آغاز نمایش «مردی در آینه» همزمان با وفات حضرت خدیجه (س)

تهران- ایرنا- نمایش «مردی در آینه» به کارگردانی علی سلیمانی و تهیه‌کنندگی علی رضوانی از امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت اجرای خود را در تالار وحدت آغاز می کند.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی نمایش «مردی در آینه»، در حالی که اکثر قریب به اتفاق سالن‌های نمایشی پایتخت به جهت سوگواری سالروز وفات حضرت خدیجه (س) امروز چهارشنبه 25 اردیبهشت اجرای نمایش نخواهند داشت، اما تالار وحدت از امشب میزبان اجرای نمایش «مردی در آینه» به نویسندگی سیدجواد هاشمی و کارگردانی علی سلیمانی است.
این نمایش کاری از گروه هنری «ایلیا» به تهیه‌کنندگی علی رضوانی است که در آن بازیگرانی همچون علی سلیمانی، علی یعقوب‌زاده، سیروس همتی، سبا سلیمانی و محسن سلیمانی فارسانی به ایفای نقش خواهند پرداخت.
نمایش «مردی در آینه» روایتگر مردی به نام حارث است که سال‌ها با لجاجت، کینه امام‌علی (ع) را در دل دارد و در تمام جنگ‌ها علیه امیرالمؤمنین (ع) جنگیده و هیچگاه دوستدار او نیست. با این وجود در مقابل همه کینه‌توزی‌ها و دشمنی‌ها، در جواب، مهربانی و شفقت امام علی (ع) را مشاهده می‌کند و در ادامه اتفاقاتی می‌افتد که منجر به آن شده تا حارث در مورد حضرت علی (ع) به معرفت حقیقی برسد.
این نمایش تا هشتم خرداد هر روز ساعت 18:30 و به مدت 70 دقیقه بر روی صحنه تالار وحدت خواهد رفت.
فراهنگ ** 7561 **3009

انتهای پیام /*

ارسال دیدگاه ها

برای ارسال دیدگاه از فرم پایین صفحه استفاده کنید
فرستنده *
پست الکترونیک
کد امنیتی
ارسال یادداشت ارسال