مسابقات فرهنگی ورزشی جام 'امید و احسان' در سرای احسان برگزار می شود

شهر ری - ایرنا - دومین دوره مسابقات فرهنگی ورزشی تحت عنوان جام 'امید و احسان'، دوشنبه 19 آبان ماه در سرای احسان واقع در روستای دوتویه قلعه نو چمن از توابع شهرستان ری برگزار می شود.

کد خبر: 81379047 | تاریخ خبر: 18/08/1393 - 11:17

مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از آسیب دیدگان اجتماعی سرای احسان روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: موسسه به منظور توانمندسازی و و ایجاد انگیزه و ارتقا روحیه بیماران روانی قصد دارد با مشارکت هیات تکواندو استان تهران و همکاری سرای احسان کهریزک، دومین دوره مسابقات ویژه مددجویان این سرا را در مرکزنگهداری و توانمندسازی بیماران روانی مزمن ، برگزار کند.

علیرضا طاهری با بیان اینکه در برگزاری این مراسم جمعی از خیرین نیز مشارکت دارند ، افزود: هیات ورزشی رزمی ، قهرمانان و مدال آوران آسیا و جهان از تیم ملی تکواندو استان تهران به همراه تعدادی از هنرمندان سینما و صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در این مراسم حضور خواهند داشت.

طاهری گفت: در این دوره از رقابت ها مددجویان در رشته های دارت ، فوتبال سالنی ، پرتاب توپ ، فوتبال دستی ، طناب کشی، دوی امدادی ، دوی سرعت ، تنیس روی میز ، شطرنج ، با یکدیگر به رقابت می پردازند.

مدیرعامل موسسه سرای احسان گفت: این رقابتها فردا دوشنبه از ساعت 9 تا 12 در محل سرای احسان واقع در جاده قدیم قم، کهریزک، روستای دوتویه بعد از روستای قلعه نوچمن برگزار می شود و در پایان این رقابت ها به نفرات برتر حکم قهرمانی ، مدال و هدایایی به رسم یادبود اهداء می شود.

1417/1194/1724

انتهای پیام /*