رییس فدراسیون فوتبال :

استقلال و پرسپولیس نماد قدرت ایران در آسیا هستند

تهران- ایرنا- «مهدی تاج» رییس فدراسیون فوتبال، در دیدار سرپرستان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال گفت:استقلال و پرسپولیس نماد قدرت ایران در فوتبال آسیا هستند.

کد خبر: 83001325 | تاریخ خبر: 23/05/1397 - 19:16

به گزارش ایرنا از فدراسیون فوتبال، «حمیدرضا گرشاسبی» و «امیرحسین فتحی» سرپرستان باشگاه های استقلال و پرسپولیس امروز (سه شنبه) به صورت جداگانه با حضور در دفتر ریاست فدراسیون فوتبال، با تاج دیدار و گفت وگو کردند.
در این نشست ها، بر ضرورت آماده سازی و تقویت دو نماینده جمهوری اسلامی ایران برای تداوم حضور موفق در فصل جاری لیگ قهرمانان آسیا تاکید شد و رییس فدراسیون فوتبال تصریح کرد: حضور همزمان دو نماینده از ایران در مرحله یک چهارم پایانی لیگ قهرمانان، استثنایی و بسیار مبارک است که می تواند نشان دهنده قدرت باشگاه های ایران در قاره کهن باشد.امیدوارم سایر نمایندگان باشگاهی کشورمان در فصل آتی لیگ قهرمانان آسیا هم عملکرد درخشانی داشته باشند.
وی افزود: در آوردگاه ملی، رنگ ها مفهوم ندارد و بی شک هر دو نماینده ایران در لیگ قهرمانان، نماینده کل میهن مان محسوب می شوند. امید داریم پس از مدت ها، شاهد این باشیم که در عرصه باشگاهی افتخار دیگری به ویترین افتخارات فوتبال کشور افزون شود.
رییس فدراسیون فوتبال ضمن تقدیر از پرداخت های صورت گرفته توسط دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به طلبکاران، بر ضرورت تداوم این امر در راستای تاکیدات کنفدراسیون فوتبال آسیا تاکید کرد.
تیم استقلال تهران دوشنبه پنجم شهریور در ورزشگاه آزادی به مصاف تیم السد قطر می رود و تیم پرسپولیس سه شنبه ششم شهریور میهمان تیم الدحیل قطر است.
ورزشی **1528**1368

انتهای پیام /*