ظریف:ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی کند/تنش افزایی در سوریه کمک به داعش است

در یادداشت توئیتری؛

ظریف:ممنوعیت ورود مسلمانان، آمریکا را امن نمی کند/تنش افزایی در سوریه کمک به داعش است

یادداشت توئیتری دیگری تاکید کرد: «یک تنش افزایی دیگر توسط آمریکا در سوریه بر اساس ادعاهای دروغین، کمک به داعش است؛ آن . . . و سوریه به سمت نابودی می رود.»به گزارش ایرنا، دادگاه عالی آمریکا روز دوشنبه فرمان ضد مهاجرتی ترامپ را تا حدودی به حال . . . طور کامل در فصل پاییز امسال انجام شود.حکم مصوب دادگاه عالی آمریکا، یک پیروزی برای رهبر جمهوری خواه آمریکا تلقی می . . . مصوب دادگاه عالی آمریکا، یک پیروزی برای رهبر جمهوری خواه آمریکا تلقی می شود.‏پیش از این دو دادگاه استیناف فدرال . . . آمریکا تلقی می شود.‏پیش از این دو دادگاه استیناف فدرال آمریکا با لغو فرمان مهاجرتی ترامپ، موانع قضایی پیش پای وی . . .

18:36 - 1396/04/06
سفر رئیس جمهور کره جنوبی به آمریکا با محوریت «تاد» و کره شمالی

از فردا آغاز می شود؛

سفر رئیس جمهور کره جنوبی به آمریکا با محوریت «تاد» و کره شمالی

منازعات اقتصادی با چین بر سر استقرار سامانه موشکی پیشرفته آمریکایی «تاد» است و باید با تلافی جویی های اقتصادی و تجاری . . . پکن با حمایت واشنگتن مقابله کند.وی در تلاش است تا حمایت آمریکا را از این رویارویی، بیشتر از گذشته بدست آورد؛ بخصوص . . . آورد؛ بخصوص آنکه تا اندازه ای هم موفقیت هایی داشته است و آمریکا به چین تاکید کرده که راه حل مساله تاد این نیست که کره . . . هسته ای شبه جزیره کره را ندارد و این موضوعی بین این کشور و آمریکاست.رهبر کره جنوبی طبیعتا در واشنگتن نشان خواهد داد که . . . جنوبی طبیعتا در واشنگتن نشان خواهد داد که مواضع کشورش با آمریکا نزدیک است و نمی تواند سئول را از دور گفت وگوها خارج . . .

16:37 - 1396/04/06
روسیه آمریکا را از توطئه شیمیایی ضدسوری بر حذر داشت

روسیه آمریکا را از توطئه شیمیایی ضدسوری بر حذر داشت

به گزارش ایرنا، «شان اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید آمریکا با صدور بیانیه ای کوتاه که امروز ( سه شنبه) در صفحه . . . اخبار انلاین پایگاه اینترنتی خود به نقل از کلینتسویچ نوشت: آمریکا تهاجم جدیدی را علیه ارتش سوریه تدارک می بیند و این . . . که به عنوان حمله شیمیایی قلمداد خواهد شد، نیروی هوایی آمریکا ممکن است به مواضع ارتش سوریه در یک منطقه مرزی این . . . خان شیخون در استان ادلب، دولت سوریه را محکوم کردند و ارتش آمریکا پیش از تحقیق در باره این حادثه و مشخص شدن عامل آن، . . . منجر شود.این بیانیه در ادامه با این ادعا که ' حضور آمریکا در سوریه با هدف ریشه کنی داعش، صورت گرفته ' تهدید . . .

14:12 - 1396/04/06
دولت آمریکا ارزش های انسانی را زیرپا می گذارد

واکنش یک استاد دانشگاه به رای دیوان عالی ؛

دولت آمریکا ارزش های انسانی را زیرپا می گذارد

در توییتر خود با ابراز ناراحتی شدید از موافقت دیوان عالی آمریکا با اجرای محدودیت ورود ‏اتباع کشورهای مسلمان به ایالات . . . کشورهای مسلمان به ایالات متحده، ، نوشت: بسیاری از مردم آمریکا ممنوعیت ورود مسلمانان به کشور خود را جشن می گیرند، . . . جمعیت کل جهان را تشکیل می دهند.وی در ادامه یادآور شد: دولت آمریکا ( با این اقدام) ارزش های انسانی را زیرپا گذاشته است. . . . تروریستی) داعش از وهابیسم سعودی الهام می گیرد. دادگاه عالی آمریکا روز دوشنبه فرمان ضد مهاجرتی ترامپ را تا حدودی به حال . . . کامل در فصل پاییز امسال انجام شود. حکم مصوب دادگاه عالی آمریکا، یک پیروزی برای رهبر جمهوری خواه آمریکا تلقی می شود.‏ . . .

14:8 - 1396/04/06
تحلیلگر آمریکایی: ترامپ خواستار ایجاد جنگی جدید در سوریه است

تحلیلگر آمریکایی: ترامپ خواستار ایجاد جنگی جدید در سوریه است

در شبکه اجتماعی توییتر، نوشت: دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا خواستار ایجاد جنگی جدید در سوریه علیه ایران و حتی به . . . روسیه است و این در حالی است که اعضای ( اجرایی) حزب دمکرات آمریکا به انتقاد از پوتین پرداخته و او را سرزنش می کنند.این . . . انتقاد از پوتین پرداخته و او را سرزنش می کنند.این تحلیلگر آمریکایی پیشتر در توئیتی با تقبیح بمباران های یمن توسط سعودی . . . در توئیتی با تقبیح بمباران های یمن توسط سعودی از حمایت های آمریکا از رژیم سعودی به شدت انتقاد کرده بود.در همین خصوص، . . . کرده بود.در همین خصوص، «شان اسپایسر» سخنگوی کاخ سفید آمریکا با صدور بیانیه ای کوتاه که امروز ( سه شنبه) در صفحه . . .

13:48 - 1396/04/06
شریک اندونزیایی ترامپ ممنوع الخروج شد

شریک اندونزیایی ترامپ ممنوع الخروج شد

که براساس برخی گفته ها قصد شرکت در انتخابات ریاست جمهوری سال 2019 اندونزی را دارد. شرکت این سیاستمدار میلیاردر اندونزیایی قصد دارد در سال جاری با همکاری شرکت های مرتبط با 'دونالد ترامپ' رئیس جمهوری آمریکا ساخت دو مجموعه تفریحی را آغاز کند. 'ریکوانتو' سخنگوی پلیس ملی اندونزی گفت که 'تانئو' متهم به ارسال پیام تهدید کننده به 'یولیانتو'، یک معاون دادستان عمومی است. این دادستان جرایم ویژه، تحقیقاتی . . .

13:10 - 1396/04/06
نظرسنجی 'پیو': اسرائیل در صدر موافقان خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران قرار دارد

نظرسنجی 'پیو': اسرائیل در صدر موافقان خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران قرار دارد

اسرائیل ( رژیم صهیونیستی) با 67 درصد در صدر موافقان خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران قرار گرفته اند.بر اساس این . . . نیجریه به ترتیب با 59 و 45 درصد در مرتبه بعدی موافقان خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران قرار دارند.موسسه افکارسنجی . . . سنگال از جمله کشورهایی هستند که با درصد بالایی مخالف خروج آمریکا از توافق هسته ای با ایران هستند.در همین خصوص، روزنامه . . . به طور مشترک یک نظرسنجی تلفنی در خصوص برجام و پایبندی دولت آمریکا به آن برگزار کردند.در این نظرسنجی که به صورت تلفنی هم . . . هم از خطوط ثابت و تلفن همراه انجام شد، هزار و پنج شهروند آمریکایی شرکت کردند که حدود 46 درصد شرکت کنندگان در نظر سنجی . . .

