نسخه جدید ˈمرد عنکبوتیˈ و فیلم ˈاینجا بدون منˈ به نوروز شبکه سه رسید

تهران - 13 فیلم سینمایی و تلویزیونی ایرانی در تعطیلات نوروزی از شبکه سه سیما پخش می شود که از جمله این آثار می توان به فیلم سینمایی ˈاینجا بدون منˈ ساخته بهرام توکلی و نسخه جدید فیلم ˈمردعنکبوتیˈ اشاره کرد.

کد خبر: 80585692 | تاریخ خبر: 26/12/1391 - 10:27

به گزارش روز شنبه خبرنگار فرهنگی ایرنا، این شبکه در مجموع21 فیلم سینمایی و تلویزیونی برای نوروز تدارک دیده است که هر شب ساعت 20 پخش می شود و تکرار آن ساعت 11 روز بعد خواهد بود.

جدول فیلم های نوروزی شبکه سه با فیلم سینمایی تبعیدی (The Expatriate) محصول سال 2012 آمریکا، کانادا، انگلیس و بلژیک در روز 28 اسفند آغاز می شود که این فیلم ساعت 19 پخش خواهد شد.

این شبکه برای 29 فروردین نیز دو فیلم سینمایی ˈبزرگراهˈ محصول هنگ کنگ و

ˈمرد عنکبوتی شکفت انگیزˈ محصول سال 2012 آمریکا را در نظر گرفته است که به ترتیب ساعت 14 و 19 این روز پخش می شوند.

سی ام اسفند، فیلم تلویزیونی ˈنغمه نوروزˈ ساعت 16 از این شبکه پخش خواهد شد که کارگردانی آن را سید محسن یوسفی بر عهده دارد و سیاوش طهمورث، پرویز پورحسینی، شهرام ابراهیمی، آتش تقی پور، عزت الله مهرآوران و محمدرضا عباس نژاد در آن بازی کرده اند.

ساعت 20 روز سی ام اسفند فیلم سینمایی ˈعاشقانه ای برای سرباز وظیفه رحمتˈ ساخته ˈپوریا آذربایجانیˈ با بازی احمد مهرانفر، آتیلا پسیانی، نیره فراهانی، حسین سلیمانی، مهران رجبی و محسن قاضی مرادی پخش خواهد شد.

فیلم های سینمایی ˈمیراث بورنˈ محصول 2012 آمریکا و فیلم تلویزیونی ˈداستان عوضیˈ به کارگردانی فریدون جیرانی و با بازی اکبر عبدی، علیرضا خمسه، هدایت هاشمی، نگار عابدی، نادر سلیمانی، داریوش کاردان، گیتی ساعتچی و احمد ایراندوست به ترتیب روزهای یکم و دوم فروردین پخش خواهند شد.

ˈدر تعقیب پدرخواندهˈ(Godfather Wanted) محصول 2010 آلمان و ˈبار دیگر بارانˈ به کارگردانی سیدحامد محسن پور به ترتیب روزهای سوم و چهارم فروردین راهی آنتن شبکه سه می شوند و فیلم سینمایی ˈاینجا بدون منˈ ساخته بهرام توکلی و با بازی صابر ابَر، نگار جواهریان، پارسا پیروز فر و فاطمه معتمد آریا پنجم فروردین پخش خواهد شد.

فیلم های تلویزیونی ˈیک دماغ ناقابلˈ به کارگردانی مجتبی چراغعلی، ˈشاعر و برادرˈ ساخته عباس مرادیان و فیلم های سینمایی ˈ تای چی 1 و 2ˈ محصول چین از ششم تا نهم فروردین پخش می شوند.

ˈیک سفر به خصوصˈ، ˈ جاسوسˈ، ˈ لبخند خداˈ، ˈاشتباه لپیˈ، ˈبیا از گذشته حرف بزنیمˈ، ˈاز دل سلام ات می کنمˈ و ˈ کیه به کیهˈ دیگر فیلم های سینمایی و تلویزیونی هستند که در نوبت پخش روزهای دهم تا شانزدهم فروردین قرار دارند.

فیلم های تلویزیونی ˈبیا از گذشته حرف بزنیم ˈ و ˈاز دل سلام ات می کنمˈ هر دو به کارگردانی حمید نعمت الله ساخته شده اند و داستان این دو فیلم به یکدیگر مرتبط است. ثریا قاسمی، آزیتا لاچینی، پوراندخت مهیمن در این دو تله فیلم بازی کرده اند.

فراهنگ(2)2025**1588

انتهای پیام /*