لاله های واژگون ‌سر دشت

لاله های واژگون ‌سر دشت

تهران- ایرنا- روزنامه قانون به مناسبت سالروز بمباران شیمیایی سردشت به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: بعد ازظهر است و شهر در استراحت. به نظر می‌رسد که نیروهای نظامی درحالت آماده‌باش هستند. صدای غرش هواپیمای دشمن بعثی به گوش می ‌رسد. بازهم مثل روزهای پرشماری که سردشت مورد حمله جنگنده‌های دشمن قرار می‌گیرد، دل مردم در سینه می‌تپد.

10:30 - 1396/04/04
دسیسه سعودی برای منطقه

دسیسه سعودی برای منطقه

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد درباره دیپلماسی مناسب ایران در برابر بحران قطر به ارایه گزارشی پرداخت و آورد: در میانه بحران قطر و در شرایطی که عربستان و متحدانش در‌خواست‌ هایی از دوحه ازجمله قطع روابط دیپلماتیک با تهران داشته‌اند، نحوه پاسخ مناسب ایران به این ماجرا و دیپلماسی مناسب تهران محل بحث قرار گرفته است.

9:32 - 1396/04/04
شکست لابی مالی علیه ایران

شکست لابی مالی علیه ایران

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی نوشت: با تصمیم گروه ویژه اقدام مالی (FATF) مبنی‌بر تمدید تعلیق محدودیت اعمال‌شده علیه ایران، لابی مالی ضد‌ایرانی شکست خورد.

8:58 - 1396/04/04
پرده‌برداری از سازماندهی در حمله به رئیس‌جمهوری

پرده‌برداری از سازماندهی در حمله به رئیس‌جمهوری

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت وگو با نمایندگان مجلس به لزوم تشکیل کمیته ویژه حقیقت‌یاب مجلس برای پیگیری هتاکی به رییس‌ جمهوری پرداخت.

8:57 - 1396/04/04
این هشت نفر

این هشت نفر

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گفت وگو با اعضای منتخب شورای پنجم به بررسی آخرین گمانه زنی ها در انتخاب شهردار تهران پرداخت.

8:49 - 1396/04/04
تأیید مقابله ایران با پولشویی توسط «اف ‌ای ‌تی ‌اف»

تأیید مقابله ایران با پولشویی توسط «اف ‌ای ‌تی ‌اف»

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درباره تعلیق کارگروه اقدام مالی در پی اثبات تعهد سیاسی ایران و گام‌ های مربوطه در چارچوب برنامه عملیاتی به ارایه گزارشی پرداخت نوشت: این کارگروه به کنترل و نظارت بر روند پیشرفت در اجرای برنامه عملیاتی ادامه خواهد داد و گام‌ های بعدی را درنظر خواهد گرفت.

8:40 - 1396/04/04
کوچ تجاری از خاور دور به اروپا

کوچ تجاری از خاور دور به اروپا

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گفت وگو با جمشید عدالتیان شهریاری عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی نوشت: در ارتباط تجاری با اروپا ممکن است از نظر مبلغی واردات و صادرات ما به چین نه تنها کاهش پیدا نکند، بلکه افزایش هم پیدا کند، ولی از نظر‌درصدی تغییر خواهد داشت. باید دید چگونه می‌توانیم از این رقابت‌پذیری که بین خاوردور و اروپا به وجود می‌آید به نفع خود استفاده کنیم.

8:21 - 1396/04/04
تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم

تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گفت وگو با امیرحسین ضیایی رییس جمعیت هلال‌احمر نوشت: اگر زمان حادثه به ما پول دهند، به درد ما نمی‌خورد. مدیریت بحران‌ها به خاطر حضور هلال است. جالب است که مردم این را می‌فهمند. تا مردم در رنج هستند، ماموریت داریم. وظیفه ما همین است. ما می‌توانیم صدای مردم باشیم.

8:14 - 1396/04/04
... دوباره خودسرها

... دوباره خودسرها

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گزارشی به توهین عده ای قلیل به رییس جمهوری و مقام های رسمی در حاشیه مراسم روز قدس پرداخت و نوشت: گویی برهم‌زدن نظم و توهین بخشی از وظایف آنهاست؛ گویی آنچه به آنها تکلیف می‌کنند باید اجرا شود و فرصت تعقل از آنان گرفته شده است؛ تکلیفی که توهین به رئیس‌جمهور و آنهایی است که مشی میانه‌روی را راهکار تحقق اهداف مردم و کشور می‌دانند.

9:43 - 1396/04/03
اتفاق تلخ و زشت

اتفاق تلخ و زشت

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی واکنش چهره های سیاسی و دولتی را درباره شعارهای توهین آمیز علیه رییس جمهوری منتخب ملت، معاون اول و نایب رییس مجلس در روز قدس را بررسی کرد و آورد: روزی که باید روز اتحاد ملت ایران علیه رژیم اشغالگر قدس و موج حمایت از حقوق ملت فلسطین باشد، برای عده کمی دستاویز حمله به منتخب ملت در ٢٩ اردیبهشت شد و به جای شعار «مرگ بر اسراییل» شعار علیه حسن روحانی سر دادند.

9:20 - 1396/04/03
نقطه قوت دولت یازدهم دستگاه دیپلماسی است

نقطه قوت دولت یازدهم دستگاه دیپلماسی است

تهران- ایرنا- روزنامه وقایع اتفاقیه در گفت ‌وگو با مهدی ذاکریان کارنامه دیپلماسی خارجی را در نشست اسلو بررسی کرد و نوشت: هرساله نروژ در ژوئن میزبان مهمان ‌هایی از سراسر جهان است زیرا در نشست «اسلو‌فروم» مقامات و شخصیت ‌های بیش از ‌صد کشور عرصه بین ‌الملل حضور دارند و درباره مهم‌ ترین منازعات جهانی و راهکارهای تحقق صلح بین ‌المللی تبادل ‌نظر می‌کنند.

9:7 - 1396/04/03
هتاکی علیه منتخب مردم

هتاکی علیه منتخب مردم

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گزارشی نوشت: هتاکی و شعار علیه رئیس‌جمهوری، علی مطهری و جهانگیری آن هم در روزی که مردم آمده بودند تا یکپارچه علیه رژیم صهیونیستی فریاد بزنند.

9:6 - 1396/04/03
لزوم تشکیل کارگروه بخش خصوصی و دولتی

لزوم تشکیل کارگروه بخش خصوصی و دولتی

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار در گفت وگو با کارشناسان به بررسی لزوم راه اندازی استارت آپ‌ها پرداخت و نوشت: از آنجایی که برای بارور کردن یک شغل جدید به حمایت‌های ویژه احتیاج است، در این راستا حمایت دولت و بخش خصوصی را توامان می‌طلبد.

8:50 - 1396/04/03
ناقوس مرگ داعش در عراق

ناقوس مرگ داعش در عراق

تهران- ایرنا- روزنامه خراسان با درج گزارشی نوشت: ناقوس مرگ برای داعش به صدا درآمده است. گروهی تروریستی که درعراق تا دو سال پیش مثل بولدوزر ویران می کرد و سر می برید حالا سوراخی برای پنهان شدن ندارد.

8:46 - 1396/04/03
میدان داری روحانی در خاورمیانه

میدان داری روحانی در خاورمیانه

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان در گزارشی نوشت: اهمیت اعتدال روحانی و دستاوردی به نام برجام در شرایط امروز به‌خوبی احساس می‌شود. حالا مثلث صهیونیسم، آل‌سعود و جمهوریخواهان حتی در انزوای ایران هم خود را شکست‌خورده می‌بینند و پروژه ایران‌هراسی تا حد بسیاری شکست خورده است.

8:40 - 1396/04/03
نقش تدریس کارآمد در پیشرفت دانشگاه ‌ها

نقش تدریس کارآمد در پیشرفت دانشگاه ‌ها

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در گزارشی جایگاه ارزشیابی علمی استادان و دانشجویان در ارتقای کیفیت مراکز آموزش عالی را بررسی کرد و نوشت: ارزشیابی علمی دانشجویان یا مدرسان، بخشی از آموزش عالی در هر کشور به شمار می ‌رود.

8:28 - 1396/04/03
کار تا دَم مرگ

کار تا دَم مرگ

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گزارشی نوشت: این روزها بازنشستگی آغازی برای کار جدید است، روزهایی که بعد از یک عمر دوندگی، گویا دوباره به نقطه شروع رسیده‌ای، زمانی که فرد باید بعد از سال‌ها تلاش و زحمت، کفش آهنین به پا کند و مانند روزگار جوانی به دنبال شغل جدید بگردد تا بتواند از پس مخارج و هزینه‌های زندگی برآید.

8:16 - 1396/04/03
خشونت؛از فضای مجازی تا سطح جامعه

خشونت؛از فضای مجازی تا سطح جامعه

تهران- ایرنا- روزنامه خراسان با درج گزارشی نوشت: فیلم ها و تصاویر قتل، تصادف، درگیری خیابانی، فحاشی و... هر روزه در فضای مجازی منتشر و بین افراد دست به دست می شود. فیلم ها و عکس هایی که بیشتر مستند است و از اتفاقات ناگوار پیرامونمان خبر می دهد.

9:44 - 1396/04/01
همه پازل ‌‌‌های دیپلماسی ایرانی

همه پازل ‌‌‌های دیپلماسی ایرانی

تهران- ایرنا- روزنامه ابتکار چشم ‌اندازهای جدید سیاست خارجی دولت دوازدهم را بررسی کرد و آورد: ‌دیپلماسی دولت دوم روحانی نسبت به دوره دوم خود راه دشوارتری دارد. بدون شک خاورمیانه دوران ترامپ خطرخیزتر از دوران باراک اوباما است؛ شکل‌گیری ائتلاف قدرتمندتری که میان عربستان و امریکا در راستای کاهش نفوذ منطقه‌ای ایران صورت گرفته، وضعیتی شکننده‌تر را ایجاد کرده است.

9:32 - 1396/04/01
روی قلب من هم حساب کن

روی قلب من هم حساب کن

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات به مناسبت روز جهانی اهدای عضو به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت: هزاران بیمار با تحمل رنج و عذاب بسیار، در انتظار دریافت اعضای پیوندی لحظه شماری می‌کنند و این درحالی است که اهدای عضو، یکی از اقدامات بسیار ارزشمند انسانی است که زندگی دوباره‌ای را به بیماران می‌بخشد.‏

9:20 - 1396/04/01
رای مردم به روحانی‌«آگاهانه» بود

رای مردم به روحانی‌«آگاهانه» بود

تهران- ایرنا- روزنامه آرمان درباره انتخابات ریاست جمهوری، هجمه های وارده توسط آمریکا و عربستان، عملیات داعش در مجلس و حرم امام(ره) به گفت وگو با صادق ملکی استاد دانشگاه پرداخت.

9:1 - 1396/04/01
پاکسازی مسیر سلطنت پسر سلمان در عربستان

پاکسازی مسیر سلطنت پسر سلمان در عربستان

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد روابط تهران - ریاض را در عصر جدید بررسی کرد و آورد: ملک سلمان، پادشاه عربستان، فرزند خود محمد را به ‌عنوان ولیعهد برگزید. به این ترتیب او نه تنها از میان دو ولیعهد یکی را به‌عنوان وارث بعدی تاج و تخت برگزید بلکه سنتی را پایه گذاشت که براساس آن پادشاهی در نسل فرزندش دوام خواهد یافت.

9:0 - 1396/04/01
اصلاح نگرش سپرده‌ گذاران به سراب سود‌های مالی

اصلاح نگرش سپرده‌ گذاران به سراب سود‌های مالی

تهران- ایرنا- روزنامه ایران درباره پیامدهای وضعیت مؤسسات غیرمجاز به ارایه گزارشی پرداخت و نوشت:‌کافی است کلید واژه «ورشکستگی بانکها» را در یکی از موتورهای جست وجوی اینترنت انتخاب کنید. انبوهی از اخبار و گزارشها درباره ورشکستگی شبکه بانکی در رسانههای مختلف به چشم میخورد.

8:40 - 1396/04/01
گرسنگی و بحران غذا در کمین کشورهای پرجمعیت

گرسنگی و بحران غذا در کمین کشورهای پرجمعیت

تهران- ایرنا- روزنامه اطلاعات در گزارشی، نوشت: در حالی که بیش از یک میلیارد نفر از مردم جهان چشم به آسمان دوخته‌اند که چه‌گاه، بالگرد سازمان جهانی خواربار و کشاورزی (ملل متحد فائو) با کیسه‌های برنج بر زمین می‌نشیند، دارامندان جهان در این اندیشه‌اند که کدام غذای اشرافی سرو خواهند کرد.‏

10:15 - 1396/03/31
ترامپ جنگ می خواهد

ترامپ جنگ می خواهد

تهران- ایرنا- روزنامه شرق در گفت وگو با احمد نقیب ‌زاده استاد علوم سیاسی و روابط بین ‌الملل دانشگاه تهران، نوشت: ترامپ جنگ می‌ خواهد و پیوسته ما را تحریک می‌ کند تا خودمان برجام را رها کنیم.

9:24 - 1396/03/31
زخم رودبار هنوز درد دارد

زخم رودبار هنوز درد دارد

تهران- ایرنا- روزنامه شهروند در گزارشی درباره رودبار و منجیل آورد: ٢٧ سال پس از زلزله هنوز ساختمان‌های نیمه‌ویران به صورت پراکنده در رودبار دیده می‌شود معلولان زلزله رودبار ١٤٨ هزار تومان مستمری می‌گیرند.

9:24 - 1396/03/31
طعم خون در آب‌های خلیج فارس

طعم خون در آب‌های خلیج فارس

تهران- ایرنا- روزنامه قانون در گزارشی، نوشت: خبر کشته شدن یکی از صیادان کشورمان به دست نیروهای سعودی در آب‌های خلیج فارس، همچون فرود آمدن صاعقه خشک‌مان کرد.

9:15 - 1396/03/31
پیام‌توتال به ‌امریکا

پیام‌توتال به ‌امریکا

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گزارشی می نویسد: یک هفته از اعلام تحریم‌های جد‌‌‌ید‌‌‌ سنای امریکا می‌گذرد‌‌‌؛ تحریم‌هایی که اگرچه نگرانی‌هایی را برای بخش اقتصاد‌‌‌ی ایران ایجاد‌‌‌ کرد‌‌‌ه، اما اد‌‌‌امه مذاکره شرکت‌های خارجی برای سرمایه‌گذاری د‌‌‌ر ایران نشان می‌د‌‌‌هد‌‌‌، اروپایی‌ها چند‌‌‌ان توجهی به تصمیم جد‌‌‌ید‌‌‌ د‌‌‌ونالد‌‌‌ ترامپ د‌‌‌رباره ایران ند‌‌‌ارند‌‌‌.

9:1 - 1396/03/31
کروکی رونق در بازار مسکن

کروکی رونق در بازار مسکن

تهران- ایرنا- روزنامه دنیای اقتصاد در گزارشی متغیرهای موثر بر قیمت مسکن را بررسی کرد و نوشت: قیمت مسکن و نرخ بازدهی ساخت ‌و‌ساز در 22 منطقه تهران، از «23 متغیر» به‌ عنوان «بازیگردانان اصلی» بازار ملک- از بین سایر متغیرهای درونی و بیرونی - تاثیر می ‌پذیرد.

8:52 - 1396/03/31
کابینه نیازمند بازسازی‌جدی است

کابینه نیازمند بازسازی‌جدی است

تهران- ایرنا- روزنامه اعتماد در گفت وگویی با الهه کولایی عضو هیات رییسه شورای عالی سیاستگذاری فعالان زن اصلاح‌طلب می نویسد: د‌ر مقایسه با کابینه یازد‌هم این کابینه نیازمند‌ به بازسازی جد‌ی است تا انرژی‌ها، توانایی‌ها و ابتکارات جد‌ید‌ به آن راه پید‌ا کند‌.

8:50 - 1396/03/31
صفحه 1 از 159 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | بعدی >