سرمربی تیم ملی کامپوند: هدفم بازگشت به جایگاه قبلی است

تهران- ایرنا- سرمربی تیم ملی تیراندازی با کمان رشته کامپوند گفت: در سال های اخیر با مدیریت و سیاست اشتباه فدراسیون، رشته کامپوند جایگاه خود را در آسیا و جهان از دست داده است و من با هدف بازگرداننده این رشته به جایگاه واقعیش به تیم ملی برگشته ام.

کد خبر: 83080705 | تاریخ خبر: 05/08/1397 - 20:59

مجید احمدی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا افزود: هنوز ترکیب تیم ملی مشخص نشده ولی به زودی برنامه هایم را به کمیته فنی فدراسیون تیراندازی با کمان اعلام می کنم تا پس از بررسی، آماده اجرای آن شویم.
وی ادامه داد: مسابقات انتخابی تیم های ملی با حضور کمانداران بیش از 25 استان کشور برگزار شد و برترین نفرات انتخاب شده اند. حالا باید با برگزاری چند مرحله اردوی انتخابی برترین نفرات از هر لحاظ انتخاب و به تیم ملی دعوت کنیم.
این ملی پوش اسبق تیم ملی تیراندازی با کمان ادامه داد: برگزاری اردوهای آماده سازی، تمرینات منظم و حضور در مسابقات متعدد می تواند تیم ملی را به جایگاه سابق خود بازگرداند.
این دارنده مدال طلای مسابقات جهانی در سال 2011 اضافه کرد: البته این نکته را باید در نظر گرفت که به دلیل نزدیکی رقابت های برون مرزی که در سطح آسیا و جهان برگزار می شوند، ما نمی توانیم در همه این رقابت ها حضور یابیم اما در هر صورت باید برنامه ریزی تیم ملی به گونه ای باشد که بتواند در برخی از مهم ترین این رویدادها شرکت کند تا شانس خود را برای مسابقاتی چون قهرمانی آسیا و جهانی افزایش دهد.
احمدی به مسابقات قهرمانی جهان آسیا در هلند اشاره کرد و گفت: یکی از اهداف مهم ما در سال 2019 کسب عنوان و مدال در مسابقات قهرمانی جهان هلند و مسابقات قهرمانی آسیا است که به احتمال زیاد در تایلند برگزار می شود.
وی ادامه داد: قطعا مدیریت جدید فدراسیون تلاش خود را برای حمایت از تیم ملی خواهد کرد و من امیدوارم با تامین اعتبار مورد نیاز بتوانیم در رویدادهای مهم تا مسابقات جهانی هلند شرکت کنیم و با آمادگی لازم راهی این رقابت ها شویم.
این مربی در پایان گفت: هرگز برای کسب مدال و عنوان قولی نمی دهم اما تمام تلاشم را خواهم کرد که تیراندازی با کمان ایران به جایگاه خود بازگشته و در مسیر رو به رشد قرار گیرد.
ورزشی **1828**9129

انتهای پیام /*