12:17 - 1396/04/06
گزارش فاکس نیوز از سردرگمی راهبرد آمریکا در ‏افغانستان

گزارش فاکس نیوز از سردرگمی راهبرد آمریکا در ‏افغانستان

‏افغانستان دانست و گفت: دولت ترامپ مشکلات دولت ‏های قبلی آمریکا را به ارث برده است و اکنون در حال ‏بررسی ارسال . . . افغانستان ‏است.‏این تلویزیون نزدیک به محافل نظامی و امنیتی آمریکا ‏درباره راهبرد دولت ترامپ در افغانستان گفت: راهبرد . . . جاری در عراق و سوریه ‏علیه نیروهای داعش خواهد بود. نیروهای آمریکایی، با ‏نیروهای محلی و با پوشش عملیات هوایی وارد عمل . . . خواهد ‏داشت. بطور مثال اخیرا یک سرباز افغان، سه سرباز ‏آمریکایی را به قتل رساند. این کار بطور مرتب در حال ‏تکرار . . . مثلا با ‏نیروهای افغانی که سلاح خود را به سوی نیروهای ‏آمریکایی نشانه می روند، چه باید کرد؟از سال 2001 تاکنون بیش . . .

11:27 - 1396/04/06
انتقاد شدید برنی سندرز از لایحه جایگزین اوباماکر

انتقاد شدید برنی سندرز از لایحه جایگزین اوباماکر

به گزارش امروز (جمعه) ایرنا، سندرز در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: آن دسته از مردم آمریکا که از پس هزینه های درمانی خود بر نمی آیند، شایسته مرگ . . . مرگ نیستند. 'تیم کین' دیگر سناتور دمکرات مجلس آمریکا نیز از لایحه جایگزین اوباماکر به شدت انتقاد و تاکید . . . انتقاد و تاکید کرده است که این لایحه زندگی خانواده های آمریکایی را نابود خواهد کرد.در همین خصوص، دفتر بودجه کنگره . . . آمریکایی را نابود خواهد کرد.در همین خصوص، دفتر بودجه کنگره آمریکا روز دوشنبه اعلام کرد، بر اساس برآوردهای صورت گرفته، . . . اساس برآوردهای صورت گرفته، نزدیک به 22 میلیون تن از اتباع آمریکا در صورت تصویب طرح جدید سلامت، بیمه‌های درمانی خود را . . .

9:42 - 1396/04/06
انتقاد شورای ملی ایرانیان آمریکا از موافقت دیوان عالی این کشور با فرمان ضد مهاجرتی ترامپ ‏

انتقاد شورای ملی ایرانیان آمریکا از موافقت دیوان عالی این کشور با فرمان ضد مهاجرتی ترامپ ‏

عالی، باردگیر وضعیت مبهمی ‏برای بسیاری از خانواده های آمریکایی ایجاد خواهد کرد. بار دیگر جامعه ایرانی-آمریکایی و . . . های آمریکایی ایجاد خواهد کرد. بار دیگر جامعه ایرانی-آمریکایی و مسلمانان این کشور به روزهای پر ‏التهاب پس از . . . دستور اجرایی منع سفر در ژانویه بازگشتند.‏این بیانیه کنگره آمریکا را شریک سیاست های تبعیض آمیز و ضد اسلامی کاخ سفید . . . صدد برگزاری جلسه و بررسی طرح منع مسلمانان برای وارد شدن به آمریکا برنیامده ‏است.‏این بیانیه از کنگره می خواهد که وارد . . . ضد مهاجرتی ترامپ را لغو کند.‏بیانیه شورای ملی ایرانیان آمریکا همچنین ترامپ را متهم کرده است که با دستور برای اعمال . . .

5:43 - 1396/04/06
اتحادیه اروپا دولت آمریکا را به اقدامی تلافی جویانه تهدید کرد

اتحادیه اروپا دولت آمریکا را به اقدامی تلافی جویانه تهدید کرد

یک کنفرانس خبری گفت: باید بررسی کنیم که آیا اقدامات مدنظر آمریکا به پیروی از سازمان تجارت جهانی است و در صورتی که این . . . هستیم. ماده 232 قانون گسترش تجارت مصوب 1962 به رئیس جمهوری آمریکا امکان می دهد محدودیت هایی را در زمینه داد و ستد به . . . با امنیت ملی اعمال کند. دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا، در مورد واردات آلومینیوم نیز رویکرد مشابهی را اتخاذ . . . می شود، این مساله برای اروپا بسیار بد است. ما دوست و متحد آمریکا هستیم و احساس می کنیم از این جهت زیان می بینیم. کمیسر . . . می بینیم. کمیسر تجارت اتحادیه اروپا یادآور شد که نگرانی آمریکا در مورد ظرفیت مازاد فولاد چین را درک می کند و برای . . .

19:44 - 1396/04/05
مسکو: آمریکا از کمیته بین المللی المپیک علیه روسیه بهره گرفته است

مسکو: آمریکا از کمیته بین المللی المپیک علیه روسیه بهره گرفته است

ها اهداف ضدروسی داشت.وی افزود: اینکه چرا ضربه به مسکو وارد شد، بخشی از سیاست های انزوای روسیه توسط آمریکا بود که در دوره باراک اوباما رئیس جمهوری سابق این کشور اعلام شد.سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت: . . . وزارت خارجه روسیه گفت: این یک سفارش سیاسی مشخص بود و کارزار ضدروسی هم سری اجرا نشد، بلکه مقام های آمریکایی آشکارا منزوی کردن روسیه در تمام عرصه ها را خواستار شده بودند. زاخارووا بیان کرد: روسیه در . . .

15:2 - 1396/04/05
اردوغان: آینده ای برای روابط ترکیه و آمریکا وجود ندارد

اردوغان: آینده ای برای روابط ترکیه و آمریکا وجود ندارد

و توسعه در استانبول در واکنش به ارسال کمک های تسلیحاتی آمریکا به یگان‌های مدافع خلق سوریه(ی.پ.گ) افزود: متاسفانه . . . اند، پس خواهند داد.اردوغان اظهار کرد: نمی دانم آینده روابط آمریکا با گروه تروریستی که در سوریه انتخاب کرده است، چگونه . . . است، چگونه خواهد بود، ولی به خوبی می دانیم تا زمانی که آمریکا به روابط خود با گروه های تروریستی ادامه دهد، با ما . . . ناتو در تضاد است.به گزارش ایرنا، ارسال تسلیحات از سوی دولت آمریکا به این دو گروه کُردی در شمال سوریه در ماه های گذشته، . . . کُردی در شمال سوریه در ماه های گذشته، موجب بروز تنش بین آمریکا و ترکیه شده و روابط دو طرف را تا آستانه بحران سوق . . .

12:41 - 1396/04/05
تظاهرات کم فروغ محافظه کاران در حمایت از ترامپ/ تنها حدود 100 نفر در پایتخت آمریکا گرد آمدند

تظاهرات کم فروغ محافظه کاران در حمایت از ترامپ/ تنها حدود 100 نفر در پایتخت آمریکا گرد آمدند

خشونت علیه ترامپ مزاح کرده بودند.اخیر چهره های مشهور آمریکایی مانند 'کتی گریفین' کمدین و 'جانی دپ' بازیگر . . . از لحاظ حضور فعالان داشت. در تجمعاتی که قبلا در شهرهای آمریکا برگزار می شد صدها هزار نفر حاضر می شدند اما این بار . . . اما این بار چنین نبود.ریچارد اسپنسر از ملی گرایان افراطی آمریکایی گفت که تنها حدود 100 نفر در این تظاهرات حضور . . . و کاخ سفید ترتیب یافته بود، گفت: منع ورود مسلمانان به آمریکا چه شد؟ دیوار (در مرز آمریکا و مکزیک) کجاست؟'اشاره او . . . بود، گفت: منع ورود مسلمانان به آمریکا چه شد؟ دیوار (در مرز آمریکا و مکزیک) کجاست؟'اشاره او به وعده های ترامپ بود که . . .

9:54 - 1396/04/05
جان بولتون: نباید گذاشت ایران و روسیه خلاء پس از داعش را پر کنند

جان بولتون: نباید گذاشت ایران و روسیه خلاء پس از داعش را پر کنند

به گزارش ایرنا بولتون روز یکشنبه به تلویزیون فاکس نیوز آمریکا گفت: داعش دیر یا زود شکست خواهد خورد. پس از این . . . در سوریه ‏و تروریست های حزب الله متصل شوند. ‏بولتون از کمک آمریکا به عملیات بغداد علیه داعش برای بازپس گیری مناطق مرزی . . . جمهوریخواه است. وی در دوران ریاست جمهوری بوش پسر، نماینده آمریکا در ‏سازمان ملل متحد بود.‏سخنان ضد ایرانی وی در حالی . . .

