پروازهای شرکت هواپیمایی الجزایر از سر گرفته شد

الجزیره-ایرنا- شرکت هواپیمایی الجزایر پس از اعتصاب کارکنان خود در روز پنجشنبه، اعلام کرد فعالیت خود را از سرگرفته و پرواز ها در زمان مقرر خود انجام می شود.

کد خبر: 82808615 | تاریخ خبر: 06/11/1396 - 14:10

به گزارش ایرنا، مهماندارن شرکت هواپیمایی الجزایر که دوشنبه گذشته نیز در اعتراض به بی توجهی مسئولان این شرکت به خواسته هایشان و از جمله افزایش دستمزد آنان، دست به اعتصاب زده و حدود 200پرواز این شرکت را فلج کرده بودند، روز پنجشجنبه نیز به صورت ناگهانی دست از کار کشیدند که این باعث ایجاد اختلال در پروازهای داخلی و خارجی این شرکت شد.
پایگاه خبری «الشروق» در این خصوص نوشت: پس از اعتصاب کارکنان شرکت هواپیمایی الجزایر، شمار نیروهای پلیس در فرودگاه افزایش یافت و به مسافران گفته شد پروازهای این شرکت به صورت موقتی لغو شده است.
گفته می شود کارکنان این شرکت روز گذشته در اعتراض به لغو قرارداد هفت نفر از همکاران خود که در اعتصاب هفته گذشته نقش داشتند، دست از کار کشیدند.
پس از این اعتصاب، نمایندگان کارکنان بخش های مختلف این شرکت جلسه ای با هم برگزار کردند.
«مونیه برتوش» مدیر روابط عمومی شرکت هواپیمایی الجزایر امروز جمعه اعلام کرد پروازهای این شرکت از ساعت 1:30 بامداد جمعه از سر گرفته شد.
مهمانداران شرکت هواپیمایی الجزایر دوشنبه گذشته دست به اعتصاب زده بودند و به همین دلیل این شرکت پس از اعتصاب کارکنان خود ناچار به اجاره هواپیما از یک شرکت فرانسوی شد تا برخی پروازهای خود به خارج را انجام دهد.
مدیران شرکت هواپیمایی الجزایر روز دوشنبه و پس از اعتصاب کارکنان خود اعلام کرده بودند با توجه به اینکه دادگاه اعتصاب آن ها را غیر قانونی دانسته است، اقدامات قانونی در خصوص اعتصاب کنندگان را انجام می دهند.
مدیر عامل شرکت هواپیمایی الجزایر همچنین گفته بود، در گفت و گو با اعتصاب کنندگان همچنان باز است.
خاورم**2041**انتشاردهنده: سید شاهپور حسینی

انتهای پیام /*