ریاض در زمین پتروشیمی

نیازمند تلاش بیشتری هستیم.**رقابت ‌های سیاسی در زمین اقتصادبه هر حال آنچه مسلم است رقابت ‌های سیاسی ایران و . . . حال آنچه مسلم است رقابت ‌های سیاسی ایران و عربستان به حوزه اقتصاد نیز کشیده شده و خروج ایران از تحریم‌های غرب بر تعجیل . . . رشدی مواجه است. این صنعت در سال 86 سهمی معادل 23 درصد از اقتصاد را به خود اختصاص می‌داد که در حال حاضر به حدود 40 . . . به کشورهای هدف صادراتی شده است. *منبع: روزنامه دنیای اقتصادی،1396.3.9**گروه اطلاع رسانی**9117**2002** انتشار . . .

8:36 - 1396/03/09
حجم تولید گاز کویت به 500 میلیون فوت مکعب افزایش یافت

حجم تولید گاز کویت به 500 میلیون فوت مکعب افزایش یافت

تهران - ایرنا - شرکت ملی نفت کویت در راستای توسعه و تقویت تاسیسات خود از افزایش گسترده تولید گاز در این کشور جهت رقابت در بازارهای جهانی خبر داد.

8:23 - 1396/03/09
پرداخت تسهیلات چهار درصدی برای تعویض یخچال های فرسوده

اختصاصی ایرنا

پرداخت تسهیلات چهار درصدی برای تعویض یخچال های فرسوده

آرش قلمی امروز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی ایرنا افزود: در مرحله آزمایشیِ اجرای این طرح، 45 . . . تن گاز دی‌اکسید کربن (CO2 ) است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

8:21 - 1396/03/09
عرضه 5هزار تن گندم صادراتی در بورس کالا/700 تن فروخته شد

عرضه 5هزار تن گندم صادراتی در بورس کالا/700 تن فروخته شد

محصولات کشاورزی 229 درصد از نظر حجم و 199 درصد از نظر ارزش رشد را رقم زد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . حجم و 199 درصد از نظر ارزش رشد را رقم زد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:IRNAeco@https://t.me/irnaecoاقتصام*9186*1961* تنظیم: هما همت . . .

20:26 - 1396/03/08
لزوم تحول سیستم تدارکات فرودگاهی با محور تولید داخلی در امسال

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد

لزوم تحول سیستم تدارکات فرودگاهی با محور تولید داخلی در امسال

منویات رهبر معظم انقلاب و حمایت از تولید داخلی و اجرای اقتصاد مقاومتی از تولیدات داخلی بهره جوید. در واقع ایمنی، . . . کیلومتر در فضای کشور نظارت دارد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

20:16 - 1396/03/08
وزارت کشاورزی: توزیع 100هزار تن کالای اساسی در ماه رمضان/به واردات پیاز نیاز نیست

وزارت کشاورزی: توزیع 100هزار تن کالای اساسی در ماه رمضان/به واردات پیاز نیاز نیست

داخلی تولید دارد و مازاد محصول خود را صادر می کند، به واردات نیازی ندارد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . خود را صادر می کند، به واردات نیازی ندارد.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:IRNAeco@https://t.me/irnaecoاقتصام*9186*1961* تنظیم: هما همت . . .

19:31 - 1396/03/08
میانگین سن زنان در نخستین ازدواج کاهش یافت

بر پایه نتایج سرشماری سال 1395

میانگین سن زنان در نخستین ازدواج کاهش یافت

هر پنج یا 10سال در کشور انجام می دهد به طور فصلی آمارهای اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را جمع آوری می کند.هر فصل اطلاعات . . . اطلاعات و آمار مبادرت می کند.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

19:2 - 1396/03/08
مرکز آمار: پارسال رشد اقتصادی بدون نفت 6.3 درصد شد

مرکز آمار: پارسال رشد اقتصادی بدون نفت 6.3 درصد شد

در دسترس است.تولید ناخالص داخلی بهترین روش برای سنجش اقتصاد یک کشور است. تولید ناخالص داخلی شامل تمام محصولاتی . . . می‌شود.نماگرهای تازه منتشر شد‌ه بانک مرکزی نشان می‌د‌هد‌ اقتصاد‌ ایران د‌ر ٩ ماهه پارسال بد‌ون نفت 6.4 د‌رصد‌ رشد‌ . . . نرخ رشد‌ 6.4 د‌رصد‌ ارزیابی شد‌.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

18:58 - 1396/03/08
اعضای شورای همکاری مالیات های جدیدی بر شهروندانشان اعمال کردند

به دلیل بحران مالی و کسری بودجه

اعضای شورای همکاری مالیات های جدیدی بر شهروندانشان اعمال کردند

به گزارش روز دوشنبه ایرنا و به نقل از منابع اقتصادی کویتی کشورهای شورای همکاری قصد دارند علاوه بر آزاد . . . نوشابه را از شهروندان خود آغاز کرده است .همزمان مؤسسه اقتصادی 'ارنست ویونگ' که ارزیابی دوره ای را در زمینه . . . 'ارنست ویونگ' که ارزیابی دوره ای را در زمینه شرایط اقتصادی کشورهای عربی حوزه خلیج فارس ارائه می کند٬ اعلام کرد . . . طی دو سال اخیر و تلاش برای ورود شرکت های خصوصی به عرصه های اقتصادی، موجب آغاز روند اخذ مالیات بر ارزش افزوده شده است. . . .

