ابتکاربیمارستان دولتی هاشمی نژادتهران:

بیماران با کارت بدرقه ترخیص می شوند

تهران-برای نخستین بار با ابتکار بیمارستان شهید هاشمی نژاد تهران مبنی بر ارائه کارت بدرقه ترخیص، راهی برای خروج از مشکل سردرگمی بیماران پس ازاتمام دوره درمان در بیمارستان ارائه شد.

کد خبر: 206655 | تاریخ خبر: 17/12/1388 - 12:28

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار گروه اجتماعی ایرنا ،سردرگمی بیماران پس از ترخیص ازبیمارستان و اینکه درصورت ایجاد مشکل برای آنها پس از ترخیص به چه کسی مراجعه کنند معضلی است همواره این دسته از بیماران با آن مواجه هستند.

بیمارستان هاشمی نژاد تهران حدود یک سال است که بیماران ترخیصی خود را در با کارت بدرقه ،راهی خانه می کند ، کارتی که حاکی از پیگیری وضعیت جسمانی بیمار پس از ترخیص است.

به گفته ˈ فاطمه سمنانی ˈ سرپرست کنترل کیفیت بیمارستان هاشمی نژاد ،در‌این کارت ها نام و نام خانوادگی مسوول پاسخ دهنده همرا با شماره تلفن ، درج شده و بیمار می تواند مشکلات و ابهامات احتمالی خود را از مسوول مربوطه سوال کند .

به گزارش ایرنا ، در بخشی از این کارت با رنگ آبی نوشته شده است :‌ˈلطفا در صورت وجود هر سوالی در ارتباط با بیماری و درمان خود با ما تماس حاصل فرمایید.ˈ

سمنانی گفت : اگر بیماری کارت بدرقه را هم نگیرد ، بیمارستان موظف است که طی روز های سوم و پنجم ترخیص بیمار ، با وی تماس گرفته و از وضعیت وی سوال کند تا اگر مشکلی برای وی وجود داشته باشد ، برطرف شود .

بیمارستان هاشمی نژاد تهران ، که از بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران بشمار می آید ، براساس ارزیابی های موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی، در ردیف 10 سازمان برتر امسال کشور قرار گرفت.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا ، شرکت های فولاد مبارکه، تام ایران خودرو‌، سهامی ذوب آهن اصفهان ، فولاد خوزستان ، مالی بل سایپا و نیرومحرکه از جمله شرکت های برتر امسال بودند که برا ساس مدل تعالی سازمانی ارزیابی شده و بالاترین امتیازرا برای کسب جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی بدست آوردند .

جایزه ملی بهره وری و تعالی سازمانی ، جایزه ای در سطح ملی است که به برترین سازمان های ایرانی حائز شرایط ، از سوی موسسه مطالعات بهره وری و منابع انسانی اعطا می شود .

مرکز فوق تخصصی کلیه و مجاری ادرار شهید هاشمی نژاد بالاتر از میدان ونک واقع شده است و از جمله بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی ایران بشمار می آید .

اجتمام ** 1776//1599

انتهای پیام /*