27 فیلم در جشنواره فیلم فجر کرمانشاه به رقابت می پردازند

کرمانشاه - رییس اداره سینمای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه گفت: 27 فیلم در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر کرمانشاه با هم به رقابت می پردازند.

کد خبر: 80514716 | تاریخ خبر: 07/11/1391 - 10:33

ˈپژمان خسروی پورˈ روز شنبه به خبرنگار ایرنا افزود: جشنواره فیلم فجر کرمانشاه از 14 بهمن همزمان با استان های دیگر کشور شروع می شود و مقدمات لازم برای برگزاری آن فراهم شده است.

مسوول دبیرخانه جشنواره فیلم فجر کرمانشاه اظهار کرد: لیست فیلم هایی که باید در جشنواره نمایش داده شود به این دبیرخانه ارسال شده و تا پایان وقت اداری امروز جدول زمانبندی و نحوه پخش آن ها مشخص می شود.

وی گفت: در مجموع 27 فیلم به نمایش گذاشته می شود و پیشنهاد شده است علاوه بر سینما آزادی، سینما فرهنگ هم اجرای نمایش داشته باشد که این موضوع با استقبال دبیرخانه جشنواره کشوری مواجه شد.

وی افزود: به گونه ای برنامه ریزی شده تا سانس اجرای فیلم ها هم زمان با هم نباشد و کسانی که موفق نشده اند فیلم مورد علاقه شان را در سینما آزادی ببینند، امکان دیدن آن را در سینما فرهنگ و یا بر عکس داشته باشند.

خسروی پور با اشاره به اینکه سانس اجرای فیلم ها از ساعت دو بعدازظهر تا هشت شب است، گفت: برای هر فیلم دو ساعت در نظر گرفته شده و علاقه مندان می توانند با پرداخت نیم بها به مبلغ 20 هزار ریال بلیط فیلم های مورد علاقه را خریداری کنند و بلیط فروشی نیز همزمان با اجرای هر فیلم در محل سینماها صورت می گیرد.

567

انتهای پیام /*