کاراته کاهای نوجوان قزوینی با یکدیگر رقابت کردند

قزوین- دبیر هیات کاراته استان قزوین گفت: مسابقات قهرمانی کاراته نوجوانان استان با حضور 45 کاراته کا برگزار شد.

کد خبر: 80512981 | تاریخ خبر: 05/11/1391 - 13:49

ˈحمیدرضا داوریˈ روز پنج شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: در این رقابت ها ورزشکاران شهرستان های قزوین، تاکستان، البرز، بویین زهرا در سالن خانه کاراته استان با یکدیگر به رقابت پرداختند.

وی با اشاره به اینکه مسابقات یاد شده در چهار وزن مختلف برگزار شد، اضافه کرد: در وزن 52- کیلوگرم این رقابت ها ˈآرش خانعلیزادهˈ از الوند عنوان قهرمانی را به خود اختصاص داد، میلاد ایوبیˈ از البرز دوم شد و ˈحسام خانعلیزادهˈ وˈمحمدحسین قاسمیˈ از بیدستان به طور مشترک در جای سوم قرار گرفتند.

دبیر هیات کاراته استان قزوین افزود: در وزن 57- کیلوگرم نیز ˈاحسان جباراˈ از قزوین مقام قهرمانی را به خود اختصاص داد، ˈدانیال دست افکنˈ دیگر کاراته کا قزوینی دوم شد و ˈابوالفضل شاه محمدیˈ از اقبالیه و ˈامیرحسین علیاییˈ از سگزآباد به طور مشترک سوم شدند.

این مسوول ورزشی گفت: ˈرئوف دست افکنˈ از قزوین نیز عنوان قهرمانی وزن 63- کیلوگرم این مسابقات را بدست آورد،ˈامین مسگریˈ دیگر کاراته کا قزوینی در جای دوم قرار گرفت و ˈمهران فضلیˈ وˈ حسین چراغ وارهˈ از آبیک نیز به طور مشترک به کسب عنوان سوم بسنده کردند.

داوری گفت: در وزن 70- کیلوگرم این مسابقات ˈمیثم خانیˈ از اقبالیه عنوان نخست را کسب کرد،ˈاسماعیل شعبانیˈ از بیدستان دوم شد و ˈنوید طاهرخانیˈ از تاکستان و ˈمیلاد شفیعیˈ از بیدستان نیز مشترکا سوم شدند.

دبیر هیات کاراته استان قزوین سطح فنی این رقابت ها را خوب و امیدوارکننده دانست و در پایان یادآور شد: تیم کاراته سگزآباد نیز در این مسابقات به عنوان تیم اخلاق شناخته شد.

7392/ 614

انتهای پیام /*