مسابقه کتابخوانی روشنا در بیرجند برگزار می شود

بیرجند- ایرنا - مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های خراسان جنوبی گفت: مسابقه کتابخوانی روشنا با محوریت کتاب حیفا 16 بهمن تا 26 اسفند ماه امسال در بیرجند برگزار می شود.

به گزارش ایرنا حجت ‌الاسلام محمدعلی جعفری روز چهارشنبه در نشست خبری افزود: این مسابقه در 2 بخش اصلی و جانبی تهیه شده که در بخش اصلی سریال کتاب به کانال تلگرامی پاتوق کتاب بیرجند ارسال شده و به محض ارسال این سریال فرد در مسابقه شرکت می کند.
وی اظهار کرد: در بخش جانبی نقطه نظر فرد در خصوص کتاب منعکس می شود.
وی گفت: پس از دریافت نقطه نظرات افراد یک تیم داوری در دانشگاه بیرجند کار قضاوت آن را انجام داده و به 40 نقطه نظر برتر در خصوص کتاب حیفا جوایزی اهدا می شود.
مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خراسان جنوبی افزود: نشر معارف قم از سال 1392 کتاب هایی که درون مایه اعتقادی دارند را در مناسبت های مختلف با عنوان «روشنا» از دوران دفاع مقدس و ... در قالب مسابقه ارائه می دهد.
وی بیان کرد: کتاب مستند حیفا اثر 'محمدرضا حدادپور جهرمی' کتابی تحلیلی است که زوایای پنهان سیاسی منطقه و چهره واقعی دشمنان انقلاب اسلامی را روشن می کند.
جعفری گفت: این کتاب چگونگی شکل گیری داعش توسط موساد و اداره متساوا را بیان می کند که این عنصر پلید با هدف نابودی مسلمانان توسط مسلمانان و دشمن جهان اسلام ایجاد می شود.
وی افزود: در این کتاب داستانی حزب الله از حفره عملیاتی موساد نهایت بهره برداری را می کند و حزب الله به یکی از جاسوسان موساد از طریق فضای مجازی نزدیک شده و رد پای جاسوسان موساد را تا زندان ابوقریب شناسایی می کند.
وی اظهار کرد: این کتاب بیانگر نقش و چهره واقعی استکبار در انحراف انقلاب است و با توجه به تلاش مذبوحانه استکبار علیه انقلاب اسلامی، اگر این کتاب در دسترس عموم قرار گیرد برای نسل جوان در آشنایی با شیطنت های استکبار مفید خواهد بود.
7559*3028
خبرنگار: امیرشاهین نایبی فر * انتشار: رسول محمدحسنی

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال