تعداد تاکسی های فعال آمل به دوهزارو650 دستگاه افزایش یافت

رییس شورای اسلامی شهر آمل از فعالیت وافزوده شدن تعداد دوهزارو500 دستگاه تاکسی و150دستگاه تاکسی ون درسامانه حمل ونقل عمومی این شهر خبرداد.

کد خبر: 30473325 | تاریخ خبر: 21/04/1390 - 10:14

به گزارش خبرنگار ایرنا ˈعلی قاسمی ˈ شامگاه دوشنبه درجلسه رای گیری و انتخابات یکی از رانندگان تاکسی شهر آمل بعنوان عضو کمیته انضباطی سازمان تاکسیرانی این شهر گفت: رانندگان تاکسی از امین ترین و زحمتکش ترین قشرهای جامعه هستند و یقیناً با مشکلاتی هم مواجه هستند.

وی با یان اینکه مجموعه عوامل سازمان نظارت برتاکسرانی شهرداری آمل باید در برطرف کردن مشکلات رانندگان تاکسی دراین شهرتلاش جدی داشته باشند، اضافه کرد: با پروژه هایی که توسط شهرداری در دست اجرا است، مشکلات وگره های ترافیکی شهرآمل در آینده نزدیک کمتر و مسیرها بازخواهد شد.

رییس شورای اسلامی شهر آمل ادامه داد: بازگشایی مسیر30متری ˈبافت قدیمˈ و ˈخیابان اتصالی بلوار کارگر به میدان شهید فهمیده ˈ که در دست اجرا است به لحاظ کاهش حجم ترافیکی موثر است و می تواند در کم کردن بار ترافیک مفید باشد.

به گزارش ایرنا، شهردار آمل هم دراین مراسم با بیان اینکه دنیا امروز رو به تکامل وپیشرفت است و شهر، شهرداری وحتی سازمانهای کوچک نیز باید روز به روز پیشرفت کنند گفت: امیدواریم که شاهد پیشرفت روزافزون سازمان تاکسیرانی که یک سازمان مردمی است باشیم.

ˈاحمد امیرسلیمانیˈ از رانندگان تاکسی تقاضا کرد که مسائل اخلاقی را رعایت کنند خواستار و بر تعامل هر چه بیشتر با ماموران راهنمایی و رانندگی دراجرای درست قوانین تاکید کرد.

وی افزود: سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری آمل به دنبال رفاه بیشتر تاکسی رانان است و از رانندگان تاکسی نمونه نیز به نحو شایسته ای تقدیر خواهد شد.

امیرسلیمانی یادآورشد: با ایجاد بلوارهای در دست ساخت، خطوط جدیدی در حال باز شدن است که در نتیجه افزایش خطوط تاکسی ها را دراین شهربه دنبال خواهد داشت. ک/3

7327/402

انتهای پیام /*