سیاه جامگان از لیگ دسته اول فوتبال کنار گذاشته شد

تهران - ایرنا - تیم فوتبال سیاه جامگان مشهد که در لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور (جام آزادگان) بازی می کند، با نظر کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ از جدول مسابقات کنار گذاشته شد.

کد خبر: 83046415 | تاریخ خبر: 05/07/1397 - 15:33

به گزارش ایرنا «فریبرز محمود زاده» مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه های کشور با تایید این خبر به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم سیاه جامگان از ابتدای رقابت های لیگ به تعهدات مالی و انضباطی خود عمل نکرد که سبب شد در دیدار مقابل کارون اروند خرمشهر با رای مسئولان 3 بر صفر بازنده دیدار معرفی شود.
وی گفت: قرار شد این تیم به تعهدات خود عمل کند تا کارت بازی بازیکنان آنها در دیدار با ملوان بندر انزلی صادر شود که به دلیل تخطی از این مهم، بار دیگر نتیجه بازی 3 بر صفر به سود حریف آنها اعلام شد تا طبق قانون از جدول مسابقات کنار گذاشته شوند.
مسئول برگزاری رقابت های لیگ دسته اول باشگاه های کشور ادامه داد: بر همین اساس دیدار این تیم مقابل مس رفسنجان که قرار بود در چارچوب هفته ششم روز شنبه 7 مهر ماه برگزار شود، لغو شد تا در روزهایی آینده در این خصوص تصمیم گیری شود.
تیم فوتبال سیاه جامگان در هفدهیمن دوره رقابت های لیگ برتر حضور داشت که پس از کسب 15 امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول قرار گرفت و به لیگ دسته یک سقوط کرد.
ورزشی**9029**1597

انتهای پیام /*