"کامران قدکچیان" تله فیلم "مرد و جاده" را می سازد

تهران – تله فیلم "مرد و جاده" به کارگردانی "کامران قدکچیان" و تهیه کنندگی "علی ژکان" این هفته در امام زاده داوود(ع) کلید خورد.

کد خبر: 30792001 | تاریخ خبر: 12/11/1390 - 11:47

"کامران قدکچیان" روز چهارشنبه درباره ساخت این تله فیلم به خبرنگار فرهنگی ایرنا گفت: در این فیلم تلویزیونی " اسماعیل شنگله " جایگزین "محمد مطیع" شده است و سیروس اسنقی و کتانه افشاری نژاد نیز در آن نقش آفرینی می کنند.

وی درباره علت کنار هم قرار گرفتن چنین ترکیبی از بازیگران برای این فیلم گفت: با توجه به اتفاقات داستان و این که شنگله سابقه تدریس دارد، بهترین گزینه برای ایفای نقش معلم بود.

وی افزود: اسنقی و افشاری نژاد از بازیگران خوب عرصه تئاتر هستند که می توانند وقت و تمرکز کافی برای این فیلم بگذارند.

به گفته کارگردان تله فیلم "مرد و جاده" درصد بالایی از داستان این فیلم در جاده می گذرد و داستان آن درباره یک معلم و شاگرد قدیمی است که بعد از سال ها با هم در مسیری مشترک همراه می شوند؛ برخورد نامناسب و مشکلاتی که معلم در جوانی داشته است باعث شده که این شاگرد به نوعی عقده ای تربیت شود. در طول راه بر مبنای همین مساله اتفاقات و مسائل زیادی برای آن ها پیش می آید که باعث می شود در نهایت هر دو به اشتباهات گذشته خود پی ببرند.

قدکچیان گفت: در این فیلم از فلش بک هایی کاملا متفاوت و بدیع که تا به حال در سینمای ایران تجربه نشده، استفاده خواهیم کرد که برای مخاطب جذاب و غافلگیرکننده است.

کارگردان تله فیلم " مرد و جاده" درباره مدت زمان تصویر برداری این فیلم هم گفت: برنامه ریزی برای تصویربرداری در 20 جلسه بود اما احتمال دارد با توجه به شرایط آب و هوایی کار تصویربرداری بیش از پیش بینی به طول انجامد.

قدکچیان از رودابه ایزدی به عنوان نویسنده نام برد و نیاز اسماعیل پور و مصطفی حاجی قاسمی آن را بازنویسی کرده اند.

کامیار فاروقی فیلمبردار، امیر ترابی طراح چهره پردازی، کامران قدکچیان تدوینگر این تله فیلم هستند که برای گروه کودک و نوجوان مرکز سیمافیلم تهیه می شود.

فراهنگ 2025**1588

انتهای پیام /*