بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در نوروز آماده ارائه خدمات است

زاهدان- ایرنا- مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: ادارات، دفاتر پیشخوان دولت و تمام بیمارستان ها در ایام تعطیلات نوروز آماده ارائه خدمات مورد نیاز به بیمه شدگان بیمه سلامت این استان هستند.

کد خبر: 83243565 | تاریخ خبر: 23/12/1397 - 15:9

به گزارش ایرنا دکتر محمد صفدری روز پنجشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: اداره کل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان با رویکرد مشتری مداری و دانش محوری در راستای کاهش مخاطرات مالی و هزینه‌ های درمانی و افزایش کیفیت خدمات تلاش کرده تا بهترین خدمات را به بیمه شدگان خود ارائه دهد.
وی ادامه داد: امسال بیش از هزار و 200 میلیارد تومان برای بیمه شدگان بیمه سلامت سیستان و بلوچستان در بخش خصوصی و دولتی هزینه شده است.
مدیرکل بیمه سلامت سیستان و بلوچستان گفت: این بیمه برای ارائه خدمات مطلوب به هموطنان با تمام موسسات، داروخانه ها و پزشکان قرارداد امضا کرده است.
وی بیان کرد: ادارات بیمه سلامت، دفاتر پیشخوان دولت و بیمارستان های دولتی و خصوصی سیستان و بلوچستان از 29 اسفند تا 19 فروردین ماه سال آینده آماده ارائه خدمات به افراد تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
صفدری افزود: تمام خدمات به صورت الکترونیکی به بیمه شدگان ارائه خواهد شد.
وی بیان کرد: در بیمارستان های سیستان و بلوچستان پرونده کاغذی جایگزین پرونده های الکترونیک خواهد شد که از این طریق سالیانه بیش از 230 میلیارد تومان هزینه در زمینه صدور دفترچه و پرونده کاغذی صرفه جویی خواهد شد.
به گزارش ایرنا بیش از 2 میلیون و 500 هزار نفر در سیستان و بلوچستان تحت پوشش بیمه سلامت هستند.
7316**3213

انتهای پیام /*