معاون اجرایی رئیس جمهوری:

دولت نگاه یکسانی به توسعه استان ها با توجه به ظرفیت های آنها دارد

کرج- ایرنا - معاون اجرایی رییس جمهوری گفت که دولت نگاه یکسانی به امر توسعه در همه استان ها دارد، اما این امر متناسب با ظرفیت ها، تهدیدها و فرصت‌های هر استان محقق می‌شود.

کد خبر: 82309658 | تاریخ خبر: 25/08/1395 - 16:13

به گزارش ایرنا، محمد شریعتمداری در حاشیه مراسم افتتاح سامانه سامد که ظهر سه شنبه در محل پارک شهید چمران کرج برگزار شد در جمع خبرنگاران با اشاره به تهیه نظر سنجی در 2نوبت از مردم و کارهای کارشناسی صورت گرفته در استان که با شبکه نخبگان انجام شده است، افزود : دیدگاه های مقامات محلی در استان البرز دریافت شده است و تصمیماتی روشن گرفته شده است که در سفر رئیس‌جمهوری به اطلاع مردم خواهد رسید.
وی اضافه کرد: تمام تلاش دولت تدبیر و امید در سفر به استان ها بر این بوده که وعده های محقق نشده دولت قبل را نیز مد نظر قرار داده و بر آنها افزوده نشود. 79 درصد وعده های تحقق نیافته از دولت قبل در استان ها وجود دارد.
وی افزود: اهتمام لازم برای عملیاتی کردن پروژه هایی مرتبط با نیازهای معیشتی مردم و در جهت افزایش رفاه آنها وجود دارد و زیر ساخت های ضروری برای توسعه استان و ایجاد بستر اشتغال پایدار باید فراهم شود.
این مسئول اضافه کرد: مرکز سامد برای دریافت نظرات، دیدگاه، انتقادات و پیشنهادات دولت بر پایه استفاده از عقل و فکر اصولی و تکنولوژی روز است که عزت مردم حفظ شود. این اقدام در تمام استان های کشور محقق شده است و 220 نفر در 4 شیفت مشغول به کار هستند.
وی گفت: استاندار البرز مشکلات و موانع را به صورت کارشناسانه مطرح کرده و با مدیریت صحیح و تجربه برای تبیین و تشریح آنها اقدام شده است.
شریعتمداری افزود: هیچ موضوعی در خصوص استان از نظر رییس جمهوری دور نمانده و خبرهای خوبی در راه است.
6155/1535خبرنگار: مریم صوفی** انتشاردهنده:داریوش غفاری

انتهای پیام /*