آخرین حضور برنامه ب مثل بهار در بین خانواده های ایرانی

تهران - ایرنا - ب مثل بهار ویژه برنامه شبکه یک سیما که به صورت زنده پخش می شود، امشب با حضور هومن برق نورد و هومن حاجی عبدالهی آخرین حضور خود در بین خانواده های ایرانی در ایام نوروز را تجربه می کند.

کد خبر: 81107321 | تاریخ خبر: 15/01/1393 - 13:13

به گزارش روز جمعه روابط عمومی برنامه ب مثل بهار، این برنامه کاری از گروه اجتماعی شبک یک سیماست که آخرین برنامه آن امشب از ساعت 23 و 45 دقیقه تا یک و نیم بامداد روی آنتن می رود.

این برنامه شامل آیتم های مختلفی مثل صندلی خالی که در مورد خانه سالمندان است، ماه مهربان که به مبحث شهدای جنگ تحمیلی می پردازد، جوالدوز که آیتم طنز نمایشی است، نمایش رادیویی که ضرب المثل های قدیمی ایرانی به صورت نمایش عنوان می شود، آ مثل آوازه، مسابقه غذاهای محلی اقوام مختلف ایرانی و ... است.

احسان ارغوانی تهیه کننده و کارگردان برنامه ب مثل بهار در این رابطه گفت: ما سعی کرده ایم در این برنامه، سلایق مختلف را مدنظر داشته باشیم و میزبان هنرمندان و ورزشکاران و خوانندگانی در همه اقوام کشور باشیم.

وی اظهار داشت: این برنامه تنها برنامه ای بود که به احترام به شهادت رسیدن مرزبان ایرانی، سردار شهید جمشید دانایی فرد یک دقیقه سکوت داشت.

وی افزود: هر شب میهمان این برنامه یکی از چهره های سرشناس بود و پدرام کریمی و کریم خودسیانی اجرای این برنامه شاد و ترکیبی را بر عهده داشتند.

ارغوانی یادآورشد: هر شب و در ایام نوروز حدود دو میلیون پیامک به برنامه ارسال می شد که این نشان از استقبال خوب مخاطبان این برنامه دارد.

تهیه کننده و کارگردان برنامه ب مثل بهار بیان داشت: در این برنامه میهمانانی از جمله احمدرضا عابدزاده، آتیلا حجازی، حمید استیلی، حسین ماهینی، ندیم عمرانی، حسین توکلی، میثم ابراهیمی، داریوش ارجمند، پژمان بازغی، میلاد کی مرام و ... حضور یافتند.

فراهنگ (1)**1883 **1561

انتهای پیام /*