حماسه سیاسی در انتخابات ریاست جمهوری متبلور می شود

نوشهر - امام جمعه مرزن آباد چالوس با تاکید حضور گسترده مردم در انتخابات ریاست جمهوری گفت: حماسه سیاسی ملت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی متبلور می شود.

کد خبر: 80593175 | تاریخ خبر: 05/01/1392 - 15:19

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام ˈمحمود علیخانیˈ روز دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان چالوس که در گلزار شهدای مرزن آباد برگزار شد، افزود: ملت ایران در نهضت های مختلف طول تاریخ ثابت کردند که حادثه ساز و حماسه آفرین هستند.

وی با برشمردن ویژگی های حماسه سیاسی افزود: شناخت زمان، صلابت و شجاعت، تقویت خودباوری، اطلاع رسانی به موقع به مردم، تلاش برای وحدت و همدلی و تبعیت از قانون از شاخصه ها و ویژگی های بارز در راه حماسه سیاسی است.

امام جمعه مرزن آباد با تاکید بر اینکه ملت ایران باید بداند که در چه زمانی زندگی می کند،اظهار داشت: نباید در انتخابات به حضور یک طیف در پای صندوق های رای بسنده کرد، چرا که با توجه به نگاه رهبری مبنی بر حضور حداکثری باید همه آن هاکه در دایره نظام اسلامی هستند در ایجاد این حماسه بزرگ مشارکت داشته باشند.

حجت الاسلام علیخانی در ادامه با اشاره به حماسه اقتصادی تصریح کرد: از مسوولان امر انتظار داریم تا در سال حماسه اقتصادی شاهد سه خدمت بزرگ در مرزن آباد باشیم.

وی تعریض محور دوآب تا مجلار ، گازرسانی به مرزن آباد و تجهیز امکانات و پرسنل درمانگاه این بخش را از جمله مشکلات و خواسته های مردم منطقه عنوان و ابراز امیداوری کرد در این سال شاهد برطرف شدن این معضلات باشیم.ک/2

621/503

انتهای پیام /*