18:58 - 1396/03/08
ماهی قزل آلا از اصفهان  به خارج از کشور صادر شد

ماهی قزل آلا از اصفهان به خارج از کشور صادر شد

جدیدی به سبد صادراتی مواد پروتئینی استان اصفهان اضافه شود.رئیس اداره قرنطینه و امنیت زیستی این اداره کل دامپزشکی استان اصفهان گفت: این اداره کل آمادگی دارد تا در راستای افزایش صادرات غیرنفتی و تحقق اقتصاد مقاومتی با انجام نظارت ها و ارائه مشاوره های لازم، به صادرکنندگان این بخش کمک کند.بر اساس اعلام سازمان جهاد کشاورزی استان اصفهان، سال گذشته 6 هزار و 576 تُن انواع آبزی(ماهیان گرم آبی، سردابی و . . .

18:47 - 1396/03/08
واعظی کنترل حملات هکری یکشنبه به برخی تارنماهای دولتی را تایید کرد

واعظی کنترل حملات هکری یکشنبه به برخی تارنماهای دولتی را تایید کرد

شرکت پست، بانک مرکزی و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمله کرده بودند. برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . تعاون، کار و رفاه اجتماعی حمله کرده بودند. برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:IRNAeco@https://t.me/irnaecoاقتصام*9123*1961* تنظیم: زهره دریغ . . .

18:40 - 1396/03/08
نماینده مجلس: پرداخت خسارت سیل زدگان استان بوشهر تسریع شود

نماینده مجلس: پرداخت خسارت سیل زدگان استان بوشهر تسریع شود

بوشهر- ایرنا- نماینده مردم شهرستانهای دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی گفت: دستگاههای اجرایی مرتبط در پرداخت خسارت به سیل زدگان استان بوشهر بویژه در شهرستانهای دشتی و تنگستان تسریع کنند.

18:24 - 1396/03/08
ارزش معاملات بورس 121 درصد افزایش یافت

در اردیبهشت ماه؛

ارزش معاملات بورس 121 درصد افزایش یافت

و اصلاح خود شده که ویژگی بارز آن، افت شاخص و کاهش حجم معاملات است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . بارز آن، افت شاخص و کاهش حجم معاملات است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:@IRNAecohttps://t.me/irnaecoاقتصام*2022**1561** خبرنگار: میثم . . .

18:4 - 1396/03/08
بانک مرکزی: پارسال رشد اقتصادی 1394 منتشر شد/ لزوم پایبندی رسانه ها به اخلاق

بانک مرکزی: پارسال رشد اقتصادی 1394 منتشر شد/ لزوم پایبندی رسانه ها به اخلاق

(دوشنبه) نوشت: دیروز (یکشنبه) پس از انتشار گزارش نماگرهای اقتصادی (شماره 86، سه ماهه سوم سال 1395) از سوی بانک مرکزی و . . . سوم سال 1395) از سوی بانک مرکزی و درج ارقام مربوط به رشد اقتصادی سال 1394 و فصل های اول تا سوم سال 1395، برخی . . . به سیاست‌زدگی متهم کرده و مدعی شدند بانک مرکزی ارقام رشد اقتصادی سال 1394 را با تاخیر یکساله و پس از برگزاری انتخابات . . . کرده است. این ادعای سراسر کذب در حالی مطرح می‌شود که معاون اقتصادی بانک مرکزی بیست و سوم اسفندماه پارسال و بیش از 2 ماه . . . جمع زیادی از اصحاب رسانه در ساختمان این بانک، به تشریح رشد اقتصادی سال 1394 و همچنین فصل های اول تا سوم سال 1395 پرداخت . . .

17:27 - 1396/03/08
آیین‌نامه «میزان و شیوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده‌ها» ابلاغ شد

آیین‌نامه «میزان و شیوه دریافت حق عضویت در صندوق ضمانت سپرده‌ها» ابلاغ شد

به سپرده‌گذاران بانک‌ها و سایر موسسه های اعتباری در صورت ورشکستگی است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . موسسه های اعتباری در صورت ورشکستگی است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:@IRNAecohttps://t.me/irnaecoاقتصام*3065 *1961* تنظیم: محمد ملک . . .

17:16 - 1396/03/08
قیمت کالاهای اساسی در هفته اول ماه مبارک رمضان

ایرنا گزارش می دهد؛

قیمت کالاهای اساسی در هفته اول ماه مبارک رمضان

گزارش روز دوشنبه خبرنگار اقتصادی ایرنا از میادین میوه و تره بار و مراکز عرضه سطح شهر . . . به وفور در بازار موجود بود.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . .

17:7 - 1396/03/08
آب معدنی و آب آشامیدنی بسته بندی مشمول مقررات استاندارد اجباری است

آب معدنی و آب آشامیدنی بسته بندی مشمول مقررات استاندارد اجباری است

سازمان ملی استاندارد ایران به نشانی http://www.isiri.gov.ir در دسترس است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه . . . نشانی http://www.isiri.gov.ir در دسترس است.برای آگاهی از آخرین اخبار اقتصادی ایران و جهان با کانال اقتصادی ایرنا در تلگرام همراه شوید:@IRNAecohttps://t.me/irnaecoاقتصام*3065 *1961* تنظیم: محمد ملک . . .

17:7 - 1396/03/08
80 درصد ساختمان‌های رم درخطر ریزش هستند

80 درصد ساختمان‌های رم درخطر ریزش هستند

رم - ایرنا - از هر 10 ساختمان در شهر رم پایتخت ایتالیا، 8 ساختمان در خطر فروریختن قرار دارد.

16:29 - 1396/03/08
صفحه 1 از 952 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >