تمام چالش های روحانی از ترامپ تا شیوخ عرب

تمام چالش های روحانی از ترامپ تا شیوخ عرب

ریاض برای مقابله همه کشورها با ایران تکرار یک تجربه شکست خورده است و به طور قطع در آینده هم شکست خواهد خورد. این مسیر باخت ـ باخت برای آمریکا، ایران، عربستان و سایر کشورهای منطقه است.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.3.3**گروه اطلاع رسانی**2059**2002**انتشار دهنده: فاطمه . . .

8:55 - 1396/03/03
تهران طلایی

تهران طلایی

استمصطفی ایزدی تحلیل‌ گر مسائل سیاسی در گفت ‌و‌گو با «ابتکار» با اشاره به اقبال عمومی مردم تهران در چند انتخابات . . . بیشتر رصد می ‌کنندمصطفی درایتی نیز در پاسخ به همین پرسش «ابتکار» گفت: جریان اصلاحات در این 20 سال با فراز و نشیب ‌های . . . داشت که این انتخاب در مسیر عقلانیت است.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396،3،2** گروه اطلاع . . .

10:57 - 1396/03/02
ابتکار:گردشگری پایدار مهمترین زمینه اشتغال و تولید ملی است

ابتکار:گردشگری پایدار مهمترین زمینه اشتغال و تولید ملی است

به گزارش خبرنگارعلمی ایرنا، معصومه ابتکار روز دوشنبه در مراسم روز جهانی تنوع زیستی افزود: با . . . به وجود آمده است و محل جدیدی برای رشد اقتصادی کشور است.ابتکار گفت: ایران ظرفیت بسیار بالایی در خصوص تنوع زیستی دارد . . . هستند که جمعی از خیران محیط زیست نیز مشتاق به همکاری هستند.ابتکار به برنامه تنوع زیستی اشاره کرد و گفت: امیدواریم این . . . مشمول زمان می شوند و مطالعات باید دوباره از سر گرفته شود.ابتکار با بیان اینکه مرحله بعدی این برنامه ها سازگاری جوامع . . . در این راستا توسعه گردشگری پایدار به ویژه در روستاها است. ابتکار در ادامه به لزوم اجرای برنامه های مقابله با تاثیرات . . .

12:25 - 1396/03/01
پدرم، همسرم، فرهاد مجیدی و دیگران!

پدرم، همسرم، فرهاد مجیدی و دیگران!

ایمانی فعال سیاسی اصول‌گرا در پاسخ به این سوال خبرنگار «ابتکار» که افرادی که رای آنها جزو ارای باطله محسوب می‌شود . . . به وضعیت موجود باشدمصطفی عبدی جامعه‌شناس در گفت‌و‌گو با «ابتکار» علت وجود آرای باطله را در دو مورد بررسی کرد و گفت: . . . مختلف افرادی که آراء آنها آراء باطله محسوب می‌شود به « ابتکار» گفت: نخست اینکه مشارکت انتخاباتی صورتی از مشارکت . . . یک امر جدی را به یک امر شوخی تبدیل کنند.*منبع: روزنامه ابتکار؛ 96،3،1** گروه اطلاع رسانی**1699**2002**انتشاردهنده: . . .

9:57 - 1396/03/01
اجرای 400 پروژه برای کاهش آلودگی هوا

ابتکار خبرداد:

اجرای 400 پروژه برای کاهش آلودگی هوا

معصومه ابتکار روز جمعه پس از انداختن رای خود به صندوق دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حوزه حسینیه . . . کشور به نتایج خوبی دست یافته ایم در 400 شهرستان نیز عملکردها بسیار مثبت و قابل لمس بوده است. ابتکار گفت: اجرای پروژه های محیط زیستی در هشت کلانشهر نتایج خوبی به همراه داشت به طوری که از سال . . .

12:2 - 1396/02/29
ابتکار: حضور مردم در انتخابات سرنوشت کشور را تعیین می کند

روز درخشش ملت؛

ابتکار: حضور مردم در انتخابات سرنوشت کشور را تعیین می کند

به گزارش خبرنگار ایرنا، «معصومه ابتکار» که برای شرکت در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و . . . کس این فرصت را از دست ندهد چرا که اگر این فرصت را از دست بدهیم ممکن است پشیمانی سودی نداشته باشد. ابتکار درباره روند برگزاری انتخابات اظهارکرد: روند برگزاری انتخابات خوب بود و تبلیغات کاندیداها . . .

10:39 - 1396/02/29
ابتکار:کشور دیگر ظرفیت بی خردی و ناامیدی را ندارد

ابتکار:کشور دیگر ظرفیت بی خردی و ناامیدی را ندارد

به گزارش ایرنا، معصومه ابتکار چهارشنبه در جمع دانشجویان در تالار شریعتی دانشگاه . . . دادن اعتقاد نداریم زیرا شان مردم ایران بالاتر از اینهاست.ابتکار با تاکید بر اینکه انتخاب ما باید بر اساس اندیشه باشد، . . . از دروغ و تهمت اعتقاد داریم و هرگز مقابله به مثل نکردیم.ابتکار اظهار کرد: ملت ما باید انتخاب بزرگی در روز جمعه داشته . . . خشک شد و آلودگی هوا بدلیل توزیع بنزن پتروشیمی افزایش یافت.ابتکار با بیان اینکه سال 88 ادامه آن مصائب و دردهای بیشتر . . . مطالعه های جامعی درباره احیای همه تالاب ها صورت گرفت.ابتکار اضافه کرد: در حالی که کشور با چالش هایی مانند مسائل . . .

19:22 - 1396/02/27
آلودگی هوای کلانشهرها در دولت یازدهم کاهش یافت/جمع آوری 900 هزار خودرو فرسوده در کشور

ابتکار:

آلودگی هوای کلانشهرها در دولت یازدهم کاهش یافت/جمع آوری 900 هزار خودرو فرسوده در کشور

معصومه ابتکار شامگاه سه شنبه درگفت و گو با ایرنا در عسلویه افزود: هشت کلانشهر در دولت یازدهم با جمعیتی حدود . . . مند شدند. وی اظهار کرد: همچنین در این دولت 900 هزار دستگاه خودرو فرسوده در کشور جمع آوری و حذف شد. ابتکار اضافه کرد: ارتقای سطح تولید نیز زمینه ساز هوای پاک در کلانشهر ها شد که هم اینک هوای پاک در . . .

11:6 - 1396/02/27
ابتکار: احیای تالاب ها یکی از برنامه های دولت یازدهم است

ابتکار: احیای تالاب ها یکی از برنامه های دولت یازدهم است

به گزارش خبرنگارعلمی ایرنا، معصومه ابتکار روز سه شنبه در نشست رونمایی از برنامه راهبرد ملی . . . مانند صیادی و اکوسیستم های زنده تالاب دوباره بازگشتند. ابتکار تاکید کرد: با این اقدام تالاب هورالعظیم دیگر کانون . . . گرد و غبار در خوزستان نیست که جای خوشحالی و خوشبختی دارد. ابتکار با اشاره به درگیری کشور با پدیده گرد و غبار گفت: . . . آن منشاء داخلی بود و بقیه عمدتا از عراق و عربستان بوده است.ابتکار افزود: وجود گرد و غبار علاوه بر آثار سوء اجتماعی و . . . کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و اشتغال سبز توجه شده است.ابتکار گفت: همچنین در بودجه 96 و سند اقتصاد مقاومتی به مقوله . . .

13:27 - 1396/02/26
بدبینی اروپا به پروژه جاده ابریشم چین

بدبینی اروپا به پروژه جاده ابریشم چین

و انرژی آلمان هم خواستار شفافیت بیشتر اجراکنندگان این ابتکار شد. وی همچنین بر ضرورت رعایت استانداردهای بین المللی . . . اقتصادی نیز قرار گرفتن بیش از 50 کشور در دام پروژه های این ابتکار را عاملی برای بدهی های سنگین و وابستگی آن ها به چین . . . این روزنامه انگلیسی نوشت گرچه رهبران حاضر در نشست، این ابتکار را آغاز دوره ای طلایی از جهانی شدن دانسته اند اما . . .

10:0 - 1396/02/26
قدرتِ مشارکت

قدرتِ مشارکت

علیرضا صدقی در سرمقاله روزنامه ابتکار نوشت: هر یک از دو جریان حاضر در رقابت انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم راهبردی متفاوت را دنبال . . . حریف ـ که از قضا در دیگر عرصه‌های قدرت حضوری جدی دارد ـ دست بالا را داشته باشند. *منبع: روزنامه ابتکار، 1396،2،26**گروه اطلاع رسانی**1699**9131**انتشاردهنده:شهربانو . . .

8:12 - 1396/02/26
احیای اقتصاد ایران از مسیر جاده ابریشم

احیای اقتصاد ایران از مسیر جاده ابریشم

حق شناس کارشناس اقتصادی پیش از این در گفت و گو با «ابتکار» با بیان اینکه جاده ابریشم امروز به کریدورهای شمال و . . . با هدف اتصال چین به غرب و غرب به چین شکل گرفته بود.این ابتکار به مسیرهای زمینی و دریایی ای اشاره دارد که هدف آن . . . امکان ارتباط ایران را با آنها افزایش می دهد.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.24**گروه اطلاع رسانی**2059**2002**انتشار . . .

9:47 - 1396/02/24
ابتکار:مرکز مقابله با گرد و غبار توسط ایران در عراق راه اندازی می شود

ابتکار:مرکز مقابله با گرد و غبار توسط ایران در عراق راه اندازی می شود

به گزارش خبرنگار ایرنا معصومه ابتکار روز شنبه در نشست شورای برنامه ریزی استان کردستان در . . . این رابطه صادر و گزارش وضعیت جهانی گرد و غبار را تهیه کرد. ابتکار همچنین از برگزاری نخستین اجلاس بین المللی گرد و غبار . . . ششم و تاکیدات رئیس جمهوری در زمینه محیط زیست دست یابیم. ابتکار دریاچه ارومیه را شاهد عینی مشکلات جدی محیط زیست کشور . . . است که این میزان در کردستان 10 درصد و در کشور 11 درصد است. ابتکار افزود: بر اساس تخریب هایی که صورت می گیرد کشورها به . . . و دریاچه ها در مجلس تکلیف این حوزه را به صراحت روشن کرد. ابتکار دومین اتفاق را نیز تصویب قانون هوای پاک بیان کرد و . . .

21:2 - 1396/02/23
نخستین مدرسه طبیعت کردستان افتتاح شد

با حضور ابتکار؛

نخستین مدرسه طبیعت کردستان افتتاح شد

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست کشور در حاشیه افتتاح این مدرسه طبیعت و در جمع خبرنگاران گفت: ایجاد مدارس طبیعت در سطح کشور با همکاری سایر دستگاه های دولتی ‎یکی از سیاست های سازمان محیط زیست است. معصومه ابتکار ادامه داد: مدارس طبیعت با حمایت بخش خصوصی و تشکل های زیست محیطی در نقاط مختلف کشور راه اندازی می شوند. وی همکاری آموزش و پرورش را در تقویت این مدارس بسیار موثر و راهبردی دانست و افزود: کودکان 3 . . .

17:32 - 1396/02/23
جلوگیری از وعده‌های فسادزا

جلوگیری از وعده‌های فسادزا

تهران- ایرنا- آنچه در مباحث اقتصادی در مناظره سوم مطرح شد به وضوح نشان داد هیچ یک از نامزدها از اطلاعات بایسته و کافی در زمینه اقتصاد و به ویژه اقتصاد ایران برخوردار نیستند تا این جای مساله چندان شگفت‌انگیز نیست چرا که سوابق تحصیلی هیچ‌یک از آنها چنین چیزی را نشان نمی‌دهد.

10:17 - 1396/02/23
از افزایش سرعت اینترنت تا کاهش نگاه سلبی

از افزایش سرعت اینترنت تا کاهش نگاه سلبی

درباره افزایش کنترل بر این شبکه‌ها و حفظ امنیتشان در برابر خطرهای این حوزه قابل درک است، اما در حوزه اجتماعی، بهتر است نگاه امنیتی از سوی دولت در این باره به جامعه تلقین و تزریق نشود.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.21**گروه اطلاع رسانی**9117**9131**انتشار دهنده: شهربانو . . .

8:10 - 1396/02/21
رای‌های امیدوار دور از خانه

رای‌های امیدوار دور از خانه

صندوق رای وجود دارد و خودش هم می‌خواهد رای بدهد. وی به «ابتکار» می‌گوید: هر چند در اتریش دانشجو هستم و قصد اقامت هم . . . خارج از کشور، علی بیگدلی استاد دانشگاه در گفت و‌گویی با «ابتکار» توضیح داد: آنطور که از آمارهای غیر رسمی برآورد می . . . به جذب این سرمایه های ارزشمند امیدوار بود.**منبع: روزنامه ابتکار،96،2،20**گروه اطلاع رسانی**1699**2002**انتشاردهنده: . . .

10:10 - 1396/02/20
راه دشوار «آفتاب»

راه دشوار «آفتاب»

امور خارجه درباره دیپلماسی فرهنگی سخن می‌گوید. او درباره حضور فرهنگی ایران در کشورهای دیگر به «ابتکار» توضیح می‌دهد: قرار است جلسه مشترکی با سید عباس صالحی، معاون فرهنگی وزیر ارشاد داشته باشیم تا . . . تاکید کرده و گسترش دیپلماسی فرهنگی در وزارت امور خارجه مورد هم توجه قرار گرفته است.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.19**گروه اطلاع رسانی**9370**2002**انتشار دهنده: فاطمه . . .

