مدیرعامل سازمان فاوا:

باید از ظرفیت شرکتهای نوآور در حل مسائل شهر تهران بیشتر بهره برد

تهران- ایرنا- دکتر محمد فرجود مدیرعامل سازمان فاوای شهرداری تهران به همراه مهندس رسول کشت پور شهردار منطقه دو، در دیدار با مدیران مجموعه کافه بازار بر استفاده بیشتر از ظرفیت شرکت های نوآور در حل مسائل شهری تاکید کردند.

کد خبر: 83279239 | تاریخ خبر: 26/01/1398 - 14:29

به گزارش روز دوشنبه ایرنا از سازمان فاوای شهرداری تهران، در این دیدار که مدیران مجموعه کافه بازار و دبیرخانه و مرکز تهران هوشمند نیز حضور داشتند، درباره فعالیت‌های شهرداری تهران در حوزه هوشمندسازی پایتخت و نقش و اهمیت همکاری این نهاد و شرکت‌های نوآور بحث و بررسی شد.
دکتر فرجود در این دیدار تأکید کرد که مدیریت شهری به دنبال تسهیل فعالیت استارتاپ‌ها و شرکت‌های نوآور است و در برنامه ریزی مسیر تهران هوشمند نقشی پررنگ برای خلاقیت و نوآوری در حل مشکلات شهر قائل است.
در همین راستا در خصوص تبادل داده های شهری بین دو مجموعه و نیز بهره گیری از ظرفیت های گروه «آوای ﻫﻤﺮاه ﻫﻮﺷﻤﻨﺪ ﻫﺰاردﺳﺘﺎن» در ارائه خدمات هوشمند و نوآورانه در شهر تهران در حوزه هایی مانند مدیریت ترافیک، مدیریت بحران و خدمات مکان محور توافق شد.
همچنین در این دیدار تأکید شد که منطقه دو از سال گذشته به عنوان منطقه پایلوت شهر هوشمند تعیین شده و برخی پروژه‌های هوشمندسازی مانند کیوسک هوشمند و پارک حاشیه‌ای به صورت پایلوت در این منطقه شهری در دست اجراست.
علمی** 9207**1485

انتهای پیام /*