6:24 - 1396/04/05
احتمال پایان ماموریت 10 ساله سفیر روسیه در واشنگتن

احتمال پایان ماموریت 10 ساله سفیر روسیه در واشنگتن

به گزارش بامداد دوشنبه ایرنا به نقل از نشریه آمریکایی نیوزویک، مسکو قصد دارد سفیر خود «سرگئی کیسلیاک» را . . . ادعایی دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 آمریکاست، از واشنگتن فرابخواند.به نوشته نیوزویک، در حال حاضر . . . تلاش ادعایی روسیه برای تاثیرگذاری در نتایج انتخابات 2016 آمریکا در حال انجام است و اف بی آی چندین ملاقات میان کیسلیاک . . . داشته اند.«جرد کوشنر» داماد ترامپ و «جف سشنز» دادستان کل آمریکا که از مشاوران ترامپ در دوران رقابت های انتخاباتی بود، . . .

3:56 - 1396/04/05
مسکو جدی تر شدن ادعای دخالت روسیه در آمریکا را سیاهنمایی خواند

مسکو جدی تر شدن ادعای دخالت روسیه در آمریکا را سیاهنمایی خواند

به گزارش ایرنا، «مایک پمپئو» رئیس سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) مدعی شده است: روسیه در انتخابات ریاست جمهوری . . . مدعی شده است: روسیه در انتخابات ریاست جمهوری سال گذشته آمریکا به عنوان بخشی از تلاش های چند دهه گذشته اش برای . . . بخشی از تلاش های چند دهه گذشته اش برای «تضعیف دمکراسی آمریکا» مداخله کرده است.خبرگزاری ایتارتاس روز یکشنبه به نقل . . . بی اساس و برای روس هراسی می داند که با هدف ترساندن جامعه آمریکا بیان شده است.وی افزود: این (سخنان) حمله دیگری به . . . شده است.وی افزود: این (سخنان) حمله دیگری به افکار عمومی آمریکا و اروپا است که صرفا با هدف باوراندن ترس موجود از . . .

21:1 - 1396/04/04
شهرداران سرتاسر آمریکا علیه ترامپ

شهرداران سرتاسر آمریکا علیه ترامپ

به گزارش روز یکشنبه خبرگزاری آسوشیتدپرس، بیش از 250 شهردار آمریکایی در کنفرانس شهرداران آمریکا در شهر 'میامی بیچ' گردهم . . . آسوشیتدپرس، بیش از 250 شهردار آمریکایی در کنفرانس شهرداران آمریکا در شهر 'میامی بیچ' گردهم آمده اند تا در خصوص موضوعات . . . بودجه فدرال و مراقبت های بهداشتی موضع گیری کنند.شهرداران آمریکایی همچنین در این نشست، قطعنامه هایی را مورد بررسی قرار . . . می دهند که با موضع سخت گیرانه دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در مورد مهاجرت غیرقانونی، به شدت مخالف است. شماری از . . . مورد مهاجرت غیرقانونی، به شدت مخالف است. شماری از شهرهای آمریکا چندی پیش اعلام کردند که از همکاری با دولت فدرال در . . .

18:2 - 1396/04/04
ترامپ به دو قرن سنت برگزاری مراسم افطاری توسط دولت های آمریکا پشت پا زد

ترامپ به دو قرن سنت برگزاری مراسم افطاری توسط دولت های آمریکا پشت پا زد

فرهنگی در این کشور برای پاسداشت تنوع فرهنگی و دینی درآمریکا رعایت می شد، از امسال و در نخستین سال ریاست جمهوری . . . اسلامی هر سال به گونه ای در کاخ سفید توسط وزارت خارجه آمریکا برگزار می شد که شخصیت های برجسته مقیم و مامور از جمله . . . انجمن ها و جوامع مسلمان، دیپلمات های کشورهای مسلمان در آمریکا و مقام های بلندپایه این کشور در آن شرکت می کردند، اما . . . حسنه امسال به رغم پایان یافتن ماه مبارک رمضان توسط دولت آمریکا اجرایی نشد.نخستین افطار به مسلمانان آمریکا در سال . . . رمضان توسط دولت آمریکا اجرایی نشد.نخستین افطار به مسلمانان آمریکا در سال 1805 توسط توماس جفرسون رییس جمهور وقت آمریکا . . .

