شورای عالی قرآن موفقیت نماینده ایران را در مسابقات قرآن ترکیه تبریک گفت

تهران - ایرنا - شورای عالی قرآن با صدور پیامی کسب رتبه نخست رشته قرائت از سوی سیدمصطفی حسینی نماینده جمهوری اسلامی ایران را در مسابقات بین المللی قرآن ترکیه تبریک گفت.

کد خبر: 82543494 | تاریخ خبر: 03/03/1396 - 15:43

به گزارش روز چهارشنبه گروه فرهنگی ایرنا، در پیام شورای عالی قرآن خطاب به این قاری ممتاز آمده است: افتخارآفرینی و کسب رتبه نخست مسابقات بین المللی کشور ترکیه در رشته قرائت قرآن کریم را به جنابعالی و جامعه قرآنی کشور تبریک گفته و دوام توفیق شما را از خداوند متعال مسألت داریم.
مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت کشور نیز در پیامی جداگانه، این موفقیت را به حسینی تبریک گفت.
در این پیام خطاب به قاری ممتاز قرآن کریم آمده است:‌
ضمن حمد و سپاس به پیشگاه خداوند منان به پاس توفیق خدمت به ساحت قرآن و اهل بیت عصمت و طهارت (ع)، کسب عنوان برترین قاری جهان اسلام در پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ترکیه و افتخار آفرینی برای میهن اسلامی را خدمت حضرتعالی و جامعه قرآنی کشور تبریک گفته و توفیقات روزافزون شما را در خدمت به ساحت نورانی قرآن کریم و پاسداری از ارزش‌های دینی و نشر معارف اهل بیت (ع) از درگاه ایزدمنان خواستارم.
حسینی به عنوان نماینده کشورمان در رشته قرائت پنجمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن ترکیه از استان قزوین حائز رتبه نخست این مسابقات شد.
این دوره از مسابقات با حضور ۱۲۰ شرکت‌کننده از ۶۲ کشور دنیا در دو رشته قرائت و حفظ کل قرآن کریم برگزار شد و مراسم اختتامیه مسابقات نیز امروز برگزار می ‌شود.
فراهنگ ** 1003 ** دریافت: محمدرضا جعفرملک * انتشار: امید غیاثوند

انتهای پیام /*