بازدید معاون وزیر کشور و رییس پلیس جمهوری نخجوان از یک شرکت تولیدی در بوکان

مهاباد- ایرنا- معاون وزیر کشور و رییس پلیس جمهوری خودمختار نخجوان روز یکشنبه با سفر به شهرستان بوکان از یک شرکت سازنده تجهیزات راهنمایی و رانندگی در این شهرستان بازدید کردند.

کد خبر: 81803630 | تاریخ خبر: 26/07/1394 - 11:27

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این بازدید محمد حق بین از مسوولان کنسولگری ایران در نخجوان ، اسماعیل اسماعیلی رییس اتاق تعاون استان آذربایجان غربی، فرماندار، رییس شورای اسلامی شهر و شهردار بوکان نیز حضور داشتند.
جلیل محمدعلی اف معاون وزیر کشور و رییس پلیس نخجوان در این بازدید از یک شرکت فنی مهندسی که در زمینه ساخت تجهیزات ، تابلوها و علائم راهنمایی و رانندگی در شهرک صنعتی این شهرستان فعالیت دارد ، بازدید کردند.
فرماندار بوکان به خبرنگار ایرنا گفت: این بازدید با همکاری دفتر وزارت امور خارجه در ارومیه و بر اساس خواسته رییس پلیس نخجوان برای بازدید از این شرکت ایرانی تدارک دیده شده است.
جمال خسروی افزود: در این بازدید حاضران از تمامی قسمت های این واحد تولیدی بازدید کرده و از نزدیک با نحوه ساخت قطعات و تجهیزات ساخته شده توسط این شرکت از نظر کمی و کیفی آشنا شدند.
فرماندار بوکان در جریان این بازدید اظهار امیدواری کرد که جضور این هیات آذری منجر به انعقاد قرارداد برای این شرکت و توسعه روابط اقتصادی جمهوری خودمختار نخجوان با تولید کنندگان این شهرستان شود.
وی اظهار کرد: حضور این شرکت تولیدی در نمایشگاه بین المللی جمهوری نخجوان که چندی پیش انجام گرفت و بازدید رییس پلیس این جمهوری از غرفه آن موجب اظهار تمایل آنها برای خرید تولیدات این شرکت شده است.
به گزارش ایرنا، این شرکت فنی و مهندسی که در شهرک صنعتی بوکان واقع شده، در امر طراحی و تولید انواع تجهیزات، تابلوها و علایم سه گانه شهری، جاده ای در تولید تابلوهای اخطاری، اخباری، انتظامی، اطلاعاتی و تولید پانل های دروازه ای و معمولی فعالیت دارد.
شهرستان بوکان یکی از قطب های مهم صنعتی در استان آذربایجان غربی و بزرگ ترین تولید کننده اتاق های کامیون در ایران به شمار می رود.
شهرستان بوکان با 225 هزار نفر جمعیت در جنوب استان آذربایجان غربی قرار دارد.
جمهوری خودمختار نخجوان ، به صورت منفصل بخشی از خاک جمهوری آذربایجان به شمار می رود که در شمال استان آذربایجان غربی واقع شده و با این استان هم مرز است.ک3
7510/6185/1905

انتهای پیام /*