17:4 - 1396/04/04
واکنش اسلام آباد به طرح کنگره آمریکا، قاطع است

بیانیه سفارت پاکستان در واشنگتن:

واکنش اسلام آباد به طرح کنگره آمریکا، قاطع است

ایرنا پیش از این نیز، کاخ سفید از برنامه ریزی دولت جدید آمریکا برای کاهش میزان کمک های مالی به بخش نظامی پاکستان خبر . . . مدیر بخش برنامه و بودجه کاخ سفید در نشست خبری اعلام کرد که آمریکا به دنبال کاهش کمک های مالی-نظامی خود به پاکستان . . . بیشتر در این خصوص اشاره نکرد.اولین و تنها کمک مالی-نظامی آمریکا به پاکستان در دوره دولت ترامپ، در فروردین ماه امسال . . . مسیر مبارزه با تروریسم صرف کند.مالوینی افزود: وزارت خارجه آمریکا در حال آماده سازی طرح نهایی برنامه ای است که تحت آن . . . طرح نهایی برنامه ای است که تحت آن پیشنهاد شده که کمک های آمریکا به چند کشور، بجای اینکه بصورت کمک های مالی مستقیم . . .

16:51 - 1396/04/04
حکم دادگاه عالی آمریکا در مورد حقوق مذهبی

حکم دادگاه عالی آمریکا در مورد حقوق مذهبی

در بر می گیرد. قرار است 9 قاضی در مورد شش پرونده مذهبی در آمریکا حکم صادر کنند، اما این حکم شامل تصمیم آنها در مورد . . . آنها در مورد احتمال پذیرفتن تلاش دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا برای از سرگیری ماجرای جلوگیری از سفر مسافران شش کشور . . . متحده نمی شود. برجسته ترین پرونده های مرتبط با مهاجرت در آمریکا که قرار است فردا (دوشنبه) در موردشان حکم صادر شود، به . . . بازداشتی در این کشور ارتباط دارد. این مهاجران از سوی دولت آمریکا به مدت بیش از شش ماه بازداشت شده اند و روند اخراجشان . . . به مدت بیش از شش ماه بازداشت شده اند و روند اخراجشان از آمریکا گشوده شده است.دادگاه عالی آمریکا همچنین قرار است در . . .

16:44 - 1396/04/04
روزنامه روسی: ترامپ برای بازسازی روابط با روسیه موانع دشواری پیش رو دارد

روزنامه روسی: ترامپ برای بازسازی روابط با روسیه موانع دشواری پیش رو دارد

وگوی سازنده با مسکو را راه اندازی کند که وزارت امور خارجه آمریکا نیز برای این منظور برنامه ویژه بازسازی مناسبات را . . . است: در محافل کارشناسی روسیه از ابتکار وزارت امور خارجه آمریکا ارزیابی های متفاوتی می‌شود.والری گاربوزوف مدیر . . . ارزیابی های متفاوتی می‌شود.والری گاربوزوف مدیر انستیتوی آمریکا و کانادا در فرهنگستان علوم روسیه گفته است: بندهای طرح . . . علوم روسیه گفته است: بندهای طرح رکس تیلرسون وزیر خارجه آمریکا برای جهات همکاری بالقوه در واقع همان امور اختلافی است . . . موانع سر راه بهبود روابط مسکو و واشنگتن که با سیاست داخلی آمریکا ارتباط دارد، چیره شود. جامعه این کشور شکاف برداشته و . . .

16:10 - 1396/04/04
مقام روس: مسکو به خروج احتمالی واشنگتن از پیمان موشکی پاسخ می دهد

مقام روس: مسکو به خروج احتمالی واشنگتن از پیمان موشکی پاسخ می دهد

آخرین رهبر شوروی پیش از فروپاشی و رونالد ریگان همتای آمریکایی، توافق نابودی موشک برد متوسط را در کاخ سفید امضا . . . نابودی موشک برد متوسط را در کاخ سفید امضا کردند.نشریه آمریکایی پولیتیکو در تازه ترین شماره خود گزارش داده است: جنگ . . . طلبان جمهوریخواه در کنگره، دولت دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را برای خروج از توافق تسلیحات هسته ای تاریخی با روسیه . . . فدراسیون روسیه افزود: به دقت اقدامات شرکای خود در کنگره آمریکا را پیگیری و از رفتار و اقدام های آنها نتیجه گیری لازم . . . های آنها نتیجه گیری لازم را می کنیم.وی ادامه داد: اگر آمریکا از پیمان منع موشک های هسته ای میان برد با روسیه خارج . . .

15:9 - 1396/04/04
ائتلاف آمریکایی: از عملیات دولت سوریه و هم پیمانان آن علیه داعش استقبال می کنیم

ائتلاف آمریکایی: از عملیات دولت سوریه و هم پیمانان آن علیه داعش استقبال می کنیم

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، سرهنگ رایان دیلون سخنگوی این ائتلاف از بغداد به خبرنگاران مستقر در پنتاگون با بیان اینکه 'هدف آمریکا شکست داعش است، هر جا که باشند'، افزود، اگر دیگران از جمله دولت سوریه، و هم پیمانان آن ایران و . . . و آزادسازی مناطق تحت اشغال داعش، به مرز با عراق برسند و راه را بر اشغالگری تروریستهای تحت حمایت آمریکا و اردن ببندند.تروریستها پیشتر قصد داشتند تا با حرکت به سمت شهر دیرالزور و به بهانه مبارزه با . . .

11:19 - 1396/04/04
محدودیت جدید برای دیپلمات های روس در آمریکا

محدودیت جدید برای دیپلمات های روس در آمریکا

به گزارش ایرنا، مجلس سنا در آمریکا در ماه مه سندی را در این باره تصویب کرد. از سوی دیگر، . . . بنا به این ادعاها، دیپلمات های روسیه با سفر در سراسر آمریکا جاسوسی می کنند.نشریه «پولیتیکو» با اعلام این خبر . . . «پولیتیکو» با اعلام این خبر نوشته است که سازمان اطلاعات آمریکا نگران است، وزارت امور خارجه این کشور با نشان دادن . . . بینی شده شود.خبرگزاری اسپوتنیک روز یکشنبه به نقل از نشریه آمریکایی پولیتیکو در این باره نوشته است: وزارت امور خارجه . . . آمریکایی پولیتیکو در این باره نوشته است: وزارت امور خارجه آمریکا می تواند مانع تصویب نهایی تصمیم مجلس سنا در خصوص . . .

11:5 - 1396/04/04
جزئیات تازه در مورد مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، نحوه پاسخگویی اوباما را زیر سوال برد

جزئیات تازه در مورد مداخله روسیه در انتخابات آمریکا، نحوه پاسخگویی اوباما را زیر سوال برد

داد.مدارک مربوط به مداخله روسیه در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، افشا شد.پلیس . . . با نزدیک شدن به زمان برگزاری انتخابات، افشا شد.پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) ژوئن 2016 تحقیقات در مورد تماس هایی بین . . . و تقریبا 20 هزار ایمیل به سرقت رفته از کمیته ملی دمکراتیک آمریکا را که در سایت ویکی لیکس منتشر شد، آغاز کرد.واشنگتن . . . در عملیات سایبری برای مختل و بی اعتبار رقابت ریاست جمهوری آمریکا را شرح می داد.سیا در این نامه گزارش داد که پوتین . . . پوتین نیز خواستار ارائه مدرک شده بود.در همین حال، دولت آمریکا در آن زمان راه های مختلف پاسخگویی به اقدام روسیه . . .

18:28 - 1396/04/03
نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان و پاکستان استعفا کرد

نماینده ویژه آمریکا در امور افغانستان و پاکستان استعفا کرد

پست منصوب کند.از این پس، مسئولیت ها و وظایف نماینده ویژه آمریکا در امور پاکستان و افغانستان، از سوی اداره کل آسیای . . . از سوی اداره کل آسیای مرکزی و جنوبی وزارت امور خارجه آمریکا دنبال خواهد شد.خالی شدن پست نماینده ویژه دولت آمریکا . . . خارجه آمریکا دنبال خواهد شد.خالی شدن پست نماینده ویژه دولت آمریکا در امور افغانستان و پاکستان و تعیین نشدن جایگزین برای . . .

13:58 - 1396/04/03
سی ان ان:وارد کردن ایران به درگیریهای منطقه ای برای آمریکا خطرناک است

سی ان ان:وارد کردن ایران به درگیریهای منطقه ای برای آمریکا خطرناک است

به گزارش روزشنبه ایرنا، تحلیلگر آمریکایی در پایگاه اینترنتی شبکه خبری سی ان ان نوشت : زمانی . . . در پایگاه اینترنتی شبکه خبری سی ان ان نوشت : زمانی که آمریکا و متحدانش اقدام به حمله هوایی علیه تروریست های داعش . . . داعش درسال 2014 میلادی کردند باراک اوباما رئیس جمهوری سابق آمریکا توضیح داد که واشنگتن هرگز به باتلاق جنگ داخلی سوریه . . . این؛ نگرانی های جدی در پنتاگون وجود دارد مبنی بر این که آمریکا ممکن است وارد یک درگیری منطقه ای گسترده شود.درنیمه . . . منطقه ای هستند که اواخراردیبهشت توسط جنگنده های ائتلاف آمریکا هدف قرار گرفته است.ارتش آمریکا اخیرا حضور خود را . . .

12:48 - 1396/04/03
مقابله جهانی با اقدامات ایذایی آمریکا علیه ایران/ از عقد قرارداد نفتی تا تصمیم گروه مالی بین المللی

سیاست خارجی در هفته ای که گذشت؛

مقابله جهانی با اقدامات ایذایی آمریکا علیه ایران/ از عقد قرارداد نفتی تا تصمیم گروه مالی بین المللی

تونس و الجزایر سفر کرده بود. **تداوم اقدامات ایذایی آمریکا علیه ایرانبه گزارش ایرنا، هفته گذشته سنای آمریکا . . . ایذایی آمریکا علیه ایرانبه گزارش ایرنا، هفته گذشته سنای آمریکا قانون موسوم به مقابله با اقدامات ثبات زدای ایران را . . . رساند، مصوبه ای که برای نهایی شدن باید در مجلس نمایندگان آمریکا هم به رای گذاشته شده و با امضای رئیس جمهوری تبدیل به . . . به قانون شود.در صورت تصویب نهایی این لایحه، رئیس‌جمهوری آمریکا باید فرمان عدم دسترسی به اموال و تحریم‌های تنبیهی و . . . کردن پشتیبانی مالی و فنی مرتبط را صادر کند.رئیس‌جمهوری آمریکا همچنین باید علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و . . .

11:16 - 1396/04/03
رویترز: تیلرسون،عراق و میانمار را از فهرست کشورهای دارای «کودک سرباز» خارج می کند

رویترز: تیلرسون،عراق و میانمار را از فهرست کشورهای دارای «کودک سرباز» خارج می کند

روز جمعه به نقل از مقامات کاخ سفید نوشت: دیپلمات های ارشد آمریکایی در خاورمیانه و آسیا خواستار ابقای عراق و میانمار در . . . خبر را تایید کرده اند.رویترز نوشت: به گفته یک مقام دولت آمریکا، این تصمیم ظاهرا پس از آن اتخاذ شد که پنتاگون (وزارت . . . این تصمیم ظاهرا پس از آن اتخاذ شد که پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا) وزارت امور خارجه را تحت فشار قرار داده بود تا از . . . در ارائه کمک های نظامی، آموزش و تحویل سلاح های ساخت آمریکا به آنها مواجه هستند.رویترز نوشت: طبق 'قانون ممنوعیت . . . طبق 'قانون ممنوعیت به کارگیری کودک سربازها 2008'، دولت آمریکا برای اینکه بتواند کشوری را از این فهرست خارج کند و . . .

10:11 - 1396/04/03
صفحه 1 از 162 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >