عنایتی: دیدار 10 فروردین حساس ترین شهرآورد خواهد بود

تهران- ایرنا- مهاجم اسبق استقلال گفت: از آنجا که هر دو تیم استقلال و پرسپولیس مدعی قهرمانی در لیگ برتر هستند، بدون شک دیدار 10 فروردین یکی از حساس ترین شهرآوردهای چند سال اخیر خواهد بود.

کد خبر: 83248878 | تاریخ خبر: 28/12/1397 - 14:13

«رضا عنایتی» روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در نیم فصل دوم لیگ برتر، تیمی هماهنگ و مقتدر نشان داده که تحت هیچ شرایطی قابل قیاس با نیم فصل اول مسابقات نیست.
وی افزود: استقلالی ها در دیدار با نساجی مازندران عملکرد خوبی را به نمایش گذاشتند و علاوه بر زدن یک گل، بارها فرصت گلزنی داشتند و در طول 90 دقیقه مسابقه، هدفمند و با برنامه بازی کردند و در پایان به خواسته خود رسیدند.
مهاجم پیشین استقلال خاطرنشان کرد: مهم ترین موضوعی که استقلالی ها باید آن را مد نظر قرار دهند ثبات و موفقیت در ادامه مسابقات است و امیدوارم با ادامه همین روند در پایان فصل به مقامی شایسته برسند تا لبخند شادی را بر روی لبان هواداران بنشانند.
عنایتی درباره عملکرد این تیم در لیگ قهرمانان آسیا گفت: آبی پوشان از 2 دیدار خود در لیگ قهرمانان آسیا تنها موفق به کسب یک امتیاز شدند و این نشان می دهد آن ها برای صعود به مرحله بعد، کار سختی پیش رو دارند اما نباید نا امید شوند.
وی ادامه داد: هنوز 4 بازی برای استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده و اگر بتوانند در ادامه با تمرکز بیشتری پا به زمین مسابقه بگذارند و از فرصت های به دست آمده، نهایت استفاده را ببرند این شانس را خواهند داشت تا به مرحله حذفی صعود کنند.
پیشکسوت استقلال در پایان تاکید کرد: شهر آورد 10 فروردین برای استقلال از اهمیت زیادی برخوردار است و با توجه به این که هر 2 تیم مدعی قهرمانی در لیگ برتر محسوب می شوند به طور حتم یکی از حساس ترین شهرآوردهای چند سال اخیر را شاهد خواهیم بود که امیدوارم استقلال برنده این جدال بزرگ باشد.
شهرآورد پایتخت در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور ساعت 17 روز دهم فروردین در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.
ورزشی**م.ت**3991**1067**

انتهای پیام /*