ملی پوش جودو نابینایان: راهم برای رسیدن به توکیو هموار است

تهران - ایرنا - قهرمان وزن منهای 90 کیلوگرم جایزه بزرگ جودو نابینایان گفت: کسب مدال طلای رقابت های باکو موجب شد راهم برای حضور در بازی های پارالمپیک 2020 توکیو هموارتر شود.

«وحید نوری» امروز (چهارشنبه) در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: روز گذشته، مسابقات سختی را پشت سر گذاشتم چرا که جایزه بزرگ باکو گزینشی المپیک محسوب می شد و همه حریفان حضور داشتند. پیش از آغاز رقابت ها امیدی به کسب مدال نداشتم اما با راهنمایی سرمربی تیم (محمدرضا حاج یوسف زاده) توانستم بر تمام رقیبان غلبه کنم.
دارنده مدال طلای بازی های پاراآسیایی 2018 جاکارتا ادامه داد: مسابقات نابینایان و کم بینایان زیر نظر فدراسیون جهانی برگزار می شود و این سبب شده تا هزینه و سطح رقابت ها بالا باشد و چندین کشور با ورزشکاران اصلی حضور پیدا کنند. حریفان من در این دوره از رقابت ها مبارزاتی در حد رقابت های پارالمپیک به نمایش گذاشتند.
نوری در خصوص کسب سهمیه پارالمپیک 2020، گفت: برای حضور در پارالمپیک باید در جمع 12 نفر برتر قرار بگیرم که الان در جایگاه نهم هستم و با این مدال بدون شک جایگاهم بهتر خواهد شد و مسیر المپیکی شدنم هموارتر می شود.
وحید نوری ملی پوش تیم جودو نابینایان و کم بینایان ایران که مدال طلای بازی های پارا آسیایی 2018 جاکارتا را در کارنامه دارد روز گذشته در رقابت های گرند اسلم جودو نابینایان باکو در جمهوری آذربایجان با غلبه بر تمامی حریفان به عنوان قهرمانی این رقابت ها رسید.
ورزشی**2052**1067**

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال