تیم های شیرازی میزبان فوتسال لیگ برتر بانوان هستند

شیراز-ایرنا- پویندگان فجر و پارس آرا شیراز در هفته دوازدهم رقابت های فوتسال برتر بانوان کشور در شیراز میزبان تیم های نفت آبادان و مس رفسنجان هستند.

کد خبر: 83092829 | تاریخ خبر: 17/08/1397 - 18:15

به گزارش ایرنا، تیم صنعت فجر شیرازدر این هفته در ساعت 10 روز نوزدهم آبان در سالن نصیری شیراز به مصاف تیم نفت آبادان می رود و با توجه به اینکه این 2 تیم در رده چهارم و پنجم هستند و یک امتیاز اختلاف با هم فاصله دارند، حساس ترین دیدار هفته را برگزار می کنند.
هم اینک با فاصله گرفتن تیم های ملی اهواز با 33 امتیاز و نامی نو اصفهان با 28 امتیاز در صدر جدول به نظر می رسد گرفتن سهمیه این 2 تیم مدعی قهرمانی بسیار سخت باشد.
پس از این دو تیم، تیم دختران کویر کرمان 18 امتیازی است و نفت آبادان و فجر شیراز هم که به ترتیب 17 و 16 امتیاز دارند برای کسب دو سهمیه دیگر برای حضوردر مرحله پلی آف با هم رقابت خواهند داشت اگر چه مس رفسنجان هم با 15 امتیاز شانس گرفتن سهمیه را دارد.
شاگردان ستاره زارع سر مربی تیم فجر با وجود داشتن بازیکنان خوبی همچون شهین افلاکی و مریم چرخاوی که از گلزنان برتر لیگ هستند و دیگر بازیکنان جوان، عزم خود را جزم کرده اند تا سهمیه حضور در مرحله حذفی را بدست آورند و برای تحقق این امر باید ازسد تیم نفت آبادان بگذرند.
فجری ها به حساسیت این بازی به خوبی آگاه هستند و با شناختی که از حریف خود دارند، قدر این بازی خانگی را می دانند و اجازه نخواهند داد میهمان با دست پرُ شیراز را ترک کند.
تیم نفت آبادان نسبت به تیم فجر آمار خوبی در دفاع دارد و اگرچه در خط حمله از فجر ضعیف تر است و باید میزبان ازضعف حریف استفاده نماید ودروازه این تیم را باز کند.
فجری ها نسبت به نفت آبادان از خط حمله زهردار تری بر خوردارهستند و همین نقطه قوت می تواند فرصت مناسبی برای شاگردان زارع باشد و قدر موقعیت ها را بدانند و دروازه میهمان را بارها باز کنند.
تیم فجردر صورت پیروزی برابر نفت آبادان و توقف تیم دختران کویر کرمان برابر استقلال رشت می تواند تا رده سوم جدول صعود کند و خیال خود را تا حدودی برای قرار گرفتن در جمع چهار تیم راحت ترکند.
اما تیم پارس آرا شیراز دیگر نماینده فارس در لیگ برتر که اولین سال خود را در این سطح تجربه می کند با تیم جوانی که دارد نتایج بدی تاکنون نگرفته و این تیم تازه وارد به دنبال آن است تا با قرار گرفتن در میانه جدول سهمیه خود را در لیگ برتر حفظ کند.
این تیم در هفته دوازدهم پس از بازی تیم های نفت و فجر در سالن نصیری شیراز میزبان تیم مس رفسجان است که با 15 امتیاز در رده هفتم جدول قرار دارد و تیم پارس آرا هم با 12 امتیاز هشتم است و نبرد این دو تیم برای قرار گرفتن در رده های بالاتر جدول نیز دیدنی است.
آمار و ارقام نشان می دهد که تیم مس هم در دفاع و هم در حمله نسبت به تیم شاگردان نجمه برزگر سر مربی تیم پارس رتبه بهتری دارد اما این دلیل نمی شود که تیم میزبان نتواند از پس این تیم برآید.
همه امید های تیم پارس آرا به ساق های پرستو کُهن بهترین گلزن این تیم که سابقه بازی ملی دارد است که بتواند دروازه تیم میهمان را بازکند و موجب پیروزی تیمش شود.
هم اینک در جدول رده بندی پس از هفته یازدهم تیم ملی حفاری اهواز با 33 امتیاز در صدر جدول بسر می برد، نامی نو اصفهان با 28 امتیاز دوم است و تیم دختران کویر کرمان هم با 18 امتیاز رده سوم را به خود اختصاص داده تیم های نفت آبادان و فجر شیراز هم در تعقیب این تیم هستند.
در رقابت های فوتسال برتر بانوان کشور 11 تیم حضور دارند و پس از انجام دیدارهای رفت و برگشت چهار تیم نخست جدول به مرحله حذفی ( پلی آف ) برای تعیین تیم قهرمان صعود خواهند کرد.
7368/ 1876

انتهای پیام /*