روحانی به کمپین «بهرفت» پیوست

تهران - ایرنا - رییس جمهوری در نخستین روز سال با حضور در پایگاه امداد جاده ای جمعیت هلال احمر در چیتگر، با امدادگران و جوانان داوطلب دیدار و خدمات نوروزی هلال احمر را مورد بررسی قرار داد.

کد خبر: 83250469 | تاریخ خبر: 01/01/1398 - 12:20

به گزارش روز پنجشنبه ایرنا از جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام والمسلمین «حسن روحانی» در نخستین ساعات صبحگاهی سال جدید به پایگاه امداد و نجات چیتگر در مسیر پر تردد تهران به کرج آمد و از نزدیک، خدمات مختلف هلال احمر در طول ایام طرح نوروزی را مرور کرد.
«علی اصغر پیوندی» رییس جمعیت هلال احمر نیز که به همراه مدیران ارشد جمعیت هلال احمر، رییس جمهوری را همراهی می کرد، در این بازدید گزارش هایی از ارتقا توان لجستیکی، امدادهوایی، پایگاه های ثابت و سیار و خدمات مختلف فرهنگی اجتماعی هلال احمر در قالب طرح ملی امداد و نجات نوروزی و طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی ارائه داد.
رییس جمهوری در این بازدید با امضاء میثاق نامه طرح بهرفت (بهبود رفتارهای ترافیکی) به این کمپین سراسری که در راستای پیشگیری از تصادفات و سوانح جاده ای در جریان است، پیوست.
در این دیدار که جمعی از امدادگران، جوانان و داوطلبان جمعیت هلال احمر حضور داشتند، رییس جمهوری از خدمات داوطلبانه و شبانه روزی در طرح های نوروزی هلال احمر قدردانی کرد.
اجتمام**7029**1751**9189

انتهای پیام /*