پس از دو سال تعطیلی؛

سینما قدس ورامین بازگشایی شد

ورامین – پس از دو سال تعطیلی، سینما قدس ورامین همزمان با عید سعید فطر بازگشایی شد.

کد خبر: 80284149 | تاریخ خبر: 29/05/1391 - 23:26

به گزارش ایرنا ، سینما قدس ورامین ، قدیمی ترین و تنها سینمای جنوب شرق استان تهران است، که به دلیل شکایت مالک آن دو سال تعطیل شد و با همت بخش خصوصی و مسئولان شهرستان ورامین مجددا راه اندازی شد .

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ورامین در حاشیه مراسم بازگشایی سینما قدس ورامین به خبرنگار ایرنا گفت : با توجه به مشکل ملکی سینما قدس ورامین و رأی دادگاه مبنی بر مالکیت شخصی به نام ˈ آزما ˈ این مکان فرهنگی تعطیل و به مالک آن واگذار شد .

ˈجعفر کاظمیˈ افزود: همکاری و مساعدت مسولان شهرستان ورامین اجازه تغییر کاربری را به این شخص نداد و این امر باعث شد تا تعیین تکلیف، این سینما در حدود یک سال تعطیل باقی بماند.

وی گفت: با شرایط به وجود آمده برای مالک ، وی ساختمان سنما قدس را به بخش خصوصی واگذار کرد .

کاظمی اظهار داشت: مالکان جدید این سینما متعهد شده اند که تا یک سال هیچ گونه تغییری در ساختار این سینما بوجود نیاورده و به اکران فیلم بپردازند و این در حالی است که این افراد تمامی بدهی های سینما قدس را به مراکز فرهنگی پرداخت نمودند .

وی افزود: با توافقات صورت گرفته بین مالکان و شهرداری مقرر شده تا در صورت تغییر کاربری در این سینما که ساختمان آن بیش از 40 سال قدمت دارد، زمینه احداث یک پردیس سینمایی در آن فراهم شود .

تهرام/7254/1457/

انتهای پیام /*