6 عنوان برتر جشنواره مطبوعات خراسان شمالی به ایرنا رسید

بجنورد- ایرنا- خبرنگاران ایرنا خراسان شمالی 6 عنوان برتر پنجمین جشنواره مطبوعات استان را در بخش های مختلف از آن خود کردند.

کد خبر: 83243911 | تاریخ خبر: 23/12/1397 - 23:54

به گزارش ایرنا؛ در آیین پایانی این جشنواره که پنجشنبه شب در سالن اجتماعات بانک ملی در بجنورد برگزار شد، بتول صارمی و ربابه صانعی عناوین نخست و دوم بخش ویژه و کبری علی آبادی عنوان دوم بخش گزارش را به خود اختصاص دادند.
همچنین مرضیه طاهری و بتول صارمی در بخش خبر و وحید خادمی در بخش عکس این جشنواره شایسته تقدیر شناخته شدند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان شمالی در آیین تجلیل از خبرنگاران برتر با بیان اینکه هر سال با اراده جمعی اصحاب رسانه فضای زیست رسانه ها بهتر خواهد شد، گفت: تلاش می شود تا این فضا آرام و پویا بوده و هم افزایی در آن رقم بخورد.
حسین فرخنده افزود: خانه مطبوعات استان در سال 84 تشکیل شده که تاکنون اقدامات موثری انجام داده و امیدوار هستیم هر سال گام های استوارتری بردارد و اتفاقات بهتری را رقم بزند.
وی با تقدیر از استاندار خراسان شمالی در راستای حمایت از رسانه ها و خبرنگاران گفت: در زمینه بیمه و مسکن خبرنگاران نیز برنامه هایی در دست اجرا است که با اختصاص اعتبار، برای حمایت از این قشر پرتلاش، اقداماتی انجام شده است.
وی افزود: این در حالی است که خانه مطبوعات استان در زمینه آموزش و به روز رسانی رسانه ها نیز اقدامات خوبی برداشته است.
دبیر پنجمین جشنواره مطبوعات خراسان شمالی نیز در این آیین گفت: 350 اثر در 9 بخش به دبیرخانه ارسال شد که از این تعداد 259 اثر به مرحله داوری رسید.
اکرم اسعدی افزود: پس از داوری، 24 اثر در هشت بخش برگزیده و به عنوان آثار برتر معرفی شدند.
به گزارش ایرنا در پایان این جشنواره در بخش گزارش محمد آگاهی از روزنامه خراسان شمالی، کبری علی آبادی از ایرنا و فروزان بهروز از روزنامه خراسان شمالی در بخش گزارش، علی خادمی از هفته نامه نسیم، سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق و حسن ستایش از هفته نامه نسیم در بخش یادداشت عناوین اول تا سوم را کسب کردند.
همچنین سیدپوریا مسلمی از هفته نامه سیاحت شرق، مرضیه طاهری و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا عنوان شایسته تقدیر بخش خبر را به خود اختصاص دادند.
در بخش مصاحبه نیز محدثه حیدری از روزنامه اتفاقیه و مریم ضیغمی و فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی حائز رتبه های برتر شدند و عناوین برتر بخش تیتر به سمانه محمدزاده از روزنامه قدس و پروانه شیری و نسیم شیرازی از روزنامه خراسان شمالی رسید.
در بخش ویژه نیز فضیلت مرتضوی از روزنامه خراسان شمالی و ربابه صانعی و بتول صارمی از خبرگزاری ایرنا، در بخش عکس حسین معمری از خبرگزاری فارس، مریم داورنیا از خبرگزاری مهر و حمیدرضابهمنیار از روزنامه خراسان شمالی عناوین اول تا سوم شدند و وحید خادمی عکاس ایرنا نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
عنوان سوم بخش صفحه آرایی نیز به محمود قاسمی از روزنامه خراسان شمالی رسید و هادی اسدی از هفته نامه سیاحت شرق نیز شایسته تقدیر شناخته شد.
ط/5132

انتهای پیام /*