2 مدرسه قرآنی در منطقه 16 تاسیس می شود

شهرری - مجوز تأسیس دو مدرسه قرآنی ( دبستان پسرانه معلم و دبستان دخترانه آزادی) درمنطقه 16 تهران صادر شد.

کد خبر: 80317016 | تاریخ خبر: 20/06/1391 - 11:58

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 16، روز دوشنبه در گفتگو با ایرنا با اعلام این خبر افزود: این مدارس ویژه دانش آموزان سه سال تحصیلی اول تا سوم مقطع ابتدایی خواهد بود که علاوه بر دروس رسمی میزان 2 ساعت کاری نیز به فعالیت های آنان اضافه شده است.

ˈمحمد مغانلوˈ تربیت قرآنی دانش آموزان و انس بیش از پیش آنان با کلام وحی را مهمترین هدف آموزش و پرورش از تاسیس مدارس قرآنی ذکر کرد و از توسعه بیشتر کمی و کیفی مداس قرآنی در همه مقاطع تحصیلی آموزشی این منطقه در سال های آینده خبر داد.

وی همچنین از تاسیس 2 مدرسه شاهد ابتدایی شهید آوینی و معلم در سال تحصیلی 92-91 در این منطقه خبر داد و افزود : این 2 مدرسه با پیگیری آموزش و پرورش منطقه و مساعدت همکاران اداره کل و حوزه ی ستادی به منظور استفاده دانش آموزان در سال تحصیلی جدید تأسیس شده است که جمع مدارس شاهد این منطقه در مقاطع مختلف تحصیلی به 8 مدرسه رسیده است.

مدیر روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه 16 در ادامه از توزیع کتب پایه ی دوم و ششم ابتدایی ویژه آموزگاران منطقه 16 خبر داد و گفت : با توجه به نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید، این کتابها توسط کارشناسان گروه ابتدایی بین 90 درصد آموزگاران پایه های دوم و ششم منطقه توزیع شده است.

703/699

انتهای پیام /*