نماینده مجلس:استقرار ناوهای آمریکا درخلیج فارس جنگ تبلیغاتی است

نوشهر- ایرنا- نماینده مردم شهرستان های تنکابن ، عباس آباد و رامسر در مجلس شورای اسلامی گفت : استقرار ناوهای آمریکا در حوزه خلیج فارس با هدف جنگ نیست بلکه جنگ تبلیغاتی است.

به گزارش خبرنگار ایرنا، شمس الله شریعت نژاد روز پنجشنبه در نشست شورای اداری شهرستان عباس آباد افزود : دشمنان از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون به شیوه های مختلف بویژه از طریق رسانه ها ، تبلیغات گسترده ای علیه ایران داشتند و این توطئه ها کماکان ادامه دار است.
وی ، اختلافات داخلی را عامل تهدید کننده برای نظام اسلامی دانست و ادامه داد : آمریکا تا به حال اگر قصد حمله ایران داشت چنین اقدامی می کرد .باید مثل گذشته وحدت را حفظ کنیم چرا که اختلافات داخلی و وحدت شکنی تهدیدی برای نظام است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی، ضعیف جلوه دادن عملکرد دولت و نظام اسلامی در توسعه کشور و تامین رفاه مردم را نشانه بی انصافی دانست و گفت : چنین افکار جز تامین منافع دشمن و بدبین کردن عده ای از مردم نتایج دیگری به همراه ندارد.
وی ادامه داد: به عنوان نمونه حدود 20 سال آسفالت مسیر عباس آباد به کلاردشت روکش نشده بود و در همین دولت با تخصیص 20 میلیارد ریال چنین تحولی رخ داد.
شریعت نژاد گفت: تخصیص حدود 100میلیارد تومان حاصل سفرهای دور نخست رئیس جمهوری برای تکمیل کمربندی های غرب مازندران را از دیگر دستاوردهای دولت و نظامی اسلامی بوده است که نباید نادیده گرفته شود
نماینده مردم غرب مازندران در مجلس شورای اسلامی ، ساخت بیمارستان 32 تختخوابی عباس آباد را اقدامی غیرکارشناسی و بدون مطالعه خواند و گفت که عملیات اجرای این طرح مربوط به پیش از شکل گیری دولت تدبیر امید بوده و نتیجه آن شد که امروز باکمبود تجهیزات و امکانات مواجه است.
وی اظهار داشت : اگر یک بیمارستانی با 500 تختخواب در تنکابن با همه امکانات و تجهیزات ساخته می شد امروز مردم در دریافت خدمات دچار مشکل نمی شدند.
فرماندار عباس آباد هم در این نشست گفت : پس از خروج آمریکا خیلی ها اعلام کردند که دولت تدبیر امید حالت انفعالی داشته و توان برقراری ارتباط با دیگر کشورها در ابعاد مختلف بویژه اقتصادی ندارد در حالی که این گونه نبود.
جواد اصلانی افزود : از مجموع 115 واحد تولیدی شهرک صنعتی شهرستان ، حدود 23 واحد غیرفعال بود که طی سه سال گذشته تاکنون فعال شد.
وی ادامه داد : با احیای این واحدهای تولیدی بستر برای اشتغال حداقل هزار و 800 نفر فراهم شد و این گویای تلاش های دولت برای رونق اقتصادی و بهبود فضای کسب و کار است.
/1602/7078/1654

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال