کد خبر: 80514695 (3113295) | تاریخ خبر: 07/11/1391 | ساعت: 10:21|
نسخه چاپی | ارسال به دوستان

رقابت های لیگ برترهندبال زنان؛ ثامن الحجج همچنان صدر نشین است

تهران - هفته نخست دور برگشت رقابتهای لیگ برتر هندبال زنان در حالی این هفته پیگیری شد که تیم ثامن الحجج سبزوار با وجود تساوی وکسب تنها یک امتیاز همچنان درصدر این رقابتها باقی ماند.

به گزارش ایرنا، تیم های ثامن الحجج سبزوار و بیمه رازی که درهفته پایانی دور رفت رده اول و دوم جدول را دراختیار داشتند این هفته در سبزوار به مصاف هم رفتند.

تساوی این دیدار نتوانست تغییری در جایگاه تیم صدر نشین ایجاد کند زیرا این تیم با 15 امتیاز همچنان درصدر ماند اما تیم بیمه رازی با کسب یک امتیاز از این تساوی 11 امتیازه شد و پیروزی 41 بر 18 تیم شهید شاهرخ شاهی مقابل شهرداری تبریز و کسب دو امتیاز این بازی ، مجموع امتیازات این تیم را به 12 امتیاز رساندو به این ترتیب تیم های رده دوم وسوم جدول جابجا شدند.

در گچساران نیز تیم های نفت وگاز این شهر با تیم ایران تایل کرمان با هم به مصاف رفتند که تیم میزبان بازی را با نتیجه 21 بر 28 به حریف واگذار کرد.

درادامه این دیدارها تیم هیات هندبال فارس میزبان دوب آهن اصفهان بود که میهمان توانست با یک امتیاز بیشتر یعنی 24 بر 23 از سد این تیم بگذرد و با داشتن 10 امتیاز در رده چهارم بایستد.

براساس آخرین رده بندی جدول، ثامن الحجج با 15 امتیاز دررده نخست جدول جای دارد ، شهید شاهرخ شاهی کردستان با 12امتیاز و بیمه رازی با 11 امتیاز در رده دوم و سوم هستند و ذوب آهن با 10 امتیاز رده چهارم جدول را دراختیار دارد.

تیم های ایران تایل کرمان با هشت امتیاز ، نفت و گاز گچساران با شش امتیاز و فیروز آباد و شهرداری تبریز نیز هریک با سه امتیاز به ترتیب رده پنچم تا هشتم را در اختیار دارند.

ورزشی (2)**1828**1440

انتهای پیام /*

باشگاه مخاطبان ایرنا

برای ارسال نظرات از فرم پایین صفحه استفاده کنید.
فرستنده: *  
پست الکترونیک:
نظر:
موضوع از شما گزارش از ما:
سخن شما با مسئولین:
ارسال یادداشت:
 
کد امنیتی
ارسال

 

خبرهای مرتبط

پربیننده ترین ها

جدیدترین مطالب سایت

موضوعات مرتبط