9:3 - 1396/02/19
سال های سخت آب

سال های سخت آب

فرعیسحر کریمی، کارشناس طراحی سیستم‌های آبیاری تحت فشار درباره علمکرد دولت یازدهم در حوزه آب به «ابتکار» می‌گوید: یکی از مهم‌ترین اقدامات دولت یازدهم تمرکز بیشتر بر روی پروژه‌های توزیع فرعی یا . . . نبوده است اما بی‌شک اقدامات دولت یازدهم در حوزه آب بسیاری متفاوت و قابل تحسین است.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.19**گروه اطلاع رسانی**9370**2002**انتشار دهنده: فاطمه . . .

8:59 - 1396/02/19
دست درازی دلواپسان به میوه برجام

دست درازی دلواپسان به میوه برجام

جملاتی را تنها برای کسب رای بیان می‌کنندمهدی مطهرنیا، تحلیلگر مسایل بین‌المللی در گفت‌وگو با «ابتکار» گفت: انتخابات عرصه رقابت شدید برای به دست آوردن آرای طبقات و اقشار گوناگون مردم است. به همین . . . و کاردانی خود در معرض افکار عمومی بیشترین تلاش و بهره‌برداری مثبت را به عمل آورد.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.19**گروه اطلاع رسانی**9370**2002**انتشار دهنده: فاطمه . . .

8:29 - 1396/02/19
نواختن نت ‌ها روی گام امید

نواختن نت ‌ها روی گام امید

نشان می دهند، هموارتر کرد، زیرا لازمه بقای هنر در هر رشته ای این است که هر هنرمندی برای ادامه حیات، ارتباطش را با نسل بعد از خود حفظ کند. وگرنه با عوض شدن نسل‌ها کم‌کم به حاشیه می‌رود.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.18**گروه اطلاع رسانی**9117**9131**انتشار دهنده: شهربانو . . .

9:29 - 1396/02/18
چشم انداز شکست و خشم فزاینده

چشم انداز شکست و خشم فزاینده

محمد صادق جنان صفت در سرمقاله ای در روزنامه ابتکار، نوشت: یک سوی این مبارزه تکنوکراتها، سیاست ورزان و علاقمندان به مقوله سیاست هستند که نگاهشان . . . و ناشناخته خود بهره خواهندگرفت وثروت ایران را پیشاپیش می فروشند تا رای جمع کنند.*منبع:روزنامه ابتکار،1396،2،18**گروه اطلاع رسانی**1893**9131**انتشاردهنده:شهربانو . . .

9:28 - 1396/02/18
ادعای حق با اراده باطل

ادعای حق با اراده باطل

از نقد دولت اراده باطل دارندمهدی آیتی در پاسخ به این سوال «ابتکار» که جنس حملات مخالفان دولت را چگونه ارزیابی می‌کند و . . . دولت سوء استفاده می‌کنندعلی محمد حاضری نیز در پاسخ به «ابتکار» گفت: به هر حال در اینکه جناح رقیب تمامی توانش را . . . اما مخالفان دولت از آن سوء استفاده کرده‌اند.*منبع: روزنامه ابتکار،1396.2.18**گروه اطلاع رسانی**9117**9131**انتشار . . .

9:10 - 1396/02/18
ابتکار: کارآمدی، اخلاق و شفافیت یکی از اولویت های دولت یازدهم بود

ابتکار: کارآمدی، اخلاق و شفافیت یکی از اولویت های دولت یازدهم بود

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، معصومه ابتکار روز یکشنبه در همایش بزرگ نظام اداری کشور که در سالن . . . پیش برود که امکان نقد دیدگاه های مختلف در جامعه مطرح شود.ابتکار از دیگر رویکردهای مهم دولت یازدهم را برای حکمرانی . . . می دهد که نیازمند اقدامات جدی در زمینه زیست محیطی هستیم.ابتکار تصریح کرد: از ابتدای دولت یازدهم با تاکید رئیس جمهوری . . .

12:35 - 1396/02/17
«وعده و هجمه» علیه «عمل و برنامه»

«وعده و هجمه» علیه «عمل و برنامه»

رقیب برای به انحراف کشاندن مناظره‌ها برنامه داردمهدی شیخ در پاسخ به این سوال خبرنگار «ابتکار» که فضای مناظره‌ها و چینش سوالات و نحوه مواجهه رقبای دولت را چگونه می‌بیند و آیا این وضعیت . . . نزدیک به چهار سال تشکیل اتاق فکر‌های مداوم برای زمین‌گیر کردن دولت اعتدال است. *منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.17**گروه اطلاع رسانی**9370**2002**انتشار دهنده: فاطمه . . .

