90 تن میوه و شکر ایام عید کهگیلویه تامین شد

یاسوج - ایرنا- رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کهگیلویه گفت: 90 تن میوه ایام عید شامل سیب، پرتقال و شکر خریداری و در شهرستانهای کهگیلویه، لنده و چرام توزیع شد.

کد خبر: 83246703 | تاریخ خبر: 26/12/1397 - 16:26

سید یاسین علویان روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: این مقدار میوه و شکر از 25 اسفند تا پایان تعطیلات نوروزی در شبکه توزیع هر سه شهرستان ادامه خواهد داشت.
وی بیان کرد: پرتقال با قیمت هر کیلوگرم 45 هزار ریال و سیب درختی 55 هزار و 500 ریال به دست مصرف کنندگان می‌رسد.
وی بر نصب تابلوی قیمت از سوی همه عاملان توزیع تاکید کرد و افزود: بازرسان این اداره در روزهای تعطیل به صورت مستمر بر بازار نظارت دارند.
علویان غرفه‌های توزیع میوه در دهدشت را خیابان سپاه ،چهار راه بیمارستان، خیابان شریعتی جنب هلال‌احمر، خیابان مذکور پارسی چهار راه ترمینال قدیم، ابتدای خیابان شهید نورالدینی و چهار راه آزادگان اعلام کرد.
رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت با اشاره به آماده بودن گروه های ویژه برای بازرسی از تمامی واحد های صنفی، گفت: سازمان ‌های نظارتی نسبت به برخورد با متخلفان در عرضه میوه ایام عید و اقلام مورد نیاز مردم به طور جدی اقدام می کنند.
علویان با بیان اینکه شهروندان می توانند شکایات خود را به اصناف با سامانه 124و همچنین سازمان‌ های نظارتی مانند تعزیرات، اصناف و صنعت، معدن اطلاع دهند افزود: گران ‌فروشی و کم‌ فروشی 2 مقوله مهم در نظارت بازار ایام عید است.
بیش از هشت هزار واحد صنفی در شهرستانهای کهگیلویه، لنده و چرام فعالیت می کند.
7531/1662

انتهای پیام /*