فیلم ˈتنها تنهای تنهاˈ در پژوهشکده باقرالعلوم نقد می شود

تهران - فیلم سینمایی ˈتنهای تنهای تنهاˈ با حضور کارگردان، تهیه کننده و کارشناسان حوزوی در پژوهشکده باقرالعلوم (ع) نقد و بررسی می شود.

کد خبر: 80581399 | تاریخ خبر: 22/12/1391 - 13:45

به گزارش خبرنگار معارف ایرنا از پژوهشکده باقرالعلوم(ع)، این فیلم به عنوان فیلم برگزیده جشنواره جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و پدیده سی و یکمین جشنواره فیلم فجر با حضور ˈاحسان عبدی پورˈ کارگردان و ˈادریس عبدی پورˈ تهیه کننده به نمایش در خواهد آمد.

در این برنامه که اولین نشست از سلسله نشست های این پژوهشکده درمورد نقد و بررسی آثار سینمایی داخلی و خارجی است؛ جمعی از کار شناسان پژوهشکده و منتقدین سینما به نقد این فیلم خواهند پرداخت.

این برنامه که با حمایت پژوهشکده باقرالعلوم(ع) و مرکز پژوهش های صدا و سیما تدارک دیده شده؛ فردا (چهارشنبه) بیست و سوم اسفند ماه ساعت 15 و 30 در قم به نمایش در خواهد آمد.

فیلم سینمایی ˈتنهای تنهای تنهاˈ جوایز نهادهای مختلف در بخش تجلی اراده ملی سی و یکمین جشنواره فیلم فجر را به خود اختصاص داد.

بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس، روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی ایران و آموزشگاه سینمایی دارلفنون از نهادهایی بودند که از این فیلم تجلیل کردند.

فراهنگ(2)**1003**1588

انتهای پیام /*