9:26 - 1396/02/17
زمینه فعالیت آزادانه تشکل های مردم نهاد در دولت یازدهم فراهم شد

ابتکار :

زمینه فعالیت آزادانه تشکل های مردم نهاد در دولت یازدهم فراهم شد

به گزارش خبرنگار ایرنا ؛ معصومه ابتکار ؛ شنبه شب در نشست با تعدادی از فعالان و صاحبنظران . . . مشکل ها باید پای مردم را به فعالیت های اجتماعی باز کرد. ابتکار به اجرای طرح کارآفرینی سبز در ایران اشاره و بیان کرد . . . زیست ، این سازمان توسط مجلس نهم تا آستانه انحلال پیش رفت. ابتکار، استیضاح و سوال از وزیر را حق نمایندگان مجلس دانست و . . . برای دیدار یک روزه عضر شنبه وارد اردبیل شدند، معصومه ابتکار از دریاچه شورابیل بعنوان منطقه حفاظت شده بازدید کرده . . .

23:15 - 1396/02/16
بیان اندیشه و نقد دولت در دولت یازدهم هزینه ندارد

معاون رئیس جمهوری

بیان اندیشه و نقد دولت در دولت یازدهم هزینه ندارد

به گزارش ایرنا، معصومه ابتکار شنبه در جشنواره امید و نشاط در تالار فدک اردبیل . . . را باید پاس داشت و ما معتقدیم آزادی با دین مغایرت ندارد . ابتکار با اشاره به منشور حقوق شهروندی که رئیس جمهوری آن را . . . ، در حالی که در زمان تحویل فقط 500 میلیون متر مکعب آب داشت.ابتکار همچنین افزود: دولت تورم 40 درصدی و رشد اقتصادی منفی . . . یک دیدار یک روزه از استان عصر امروز وارد اردبیل شد. معصومه ابتکار از دریاچه شورابیل اردبیل بعنوان یکی از مناطق حفاظت . . .

22:1 - 1396/02/16
دولت یازدهم محیط زیست کشور را از بحران نجات داد

ابتکار

دولت یازدهم محیط زیست کشور را از بحران نجات داد

به گزارش خبرنگار ایرنا، معصومه ابتکار شنبه در جلسه شورای اداری استان اردبیل افزود: مقوله . . . توجه اساسی قرار گیرد چیزی که دولت آقای روحانی آن را داشت. ابتکار بیان کرد: رئیس جمهوری دولت یازدهم تاکید کرد که' محیط . . . این روند چشم انداز بسیار ناگواری برای جهان خواهد داشت. ابتکار افزود: در دولت یازدهم این موضوع نهادینه شد که باید بر . . . فراموش کرد که هنوز جای کار زیاد در این ارتباط وجود دارد. ابتکار در ادامه اجرای برنامه طبیعت گردی و کارآفرینی روستایی . . .

21:30 - 1396/02/16
بورس ها چشم به راه تکرار دولت یازدهم

بورس ها چشم به راه تکرار دولت یازدهم

نوبت مورد معامله قرار گرفته است.**38 هفته تا اصلاح بازارمهدی نوری فعال بازار بورس در این خصوص به «ابتکار» گفت: اگر بخواهیم بازار بورس اوراق بهادار امسال را با سال گذشته مقایسه کنیم، متوجه خواهیم شد . . . یک میلیارد یورویی اوراق قرضه از طریق مشارکت با بورس کره نیز تفاهماتی انجام شده است.*منبع: روزنامه ابتکار، 1396.2.16**گروه اطلاع رسانی**9370**2002**انتشار دهنده: فاطمه . . .

9:30 - 1396/02/16
مناظره ای متفاوت

مناظره ای متفاوت

روزنامه ابتکار در سرمقاله ای به قلم محمد علی وکیلی، نوشت: سنجش و آزمونِ نامزدهای ریاست جمهوری در یک کادر، می . . . امام(ره) را تازه کرد؛ آنجا که جماعتی را فاقد صلاحیت تواناییِ اداره یک نانوایی برشمرد.*منبع:روزنامه ابتکار،1396،2،16**گروه اطلاع رسانی**1893**9131**انتشاردهنده:شهربانو . . .

8:36 - 1396/02/16
صفحه 1 از 19 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >