معراج شیخ به لیگ ستارگان کبدی جهان دعوت شد

زابل- ایرنا- معراج شیخ کبدی کار سیستان و بلوچستان و عضو تیم ملی ایران برای دومین بار متوالی پس از درخشش در رقابتهای جهانی کبدی سال گذشته در پرو بعنوان گران قیمترین بازیکن لیگ ستارگان جهان به تیم تلگوتیتان دعوت شد.

کد خبر: 81914967 | تاریخ خبر: 20/10/1394 - 16:1

معراج شیخ روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا از اعزام مجدد خود به لیگ ستارگان کبدی جهان خبرداد و افزود: پس از درخشش در لیگ ستارگان جهان عوامل تیم تلگوتیتان کشور هندوستان در چند روز اخیر با من قرار داد مجدد امضا کردند.
وی اظهار داشت: در دور قبلی لیگ ستارگان کبدی تیم تلگوتیتان پس از 45 بازی طی 48 روز به صورت رفت و برگشت این تیم توانست مقام سوم این لیگ را کسب کند.
عضو تیم ملی کبدی ایران ادامه داد: در دور جدید این لیگ، تیم تلگوتیتان 22 لاخ معادل یک میلیارد ریال (100 میلیون تومان) با من قرار داد بسته است که بعنوان گران قیمترین بازیکن کبدی محسوب می شوم.
وی از شورای اسلامی، شهرداری و فرمانداری ویژه زابل تقدیر کرد و گفت: پس از بازگشت از رقابتهای آسیایی اینچئون 2014 شورای اسلامی شهر و شهرداری زابل به بنده و فریده ظریف دوست قول مساعد برای اهدای زمین دادند که تاکنون برای من این امر محقق شده است.
معراج شیخ با ابراز گلایه از وضعیت نامناسب مکان تمرین در زابل انعکاس آن را داستان تکراری در رسانه دانست و تاکید کرد: بارها این مشکل از سوی رسانه ها مطرح شده ولی تاکنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان انجام نگرفته است.
وی حمایت ویژه از ورزشکاران کبدی سیستان وبلوچستان را زمینه ساز توسعه ورزش استان دانست و گفت: هر چه حمایت مالی و معنوی از ورزشکاران بیشتر باشد توسعه ورزش کبدی در استان بیشتر خواهد شد.
عضو تیم تلگوتیتان لیگ ستارگان کبدی جهان یکی از آرزوهایش را درخشیدن کبدی کاران سیستان وبلوچستان در رقابت های جهانی مطرح کرد.
معراج شیخ تاکنون توانسته با حضور در تیم ملی ایران مقام نخست رقابت های آسیایی سال 89، مقام نخست جام باشگاههای پاکستان در سال 90، مقام قهرمانی رقابت های کبدی ساحلی آسیایی سال 91، عنوان دوم رقابت های المپیک داخل سالن کره جنوبی و جایگاه دوم رقابت های آسیایی اینچئون کره در سال 93 را با تلاش تیمی کسب کند.
استان سیستان و بلوچستان در رشته کبدی از جایگاه خوبی در کشور برخوردار است بگونه ای که تعدادی از بازیکنان این استان در تیم ملی ایران حضور دارند.
7317/ 6081

انتهای پیام /*