منصور ابراهیم زاده: انگیزه جوانان تیم نفت تهران برای شکست پرسپولیس زیاد است

تهران - سرمربی تیم فوتبال نفت تهران گفت: انگیزه بازیکنان جوان این تیم برای شکست دادن تیم پرسپولیس تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران زیاد است.

کد خبر: 80489791 | تاریخ خبر: 18/10/1391 - 15:45

به گزارش ایرنا، ˈمنصور ابراهیم زادهˈ بعدازظهر امروز (دوشنبه) در نشست خبری پیش از بازی تیم های فوتبال نفت و پرسپولیس تهران در جمع خبرنگاران اظهار داشت: فردا (سه شنبه)، بازی دشواری برای هر دو تیم خواهد بود و انگیزه حرف اول را برای موفقیت خواهد زد.

وی ادامه داد: با تغییراتی که در تیم پرسپولیس شکل گرفته است، نوع و شیوه بازی این تیم تغییر کرده و بازگشت ˈعلی کریمیˈ به جمع سرخ پوشان در این روند تاثیرگذار بوده است.

وی اضافه کرد: انگیزه بازیکنان جوان تیم نفت تهران برای موفقیت مقابل تیم بزرگ پرسپولیس بسیار زیاد است و فقط به پیروزی در این مسابقه فکر می کنیم و در این راه، تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.

سرمربی تیم نفت تهران اظهار داشت: بازی مقابل تیم های بزرگی همچون پرسپولیس، شیوه دیگری را می طلبد و به طور حتم برای این بازی برنامه خاصی داریم.

ابراهیم زاده با انتقاد از برنامه ریزی صورت گرفته برای رقابت های جام حذفی افزود: شرایط تیم های نفت و پرسپولیس تهران برای انجام دیدار فردا یکسان نیست و ما از نظر فیزیکی و آمادگی جسمانی عقب تر از پرسپولیس هستیم، چرا که بر خلاف سرخ پوشان فرصت کمی برای ریکاوری داشتیم.

سرمربی تیم نفت تهران در خصوص تغییر ورزشگاه دیدار فردا گفت: از قبل همه می دانستند که شورای تامین تهران با برگزاری این بازی در ورزشگاه تختی مخالفت می کند اما نمی دانم چرا این تصمیم گرفته شد و سپس تغییر یافت!

ابراهیم زاده افزود: تیم نفت در بازی فردا میزبان است اما با شرایط پیش آمده به ناچار در ورزشگاه آزادی تهران مقابل پرسپولیس قرار خواهیم گرفت.

وی اضافه کرد: باشگاه نفت تهران، ورزشگاه های شهید دستگردی و یادگار امام (ره) شهر قم را به عنوان ورزشگاه های خانگی خود به کنفدراسیون فوتبال آسیا معرفی کرده است اما از حق خود گذشتیم و در ورزشگاه آزادی تهران رو در روی پرسپولیس قرار می گیریم.

سرمربی تیم نفت تهران اظهار داشت: در دیدار مقابل پرسپولیس تهران در نیم فصل نخست لیگ برتر، بازیکنان ما از نظر ذهنی آماده نبودند و در نیمه نخست بازی تحت تاثیر نام پرسپولیس قرار گرفتند اما در نیمه دوم بهتر ظاهر شدیم.

ابراهیم زاده در خصوص شایعه درگیری خود با ˈسوشا مکانیˈ سنگربان تیم نفت تهران گفت: من با مکانی درگیر نشدم، این بازیکن پس از اینکه از تیم ملی فوتبال به نفت بازگشت، مصدوم بود و مربی دروازه بان ها برنامه خاصی برای وی تدارک دید و وقتی مکانی تمکین نکرد از او خواستم تمرین را ترک کند.

وی در مورد حضورش در رده بندی مربیان جهان گفت: از این بابت خوشحال هستم، این موضوع به زمانی مربوط است که با تیم ذوب آهن اصفهان در لیگ قهرمانان آسیا حضور داشتم.

دیدار تیم های فوتبال نفت تهران و پرسپولیس تهران در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه های ایران، ساعت 16 و 30 دقیقه فردا (سه شنبه) در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

ورزشی (3). ** 9144 ** 7537 ** 1589

انتهای پیام /*